Dark Light RPG BG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dark Light RPG BG Forum


 
ИндексPortal*Последни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Гласувайте за форума!
Гласувай за мен в BGTop100.com
BGtop
Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Tyxo.bg counter
BgTopWeb.com - Класация на Българските топ сайтове
Посетете новия ни форум!
Similar topics
Latest topics
» Имението на Ван дер Удсън
Къщата на Салваторе- 2 част - Page 5 Icon_minitimeСъб Юли 02, 2016 3:48 am by Оливия О'Браян

» Къщата в Сан Мориц
Къщата на Салваторе- 2 част - Page 5 Icon_minitimeПет Юли 01, 2016 5:29 am by Майкъл

» Апартаментът
Къщата на Салваторе- 2 част - Page 5 Icon_minitimeВто Мар 08, 2016 9:25 pm by Деймън Кларк

» Френското имения
Къщата на Салваторе- 2 част - Page 5 Icon_minitimeПет Яну 10, 2014 8:03 pm by Дейвид

» Мол
Къщата на Салваторе- 2 част - Page 5 Icon_minitimeПет Дек 13, 2013 8:20 pm by Симон Кларк

» Семейна консултация
Къщата на Салваторе- 2 част - Page 5 Icon_minitimeПон Дек 09, 2013 9:07 pm by Деймън Кларк

» Резиденция Тюдор
Къщата на Салваторе- 2 част - Page 5 Icon_minitimeСъб Дек 07, 2013 9:34 am by Дейвид

» Замъкът на Краля
Къщата на Салваторе- 2 част - Page 5 Icon_minitimeНед Дек 01, 2013 12:59 pm by Амерал Венега

» Коръб 1
Къщата на Салваторе- 2 част - Page 5 Icon_minitimeПет Ное 29, 2013 4:36 pm by Дейвид

Top posters
Деймън Кларк
Къщата на Салваторе- 2 част - Page 5 Vote_lcapКъщата на Салваторе- 2 част - Page 5 Voting_barКъщата на Салваторе- 2 част - Page 5 Vote_rcap 
Амерал Венега
Къщата на Салваторе- 2 част - Page 5 Vote_lcapКъщата на Салваторе- 2 част - Page 5 Voting_barКъщата на Салваторе- 2 част - Page 5 Vote_rcap 
Симон Кларк
Къщата на Салваторе- 2 част - Page 5 Vote_lcapКъщата на Салваторе- 2 част - Page 5 Voting_barКъщата на Салваторе- 2 част - Page 5 Vote_rcap 
Дейвид
Къщата на Салваторе- 2 част - Page 5 Vote_lcapКъщата на Салваторе- 2 част - Page 5 Voting_barКъщата на Салваторе- 2 част - Page 5 Vote_rcap 
Demon Of Passion
Къщата на Салваторе- 2 част - Page 5 Vote_lcapКъщата на Салваторе- 2 част - Page 5 Voting_barКъщата на Салваторе- 2 част - Page 5 Vote_rcap 
Katherine
Къщата на Салваторе- 2 част - Page 5 Vote_lcapКъщата на Салваторе- 2 част - Page 5 Voting_barКъщата на Салваторе- 2 част - Page 5 Vote_rcap 
Stefan_
Къщата на Салваторе- 2 част - Page 5 Vote_lcapКъщата на Салваторе- 2 част - Page 5 Voting_barКъщата на Салваторе- 2 част - Page 5 Vote_rcap 
Майкъл
Къщата на Салваторе- 2 част - Page 5 Vote_lcapКъщата на Салваторе- 2 част - Page 5 Voting_barКъщата на Салваторе- 2 част - Page 5 Vote_rcap 
Khal Drogo
Къщата на Салваторе- 2 част - Page 5 Vote_lcapКъщата на Салваторе- 2 част - Page 5 Voting_barКъщата на Салваторе- 2 част - Page 5 Vote_rcap 
Алиса
Къщата на Салваторе- 2 част - Page 5 Vote_lcapКъщата на Салваторе- 2 част - Page 5 Voting_barКъщата на Салваторе- 2 част - Page 5 Vote_rcap 
Free Counters
Free Counters

 

 Къщата на Салваторе- 2 част

Go down 
2 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
АвторСъобщение
Katherine
Dark creatures
Dark creatures
Katherine


Брой мнения : 433
Reputation : 0
Join date : 08.03.2011

Къщата на Салваторе- 2 част - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Салваторе- 2 част   Къщата на Салваторе- 2 част - Page 5 Icon_minitimeСъб Май 21, 2011 7:09 pm

Опитвах се ,да го отблъсна,но сърцето ми не даваше,тялото ми също ме предаваше,беше се прилепило към неговото и му бе така ,уютно,че не искаше да се отделя.Още повече че чувствах страхът,му,да не го пусна,да не го отблъсна,как бих могла.Притиснах го по-силно до мен.
- Няма-казах тихо
- Мисля,че дългото време,разделени,научи и двама ни ,на ценен урок,но никога повече,не ме унижавай,защото ,ще си тръгна и никога няма да се върна!
Върнете се в началото Go down
Stefan_
Special User
Special User
Stefan_


Брой мнения : 429
Reputation : 0
Join date : 22.02.2011

Къщата на Салваторе- 2 част - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Салваторе- 2 част   Къщата на Салваторе- 2 част - Page 5 Icon_minitimeСъб Май 21, 2011 7:12 pm

- Няма обещавам ти , няма. - казах и леко започнах да милвам косата й. Времето без нея беше най-лошото в живота ми.
- Не мога да живея без теб , не мога да се справя , няма да повтарям грешки. Само остани.
Върнете се в началото Go down
Katherine
Dark creatures
Dark creatures
Katherine


Брой мнения : 433
Reputation : 0
Join date : 08.03.2011

Къщата на Салваторе- 2 част - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Салваторе- 2 част   Къщата на Салваторе- 2 част - Page 5 Icon_minitimeНед Май 22, 2011 6:32 am

Харесваха ми думите на Стефан
- Радвам се,че си го осъзнал-казах и долепих леко устните си до неговите.Но толкова дълго бях ,без него,че щом усетих топлината и мекота им,му се нахвърлих жадно да го целувам,ръцете ми го галеха и притискаха по-силно ,до тялото ми.Пуснах го ,след като усетих,че не мога да мисля.
Върнете се в началото Go down
Stefan_
Special User
Special User
Stefan_


Брой мнения : 429
Reputation : 0
Join date : 22.02.2011

Къщата на Салваторе- 2 част - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Салваторе- 2 част   Къщата на Салваторе- 2 част - Page 5 Icon_minitimeНед Май 22, 2011 4:16 pm

Катрин започна да ме целува , след което се отдръпна , не я винях , явно вече не беше както преди , не беше правилно за нея. А и в момента се срамувах от себе си като стоях пред нея , бях мръсен , оцапан в кръв и приличах на жалко подобие на истинският аз.
- Ще отида да се изкъпя. Ти можеш да правиш каквото искаш , долу има няколко банки кръв ако си жадна. - казах и влязох да се къпя.
Върнете се в началото Go down
Katherine
Dark creatures
Dark creatures
Katherine


Брой мнения : 433
Reputation : 0
Join date : 08.03.2011

Къщата на Салваторе- 2 част - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Салваторе- 2 част   Къщата на Салваторе- 2 част - Page 5 Icon_minitimeНед Май 22, 2011 4:48 pm

- Добре -казах и се усмихнах.Макар,че предпочитах,да съм под душа с него,виждах ,че той не го иска.За това отидох в кухнята,не ми се пиеше кръв,но бях забравила вкусът на кафето,за това си направих.Седнах да го пия и спомените ,ме връхлетяха,в тази къща имах толкова спомени,лошото бе ,че не всички бяха хубави.
Върнете се в началото Go down
Stefan_
Special User
Special User
Stefan_


Брой мнения : 429
Reputation : 0
Join date : 22.02.2011

Къщата на Салваторе- 2 част - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Салваторе- 2 част   Къщата на Салваторе- 2 част - Page 5 Icon_minitimeНед Май 22, 2011 4:52 pm

Изкъпах се. Вкарах се горе долу във вид , за да не я отвръщавам или да й става гадно от мен , да ме мисли за жалък. Облякох се , но преди да сляза при нея изпих една банка кръв. Когато го направих отидох при нея и седнах.
- Какво правеше през всичкото това време ?
Върнете се в началото Go down
Katherine
Dark creatures
Dark creatures
Katherine


Брой мнения : 433
Reputation : 0
Join date : 08.03.2011

Къщата на Салваторе- 2 част - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Салваторе- 2 част   Къщата на Салваторе- 2 част - Page 5 Icon_minitimeНед Май 22, 2011 5:09 pm

Пиех,още кафето си когато ме лъхна аромата на сапун,от Стефан,който вече бе чистичък.Зададе ми въпрос, какво да му кажа.
- Мисля,че вече ти разказах,бях на пътешествие до земята,но с тези сили,може да съм опасна за хората,за това се върнах в тъмния свят.Поживях малко в тъмното измерение,надявах се да го харесам,все пак това трябваше ,да е моя дом,но не беше,може би защото теб,те нямаше-погледнах го и се усмихнах леко.
Върнете се в началото Go down
Stefan_
Special User
Special User
Stefan_


Брой мнения : 429
Reputation : 0
Join date : 22.02.2011

Къщата на Салваторе- 2 част - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Салваторе- 2 част   Къщата на Салваторе- 2 част - Page 5 Icon_minitimeНед Май 22, 2011 5:23 pm

- Значи си прекарала добре. - усмихнах се и я погледнах. Липсваше ми , всяка една частица от нея , дори и гласът й.
- Поразходила си се , видяла си различни светове , това е добре , явно просто ни е трябвало време.
Върнете се в началото Go down
Katherine
Dark creatures
Dark creatures
Katherine


Брой мнения : 433
Reputation : 0
Join date : 08.03.2011

Къщата на Салваторе- 2 част - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Салваторе- 2 част   Къщата на Салваторе- 2 част - Page 5 Icon_minitimeНед Май 22, 2011 5:51 pm

- Да и все пак да се разделяме така,не беше хубаво,но се надявам,че си разбрал,какво си ми причинил.Много ме нарани Стефан-придърпах го.
- Давала съм ти много повод,да се съмняваш в мен и ти дори не си го забелязвал,защо,когато бях най-честна с теб,ти не ми повярва ?-Целунах нежно устните му и облегнах,глава на гърдите му.
Върнете се в началото Go down
Stefan_
Special User
Special User
Stefan_


Брой мнения : 429
Reputation : 0
Join date : 22.02.2011

Къщата на Салваторе- 2 част - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Салваторе- 2 част   Къщата на Салваторе- 2 част - Page 5 Icon_minitimeНед Май 22, 2011 5:56 pm

Отвърнах на целувката й и я прегърнах , беше ми хубаво да е до мен , да галя косата й и да не се притеснявам от това , че може да е привидение и да изчезне.
- Защото ме беше страх отново да обичам и да изчезнеш , да ме оставиш или да избереш Деймън.
Върнете се в началото Go down
Katherine
Dark creatures
Dark creatures
Katherine


Брой мнения : 433
Reputation : 0
Join date : 08.03.2011

Къщата на Салваторе- 2 част - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Салваторе- 2 част   Къщата на Салваторе- 2 част - Page 5 Icon_minitimeНед Май 22, 2011 6:02 pm

- Стефан...-погалих нежно лицето му
- Аз избрах,преди време и моя избор си ти,няма да се отметна.-прокарах пръстите си по очертанието му и докосването до кожата му,ми носеше успокоение,че бе тук,той не знаеше колко пъти се будех нощем,за да потърся топлината му и плачех дълго от липсата му.
- Деймън ,не е мъжът за мен,разбрах го ,когато направих своя избор,с него никога не съм изпитвала това,което с теб,сякаш имам тръпки в душата,когато ти ме целуваш,а с него нищо,просто целувка.
Върнете се в началото Go down
Stefan_
Special User
Special User
Stefan_


Брой мнения : 429
Reputation : 0
Join date : 22.02.2011

Къщата на Салваторе- 2 част - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Салваторе- 2 част   Къщата на Салваторе- 2 част - Page 5 Icon_minitimeНед Май 22, 2011 6:06 pm

- Разбирам те , но ме разбери и ти. Страхът ми беше прекалено голям , сега осъзнавам грешките си , за които те моля да ми простиш. Но разбери и мен , застраховах се , за да не ми се случи отново същото нещо. - усмихнах се и я целунах.
- Но сега вече знам.
Върнете се в началото Go down
Katherine
Dark creatures
Dark creatures
Katherine


Брой мнения : 433
Reputation : 0
Join date : 08.03.2011

Къщата на Салваторе- 2 част - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Салваторе- 2 част   Къщата на Салваторе- 2 част - Page 5 Icon_minitimeНед Май 22, 2011 7:15 pm

- Обещах ти нещо,Стефан,когато се върнах,че съм се променила и това наистина е така,да трябваше ми много време,за да разбера,че двама не могат да ми дават,щастието от което се нуждая,а само един от тях е способен ,ти-целунах го отново,като го задържах,до себе си ,не исках,да го пускам,от страх,да не се изпари,между пръстите ми.
Върнете се в началото Go down
Stefan_
Special User
Special User
Stefan_


Брой мнения : 429
Reputation : 0
Join date : 22.02.2011

Къщата на Салваторе- 2 част - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Салваторе- 2 част   Къщата на Салваторе- 2 част - Page 5 Icon_minitimeНед Май 22, 2011 7:19 pm

- Знам Катрин и го виждам сега , когато се върна отнова , на теб вече ти пука и го осъзнах. - усмихнах се и целунах сладките й устни , дори само ароматът й ме караше да настръхвам.
- Вече не си ли жадна ? - погледнах я , защото аз бях отново.
Върнете се в началото Go down
Katherine
Dark creatures
Dark creatures
Katherine


Брой мнения : 433
Reputation : 0
Join date : 08.03.2011

Къщата на Салваторе- 2 част - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Салваторе- 2 част   Къщата на Салваторе- 2 част - Page 5 Icon_minitimeНед Май 22, 2011 7:38 pm

- Не Стефан,като китсуне не се нуждая,от толкова много кръв,но и ти не би трябвало.Ела при мен ,нека аз те нахраня качествено.-Дръпнах го към мен,като го приканих ,да ме захапе.Моята кръв щеше да му даде сила и енергия,повече от всяка друга. А и аз обичах ,да си го храня,беше моето момче.
Върнете се в началото Go down
Stefan_
Special User
Special User
Stefan_


Брой мнения : 429
Reputation : 0
Join date : 22.02.2011

Къщата на Салваторе- 2 част - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Салваторе- 2 част   Къщата на Салваторе- 2 част - Page 5 Icon_minitimeНед Май 22, 2011 7:49 pm

- Не - погледнах я и поклатих глава , целунах я нежно.
- Караницата ни преди започна така , като бях пил от твоята кръв. - отидох и си взех банка кръв от мазето , налях си в една чаша и отпих , усмихнах се.
- Обичам те.
Върнете се в началото Go down
Katherine
Dark creatures
Dark creatures
Katherine


Брой мнения : 433
Reputation : 0
Join date : 08.03.2011

Къщата на Салваторе- 2 част - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Салваторе- 2 част   Къщата на Салваторе- 2 част - Page 5 Icon_minitimeНед Май 22, 2011 7:54 pm

- И аз те обичам-отвърнах му.
- Но не мисля,че моята кръв е причината.Просто и двамата бяхме много горди и извършихме хиляди глупости,заради това.Повече не искам да сме такива, готова съм да коленича в краката ти,защото те обичам,готова съм да се отрека от гордостта си,ти готов ли си ? Любовта е взаимни компромиси и постоянно,да се отказваш от себе си ,в името на другия.-усмихнах се ,от къде ,бях извадила тия философски разсъждения,сама не знаех,но беше време,да млъкна.
Върнете се в началото Go down
Stefan_
Special User
Special User
Stefan_


Брой мнения : 429
Reputation : 0
Join date : 22.02.2011

Къщата на Салваторе- 2 част - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Салваторе- 2 част   Къщата на Салваторе- 2 част - Page 5 Icon_minitimeНед Май 22, 2011 7:56 pm

- Готов съм да се отрека от всичко , за да бъда с теб , Катрин. Готов съм да забравя всичко , за да продължим напред. - усмихнах се и я целунах отново.
- Разбрах грешките си и ще ги поправя , ще забравим всичко лошо.
Върнете се в началото Go down
Katherine
Dark creatures
Dark creatures
Katherine


Брой мнения : 433
Reputation : 0
Join date : 08.03.2011

Къщата на Салваторе- 2 част - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Салваторе- 2 част   Къщата на Салваторе- 2 част - Page 5 Icon_minitimeНед Май 22, 2011 7:58 pm

- Това ми е достатъчно-усмихнах му се и отново го целунах.
- Мили ако не възразяваш ,ще отида да си легна не спя добре напоследък,но нямам нищо против,да дойдеш с мен-погледнах го.
- Даже ще се радвам-усмихнах се и тръгнах нагоре,към спалнята ни,надявах се да ме последва.Още щом влязох и видях стаята ,ми стана толкова мило,че почти се разплаках.
Върнете се в началото Go down
Stefan_
Special User
Special User
Stefan_


Брой мнения : 429
Reputation : 0
Join date : 22.02.2011

Къщата на Салваторе- 2 част - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Салваторе- 2 част   Къщата на Салваторе- 2 част - Page 5 Icon_minitimeНед Май 22, 2011 8:05 pm

Отвърнах на целувката й.
- Разбира се , че не възразявам. - качихме се горе , целунах я.
- Вече сме заедно и всичко ще е наред. - усмихнах се , легнахме и я притиснах силно до себе си.
Върнете се в началото Go down
Katherine
Dark creatures
Dark creatures
Katherine


Брой мнения : 433
Reputation : 0
Join date : 08.03.2011

Къщата на Салваторе- 2 част - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Салваторе- 2 част   Къщата на Салваторе- 2 част - Page 5 Icon_minitimeНед Май 22, 2011 8:15 pm

От топлината на тялото му,желанието се събуди в мен,но не знаех,дали той иска,за това го потиснах,полежахме малко така.Исках,да заспя,но не можех,усещах го,толкова близо и бе толкова горещ.
- Стефан...-казах тихо,но как да го продължа,за това замълчах, очаквайки,да не разбере,какво точно искам.
Върнете се в началото Go down
Stefan_
Special User
Special User
Stefan_


Брой мнения : 429
Reputation : 0
Join date : 22.02.2011

Къщата на Салваторе- 2 част - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Салваторе- 2 част   Къщата на Салваторе- 2 част - Page 5 Icon_minitimeНед Май 22, 2011 8:18 pm

Усмихнах се. Започнах да я целувам по кожата , исках я толкова ми беше липсвала. Махнах блузата й и целувах гърдите й , обичах всяка част от тялото й. Ръцете ми шареха по други части от тялото й , свалих й панталона й. Устните ми продължиха да я целуват , задразних я с пръсти.
Върнете се в началото Go down
Katherine
Dark creatures
Dark creatures
Katherine


Брой мнения : 433
Reputation : 0
Join date : 08.03.2011

Къщата на Салваторе- 2 част - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Салваторе- 2 част   Къщата на Салваторе- 2 част - Page 5 Icon_minitimeНед Май 22, 2011 8:37 pm

Той,сякаш прочете мислите ми или двамата сме си мислили,едно и също.Не можех вече да разсъждавам,над това,беше ми толкова хубаво,че щях,да откача,а още не бяхме започнали.но толкова дълго време,бяхме разделени и толкова ми липсваше ,че не можех да спра,да го целувам.Извивах се от неговите докосвания и нежно простенвах името му:
- Стефан...
Върнете се в началото Go down
Stefan_
Special User
Special User
Stefan_


Брой мнения : 429
Reputation : 0
Join date : 22.02.2011

Къщата на Салваторе- 2 част - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Салваторе- 2 част   Къщата на Салваторе- 2 част - Page 5 Icon_minitimeНед Май 22, 2011 8:39 pm

Продължих да движа пръстите си в нея и да я целувам страстно навсякъде. Устните ми не се отлепяха от божественото й тяло и не оставяха никоя част незабелязана. Тя се извиваше под мен още от сега , как обичах да я дарявам с удоволствие. Липсваше ми това , липсваше ми тя.
Върнете се в началото Go down
Katherine
Dark creatures
Dark creatures
Katherine


Брой мнения : 433
Reputation : 0
Join date : 08.03.2011

Къщата на Салваторе- 2 част - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Салваторе- 2 част   Къщата на Салваторе- 2 част - Page 5 Icon_minitimeПон Май 23, 2011 6:58 pm

Стефан,ме подлудяваше ,караше ,да не зная,на кой свят съм ,дразнеше ме и ме възбуждаше до крайност.Не издържах повече
- Искам те !-почти изкрещях-Не помнех ,някога да съм била чак толкова жадна,за докосванията му,но от както се бяхме разделили,много пъти се опитвах,но никога не можах да му изневеря,дори не бях целувала ,друг мъж,кой можеше да повярва,че това ще се случи,на Катрин Пиърс ?
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Къщата на Салваторе- 2 част - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Салваторе- 2 част   Къщата на Салваторе- 2 част - Page 5 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Къщата на Салваторе- 2 част
Върнете се в началото 
Страница 5 от 6Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Къщата на Синфул
» Къщата на Салваторе
» Къщата на Мери

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Dark Light RPG BG Forum :: Dark Ligth World :: Тъмният свят :: Жилищни места-
Идете на: