Dark Light RPG BG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dark Light RPG BG Forum


 
ИндексPortal*Последни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Гласувайте за форума!
Гласувай за мен в BGTop100.com
BGtop
Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Tyxo.bg counter
BgTopWeb.com - Класация на Българските топ сайтове
Посетете новия ни форум!
Similar topics
    Latest topics
    » Имението на Ван дер Удсън
    Водопадът на мъглите  - Page 2 Icon_minitimeСъб Юли 02, 2016 3:48 am by Оливия О'Браян

    » Къщата в Сан Мориц
    Водопадът на мъглите  - Page 2 Icon_minitimeПет Юли 01, 2016 5:29 am by Майкъл

    » Апартаментът
    Водопадът на мъглите  - Page 2 Icon_minitimeВто Мар 08, 2016 9:25 pm by Деймън Кларк

    » Френското имения
    Водопадът на мъглите  - Page 2 Icon_minitimeПет Яну 10, 2014 8:03 pm by Дейвид

    » Мол
    Водопадът на мъглите  - Page 2 Icon_minitimeПет Дек 13, 2013 8:20 pm by Симон Кларк

    » Семейна консултация
    Водопадът на мъглите  - Page 2 Icon_minitimeПон Дек 09, 2013 9:07 pm by Деймън Кларк

    » Резиденция Тюдор
    Водопадът на мъглите  - Page 2 Icon_minitimeСъб Дек 07, 2013 9:34 am by Дейвид

    » Замъкът на Краля
    Водопадът на мъглите  - Page 2 Icon_minitimeНед Дек 01, 2013 12:59 pm by Амерал Венега

    » Коръб 1
    Водопадът на мъглите  - Page 2 Icon_minitimeПет Ное 29, 2013 4:36 pm by Дейвид

    Top posters
    Деймън Кларк
    Водопадът на мъглите  - Page 2 Vote_lcapВодопадът на мъглите  - Page 2 Voting_barВодопадът на мъглите  - Page 2 Vote_rcap 
    Амерал Венега
    Водопадът на мъглите  - Page 2 Vote_lcapВодопадът на мъглите  - Page 2 Voting_barВодопадът на мъглите  - Page 2 Vote_rcap 
    Симон Кларк
    Водопадът на мъглите  - Page 2 Vote_lcapВодопадът на мъглите  - Page 2 Voting_barВодопадът на мъглите  - Page 2 Vote_rcap 
    Дейвид
    Водопадът на мъглите  - Page 2 Vote_lcapВодопадът на мъглите  - Page 2 Voting_barВодопадът на мъглите  - Page 2 Vote_rcap 
    Demon Of Passion
    Водопадът на мъглите  - Page 2 Vote_lcapВодопадът на мъглите  - Page 2 Voting_barВодопадът на мъглите  - Page 2 Vote_rcap 
    Katherine
    Водопадът на мъглите  - Page 2 Vote_lcapВодопадът на мъглите  - Page 2 Voting_barВодопадът на мъглите  - Page 2 Vote_rcap 
    Stefan_
    Водопадът на мъглите  - Page 2 Vote_lcapВодопадът на мъглите  - Page 2 Voting_barВодопадът на мъглите  - Page 2 Vote_rcap 
    Майкъл
    Водопадът на мъглите  - Page 2 Vote_lcapВодопадът на мъглите  - Page 2 Voting_barВодопадът на мъглите  - Page 2 Vote_rcap 
    Khal Drogo
    Водопадът на мъглите  - Page 2 Vote_lcapВодопадът на мъглите  - Page 2 Voting_barВодопадът на мъглите  - Page 2 Vote_rcap 
    Алиса
    Водопадът на мъглите  - Page 2 Vote_lcapВодопадът на мъглите  - Page 2 Voting_barВодопадът на мъглите  - Page 2 Vote_rcap 
    Free Counters
    Free Counters

     

     Водопадът на мъглите

    Go down 
    3 posters
    Иди на страница : Previous  1, 2
    АвторСъобщение
    Katherine
    Dark creatures
    Dark creatures
    Katherine


    Брой мнения : 433
    Reputation : 0
    Join date : 08.03.2011

    Водопадът на мъглите  - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Водопадът на мъглите    Водопадът на мъглите  - Page 2 Icon_minitimeСря Мар 16, 2011 7:07 pm

    - Знам мили-казах и докоснах с устни ,неговите но не беше целувка,а по-сокоро милувка.За да получи успокоението, от което се нуждаеше.Той пусна ръката ми и кръвта спря ,да тече.
    - Надявам,се сега,да си по-добре.-Усмихнах се.Станах ,не знаех,какво ще се промени ,сега ,след ,като му бях разкрила,тези неща.Дали щеше да ме мрази ,по-малко и поне да се опита,да ме разбере.
    Върнете се в началото Go down
    Stefan_
    Special User
    Special User
    Stefan_


    Брой мнения : 429
    Reputation : 0
    Join date : 22.02.2011

    Водопадът на мъглите  - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Водопадът на мъглите    Водопадът на мъглите  - Page 2 Icon_minitimeСря Мар 16, 2011 7:12 pm

    Гледах я и се чудих какво да правя. Вече спокойно можех да й вярвам , но ако можеше да нагласи и това , което туко що ми показа ? Може би единствената истина беше това с детето. А дали тя искаше да види малко , от моите спомени ? Когато я търсих , когато Деймън чакаше да отвори гробницата , а аз се надвах и мислих , че Катрин е извън нея.
    - Да по-добре съм - усмихнах се.
    Върнете се в началото Go down
    Katherine
    Dark creatures
    Dark creatures
    Katherine


    Брой мнения : 433
    Reputation : 0
    Join date : 08.03.2011

    Водопадът на мъглите  - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Водопадът на мъглите    Водопадът на мъглите  - Page 2 Icon_minitimeСря Мар 16, 2011 7:56 pm

    Погледнах го ,казваше,че е добре,но не изглеждаше така.
    - Какво те мъчи Стефан ,може,да споделиш всичко с мен,ако мога,ще ти помогна.-усмихнах се и хванах нежно ръката му ,целунах я.Погалих нежно лицето му.
    - Вече можеш,да ми се довериш или проблема е точно в това ,ти още не ми вярваш,погледнах надолу ,после върнх погледа си на очите му.
    Върнете се в началото Go down
    Stefan_
    Special User
    Special User
    Stefan_


    Брой мнения : 429
    Reputation : 0
    Join date : 22.02.2011

    Водопадът на мъглите  - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Водопадът на мъглите    Водопадът на мъглите  - Page 2 Icon_minitimeСря Мар 16, 2011 8:00 pm

    - Вярвам ти за някой неща. - погледнах я и въздъхнах. Тя не знаеше за някой случили се неща , а аз , аз не исках да ги разказвам , но тя можеше да ги види. Хванах ръцете й.
    - Наднимни в съзнанието ми и ти можеш да видиш някой неща. Може би е добре да споделяме.
    Върнете се в началото Go down
    Katherine
    Dark creatures
    Dark creatures
    Katherine


    Брой мнения : 433
    Reputation : 0
    Join date : 08.03.2011

    Водопадът на мъглите  - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Водопадът на мъглите    Водопадът на мъглите  - Page 2 Icon_minitimeСря Мар 16, 2011 8:13 pm

    Радвах се ,че ми гласува,такова доверие,докоснах го и на свой ред получих множество картини.Всички скрити мисли и копнежи,не само негови ,но и на Деймън.Заболя ме ,само аз си знам,как ме заболя,разплаках се ,без да мога,да се спра,неудържимо.
    - Само ако знаех...-казах ,докато още хлипах,но истината бе ,че и да знаех,какво можех,да сторя,трябваше,да се крия от Клаус и точно това правех,а така предпазвах и тях.
    Върнете се в началото Go down
    Stefan_
    Special User
    Special User
    Stefan_


    Брой мнения : 429
    Reputation : 0
    Join date : 22.02.2011

    Водопадът на мъглите  - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Водопадът на мъглите    Водопадът на мъглите  - Page 2 Icon_minitimeСря Мар 16, 2011 8:15 pm

    Не очаквах от Катрин да започне да плаче , очаквах да реагира всякак , но не така. Дали беше видяла какво стана с мен и Деймън или времето , когато при Шиничи ? Не разбирах. Прегърнах я.
    - Всичко е минало , спокойно.
    Върнете се в началото Go down
    Katherine
    Dark creatures
    Dark creatures
    Katherine


    Брой мнения : 433
    Reputation : 0
    Join date : 08.03.2011

    Водопадът на мъглите  - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Водопадът на мъглите    Водопадът на мъглите  - Page 2 Icon_minitimeСря Мар 16, 2011 8:25 pm

    Когато почувствах топлината му се успокоих ,но въпреки ,че сълзите ми спряха,болката продължаваше.
    - Видях ...всичко - казах,като думите ми се късаха,заради преживеният ужас.
    - Как бих могла,да си простя,това ,което съм ви причинила ,на теб и на Деймън.-Той се опита,да ме успокои.
    - Не , не е минало и някога ,няма да бъде.
    Върнете се в началото Go down
    Stefan_
    Special User
    Special User
    Stefan_


    Брой мнения : 429
    Reputation : 0
    Join date : 22.02.2011

    Водопадът на мъглите  - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Водопадът на мъглите    Водопадът на мъглите  - Page 2 Icon_minitimeСря Мар 16, 2011 8:27 pm

    - Съжалявам , въобще не знаех , че ще реагираш така , ако знаех просто нямаше да те моля да надникваш в миналото , съжалявам. А аз и Деймън отдавна го преживяхме. - усмихнах се леко и се загледах нанякъде , съжалявах за дето съм й показал това , но беше права , нямаше да е минало.
    Върнете се в началото Go down
    Katherine
    Dark creatures
    Dark creatures
    Katherine


    Брой мнения : 433
    Reputation : 0
    Join date : 08.03.2011

    Водопадът на мъглите  - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Водопадът на мъглите    Водопадът на мъглите  - Page 2 Icon_minitimeСря Мар 16, 2011 8:54 pm

    Той се притесняваше,за мен,избърсах очите си.
    - Уж бях силно момиче,а какво стана-засмях се.
    - Съжалявам ,че разтроих и тебе,но Благодаря ти ,предпочитах,да го зная,дори да няма ,как да променя миналато.Може така да се опитам,да те предпазя,за вбъдеще.- Прегърнах го отново.
    - Докато съм наблизо,те няма да те доближат,хайде да си вървим,застояхме се прекалено дълго тук-казах и Излязох от водата,започнах,за се обличам.
    Върнете се в началото Go down
    Stefan_
    Special User
    Special User
    Stefan_


    Брой мнения : 429
    Reputation : 0
    Join date : 22.02.2011

    Водопадът на мъглите  - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Водопадът на мъглите    Водопадът на мъглите  - Page 2 Icon_minitimeСря Мар 16, 2011 8:56 pm

    - Спокойно всичко е наред , няма за какво да се притесняваме. А и аз сам ще успея да се опазя , не е нужно цял живот да има някой , който да ме защитава. - усмихнах се леко и също излязох с нея и започнах да се обличам. Докато съм тук , няма да те доближат , говореше за кицунетата. Тя имаше някакво минало с тях , трябваше да разбера какво.
    Върнете се в началото Go down
    Sponsored content





    Водопадът на мъглите  - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Водопадът на мъглите    Водопадът на мъглите  - Page 2 Icon_minitime

    Върнете се в началото Go down
     
    Водопадът на мъглите
    Върнете се в началото 
    Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
     Similar topics
    -
    » Водопадът в скалите

    Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
    Dark Light RPG BG Forum :: Dark Ligth World :: Тъмният свят-
    Идете на: