Dark Light RPG BG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dark Light RPG BG Forum


 
ИндексPortal*Последни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Гласувайте за форума!
Гласувай за мен в BGTop100.com
BGtop
Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Tyxo.bg counter
BgTopWeb.com - Класация на Българските топ сайтове
Посетете новия ни форум!
Similar topics
    Latest topics
    » Имението на Ван дер Удсън
    Резиденция Тюдор - Page 5 Icon_minitimeСъб Юли 02, 2016 3:48 am by Оливия О'Браян

    » Къщата в Сан Мориц
    Резиденция Тюдор - Page 5 Icon_minitimeПет Юли 01, 2016 5:29 am by Майкъл

    » Апартаментът
    Резиденция Тюдор - Page 5 Icon_minitimeВто Мар 08, 2016 9:25 pm by Деймън Кларк

    » Френското имения
    Резиденция Тюдор - Page 5 Icon_minitimeПет Яну 10, 2014 8:03 pm by Дейвид

    » Мол
    Резиденция Тюдор - Page 5 Icon_minitimeПет Дек 13, 2013 8:20 pm by Симон Кларк

    » Семейна консултация
    Резиденция Тюдор - Page 5 Icon_minitimeПон Дек 09, 2013 9:07 pm by Деймън Кларк

    » Резиденция Тюдор
    Резиденция Тюдор - Page 5 Icon_minitimeСъб Дек 07, 2013 9:34 am by Дейвид

    » Замъкът на Краля
    Резиденция Тюдор - Page 5 Icon_minitimeНед Дек 01, 2013 12:59 pm by Амерал Венега

    » Коръб 1
    Резиденция Тюдор - Page 5 Icon_minitimeПет Ное 29, 2013 4:36 pm by Дейвид

    Top posters
    Деймън Кларк
    Резиденция Тюдор - Page 5 Vote_lcapРезиденция Тюдор - Page 5 Voting_barРезиденция Тюдор - Page 5 Vote_rcap 
    Амерал Венега
    Резиденция Тюдор - Page 5 Vote_lcapРезиденция Тюдор - Page 5 Voting_barРезиденция Тюдор - Page 5 Vote_rcap 
    Симон Кларк
    Резиденция Тюдор - Page 5 Vote_lcapРезиденция Тюдор - Page 5 Voting_barРезиденция Тюдор - Page 5 Vote_rcap 
    Дейвид
    Резиденция Тюдор - Page 5 Vote_lcapРезиденция Тюдор - Page 5 Voting_barРезиденция Тюдор - Page 5 Vote_rcap 
    Demon Of Passion
    Резиденция Тюдор - Page 5 Vote_lcapРезиденция Тюдор - Page 5 Voting_barРезиденция Тюдор - Page 5 Vote_rcap 
    Katherine
    Резиденция Тюдор - Page 5 Vote_lcapРезиденция Тюдор - Page 5 Voting_barРезиденция Тюдор - Page 5 Vote_rcap 
    Stefan_
    Резиденция Тюдор - Page 5 Vote_lcapРезиденция Тюдор - Page 5 Voting_barРезиденция Тюдор - Page 5 Vote_rcap 
    Майкъл
    Резиденция Тюдор - Page 5 Vote_lcapРезиденция Тюдор - Page 5 Voting_barРезиденция Тюдор - Page 5 Vote_rcap 
    Khal Drogo
    Резиденция Тюдор - Page 5 Vote_lcapРезиденция Тюдор - Page 5 Voting_barРезиденция Тюдор - Page 5 Vote_rcap 
    Алиса
    Резиденция Тюдор - Page 5 Vote_lcapРезиденция Тюдор - Page 5 Voting_barРезиденция Тюдор - Page 5 Vote_rcap 
    Free Counters
    Free Counters

     

     Резиденция Тюдор

    Go down 
    2 posters
    Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5
    АвторСъобщение
    Амерал Венега
    Light creatures
    Light creatures
    Амерал Венега


    Брой мнения : 527
    Reputation : 0
    Join date : 23.02.2012

    Резиденция Тюдор - Page 5 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Резиденция Тюдор   Резиденция Тюдор - Page 5 Icon_minitimeПет Дек 06, 2013 6:45 pm

    Приглади роклята си,получи толкова много комплименти от непознати мъже,че не и правеха впечатление но до голяма степен и допадна този и го прие. Усмихна му се и седна срещу него:
    -Да така е,трябва да уточним някой неща.
    Изчака да налеят чай,пое малката чаша и я сложи леко в скута си,като я придържаше с една ръка:
    -Знам,че може би няма да ви се хареса много но обстоятелствата и времето ме притиска. За това е по добре,като годежа не е прекалено дълъг.
    Искаше да каже,че сватбата трябва да е скоро:
    -Както знаете,положението ни не е много добро,а се страхувам,че Негово Величество,трудно ще разреши сватбата. За това ще ви помоля за помощ,ако Вие може да измислите нещо. Защото дори нямам идея,как това ще стане,а и честно да Ви призная съм на края на силите си. Не искам да си мислите,че Ви използвам но не ме е грижа за мен,а за моите две деца,и бих направила всичко,за да ги предпазя.
    От две години носеше огромен товар,гледаше децата си,отговаряше и за корабостроителницата,майка и мърмореше,беше спечелила гнева на сестра си,заради уволнението. А,и болката след загубата на съпруга и беше като скала,която я превиваше.
    Върнете се в началото Go down
    Дейвид

    Дейвид


    Брой мнения : 475
    Reputation : 0
    Join date : 09.10.2013

    Резиденция Тюдор - Page 5 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Резиденция Тюдор   Резиденция Тюдор - Page 5 Icon_minitimeПет Дек 06, 2013 6:59 pm

    Франсоа се прокашля тихичко, за да прочисти гърлото си, но му се стори, че не е достатъчно затова и отпи от чая, който му се стори прекалено обикновен, макар и с мляко в него. Французите обичаха други топли напитки и той за миг се зачуди дали те ще допаднат на бъдещата му съпруга, но после прогони тези мисли от ума си, защото не биваше да се тревожи за подобни дреболии. Все пак щеше да бъде неин съпруг и баща на децата й, не бавачка, която да задоволява капризите й.
    - Не бива да се тревожите за това мадам... - Очевидно годеницата му не подозираше колко по-голямо е всичко от просто една сватба. Зад тези подписи стояха много по-големи неща и хора от тях, затова и той щеше да се състои.
    - Може би не са ви уведомили, но ние имаме разрешението от вашия крал, а след седмица ще заминем за Франция, където ще се венчаем и узаконим връзката си. Простете ми, че не ви уведомих лично до сега. - Като се замисли обаче, Франоа реши, че е много по-добре да не занимава ума й с излишна информация. За нея и децата й всичко щеше да бъде наред.
    - Може да започнете да опаковате багажа си, а за самата церемония не се тревожете. Вече всичко е организирано. Предполагам ще искате скромна церемония, аз също, затова и ще бъде такава...
    Върнете се в началото Go down
    Амерал Венега
    Light creatures
    Light creatures
    Амерал Венега


    Брой мнения : 527
    Reputation : 0
    Join date : 23.02.2012

    Резиденция Тюдор - Page 5 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Резиденция Тюдор   Резиденция Тюдор - Page 5 Icon_minitimeПет Дек 06, 2013 7:09 pm

    -Оу...
    Поклати глава,всичко се беше случило толкова бързо,явно той беше помислил за всичко. Само че в следващия миг сърцето и се сви,само за по малко от месец щеше да замине и да остави Екатерина сама,без никого до нея,щеше и да загуби още един близък за нея човек на сърцето и. Преди не бяха близки но с времето и двете се обикнаха. Поизплаши се от този факт,като остави за малко чашата,за да не се търкулне по роклята:
    -Явно сте помислили за всичко...
    Преглътна тежко и се опита да не и личи,че се страхува но по очите и все още се четеше шок:
    -Май тази среща се е оказала напълно излишна...
    В следващия миг се сети тя,явно той идваше напразно,само за да му говори,неща който явно той беше свършил:
    -Простете ми не знаех,никой не ме уведоми за тези планове...
    Още от сега губеше контрол,явно за пореден път нищо не зависеше от нея и още един мъж,решаваше с лекота нейната съдба.
    Върнете се в началото Go down
    Дейвид

    Дейвид


    Брой мнения : 475
    Reputation : 0
    Join date : 09.10.2013

    Резиденция Тюдор - Page 5 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Резиденция Тюдор   Резиденция Тюдор - Page 5 Icon_minitimeПет Дек 06, 2013 7:30 pm

    Франсоа се усмихна благо и с шеговит тон отвърна:
    - Простено ви е. - После се протегна и улови ръката й, като я целуна нежно. Кожата й бе изключително мека и приятна на допир, това му се хареса много. Също така долавяше и примамлив аромат разнасящ се от нея. Съвсем ненатрапчив, но изключително фин, помисли си, че това е аромат създаден специално за нея, защото от малкото им контакти, той я усещаше точно по този начин, като изключително фина и изтънчена дама. Това също много му допадаше, понеже искаше английската му съпруга да е поне наполовина като жените от Франция, но тя се оказа дори много повече от тях.
    - Знаете ли... Когато ви погледна намирам известна нерешителност и дори страх... Уверявам ви, че няма от какво да се боите. - Не беше от типа мъже, които успокояват жените или пък им дават обещания, но смяташе, че може да направи това усилие за бъдещата си съпруга.
    - Децата ви, ще бъдат защитени, вие самата също. Осъзнавам, че да заминете ще е огромна промяна за вас, но ще заобичате моята страна когато я опознаете... Надявам се и аз самия да не ви плаша толкова много, когато се опознаем... До тогава обаче, не мога да ви предложа нищо повече от думата си... И се надявам, тя да означава нещо за вас...
    Върнете се в началото Go down
    Амерал Венега
    Light creatures
    Light creatures
    Амерал Венега


    Брой мнения : 527
    Reputation : 0
    Join date : 23.02.2012

    Резиденция Тюдор - Page 5 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Резиденция Тюдор   Резиденция Тюдор - Page 5 Icon_minitimeПет Дек 06, 2013 7:50 pm

    Нямаше особено голям избор,съдбата и принадлежеше на някой друг,винаги я управляваха. Знаеше,че винаги ще е така. Но трябваше да бъде силна заради децата си. Опита се да се усмихне макар да не се получи:
    -Благодаря Ви но ако Ви кажа,че не ме е страх,ще ви излъжа но всяко решение след себе си търпи и своите последствие. Трудно е да се откъснеш от дома си и да отидеш на съвсем чуждо място.
    Знаеше френски но децата и щяха да бъдат възпитани по френски,а не по английски начин. Преглътна тя,като погледна към него:
    -Не се тревожете,аз съм силна жена и ще понеса всичко. Не бих искала да се превърна в съпруга,която да Ви е в тежест.
    Преглътна тежката хапка:
    -Вие бяхте казали,че това е договор и не грешите,това е така но Ви уверявам,че не бих направила нещо да Ви злепоставя,а относно това да търся любов на друго място,то такава нямам намерение да търся. За мен любовта отдавна не съществува,защото разбрах,че съм разменна монета,която не бива да изпитва чувства и претенции...
    Не знаеше,как се държат френските жени но бе чувала за мъжете,че си имаха любовници и всичко останало,не очакваше любов,защото я загуби преди две години.
    Върнете се в началото Go down
    Дейвид

    Дейвид


    Брой мнения : 475
    Reputation : 0
    Join date : 09.10.2013

    Резиденция Тюдор - Page 5 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Резиденция Тюдор   Резиденция Тюдор - Page 5 Icon_minitimeПет Дек 06, 2013 8:02 pm

    На Франсоа този отговор му хареса, но поради много грешни причини. Без съмнение обаче, тя погали мъжкото му его, независимо дали щеше да устои и ще му остане вярна, да се заблуждава, че е така вършеше не по-лоша работа.
    - Грешите само за едно... - Каза той и се усмихна. - Все пак аз съм французин... Държа да умеете да чувствате... Дори настоявам да бъде така. - Иначе щеше да стане прекалено скучно, за авантюристичната му натура, обичаща предизвикателства.
    - И претенциите не са нищо лошо... Стига да са реалистични... - Някак си сега докато си говореха той почувства увереност, че нещата между тях може и да се получат. Както казахме, той обичаше предизвикателства, а жената срещу него, беше истинско такова. Всъщност май беше единствената жена, която представляваше предизвикателство, което до някъде го объркваше, но щеше да има време и да я разучи, когато се оженят.
    - А ми се струва, че вие сте наясно с границите на допустимото... - Франсоа бе мил с нея, както и с всяка друга жена, пък и тя му допадаше. Изключително красива и добър събеседник, какво повече можеше да желае от това?
    Върнете се в началото Go down
    Амерал Венега
    Light creatures
    Light creatures
    Амерал Венега


    Брой мнения : 527
    Reputation : 0
    Join date : 23.02.2012

    Резиденция Тюдор - Page 5 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Резиденция Тюдор   Резиденция Тюдор - Page 5 Icon_minitimeПет Дек 06, 2013 8:22 pm

    -Мисля,че знам много по добре,какви са границите на допостимото,още повече когато си бивша възпитаница на Света Ана Мария.
    Кой и говореше за граници,вече отлично знаеше,какви са те и до къде се простираха възможностите и.
    -Границата ми много ясно бе очертана. Тази да ви родя наследник и мисля,че с това,ще спрат моите задължения,ако ме разбирате.
    Не искаше чувства,искаше да му даде това,което му се полага,не че нямаше да обича и другото си дете но не желаеше да изпълнява съпружеските си задлъжение. Това искаше да му намекне,не желаеше да спи повече с него.
    -Ще имате моето уважение,благодарност и всичко останало но не мога нищо повече от това да ви дам. Защото загубих сърцето си много отдавна.
    Върнете се в началото Go down
    Дейвид

    Дейвид


    Брой мнения : 475
    Reputation : 0
    Join date : 09.10.2013

    Резиденция Тюдор - Page 5 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Резиденция Тюдор   Резиденция Тюдор - Page 5 Icon_minitimeПет Дек 06, 2013 8:31 pm

    Въпреки всичко тя се държеше резервирано и дори нападателно, което малко го подразни. Добре разбираше намеците й, но по дяволите тя щеше да му бъде съпруга и щеше да я има когато си пожелае, без значение дали тя го обича или не, но всъщност сега когато му говореше постоянно за любовта си, която е загубила, той искаше тя да обича и него, дължеше му го.
    - Ако ви се струва толкова непосилно да ме обичате, като вас съпруг, мога да ви оставя в обятията на мъртвия ви такъв. - Малко по-рязко каза той, но определено нямаше да й позволи още от сега да го яхва. Да, беше доста свободолюбив, обаче не бе свикнал някоя жена да му казва, че обича мъртвец и ще спи с него по задължение. Точно обратното, бе свикнал жените да му се молят за поне малко внимание от негова страна.
    - Все пак скъпа моя, има прекалено много жени, които с радост ще заемат мястото ви. - Макар и малко грубичко Франсоа й напомни, че тя има много по-голяма нужда от него, отколкото той от нея.
    Върнете се в началото Go down
    Амерал Венега
    Light creatures
    Light creatures
    Амерал Венега


    Брой мнения : 527
    Reputation : 0
    Join date : 23.02.2012

    Резиденция Тюдор - Page 5 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Резиденция Тюдор   Резиденция Тюдор - Page 5 Icon_minitimeПет Дек 06, 2013 8:43 pm

    Щеше да е много по лесно,ако наистина можеше да се оттегли при него но децата и бяха все още много малки и не биха оцелели без нея но ако не бяха те тя отдавна,щеше да се е предала. Очите и потрепнаха,за малко като дръпна ръката си,защото се усети заплашена,а не можеше в такъв момент да държиш човека,който те заплашва:
    -Сам го казах те сир,ако искате любов я търсете далеч но дискретно.
    Повтори неговите думи на нов глас:
    -Аз не съм французойка и не притежавам,качествата на вашите френски момичета,и сир Вие можете ли да заповядвате на сърцето си? Защото ако можете,ще съм ви много благодарна да ме научите,чак едва тогава мога да отвърна подобаващо на ваша заповед да ви обичам.
    Не знаеше дали той я разбираше но каквото и да станеше,почти се беше предала. Щеше да се научи,как фалшиво да го обича и щеше да се опитва да си намира оправдания да не спи с него едва след,като първото дете се роди.
    Върнете се в началото Go down
    Дейвид

    Дейвид


    Брой мнения : 475
    Reputation : 0
    Join date : 09.10.2013

    Резиденция Тюдор - Page 5 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Резиденция Тюдор   Резиденция Тюдор - Page 5 Icon_minitimeПет Дек 06, 2013 8:54 pm

    Денерис развенча всичко за това, че е наясно с границите на допустимото, прекрачвайки ги още като заговори за мъртвия си любим. Франсоа бе още млад, в разцвета на силите си и щеше да се омъжи за нея, овдовялата съпруга на предател и враг на короната, чийто копелета щеше да отгледа и на които щеше да даде името си, а тази очевидно не осъзнаваща положението си жена, му говореше за любов, която няма да успее да му даде.
    - Аз пък ви предлагам да го измислите мадам, защото ако след седмица все още не знаете как да обичате съпруга си, е най-добре да си търсите нов. - Характера на Денерис бе изключително своенравен и дори при Екзейвиър й създаваше проблеми, но сега тази нейна еманципираност, нямаше да получи същите резултати, защото този мъж харесваше тялото й. Искаше да бъде с нея като мъж, но не беше влюбен в нея, а и мразеше някой да му се противопоставя, особено когато този някой беше жена. Пардон, никоя жена не му беше говорила така до сега, точно защото жените имаха граници на претенции и знаеха какво може и какво не може да си позволят, когато поставят условия на един мъж.
    Върнете се в началото Go down
    Амерал Венега
    Light creatures
    Light creatures
    Амерал Венега


    Брой мнения : 527
    Reputation : 0
    Join date : 23.02.2012

    Резиденция Тюдор - Page 5 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Резиденция Тюдор   Резиденция Тюдор - Page 5 Icon_minitimeПет Дек 06, 2013 9:07 pm

    -Бяхте ясен сир...
    Гласа и беше спокоен но вътрешно гореше. Не биваше да се обажда и да създава,какъвто е и да е смут,но мислеше,че щом той е ясен искаше и тя да е откровена с него но за жалост се потвърди още един път за нея,че не бива да е честна с мъжете.
    Той си тръгна след това,едва ли имаха още нещо,какво да си кажат. Имаше нужда да се качи в стаята си и да поплаче малко. Стоеше на прозореца,като в ръката си държеше малък портрет на Екзейвиър:
    -Кажи ми,кажи ми любими,как да те забравя,как да обичам друг? Кажи ми умолявам те,кажи ми как мога да те забравя...
    Притисна задраво малкия портрет,като затвори очите си,тогава чу стъпки зад себе си. Махна бързо с ръката си няколкото сълзи от лицето си,за да прикрие следите. Обърна се и видя Екатерина:
    -Ти ли си била,защо не каза нищо?
    Явно може би бе чула думите и и се чувстваше неудобно от това:
    -След един месец,ще заминем,той е организирал всичко.
    Щеше да се научи,как да се преструва,как да прави всичко по този начин,а родеше ли се детето,което искаше,щеше да си намери оправдание за да не спи с него,както всички жени,който мразеха секса.
    Върнете се в началото Go down
    Дейвид

    Дейвид


    Брой мнения : 475
    Reputation : 0
    Join date : 09.10.2013

    Резиденция Тюдор - Page 5 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Резиденция Тюдор   Резиденция Тюдор - Page 5 Icon_minitimeПет Дек 06, 2013 9:17 pm

    Екатерина не знаеше какво да каже и как да успокои Денерис. Виждаше непоносимата болка в очите на снаха си и я болеше два пъти повече, но нямаше представа какво друго може да направи. Вече бе прекалено стара, за да се омъжи отново, не и за такъв мъж, който да може да защити внуците й и тяхната майка. Парите дори не играеха роля, а и беше толкова уморена да воюва. Беше го правила през целия си живот и въпреки това, Бог и бе отнел всичко скъпо. Нямаше за какво да живее повече и отчаянието й бе стигнало до там, че да погуби духа, който преди притежаваше.
    Отиде до Денерис и я прегърна, оставяйки я да се наплаче на воля. Поне това можеше да направи за нея.
    - Искаш ли да изведем децата навън... Днес времето е приятно... - Може би така щеше да се разсее поне малко от тревогите си.
    - И все още си свободна... Ден или месец... През това време си свободна и можеш да го оползотвориш, както на теб ти се иска... Просто си помисли какво най-много ти се прави...
    Върнете се в началото Go down
    Амерал Венега
    Light creatures
    Light creatures
    Амерал Венега


    Брой мнения : 527
    Reputation : 0
    Join date : 23.02.2012

    Резиденция Тюдор - Page 5 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Резиденция Тюдор   Резиденция Тюдор - Page 5 Icon_minitimeПет Дек 06, 2013 9:28 pm

    Седмицата отлетя почти неусетно. Поне за няколко дни беше забравила за всичко,а багажа сам се приготвяше. Уреди още няколко неща,за корабостроителницата,като завеща всичко на децата си,ако нещо и се случеше,защото това можеше да се случи. Беше дала инструкции на няколко хора,ако се случи нещо,как да процедират с децата и какво да направят но за сега просто,щеше да умее да се преструва.
    В последния ден бяха пратили карета,която да вземе багажа нея и децата,както и една слугиня,която да и помага по пътя. А,той щеше да е изтощителен за децата. Сбогува се дълго с Екатерина,защото се страхуваше,че щеше да я види за последно. Остави я да се нарадва на децата,макар че това нямаше как да стане.
    Франсоа се появи и тя се приближи към него,като го прегърна,така му показа,че щеше да се опита да го обича,не можеше от раз да го заблучи,че видиш ли го обича но това за сега,щеше да му е достатъчно.
    Върнете се в началото Go down
    Дейвид

    Дейвид


    Брой мнения : 475
    Reputation : 0
    Join date : 09.10.2013

    Резиденция Тюдор - Page 5 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Резиденция Тюдор   Резиденция Тюдор - Page 5 Icon_minitimeПет Дек 06, 2013 9:46 pm

    На Франсоа това посрещане му се понрави и някак си се почувства победител, защото Денерис май вече беше осъзнала, че сделката си е сделка, но е далеч по-добре ако са в добри отношения един с друг. Вече му беше минало и той сега отново свали гарда и се усмихна широко. За пръв път видя и децата. Сториха му се доста мили и почувства някакво одобрение спрямо тях, защото бяха красиви и момченцето изглеждаше силно. Можеше да го научи на много неща, когато порасне достатъчно.
    - Това трябва да е Екзейвиър, нали? - Попита с усмивка той и се приближи към момченцето, което не реагира никак, когато Франсоа се приближи.
    - Ти си един малък, голям мъж, а? - После отдели нужното внимание и на Екатерина, която беше много красива, като майка си.
    - Милейди... - Поклони й се той и нежно взе малката й ръчичка в своята, а тя му се усмихна, а той и отвърна със същото.
    - Прекрасни са... - Обърна се към Денерис. - И съм щастлив, че най-накрая се запознахме...
    Върнете се в началото Go down
    Амерал Венега
    Light creatures
    Light creatures
    Амерал Венега


    Брой мнения : 527
    Reputation : 0
    Join date : 23.02.2012

    Резиденция Тюдор - Page 5 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Резиденция Тюдор   Резиденция Тюдор - Page 5 Icon_minitimeПет Дек 06, 2013 9:59 pm

    Поне едно и дойде като утеха,че се държеше добре с децата,това щеше да я накара да бе по осърдна в това да симулира щастието,за да се чувстваше той и децата и добре. Остави се на заден план,като сякаш щеше да забрави себе си. Една усмивка се появи на лицето и,като погали главата на малкия Екзейвиър,а после и на Екатерина:
    -Благодаря,наистина те са едни малки ангели...
    Бяха кротки деца,Екатерина искаше вниманието цялото на майка си,а Екзейвиър си беше своенравен и правеше,каквото той си прецени но слушаше майка си.
    -Поклонете се на деца...
    Бяха на по малко от две годинки но се поклониха,макар и смешно,което накара и двамата да се засмеят но показваше,че имат обноски,макар и толкова малки. Екатерина обаче не обичаше да пътува за това протегна ръце към майка си,за да я помоли да я вземе. Наведе се и я прегърна,вдигна я,като подаде ръка на Екзейвиър,който за разлика от сестра си обичаше да гледа през прозореца.
    -Ще тръгваме ли дълъг път ни чака?
    Върнете се в началото Go down
    Дейвид

    Дейвид


    Брой мнения : 475
    Reputation : 0
    Join date : 09.10.2013

    Резиденция Тюдор - Page 5 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Резиденция Тюдор   Резиденция Тюдор - Page 5 Icon_minitimeСъб Дек 07, 2013 9:34 am

    - Да, разбира се... - Отвърна с усмивка и помогна на Денерис да се качи в каретата, след това й подаде й децата, който послушно се настаниха до нея. Най-накрая влезе и той, давайки знак на кочияша, че може да потегли.
    Пътят бе дълъг и изморителен, особено за децата, които бяха изпълнени с енергия и стоенето на едно място ги отегчаваше. Спираха за почивки през нощта, в разни гостилници, за да вечерят и да си починат и след три дни и две нощи, най-после пристигнаха в големия и красив замък на Франсоа. Всички очакваха тяхното пристигане и се бяха подготвили с достойна за кралски пир трапеза. Всичко беше в много по-големи размери и богата украса, от тази в замъка, който Денерис и децата обитаваха до скоро. Първо обаче им помогна да се настанят, след това и показа най-основните неща и се приготвиха за вечеря. Родителите на Франсоа също щяха да пристигнат скоро. Те живееха на друго място, но бяха нетърпеливи да се запознаят с избраницата на сина си. Денерис, децата и Франсоа тъкмо бяха слезли в трапезарията, когато родителите му дойдоха. Той се постара запознанството им да бъде тържествено и за първи път, обсипа Денерис с комплименти... След това всички се настаниха около масата и започнаха да се хранят.
    Върнете се в началото Go down
    Sponsored content





    Резиденция Тюдор - Page 5 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Резиденция Тюдор   Резиденция Тюдор - Page 5 Icon_minitime

    Върнете се в началото Go down
     
    Резиденция Тюдор
    Върнете се в началото 
    Страница 5 от 5Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5
     Similar topics
    -
    » Плантация Тюдор

    Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
    Dark Light RPG BG Forum :: Dark Ligth World :: Земята :: Романтизъм-
    Идете на: