Dark Light RPG BG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dark Light RPG BG Forum


 
ИндексPortal*Последни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Гласувайте за форума!
Гласувай за мен в BGTop100.com
BGtop
Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Tyxo.bg counter
BgTopWeb.com - Класация на Българските топ сайтове
Посетете новия ни форум!
Similar topics
Latest topics
» Имението на Ван дер Удсън
Къщата в Сан Мориц - Page 5 Icon_minitimeСъб Юли 02, 2016 3:48 am by Оливия О'Браян

» Къщата в Сан Мориц
Къщата в Сан Мориц - Page 5 Icon_minitimeПет Юли 01, 2016 5:29 am by Майкъл

» Апартаментът
Къщата в Сан Мориц - Page 5 Icon_minitimeВто Мар 08, 2016 9:25 pm by Деймън Кларк

» Френското имения
Къщата в Сан Мориц - Page 5 Icon_minitimeПет Яну 10, 2014 8:03 pm by Дейвид

» Мол
Къщата в Сан Мориц - Page 5 Icon_minitimeПет Дек 13, 2013 8:20 pm by Симон Кларк

» Семейна консултация
Къщата в Сан Мориц - Page 5 Icon_minitimeПон Дек 09, 2013 9:07 pm by Деймън Кларк

» Резиденция Тюдор
Къщата в Сан Мориц - Page 5 Icon_minitimeСъб Дек 07, 2013 9:34 am by Дейвид

» Замъкът на Краля
Къщата в Сан Мориц - Page 5 Icon_minitimeНед Дек 01, 2013 12:59 pm by Амерал Венега

» Коръб 1
Къщата в Сан Мориц - Page 5 Icon_minitimeПет Ное 29, 2013 4:36 pm by Дейвид

Top posters
Деймън Кларк
Къщата в Сан Мориц - Page 5 Vote_lcapКъщата в Сан Мориц - Page 5 Voting_barКъщата в Сан Мориц - Page 5 Vote_rcap 
Амерал Венега
Къщата в Сан Мориц - Page 5 Vote_lcapКъщата в Сан Мориц - Page 5 Voting_barКъщата в Сан Мориц - Page 5 Vote_rcap 
Симон Кларк
Къщата в Сан Мориц - Page 5 Vote_lcapКъщата в Сан Мориц - Page 5 Voting_barКъщата в Сан Мориц - Page 5 Vote_rcap 
Дейвид
Къщата в Сан Мориц - Page 5 Vote_lcapКъщата в Сан Мориц - Page 5 Voting_barКъщата в Сан Мориц - Page 5 Vote_rcap 
Demon Of Passion
Къщата в Сан Мориц - Page 5 Vote_lcapКъщата в Сан Мориц - Page 5 Voting_barКъщата в Сан Мориц - Page 5 Vote_rcap 
Katherine
Къщата в Сан Мориц - Page 5 Vote_lcapКъщата в Сан Мориц - Page 5 Voting_barКъщата в Сан Мориц - Page 5 Vote_rcap 
Stefan_
Къщата в Сан Мориц - Page 5 Vote_lcapКъщата в Сан Мориц - Page 5 Voting_barКъщата в Сан Мориц - Page 5 Vote_rcap 
Майкъл
Къщата в Сан Мориц - Page 5 Vote_lcapКъщата в Сан Мориц - Page 5 Voting_barКъщата в Сан Мориц - Page 5 Vote_rcap 
Khal Drogo
Къщата в Сан Мориц - Page 5 Vote_lcapКъщата в Сан Мориц - Page 5 Voting_barКъщата в Сан Мориц - Page 5 Vote_rcap 
Алиса
Къщата в Сан Мориц - Page 5 Vote_lcapКъщата в Сан Мориц - Page 5 Voting_barКъщата в Сан Мориц - Page 5 Vote_rcap 
Free Counters
Free Counters

 

 Къщата в Сан Мориц

Go down 
3 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5
АвторСъобщение
Майкъл
Admin
Admin
Майкъл


Брой мнения : 311
Reputation : 0
Join date : 28.01.2011

Къщата в Сан Мориц - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата в Сан Мориц   Къщата в Сан Мориц - Page 5 Icon_minitimeСря Юни 29, 2016 12:39 pm

Накара сърцето ми да потрепне от щастие толкова ми харесваше да го чуя. Подарих и нежна целувка,като я притиснах към мен. Водех се по нея по нейното тяло,какво ми подсказваше то. За мен беше важно тя да е доволна,дори и да не остане време за мен. Винаги тя беше на първо място в леглото,извън него бяха двете но по друг начин:
-И аз те обичам Симон,повече от всичко...
Окичих врата и с нежни малки целувки,който тя обожаваше. Ръцете ми нежно я докосваха но с нежността която тя обичаше. Нито прекалено нежен нито прекалено груб.
-Невероятно красива си...
Движех се в нея и не я изпусках от поглед:
-Най прекрасната жена...
Исках да се чувства,красива обичана,невероятно,исках да съм мъжа който да я вдигне и тя да засияе не само с красотата си но и с увереността си. Знаех че се нуждае от това след скапания Деймън,който я беше накарал да се почувства,като даденост. Тя беше много повече,тя беше всичко за мен. А,и нито една жена не бе достойна да и стъпи на милиметър от нокътчето на малкия и пръст. Пъхаше всички жени в малкия си джоб. Цял живот бях мечтал за нея,за семейство и сега се радвах,че всичко беше на път да се сбъдне.
Върнете се в началото Go down
Симон Кларк

Симон Кларк


Брой мнения : 504
Reputation : 0
Join date : 09.10.2013

Къщата в Сан Мориц - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата в Сан Мориц   Къщата в Сан Мориц - Page 5 Icon_minitimeСря Юни 29, 2016 12:58 pm

Движенията му бяха толкова плавни и внимателни. Секса с него не винаги бе такъв, понякога се предавахме на първичните копнежи на телата си, но повечето пъти бяхме две души които се търсят една друга. Тази сутрин не правеше изключение. Майк бе нежен и в същото време това ми харесваше толкова много. С него просто имах нужда да бъда различна и харесвах различни неща. Той не можеше да разтърси целия ми свят както го правеше Деймън, но пък беше в състояние да ми предложи толкова повече от това. Предлагаше ми света на златен поднос и сигурността от която така се нуждаех. Обичах го заради това и наистина не се насилвах да бъда с него. Всичко се получаваше естествено и някак приятно.
- Майк... - Простенах когато забърза малко темпото и започна да прониква по-дълбоко. Ставах все по-влажна и възбудена. Ноктите ми се спуснаха по гърба му и увих крака около кръста му, докато тихите въздишки се превръщаха в стонове на наслада. И двамата обаче знаехме, че не бива да вдигаме много шум и устните му се впиха в моите, попивайки всеки стон, който напираше от тях.
Усещах приятна горещина да се разлива по тялото ми. Галеше ме, целуваше и не спираше да се движи все по-уверено, но все така нежно в мен.
Върнете се в началото Go down
Майкъл
Admin
Admin
Майкъл


Брой мнения : 311
Reputation : 0
Join date : 28.01.2011

Къщата в Сан Мориц - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата в Сан Мориц   Къщата в Сан Мориц - Page 5 Icon_minitimeСря Юни 29, 2016 1:05 pm

Знаех,че нямам много време на разположение,за това забързах движението макар да исках да и отделя повече време,знаех че скоро Ан,ще се събуди. Щях да я докаръм до върха и успях,почти бях на косъм и за малко да не успея и аз,когато се чу плача на Анабел. Отпуснах се леко над Симон но знаех,че трябва да се махна но истината е,че тялото ми не можа в първия момент да реагира нормално. След секунди се отместих от нея и я оставих да се измъкне от леглото,да се облече и да отиде при нея:
-Идвам след малко,да те сменя...
Трябваше да си взема душ,а после щях да гледам Ан,докато тя го направи. Хванах я за ръката и я целунах:
-Обичам те да го знаеш,кажи и на Анабел,че я обичам...
Трябваше ми малко време,около две секунди,можех и аз да отида но аз бях изненада,защото Ан знаеше че ще дойда по късно.
Върнете се в началото Go down
Симон Кларк

Симон Кларк


Брой мнения : 504
Reputation : 0
Join date : 09.10.2013

Къщата в Сан Мориц - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата в Сан Мориц   Къщата в Сан Мориц - Page 5 Icon_minitimeЧет Юни 30, 2016 11:42 am

Наистина не исках да ставам от това легло, но нямах друг избор. Анабел можеше да дойде тук и да ни види и тогава щеше да е много по-трудно да й обясня какво е видяла, затова просто събрах всяка капка сила, която ми бе останала, облякох се и отидох в стаята й със зачервено лице, мокри бедра и рошава коса.
Още щом ме видя, Ан спря да плаче, усмихна се и протегна малките си ръчички към мен. Тази усмивка ме накара да забравя умората и желанието да съм с Майк в леглото. Вместо това се усмихнах на свой ред.
- Кой се е събудил? - Взех я на ръце и я разцелувах.
- Здравей съкровище... - Малките й ръчички се затегнаха около врата ми и тя склони главичка на раменете ми. Още беше сънена. Обичах тези моменти, защото тогава бе толкова любвеобилна и кротка.
- Вода... - Измърмори тя.
- Добре, да идем да ти вземем вода... - Шишенцето й беше празно, затова тръгнахме към кухнята. Усещах напрежението в слабините си, но се опитвах да не му обръщам внимание, скоро щеше да отмине.
Налях й вода, после я сложих в столчето й.
- Гладна ли си? - Тя поклати отрицателно глава. - Може би само един банан? - Опитвах се да я изкуша с нещо малко, но тя се смееше и клатеше глава на всичко което й предлагах.
- Добре, по късно тогава... - Не исках да започваме войната още от сега. Вместо това я извадих от столчето. Исках да отида да я преоблека, но Ан искаше да слезе на земята. Не ми остави голям избор и я пуснах да се разхожда. Щъкаше с малките си крачета по пода и с интерес следях какво ще направи. Естествено се насочи към телевизора. Мъчеше се да го включи.
Върнете се в началото Go down
Майкъл
Admin
Admin
Майкъл


Брой мнения : 311
Reputation : 0
Join date : 28.01.2011

Къщата в Сан Мориц - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата в Сан Мориц   Къщата в Сан Мориц - Page 5 Icon_minitimeЧет Юни 30, 2016 12:11 pm

Бях бърз колкото можех,облякох на бързо панталона и ризата,имах няколко дрехи тук за всеки случай. Появих се в хола,като малката се бореше с дистанционото:
-Я да видим кой какво прави!
Тя пусна дистанционото и писна,като побягна към мен,наведох се и я хванах като я вдигнах високо над главата си. Тя се смееше весело и сложи ръце на лицето ми:
-Майки!
Целунах я по бузата и по челото,а тя продължаваше да се смее.
-Ще направим ли палачинки?
Присвих очи,а тя изписука весело и каза,че ще яде палачинки:
-Мама ще отиде да се изкъпе,а ние ще направим изненада за нея.
Прошепнах на ухото на Анабел но и майка и го чу. Сложих я на раменете си,маката принцеса като се хвана за през челото ми:
-И сега какво ни трябва?
Помисли малко и каза:
-Яйца!
Помнеше някой неща:
-Да права си яйца...
Тръгнах с нея към хладилника внимавах и бях на щрек да не падне. Минах покрай Симон и я целунах:
-Една целувка за мама!
Върнете се в началото Go down
Симон Кларк

Симон Кларк


Брой мнения : 504
Reputation : 0
Join date : 09.10.2013

Къщата в Сан Мориц - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата в Сан Мориц   Къщата в Сан Мориц - Page 5 Icon_minitimeЧет Юни 30, 2016 7:38 pm

Усмихнах се леко и ги оставих да правят палачинки. Имах доверие на Майк и много пъти бях оставяла Ан на неговите грижи. Всъщност именно това доверие ме караше да бъда с него и да се съглася да живеем заедно. Той беше добър и с двете ни. Тя го обожаваше, а и аз го обичах. Не беше като любовта която описват в книгите, но я имаше и аз се чувствах добре. След Деймън не вярвах, че ще успея да обичам отново, но Майкъл бе успял да прескочи тази преграда и бях щастлива от факта, че бе успял въпреки усилията които бе положил и все още полагаше, за да бъде с мен.
Влязох да се изкъпя. Постарах се да не се бавя много, но времето което бях прекарала в банята и след това в обличане, бе достатъчно на моите пакостници да сътворят чудеса в кухнята. Когато влязох навсякъде по земята и плотовете имаше брашно. Анабел се търкаляше по земята, цялата в бяло и се скъсваше от жизнерадостен смях. Събираше брашно и го хвърляше върху себе си, а Майк сякаш се чудеше какво да я прави. Със сигурност знаеше, че това няма да ми хареса, но и вероятно не искаше да разочарова и нея, затова просто не знаеше какво да направи.
- Сериозно? Нямаше ме само пет минути... - Опитах се да звуча ядосано и строго, за да покажа и на двамата, че това е нещо лошо, но те и двамата ме гледаха с техните големи невинни очи и просто не ми даваше сърце да им се карам.
- Анабел, ставай от там... - Не исках да влизам в купчината с брашно, точно се бях изкъпала.
- Не... - Засмя се там и замери Майк с брашно, после се опита да хвърли и към мен, но бях прекалено далеч. Наклоних въпросително глава и погледнах Майк, а той вдигна ръце, все едно ми казваше "даже нямам представа как се случи".
- Ясно, ще трябва да накажа и двама ви... - Не мисля обаче, че някой вземаше на сериозно заплахата ми.
Върнете се в началото Go down
Майкъл
Admin
Admin
Майкъл


Брой мнения : 311
Reputation : 0
Join date : 28.01.2011

Къщата в Сан Мориц - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата в Сан Мориц   Къщата в Сан Мориц - Page 5 Icon_minitimeПет Юли 01, 2016 5:29 am

Боя беше безмилостен но Симон не се включи и нормално,тъкмо се беше изкъпала. Аз просто обичах да правя Анабел щастлива,знаех че съм направил доста голяма поразия но щях да подредя измия Анабел:
-Изненада!
Казах тихо,беше си доста голяма изненада впрочем.
-Хайде брашняното чудовище,очаква ни среща с жълтото пате и зелената жаба.
Хванах я,като я прегърнах,не и хареса но бързо щях да потуша това:
-Ще има много пияна обещавам!
Това и харесваше за това се нави:
-Ще изчистя като я изкъпя,поръчай закуска. Палачинки...
Малката поклати глава:
-Гуфрети искам!
Вдигнах рамене:
-Добре де гуфрети...
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Къщата в Сан Мориц - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата в Сан Мориц   Къщата в Сан Мориц - Page 5 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Къщата в Сан Мориц
Върнете се в началото 
Страница 5 от 5Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5
 Similar topics
-
» Къщата на Анабет
» Къщата на Жулиета
» Къщата на Салваторе

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Dark Light RPG BG Forum :: Dark Ligth World :: Земята :: Съвременният свят :: Жилищна зона-
Идете на: