Dark Light RPG BG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dark Light RPG BG Forum


 
ИндексPortal*Последни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Гласувайте за форума!
Гласувай за мен в BGTop100.com
BGtop
Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Tyxo.bg counter
BgTopWeb.com - Класация на Българските топ сайтове
Посетете новия ни форум!
Similar topics
Latest topics
» Имението на Ван дер Удсън
Дистотека "Passion" - Page 2 Icon_minitimeСъб Юли 02, 2016 3:48 am by Оливия О'Браян

» Къщата в Сан Мориц
Дистотека "Passion" - Page 2 Icon_minitimeПет Юли 01, 2016 5:29 am by Майкъл

» Апартаментът
Дистотека "Passion" - Page 2 Icon_minitimeВто Мар 08, 2016 9:25 pm by Деймън Кларк

» Френското имения
Дистотека "Passion" - Page 2 Icon_minitimeПет Яну 10, 2014 8:03 pm by Дейвид

» Мол
Дистотека "Passion" - Page 2 Icon_minitimeПет Дек 13, 2013 8:20 pm by Симон Кларк

» Семейна консултация
Дистотека "Passion" - Page 2 Icon_minitimeПон Дек 09, 2013 9:07 pm by Деймън Кларк

» Резиденция Тюдор
Дистотека "Passion" - Page 2 Icon_minitimeСъб Дек 07, 2013 9:34 am by Дейвид

» Замъкът на Краля
Дистотека "Passion" - Page 2 Icon_minitimeНед Дек 01, 2013 12:59 pm by Амерал Венега

» Коръб 1
Дистотека "Passion" - Page 2 Icon_minitimeПет Ное 29, 2013 4:36 pm by Дейвид

Top posters
Деймън Кларк
Дистотека "Passion" - Page 2 Vote_lcapДистотека "Passion" - Page 2 Voting_barДистотека "Passion" - Page 2 Vote_rcap 
Амерал Венега
Дистотека "Passion" - Page 2 Vote_lcapДистотека "Passion" - Page 2 Voting_barДистотека "Passion" - Page 2 Vote_rcap 
Симон Кларк
Дистотека "Passion" - Page 2 Vote_lcapДистотека "Passion" - Page 2 Voting_barДистотека "Passion" - Page 2 Vote_rcap 
Дейвид
Дистотека "Passion" - Page 2 Vote_lcapДистотека "Passion" - Page 2 Voting_barДистотека "Passion" - Page 2 Vote_rcap 
Demon Of Passion
Дистотека "Passion" - Page 2 Vote_lcapДистотека "Passion" - Page 2 Voting_barДистотека "Passion" - Page 2 Vote_rcap 
Katherine
Дистотека "Passion" - Page 2 Vote_lcapДистотека "Passion" - Page 2 Voting_barДистотека "Passion" - Page 2 Vote_rcap 
Stefan_
Дистотека "Passion" - Page 2 Vote_lcapДистотека "Passion" - Page 2 Voting_barДистотека "Passion" - Page 2 Vote_rcap 
Майкъл
Дистотека "Passion" - Page 2 Vote_lcapДистотека "Passion" - Page 2 Voting_barДистотека "Passion" - Page 2 Vote_rcap 
Khal Drogo
Дистотека "Passion" - Page 2 Vote_lcapДистотека "Passion" - Page 2 Voting_barДистотека "Passion" - Page 2 Vote_rcap 
Алиса
Дистотека "Passion" - Page 2 Vote_lcapДистотека "Passion" - Page 2 Voting_barДистотека "Passion" - Page 2 Vote_rcap 
Free Counters
Free Counters

 

 Дистотека "Passion"

Go down 
3 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Stefan_
Special User
Special User
Stefan_


Брой мнения : 429
Reputation : 0
Join date : 22.02.2011

Дистотека "Passion" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дистотека "Passion"   Дистотека "Passion" - Page 2 Icon_minitimeСря Мар 30, 2011 6:13 pm

Погледнах Клаус , обещаваше ми да не идва , да не доближава нито нея нито Елена и да ни остави намира. Станах от масата и застанах пред Катрин.
- Обеща ми да не идваш.
- Не спази сделката си , Стефан , глупаво. - погледнах ме и се усмихна.
- Спазих я.
- Тя разбра Стефан , предупредих те , че ще се появя по-рано днес. - засмя се.
Върнете се в началото Go down
Katherine
Dark creatures
Dark creatures
Katherine


Брой мнения : 433
Reputation : 0
Join date : 08.03.2011

Дистотека "Passion" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дистотека "Passion"   Дистотека "Passion" - Page 2 Icon_minitimeСря Мар 30, 2011 7:41 pm

Треперех,не беше честно ,сега когато бях щастлива,да се появява.Стефан се изправи пред мен ,но толкова ме беше страх,за него,че превъзмогнах страхът си от него и застанах пред Стефан.
- Здравей Клаус ,той нищо не ми каза,сама разбрах,знаеш че мога да чета мисли и да ровя из спомени.Каква ви е сделката ?-Той се изсмя и смехът му беше подигравателен.
- Нима мислиш ,че ще ти кажа ,глупачка.-стиснах зъби,но какво можех да направя,той беше единственият ,който може да ме обижда безнаказано.
Върнете се в началото Go down
Stefan_
Special User
Special User
Stefan_


Брой мнения : 429
Reputation : 0
Join date : 22.02.2011

Дистотека "Passion" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дистотека "Passion"   Дистотека "Passion" - Page 2 Icon_minitimeСря Мар 30, 2011 7:49 pm

Дръпнах Катрин отново зад мен , какво си мислише , че прави. Изведнъж всичко хора в бара сякаш припаднаха.
- Искам да си поговоря с нея насаме , Стефан.
- Как ли не.
- После да на кажем , че не съм те помолил. - изведнъж главата ме заболя и усетих как се строполих на пода.
- Е Катрин липсвах ли ти ? - каза Клаус.
Върнете се в началото Go down
Katherine
Dark creatures
Dark creatures
Katherine


Брой мнения : 433
Reputation : 0
Join date : 08.03.2011

Дистотека "Passion" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дистотека "Passion"   Дистотека "Passion" - Page 2 Icon_minitimeСря Мар 30, 2011 7:55 pm

Той въздейства,на всички в бара включително и Стефан.
- Престани -казах,но той дори не ме чу или се направи.Доближи ме погали лицето ми ,но макар,че докосването ум беше нежно ,можех да усетя силата му събрана в дланта ,как ме боцкаше.
- О доста си силна,жалко ,че не колкото мен-засмя си и смехът му огласи всичко наоколо.
- Моля те Клаус ,спри,не наранявай Стефан.-помолих го.
- Кажи го пак ,харесва ми да се молиш !-отново се расзмя.
Върнете се в началото Go down
Stefan_
Special User
Special User
Stefan_


Брой мнения : 429
Reputation : 0
Join date : 22.02.2011

Дистотека "Passion" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дистотека "Passion"   Дистотека "Passion" - Page 2 Icon_minitimeСря Мар 30, 2011 7:58 pm

Единственото , което успявах да направя е да чувам думите им , но не можех да помръдна или да стана.
- И защо да не го правя Катрин ? Знаеш какво правя с хората , които провалят сделки , ти се криеше , но той направи тази глупост да не се опита да избяга , предупредих го. Но дори и ти знаеш , че от мен не можеш да се скриеш. Превърна и Елена ? Обещавах да не ви наранявай , но какво по дяволите се опитваш , да се противопоставяш на мен ? - засмя се.
Върнете се в началото Go down
Katherine
Dark creatures
Dark creatures
Katherine


Брой мнения : 433
Reputation : 0
Join date : 08.03.2011

Дистотека "Passion" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дистотека "Passion"   Дистотека "Passion" - Page 2 Icon_minitimeСря Мар 30, 2011 8:20 pm

Гледах го с неприкрит ужас в очите.
- Моля те Клаус ,не го наранявай,нарани мен ,но не и него,забрави за сделката ви,излей си гневът върху мен ,но пощади го.
- Невероятно Катерина,ти вече не си егоистка-продължаваше,да ми се подиграва той.
- Но какво ли не прави любовта ,глупави марионетки.-Той само замахна и аз се озовах на пода,но не ме болеше.
- Харесва ми ,да те виждам в краката си,помоли както си трябва и може и да пощадя ,безценният ти Стефан.
Върнете се в началото Go down
Stefan_
Special User
Special User
Stefan_


Брой мнения : 429
Reputation : 0
Join date : 22.02.2011

Дистотека "Passion" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дистотека "Passion"   Дистотека "Passion" - Page 2 Icon_minitimeСря Мар 30, 2011 8:23 pm

Чух го как я удари , вече не можех да изтърпя , усещах изблик на сила в цялото си тяло , нима това беше подаръкът , за който Шиничи говореше. Очите ми станаха червени , хванах го и го блъснах в стената. Изведнъж сякаш не говорех аз.
- Махни се от това място и повече не идвай тук , не следвай нито мен нито Катерина , ще платиш с живота си , знаеш кой съм и какво ще стане. - Клаус беше изплашен ,за първи път го бях виждал такъв.
- Ще си платиш , ще се върна. - каза , но си тръгна и тогава аз се зачудих какво стана с мен ? От къде дойде това ?
Върнете се в началото Go down
Katherine
Dark creatures
Dark creatures
Katherine


Брой мнения : 433
Reputation : 0
Join date : 08.03.2011

Дистотека "Passion" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дистотека "Passion"   Дистотека "Passion" - Page 2 Icon_minitimeСря Мар 30, 2011 8:38 pm

Не можех да повярвам,какво се случи,Стефан ,сякаш го обзе нещо,нападна Клаус и го изгони ,стоях още на земята,когато той ми подаде ръка.
- Видях ,всичко и не мога да повярвам,как го направи ?-Не беше за вярване,но от някъде той беше намерил сила,не само да спре болката и да се изправи ,но дори да го нападне.
- Какво стана Стефан ,кой се всели в тялото ти ?
Върнете се в началото Go down
Stefan_
Special User
Special User
Stefan_


Брой мнения : 429
Reputation : 0
Join date : 22.02.2011

Дистотека "Passion" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дистотека "Passion"   Дистотека "Passion" - Page 2 Icon_minitimeСря Мар 30, 2011 8:40 pm

Подадох й ръка и я гледах.
- Не знам какво стана. Преди да напусна затвора , Шиничи каза , че заслужвам някакъв подарък , не помня една част от цялата работа , после се събудих отново е клетката си и това става на някой моменти , случи се още веднъж преди време.
Върнете се в началото Go down
Katherine
Dark creatures
Dark creatures
Katherine


Брой мнения : 433
Reputation : 0
Join date : 08.03.2011

Дистотека "Passion" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дистотека "Passion"   Дистотека "Passion" - Page 2 Icon_minitimeСря Мар 30, 2011 8:48 pm

- Да сега разбирам,всъщност това чувала съм и друг път,това, е рядка дарба,но не мога,да разбера,защо Шиничи ти я е дал ? -Недоумявах ,той не правеше нищо даром.С какво Стефан ,беше заслужил този подарък.Да се свързва със самият него ,когато му бе необходим.Но както и да е ,едно беше важното.
- Прогони Клаус и беше невероятен -придърпах го към себе си ,за дълга страстна целувка.
Върнете се в началото Go down
Stefan_
Special User
Special User
Stefan_


Брой мнения : 429
Reputation : 0
Join date : 22.02.2011

Дистотека "Passion" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дистотека "Passion"   Дистотека "Passion" - Page 2 Icon_minitimeЧет Мар 31, 2011 6:36 am

- Казавам ти и аз не помня , но добре че ми я даде , защото иначе сега нямаше да мога да прогоня Клаус и кой знае какво щеше да ти направи. - погледнах я и целунах продължително , хванах я за ръката.
- Моля те , да се прибираме.
Върнете се в началото Go down
Katherine
Dark creatures
Dark creatures
Katherine


Брой мнения : 433
Reputation : 0
Join date : 08.03.2011

Дистотека "Passion" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дистотека "Passion"   Дистотека "Passion" - Page 2 Icon_minitimeЧет Мар 31, 2011 5:35 pm

- Да ,кой знае ,не искам дори да си представя,какво щеше да ми стори.май убийството ми ,щеше да е най-лекото ,а той би искал,да страдам.Ти го чу с каква ненавист ми говореше,той ме мрази.-Облегнах се на Стефан и отново го гушнах,тогава той предложи,да си вървим.
- Да хайде и на мен ми се уби,желанието на пия ,всеки път тук ,се случва нещо,май ще спрем да идваме-леко се усмихнах.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Дистотека "Passion" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дистотека "Passion"   Дистотека "Passion" - Page 2 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Дистотека "Passion"
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Кафе "Blood and Passion"
» Честит рожден ден Demon Of Passion

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Dark Light RPG BG Forum :: Dark Ligth World :: Тъмният свят :: Кралството на Лилит :: Blood and Passion City-
Идете на: