Dark Light RPG BG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dark Light RPG BG Forum


 
ИндексPortal*Последни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Гласувайте за форума!
Гласувай за мен в BGTop100.com
BGtop
Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Tyxo.bg counter
BgTopWeb.com - Класация на Българските топ сайтове
Посетете новия ни форум!
Latest topics
» Имението на Ван дер Удсън
Апартаментът - Page 3 Icon_minitimeСъб Юли 02, 2016 3:48 am by Оливия О'Браян

» Къщата в Сан Мориц
Апартаментът - Page 3 Icon_minitimeПет Юли 01, 2016 5:29 am by Майкъл

» Апартаментът
Апартаментът - Page 3 Icon_minitimeВто Мар 08, 2016 9:25 pm by Деймън Кларк

» Френското имения
Апартаментът - Page 3 Icon_minitimeПет Яну 10, 2014 8:03 pm by Дейвид

» Мол
Апартаментът - Page 3 Icon_minitimeПет Дек 13, 2013 8:20 pm by Симон Кларк

» Семейна консултация
Апартаментът - Page 3 Icon_minitimeПон Дек 09, 2013 9:07 pm by Деймън Кларк

» Резиденция Тюдор
Апартаментът - Page 3 Icon_minitimeСъб Дек 07, 2013 9:34 am by Дейвид

» Замъкът на Краля
Апартаментът - Page 3 Icon_minitimeНед Дек 01, 2013 12:59 pm by Амерал Венега

» Коръб 1
Апартаментът - Page 3 Icon_minitimeПет Ное 29, 2013 4:36 pm by Дейвид

Top posters
Деймън Кларк
Апартаментът - Page 3 Vote_lcapАпартаментът - Page 3 Voting_barАпартаментът - Page 3 Vote_rcap 
Амерал Венега
Апартаментът - Page 3 Vote_lcapАпартаментът - Page 3 Voting_barАпартаментът - Page 3 Vote_rcap 
Симон Кларк
Апартаментът - Page 3 Vote_lcapАпартаментът - Page 3 Voting_barАпартаментът - Page 3 Vote_rcap 
Дейвид
Апартаментът - Page 3 Vote_lcapАпартаментът - Page 3 Voting_barАпартаментът - Page 3 Vote_rcap 
Demon Of Passion
Апартаментът - Page 3 Vote_lcapАпартаментът - Page 3 Voting_barАпартаментът - Page 3 Vote_rcap 
Katherine
Апартаментът - Page 3 Vote_lcapАпартаментът - Page 3 Voting_barАпартаментът - Page 3 Vote_rcap 
Stefan_
Апартаментът - Page 3 Vote_lcapАпартаментът - Page 3 Voting_barАпартаментът - Page 3 Vote_rcap 
Майкъл
Апартаментът - Page 3 Vote_lcapАпартаментът - Page 3 Voting_barАпартаментът - Page 3 Vote_rcap 
Khal Drogo
Апартаментът - Page 3 Vote_lcapАпартаментът - Page 3 Voting_barАпартаментът - Page 3 Vote_rcap 
Алиса
Апартаментът - Page 3 Vote_lcapАпартаментът - Page 3 Voting_barАпартаментът - Page 3 Vote_rcap 
Free Counters
Free Counters

 

 Апартаментът

Go down 
2 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
АвторСъобщение
Деймън Кларк
Light creatures
Light creatures
Деймън Кларк


Брой мнения : 553
Reputation : 0
Join date : 09.03.2011

Апартаментът - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартаментът   Апартаментът - Page 3 Icon_minitimeНед Дек 08, 2013 7:58 pm

Не спираше да я гали,трябваше да си поплаче за да изкара всичко навън,да и олекне малко,защото това напрежение,щеше да я съсипе. Мразеше сълзите и,ненавиждаше ги,не обичаше да я кара да плаче но понякога се налагаше да я види и в такова положение.
-Знам любима не го искам,не желая да те боли...
Това раняваше и него,обичаше я с цялото си сърце и не му харесваше,болееше го и него да я кара да плаче,да я кара да бъде нещасна:
-Аз съм с теб и ще е така нали прекрасна моя...
Погали я по брадичката,като нацелува лицето и,за да отмие сълзите и:
-Ела нека легнем,нека си починем...
Вдигна я нежно на ръце,като я понесе към леглото. Легна до нея и я остави да се приближи към него. Зави я грижовно,като продължи да я гали нежно и да я успокоява,като и говореше нежно.
Върнете се в началото Go down
Симон Кларк

Симон Кларк


Брой мнения : 504
Reputation : 0
Join date : 09.10.2013

Апартаментът - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартаментът   Апартаментът - Page 3 Icon_minitimeНед Дек 08, 2013 8:06 pm

Започнах да се успокоявам, но това сигурно се дължеше и на умората, не просто физическа, но и емоционална. Тези резки промени, те просто ме караха да изнемогвам, защото бяха трудни за разграничаване и преглъщане. Чувствах се ужасно изгубена и за пореден път не знаех какво да правя с живота си. Чувствах, че всичко се изплъзва измежду пръстите ми и... Уморена от мисли, просто се предадох в сладките прегръдки на съня...
Върнете се в началото Go down
Деймън Кларк
Light creatures
Light creatures
Деймън Кларк


Брой мнения : 553
Reputation : 0
Join date : 09.03.2011

Апартаментът - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартаментът   Апартаментът - Page 3 Icon_minitimeНед Дек 08, 2013 8:14 pm

Събудиха се рано,като закусваха всички заедно. След закуска му се наложи да излезе защото имаше работа,а и се налагаше да купи някой неща за вкъщи. Прибра се по обяд,като трябваше да вземе Симон за терапията. Тя още не беше много добре но се надяваше,че терапевта,ще помогне,ще поправи малко нещата.
Прибра се и поигра малко с Анабел,докато Симон се оправяше. Малката бе истинска фурия и игрите и от ден на ден ставаха все по интересни и все по изобретателни,сама си съчиняваше игри и си говореше на бебешки. Не я разбираше но и беше забавно да я наблюдава.
Чу Симон да влиза,целуна Ани,по главата и се изправи,като се приближи към нея:
-Отложих вечерята,ако трябва може да останем и по дълго. Готова ли си?
Върнете се в началото Go down
Симон Кларк

Симон Кларк


Брой мнения : 504
Reputation : 0
Join date : 09.10.2013

Апартаментът - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартаментът   Апартаментът - Page 3 Icon_minitimeНед Дек 08, 2013 8:26 pm

Бях повикала една от бавачките на Анабел тук, защото Деймън беше настоял, а и колкото и да не ми се искаше да го призная, аз се чувствах много по-добре в този апартамент. Все още липсваха много неща, най-вече в хладилника, но това беше поправимо. Щяхме да напазаруваме след терапията, а ако всичко минеше наред, утре щяхме да пренесем някой мои и на Анабел неща.
- Да. - Отвърнах аз и се усмихнах. - Готова съм... - Преди да тръгнем обаче нацелувах Анабел за довиждане и я оставихме в компанията на Сиси.
- Не си й платил, за да взема твоята страна нали? - Попитах шеговито когато се качихме в асансьора и някак инстинктивно преплетох пръстите си с неговите.
Върнете се в началото Go down
Деймън Кларк
Light creatures
Light creatures
Деймън Кларк


Брой мнения : 553
Reputation : 0
Join date : 09.03.2011

Апартаментът - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартаментът   Апартаментът - Page 3 Icon_minitimeНед Дек 08, 2013 8:32 pm

Засмя се но всъщност знаеше,че ще е по скоро той на пангара на нещата и тя нямаше да е никак мила,ако той се държеше лошо:
-Определено няма да се държи мило с мен но такъв и е подхода към мен. Действа...
Поклати глава и усети нежната и ръка. Усмихна се погледна към нея,вдигна ръката и,като я целуна нежно и леко,а след това отпусна ръката си,като пръстите му се размърдаха:
-Ще бъде по мила с теб,не се тревожи...
Не бе нужно да я предупреждава,тя си разбираше от работата и при различните хора имаше различен подход,за Деймън това беше да бъде рязка,за да го накара да мисли трезво.
Върнете се в началото Go down
Симон Кларк

Симон Кларк


Брой мнения : 504
Reputation : 0
Join date : 09.10.2013

Апартаментът - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартаментът   Апартаментът - Page 3 Icon_minitimeПон Дек 09, 2013 9:17 pm

Не обелихме и думичка през целия път, освен когато решавахме какво да вземем за вечеря, не че някой от нас щеше да е в настроение за храна, но все пак напазарувахме някой основни неща и готова храна за вечеря. После се прибрахме директно в апартамента, където всичко изглеждаше нормално. Анабел спеше, момчетата които се занимаваха с ремонта, вече приключваха и дори казаха, че най-вероятно утре ще свършат изцяло, дори и да се наложи да останат малко по-до късно. Докато Деймън ги изпращаше аз се отправих към спалнята, където побързах да си събуя високите обувки и стегнатата рокля. Бях отвикнала да ходя на висок ток и да нося рокли, особено такива, които едва ми позволяваха да дишам.
Върнете се в началото Go down
Деймън Кларк
Light creatures
Light creatures
Деймън Кларк


Брой мнения : 553
Reputation : 0
Join date : 09.03.2011

Апартаментът - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартаментът   Апартаментът - Page 3 Icon_minitimeПон Дек 09, 2013 9:24 pm

Отиде до кухнята,като взе една чаша и наля вътре сок,а другата остави празна. Е едната взе чашите в другата бутилката с вино. Пристъпи към стаята,като се показа на вратата. Подаде напред бутилката и празната,чаша като седна на леглото до нея:
-Аз не трябва да пия алкохол но ти можеш.
Събу обувките,като легна на леглото и остави чашата на нощното шкафче. Сконфузно му беше не знаеше,какво да каже,защото щеше да е отново виновен:
-Наистина ли съм толкова ужасен...
Погледна към нея:
-Кажи ми,наистина ли съм толкова жесток с теб?
Върнете се в началото Go down
Симон Кларк

Симон Кларк


Брой мнения : 504
Reputation : 0
Join date : 09.10.2013

Апартаментът - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартаментът   Апартаментът - Page 3 Icon_minitimeПон Дек 09, 2013 9:35 pm

Ципа на роклята ми бе разкопчан до половината, но вместо да го сваля до край, аз се настаних до него на леглото и поставих ръка върху крака му.
- Нямаше да те обичам толкова много ако беше така Деймън... - Не гледах към него, но не защото не можех да изрека тези думи в очите му, а просто защото така както се беше излегнал виждаше гърба ми, а с тази рокля ми беше трудно да заема по-различна поза.
- Нямаш да бъда тук, ако не мислех, че може да поправим всичко... Просто още не съм осъзнала как...
Върнете се в началото Go down
Деймън Кларк
Light creatures
Light creatures
Деймън Кларк


Брой мнения : 553
Reputation : 0
Join date : 09.03.2011

Апартаментът - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартаментът   Апартаментът - Page 3 Icon_minitimeПон Дек 09, 2013 9:45 pm

-Трябва да се преоткрием. Да намерим положителните черти в себе си. Какво добро виждаш в мен тогава?
Погледна отново към нея но не виждаше очите и:
-Ако искаш аз,ще започна...
Трябваше за да и даде тласък:
-Станала си отговорна и много силна жена,винаги си била но сега си наистина една зряла и прекрасна жена. Искаш и двамата да сме добре,по скоро тримата,да сме едно. Обичам,как ме караш да се чувствам,когато се държиш добре с мен. Караш ме да летя,да се чувствам млад,спокоен...
Погледна към нея:
-Не желая друга,искам само теб и ти да си до мен. Не те лъжа,повтарям го за не знам,кой път. Но обичам прекраснияти смях,гласа ти,дори тялото ти,което е още по невероятно. Дори,как ядеш ми харесва,обичам да те гледам сутрин,вечер...
Пое дъх:
-Но ужасно мразя споровете...
Върнете се в началото Go down
Симон Кларк

Симон Кларк


Брой мнения : 504
Reputation : 0
Join date : 09.10.2013

Апартаментът - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартаментът   Апартаментът - Page 3 Icon_minitimeВто Дек 10, 2013 8:44 am

Завъртях се лекичко, за да мога да го видя, понеже ако щя да казвам нещо хубаво, исках да го гледам в очите.
- Добре... - Отвърнах замислено и погледа ми започна да блуждае из стаята, за да успея по някакъв начин да отсея всички онези важни неща, които харесвам в него.
- Обичам почти всичко в теб... - Дори и онези неща, които ме дразнеха адски много, се бях научила да ги обичам.
- Като започнем от това как изглеждаш и стигнем до всички онези качества, които притежаваш. Ти си грижовен, непредсказуем... Прекрасен баща и... Въпреки, че понякога ме дразниш адски много с поведението си, оценявам факта, че се бориш за него, а напоследък ми липсва точно това... Сякаш това, че си с мен те ограничава и прави различен... Знаеш ли понякога се връщам назад и си спомням онази вечеря на която баща ми ни беше принудил да отидем... Мисля, че започнах да те харесвам още тогава... Беше толкова уверен и решителен... Това ми харесваше ужасно много... Твоята амбиция и ум, които притежаваш... Обожавам всички малки жестове които правиш за мен... Това, че си купил къща за нас тримата и... Обичам дори твоята упоритост граничеща с инат, понеже тя те прави толкова успял не само в работата, но и в живота. - Направих кратка пауза.
- Обичам всичко в теб Деймън... Обичам те от първия миг и... Ти си мъжа с когото искам да прекарам живота си... С който да имам още куп деца... Просто бях толкова сигурна в това, че ти се чувстваш по-същия начин спрямо мен и когато чу онези неща... Само мога да предполагам колко тежко ти е било и колко наранен си се почувствал, но ми се искаше нещата да се бяха развили по-различен начин... Имам толкова голяма нужда от това да вярвам на някой... Да се чувствам защитена, а след всичко това не знам дали мога да ти се доверя така както преди...
Върнете се в началото Go down
Деймън Кларк
Light creatures
Light creatures
Деймън Кларк


Брой мнения : 553
Reputation : 0
Join date : 09.03.2011

Апартаментът - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартаментът   Апартаментът - Page 3 Icon_minitimeВто Дек 10, 2013 6:09 pm

-Знам,Симон бих ти казал,че ще се опитам но вече адски ми писна да обещавам,просто ще го направя.
Протегна ръка и хвана ръката и,като я целуна и я отпусна леко на леглото но не я пусна:
-Просто е редно да си дадем последен шанс. Няма да е лесно,промених се няма спор но нека се преоткрием на ново,нека обикнем новите си лица.
Трябваше да го направят:
-Миналото ще ни е враг но трябва да се опитаме да не гледаме толкова на далеч,а да се съсредоточим напред.
Преплете пръстите:
-Обичам те Симон и искам да знаеш,че ще направя всичко по силите си,да те направя отново щастлива,дори да не ми вярваш.
Върнете се в началото Go down
Симон Кларк

Симон Кларк


Брой мнения : 504
Reputation : 0
Join date : 09.10.2013

Апартаментът - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартаментът   Апартаментът - Page 3 Icon_minitimeВто Дек 10, 2013 7:18 pm

- Знам... - Отвърнах тихичко и се наведох към него, после го целунах по бузата и го погалих.
- И се надявам да успеем... - Усмихнах се лекичко и се изправих.
- Ще си взема душ, после може да вечеряме. - предложих аз.
Върнете се в началото Go down
Деймън Кларк
Light creatures
Light creatures
Деймън Кларк


Брой мнения : 553
Reputation : 0
Join date : 09.03.2011

Апартаментът - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартаментът   Апартаментът - Page 3 Icon_minitimeВто Дек 10, 2013 7:43 pm

Въпреки всичко Симон се оказа напълно права,беше се променил до не ознаваемост. Беше се превърнал в хленчео говедо. Как,щеше да има доверие на такъв,трябваше и бе редно да се вземе от ново в ръце и да не се страхува толкова много,а да действа и да прави нещата,както преди,а това не вкючваше да се държи лошо. Изправи се и отиде до нея,а тя се беше запътила към банята. Прихвана я за кръста,като я придърпа към себе си и я целуна страстно,съвсем нежно се заигра с нея. Всъщност я желаеше но имаше нужда от равносметка,от това какво настина трябва да направи,за нея и за себе си.
-Оставям те да се наспиш,отивам в кабинета,ако имаш нужда съм там,ще свърша малко работа и,ще дойда.
Даде и още една целувка и я пусна,като тръгна към кабинета. Трябваше наистина и да обмисли още много други неща,свързани с нея.
Върнете се в началото Go down
Симон Кларк

Симон Кларк


Брой мнения : 504
Reputation : 0
Join date : 09.10.2013

Апартаментът - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартаментът   Апартаментът - Page 3 Icon_minitimeСря Дек 11, 2013 9:54 am

Докато стоях във ваната си мислех, че преувеличавам ужасно много. Да, той в действителност ми беше изневерил, но зад тази изневяра стоеше предателство от моя страна или поне той го беше приел по този начин. Беше се държал грубо с мен поради същата тази причина и сега когато бе осъзнал, че нямам никакви чувства към Мат, той се опитваше да оправи нещата, докато аз продължавах да съм несигурна и студена, а не биваше, защото по-добре от всеки друг знаех какво е да допуснеш грешка и след това да се разкайваш и да няма човек, който да ти прости. С Деймън трябваше да започнем от начало... И този път да не допускаме подобни грешки. Щях да се науча да живея отново и този път живота ми нямаше да зависи единствено и само от него и Анабел. Трябваше да си намеря работа, истинска работа. Не исках да се превръщам в отчаяна съпруга и домакиня, която не се грижи за себе си и не изненадва съпруга си... Иначе отново щеше да се появи някоя асистентка, в която може да се влюби. Нямаше да е никак нетипично за него, ако нещо такова се случи. Аз също бях заместител... Утешителна награда след раздялата му с онова момиче...
Излязох от банята и се облякох, после отидох да проверя Анабел. Тя спеше спокойно, затова с бавачката й отидохме да хапнем в кухнята и да ми разкаже как е минало докато ни е нямало. Накрая тя отиде да си легне, за сега щеше да спи в стаята на Анабел, докато другата се завърши. Аз пък занесох вечеря на Деймън понеже знаех, че скоро няма да свърши с работата си.
- Трябва да хапнеш... - Казах аз и го целунах нежно по бузата. - Анабел спи, аз също отивам да поспя и не стой до прекалено късно. - Казах му аз и пак го целунах, после го оставих да работи, а аз се върнах в спалнята и почти веднага заспах.
Върнете се в началото Go down
Деймън Кларк
Light creatures
Light creatures
Деймън Кларк


Брой мнения : 553
Reputation : 0
Join date : 09.03.2011

Апартаментът - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартаментът   Апартаментът - Page 3 Icon_minitimeСря Дек 11, 2013 6:23 pm

Зарови се в работа но по скоро работата беше като параван,той си мислеше наистина ужасно много за всичко,за това до къде беше стигнал,какво беше сторил и трябваше наистина да се вземе в ръце,защото това не водеше до никъде. Тя не се чувстваше сигурна и спокойна,защото самия вече не вярваше в себе си бе загубил себе си. Точно... Подобие на себе си,нищо общо със стария Деймън.
Откъсна се за малко от работата,като се усмихна,метна едно благодаря но тя вече си бе тръгнала. Зарови се отново и когато вдигна глава от лаптопа видя,че е вече полунощ. Затвори всичко и се изправи,като тръгна към спалнята.
Застана на вратата и я видя,как нежно спеше. Всъщност сега си даваше сметка,че не е оценяваше напълно и трябваше да и го покаже. Не ставаше дума нито,за как се смее или дори как изглежда. Истината е,че се беше влюбил в самата нея,тя го обичаше наистина много,защото никоя жена не би го понесъл такъв,знаейки и за миналото му.Въпреки че се оплака,че не я разбира,тя беше единствената,която го разбираше и това,че се караха нямаше нищо общо. Невероятна грижовна майка,която даваше всичко за Анабел,която наистина не пренебрегваше детето си,а наистина го възпитаваше.
Симон още така,беше истинска жена,която знаеше,какво иска и как да го получи. Налагаше се защото искаше нещата да станат по нейния начин,а в това нямаше нищо лошо,защото нейния поглед беше далеч по трезв от неговия. Темпераментна въпреки всичко,я правеше чаровна,осъзнаваше го.
Приближи се и я целуна докато спеше,прегърна я,като се намести до нея на леглото. Искаше да я усети.
Върнете се в началото Go down
Симон Кларк

Симон Кларк


Брой мнения : 504
Reputation : 0
Join date : 09.10.2013

Апартаментът - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартаментът   Апартаментът - Page 3 Icon_minitimeСря Дек 11, 2013 7:11 pm

Не усетих изобщо кога Деймън си е легнал, но сутринта когато се събудих, той спеше сладко сладко до мен, което ме накара да се усмихна. Беше много сладък докато спи, имаше това спокойно и дори детско излъчване, което просто разтапяше сърцето ми...
Оставих го да си почине, защото нямах представа колко време е прекарал заровен в документи и проблеми в работата. Внимателно се изнизах от леглото и директно отидох към банята, където се освежих. След това облякох така удобните клин и пуловер и отидох в кухнята, за да приготвя нещо за закуска, преди работниците да са пристигнали и да са събудили всички останали. Направих вкусен омлет, ароматно кафе и фреш, имаше и някой други приятни неща за закуска и разбира се в по-големи количества, защото Анабел и аз доста си похапвахме напоследък, пък и Сиси сигурно също щеше да закуси със нас.
Когато всичко беше готово, отидох да видя какво става при Анабел. Тя току що се беше събудила и Сиси я обличаше. През това време отидох да събудя Деймън, за да закуси и той с нас. Бяхме в кухнята и Анабел, вече бе преполовила закуската си, когато се появи и Деймън.
- Кажи добро утро на тати... - Подканих Анабел, но тя беше още толкова малка, че нямаше шанс.
- Тати... Тати... - Това бе всичко което можеше да каже за сега, в допълнение на пляскане с ръчички.
Върнете се в началото Go down
Деймън Кларк
Light creatures
Light creatures
Деймън Кларк


Брой мнения : 553
Reputation : 0
Join date : 09.03.2011

Апартаментът - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартаментът   Апартаментът - Page 3 Icon_minitimeСря Дек 11, 2013 7:25 pm

Такава сутрин си пожелаваше всеки ден,така щеше с удоволствие да почва деня му и то с широка усмивка. Облечен,като за работа с тъмно син костюм,ухаеш на одеколон,избръснат почти перфектен,освен това че не носеше врътовръзка,а копчето на ризата му,беше разкопчано. Приближи се,целуна Симон по бузата,което се оказа заблуда,придърпа я с една ръка и впи устни нежно в нейните,за една сутрешна целувка:
-Прекрасна закуска...
Това си беше голяма доза благодаря,за всичко,защото една целувка,казваше много повече от хиляди думи. Приближи се след това към Анабел,като я погали по бузките,като я целуна по челото. Не можеше да пропусне и нея. Насочи се към другия край,за да може да ги наблюдава. Взе си чаша кафе,както и вестника,за да го прегледа.
-Как са моите момичета?
Попита и се настани срещу тях,на перфектното място където да ги наблюдава. Отпи си от кафето и след секунди каза:
-До обяд ще бъда в офиса,а после,ще дойда да те взема...
Планираше нещо и ако бяха в настроение,щяха да отидат,ако ли не,щеше да го остави за друг ден.
Върнете се в началото Go down
Симон Кларк

Симон Кларк


Брой мнения : 504
Reputation : 0
Join date : 09.10.2013

Апартаментът - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартаментът   Апартаментът - Page 3 Icon_minitimeСря Дек 11, 2013 7:32 pm

На фона на Деймън, изглеждах ужасно глупаво в тези дрехи, но той отиваше на работа, а аз щях да остана тук с Анабел, макар, че имах малко по-различни планове за деня. Мислех си, че мога да намина през вкъщи, за да посъбера някой неща за мен и Анабел, после щях да се върна и да наблюдавам работния процес, а малката щях да оставя вкъщи. Исках да купя и коледно дърво и украса и после с Деймън да украсим, примерно утре, но когато разбрах, че и той има някакви планове, бързо забравих за моите и попитах:
- Да ме вземеш? - Не беше се изразил много ясно.
- Ще ходим ли някъде? - Продължих с уточняващите въпроси. Надявах се да не съм забравила и да трябва да бъдем някъде днес.
Върнете се в началото Go down
Деймън Кларк
Light creatures
Light creatures
Деймън Кларк


Брой мнения : 553
Reputation : 0
Join date : 09.03.2011

Апартаментът - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартаментът   Апартаментът - Page 3 Icon_minitimeСря Дек 11, 2013 7:51 pm

-Мислех,да отидем по магазините,за да купим нещо на Анабел за празниците.
Планираше изненада за нея,за това щеше да превърне днешния ден в нещо хубаво,нещо което да я зарадва поне малко. Не че щеше да изкупи вината му но поне,щеше да бъде добро начало,към подобряване отношенията:
-Просто малко почивка,какво ще каже?
Напоследък Симон се беше натоварила прекалено много и,ако не направеше нещо за нея,щеше тотално да не знае на кой свят се намира. За това трябваше малко да и даде време да си почине,а и да имат време заедно,някакви щастливи мигове,не само скандали. А,и отдавна не беше правил нищо за нея.
Върнете се в началото Go down
Симон Кларк

Симон Кларк


Брой мнения : 504
Reputation : 0
Join date : 09.10.2013

Апартаментът - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартаментът   Апартаментът - Page 3 Icon_minitimeСря Дек 11, 2013 8:05 pm

Струваше ми се, че има толкова много неща, които трябва да свършим, а сякаш нямаше време за нищо.
- Ами... - Тъкмо щях да му изброявам колко неща трябва да се свършат, когато осъзнах, че пазаруването също беше едно от тях, затова реших, че може да започнем с това.
- Тогава е по-добре да отидем с по-голяма кола... - Казах шеговито.
- Все още нямаме толкова много неща, че... може да използваме момента да си ги набавим... - Отпих малка глътка от кафето и оставих чашата настрани, за да не я докопа Анабел, а после и подадох нова хапка, защото си беше изяла старата.
- Днес мисля да се приберем вкъщи... Нямаме много неща тук, а Анабел е доста привързана към вещите си... Мога да започна да събирам някой от нещата и утре да ги донесем...
Върнете се в началото Go down
Деймън Кларк
Light creatures
Light creatures
Деймън Кларк


Брой мнения : 553
Reputation : 0
Join date : 09.03.2011

Апартаментът - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартаментът   Апартаментът - Page 3 Icon_minitimeЧет Дек 12, 2013 11:39 am

Трябваше му малко време да обмисли вариантите:
-Вземи нещата,който са важни за теб и за Анабел,ще се обадя на фирмата,която пренасяше багажа,за да донесете всички неща отново тук.
Нямаше да се справи съвсем сама,а той имаше неотложна работа,а и трябваше да свърши още някой други неща:
-Което не ти е нужно,а други по важни неща ще го купим днес или идните дни. Определено и двамата имаме нужда да си купим нови неща.
Неговите вещи също бяха стари и нямаше нужда да ги носят в новата къща,а и всичко можеше да се купи,защо беше нужен този целия труд.
-Към три ще се върна и,ще вземем голямата кола,макар че още от началото е ясно,че малката няма да събере всичко,за това и ще се прибера да сменя колата и да те взема... Естествено...
Отпи от кафето си,като гледаше малката,как се бори със закуската. Стана му смешно и не успя да се сдържи,усмихна се и дори се засмя леко.
Върнете се в началото Go down
Симон Кларк

Симон Кларк


Брой мнения : 504
Reputation : 0
Join date : 09.10.2013

Апартаментът - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартаментът   Апартаментът - Page 3 Icon_minitimeЧет Дек 12, 2013 11:51 am

- Не, няма нужда наистина. - Отвърнах аз. - Ще се справя и сама... - Щях да взема само някой дрехи и играчки, нищо повече. Можех да помоля шофьора на баща ми за помощ, но мислех, че мога да се справя и сама.
- Просто ще взема някой дрехи и играчки, това е... - И аз и Анабел нямахме почти никакви дрехи тук и някой други необходими неща, но нямаше нужда да викаме фирма, за да пренася багажа ни.
- Не се тревожи. - Усмихнах се лекичко и избърсах устичката на Анабел, защото пак се беше нахлепала цялата.
- Всъщност може да тръгнем още сега... Сиси ще дойде с нас и ще остане с Анабел докато ние сме на пазар. Какво мислиш?
Върнете се в началото Go down
Деймън Кларк
Light creatures
Light creatures
Деймън Кларк


Брой мнения : 553
Reputation : 0
Join date : 09.03.2011

Апартаментът - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартаментът   Апартаментът - Page 3 Icon_minitimeЧет Дек 12, 2013 11:57 am

-Доста добре звучи. Е би ми се искало да заведем Анабел при Дядо Коледа в мола но мисля,че е прекалено малка и може да се изплаши.
Имаше и такава идея но папараци,както и всякаква друга сган,щяха да са по петите им и без това,а с нея още по стряскащо. Е,Ана беше контактно дете и обичаше хората но му се струваше,че такава среща,ще я изплаши и може да не иска да го види,защото не разбираше още доста неща:
-По добре другата коледа,кога разбира повече.
Е,добре не че не можеха да го докарат но тръпката беше да излязат заедно,като семейство на една пред коледна разходка.
-Ще остана още малко и тръгвам.
Върнете се в началото Go down
Симон Кларк

Симон Кларк


Брой мнения : 504
Reputation : 0
Join date : 09.10.2013

Апартаментът - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартаментът   Апартаментът - Page 3 Icon_minitimeЧет Дек 12, 2013 12:10 pm

- Може да я заведем през някои от следващите дни, когато ще имаме повече време. - Щеше да е ужасно неудобно да пазаруваме заедно с нея. По-добре щеше да е ако си отделим няколко часа само за разходка и забавления.
Деймън дори не опита закуската си, за сметка на това пък аз и Анабел си похапнахме доволно. След това го изпратихме на работа и аз разтребих кухнята. После дойдоха и момчетата, които днес трябваше да завършат стаята на бавачката. Оставихме ги да работят, а ние с Анабел и Сиси тръгнахме към имението на баща ми. Някак си беше много по-лесно там, сигурно защото вече бяхме свикнали в тази къща.
През целия ден събирах всички най-необходими неща на Анабел и свои. Нейния багаж обаче нямаше да успее да се вземе на веднъж, но това не беше голям проблем.
Върнете се в началото Go down
Деймън Кларк
Light creatures
Light creatures
Деймън Кларк


Брой мнения : 553
Reputation : 0
Join date : 09.03.2011

Апартаментът - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартаментът   Апартаментът - Page 3 Icon_minitimeПет Дек 13, 2013 12:10 pm

Свърши работата си по рано от предвиденото но и не се налагаше много да се задържа. Повечето работи,да не се каже всички се оправяха съвсем спокойно от само себе си без негово голямо участие,за това само командваше. Но се налагаше от време на време да се появява,за да ки контролира по изкъсо.
Отиде към къщата в която не искаше да стъпва повече,да беше се съгласил но определено не му допадаше да се връща на онова място с гадните спомени. Появи се но не се качи горе,а остана само в предвериято,за да я изчака да слезе.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Апартаментът - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартаментът   Апартаментът - Page 3 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Апартаментът
Върнете се в началото 
Страница 3 от 10Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Dark Light RPG BG Forum :: Dark Ligth World :: Земята :: Съвременният свят :: Жилищна зона-
Идете на: