Dark Light RPG BG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dark Light RPG BG Forum


 
ИндексPortal*Последни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Гласувайте за форума!
Гласувай за мен в BGTop100.com
BGtop
Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Tyxo.bg counter
BgTopWeb.com - Класация на Българските топ сайтове
Посетете новия ни форум!
Similar topics
Latest topics
» Имението на Ван дер Удсън
Къщата на Салваторе- 2 част Icon_minitimeСъб Юли 02, 2016 3:48 am by Оливия О'Браян

» Къщата в Сан Мориц
Къщата на Салваторе- 2 част Icon_minitimeПет Юли 01, 2016 5:29 am by Майкъл

» Апартаментът
Къщата на Салваторе- 2 част Icon_minitimeВто Мар 08, 2016 9:25 pm by Деймън Кларк

» Френското имения
Къщата на Салваторе- 2 част Icon_minitimeПет Яну 10, 2014 8:03 pm by Дейвид

» Мол
Къщата на Салваторе- 2 част Icon_minitimeПет Дек 13, 2013 8:20 pm by Симон Кларк

» Семейна консултация
Къщата на Салваторе- 2 част Icon_minitimeПон Дек 09, 2013 9:07 pm by Деймън Кларк

» Резиденция Тюдор
Къщата на Салваторе- 2 част Icon_minitimeСъб Дек 07, 2013 9:34 am by Дейвид

» Замъкът на Краля
Къщата на Салваторе- 2 част Icon_minitimeНед Дек 01, 2013 12:59 pm by Амерал Венега

» Коръб 1
Къщата на Салваторе- 2 част Icon_minitimeПет Ное 29, 2013 4:36 pm by Дейвид

Top posters
Деймън Кларк
Къщата на Салваторе- 2 част Vote_lcapКъщата на Салваторе- 2 част Voting_barКъщата на Салваторе- 2 част Vote_rcap 
Амерал Венега
Къщата на Салваторе- 2 част Vote_lcapКъщата на Салваторе- 2 част Voting_barКъщата на Салваторе- 2 част Vote_rcap 
Симон Кларк
Къщата на Салваторе- 2 част Vote_lcapКъщата на Салваторе- 2 част Voting_barКъщата на Салваторе- 2 част Vote_rcap 
Дейвид
Къщата на Салваторе- 2 част Vote_lcapКъщата на Салваторе- 2 част Voting_barКъщата на Салваторе- 2 част Vote_rcap 
Demon Of Passion
Къщата на Салваторе- 2 част Vote_lcapКъщата на Салваторе- 2 част Voting_barКъщата на Салваторе- 2 част Vote_rcap 
Katherine
Къщата на Салваторе- 2 част Vote_lcapКъщата на Салваторе- 2 част Voting_barКъщата на Салваторе- 2 част Vote_rcap 
Stefan_
Къщата на Салваторе- 2 част Vote_lcapКъщата на Салваторе- 2 част Voting_barКъщата на Салваторе- 2 част Vote_rcap 
Майкъл
Къщата на Салваторе- 2 част Vote_lcapКъщата на Салваторе- 2 част Voting_barКъщата на Салваторе- 2 част Vote_rcap 
Khal Drogo
Къщата на Салваторе- 2 част Vote_lcapКъщата на Салваторе- 2 част Voting_barКъщата на Салваторе- 2 част Vote_rcap 
Алиса
Къщата на Салваторе- 2 част Vote_lcapКъщата на Салваторе- 2 част Voting_barКъщата на Салваторе- 2 част Vote_rcap 
Free Counters
Free Counters

 

 Къщата на Салваторе- 2 част

Go down 
2 posters
Иди на страница : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
АвторСъобщение
Stefan_
Special User
Special User
Stefan_


Брой мнения : 429
Reputation : 0
Join date : 22.02.2011

Къщата на Салваторе- 2 част Empty
ПисанеЗаглавие: Къщата на Салваторе- 2 част   Къщата на Салваторе- 2 част Icon_minitimeСря Мар 09, 2011 4:26 pm

Къщата на Салваторе- 2 част Custom-luxury-home-marc-canadell
Къщата е луксозна.Басейнът я заобикаля почти от всякъде.
Върнете се в началото Go down
Katherine
Dark creatures
Dark creatures
Katherine


Брой мнения : 433
Reputation : 0
Join date : 08.03.2011

Къщата на Салваторе- 2 част Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Салваторе- 2 част   Къщата на Салваторе- 2 част Icon_minitimeПон Апр 18, 2011 5:53 pm

Усмихнах му се и го погалих нежно ,след което затворих очи,харесваше ми така,да го чувствам до кожата си и без дори да го гледам ,усещанията се засилваха,когато изключиш едно от сетивата си.
- Да ти си моята сродна душа за вечността-казах и се усмихнах,все така ,без да отварям очи.
Върнете се в началото Go down
Stefan_
Special User
Special User
Stefan_


Брой мнения : 429
Reputation : 0
Join date : 22.02.2011

Къщата на Салваторе- 2 част Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Салваторе- 2 част   Къщата на Салваторе- 2 част Icon_minitimeПон Апр 18, 2011 5:57 pm

- Мхм. - казах тихо и се усмихнах. Шиничи нямаше да успее да развали това , което градяхме толкова време , щях да се изправя срещу него , с всички възможни козове , които имах. Нямаше да позволя с Катрин да сме разделени , да убие нея или мен. Започнах да се унасям и заспах.
Върнете се в началото Go down
Katherine
Dark creatures
Dark creatures
Katherine


Брой мнения : 433
Reputation : 0
Join date : 08.03.2011

Къщата на Салваторе- 2 част Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Салваторе- 2 част   Къщата на Салваторе- 2 част Icon_minitimeПон Апр 18, 2011 7:08 pm

Отпуснах се до него и усетих как и аз се унасям.Сънувах Чувствах се леко и безметежно,реех си се на горе,на долу,когато изведнъж осъзнах с ужас ,че това бе духът ми ,погледнах надолу и видях тялото ми да лежи,безжизнено в прахта.А над него седяха Шиничи,Мисао,която беше жива и Клаус ,те бяха комбина.Събудих се обляна в пот,а Стефан още спеше,без да подозира,какво бях разбрала токущо.
Върнете се в началото Go down
Stefan_
Special User
Special User
Stefan_


Брой мнения : 429
Reputation : 0
Join date : 22.02.2011

Къщата на Салваторе- 2 част Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Салваторе- 2 част   Къщата на Салваторе- 2 част Icon_minitimeПон Апр 18, 2011 7:11 pm

Спах спокойно , когато отворих очите си Катрин беше будна , явно нещо наистина я притесняваше като съдих по видът й.
- Какво има ? Какво стана ? - казах и я притиснах до себе си , исках да я успокоя.
Върнете се в началото Go down
Katherine
Dark creatures
Dark creatures
Katherine


Брой мнения : 433
Reputation : 0
Join date : 08.03.2011

Къщата на Салваторе- 2 част Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Салваторе- 2 част   Къщата на Салваторе- 2 част Icon_minitimeПон Апр 18, 2011 7:13 pm

- Стефан -гушнах го силно.
- Съжалявам ,че те събудих,сънувах сън ,в който ...абе доста странно беше ,по-добре да видиш.-поставих ръце на главата му ,за да му предам,точните картини.
- Какво според теб ,означава това ?
Върнете се в началото Go down
Stefan_
Special User
Special User
Stefan_


Брой мнения : 429
Reputation : 0
Join date : 22.02.2011

Къщата на Салваторе- 2 част Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Салваторе- 2 част   Къщата на Салваторе- 2 част Icon_minitimeПон Апр 18, 2011 7:15 pm

Погледнах я , но сякаш говореше объркано , когато обаче ми показа картината ми стана напълно ясно. Погледнах я , уплаших се.
- Мисао също ми показа една такава картина в съня ми преди да дойде , може да е всичко. Ще те предпазя , обещвам ти - прегърнах я още по-силно.
Върнете се в началото Go down
Katherine
Dark creatures
Dark creatures
Katherine


Брой мнения : 433
Reputation : 0
Join date : 08.03.2011

Къщата на Салваторе- 2 част Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Салваторе- 2 част   Къщата на Салваторе- 2 част Icon_minitimeПон Апр 18, 2011 7:26 pm

- Не за мен се страхувам Стефан ,а че може да е истина и Клаус да е с тях ,винаги,да е бил разбираш ли ,какво искам да кажа,може той да стои,зад твоето задържане в Ши но ши.-Потреперих ,дори само при мисълта.
- Ами ако наистина има начин и Шиничи я е съживил,те ще са двама,както и ние ,но и ако Клаус е с тях...-не довърших,както и да го погледнехме положението ,не изглеждаше розово.
Върнете се в началото Go down
Stefan_
Special User
Special User
Stefan_


Брой мнения : 429
Reputation : 0
Join date : 22.02.2011

Къщата на Салваторе- 2 част Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Салваторе- 2 част   Къщата на Салваторе- 2 част Icon_minitimeПон Апр 18, 2011 7:28 pm

- И какво ако Клаус е с тях ? Страхуваш се от някой , който вече не може да ти направи нищо , това е абсолютно глупаво. И да е с тях не е по-силен от нас , а и както ти казах ритуалът ни си остава и той не може да направи нищо на теб , мен , деймън и елена. - погледнах я.
Върнете се в началото Go down
Katherine
Dark creatures
Dark creatures
Katherine


Брой мнения : 433
Reputation : 0
Join date : 08.03.2011

Къщата на Салваторе- 2 част Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Салваторе- 2 част   Къщата на Салваторе- 2 част Icon_minitimeПон Апр 18, 2011 7:51 pm

- Да ритуалът,но казах ти ,на него не може да се има вяра.И все пак те са трима,ако Мисао е съживена,а ние сме двама,това исках ,да ти обясня или какво ще забъркаш и Деймън ,но колкото и силен да е той ,не може да се мери ,с Клаус-Погледнах го ,главата ми щеш да се пръсне от мислите,за несигурното бъдеще.
Върнете се в началото Go down
Stefan_
Special User
Special User
Stefan_


Брой мнения : 429
Reputation : 0
Join date : 22.02.2011

Къщата на Салваторе- 2 част Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Салваторе- 2 част   Къщата на Салваторе- 2 част Icon_minitimeВто Апр 19, 2011 2:57 pm

Хванах я и я погледнах в очите.
- Ритуалът беше истински , а и дори без този ритуал , ние сме по-силни от тях , дори да са с Клаус. Ще успеем да ги победим Катрин , ще успеем , обещавам ти. И разбира се няма да намесвам Деймън , не искам да пострада.
Върнете се в началото Go down
Katherine
Dark creatures
Dark creatures
Katherine


Брой мнения : 433
Reputation : 0
Join date : 08.03.2011

Къщата на Салваторе- 2 част Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Салваторе- 2 част   Къщата на Салваторе- 2 част Icon_minitimeВто Апр 19, 2011 5:25 pm

- Да разбира се ,казах и се усмихнах ,целунах го нежно ,искаше ми се да бъда ,толкова уверена,колкото ,бе и той.След което успях ,да заспя и спах до сутринта ,без повече,смущаващи сънища.Като се събудих ,Стефан още спеше ,станах ,да си взема душ и таман се обличах,когато той се събуди.
- Добро утро -целунах го
- Как спа ?
Върнете се в началото Go down
Stefan_
Special User
Special User
Stefan_


Брой мнения : 429
Reputation : 0
Join date : 22.02.2011

Къщата на Салваторе- 2 част Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Салваторе- 2 част   Къщата на Салваторе- 2 част Icon_minitimeВто Апр 19, 2011 5:35 pm

Катрин ме целуна и заспа , гледах я и се чудех. Как може да победим Шиничи ? Враг , който не е пред нас , враг който не знаем какво е замислил. Погалих я и заспах , когато се събудих тя беше станала , целунах я и се усмихнах.
- Добре. А ти ? Имаше ли още кошмари ?
Върнете се в началото Go down
Katherine
Dark creatures
Dark creatures
Katherine


Брой мнения : 433
Reputation : 0
Join date : 08.03.2011

Къщата на Салваторе- 2 част Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Салваторе- 2 част   Къщата на Салваторе- 2 част Icon_minitimeВто Апр 19, 2011 6:30 pm

- Не засмях се
- Спах даже чудесно ,явно на Шиничи му писна ,да ме притеснява,засмях се ,но изведнъж осъзнах,че това е невъзможно.Усмихнах му се ,като продължих,да се обличам,докато не бях напълно готова.
- Искаш ли да пиеш кафе ,да направя и за теб ?
Върнете се в началото Go down
Stefan_
Special User
Special User
Stefan_


Брой мнения : 429
Reputation : 0
Join date : 22.02.2011

Къщата на Салваторе- 2 част Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Салваторе- 2 част   Къщата на Салваторе- 2 част Icon_minitimeВто Апр 19, 2011 6:56 pm

- Явно скоро отново ще има някаква поява от негова страна. - погледнах я и се усмихнах.
- Да направи и за мен. - целунах я , отидох да си взема душ , след което се облякох и слязох при нея.
Върнете се в началото Go down
Katherine
Dark creatures
Dark creatures
Katherine


Брой мнения : 433
Reputation : 0
Join date : 08.03.2011

Къщата на Салваторе- 2 част Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Салваторе- 2 част   Къщата на Салваторе- 2 част Icon_minitimeВто Апр 19, 2011 8:36 pm

Когато Стефан слезе,вече кафето ,бе готово ,приготвих го по негов вкус и му го сервирах.Още с първата глътка ,усетих разликата,колко по-силно го усещах,явно не само секса,като китсуне,бе различен.
- Надявам се да ти хареса.-Отидох до него и го целунах.
- Направих го с много любов,за теб-прегърнах го.
Върнете се в началото Go down
Stefan_
Special User
Special User
Stefan_


Брой мнения : 429
Reputation : 0
Join date : 22.02.2011

Къщата на Салваторе- 2 част Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Салваторе- 2 част   Къщата на Салваторе- 2 част Icon_minitimeСря Апр 20, 2011 12:24 am

Катрин направи кафето , усмихнах се и я целунах.
- Страхотно е. - казах след като отпих. Очите ми не се отксъваха от нея , леко галех лицето й. За мен това беше перфектно , просто аз и тя. Това ми стигаше за цяла вечност.
Върнете се в началото Go down
Katherine
Dark creatures
Dark creatures
Katherine


Брой мнения : 433
Reputation : 0
Join date : 08.03.2011

Къщата на Салваторе- 2 част Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Салваторе- 2 част   Къщата на Салваторе- 2 част Icon_minitimeСря Апр 20, 2011 8:04 pm

Потрепервах от всяко негово движение,толкова нежно ме докосваше и с толкова топлота и любов очите,че цялата изтръпвах.
- Радвам се ,че ти харесва-му се усмихнах и седнах близо до него,така,че да може да ме гали,откакто бях лисичка ,бях станала и по гальовна и постоянно исках да ме гушкат и милват.
Върнете се в началото Go down
Stefan_
Special User
Special User
Stefan_


Брой мнения : 429
Reputation : 0
Join date : 22.02.2011

Къщата на Салваторе- 2 част Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Салваторе- 2 част   Къщата на Салваторе- 2 част Icon_minitimeЧет Апр 21, 2011 12:21 am

- И аз се радвам - усмихнах се и я целунах , след което продължих да я галя и да я притискам до себе си , беше ми толкова хубаво да съм с нея. Погледнах я и хванах ръката й.
- Искам да ми обещаеш да не намесваме Елена и Деймън , дори да трябва да защитим животите си , дори живота ни да зависи от това.
Върнете се в началото Go down
Katherine
Dark creatures
Dark creatures
Katherine


Брой мнения : 433
Reputation : 0
Join date : 08.03.2011

Къщата на Салваторе- 2 част Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Салваторе- 2 част   Къщата на Салваторе- 2 част Icon_minitimeЧет Апр 21, 2011 5:33 pm

Отдръпнах се леко ,колкото ,да го погледна.
- Хей Стеф,за каква ме мислиш ? Аз вече не съм онова егоистично същество,което бях.Никога не бих рискувала животът им,за ад спася своя,това би било толкова долно.Ако ми е писано ,да умра,ще го приема,безропотно.
Върнете се в началото Go down
Stefan_
Special User
Special User
Stefan_


Брой мнения : 429
Reputation : 0
Join date : 22.02.2011

Къщата на Салваторе- 2 част Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Салваторе- 2 част   Къщата на Салваторе- 2 част Icon_minitimeЧет Апр 21, 2011 5:35 pm

- Знам , че не си Катрин , много добре знам и не си мисли , че се съмнявам в това , но също така и знам , че би направила всичко , за да спасиш моят живот. Но дори да зависи моят живот , моля те не намесвай тях , двамата ще се оправим. - целунах я.
Върнете се в началото Go down
Katherine
Dark creatures
Dark creatures
Katherine


Брой мнения : 433
Reputation : 0
Join date : 08.03.2011

Къщата на Салваторе- 2 част Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Салваторе- 2 част   Къщата на Салваторе- 2 част Icon_minitimeЧет Апр 21, 2011 5:48 pm

- Обещавам ти Стефан,но ако трябва да избирам между тях и теб,винаги ще избера теб.Прости ми ,за откровеността ,но ти си ми най-скъпото същество на този свят и няма да те изгубя,без значение от цената.-Отдръпнах се от него,защото той ме пусна и ме гледаше с укор,но аз бях честна.
Върнете се в началото Go down
Stefan_
Special User
Special User
Stefan_


Брой мнения : 429
Reputation : 0
Join date : 22.02.2011

Къщата на Салваторе- 2 част Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Салваторе- 2 част   Къщата на Салваторе- 2 част Icon_minitimeЧет Апр 21, 2011 5:51 pm

- Знам , Катрин , но те не са виновни за нищо , ние сами си го направихме и сами ще поемем вината си , ще опитам да спася и двама ни , ще го направя. Но ако нещо стане , не искам те двамата да страдат не повече , особено Деймън.
Върнете се в началото Go down
Katherine
Dark creatures
Dark creatures
Katherine


Брой мнения : 433
Reputation : 0
Join date : 08.03.2011

Къщата на Салваторе- 2 част Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Салваторе- 2 част   Къщата на Салваторе- 2 част Icon_minitimeЧет Апр 21, 2011 6:10 pm

- Добре Стефан ,обещавам,да ги държа на страна от това ида се справим двамата.-Отново се приближих към него и го гушнах,беше хубаво ад го усещам до мен и да знам,че мога да разчитам на някой. Оставих с чашите с кафе,щом приключихме с него.
- Искаш ли да излезем ?-запитах го,от дни седяхме само в къщата.
Върнете се в началото Go down
Stefan_
Special User
Special User
Stefan_


Брой мнения : 429
Reputation : 0
Join date : 22.02.2011

Къщата на Салваторе- 2 част Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Салваторе- 2 част   Къщата на Салваторе- 2 част Icon_minitimeЧет Апр 21, 2011 6:13 pm

- Ще успеем стига да вярваме в това. - усмихнах се. Да наистина щяхме да успеем , тъпите Шинао и Мисичи или както и да им бяха имената щяха да умрат , отново.
- Да хайде - взехме си якетата и излязохме , не знаехме къде отиваме , просто някъде.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Къщата на Салваторе- 2 част Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Салваторе- 2 част   Къщата на Салваторе- 2 част Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Къщата на Салваторе- 2 част
Върнете се в началото 
Страница 1 от 6Иди на страница : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Къщата на Салваторе
» Къщата на Салваторе
» Къщата на Синфул

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Dark Light RPG BG Forum :: Dark Ligth World :: Тъмният свят :: Жилищни места-
Идете на: