Dark Light RPG BG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dark Light RPG BG Forum


 
ИндексPortal*Последни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Гласувайте за форума!
Гласувай за мен в BGTop100.com
BGtop
Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Tyxo.bg counter
BgTopWeb.com - Класация на Българските топ сайтове
Посетете новия ни форум!
Latest topics
» Имението на Ван дер Удсън
Коръб 1 - Page 5 Icon_minitimeСъб Юли 02, 2016 3:48 am by Оливия О'Браян

» Къщата в Сан Мориц
Коръб 1 - Page 5 Icon_minitimeПет Юли 01, 2016 5:29 am by Майкъл

» Апартаментът
Коръб 1 - Page 5 Icon_minitimeВто Мар 08, 2016 9:25 pm by Деймън Кларк

» Френското имения
Коръб 1 - Page 5 Icon_minitimeПет Яну 10, 2014 8:03 pm by Дейвид

» Мол
Коръб 1 - Page 5 Icon_minitimeПет Дек 13, 2013 8:20 pm by Симон Кларк

» Семейна консултация
Коръб 1 - Page 5 Icon_minitimeПон Дек 09, 2013 9:07 pm by Деймън Кларк

» Резиденция Тюдор
Коръб 1 - Page 5 Icon_minitimeСъб Дек 07, 2013 9:34 am by Дейвид

» Замъкът на Краля
Коръб 1 - Page 5 Icon_minitimeНед Дек 01, 2013 12:59 pm by Амерал Венега

» Коръб 1
Коръб 1 - Page 5 Icon_minitimeПет Ное 29, 2013 4:36 pm by Дейвид

Top posters
Деймън Кларк
Коръб 1 - Page 5 Vote_lcapКоръб 1 - Page 5 Voting_barКоръб 1 - Page 5 Vote_rcap 
Амерал Венега
Коръб 1 - Page 5 Vote_lcapКоръб 1 - Page 5 Voting_barКоръб 1 - Page 5 Vote_rcap 
Симон Кларк
Коръб 1 - Page 5 Vote_lcapКоръб 1 - Page 5 Voting_barКоръб 1 - Page 5 Vote_rcap 
Дейвид
Коръб 1 - Page 5 Vote_lcapКоръб 1 - Page 5 Voting_barКоръб 1 - Page 5 Vote_rcap 
Demon Of Passion
Коръб 1 - Page 5 Vote_lcapКоръб 1 - Page 5 Voting_barКоръб 1 - Page 5 Vote_rcap 
Katherine
Коръб 1 - Page 5 Vote_lcapКоръб 1 - Page 5 Voting_barКоръб 1 - Page 5 Vote_rcap 
Stefan_
Коръб 1 - Page 5 Vote_lcapКоръб 1 - Page 5 Voting_barКоръб 1 - Page 5 Vote_rcap 
Майкъл
Коръб 1 - Page 5 Vote_lcapКоръб 1 - Page 5 Voting_barКоръб 1 - Page 5 Vote_rcap 
Khal Drogo
Коръб 1 - Page 5 Vote_lcapКоръб 1 - Page 5 Voting_barКоръб 1 - Page 5 Vote_rcap 
Алиса
Коръб 1 - Page 5 Vote_lcapКоръб 1 - Page 5 Voting_barКоръб 1 - Page 5 Vote_rcap 
Free Counters
Free Counters

 

 Коръб 1

Go down 
2 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5
АвторСъобщение
Дейвид

Дейвид


Брой мнения : 475
Reputation : 0
Join date : 09.10.2013

Коръб 1 - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коръб 1   Коръб 1 - Page 5 Icon_minitimeПет Ное 08, 2013 8:37 pm

Още щом се изправи от леглото забелязах червените петънца по чаршафа, но бързо отместих погледа си от тях, за да не забележи, че ги гледам. Не исках да я смущавам.
- Гладна ли си? - Попитах аз и се надигнах от леглото, като посъбрах част от дрехите си и започнах да се обличам. Имах нужда от вана, но първо щях да предоставя тази възможност на нея, а след това щях да се възползвам и аз или пък щях да се изкъпя някъде другаде докато тя прави същото тук.
- Ще отида да поръчам нещо за закуска. - Минах зад нея и нежно целунах врата й. - Първо обаче ще наредя да ти донесат топла вода, може да искаш да се изкъпеш... - Продължих да оставям малки целувчици по врата и раменете й.
- После ще закусим заедно. - Завъртях я към мен и я целунах по устните.
- Какво ще кажеш? - Попитах с усмивка.
Върнете се в началото Go down
Амерал Венега
Light creatures
Light creatures
Амерал Венега


Брой мнения : 527
Reputation : 0
Join date : 23.02.2012

Коръб 1 - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коръб 1   Коръб 1 - Page 5 Icon_minitimeПет Ное 08, 2013 8:52 pm

-Да това е прекрасно...
Да трябваше и време малко да се въстанови,не беше толкова опитна колкото него и умората и липсата на изръжливост си казваха своето:
-Благодаря ти...
Остави го да излезе,като се до зави с одеялото. Щом и донесоха вода за ваната,им нареди да сменят и чаршафите,защото не можеше да ги гледа така. С водата дойде и храната но тя искаше да се изкъпе преди да се върне.
Свали одеялото,което я покриваше за да не я видят,бавно се прилижи към ваната,като се вмъкна в нея. Улови ароматния сапун,като взе и гъбата,нежно потърка кожата си. Гледаше тялото си,гледаше всяка своя извивка и се чудеше дали на него му харесва,можеше ли даг задържи само за себе си,нямаше ли някоя жена да го омая. Пусна гъбата и сапуна,като опря ръце на ваничката,а на тях ръцете си. Погледа и бе някак замислен,дали можеше да му даде всичко. Тогава погледна към вратата,която се отвори,присви крака към тялото си,като обгърна ръце около тях.
-Аз все още съм ...
Върнете се в началото Go down
Дейвид

Дейвид


Брой мнения : 475
Reputation : 0
Join date : 09.10.2013

Коръб 1 - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коръб 1   Коръб 1 - Page 5 Icon_minitimeПет Ное 08, 2013 9:10 pm

Усмихнах се и побързах да вляза и затворя врата, за да не я види и някой друг.
- Не се тревожи... Продължавай... Все едно ме няма... - Аз вече си бях взел вана и мислех, че и тя го е направила, но явно имаше нужда от малко повечко време.
Опитвах се да не гледам към нея, защото изкушението беше прекалено голямо, а не исках да я награбвам още сега. Трябваше да дам малко почивка както на нея така и на себе си, а и вече бях обещал да поема днешната смяна. Бяхме се забавили прекалено много. Храната беше на привършване и бяхме в опасно води, така че трябваше да стигнем възможно най-бързо до острова.
Изчаках я да се приготви, като гледах да не навлизам в личното й пространство, но все пак си открадвах по някой скришен поглед. Когато накрая и двамата седнахме около масата, взех ръката й и я целунах.
- След малко трябва да се кача на палубата и да поема управлението на кораба. Съжалявам, че ще трябва да те оставя сама още в първия ден от семейния ни живот, но всички са уморени, а днес имаме попътен вятър и трябва да се възползваме, защото в противен случай пътуването ще се проточи с още няколко дни. - Обясних й как стоят нещата и се надявах да не се разсърди.
Върнете се в началото Go down
Амерал Венега
Light creatures
Light creatures
Амерал Венега


Брой мнения : 527
Reputation : 0
Join date : 23.02.2012

Коръб 1 - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коръб 1   Коръб 1 - Page 5 Icon_minitimeПет Ное 08, 2013 9:25 pm

Настани се до него,като го изслуша,не искаше да му пречи,а и тук не можеше да и обърне внимание,а и не и се искаше още няколко дена да стой на кораба искаше да види острова и времето,да се разходи с него някъде да види новия си дом:
-Разбирам те,по добре е да стигнем бързо на острова,така ще е най добре.
Искаше да му покаже,че го разбира и е с него,каквото и да станеше но му показа и желанието,че иска да стигне до острова.
Похапнаха заедно,като той трябваше да тръгва,не му се искаше да го пусне но се наложи. Нежно го целуна,като го остави да поеме смяната. Тя остана в каютата,като се възползва от това,за да поспи малко.
Върнете се в началото Go down
Дейвид

Дейвид


Брой мнения : 475
Reputation : 0
Join date : 09.10.2013

Коръб 1 - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коръб 1   Коръб 1 - Page 5 Icon_minitimeПет Ное 08, 2013 9:36 pm

Въпреки нежеланието си, я оставих и й пожелах приятен ден, после се качих и се реванширах на момчетата за усърдната работа, която бяха свършили докато аз се любувах на прекрасната си съпруга.
На свечеряване изпратих едно от момчетата, за да каже на Денерис да не ме чака за вечеря. Джак беше изкарал три денонощия на крак и наистина не можех да искам повече и ор както го бях изпратил към обяд да спи, още никакъв го нямаше и вероятно нямаше да се появи скоро.
Направи го едва към полунощ, дори по-късно, а аз се чувствах малко уморен, но останах с него още няколко часа, като си говорехме за разни неща от живота...
Накрая се прибрах в каютата си, но вече беше много късно и тя си беше легнала и заспала. Бързо се съблякох и се мушнах при нея в малкото твърдо легло и я прегърнах, след това я целунах внимателно по главата и още щом се отпуснах на възглавницата заспах.
Върнете се в началото Go down
Амерал Венега
Light creatures
Light creatures
Амерал Венега


Брой мнения : 527
Reputation : 0
Join date : 23.02.2012

Коръб 1 - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коръб 1   Коръб 1 - Page 5 Icon_minitimeПет Ное 08, 2013 9:44 pm

На сутринта се събуди,като се събуди до него,обгърната от силните му ръце. Да усети го да влиза през нощта но и се спеше прекалено много,за това сега можеше да му се нарадва. Остави го да поспи,явно бе будувал почти цялата нощ. Просо му се наслаждаваше.
Преди обяд се почука на вратата,като един от моряците извика през вратата,като не влезе:
-Капитане приближаваме острова,трябва да се качите горе,за да може да влезем в пристанището.
Явно попътния вятър беше казал своята дума. Тя се надигна и го целуна нежно за да го събуди:
-Скъпи,добро утро,викат те имат нужда от теб.
Е не знаеше дали няма да може да и отдели няколко мига на сладост и внимание но не го съдеше,ако не може.
Погали го нежно по лицето,а след това остави ръцете си на гърдите му.
Върнете се в началото Go down
Дейвид

Дейвид


Брой мнения : 475
Reputation : 0
Join date : 09.10.2013

Коръб 1 - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коръб 1   Коръб 1 - Page 5 Icon_minitimeСъб Ное 09, 2013 4:23 pm

Взех ръцете й и ги поднесох към устните си, после ги целунах и леко се надигнах.
- Ще ти се реванширам когато пристигнем. - Не ми се искаше да я оставям, но не беше точно сега момента да се разнежвам. Трябваше да стана сега, иначе нямаше да го направя никога.
Оставих още няколко кратки целувки върху устните й и станах от леглото, после се облякох набързо:
- Може да си приготвиш багажа, за да не скучаеш докато ме няма. - Казах аз преди да изляза от каютата. Качих се на палубата и веднага се заех с задълженията си. Имаше доста неща, които трябваше да се свършат преди и след като пуснем котва. Изпратих Джак с една лодка, която да извести за нас и му заръчах да ни наеме стая в гостилницата. Едва ли следващите ден два щяхме да тръгнем към плантацията. Беше доста далеч от градчето, а тук имах много работа. Трябваше да разтоваря кораба и да настаня товара и евентуално да намеря купувач.
Върнете се в началото Go down
Амерал Венега
Light creatures
Light creatures
Амерал Венега


Брой мнения : 527
Reputation : 0
Join date : 23.02.2012

Коръб 1 - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коръб 1   Коръб 1 - Page 5 Icon_minitimeСъб Ное 09, 2013 6:48 pm

През деня,докато него го нямаше тя опакова багажа,като се погрижи и за неговия,все пак му беше съпруг,и трябваше да го прави,а и също и харесваше. Преди залез слънце бяха вече на пристанището,като започна голямото разтоварване. Няколко дена щяха да останат на кораба,защото имаше много товар,а и трябваше да се правят още много неща. Но най сетне можеше да излезе.
Качи се на палубата,където не пише сега работа,а гледаше от горе,как всички се суетяха. Видя го как стой на пристанището и командва,като правеше и някакви сделки. Влюбваше се все по силно в него,защото го виждаше в онази светлина в която никога не бе го виждала,на властен,на могъщ,почти като крал. Усмихна му се,когато той и помаха,тя му отвърна,като му прати въздушна целувка. Тя все още не бе получила разрешение да слезе от кораба искаше и се но не искаше да го ядоса. Да бяха в добри отношения сега но не искаше да проваля нещата,като се държи не както трябва.
Оказа се,че времето тук наистина се оказа доста горещо и в нейните рокли,тук щеше да и е много горещо. А,когато видя момичетата там,как се обличат разбра,че не носят корсети,а доста по свободни и тънки рокли. Щеше да я е срам но тук ставаше дума и за ужасната жега,а с толкова много плат нямаше,как да ти стане по студено,а обратното. Тогава помоли някой от моряците да се съветва с някоя тамошна жена и да и купи рокля,някоя прилична,като за нея. За един час с малко подкуп той успя да и донесе една сива рокля. Явно това бе успял за толкова кратко време но не го винеше. Прибра се в каютата,като веднага се облече. Изглеждаше прекрасно,роклята описваше красивите и форми,като показваше естествената и красота но и до голяма степен и се струваше малко безсрамна. Чувстваше се все едно не е облечена достатъчно но за сметка на това и беше много добре така.
Върнете се в началото Go down
Дейвид

Дейвид


Брой мнения : 475
Reputation : 0
Join date : 09.10.2013

Коръб 1 - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коръб 1   Коръб 1 - Page 5 Icon_minitimeСъб Ное 09, 2013 7:05 pm

Заръчах на едно момче от екипажа да намери Денерис и да я придружи до гостилницата където щяхме да отседнем докато не се оправех с всички неща тук. Нямаше смисъл да стои повече на кораба, а и вероятно бе ужасно изморена и гладна. Там имаше храна, истинско легло и доста удобства, които на кораба липсваха. Аз вероятно щях да остана тук през цялата вечер, защото всички момчета бяха доста зажаднели за женски ласки и за алкохол, а бордея беше съвсем наблизо и момичетата, които се разхождаха наоколо никак не ми улесняваха задачата. Бях убеден, че ако ги оставя дори и за миг утре щях да ги намеря до един мъртво пияни в бардака. Наложи се да им обещая допълнително възнаграждение, с което да ги стимулирам да работят по-усърдно, а също така и им донесоха храна, с която да заситят празните си стомаси, защото ни чакаше дълга вечер. Дано само Денерис не се нацупеше като типична жена, че я пренебрегвам. Не беше така, просто си имаше време за всичко, а точно сега беше време за работа или поне за мен беше време за такава, тя можеше да си почива. Ако утре намерех малко свободно време можеше да я разведа, макар че тук не беше съвсем място за дами. Имаше няколко семейства от висшето общество, но те живееха плантации и мъжете им често слизаха до тук, за да пият и да се забавляват с курви, но жените им стъпваха много рядко в тази част на града, предимно го правеха, за да си поръчат нови рокли от единствения шивач в града, който дори и сега беше наоколо и се чудеше дали в товара си имам нови платове. Аз не носех сега такива и той беше много разочарован, но не беше мой проблем.
Върнете се в началото Go down
Амерал Венега
Light creatures
Light creatures
Амерал Венега


Брой мнения : 527
Reputation : 0
Join date : 23.02.2012

Коръб 1 - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коръб 1   Коръб 1 - Page 5 Icon_minitimeПет Ное 29, 2013 1:25 pm

Събуди се от лъчите на слънцето и някакъв странен шум подобрен на вълни. Извърна се на другата страна за да докосне възглавницата до себе си но до нея нямаше нищо. Спеше на малко легло. Отвори очи и стана рязко но главата я заболя. Сложи ръка на челото си:
-Какво става?
Тогава се приближи някой към нея:
-Лиза,какво ст...
Но щом вдигна глава видя,че това не е Лиза а някаква не позната жена:
-Коя си,ти?
Огледа се и стана,беше в някаква проклета каюта:
-Това е кораб нали...
Сърцето и спря не бе глупава.
-Спра почти цял ден,сигурно имаш нужда от малко вода...
Блъсна чашата от ръцете и,беше в пълен шок:
-Той,той той ме е упоил,качил ме е на глупавия кораб. Сега....
Сърцето и щеше наистина да спре,беше се свило да краен предел и усещаше,как се разкъсва:
-Махай се... Излез веднага... Не искам да виждам никой...
Разкрещя се и явно малката се стресна и заплака. Приближи се бързо към нея и я прегърна:
-Не плачи мила,моля те... Мама е до теб...
Погали я по гърба и тя се успокой но беше гневна,ядосана,измамена и още куб неща. От очите и се стичаха сълзи,защото се чувстваше предадена от него и от Лиза,която явно му беше помогнала. Толкова ги обичаше и двамата,а те я обричаха на един огромен ад в който,щяха да и отнемат отново всичко. Щяха да и отнемат дори децата,нямаше да се учуди,ако я пратеха в манастира,още на същия ден,след пристигането. Никой там не я обичаше,каквото и да и говореше не вярваше на майка му.
Върнете се в началото Go down
Дейвид

Дейвид


Брой мнения : 475
Reputation : 0
Join date : 09.10.2013

Коръб 1 - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коръб 1   Коръб 1 - Page 5 Icon_minitimeПет Ное 29, 2013 1:37 pm

"Скъпа Денерис,
Когато четеш тези редове, ти ще бъдеш в безопасност в морето, на стотици мили от острова, на път за Англия. Не желаех спомените ти от това място да бъдат помрачени от бурна кавга, нито пък исках нашето щастие да приключи с нея. Не съм ти го казвал, за да не те тревожа, но на острова се появи треска, която се разпространява ужасно бързо и е прекалено заразна. Не можех да рискувам и да загубя теб или децата - или всички ви. Умолявам те любов моя, опитай се да ме разбереш и да ми простиш. Тъй като ти си свикнала да осуетяваш моите планове, реших да действам по този начин...
Капитан Хорн е добър човек и мой близък приятел. Самия той отвежда семейството си далеч от острова заради треската и се съгласи да вземе и вас. Той пое ангажимент да ви отведе здрави до Англия, а там ще те чакат родителите ми. Ако те не са получили писмото, което им изпратих по-рано, то капитана ще има грижата да ви откара до дома ни. Кълна се, там ще бъдеш в безопасност. Капитанът също така носи писмо на Исаак Бенджамин (банкер), писмо което те упълномощава да теглиш колкото пари ти трябват от спестяванията ми. Той ще ти помогне да се погрижиш за корабостроителницата на твоя баща и всичко останало от което имаш нужда, се обръщай към него и родителите ми. Надявам се да успея да се върна при теб и децата преди Темза да е замръзнала. Това е нещо което също не ти казах, за да не ти давам празни надежди, но от известно време има раздвижване и почти убеди Луи да ми прости. Не залагам много на това, но е единствената надежда която имам, без вас до мен.
Опитай се да не ми се сърдиш прекалено много, скъпа и мисли с добро за мен. Не мисли, че правя това заради някаква грешка от твоя страна или изпитвам някакво недоволство от теб, което ме кара да те изпратя вкъщи.
Бог ми е свидетел и знае, че те обичам и винаги ще те пазя в сърцето си!
Е."
Върнете се в началото Go down
Амерал Венега
Light creatures
Light creatures
Амерал Венега


Брой мнения : 527
Reputation : 0
Join date : 23.02.2012

Коръб 1 - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коръб 1   Коръб 1 - Page 5 Icon_minitimeПет Ное 29, 2013 1:51 pm

Намери писмото на едно от шаквчетата но го чете в пълен афект от случилото се,като думите му не достигнаха до нея,не успя да се пребори с голямата стена от емоции,който бошуваха в нея. Метна писмото някъде на земята,като прегърна дъщеря си. Целуна я нежно по рамото,а от очите и се стичаха сълзи:
-Всичко е наред любима...
Изпитваше безумен гняв но се опита да не го предаде на децата си. Те нямаше да научат за това,колко ядосана беше,колко наранена дори. Щеше да говори непрестано за баща им,за да не го забравят,да го помнят с добро. Надяваше се,щом го видят да го познаят,макар че бяха бебета,се надяваше на това. Надяваше се напразно,всичките и надежди бяха останали на острова. Всичко беше загубено.
Към привечер се почука на вратата,тъкмо беше нахранила децата:
-Кой е,не искам никой...
Върнете се в началото Go down
Дейвид

Дейвид


Брой мнения : 475
Reputation : 0
Join date : 09.10.2013

Коръб 1 - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коръб 1   Коръб 1 - Page 5 Icon_minitimeПет Ное 29, 2013 2:01 pm

Беше мисис Хорн, която бе приятна и мила дама и й носеше вечерята. Тя влезе тихичко и внимателно постави подноса на една маса. Не искаше да събуди децата, ако спят, а и не желаеше да я притеснява. Дори не се обиждаше от грубостта на Денерис, дори я разбираше и й съчувстваше, но смяташе, че съпруга й е взел правилното решение, изпращайки я в дома им, където тя й децата й щяха да са в безопасност.
- Донесох ви вечеря. Не исках да ви притеснявам, само да ви уведомя, че ако имате нужда от помощ или каквото и да е друго, пред врата има прислужница, която ще е на ваше разположение през цялото пътуване. Бъдете спокойна, тук сте в безопасност. - Каза всичко това и също толкова безшумно се отправи към врата.
Върнете се в началото Go down
Амерал Венега
Light creatures
Light creatures
Амерал Венега


Брой мнения : 527
Reputation : 0
Join date : 23.02.2012

Коръб 1 - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коръб 1   Коръб 1 - Page 5 Icon_minitimeПет Ное 29, 2013 2:09 pm

Стори и се мила и загрижена не биваше да се държи така с нея,тя не беше виновна,че е тук и с нищо не бе го заслужила,ако не беше Екзейвиър нямаше да се налага нищо от това. Преди да стигне до вратата,Дани тихо каза:
-Съжалявам за държанието си сутринта,не сте виновна,че съруга ми ме е упоил и качил на проклетия коръб,който ме води към нищо друго освен към ада...
Все пак не се сдържа,защото и тежеше:
-Благодаря за всичко но ще се грижа за децата си и сама докато мога...
Или докато не и ги отнемат. Застана до леглото в което лежаха и двете бебета,защото се успокояваха един друг. От очите и отново започнаха да капят сълзи,стисна края на леглото,като затвори леко очи.
Върнете се в началото Go down
Дейвид

Дейвид


Брой мнения : 475
Reputation : 0
Join date : 09.10.2013

Коръб 1 - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коръб 1   Коръб 1 - Page 5 Icon_minitimeПет Ное 29, 2013 2:16 pm

- Не се извинявайте. - Каза дамата. - Няма за какво. - И се усмихна благо, после малко нерешително се приближи към нея и успокояващо я погали по рамото, загледана в малките ангелчета. Не се сдържа и изрази възхищението си.
- Прекрасни са! - Съвсем искрено допълни тя. Не искаше да се меси в семейните й въпроси и определено не искаше да си навлича гнева на младата дама, като и каже, че според нея съпруга й е направил огромна жертва, която е целяла да ги предпази и нищо друго.
- Очарователни малки ангелчета. - Беше обикнала тези дечица за краткото време, в което се бе грижила за тях, докато майка им се събуди.
- Приличат много на вас...
Върнете се в началото Go down
Амерал Венега
Light creatures
Light creatures
Амерал Венега


Брой мнения : 527
Reputation : 0
Join date : 23.02.2012

Коръб 1 - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коръб 1   Коръб 1 - Page 5 Icon_minitimeПет Ное 29, 2013 2:27 pm

Премина с ръка леко по челото на младши,който и се усмихна в съня си,явно усетил майчината милувка:
-Благодаря ви за това и за грижите...
Все още говореше през сълзи,опитваше се да бъде твърда но не успяваше напълно:
-Те наистина са моите ангели,ако не бяха те...
Нямаше смисъл да живее,сега щеше да живее само заради децата си. С надеждата,че те нямаше да я предадат някой ден:
-Младши прилича на съпруга ми...
Той щеше да е найстина нейния принц,който щеше да я брани,щом порасне. Щеше да го научи да на нещата,който баща му трябваше:
-Няма да му простя... Никога няма да му простя,за това,което ми причини. Но децата ми няма да научат за това,за тях баща им,ще бъде крал...
Въпреки,че не му обеща,щеше да си спази обещанието в което децата да го помнят с добро,щеше да поеме всичко на своя гръб.
Върнете се в началото Go down
Дейвид

Дейвид


Брой мнения : 475
Reputation : 0
Join date : 09.10.2013

Коръб 1 - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коръб 1   Коръб 1 - Page 5 Icon_minitimeПет Ное 29, 2013 2:33 pm

Мисис Хорн я погледна малко неразбиращо. Все още не разбираше напълно, защо младото момиче бе така сърдито на съпруга си. Разбираше, че може би й липсваше и затова плачеше, но да му се сърди защото е помислил за техният живот и здраве? Сигурно имаше нещо друго, предположи тя.
- За какво има да му прощавате? Какво е направил този разбойник Екзейвиър, та така ви е огорчил? - Опита се да звучи ведро и шеговито, най-вече, за да разведри и младата мис, но някак не й се получаваше.
- Сигурна съм, че ще откриете сили да му простите, каквото и да е сторил. - Не, че беше адвокат на Екзейвиър, но самата тя на младини доста пъти беше решавала, че има непростими неща, после обаче й минаваше и пак започваше да обича съпруга си.
Върнете се в началото Go down
Амерал Венега
Light creatures
Light creatures
Амерал Венега


Брой мнения : 527
Reputation : 0
Join date : 23.02.2012

Коръб 1 - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коръб 1   Коръб 1 - Page 5 Icon_minitimeПет Ное 29, 2013 2:43 pm

-Той ме е приспал,без дори да се допита до мен ме прати на този кораб. А,знаеше че не искам да се връщам в Англия. Там нямам никой,там не е моя дом. Острова беше моя дом,там се чувствах защитена,там се чувствах обичана.
Опита се да не повиши тон за да не събуди бебетата:
-Сега пътувам към най ужасното място,няма да го видя никога повече. Децата няма да са виждали баща си,няма да го познават.
Сложи ръка на гърдите си,като и с зави свят и седна:
-Може да ми отнемат децата,да ме пратят в манастир,дори... Не вярвам на никого,вярвах на него на Лиза,а те ме предадоха...
Опита се да си поеме въздух няколко пъти дълбоко:
-Никога... Никога няма да му простя...
Истината е,че дори да го изричаше не го мислеше,обичаше го безумно много но болката отраздялата и то това,че нямаше да го види си казваше своето.
Върнете се в началото Go down
Дейвид

Дейвид


Брой мнения : 475
Reputation : 0
Join date : 09.10.2013

Коръб 1 - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коръб 1   Коръб 1 - Page 5 Icon_minitimeПет Ное 29, 2013 3:20 pm

- О, дете... - Прегърна я мисис Хорн, наистина съчувствайки й и сега разбираща малко повече какво се случва. Те бяха съвсем от скоро семейство и си личеше, че младото момиче е влюбено в Екзейвиър, затова за нея това, че ще се разделят представляваше такава драма. Сигурно си мислеше, че е края на света.
- Не бива да се тревожиш за тези неща. Разбира се, че той не те е предал. Най-вероятно не ти е казал, за да не се разделите по този начин, но повярвайте ми, направил го е от любов към децата си и вас. Запозната съм с изгнанието което негово Величество му наложи, но съм убедена, че ще го отмени. Освен това, там имате дом и семейство, което да ви закриля, докато съпруга ви се върне. Не бъдете така черногледа. Може да направите повече неща докато сте в Англия. Да поискате аудиенция при Краля и да го помолите да прости на съпруга ви... Мисис Тюдор, майката на съпруга ви е прекрасна жена и ще ви бъде повече от майка... Имате сестри и истинска майка също така... Не се тревожете, а и винаги може да поискате помощ от мен, ако имате нужда от такава.
Върнете се в началото Go down
Амерал Венега
Light creatures
Light creatures
Амерал Венега


Брой мнения : 527
Reputation : 0
Join date : 23.02.2012

Коръб 1 - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коръб 1   Коръб 1 - Page 5 Icon_minitimeПет Ное 29, 2013 3:37 pm

Не я разбираше но нямаше на чие друго рамо да поплаче. Единствените хора на който им пукаше бяха на острова. Лиза и беше станала,като майка,а сега всичко се беше разпаднало на парчета. Сметна,че е излишно да говори в нея за това,защото не можеше да разбере истинската и болка и страх,който я обземаха.
Пътуването се оказа убасно дълго,по дълго дори от първия път,когато се качи на коръб,а раздялата,меланхолията,която изпитваше направи пътуването,още по ужасно от колкото беше възможно.
От време на време говореше с жената на капитана за да се развлича но си говореше с нея за общи приказки,нещо за децата,за женски глупости,не намесваше повече семейството си. Но щом на хоризонта се показа позната гледка,тя се изплаши,не искаше да се връща на онова място,не искаше.
Щом стъпеше,щеше да се прибере в бащиния си дом,щеше да гледа там сама децата си. Къщата беше нейна и сега с пълно право,щеше да живее там. Преоблече се в дрехите,който вече едва и ставаха онези глупави корсети,който не понасяше. След това облече и децата си в глупавата детска мода,която трябваше да се носи,а и защото времето тук беше по студено. Появи се призлужницата,която щеше да и помогне с децата. Подаде с неувереност младши,като го зави с едно одеяло:
-Внимавай завий го не искам да настине...
Тук се страхуваше много повече за децата си,от колкото на осторова. Там беше топло,те не бяха свикнали с тукашния студен климат. Взе принцесата си,като и нея я зави.
-Да тръгва ме,не давай младши на никого освен на мен,ясна ли съм...
Тръгна към палубата,където беше и съпругата на капитана с децата. Опита да се усмихне но не и се получи:
-Багодаря за всичко...
Върнете се в началото Go down
Дейвид

Дейвид


Брой мнения : 475
Reputation : 0
Join date : 09.10.2013

Коръб 1 - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коръб 1   Коръб 1 - Page 5 Icon_minitimeПет Ное 29, 2013 3:51 pm

- Радвам се, че успяхме да ви бъдем полезни. - Отвърна мисис Хорн и макар и с риск да се обиди обърна внимание на чакащите ги на пристанището членове на семейството. Там беше и семейството на Екзейвиър, с чакаща голяма карета, която щеше да отведе децата и Денерис в дома им. Майката на Екзейвиър веднага се затича щом ги зърна, тя нямаше търпение да види внуците си, освен това бе щастлива, че са тук живи и надяваше се здрави. До Денерис, вървеше и мистър Хорн, който тя бе виждала няколко пъти в двора и още няколко пъти на разни приеми в нейния дом, но нямаха по-близки от това отношения.
Не успяха да си разменят и думичка с Денерис, докато мъжа не предаде всичко онова което сина й му беше възложил. Все пак Екатерина, някак си успя да се отърве от него и го препрати към мъжа си, докато тя най-накрая успя да огледа снаха си и внуците.
- Добре ли сте? - Попита искрено загрижена. От както бе разбрала, че ще пътуват не бе спала спокойно и само се молеше да пристигнат здрави до тук, след това щеше да се погрижи за тях.
- Господи... - В очите й проблеснаха сълзи. За първи път виждаше внуците си и те бяха още по-прекрасни.
- Това трябва да е Екатерина. - Каза с гордост тя и протегна ръце. Искаше да я подържи малко. - Може ли?
Върнете се в началото Go down
Амерал Венега
Light creatures
Light creatures
Амерал Венега


Брой мнения : 527
Reputation : 0
Join date : 23.02.2012

Коръб 1 - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коръб 1   Коръб 1 - Page 5 Icon_minitimeПет Ное 29, 2013 4:04 pm

Не знаеше дали всичко беше един голям фалш но въпреки това,реши да позлуша съвета на жената на Хорн и да не бъде толкова черногледа. В първия момент се усъмни и не искаше да дава малката но накрая я подаде към майката на Екзейвиър. Страхуваше се от всичко и от всеки,не вярваше на никой:
-Да тя спи,пътя беше много тежък за тях,а времето тук е стрес за тях...
Обърна се и взе от прислужницата Екзейвиър,като го гушна:
-А,това е Екзейвиър младши...
Обърна го леко към нея,като той също спеше но отвори леко очи за малко,като погледна към нея. Така успя да види,че има очите на баща си:
-Преди да тръгнем искам да знаете,че ще се приберем заедно с децата в къщата на баща ми. Там,ще е най добре за тях.
Върнете се в началото Go down
Дейвид

Дейвид


Брой мнения : 475
Reputation : 0
Join date : 09.10.2013

Коръб 1 - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коръб 1   Коръб 1 - Page 5 Icon_minitimeПет Ное 29, 2013 4:12 pm

Усмивката на лицето й се смръзна, защото нямаше представа защо ще се прибира в онази къща. Беше наясно с опасенията на снаха си, сина й бе споменал за тях в писмото си, но до колкото знаеше, неговата воля бе децата му да останат в неговия дом.
- Но защо? - Попита объркано Катерина и погледна назад към съпруга си, който също се бе присъединил към тях.
- Мислех, че ще останете в нашия дом, където ще ти помагаме за децата... - Поне сина й така й бе писал, но сега имаше ново писмо и в него можеше да пише нещо друго, което я огорчи безкрайно много. Осъзна, че безпочвените опасения на снаха й са накарали сина й да се обърне срещу нея и вече започна да съжалява, че изпрати тази малка неблагодарница заедно със сина си.
- Какво се е променило? - Попита тя, като сега тя бе предубедена за снаха си.
Върнете се в началото Go down
Амерал Венега
Light creatures
Light creatures
Амерал Венега


Брой мнения : 527
Reputation : 0
Join date : 23.02.2012

Коръб 1 - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коръб 1   Коръб 1 - Page 5 Icon_minitimeПет Ное 29, 2013 4:27 pm

Явно имаха договра,нещо което още не бе казано на Дани,явно бе възна и тя очакваше да отиде с нея. Усещаше,как щеше отново да разочерова Екзейвиър,като не вярваше на майка му,а тя наистина не вярваше. Сигурна беше че тя я мрази но щеше да направи опит. Въздъхна,като си пое дъх за да се успокой:
-Вие сте права,ще дойда с вас,както Екзейвиър е пожелал,просто ми се искаше децата да израстната,там където съм израсната аз. Този дом е завещан от баща ми,както и корабостроителницата,това е също и техния дом.
Опита се да омекне,децата не биваха да страдат заради нейния инат и глупаво поведение,а и трябваше да даде шанс на майка му,колкото и да не се искаше. Имението в което беше израстнал Екзейвиър беше огромно място,което я плашеше до смърт. Но не искаше отново да разгневи съпруга си:
-Простете ми,още съм прекалено объркана от пътя,толкова много мисли ми преминаха през главата за една седмица,че са ми размътили мозъка...
Върнете се в началото Go down
Дейвид

Дейвид


Брой мнения : 475
Reputation : 0
Join date : 09.10.2013

Коръб 1 - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коръб 1   Коръб 1 - Page 5 Icon_minitimeПет Ное 29, 2013 4:36 pm

Майката на Екзейвиър се въздържа от коментар, макар да имаше какво да каже по повод на това изказване. Мислеше си що за глупост е това да мисли за бащиния си дом, след като омъжвайки се за сина й, тя приемаше нов дом и ново семейство за свое. Освен това, в началото Денерис беше казала, че е прекарала почти целия си живот в манастир. Екатерина се объркваше около това момиче, което сякаш не осъзнаваше, че вече е омъжена жена с деца, които бяха наследниците на рода Тюдор и нямаше никаква логична причина да живеят на друго място освен, в имението което им принадлежеше по рождение.
- Да вървим тогава. - Каза спокойно Екатерина и тръгна бавно към каретата, защото държеше в ръцете си малката си внучка, което я караше да е още по-внимателно.
- Приготвили сме всичко... - Отново изключила всичките си мисли, тя се превърна в истинска баба, която нямаше търпение да се порадва на внуците си.
- Ако нещо не ти харесва може да го променим веднага... - Но стаята за децата бе възможно най-богата и красива.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Коръб 1 - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коръб 1   Коръб 1 - Page 5 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Коръб 1
Върнете се в началото 
Страница 5 от 5Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Dark Light RPG BG Forum :: Dark Ligth World :: Земята :: Романтизъм-
Идете на: