Dark Light RPG BG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dark Light RPG BG Forum


 
ИндексPortal*Последни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Гласувайте за форума!
Гласувай за мен в BGTop100.com
BGtop
Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Tyxo.bg counter
BgTopWeb.com - Класация на Българските топ сайтове
Посетете новия ни форум!
Similar topics
    Latest topics
    » Имението на Ван дер Удсън
    Водопадът на мъглите  Icon_minitimeСъб Юли 02, 2016 3:48 am by Оливия О'Браян

    » Къщата в Сан Мориц
    Водопадът на мъглите  Icon_minitimeПет Юли 01, 2016 5:29 am by Майкъл

    » Апартаментът
    Водопадът на мъглите  Icon_minitimeВто Мар 08, 2016 9:25 pm by Деймън Кларк

    » Френското имения
    Водопадът на мъглите  Icon_minitimeПет Яну 10, 2014 8:03 pm by Дейвид

    » Мол
    Водопадът на мъглите  Icon_minitimeПет Дек 13, 2013 8:20 pm by Симон Кларк

    » Семейна консултация
    Водопадът на мъглите  Icon_minitimeПон Дек 09, 2013 9:07 pm by Деймън Кларк

    » Резиденция Тюдор
    Водопадът на мъглите  Icon_minitimeСъб Дек 07, 2013 9:34 am by Дейвид

    » Замъкът на Краля
    Водопадът на мъглите  Icon_minitimeНед Дек 01, 2013 12:59 pm by Амерал Венега

    » Коръб 1
    Водопадът на мъглите  Icon_minitimeПет Ное 29, 2013 4:36 pm by Дейвид

    Top posters
    Деймън Кларк
    Водопадът на мъглите  Vote_lcapВодопадът на мъглите  Voting_barВодопадът на мъглите  Vote_rcap 
    Амерал Венега
    Водопадът на мъглите  Vote_lcapВодопадът на мъглите  Voting_barВодопадът на мъглите  Vote_rcap 
    Симон Кларк
    Водопадът на мъглите  Vote_lcapВодопадът на мъглите  Voting_barВодопадът на мъглите  Vote_rcap 
    Дейвид
    Водопадът на мъглите  Vote_lcapВодопадът на мъглите  Voting_barВодопадът на мъглите  Vote_rcap 
    Demon Of Passion
    Водопадът на мъглите  Vote_lcapВодопадът на мъглите  Voting_barВодопадът на мъглите  Vote_rcap 
    Katherine
    Водопадът на мъглите  Vote_lcapВодопадът на мъглите  Voting_barВодопадът на мъглите  Vote_rcap 
    Stefan_
    Водопадът на мъглите  Vote_lcapВодопадът на мъглите  Voting_barВодопадът на мъглите  Vote_rcap 
    Майкъл
    Водопадът на мъглите  Vote_lcapВодопадът на мъглите  Voting_barВодопадът на мъглите  Vote_rcap 
    Khal Drogo
    Водопадът на мъглите  Vote_lcapВодопадът на мъглите  Voting_barВодопадът на мъглите  Vote_rcap 
    Алиса
    Водопадът на мъглите  Vote_lcapВодопадът на мъглите  Voting_barВодопадът на мъглите  Vote_rcap 
    Free Counters
    Free Counters

     

     Водопадът на мъглите

    Go down 
    3 posters
    Иди на страница : 1, 2  Next
    АвторСъобщение
    Demon Of Passion
    Admin
    Admin
    Demon Of Passion


    Брой мнения : 475
    Reputation : 2
    Join date : 28.01.2011

    Водопадът на мъглите  Empty
    ПисанеЗаглавие: Водопадът на мъглите    Водопадът на мъглите  Icon_minitimeСъб Фев 12, 2011 5:22 pm

    Водопадът на мъглите  Work.2005904.5.flat,550x550,075,f.rainbow-waterfalls

    Дълбоко навътре в планината е скрит "Водопадът на мъглите".Това е много красиво и мистично място .Тук може да се насладите на невероятна гледка , необезпокоявани от никого.
    Върнете се в началото Go down
    https://darklightrpgforum.bulgarianforum.net
    Katherine
    Dark creatures
    Dark creatures
    Katherine


    Брой мнения : 433
    Reputation : 0
    Join date : 08.03.2011

    Водопадът на мъглите  Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Водопадът на мъглите    Водопадът на мъглите  Icon_minitimeВто Мар 15, 2011 5:48 pm

    Имаше много красиви места ,в този свят и едно от тях ,беше невероятният водопад на мъглите,за който бях чувала,доведох Стефан точно тук ,за да останем на саме, хем да си поговорим ,хем да се насладим ,на красивата гледка.Слънцето отдавна се , беше скрило и правеше,това място ,още по-невероятно ,огряно,само от луната.
    - Дано ти харесва изборът ми,да потърсим ,нещо за ядене ?-усмихнах се.
    Върнете се в началото Go down
    Stefan_
    Special User
    Special User
    Stefan_


    Брой мнения : 429
    Reputation : 0
    Join date : 22.02.2011

    Водопадът на мъглите  Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Водопадът на мъглите    Водопадът на мъглите  Icon_minitimeВто Мар 15, 2011 5:52 pm

    Катрин ме доведе на някакви водопади. Беше красиво , луната огряваше цялото място , беше тихо и спокойно и някак си уединено.
    - Да мястото е прекасно. - усмихнах се леко и огледах всичко отново.
    - Добре , нека да ловуваме.
    Върнете се в началото Go down
    Katherine
    Dark creatures
    Dark creatures
    Katherine


    Брой мнения : 433
    Reputation : 0
    Join date : 08.03.2011

    Водопадът на мъглите  Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Водопадът на мъглите    Водопадът на мъглите  Icon_minitimeВто Мар 15, 2011 6:08 pm

    Заслушах се,настройвайки се ,на честотата на ловец,изключвах всичко човешко и се оставих ,само на вампирските си инстинкти.Тогава някъде в далечината,се чу биещо сърце,на средно голямо животно ,може би елен и или сърна.Стрелнахме се и двамата натам.Но нямаше,да бъдем съперници,макар,че вампирите нямаха партньори в лова,винаги ловуваха сами,но аз бях със Стефан ,мъжът който обичах и нямаше,да се съравновавам с него.
    Върнете се в началото Go down
    Stefan_
    Special User
    Special User
    Stefan_


    Брой мнения : 429
    Reputation : 0
    Join date : 22.02.2011

    Водопадът на мъглите  Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Водопадът на мъглите    Водопадът на мъглите  Icon_minitimeВто Мар 15, 2011 6:43 pm

    Чухме някакво животно и се стрелнахме към него , но точно тогава не видях смисъл в това. Не бях жаден защо да убивам животното ? Просто седнах на земята и останах да гледам какво ще направи тя. Дали щеше да го убие и да източи кръвта.
    - Това е жалко , може да си пиеш човешка кръв , никога няма да сме еднакви.
    Върнете се в началото Go down
    Katherine
    Dark creatures
    Dark creatures
    Katherine


    Брой мнения : 433
    Reputation : 0
    Join date : 08.03.2011

    Водопадът на мъглите  Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Водопадът на мъглите    Водопадът на мъглите  Icon_minitimeВто Мар 15, 2011 6:47 pm

    Бях хванала елена и се готвех ,да го убия,но тогава гласът на Стефан ме спря.
    - Стефан ,аз а мога,но ти обещах,че съм се променила -забих зъбите си в животното и отпих ,да тази кръв, беше гадна,но се свикваше.
    - Хайде мили ,няма ли да пиеш и ти ?-погледнах го .
    Върнете се в началото Go down
    Stefan_
    Special User
    Special User
    Stefan_


    Брой мнения : 429
    Reputation : 0
    Join date : 22.02.2011

    Водопадът на мъглите  Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Водопадът на мъглите    Водопадът на мъглите  Icon_minitimeВто Мар 15, 2011 6:54 pm

    Тя пиеше от горкото животно , а на мен ми стана мъчно. Животните бяха също като хората , даже хората бяха заслужили смъртта си повече от тях. Щях да пия кръв още по-рядко , просто повечето неща , които правех не си заслужаваха.
    - Не благодаря - усмихнах й се.
    Върнете се в началото Go down
    Katherine
    Dark creatures
    Dark creatures
    Katherine


    Брой мнения : 433
    Reputation : 0
    Join date : 08.03.2011

    Водопадът на мъглите  Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Водопадът на мъглите    Водопадът на мъглите  Icon_minitimeВто Мар 15, 2011 7:24 pm

    Стефан ме гледаше,така сякаш вършех нещо лошо,престанах да пия,макар,че не бях задоволила жаждата си.Пуснах животното,което беше само наранено ,но нямаше,да умре.Седнах до него.
    - Какво има скъпи,какво те притеснява ? Ако това ,че не пия човешка кръв ,не го мисли,това не ме измъчва.-усмихнах му се.
    - След известно време,ще свикна съвсем .
    Върнете се в началото Go down
    Stefan_
    Special User
    Special User
    Stefan_


    Брой мнения : 429
    Reputation : 0
    Join date : 22.02.2011

    Водопадът на мъглите  Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Водопадът на мъглите    Водопадът на мъглите  Icon_minitimeВто Мар 15, 2011 7:27 pm

    Тя остави животното и дойде при мен , а аз легнах назад и я погледнах.
    - Нищо не ме притеснява. - погледнах я и се усмихнах леко. Тези животни ни бяха жертва , защото бяхме по-силни както аз бях жертва на онези кицунета.
    - Не трябва да се отказваш от човешката кръв зареди мен , няма значение за мен - усмихнах се.
    Върнете се в началото Go down
    Katherine
    Dark creatures
    Dark creatures
    Katherine


    Брой мнения : 433
    Reputation : 0
    Join date : 08.03.2011

    Водопадът на мъглите  Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Водопадът на мъглите    Водопадът на мъглите  Icon_minitimeВто Мар 15, 2011 8:07 pm

    - Искам ,да съм по-добра и да те разбирам ,по-добре-усмихнах се.
    - Това няма как,да стане,ако пия човешка кръв -въздъхнах.
    - Готова съм на всичко,за да сме заедно,на всичко Стефан !-Хванах ръката му и нежно я погалих.Исках и той да чувства същото към мен.
    Върнете се в началото Go down
    Stefan_
    Special User
    Special User
    Stefan_


    Брой мнения : 429
    Reputation : 0
    Join date : 22.02.2011

    Водопадът на мъглите  Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Водопадът на мъглите    Водопадът на мъглите  Icon_minitimeВто Мар 15, 2011 8:16 pm

    - Но не е нужно да се лишаваш зареди мен , не е нужно да ме разбираш по-този начин , знам , че си готова на всичко , но просто не искам да те ограничам , не повече. - погледнах я и въздъхнах. Бях правил тази грешка много пъти , сега нямаше да я направя за поред път , щях да оставя хората около мен свободни.
    Върнете се в началото Go down
    Katherine
    Dark creatures
    Dark creatures
    Katherine


    Брой мнения : 433
    Reputation : 0
    Join date : 08.03.2011

    Водопадът на мъглите  Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Водопадът на мъглите    Водопадът на мъглите  Icon_minitimeВто Мар 15, 2011 8:29 pm

    - Сигурен ли си ,добре ще пия човешка кръв,но защо не пробваш и ти.Не се притеснявай,няма да убиваме никой ,ще ги караме да забравят-Прегърнах го импулсивно и го задържах,за малко.
    - Стефан ,би било прекрасно-усмихнах му се .Но го пуснах ,не исках,да каже,че го задушавам.Загледах се в гледката наоколо,изведнъж ми хрумна.
    - Хайде ,да се изкъпем във водопада.
    Върнете се в началото Go down
    Stefan_
    Special User
    Special User
    Stefan_


    Брой мнения : 429
    Reputation : 0
    Join date : 22.02.2011

    Водопадът на мъглите  Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Водопадът на мъглите    Водопадът на мъглите  Icon_minitimeВто Мар 15, 2011 8:33 pm

    - Аз не искам да пия човешка кръв , ти си пий , но моля те не ме карай - усмихнах се и тя ме прегърна , аз отвърнах на прегръдката й , беше ми хубаво , когато беше близо до мен , така ме караше малко по малко да забравям.
    - Хайде - усмихнах се и махнах тениската и панталоните си.
    Върнете се в началото Go down
    Katherine
    Dark creatures
    Dark creatures
    Katherine


    Брой мнения : 433
    Reputation : 0
    Join date : 08.03.2011

    Водопадът на мъглите  Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Водопадът на мъглите    Водопадът на мъглите  Icon_minitimeВто Мар 15, 2011 8:41 pm

    Той свали горните си дрехи и остана само по боксерки ,можех да се насладя ,на прекрасно ,оформеното му тяло,макар и от разстояние.Аз също метнах моите ,като оставих бикините и сутиена.Хвърлих се във водата ,която беше приятно хладка,той също се хвърли ,беше дълбоко ,отидох до водопада ,точно под него ,за да се насладя на приятният воден масаж.
    Върнете се в началото Go down
    Stefan_
    Special User
    Special User
    Stefan_


    Брой мнения : 429
    Reputation : 0
    Join date : 22.02.2011

    Водопадът на мъглите  Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Водопадът на мъглите    Водопадът на мъглите  Icon_minitimeВто Мар 15, 2011 8:50 pm

    Беше хубаво водата сякаш ме освобождаваше от мислите ми. Влязох навътре , а Катрин отиде под водопада. Беше някак отпускащо да седя така под водата и да не си мисля почти за нищо. След малко излязох на повръхноста и отидох при Катрин , защото имах чувството , че ще започна да се задушавам , което ми напомняше малко за едно място.
    Върнете се в началото Go down
    Katherine
    Dark creatures
    Dark creatures
    Katherine


    Брой мнения : 433
    Reputation : 0
    Join date : 08.03.2011

    Водопадът на мъглите  Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Водопадът на мъглите    Водопадът на мъглите  Icon_minitimeВто Мар 15, 2011 9:17 pm

    Стефан поплува малко под водата,след ,което дойде при мен.
    - А вида ,че тук е по-готино и искаш ,да ми отнемеш местенцето-пошегувах се с него.
    - Шегувам се ,ела има достатъчно място и за двама ни-хванах го за ръката и го издърпах при мен.Беше толкова приятно,водата се изливаше отгоре ни и ни правеше лек масаж,измърках като котенце.
    Върнете се в началото Go down
    Stefan_
    Special User
    Special User
    Stefan_


    Брой мнения : 429
    Reputation : 0
    Join date : 22.02.2011

    Водопадът на мъглите  Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Водопадът на мъглите    Водопадът на мъглите  Icon_minitimeСря Мар 16, 2011 6:51 am

    Отидох при нея и застанахме под вода , която ни галеше успокояващо. Беше толкова приятно.
    - Може пък да искам да дойда при теб. - погледнах я и се усмихнах , след което продължихме да стоим под приятната вода на водопада.
    Върнете се в началото Go down
    Katherine
    Dark creatures
    Dark creatures
    Katherine


    Брой мнения : 433
    Reputation : 0
    Join date : 08.03.2011

    Водопадът на мъглите  Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Водопадът на мъглите    Водопадът на мъглите  Icon_minitimeСря Мар 16, 2011 9:13 am

    - Разбира се ,добре си дошъл-усмихнах се и нежно отместих ,един непослушен,кичур от лицето му.Без никакво предупреждение се хвърлих във водата,исках и аз малко,да поплувам.Направих няколко метра и се върнах при него.
    - Наистина е освежващо,имах нужда от това-засмях се.
    Върнете се в началото Go down
    Stefan_
    Special User
    Special User
    Stefan_


    Брой мнения : 429
    Reputation : 0
    Join date : 22.02.2011

    Водопадът на мъглите  Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Водопадът на мъглите    Водопадът на мъглите  Icon_minitimeСря Мар 16, 2011 5:17 pm

    Усмихнах се леко я наблюдавах. Все още се опитвах да разбера дали ми беше казала истината или беше дошла тук да ме залъже. Дали пък с Елена си нямаха някакъв адски план , с който отново да объркат моят живот или този на Деймън. Нещо в мен ме караше да й вярвам , но знаех , че винаги ще се съмнявам.
    - Да много е освежаващо - усмихнах се.
    Върнете се в началото Go down
    Katherine
    Dark creatures
    Dark creatures
    Katherine


    Брой мнения : 433
    Reputation : 0
    Join date : 08.03.2011

    Водопадът на мъглите  Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Водопадът на мъглите    Водопадът на мъглите  Icon_minitimeСря Мар 16, 2011 5:38 pm

    Хайде ,ела при мен -дръпнах го ,при себе си,за няколко мига, телата ни бяха толкова близо,а аз само го гледах,не знаех,какво да направя,т.е ,знаех,но не знаех,дали и той ще го пожелае,за това се отдръпнах.
    - Съжалявам,не беше нарочно-усмихнах му се.- След което го изпръсках,за да отнема напрежението,което се беше получило ,между нас.Той много добре знаеше,какви, бяха моите желания ,както и аз неговите и за момента ,не се съвсепадаха,за това щях,да се държа,на разстояние,докато ,той пожелаеше.
    Върнете се в началото Go down
    Stefan_
    Special User
    Special User
    Stefan_


    Брой мнения : 429
    Reputation : 0
    Join date : 22.02.2011

    Водопадът на мъглите  Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Водопадът на мъглите    Водопадът на мъглите  Icon_minitimeСря Мар 16, 2011 5:52 pm

    Тя ме дръпна и се озовах на много малко разстояние от нейното лице , но в момента не исках да правя това , което тя искаше. Беше повече от привлекателна и секси , но това в момента не ме вълнуваше. Погледнах я и задържха погледа си върху нея.
    - Тези неща , които ми ги говориш , истина ли са ? Как да съм сигурен , че са ?
    Върнете се в началото Go down
    Katherine
    Dark creatures
    Dark creatures
    Katherine


    Брой мнения : 433
    Reputation : 0
    Join date : 08.03.2011

    Водопадът на мъглите  Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Водопадът на мъглите    Водопадът на мъглите  Icon_minitimeСря Мар 16, 2011 6:02 pm

    Усмихнах се искаше,доказателство ,добре,щеше да го получи .
    - Искаш ,да си сигурен,добре,но да знаеш,може и да те заболи-Той ме погледна невярващо.Приближих се към него и го хванах с две ръце ,за слепоочията,той се опита,да се отдръпне.
    - Доверими се -казах нежно и успокоително.Тъй ,като аз го бях създала,бях в състояние ,да му предавам,спомени и мисли.Една след друго,в съзнанието му ,се изреждаха картини.В едната ,му показах какво се е случило със семейството ми ,за изчезналото ми и така ,неоткрито момиченце и защо ,всъщност ,бях станала такава.В следващата ,бяха те Стефан и Деймън ,показах му всички скрити мисли и копнежи и макар,че му признах,че съм харесвала и Деймън ,винаги съм обичала само него.После как съм го търсила,но винаги от разстояние,защото Клаус ме преследваше и трябваше,да се крия.Преминаваха и стигнахме времето в "Мистик Фолс" ,когато ,те си тръгнаха и най-вече той.Как плача,как ме боли ,предавах му не само мисли и картини,но и чувства,след видяното, трепереше.
    - Сега вярваш ли ми,ще пребродих света,за теб Стефан-усмихнах се леко.
    Върнете се в началото Go down
    Stefan_
    Special User
    Special User
    Stefan_


    Брой мнения : 429
    Reputation : 0
    Join date : 22.02.2011

    Водопадът на мъглите  Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Водопадът на мъглите    Водопадът на мъглите  Icon_minitimeСря Мар 16, 2011 6:08 pm

    Хване ме и сцените , които ми прехвърли ме накараха да се разтреперя , главата ме заболя от всичко това , само стоях и я гледах и когато успях да се опомня казах:
    - Съжалявам за детето ти , сигурно много те е боляло - погледнах я отново.
    - Добре тогава , защо когато бях в Ши но Ши не си ме потърсила ? Ти знаеш за кицунетата нали ?
    Върнете се в началото Go down
    Katherine
    Dark creatures
    Dark creatures
    Katherine


    Брой мнения : 433
    Reputation : 0
    Join date : 08.03.2011

    Водопадът на мъглите  Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Водопадът на мъглите    Водопадът на мъглите  Icon_minitimeСря Мар 16, 2011 6:21 pm

    Погледнах го.Ами сега ,какво да кажа ?
    - Да знам ,за тях,но не знаех,че ти си там.Иначе щях,да направя и невъзможното и да те измъкна.Те са силни ,но аз имам мощна дарба и мога ,да ги нараня при това лошо.Само да ги пипна и няма ,повече да ги видиш,мили мой.-Погалих го ,главата го беше заболяла,ухапах китката си и му поднесох кръвта към устата.
    - Ще ти мине болката и ще се почувстваш,по-добре.Пий Стефан.-усмихнах се.
    Върнете се в началото Go down
    Stefan_
    Special User
    Special User
    Stefan_


    Брой мнения : 429
    Reputation : 0
    Join date : 22.02.2011

    Водопадът на мъглите  Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Водопадът на мъглите    Водопадът на мъглите  Icon_minitimeСря Мар 16, 2011 6:26 pm

    - И какво ще постигнем с постоянните си отмъщения Катрин ? Те двамата не са единствени , има хиляди такива. Постоянно ще трябва да се бием или да бягаме , вече не искам такъв живот , достатъчно време си го правила , няма смисъл. Всичко ще си остане в миналото. - тя подаде ръката си и аз започнах да пия от кръвта й беше толкова сладка , но щом осъзнах какво правя спрях.
    - Благодаря ти. - усмихнах се.
    Върнете се в началото Go down
    Sponsored content





    Водопадът на мъглите  Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Водопадът на мъглите    Водопадът на мъглите  Icon_minitime

    Върнете се в началото Go down
     
    Водопадът на мъглите
    Върнете се в началото 
    Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next
     Similar topics
    -
    » Водопадът в скалите

    Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
    Dark Light RPG BG Forum :: Dark Ligth World :: Тъмният свят-
    Идете на: