Dark Light RPG BG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dark Light RPG BG Forum


 
ИндексPortal*Последни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Гласувайте за форума!
Гласувай за мен в BGTop100.com
BGtop
Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Tyxo.bg counter
BgTopWeb.com - Класация на Българските топ сайтове
Посетете новия ни форум!
Latest topics
» Имението на Ван дер Удсън
Семейна консултация  Icon_minitimeСъб Юли 02, 2016 3:48 am by Оливия О'Браян

» Къщата в Сан Мориц
Семейна консултация  Icon_minitimeПет Юли 01, 2016 5:29 am by Майкъл

» Апартаментът
Семейна консултация  Icon_minitimeВто Мар 08, 2016 9:25 pm by Деймън Кларк

» Френското имения
Семейна консултация  Icon_minitimeПет Яну 10, 2014 8:03 pm by Дейвид

» Мол
Семейна консултация  Icon_minitimeПет Дек 13, 2013 8:20 pm by Симон Кларк

» Семейна консултация
Семейна консултация  Icon_minitimeПон Дек 09, 2013 9:07 pm by Деймън Кларк

» Резиденция Тюдор
Семейна консултация  Icon_minitimeСъб Дек 07, 2013 9:34 am by Дейвид

» Замъкът на Краля
Семейна консултация  Icon_minitimeНед Дек 01, 2013 12:59 pm by Амерал Венега

» Коръб 1
Семейна консултация  Icon_minitimeПет Ное 29, 2013 4:36 pm by Дейвид

Top posters
Деймън Кларк
Семейна консултация  Vote_lcapСемейна консултация  Voting_barСемейна консултация  Vote_rcap 
Амерал Венега
Семейна консултация  Vote_lcapСемейна консултация  Voting_barСемейна консултация  Vote_rcap 
Симон Кларк
Семейна консултация  Vote_lcapСемейна консултация  Voting_barСемейна консултация  Vote_rcap 
Дейвид
Семейна консултация  Vote_lcapСемейна консултация  Voting_barСемейна консултация  Vote_rcap 
Demon Of Passion
Семейна консултация  Vote_lcapСемейна консултация  Voting_barСемейна консултация  Vote_rcap 
Katherine
Семейна консултация  Vote_lcapСемейна консултация  Voting_barСемейна консултация  Vote_rcap 
Stefan_
Семейна консултация  Vote_lcapСемейна консултация  Voting_barСемейна консултация  Vote_rcap 
Майкъл
Семейна консултация  Vote_lcapСемейна консултация  Voting_barСемейна консултация  Vote_rcap 
Khal Drogo
Семейна консултация  Vote_lcapСемейна консултация  Voting_barСемейна консултация  Vote_rcap 
Алиса
Семейна консултация  Vote_lcapСемейна консултация  Voting_barСемейна консултация  Vote_rcap 
Free Counters
Free Counters

 

 Семейна консултация

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Симон Кларк

Симон Кларк


Брой мнения : 504
Reputation : 0
Join date : 09.10.2013

Семейна консултация  Empty
ПисанеЗаглавие: Семейна консултация    Семейна консултация  Icon_minitimeНед Дек 08, 2013 8:45 pm

Кабинета на терапевта, който Деймън посещаваше, се оказа не толкова далеч, но заради огромните задръствания в центъра, дори малко закъсняхме. Тя ни прие веднага и на пръв поглед всичко ми изглеждаше приветливо, дори и тя самата, макар в началото да изпитвах лек страх при мисълта, че някой ще нахлуе в най-личното ми пространство, но се опитвах да се настроя позитивно и знаех, че имаме нужда от това.
- Радвам се, че най-накрая се запознаваме Симон. - Каза тя. - Слушала съм толкова много за теб.
- Надявам се не много ужасни неща. - Засмях се нервно и се настаних заедно с Деймън на диванчето срещу нея.
- Всъщност не съм чула нищо лошо, което ме караше да се съмнявам в това, че изобщо съществуваш.
- Това означава, че не четете жълта преса. - Всички разбрахме шегата и се засмяхме.
Върнете се в началото Go down
Деймън Кларк
Light creatures
Light creatures
Деймън Кларк


Брой мнения : 553
Reputation : 0
Join date : 09.03.2011

Семейна консултация  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Семейна консултация    Семейна консултация  Icon_minitimeНед Дек 08, 2013 8:56 pm

Малко му беше неудобно,по скоро чувството да я води тук,му беше странно дори много странно. Настаниха се на дивана,като седнаха един до друг. Погледна към нея,като искаше да се увери,дали наистина е добре,всъщност изглеждаше притеснена и малко стресната но това беше нормално. Улови ръката и,като я стисна съвсем леко за кураж,който не беше нещо излишно:
-Всъщност се радвам,че е тук до мен,че сме на това място.
Погледна и към терапевта:
-Имаме нужда да двамата да изгладим,нещата помежду си. Да,се преоткрием на ново. Искам го наистина много но и двамата не знаем как...
Погледна отново към Симон,ясно е че имаха нужда от това да им помогне някой,а пределенно това беше доктор Бернарда,тя успя да му помогне да овладее гнева сега,щеше да помогне и на двамата.
Върнете се в началото Go down
Симон Кларк

Симон Кларк


Брой мнения : 504
Reputation : 0
Join date : 09.10.2013

Семейна консултация  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Семейна консултация    Семейна консултация  Icon_minitimeНед Дек 08, 2013 9:15 pm

Жената разгърна някаква папка и секунда по късно погледна към Деймън.
- Вярвам, че заедно ще успеем да открием пътя ви един към друг. Най-важната стъпка вече е направена и това, че сте тук заедно, ме кара да си мисля, че искате да спасите брака си, а с малко помощ това несъмнено ще се случи. - Тя отново погледна в папката си, а двамата с Деймън се спогледахме, защото поне аз не знаех какво следва. След малко тя отново заговори, обръщайки се към мен.
- Нека да започнем с нещо простичко. - Каза тя. - Защо не ми разкажеш за себе си Симон?
- Аз... - Това изобщо не беше простичко, дори не знаех какво точно трябва да кажа.
- Например какво работиш или от какво се интересуваш? - Опита се да ми даде някаква насока.
- Аз... - Отново не знаех какво да отговоря, защото изведнъж осъзнах, че не върша нищо и нямам никакви интереси. - Главната ми грижа в момента е дъщеря ми...
- Освен нея? - Поклатих леко глава. - А преди да се появи?
- Обикалях света... Забавлявах се...
- Как? Какво обичаше да правиш тогава?
- Да се напивам и преспивам с непознати мъже... - Разбирах какво цели с въпросите си, но нямаше да открие по-добър вариант на Симон в миналото ми.
Върнете се в началото Go down
Деймън Кларк
Light creatures
Light creatures
Деймън Кларк


Брой мнения : 553
Reputation : 0
Join date : 09.03.2011

Семейна консултация  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Семейна консултация    Семейна консултация  Icon_minitimeНед Дек 08, 2013 9:20 pm

Това му напомни за него в миналото и той почна от това и той почна с равносметката,да оцени всичко и накрая дали си е заслужавало и още подобни неща. Погали нежно ръката и усещаше как се напряга но искаше да я успокой,да не го прави,че не бяха тук за да я нападат,а да почнат отнякъде. Той не се месеше в разговора,защото тя си разбираше от работата и трябваше да я опознае,за да знае,как да процедира,как да и помогне и на нея,както помогна и на него. И двамата бяха като нешлифвани диаманти и трябваше да се направи нещо с тях за да станат по красиви,за това бяха тук.
Върнете се в началото Go down
Симон Кларк

Симон Кларк


Брой мнения : 504
Reputation : 0
Join date : 09.10.2013

Семейна консултация  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Семейна консултация    Семейна консултация  Icon_minitimeНед Дек 08, 2013 9:29 pm

Тя записа нещо в папката и погледна към Деймън.
- Как приемаш всичко това Деймън? - Попита тя. - Как се чувстваш от миналото на Симон? То тревожи ли те? Кара ли те да се чувстваш несигурен в нея? Кара ли те да се чудиш дали не си просто спирка в живота й? - Куп въпроси, които дори не успях да запомня, но сякаш те сами по себе си ме накараха да се замисля за неща, които до сега не мислех, че са от значение. Тоест не, че това как ме възприема е без значение, но това, че миналото ми и тогавашната ми безотговорност може да е причина да ми има толкова малко доверие, обясняваше много неща.
Върнете се в началото Go down
Деймън Кларк
Light creatures
Light creatures
Деймън Кларк


Брой мнения : 553
Reputation : 0
Join date : 09.03.2011

Семейна консултация  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Семейна консултация    Семейна консултация  Icon_minitimeПон Дек 09, 2013 6:05 pm

-Миналото и е подобно на моето и тя може да се страхува от това. Но истината е,че ме е страх от друго нещо,което е в миналото.
Погледна за малко към нея:
-Всъщност страхът е този,че не направих всичко по силите си да бъде щастлива. Може би и се иска да се върне в миналото в онези безгрижни моменти,а не в сегашния момент,който има адски много болка и много усилия.
Искаше да я направи щастлива с цялото си сърце но се страхуваше,че не е успял,че се е провалил:
-Истината е,че се провалих,истината е че аз съм виновен,за това да е нещастна. Не прави нищо,което правеше в минало,като хобита. Да сега няма време Анабел е малка но аз мога да се грижа за Анабел,докато тя прави нещо за себе си.
Върнете се в началото Go down
Симон Кларк

Симон Кларк


Брой мнения : 504
Reputation : 0
Join date : 09.10.2013

Семейна консултация  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Семейна консултация    Семейна консултация  Icon_minitimeПон Дек 09, 2013 6:14 pm

Разбирането му беше толкова грешно, за всичко.
- Съгласна ли си с това Симон? - Попита ме тя, а аз поклатих глава.
- Разбира се, че не... Проблемът никога не е бил в това колко време отделям за дъщеря си или него. Не смятам, че пренебрегвам себе си по този начин, защото времето с тях ме прави щастлива.
- Къде тогава е проблема?
- Нямам представа... Струва ми се, че с Деймън живеем в две различни реалности... Осъзнах това още преди да се роди Анабел.
- Какво имаш предвид с това?
- Ами например, докато аз си мислех, че всичко е съвършено и изживявам най-красивите мигове в живота си, той се е чувствал по корено различен начин.
- Как се е чувствал?
- Чувствал се е задушен от мен...
- Така ли е Деймън?
Върнете се в началото Go down
Деймън Кларк
Light creatures
Light creatures
Деймън Кларк


Брой мнения : 553
Reputation : 0
Join date : 09.03.2011

Семейна консултация  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Семейна консултация    Семейна консултация  Icon_minitimeПон Дек 09, 2013 6:30 pm

Старите проблеми изплуваха на нов дух но явно и там трябваше да се бутне. Прехапа устните си,като погледна към нея,а после и към терапевката:
-Трудно ми е да говоря за това...
Призна си той:
-Беше ми се насъбрало много,работа,проблеми и всичко останало. Не е оправдание,че се държах като задник тогава но си мислех,че като моя съпруга,когато и споделя нещо за да ми олекне няма да го приеме,като нападка,обида или нещо подобно. Да,не си мерех думите и казах неща,който и до ден днешен съжалявам но аз съм такъв,казвам неща без наистина да ги мисля.
Премина нервно с ръка през косата си:
-Чувствах се тогава наистина щастлив,всичко беше наред но има дни в който просто нещата не са толкова перфектни насъбира ти се. Подяволите...
Изруга той,наистина съжаляваше за думите си и ако не ги беше казал дори нямаше да са тук сега,просто трябваше да си мълчи. Опря ръка на едната дръжка,като пори леко устните си беше наистина нервен,защото се чувстваше,като ужасен човек. За малко да загуби нея и детето,това го преследваше всеки ден от неговия живот.
Върнете се в началото Go down
Симон Кларк

Симон Кларк


Брой мнения : 504
Reputation : 0
Join date : 09.10.2013

Семейна консултация  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Семейна консултация    Семейна консултация  Icon_minitimeПон Дек 09, 2013 6:40 pm

- От всичко което каза нещо изплува на повърхността и просто не мога да не попитам. Използва израза: "но си мислех,че като моя съпруга,когато и споделя нещо за да ми олекне няма да го приеме,като нападка,обида или нещо подобно". Смяташ ли, че Симон не те подкрепя и разбира достатъчно. В сеансите ни доста често споменаваш, че е по-добре ако не казваш нищо. Мислиш ли, че ако не говорите ще успеете да разрешите проблемите си. Струва ми се, че повече се страхуваш от това да не я загубиш, от колкото от това, че проблемите ви остават нерешени. Това се отнася и за двама ви, ако искате действително да поправите счупеното между вас, не спестявайте абсолютно нищо от начина, по който се чувствате и нещата които не харесвате, защото или изговаряйки всичко ще продължите заедно напред или ще продължите за известно време, докато не се намразите и не може да се гледате повече. - Тя замълча за миг, после погледна отново към него.
- И така Деймън, отговори ми напълно откровено, смяташ ли, че не получаваш необходимото разбиране и подкрепа от съпругата си и ако е така, каква мислиш, че е причината за това. Защо не искаш да говориш за тези неща?
Върнете се в началото Go down
Деймън Кларк
Light creatures
Light creatures
Деймън Кларк


Брой мнения : 553
Reputation : 0
Join date : 09.03.2011

Семейна консултация  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Семейна консултация    Семейна консултация  Icon_minitimeПон Дек 09, 2013 6:49 pm

-В повечето от конфликтите оставам с убеждението,след всеки,че е по добре е да замълча,да не казвам нищо,защото всеки път думите ми се приемат буквално,все едно я нападам,обиждам или всякакви подобни неща. Всеки път дори не искам да говоря за важни неща,защото се караме,като си мисли,че искам да и се наложа,а не го искам. Искам да обсъдим нещата да стигнем до някакъв общ консенсос или до нещо общо. Но става така,че тя си навива нещо и аз отстъпвам,защото не искам да споря,за да не изглеждам грешно разбран.
Прокара отново нервно ръка през главата си,като потърка брадата си:
-Обикновените семейства всеки път ли се карат,когато обсъждат сериозни теми. Всъщност единственото за което не сме се карали е апартамента и обзавеждането,за апартамента стигнах ме като по чудо на едно мнение,а от обзавеждане не разбирам и грам,за мен е по важно да е удобно и безопасно за Анабел.
Почна да говори прекалено много но просто изплуваха:
-Не искам да говоря,за да не провалям нещата. Искам да е щастлива и ако това е с цената да не се обаждам съм готов на това но ми тежи,че не мога да споделя точно с нея. Не не искам с приятели,не искам с странични хора,искам точно от съпругата си да срещна разбиране.
Върнете се в началото Go down
Симон Кларк

Симон Кларк


Брой мнения : 504
Reputation : 0
Join date : 09.10.2013

Семейна консултация  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Семейна консултация    Семейна консултация  Icon_minitimeПон Дек 09, 2013 7:03 pm

- Какво ти пречи да го разбереш Симон? - Хвърли топката в моето поле.
- Както казах и преди, имам чувството, че с него живеем в различни вселени. Осъзнавам, че за някой от нещата може би преувеличавам и не проявявам достатъчно търпение, за да го изслушам, но това не е проблем само при мен. Искам да кажа, че точно по това и двамата си приличаме ужасно много, защото никой от нас не разбира другия... Просто той премълчава всичко, което има да каже... Прави планове за неща без дори да се допитва до мен и...
- Какво?
- Чувствам се наранена, защото не усещам да оценява нещо от това което съм правила за нас... Сякаш вижда единствено нещата, които е вложил в мен, в брака ни, в дъщеря ни... Все едно сме поредният му бизнес проект, в който е вложил ужасно много, а възвращаемостта, която е очаквал не се оправдава и понякога е просто изморен от нас... Тоест мен и капризите ми... Дори от това как се грижа за дъщеря ни...
- Защо си мислиш, че съпругата ти се чувства по този начин Деймън?
Върнете се в началото Go down
Деймън Кларк
Light creatures
Light creatures
Деймън Кларк


Брой мнения : 553
Reputation : 0
Join date : 09.03.2011

Семейна консултация  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Семейна консултация    Семейна консултация  Icon_minitimeПон Дек 09, 2013 7:16 pm

-Естествено е да сме различни,още това,че ти си жена,а аз съм мъж. Нормално е да има различни неща,който да ни харесват. Хората са казали,противоположностите се привличат.
Спомена той:
-И въпреки това не не чувствам да сме различни и двамата сме инати,който си държат на своето и,като си навият нещо просто е това и нищо друго. Но аз се научих да отстъпвам,защото няма друг начин.
Пое дълбоко дъх:
-Да признавам си,бях егоист,често мерех,какво съм ти дал без дори да осъзная,какво ти си ми дала. Но и ти го правиш. Да добре,беше бременна,беше ти тежко и да още куб неща. Но и аз нося душа Симон и аз има чувтва,колкото и странно да звучи и въпреки,че съм мъж не съм направен от желязо и има моменти и ще има такива в който и аз ще се срина.
Погледна към нея:
-По дяволите...
На моменти си мислеше,че не говори правилния език.
-Всеки път става дума за това,колко си наранена ти. Аз от какво съм сътворен Симон,от бетон,желязо от какво. Превръщаш ме в ужасен човек,който заради едно споделяне се е превърнал в най-голямата отрепка на земята,която не те оценява. Толкова ли ужасен съм бил с теб? Толкова ли голямо говедо съм бил?
Върнете се в началото Go down
Симон Кларк

Симон Кларк


Брой мнения : 504
Reputation : 0
Join date : 09.10.2013

Семейна консултация  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Семейна консултация    Семейна консултация  Icon_minitimeПон Дек 09, 2013 7:29 pm

Очите ми се напълниха със сълзи:
- Трябва ли да ти напомням, че чакаш дете от друга... Дори не знам колко пъти си бил с нея... Имало ли е друга, с която да си си "споделял", докато си бил с приятели, на работа до късно вечерта, а аз съм имала най-голяма нужда от подкрепата ти... Не можех да изляза от онзи затвор и все пак, се чувствах щастлива... Броях минутите докато се върнеш и... И после когато трябваше да се радваме на дъщеря си, ти си си правил друга... Съжалявам, че ми е трудно да те разбера...
Върнете се в началото Go down
Деймън Кларк
Light creatures
Light creatures
Деймън Кларк


Брой мнения : 553
Reputation : 0
Join date : 09.03.2011

Семейна консултация  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Семейна консултация    Семейна консултация  Icon_minitimeПон Дек 09, 2013 7:52 pm

-Ето пак съм виновен аз....
Поклати глава:
-А ти и твоя Мат,и колко го обичаш,ако не беше твоята уста до сега нямаше да ме обвиняваш за това....
Просъска той,като не я погледна но определено и тя имаше трески за дялане:
-Обичала го още,била и слабост...
Присви очи:
-Почувствах се пълна отрепка,все едно всичките тези месеци са нямали значение,а си мислела,колко си щастлива с Мат.
Скръсти ръце пред тялото си:
-Много яко ми беше в супер големи кавички да те чуя какви ги говориш на терасата. Дори се целунах те... По дяволите,аз как се почувствах от това...
Върнете се в началото Go down
Симон Кларк

Симон Кларк


Брой мнения : 504
Reputation : 0
Join date : 09.10.2013

Семейна консултация  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Семейна консултация    Семейна консултация  Icon_minitimeПон Дек 09, 2013 8:14 pm

Този път аз се опитах да премълча, защото и двамата бяхме повишили тон, а и аз наистина бях допуснала грешка, казвайки всички онези неща на Мат.
- Нищо ли няма да кажеш Симон? - Попита ме тя, а аз поклатих отрицателно глава. - Опитай се... - Подкани ме тя.
- Деймън никога няма да разбере каква е била връзката между мен и Мат... Дори не знае какъв е бил живота ми преди... Може би е чел разни неща, но не знае какво се е случило в действителност с мен и Мат... Не държа да се интересува от това, просто ми се иска да ме познава по-добре... Да ми вярва, когато му казвам, че случилото се на онази тераса и всички онези неща, които казах бяха като пречистване за мен... Никога през нито един миг не съм съжалявала за това, че съм избрала Деймън, нито пък някога съм го сравнявала с друг, защото той няма еквивалент... Обичам го по начин, по който не съм обичала никога преди и със сигурност знам, че няма да обичам... И това което е видял и чул беше сбогуване... Нищо повече...
Върнете се в началото Go down
Деймън Кларк
Light creatures
Light creatures
Деймън Кларк


Брой мнения : 553
Reputation : 0
Join date : 09.03.2011

Семейна консултация  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Семейна консултация    Семейна консултация  Icon_minitimeПон Дек 09, 2013 8:23 pm

-Не знам,какво е било но от вътре ме изгаря това,да знам,че си била по щастлива с него,от колкото с мен. Да знам,че съм се провалил,че не съм такъв,какъвто ме искаш...
Просъска той с болка на сърцето:
-Че не мога да ти дам всичко,от което имаш нужда...
Стисна зъби и премигна цял един миг:
-Това ме нарани,не оправдава постъпката ми но се почувствах ужасно наранен и намерих утеха в чашката. Дори не знам,дали се е случило това,пиян съм бил. Ти искаш да ти вярвам,а на мен не вярваш.
Погледна към нея:
-Не изпитвам абсолютно нищо към аситентката,нямам спомен да съм спал с нея,нито преди нито в онази вечер. Но когато съм пиян не помня и името си. Нямам намерение да живея с нея и съм убеден,че детето не е мое,и нямам намерение да живея с тях. Толкова ли ти е трудно да го повярваш. Ако исках тях дори нямаше да съм тук и да се опитвам толкова много всячески да ти покажа,че съжалявам за онази вечер и за всичко друго,което съм ти причинил...
Върнете се в началото Go down
Симон Кларк

Симон Кларк


Брой мнения : 504
Reputation : 0
Join date : 09.10.2013

Семейна консултация  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Семейна консултация    Семейна консултация  Icon_minitimeПон Дек 09, 2013 8:34 pm

Скрих лицето си в ръце и се опитах всячески да преглътна напиращите сълзи. Не знаех в какво да вярвам и в какво не.
- Първо каза, че това не е истинска целувка... После, че не е нищо повече от целувка... След това, че си бил пиян и не помниш, но си убеден, че не се е случило нищо... Снощи допусна, че е възможно да се е случило... - Надигнах глава и го погледнах.
- Разбирам... Знаеш ли... Аз наистина разбирам... Боли ужасно много, защото не предполагах, че ще ми причиниш нещо подобно, но го разбирам... Имахме проблеми и двамата бяхме подложени на огромен стрес... Ти се почувства предаден заради онова което си чул... Разбирам... - Повторих за енти път.
- Но не може да очакваш да ти вярвам, когато тъкмо го направя и историята се променя... Дори това не е най-ужасното и ти го знаеш... Знаеш колко силно ме нарани и унижи с онова което ми причини и го направи, въпреки, че те умолявах да не го правиш... Не беше пиян и го направи... Как очакваш да повярвам, че ме обичаш... Кой причинява подобно нещо на жената която обича... Майката на детето му...
Върнете се в началото Go down
Деймън Кларк
Light creatures
Light creatures
Деймън Кларк


Брой мнения : 553
Reputation : 0
Join date : 09.03.2011

Семейна консултация  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Семейна консултация    Семейна консултация  Icon_minitimeПон Дек 09, 2013 8:40 pm

-Не съм я целунал мамка му...
Изкрещя той и стана:
-Това е шибана снимка. Не съм я целунал,променя се защото не знам,каквисъм ги вършел,като съм пиян.
Изнерви се и стана:
-Не мога повече... Чувствам се наистина ужасно,а ти ме смачкваш още повече. Не не ми е добре,че те карам да се чувстваш така...
Погледна към нея:
-Какво искаш от мен Симон,на челна стойка ли искаш да застана? Всячески се опитах да ти покажа,че съжалявам,че се променям,тук съм,а все едно говориш,че си ме изгубила.
Върнете се в началото Go down
Симон Кларк

Симон Кларк


Брой мнения : 504
Reputation : 0
Join date : 09.10.2013

Семейна консултация  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Семейна консултация    Семейна консултация  Icon_minitimeПон Дек 09, 2013 8:49 pm

Сълзите бликнаха от очите ми и започнах да клатя глава:
- Не знам... - Признах си съвсем честно, защото в действителност нямах представа какво трябва да направи или каже, за да се почувствам по различен начин.
- Просто не знам... - Май и точно за това бях тук, защото колкото и да исках, нямаше как да го измисля сама.
Върнете се в началото Go down
Деймън Кларк
Light creatures
Light creatures
Деймън Кларк


Брой мнения : 553
Reputation : 0
Join date : 09.03.2011

Семейна консултация  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Семейна консултация    Семейна консултация  Icon_minitimeПон Дек 09, 2013 8:54 pm

Седна на стола срещу двете,като наведе глава и я подпря с глава,просто щеше да му се пръсне. Опитваше се да угоди на нещо,което дори самата тя не знаеше. Замълча не можеше да каже нищо повече. Защото достигна до задънена улица.
Как се стигна до тук,само за това,че не си мълча,ако не беше такъв до сега нищо от това нямаше да е истина или щеше да се е побъркал,пропит с алкохол с цироза на черния дроб и тотално умрял.
Върнете се в началото Go down
Симон Кларк

Симон Кларк


Брой мнения : 504
Reputation : 0
Join date : 09.10.2013

Семейна консултация  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Семейна консултация    Семейна консултация  Icon_minitimeПон Дек 09, 2013 9:02 pm

Никой не каза нищо, дори и терапевтката, която изглеждаше ужасно спокойна, за човек станал свидетел на подобен разговор.
- Мисля, че това е достатъчно за днес. - Обади се в крайна сметка тя, а ние и двамата надигнахме глави, по-изненадани от колкото разстроени заради скандала.
- Това ли беше? - Попитах невярващо.
- Това беше началото. - Отговори тя. - Сега се приберете, отворете бутилка вино и се отърсете от случилото се днес. Осмислете го на сутринта и при следващия сеанс ще го обсъдим... Искам да видя какво ще се промени тогава...
Върнете се в началото Go down
Деймън Кларк
Light creatures
Light creatures
Деймън Кларк


Брой мнения : 553
Reputation : 0
Join date : 09.03.2011

Семейна консултация  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Семейна консултация    Семейна консултация  Icon_minitimeПон Дек 09, 2013 9:07 pm

В умът му се рътеше,как спора,щеше да продължи на нов дух,за това просто замълча. Стана,като и отвори вратата,сбогува се с терапевтката,като тръгнаха към колата в пълно мълчание. Не се сещаше,какво да каже. Все още се чустваше смазан от вина,принизен до такава степен,както още много други неща.
Този сеанс просто го накара да се почувства още по зле. Искаше да изпие цялата бутилка вино,дори повече от това да изпие целия алкохол за да забрави. Но не пиеше алкохол и не трябваше,защото това носеше след себе си бремени жени...
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Семейна консултация  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Семейна консултация    Семейна консултация  Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Семейна консултация
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Dark Light RPG BG Forum :: Dark Ligth World :: Земята :: Съвременният свят :: Останалия свят :: Англия :: Лондон-
Идете на: