Dark Light RPG BG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dark Light RPG BG Forum


 
ИндексPortal*Последни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Гласувайте за форума!
Гласувай за мен в BGTop100.com
BGtop
Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Tyxo.bg counter
BgTopWeb.com - Класация на Българските топ сайтове
Посетете новия ни форум!
Latest topics
» Имението на Ван дер Удсън
Мол Icon_minitimeСъб Юли 02, 2016 3:48 am by Оливия О'Браян

» Къщата в Сан Мориц
Мол Icon_minitimeПет Юли 01, 2016 5:29 am by Майкъл

» Апартаментът
Мол Icon_minitimeВто Мар 08, 2016 9:25 pm by Деймън Кларк

» Френското имения
Мол Icon_minitimeПет Яну 10, 2014 8:03 pm by Дейвид

» Мол
Мол Icon_minitimeПет Дек 13, 2013 8:20 pm by Симон Кларк

» Семейна консултация
Мол Icon_minitimeПон Дек 09, 2013 9:07 pm by Деймън Кларк

» Резиденция Тюдор
Мол Icon_minitimeСъб Дек 07, 2013 9:34 am by Дейвид

» Замъкът на Краля
Мол Icon_minitimeНед Дек 01, 2013 12:59 pm by Амерал Венега

» Коръб 1
Мол Icon_minitimeПет Ное 29, 2013 4:36 pm by Дейвид

Top posters
Деймън Кларк
Мол Vote_lcapМол Voting_barМол Vote_rcap 
Амерал Венега
Мол Vote_lcapМол Voting_barМол Vote_rcap 
Симон Кларк
Мол Vote_lcapМол Voting_barМол Vote_rcap 
Дейвид
Мол Vote_lcapМол Voting_barМол Vote_rcap 
Demon Of Passion
Мол Vote_lcapМол Voting_barМол Vote_rcap 
Katherine
Мол Vote_lcapМол Voting_barМол Vote_rcap 
Stefan_
Мол Vote_lcapМол Voting_barМол Vote_rcap 
Майкъл
Мол Vote_lcapМол Voting_barМол Vote_rcap 
Khal Drogo
Мол Vote_lcapМол Voting_barМол Vote_rcap 
Алиса
Мол Vote_lcapМол Voting_barМол Vote_rcap 
Free Counters
Free Counters

 

 Мол

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Симон Кларк

Симон Кларк


Брой мнения : 504
Reputation : 0
Join date : 09.10.2013

Мол Empty
ПисанеЗаглавие: Мол   Мол Icon_minitimeПет Дек 13, 2013 12:25 pm

Мол 6847349S
Върнете се в началото Go down
Деймън Кларк
Light creatures
Light creatures
Деймън Кларк


Брой мнения : 553
Reputation : 0
Join date : 09.03.2011

Мол Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мол   Мол Icon_minitimeПет Дек 13, 2013 12:35 pm

Погледна към стълбите,когато слизаше и отново,както всеки път,го накара да затъй дъх. Беше наистина много красива,беше почти като ангел,който светеше в някакво невероятно сияние. Усмихваше му се и сякаш летеше от щастие. Искаше му се да запази това чувство по дълго в нея. Приближи се подаде и ръка,като я целуна първо по бузата но след това я придърпа към себе си,за да я целуне:
-Красива си...
Вметна на бързичко той нос след това продължи:
-Да,готови семе да тръгваме.
Отвори и вратата,като се запътиха към колата. Щеше да е доста приятно да излязат заедно,не го правеха често и щеше да е някакво разнообразие,отобикновените неща който правеха. Качиха се в колата,като потеглиха за мола. Трафика беше натоварен по празниците но успяха да си поговорят малко за идеи за подаръци или по скоро Симон ги даде,защото той нищо не разбираше. За повечето неща си имаше хора.Пристигнаха,като паркита колата,отиде до нейната врата и я отвори,като и подаде ръка,за да тръгнат заедно:
-Е,от къде,ще започнем първо?
Върнете се в началото Go down
Симон Кларк

Симон Кларк


Брой мнения : 504
Reputation : 0
Join date : 09.10.2013

Мол Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мол   Мол Icon_minitimeПет Дек 13, 2013 12:50 pm

- От пекарната... - Отговорих аз и улових ръката му. Чух да пуска алармата.
- Умирам от глад. - Стомаха ми наистина вече стържеше, а и при всички тези изкушения които имаше наоколо, определено положението не ставаше по-добро.
Деймън се съгласи да се отбием първо там, всъщност нямаше голям избор, защото аз бях твърдо решена да отидем първо там. Влязохме и се наредихме на опашката. Господи имаше толкова много и вкусни неща, че можех да изям всички изложени, та дори и тези които сега приготвяха. В крайна сметка обаче се задоволихме само с горещ шоколад и някакви божествени кексчета с уникален пълнеж и стафиди...
Мол 6847429r
Не се притеснявай изобщо да си похапвам докато вървим и още щом излязохме от пекарната, разтворих хартиения плик и измъкнах едно от кексчетата.
- Мога да живея само с тези... - Казах с пълна уста, което не беше особено културно, но определено не търпеше отлагане.
- Преди да си тръгнем трябва да вземем още и за Анабел... - Бях се нахлепала леко с пудра захар, която остана в крайчица на устните ми.
- Тя също ги обожава...
Върнете се в началото Go down
Деймън Кларк
Light creatures
Light creatures
Деймън Кларк


Брой мнения : 553
Reputation : 0
Join date : 09.03.2011

Мол Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мол   Мол Icon_minitimeПет Дек 13, 2013 12:58 pm

-Може да живееш с кексета и франзели с топено сирене...
Засмя се той,като погледна към нея. Беше се оцапала лекичко с пудра захар,спря за малко,като я се наведе към нея и я целуна. Сладостта на устните и,както и на захарта можеше да му докара някоя сладка болест. Щом се отдръпна се усмихна:
-А,аз мога да живея от това...
И то пре доволно,подаде ръка,като тръгнаха двамата. И той също пиеше шоколад,когато пиеше такива неща му се искаше да имат малко уиски,определено нямаше да е никак лошо:
-Ще вземем сладки и на нея,на връщане...
Огледа се на около съвсем бегло,не ходеше често в мола,така че всичко му се виждаше ново,не достатъчно интересно но ново:
-Първо за теб ли ще пазаруваме или за Анабел?
Върнете се в началото Go down
Симон Кларк

Симон Кларк


Брой мнения : 504
Reputation : 0
Join date : 09.10.2013

Мол Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мол   Мол Icon_minitimeПет Дек 13, 2013 1:12 pm

Сбръчках леко вежди:
- По скоро за кухнята... - Не знам дали той беше разбрал, но не бяхме на пазар за дрешки и играчки или обувки... е можеше да вземем и нещо такова, ако наистина ми хареса, но сега повече се нуждаехме от елементарни кухненски уреди, хавлии за банята, защото имаше само един комплект, което бе прекалено малко. Коледна украса и още куп дреболии които трябваше да и набавим.
- Няма нищо друго освен кафе машина... - Осведомих го аз и го дръпнах към отдела с техниката. Щяхме да започнем от там. Имаше толкова много неща... Чудех се от къде да започнем, а когато започнахме вече не знаех как да спра. Купихме толкова много неща - тостер, гофретник, кухненски робот ново поколение, който можеше да прави повече неща и от мен или поне така каза продавача. Накрая излязохме от там и отидохме в един магазин за декорация. Имаше хиляди малки джунджурийки за каквото се сетиш и едва ли скоро щяхме да излезем от там.
- Ето ги и любимите ми свещи... - Задърпах Деймън към един щанд. Можех да изкупя всичките.
- Помириши тази! - Почти я заврях в носа му, докато с другата ръка вече бях прибрала две три в кошницата.
- О, ами тази... И тази...
Върнете се в началото Go down
Деймън Кларк
Light creatures
Light creatures
Деймън Кларк


Брой мнения : 553
Reputation : 0
Join date : 09.03.2011

Мол Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мол   Мол Icon_minitimeПет Дек 13, 2013 1:21 pm

Усмихваше и се,защото и готвеше много по голяма изненада в къщи,която вече се готвеше усърдно и всичко щеше да е готово,когато се приберат. Не избежно се оказа това да мирише свещи. Повечето му миришеха почти еднакво но я остави да си избира на спокойствие,защото му харесваше да я вижда толкова щастлива,ентусиазирана и наистина щастлива.
-Вземи,който пожелаеш...
Трябваше да я разсейва,като и показваше от време на време някаква джунджорийка,за която да се замисли,дали да вземе или не. Когато стигнаха до коледната украса трябваше да се измъкне,защото такава,вече и се готвеше в къщи или поне да не я кара да купува толкова много. Е,нямаше как да я удържи,за това просто реши,че най лесно беше да я остави да пазари,за да не буди и подозрение:
-Измислила ли си,какво ще вземем за подарък на Анабел за коледа?
Върнете се в началото Go down
Симон Кларк

Симон Кларк


Брой мнения : 504
Reputation : 0
Join date : 09.10.2013

Мол Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мол   Мол Icon_minitimeПет Дек 13, 2013 1:41 pm

Бях мислила толкова много върху това какво да вземем за Анабел и накрая бях измислила нещо, но не знаех дали е удачно. Тя беше още толкова малка и за нея всеки подарък щеше да е един и същ и щеше да му се радва не повече от няколко минути, преди да го счупи или да й стане безинтересен.
- Мислех си за кученце... - Подхвърлих докато слагах поредната покупка в кошницата, която преливаше.
- Но, ще живеем в апартамент... Не знам дали ще е много подходящо... Но тя обича кученца... Другия вариант е да се отбием в детския кът и да изкупим половината магазин. - То така или иначе това щеше да се случи със или без кученце, но не знам защо исках да има такова.
Върнете се в началото Go down
Деймън Кларк
Light creatures
Light creatures
Деймън Кларк


Брой мнения : 553
Reputation : 0
Join date : 09.03.2011

Мол Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мол   Мол Icon_minitimeПет Дек 13, 2013 7:40 pm

Кучето не бе никак лоша идея,като цяло и той като дете си имаше животно и се научаваше на много отговорност,само че не беше убеден дали малко дете и куче са добра комбинация. Само че от друга страна имаше много хора в това положение:
-Това е доста добра идея и не е проблем да намерим куче но не сме сигурни дали Анабел,не е алергична към животни,ако има алергия ще е лошо да и вземем животно и после да и го отнемем.
Това беше доста логично,не бе проблема във вземането на кучето,а в това дали беше добре да си съжителстват:
-И все пак ако се престрашим идеята малко да я подобря,да е някой голдън или тетривър,че тези кучета стил моп. Някое по жизнерадостно и енергично куче.
Върнете се в началото Go down
Симон Кларк

Симон Кларк


Брой мнения : 504
Reputation : 0
Join date : 09.10.2013

Мол Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мол   Мол Icon_minitimeПет Дек 13, 2013 7:54 pm

Засмях се тихичко:
- Мислех си по скоро за нещо от сорта на куче Бу, толкова са сладки и си остават малки. Ужасно игриви са и приличат на плюшена играчка, което ще е добре за Анабел, за да свикне с новото попълнение.
Тази количка вече не можеше да събере всички неща, които бях набелязала:
- Ще отида за друга количка. Ти си помисли за куче Бу...
Върнете се в началото Go down
Деймън Кларк
Light creatures
Light creatures
Деймън Кларк


Брой мнения : 553
Reputation : 0
Join date : 09.03.2011

Мол Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мол   Мол Icon_minitimeПет Дек 13, 2013 8:11 pm

Е,не беше супер вдъхновен да има нещо от подобието на куче в къщи вместо някое голямо добродушно куче което да е пазач дори,от това да има едно куче от подобието на една хапка далеч деляща го от бърза смърт. Но е трудно да обеждаваш някой човек в нещо,което определено нямаше особено голям смисъл,при положение,че той нямаше дори да се грижи за кучето,добре де,щеше да внимава да не го настъпи и нищо повече. А,и определено нямаше особено голям смисъл да се спори за такава дреболия. Щом се върна с кличката я хвана той,за да може да си я пълни с разни неща на нов дух:
-Добре,ти ли ще го търсиш или аз...
Попита той,като и той се поогледа малко из магазина в опит нещо да му хареса и на него. Но се притесняваше,леко дали всичко ще е готово,щеше да е защото щяха да хвърчат глави,ако не е:
-Само че като се преместим в къщата,ще купим по голямо куче,да тича из двора.
Върнете се в началото Go down
Симон Кларк

Симон Кларк


Брой мнения : 504
Reputation : 0
Join date : 09.10.2013

Мол Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мол   Мол Icon_minitimeПет Дек 13, 2013 8:20 pm

- Мислех, че може да го изберем заедно... Аз ти и Анабел, но ако предпочиташ, може да го направим и само двете. - Деймън ми се труваше не толкова въодушевен от идеята, колкото бях аз, но до някъде разбирах, понеже едва ли купуването на куче е добра идея, когато имаме дете за което да се грижим.
- Всъщност си мисля, че може да изчакаме... Докато се преместим в по-голямата къща, а и Анабел сама реши дали иска или не домашен любимец. - Освен това ако вземехме сега куче, то определено нямаше да служи като заместител за по-голямо в бъдеще. Така, че тъй като това се предполагаше, че ще е подарък за нея, беше по-добре да си го избере самата тя, когато стане достатъчно голяма.
Пообиколихме още малко из магазините и дори купихме много сладка кукла и лекарски комплект за Анабел, а на излизане се запасихме и с огромно количество от кексчетата в пекарната. Едва успяхме да натоварим всичко в колата, но някак си успяхме.
- Казах ти, че ще ни трябва голямата кола. - Казах когато най-накрая влязохме в нея и бяхме готови да тръгнем.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Мол Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мол   Мол Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Мол
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Dark Light RPG BG Forum :: Dark Ligth World :: Земята :: Съвременният свят :: Останалия свят :: Англия :: Лондон-
Идете на: