Dark Light RPG BG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dark Light RPG BG Forum


 
ИндексPortal*Последни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Гласувайте за форума!
Гласувай за мен в BGTop100.com
BGtop
Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Tyxo.bg counter
BgTopWeb.com - Класация на Българските топ сайтове
Посетете новия ни форум!
Similar topics
Latest topics
» Имението на Ван дер Удсън
Дистотека "Passion" Icon_minitimeСъб Юли 02, 2016 3:48 am by Оливия О'Браян

» Къщата в Сан Мориц
Дистотека "Passion" Icon_minitimeПет Юли 01, 2016 5:29 am by Майкъл

» Апартаментът
Дистотека "Passion" Icon_minitimeВто Мар 08, 2016 9:25 pm by Деймън Кларк

» Френското имения
Дистотека "Passion" Icon_minitimeПет Яну 10, 2014 8:03 pm by Дейвид

» Мол
Дистотека "Passion" Icon_minitimeПет Дек 13, 2013 8:20 pm by Симон Кларк

» Семейна консултация
Дистотека "Passion" Icon_minitimeПон Дек 09, 2013 9:07 pm by Деймън Кларк

» Резиденция Тюдор
Дистотека "Passion" Icon_minitimeСъб Дек 07, 2013 9:34 am by Дейвид

» Замъкът на Краля
Дистотека "Passion" Icon_minitimeНед Дек 01, 2013 12:59 pm by Амерал Венега

» Коръб 1
Дистотека "Passion" Icon_minitimeПет Ное 29, 2013 4:36 pm by Дейвид

Top posters
Деймън Кларк
Дистотека "Passion" Vote_lcapДистотека "Passion" Voting_barДистотека "Passion" Vote_rcap 
Амерал Венега
Дистотека "Passion" Vote_lcapДистотека "Passion" Voting_barДистотека "Passion" Vote_rcap 
Симон Кларк
Дистотека "Passion" Vote_lcapДистотека "Passion" Voting_barДистотека "Passion" Vote_rcap 
Дейвид
Дистотека "Passion" Vote_lcapДистотека "Passion" Voting_barДистотека "Passion" Vote_rcap 
Demon Of Passion
Дистотека "Passion" Vote_lcapДистотека "Passion" Voting_barДистотека "Passion" Vote_rcap 
Katherine
Дистотека "Passion" Vote_lcapДистотека "Passion" Voting_barДистотека "Passion" Vote_rcap 
Stefan_
Дистотека "Passion" Vote_lcapДистотека "Passion" Voting_barДистотека "Passion" Vote_rcap 
Майкъл
Дистотека "Passion" Vote_lcapДистотека "Passion" Voting_barДистотека "Passion" Vote_rcap 
Khal Drogo
Дистотека "Passion" Vote_lcapДистотека "Passion" Voting_barДистотека "Passion" Vote_rcap 
Алиса
Дистотека "Passion" Vote_lcapДистотека "Passion" Voting_barДистотека "Passion" Vote_rcap 
Free Counters
Free Counters

 

 Дистотека "Passion"

Go down 
3 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
Demon Of Passion
Admin
Admin
Demon Of Passion


Брой мнения : 475
Reputation : 2
Join date : 28.01.2011

Дистотека "Passion" Empty
ПисанеЗаглавие: Дистотека "Passion"   Дистотека "Passion" Icon_minitimeНед Мар 06, 2011 4:10 pm

Дистотека "Passion" 6a01053647073b970c01053693bb79970c-800wi

Отворена денонощно ,за всички готови да купонясват,безкрай.
Върнете се в началото Go down
https://darklightrpgforum.bulgarianforum.net
Katherine
Dark creatures
Dark creatures
Katherine


Брой мнения : 433
Reputation : 0
Join date : 08.03.2011

Дистотека "Passion" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дистотека "Passion"   Дистотека "Passion" Icon_minitimeСря Мар 16, 2011 9:29 pm

Стефан искаше,да се приберем,но аз имах друга идея ,исках,да се напием и да забравим или защо не да получим,някои незабравими спомени.Влязохме в дискотеката в града на Лилит ,толкова бях чувала за нея и ето най-сетне бях в този град.Дръпнах го към едно по-усамотено сепаре,където все пак да можехме ,да говорим спободно.Поръчах уиски и седнахме.
- Ще видиш ,колко по-добре ,ще се почувстваш.-усмихнах се.
Върнете се в началото Go down
Stefan_
Special User
Special User
Stefan_


Брой мнения : 429
Reputation : 0
Join date : 22.02.2011

Дистотека "Passion" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дистотека "Passion"   Дистотека "Passion" Icon_minitimeСря Мар 16, 2011 9:32 pm

Исках да се приберем вкъщи , но тя ме домъкна на дискотека. Имах чувството , че е обсебена от тази уж всемогъща Лилит. Седнахме на някакво сепаре и си поръчахме.
- Да знам , че литрите алкохол ще помогнат - усмихнах й се и я погледнах.
Върнете се в началото Go down
Katherine
Dark creatures
Dark creatures
Katherine


Брой мнения : 433
Reputation : 0
Join date : 08.03.2011

Дистотека "Passion" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дистотека "Passion"   Дистотека "Passion" Icon_minitimeСря Мар 16, 2011 9:41 pm

Стефан ,не беше много ентусиазиран ,но аз щях,да му покажа,че заведението е супер.Донесоха уискито ,направо с бутилка,към нея имаше и една с още топла кръв,но беше човешка ,побутнах я ,въпреки ,че всичко в мен крещеше,да я изпия ,на един дъх.Но бях си обещала и точно тогава съзрях нещо.
- Виж там в средата има портрет ,това е Лилит господарката ,на целият град и околноста .-Той ме погледна ,след това и портрета .
- Тя е първия вампир. -казах гордо,радвайки се ,че се намирам точно ,в нейните земи.
- Получила е вампиризма от самият Дявол,който е неин съпруг.
Върнете се в началото Go down
Stefan_
Special User
Special User
Stefan_


Брой мнения : 429
Reputation : 0
Join date : 22.02.2011

Дистотека "Passion" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дистотека "Passion"   Дистотека "Passion" Icon_minitimeСря Мар 16, 2011 9:46 pm

Изпих си първата чаша на екс , след като си изпих и втората чаша наекс.
- С тази жена пих онзи ден в бара. Защо по дяволите толкова я възхваляваш. Тя не е нищо повече от всички нас. Просто иска да се чувства най-могъща , иначе не е нищо повече. Прекалено много я превъзгласяваш.
Върнете се в началото Go down
Katherine
Dark creatures
Dark creatures
Katherine


Брой мнения : 433
Reputation : 0
Join date : 08.03.2011

Дистотека "Passion" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дистотека "Passion"   Дистотека "Passion" Icon_minitimeСря Мар 16, 2011 9:51 pm

Станах от мястото и му запуших устата,но за да не бие ,на очи го направих с устни.Хич,не исках,да го целувам,без негово желание,но ако така,можех,да го предпазя.
- Стефан-казах,като се откъснах от устните му.
- Замълчи,само ако те чуят,ще те убият.Тя владее цялото място ,та даже и целия тъмен свят.Не мога,да повярвам,че си я срещнал,сигурно се е опитала ,да те прелъсти и няма как ,освен вампир е и сукуба,т.е демон на страстта,но ти не си ѝ се поддал ? -Погледнах го въпросително.
Върнете се в началото Go down
Stefan_
Special User
Special User
Stefan_


Брой мнения : 429
Reputation : 0
Join date : 22.02.2011

Дистотека "Passion" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дистотека "Passion"   Дистотека "Passion" Icon_minitimeСря Мар 16, 2011 9:54 pm

Погледнах я въпросително.
- Не нищо такова , просто говорихме нещо , което забравих и това е. Какво толкова се впечетляваш от нея , за мен не е нищо особено , както всички други. Не смятха , че точно ти ще си имаш идол. Не искам да говоря за тази , смени темата или да се напием и да си тръгнем. - взех бутилката и я изпих на екс.
Върнете се в началото Go down
Katherine
Dark creatures
Dark creatures
Katherine


Брой мнения : 433
Reputation : 0
Join date : 08.03.2011

Дистотека "Passion" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дистотека "Passion"   Дистотека "Passion" Icon_minitimeЧет Мар 17, 2011 5:16 am

Засмях се на думите му,значи Лилит ,не го беше впечалила или губи способностите си или ,той обичаше,твърде силно друга,за да и` се поддаде.Да така гласеше легендатата,че сукуба,не може,да влияе на мъж,който има силни чувства,към друга жена.
- Чак пък идол-казах и хванах бутилката,но уви късно,вече ,беше празна.
- Хей по полека ,нищо не остави за мен.-смръщих се.
- Още една-викнах на бармана.
Върнете се в началото Go down
Stefan_
Special User
Special User
Stefan_


Брой мнения : 429
Reputation : 0
Join date : 22.02.2011

Дистотека "Passion" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дистотека "Passion"   Дистотека "Passion" Icon_minitimeЧет Мар 17, 2011 6:17 am

Стоях и я гледах и се чудих за какво си мисли. Защо въобще дойдох в този град ?
- Още много - извиках на бармана след като тя му каза да донесе само една. Щях да се напия и то много , дори може би щеше да съжелява , че сме дошли тук. Но не ми пукаше.
Върнете се в началото Go down
Katherine
Dark creatures
Dark creatures
Katherine


Брой мнения : 433
Reputation : 0
Join date : 08.03.2011

Дистотека "Passion" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дистотека "Passion"   Дистотека "Passion" Icon_minitimeЧет Мар 17, 2011 6:43 am

Стефан май смяташе,да прекали.
- Внимавай,после,няма да мога,да те нося-засмях се.Какво щеше да стане ако се напие ,щеше ли да бъде по-предразположен към мен.А а щях ли да се възползвам ,е щяхме да видим.Но той не беше кой,да е а мъжът който обичах и не можех,да го направя.Не просто щях,да изчакам,да му мине.Втората бутилка също бързо изчезна,но този път и аз имах участие.Донесоха трета и пуснаха любимата ми песен,от едно време.
- Да потънцуваме ?-усмихнах се.
Върнете се в началото Go down
Stefan_
Special User
Special User
Stefan_


Брой мнения : 429
Reputation : 0
Join date : 22.02.2011

Дистотека "Passion" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дистотека "Passion"   Дистотека "Passion" Icon_minitimeЧет Мар 17, 2011 6:48 am

- Няма да се налага , може да спим и в бара , едва ли Лилит ще има против - усмихнах се накриво и продължихме да пием. Вече започваше да ми се замайва , пуснаха някаква песен.
- Да добре идея - казах и се усмихнах , отидохме на дансинга и започнахме да танцуваме , всички ни гледаха.
Върнете се в началото Go down
Katherine
Dark creatures
Dark creatures
Katherine


Брой мнения : 433
Reputation : 0
Join date : 08.03.2011

Дистотека "Passion" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дистотека "Passion"   Дистотека "Passion" Icon_minitimeЧет Мар 17, 2011 7:00 am

Стефан вече,се беше вкарал в серия.Излязохме на дансинга и всички погледи се впериха в нас ,той ме развъртя ,както едно време ,не си беше позволявал,пуснаха от онези рок парчета ,на които няма,как да не затънцуваш и дори ,да си припяваш и се учедих ,че той знаеше текста.Въртеше ме ,в кръг,накланяше ме надолу и ме придържаше,за кръста,беше див и невъздържан ,такъв не го бях виждала.
- Невероятен си- казах,като свърши песента.
- Остави ме ,без дъх.-засмях се.
Върнете се в началото Go down
Stefan_
Special User
Special User
Stefan_


Брой мнения : 429
Reputation : 0
Join date : 22.02.2011

Дистотека "Passion" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дистотека "Passion"   Дистотека "Passion" Icon_minitimeЧет Мар 17, 2011 7:05 am

На дансинга се отпуснах и започнах да танцувам както едно време. Имах нужда и от такива нощи , в които да се поотпусна. През цялото време погледите бяха вперени в нас.
- Е поне една вечер може да се забавляваме - засмях се и погледнах Катрин. След , което отново седнахме на бара и започнах да пия.
Върнете се в началото Go down
Katherine
Dark creatures
Dark creatures
Katherine


Брой мнения : 433
Reputation : 0
Join date : 08.03.2011

Дистотека "Passion" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дистотека "Passion"   Дистотека "Passion" Icon_minitimeЧет Мар 17, 2011 7:18 am

Със Стефан се върнахме на масата си и той продължи,да пие,явно че целеше,точно да се напие,но можех,ли да го виня за това ,преживя доста и ако така щеше да забрави.Точно тогава някакъв мъж се прибижи към нашата маса,изглеждаше доста добре и от него се носеше енергия,която просто се набиваше по кожата ми.-Инкубус,без съмнение.
- Извинявай пич ,ще имаш ли нещо против ,да ти отнема гаджето,за един танц.Стефан тъкмо щеше,да каже нещо,когато го изпреварих.
- Съжалявам уморена съм от танци,може би друг път-
- Тогава да те почерпя нещо,красавице ?-продължи да настоява той.
- Ами вече си имам питие,но все пак благодаря-но той не се отказа.
- Ами тогава, да минем ,към същественото,споко брато ,ще ти я върна до края на нощта.-Скочих,убезубяла ,как си позволяваше.
Върнете се в началото Go down
Stefan_
Special User
Special User
Stefan_


Брой мнения : 429
Reputation : 0
Join date : 22.02.2011

Дистотека "Passion" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дистотека "Passion"   Дистотека "Passion" Icon_minitimeЧет Мар 17, 2011 7:22 am

Докато си пиех спокойно и вече почти се напивах , някакъв олигофрен дойде да си предлага евтините номера на Катрин. Не ме интересуваше какъв беше. Нямаше право да й говори така , не можех да понеса да й говорят така. Скочих от масата и започнах да го бия.
- А сега ще се извиниш или няма да съществуваш до края на ноща. - започнахме да се бием , по масите или където сварим.
Върнете се в началото Go down
Katherine
Dark creatures
Dark creatures
Katherine


Брой мнения : 433
Reputation : 0
Join date : 08.03.2011

Дистотека "Passion" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дистотека "Passion"   Дистотека "Passion" Icon_minitimeЧет Мар 17, 2011 7:39 am

Стефан направо побесня и ме защити,като му се нахвърли на бой.Можех и сама да го направя,но беше по-яко,да ме защити той.Инкубусът,не можеше да се мери с вампир,макар и демон беше по-слабия ,е за сукубусите беше различно ,веднага се хвърлиха ,няколко дами да ги разтървът ,като една,две не пропуснаха да опипат Стефан ,кипна ми.Призовах духа и блокирах мозъците на всички,като ги накарах,да се гърчат от болка на пода.Гушнах Стефан,който леко кървеше,в устната.
- Да си вървим !-казах му нежно
- И Благодаря.
Върнете се в началото Go down
Stefan_
Special User
Special User
Stefan_


Брой мнения : 429
Reputation : 0
Join date : 22.02.2011

Дистотека "Passion" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дистотека "Passion"   Дистотека "Passion" Icon_minitimeЧет Мар 17, 2011 7:42 am

Пребих онзи и някакви дами тръгнаха да ни разтървават и започнаха да ме опипват , най-много ги мразех такива , лепките. Те изведнъж паднаха на пода , гърчещи се , бях обеден , че това беше Катрин. Усмихнах й се.
- Няма за какво , за теб бих го направил винаги. - прегърнах я също. Нямах търпение да помириша леглото вкъщи.
Върнете се в началото Go down
Stefan_
Special User
Special User
Stefan_


Брой мнения : 429
Reputation : 0
Join date : 22.02.2011

Дистотека "Passion" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дистотека "Passion"   Дистотека "Passion" Icon_minitimeСря Мар 30, 2011 3:56 pm

С Катрин отидохме в старата дискотека , сетих се за онзи тип и ми стана смешно. Беше хубаво , каквато и да беше Лилит си знаеше работата.
- Тук ми хареса миналият път и реших пак да дойдем и на теб ти харесва нали ? Ако не веднага си тръгваме. - усмихнах се.
Върнете се в началото Go down
Katherine
Dark creatures
Dark creatures
Katherine


Брой мнения : 433
Reputation : 0
Join date : 08.03.2011

Дистотека "Passion" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дистотека "Passion"   Дистотека "Passion" Icon_minitimeСря Мар 30, 2011 4:15 pm

- Разбира се ,че ми харесва ,ако някой пак се намеси ,ще го издухам ,като миналия път ,засмях се и го целунах страстно.Нека всички,свалячи още от сега разберат,че бяхме заедно и че за тях,съм изгубена кауза.Седнах ме на нашата маса и си поръчахме бутилка с уиски.
Върнете се в началото Go down
Stefan_
Special User
Special User
Stefan_


Брой мнения : 429
Reputation : 0
Join date : 22.02.2011

Дистотека "Passion" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дистотека "Passion"   Дистотека "Passion" Icon_minitimeСря Мар 30, 2011 5:00 pm

Отвърнах на целувката й.
- И аз мога да го издухам , не се притеснявай. - засмях се и я прегърнах , след като седнахме на масата и си поръчахме уиски , барманът веднага го донесе и отпих.
Върнете се в началото Go down
Katherine
Dark creatures
Dark creatures
Katherine


Брой мнения : 433
Reputation : 0
Join date : 08.03.2011

Дистотека "Passion" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дистотека "Passion"   Дистотека "Passion" Icon_minitimeСря Мар 30, 2011 5:07 pm

- Да знам - засмях се.Отпих от своята чаша.
- Прекрасно питие.-засмях се
- Признавам го на хората,знаят как,се прави качествен алкохол.-Седяхме близо ,един до друг.
- Това място ,ми носи толкова спомени,някои хубави-засмях се отново.Спомних си онази нощ ,след като си тръгнахме от тук ,той ме люби така диво,за първи път ,сладки тръпки,преминаха през тялото ми.
Върнете се в началото Go down
Stefan_
Special User
Special User
Stefan_


Брой мнения : 429
Reputation : 0
Join date : 22.02.2011

Дистотека "Passion" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дистотека "Passion"   Дистотека "Passion" Icon_minitimeСря Мар 30, 2011 5:11 pm

- Май сервират най-доброто за нас. - засмях се.
- Да , чудя се дали създателят на алкохола е бил жив по наше време , можехме да я поздравим. - целунах го и огледах хората или по-точно съществата тук , нямаше нито един човек.
Върнете се в началото Go down
Katherine
Dark creatures
Dark creatures
Katherine


Брой мнения : 433
Reputation : 0
Join date : 08.03.2011

Дистотека "Passion" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дистотека "Passion"   Дистотека "Passion" Icon_minitimeСря Мар 30, 2011 5:34 pm

- Знаеш ли и аз съм се чудела това-засмях се.-След което отпих стабилна глътка,да страхотно питие,изгори ме,но точно това му обичах чисто ,без лед или някакво безалкохолно.Отвърнах на целувката му,на свой ред го целунах.
- Но важното е ,че го е измислил-казах и се заспях отново.
Върнете се в началото Go down
Stefan_
Special User
Special User
Stefan_


Брой мнения : 429
Reputation : 0
Join date : 22.02.2011

Дистотека "Passion" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дистотека "Passion"   Дистотека "Passion" Icon_minitimeСря Мар 30, 2011 5:37 pm

- Да , да пием за него. - чукнахме чашите си , изпихме ги и налях нови , беше идеално , хубава музика , пиене и жена , какво повече можеше да иска човек ? Нищо. Нямаше и кой да развали настроението ни , обичах тези дни.
Върнете се в началото Go down
Katherine
Dark creatures
Dark creatures
Katherine


Брой мнения : 433
Reputation : 0
Join date : 08.03.2011

Дистотека "Passion" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дистотека "Passion"   Дистотека "Passion" Icon_minitimeСря Мар 30, 2011 6:07 pm

- Да, наздраве - казах и широка усмивка ,се разля по лицето ми.Какви само глупости правехме ,но с него и това,беше забавно.Изведнъж усмивката ми замръзна,както и цялото тяло,не знаех,даже как одържах чашата си ,там в дъното беше моят най-голям кошмар и се приближаваше към нас.
- Клаус -прошепнах
- Господи Клаус ,извиках ,без да мога да се спра,а той се усмихна с широка ,мазна и перверзна усмивка.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Дистотека "Passion" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дистотека "Passion"   Дистотека "Passion" Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Дистотека "Passion"
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Кафе "Blood and Passion"
» Честит рожден ден Demon Of Passion

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Dark Light RPG BG Forum :: Dark Ligth World :: Тъмният свят :: Кралството на Лилит :: Blood and Passion City-
Идете на: