Dark Light RPG BG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dark Light RPG BG Forum


 
ИндексPortal*Последни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Гласувайте за форума!
Гласувай за мен в BGTop100.com
BGtop
Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Tyxo.bg counter
BgTopWeb.com - Класация на Българските топ сайтове
Посетете новия ни форум!
Latest topics
» Имението на Ван дер Удсън
Коръб 1 - Page 2 Icon_minitimeСъб Юли 02, 2016 3:48 am by Оливия О'Браян

» Къщата в Сан Мориц
Коръб 1 - Page 2 Icon_minitimeПет Юли 01, 2016 5:29 am by Майкъл

» Апартаментът
Коръб 1 - Page 2 Icon_minitimeВто Мар 08, 2016 9:25 pm by Деймън Кларк

» Френското имения
Коръб 1 - Page 2 Icon_minitimeПет Яну 10, 2014 8:03 pm by Дейвид

» Мол
Коръб 1 - Page 2 Icon_minitimeПет Дек 13, 2013 8:20 pm by Симон Кларк

» Семейна консултация
Коръб 1 - Page 2 Icon_minitimeПон Дек 09, 2013 9:07 pm by Деймън Кларк

» Резиденция Тюдор
Коръб 1 - Page 2 Icon_minitimeСъб Дек 07, 2013 9:34 am by Дейвид

» Замъкът на Краля
Коръб 1 - Page 2 Icon_minitimeНед Дек 01, 2013 12:59 pm by Амерал Венега

» Коръб 1
Коръб 1 - Page 2 Icon_minitimeПет Ное 29, 2013 4:36 pm by Дейвид

Top posters
Деймън Кларк
Коръб 1 - Page 2 Vote_lcapКоръб 1 - Page 2 Voting_barКоръб 1 - Page 2 Vote_rcap 
Амерал Венега
Коръб 1 - Page 2 Vote_lcapКоръб 1 - Page 2 Voting_barКоръб 1 - Page 2 Vote_rcap 
Симон Кларк
Коръб 1 - Page 2 Vote_lcapКоръб 1 - Page 2 Voting_barКоръб 1 - Page 2 Vote_rcap 
Дейвид
Коръб 1 - Page 2 Vote_lcapКоръб 1 - Page 2 Voting_barКоръб 1 - Page 2 Vote_rcap 
Demon Of Passion
Коръб 1 - Page 2 Vote_lcapКоръб 1 - Page 2 Voting_barКоръб 1 - Page 2 Vote_rcap 
Katherine
Коръб 1 - Page 2 Vote_lcapКоръб 1 - Page 2 Voting_barКоръб 1 - Page 2 Vote_rcap 
Stefan_
Коръб 1 - Page 2 Vote_lcapКоръб 1 - Page 2 Voting_barКоръб 1 - Page 2 Vote_rcap 
Майкъл
Коръб 1 - Page 2 Vote_lcapКоръб 1 - Page 2 Voting_barКоръб 1 - Page 2 Vote_rcap 
Khal Drogo
Коръб 1 - Page 2 Vote_lcapКоръб 1 - Page 2 Voting_barКоръб 1 - Page 2 Vote_rcap 
Алиса
Коръб 1 - Page 2 Vote_lcapКоръб 1 - Page 2 Voting_barКоръб 1 - Page 2 Vote_rcap 
Free Counters
Free Counters

 

 Коръб 1

Go down 
2 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
АвторСъобщение
Амерал Венега
Light creatures
Light creatures
Амерал Венега


Брой мнения : 527
Reputation : 0
Join date : 23.02.2012

Коръб 1 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коръб 1   Коръб 1 - Page 2 Icon_minitimeПет Ное 01, 2013 11:32 am

Намериха и друга каюта,която беше много близо до неговата но нямаше значение,защото пак не мина да я види вечерта. На другия ден не можеше да се събуди напълно,беше болна,беше се разболяла ужасно,а надвечер я хвана треска. Доктора я прегледа и и даде лекарства,каквито можеше но каза,че тя ако не иска да се бори,щеше да погине,а както изглеждаше,тя се беше предала. Не и се искаше да живее,не го искаше,защото не си заслужаваше.
Не го казваше гласно но доктора го усещаше но се усети,защото тя не искаше да си пие лекарствата,както и топлата супа,за да може да се възстанови. Тотално се беше предала.
Доктор се качи при Екзейвиър:
-Тя се е предала капитане,не мога нищо да направя,ако не се с храни и не пие лекарствата,ще стане храна на рибите. Не мога да се боря с отказа от воля на който и да е било човек.
Беше изплашен и притиснен да каже това на капитана си но въпреки това го каза.
Върнете се в началото Go down
Дейвид

Дейвид


Брой мнения : 475
Reputation : 0
Join date : 09.10.2013

Коръб 1 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коръб 1   Коръб 1 - Page 2 Icon_minitimeПет Ное 01, 2013 12:01 pm

Когато доктора ми каза всички тези неща изпитах истински страх, че мога да я загубя, затова преглътнах егото си и слязох в каютата й с поднос храна и отварите, които трябваше да пие.
- Здравей принцесо. - Приклекнах до леглото й и я погалих нежно по лицето. Беше ужасно бледа.
- Донесох ти нещо за хапване. - Първоначално не желаеше да яде, но постепенно склони и лъжица след лъжица изяде цялата купичка.
- Ето така е много по-добре. - Смених мокрия компрес на челото и с нов и пак я погалих.
- Сега е момента да ми покажеш, че си боец. Искам да се храниш и да оздравееш, защото скоро ще пристигнем на острова, а в това състояние няма да мога да се оженя за теб.
Върнете се в началото Go down
Амерал Венега
Light creatures
Light creatures
Амерал Венега


Брой мнения : 527
Reputation : 0
Join date : 23.02.2012

Коръб 1 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коръб 1   Коръб 1 - Page 2 Icon_minitimeПет Ное 01, 2013 12:22 pm

Върна я към живота върна и надеждата. Щом видя онзи предишния Екзейвиър нещата си дойдоха на място всичко се нареди. Послуша го без ни най малко да се колебае или да му прави инати,просто знаеше,че ако направи нещо,щеше да го изгуби отново. Не можеше да каже много но поклати глава в знак на съгласие.
Следващите няколко дни се подобри. Като още два дена и щяха да са на сушата. Изпитваше радост защото искаше да види острова.
Беше помолила едно от морячетата,което му носеше храната,ако му я носи да я предупреди и тя да му я занесе. Така и стана,той я предупреди. Влезе в каютата,когато той и каза да влезе.
-Нося ви вечеря...
Остави я на масичкта,а той беше без риза. Имаше божествено тяло,дори по красиво отна някоя склубтора, Бузите и леко сеизчервиха и погледна към картите:
-Това пътя на нашето плаване ли е?
Показа на една карта с малката си ръка но не докосна картата.
Върнете се в началото Go down
Дейвид

Дейвид


Брой мнения : 475
Reputation : 0
Join date : 09.10.2013

Коръб 1 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коръб 1   Коръб 1 - Page 2 Icon_minitimeПет Ное 01, 2013 12:27 pm

- Да. - Отвърнах припряно и взех тежкия поднос от ръцете й. Радвах се, че си бяхме изяснили всичко и отново й вярвах и обичах.
- Извинете ме за вида ми. - Побързах да оставя подноса и да се облека, преди да е почервеняла като домат.
- Така е по-добре. - Казах след като си сложих една риза и я погледнах.
- Искате ли да вечеряте с мен? - Имаше предостатъчно храна, за да стигне и за двамата, а и аз не бях особено гладен.
Върнете се в началото Go down
Амерал Венега
Light creatures
Light creatures
Амерал Венега


Брой мнения : 527
Reputation : 0
Join date : 23.02.2012

Коръб 1 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коръб 1   Коръб 1 - Page 2 Icon_minitimeПет Ное 01, 2013 12:46 pm

-Да с удоволствие...
На това се надяваше,искаше да прекара малко време с него,защото ако наближеше сушата,щеше да има ужасно много работа и нямаше да може да го види,чак докато не стъпят окончателно на острова.
Той побърза да се облече но тя въпреки,че се изчерви и хареса гледката. Седна на масичката,като явно бяха забравили вилицата но тя не се поколеба и каза:
-Не се сърди,забравили са случва се,ще похапнем с ръце.
Не искаше да се гневи излишно за глупости,за това се опита да го успокой.
Върнете се в началото Go down
Дейвид

Дейвид


Брой мнения : 475
Reputation : 0
Join date : 09.10.2013

Коръб 1 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коръб 1   Коръб 1 - Page 2 Icon_minitimeПет Ное 01, 2013 12:59 pm

Засмях се и седнах до нея, като взех ръката й в моята и я целунах.
- Бих ял от вашите ръце. - Да това ми звучеше много по-вкусно и изкушаващо от колкото ако забождах сам в чинията с вилица, а и щеше да е забавно тя да ме храни и аз нея.
- А вие от моите? - Е, тя можеше да не мисли като мен и затова трябваше да попитам все пак.
Откъснах едно парченце говеждо и го поднесох към устните й. Ако го поемеше щях да знам отговора на въпроса ми.
Върнете се в началото Go down
Амерал Венега
Light creatures
Light creatures
Амерал Венега


Брой мнения : 527
Reputation : 0
Join date : 23.02.2012

Коръб 1 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коръб 1   Коръб 1 - Page 2 Icon_minitimeПет Ное 01, 2013 1:15 pm

Без грам колебани,без дори да се замисля пое парченцето,като се облиза. За първи път и беше вкусно,може би защото беше от неговите ръце. На свой ред тя взе малко и подаде към неговите устни. Гледаше го с васхищение,как и той се облиза приятно. Приближи се,като го целуна но имаше леко вълнение,което я накара да залитне,да падне в обятията му. Прихвана се за раменете му,като се оказа в скута му.
-Май времето е на наша страна или по скоро на моя.
Отново го целуна,този път той не беше инициатор,а само тя го правеше:
-Или вие сте го привикали...
Не искаше да става от това място,само взе малко парченце и гоподнесе отново към устните му.
Върнете се в началото Go down
Дейвид

Дейвид


Брой мнения : 475
Reputation : 0
Join date : 09.10.2013

Коръб 1 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коръб 1   Коръб 1 - Page 2 Icon_minitimeПет Ное 01, 2013 1:48 pm

Беше точно толкова забавно и вкусно колкото си представях, но когато ме целуна почувствах нещо което не можех да сравня с нищо друго. Една топлина и спокойствие се разля по тялото ми. Спокойствие, но и в същия момент кръвта ми закупя. Беше прекрасна и не исках да спира да ме целува никога.
- Не спирай... - Прошепнах аз когато понечи да се отдръпне от мен.
Върнете се в началото Go down
Амерал Венега
Light creatures
Light creatures
Амерал Венега


Брой мнения : 527
Reputation : 0
Join date : 23.02.2012

Коръб 1 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коръб 1   Коръб 1 - Page 2 Icon_minitimeПет Ное 01, 2013 6:22 pm

Дари го с няколко целувки но той ги направи по продължител,откъсна се нежен стон от устните и не прикриващ факта и че на нея и хареса. Сега вече отлично различаваше удоволствието от страха и определено и харесваше:
-Трябва да се храните...
Каза тя и му поднесе парченце от говеждото,усети как устните му докосват връхчетата на пръстите и. Толкова меки и нежни. Усети,как онази влага между бедрата и отново се появи но този път знаеше от него,че не е лошо но не знаеше дали трябва да му сподели,за това просто замълча.
-Нямам търпение да стигнем до острова,да имаме малко време заедно.
Сподели тя,защото тук на кораба не можеше да и отдели много време. А и беше уморен личеше му и скоро трябваше малко да поспи:
-Ще ви оставя да поспите.
Върнете се в началото Go down
Дейвид

Дейвид


Брой мнения : 475
Reputation : 0
Join date : 09.10.2013

Коръб 1 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коръб 1   Коръб 1 - Page 2 Icon_minitimeСъб Ное 02, 2013 7:41 am

- Не! - Възпротивих се аз и я улових за ръката преди да е избягала.
- Искам да останете. Още не сме вечеряли, а приехте поканата ми. - Това я склони да остане и да довършим вечерята си. Говорихме си за разни неща. Тя много се интересуваше от картографията и това как не се губим в морето. Беше й интересно да слуша за тези неща, а на мен интересно да й разказвам.
Времето мина неусетно. Разговорът беше толкова неангажиращ и приятен.
- Ако желаете може да останете тук тази вечер. - Беше много късно вече, а на вън студено. Пък и не исках да се лишавам от компанията й точно сега.
- Ще останете ли? - За да е още по-неустоимо предложението ми я целунах страстно.
Върнете се в началото Go down
Амерал Венега
Light creatures
Light creatures
Амерал Венега


Брой мнения : 527
Reputation : 0
Join date : 23.02.2012

Коръб 1 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коръб 1   Коръб 1 - Page 2 Icon_minitimeСъб Ное 02, 2013 6:11 pm

Съвсем тайничко се надяваше,той да я помоли точно за това,не и се искаше да се връща в пуло празната си каюта,като да се гушка само с котето.
-С удоволствие,ще остана при вас принце!
Усмивката и бе толкова лъчезарна,толкова радостна и щастлива.
-Мислех,че няма да пожелаете.
Вдигна нежната си ръка,като го погали по бузата,като остави ръката си там,приближи се докосна нежно устните си до неговите. Не му хареса но тя се отдръпна:
-Само дано не ви преча,и да успеете да се наспите,защото май скоро,ще пристигнем и ви чака доста работа.
Върнете се в началото Go down
Дейвид

Дейвид


Брой мнения : 475
Reputation : 0
Join date : 09.10.2013

Коръб 1 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коръб 1   Коръб 1 - Page 2 Icon_minitimeСъб Ное 02, 2013 6:27 pm

Беше много сладко от нейна страна да се тревожи за съня ми, но като се имаше предвид как в не далечното минало ме молеше да остане в леглото ми, сега не мислех, че ще й е толкова гузно да го направи.
- Няма да ме притеснявате изобщо. - Казах все пак, за да я успокоя и плъзнах ръцете си по тънката й талия. Имаше прекрасно и съблазнителни извивки и за мен вече беше нечовешко мъчение да стоя около нея без да я имам.
- Това няма да ви трябва нали? - Попитах просто от любезност, иначе вече разхлабвах връзките на корсета й. Знаех,че не спи с рокля. Най-малкото не беше никак удобно да спи с нея, а и щеше да заеме половината и повече легло.
- Пък и съм убеден, че без нея изглеждате много по-добре. - Прошепнах аз докато нежно движех устните си по изящната й шия.
Върнете се в началото Go down
Амерал Венега
Light creatures
Light creatures
Амерал Венега


Брой мнения : 527
Reputation : 0
Join date : 23.02.2012

Коръб 1 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коръб 1   Коръб 1 - Page 2 Icon_minitimeСъб Ное 02, 2013 6:38 pm

Беше се опитала да спи при него по нощница и той я бе виждал така,за това нямаше нищо против да свали корсета и но по тялото и преминаха някакви страни тръпки,толкова страни,че цялото и тяло сякаш пламна. Дори и бузите и се бяха изчервили.
-Не нямам...
Каза с притаен дъх,защото усещаше как устните му докарваха още по нови и нови тръпки. Усети колко лова е в същност и с никакво затруднение се отърва от корсета,както и от роклята,а щом Дани тръгна към леглото се оказа по тънката рокля,тип нощница,която я пазеше от корсета. Малко и стана срамно,защото прозираше и се прикри,като се мушна бързо пот одялото. Е,той все някога,щеше да я види гола но все още малко се притесняваше. Изчака го да се настани и той на леглото,като с приближи към него.
Върнете се в началото Go down
Дейвид

Дейвид


Брой мнения : 475
Reputation : 0
Join date : 09.10.2013

Коръб 1 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коръб 1   Коръб 1 - Page 2 Icon_minitimeСъб Ное 02, 2013 6:45 pm

Съблякох се по-бързо от всякога и изгасих свещта, после се мушнах при нея в леглото. Първоначално се опитвах да не мисля за нея по онзи похотлив начин, но тя просто не ми даваше избор. Постоянно шаваше и се докосваше в мен и нямах представа дали го прави нарочно или просто не се досеща, че тези неща възбуждат един мъж.
Накрая не издържах и просто плъзнах едната си ръка по корема й и я наместих под себе си. Така нямаше да шава повече и да ме подлудява. Устните си пък поставих върху нейните, за да не й давам възможност за поредната лекция. Знаех, че не е редно и т.н и т.н, обаче тя почти вече беше моя жена и я исках.
- Желая те Денерис... Желая те ужасно много...
Върнете се в началото Go down
Амерал Венега
Light creatures
Light creatures
Амерал Венега


Брой мнения : 527
Reputation : 0
Join date : 23.02.2012

Коръб 1 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коръб 1   Коръб 1 - Page 2 Icon_minitimeСъб Ное 02, 2013 6:59 pm

-Но сир Вие...
Всъщност и тя не го осъзнаваше но и тя го желаеше много. Бедрата и горяха ужасно,изпитваше някаква сладка болка,която контролираше цялото и тяло. Толкова влажна,не направо мокра,че и той можеше да го усети.
Може би не трябваше да приема поканата но и тя изгаряше за него. Друго нещо се прокрадваше,това че прекалено ужасните истории за това,че боли,че кърви,че мъжете използват жените,че жената не получава удоволтвие,че само мъжете:
-Сир...
Не искаше да му отказва,защото и тя го искаше:
-Ще ви се отдам обещавам Ви но нека да е в брачната нощ...
Даде си малка отсрочка,отсрочка която да и даде време да разбере,дали всичко това е истина,може би за да го попита.
Върнете се в началото Go down
Дейвид

Дейвид


Брой мнения : 475
Reputation : 0
Join date : 09.10.2013

Коръб 1 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коръб 1   Коръб 1 - Page 2 Icon_minitimeСъб Ное 02, 2013 7:24 pm

Затворих очи и отпуснах главата си на гърдите й, като това заглуши тежката ми въздишка. Така и не можех да разбера каква е разликата между сега и тогава. Все някога щеше да се случи и отлагането му беше нищо повече освен болезнено чакане за мен.Сигурно го правеше нарочно, за да ме измъчва, за да ме кара да я желая още повече.
- Каква е разликата? - Не се сдържах и попитах, докато в същия момент ръцете ми вече бяха поели по бедрата й и леко придърпваха роклята нагоре. Когато разкрих малко по-голяма част от тях, минах от вътрешната им страна и ги раздалечих леко, така че да успея да вляза между тях. Беше далеч по-удобно и приятно.
- Обещавам, че няма да ви нараня...
Върнете се в началото Go down
Амерал Венега
Light creatures
Light creatures
Амерал Венега


Брой мнения : 527
Reputation : 0
Join date : 23.02.2012

Коръб 1 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коръб 1   Коръб 1 - Page 2 Icon_minitimeСъб Ное 02, 2013 7:36 pm

Не знаеше дали той си даваше сметка за това,какво изпитва сега тя,ръката му,колко удоволствие и доставяше в този момент и,караше тялото и да агонизира. А,може би си даваше отлично сметката за това и го правеше. Прехапа долната си устна,като я захапа почти до кръв.. Въздъхна,като се опита да се концентрира,за да може да каже нещо каквото и да е било:
-Но сир,обещавам ви,че....
Не я остави да довърши,усети ръката му на най-нежното местенце,тм където никой до сега не я беше докосвал. Страхът,че ако сега го направят и той я остави,когато получи това,което иска смрази кръвта и. Опита се да се отдръпне,като се качи малко по нагоре но той усети това и я притисна по силно:
-Моля ви сир,по добре е да си отида в каютата...
Върнете се в началото Go down
Дейвид

Дейвид


Брой мнения : 475
Reputation : 0
Join date : 09.10.2013

Коръб 1 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коръб 1   Коръб 1 - Page 2 Icon_minitimeСъб Ное 02, 2013 7:47 pm

По дяволите, беше толкова гореща и влажна, че желанието ми да я имам се умножи стократно. Можех да си представя облекчението, което щях да изпитам ако потъна в нея, но... По дяволите, не можех да го направя и то не защото тя го искаше от мен, а защото беше права. Исках да съм с нея повече от всичко. Нещо повече, имах нужда да съм с нея, повече от колкото имах нужда от въздуха, но истината беше, че я обичах много повече от това и тя заслужаваше да я уважавам. Заслужаваше първия мъж в живота й да бъде нейния законен съпруг, онзи който щеше да й се врече пред Бог, а аз все още не бях такъв и всичко което щях да направя е да я опозоря за сметка на своите нужди.
- Не е нужно да го правите... - Казах аз и бързо отдръпнах ръката си, колкото и трудно да ми беше. После нежно целунах устните й в дълга и изпепеляваща целувка, докато се опитвах да спусна роклята й отново.
- Тук сте в безопасност... - Нямаше да я притеснявам повече освен ако тя не го пожелаеше.
Върнете се в началото Go down
Амерал Венега
Light creatures
Light creatures
Амерал Венега


Брой мнения : 527
Reputation : 0
Join date : 23.02.2012

Коръб 1 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коръб 1   Коръб 1 - Page 2 Icon_minitimeСъб Ное 02, 2013 8:07 pm

Все още не можеше да дойде на себе си,като в някаква магия,все едно омагьосана. След като той легна до нея,тя се гушна в него,като преглътна шумно все едно беше жадна:
-Ако това ви дава мира,ми харесва да ме докосвате по този начин.
Призна му,тя не искаше да се чувства,все едно не го желае,все едно не и харесваше,напротив,харесваше го но имаше други неща,който стояха и не можеха лесно да се пренебрегнат:
-Спомняте ли си,че ви споменах за дамите,който ни даваха съвети в шивачницата. Те ни разказаха,че първата им брачна нощ е била най-ужасното им изживяване. А,всеки следващ път е агония. Казаха,че само мъжете получавали удоволствие и че задължение на всяка жена е да го изтърпи,за да имат деца,а след това можеш да се освободиш от това бреме,като си намираш оправдания.
Погледна към него:
-Надявам се това да не е истина. Наистина...
Върнете се в началото Go down
Дейвид

Дейвид


Брой мнения : 475
Reputation : 0
Join date : 09.10.2013

Коръб 1 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коръб 1   Коръб 1 - Page 2 Icon_minitimeНед Ное 03, 2013 5:05 am

- Наистина ли мислите, че това е така? - Попитах силно изненадан не само от нещата, които е чула, но и от това, че им вярваше. Май наистина трябваше да й покажа колко греши за всички това. Ръката ми отново бавно се спусна по бедрото й и продължи надолу.
- Помисли малко Денерис... - Гласът ми леко се сниши и устните ми отново се заразхождаха по врата й. - Щяха ли жените да си търсят любовници, ако това което се случваше беше нещо лошо и болезнено... - Достигнах края на роклята й и ръката ми потегли нагоре, заедно с нея. Движех я безкрайно бавно и усещах как се напряга и потрепва под допира ми. Харесваше й, усещах го.
- Забрави какво са казали онези жени... - Гласът ми стана още по-дрезгав и тих, а устните ми настоятелни и палави. Включих и езичето си оставяйки влажна диря по продължението на шията й, засмуквах ухото й и дишах съблазнително в него, а моя приятел отдавна беше в готовност, макар тази вечер да нямах нужда от него.
- Сега ще ти покажа... - Изведнъж тя страшно се напрегна и пак опита да избяга.
- Шшшшт... Недей... Отпусни се... Затвори очи и не мисли за нищо... - Напътствах я аз, докато ръката ми почти бе достигнала целта си.
- Отпусни се принцесо... Няма да те нараня... Вярваш ли ми? - Тя кимна едва едва, а аз захапах леко и нежно долната й устна.
- Точно така... - Раздалечих още малко краката й, макар нейният инстинкт да й диктуваше точно обратното. Все пак успях да достигна целта си и нежно докоснах нейната влажна и гореща женственост.
- Усещаш ли? - Цялата пулсираше и едва си поемаше дъх. - Какво усещаш... - Пръстите ми упражниха малко по-силен натиск и тя се изви.
- Говори ми... - Исках сама да осъзнае, че без значение какво е чувала или са й казвали, това е единствено и само удоволствие.
Върнете се в началото Go down
Амерал Венега
Light creatures
Light creatures
Амерал Венега


Брой мнения : 527
Reputation : 0
Join date : 23.02.2012

Коръб 1 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коръб 1   Коръб 1 - Page 2 Icon_minitimeНед Ное 03, 2013 6:32 pm

Нови чувства,нови емоции,който изгаряха тялото и. Толкова горещо и толкова треперещо под пръстите му. Дъхът и секна в гърлото и дишаше на пресекулки,мислеше че ще загуби съзнания,защото не можеше да си поеме въздух но всъщност се чувстваше невероятно.
Засрами се,защото едно момиче с толкова монахинско възпитание,не можеше да говори така с мъж,по този начин.
Малкото и сърчице,щеше да се пръсне,а ръцете му просто я караха да изпитва толкова прекрасно чувство,което до сега дори не си бе представяла. Пое си дълбоко дъх,като изстена тихичко,малкото и гласче показа,че и хареса и то ужасно:
-Хубаво е..
Успя да се откъсне от устните и,толкова кратко но само това успя да излезе. Тогава го усети,как спира,може би нарочно:
-Не моля ви не спирайте...
Явно го направи,само за да види,дали ще го иска,защото се беше усмихнал. Потърси устните му жадно,като впи устни в неговите:
-Чувствам че искам още,че може още,а не знам дали има край...
Притисна се къмнего силно,за да позволи ръката му да е по свободна и да е по близко.
Върнете се в началото Go down
Дейвид

Дейвид


Брой мнения : 475
Reputation : 0
Join date : 09.10.2013

Коръб 1 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коръб 1   Коръб 1 - Page 2 Icon_minitimeНед Ное 03, 2013 6:45 pm

Тази самодоволна и победоносна усмивка, която имах не слезе и за миг от лицето ми, докато бавно, но сигурно покорявах не само тялото й, но и нея самата. Всичките й възприятия и възгледи, се променяха с всяка следваща секунда на блажен екстаз, който пръстите ми й доставяха. И все пак не бързах за никъде. Исках да я докарам до ръба на лудостта, преди пред нея да се разтворят портите на Рая! Моя Рай, в който аз бях господар.
- Няма край... - Отвърнах на въпроса й с дрезгавия си глас. - Това е едно безкрайно удоволствие любима...
При новия ми малко по-груб натиск, тя изстена, този път доста по-звучно, а тялото й започна да се извива като дъга и все пак не беше изпитала най-голямото удоволствие. То предстоеше и щях да й го дам, ако е достатъчно търпелива и послушна, за да го дочака.
Средния ми пръст съвсем леко потъна в нея. Усетих как ме засмуква, жадувайки да потъна още по-дълбоко, но това беше максимума, който щеше да получи... за сега.
- Ако го искаш... - Захапах устните й. - Може да бъде твое... Завинаги...
Върнете се в началото Go down
Амерал Венега
Light creatures
Light creatures
Амерал Венега


Брой мнения : 527
Reputation : 0
Join date : 23.02.2012

Коръб 1 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коръб 1   Коръб 1 - Page 2 Icon_minitimeНед Ное 03, 2013 6:59 pm

Агония и то много сладка изпитваше в момента. Трепереше исе извиваше под опитните му пръсти. Мислеше,че ще се побърка,толкова прекрасно и още куб хиляди неща. Искаше още,не знаеше,какво можеше да е това още,не бе сигурна дали може да понесе всичко но го искаше и дори можеше да се каже,че умираше за това.
-Искам...
Прехапа устните си,като усети неговия натиск,който накара цялото и тяло да трепери почти,като транс:
-Искам още...
Тотално преобърна света и,тотално я накара да излезе от кожата си и да бъде друга. Да самата себе си,такава каквато беше. Жадна за него:
-Не спирай те сир моля ви....
Върнете се в началото Go down
Дейвид

Дейвид


Брой мнения : 475
Reputation : 0
Join date : 09.10.2013

Коръб 1 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коръб 1   Коръб 1 - Page 2 Icon_minitimeНед Ное 03, 2013 7:10 pm

Аз и нямах намерение да го правя. Поне не й докато не я докарам до финалната права. Трябваше да си призная, че това доста ме изненада. Не бях подозирал изобщо, че Денерис... Скромната и благочестива Денерис е толкова ненаситна и пламенна, а от устните й се изтръгват молби не към нейния Бог, а към мен, молейки ме за още... Исках да й го дам, но изведнъж просто спрях и отдръпнах ръката си. Да, беше наистина жестоко, но тя си го беше заслужила, а и да си призная аз ненавиждах несправедливостта, а това тя да получи своето освобождение, а аз да изгарям в адски мъки, никак не беше честно.
- Може би ще получите още когато му дойде времето... - Пак се ухилих победоносно, защото вече знаех, че всяка една нейна мисъл, дори и докато спи ще е свързана с мен и копнеж това което се беше случило сега да се повтори.
Надигнах се лекичко и се надвесих над нея, после кръвожадно впих устните си в нейните, докато не станаха алено червени. Едва дишаше и все още цялата трепереше... Определено бях улучил точния момент, в който го усеща, но не може да му се наслади напълно.
Върнете се в началото Go down
Амерал Венега
Light creatures
Light creatures
Амерал Венега


Брой мнения : 527
Reputation : 0
Join date : 23.02.2012

Коръб 1 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коръб 1   Коръб 1 - Page 2 Icon_minitimeНед Ное 03, 2013 7:30 pm

Не можеше да се успокой,все едно... Не не можеше и да го опише. Искаше го повече от всичко,а не знаеше,какво е точно. Все едно беше на върха на планината и щеше да падне но не полетя. Отвърна му,със същата жар,каквато и той но се притисна в него,като изстена жално,защото определено не и се хареса това,че е спрял:
-Вие сте жесток...
Това го каза но въпреки това не беше с лошо,а му се усмихна. Скри се в неговите обятия,защото там се чувстваше най-добре,най-защитена:
-Обичам ви...
Каза тихичко тя,като се криеше но просто се наслаждваше на аромата му.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Коръб 1 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коръб 1   Коръб 1 - Page 2 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Коръб 1
Върнете се в началото 
Страница 2 от 5Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Dark Light RPG BG Forum :: Dark Ligth World :: Земята :: Романтизъм-
Идете на: