Dark Light RPG BG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dark Light RPG BG Forum


 
ИндексPortal*Последни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Гласувайте за форума!
Гласувай за мен в BGTop100.com
BGtop
Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Tyxo.bg counter
BgTopWeb.com - Класация на Българските топ сайтове
Посетете новия ни форум!
Latest topics
» Имението на Ван дер Удсън
Апартаментът - Page 8 Icon_minitimeСъб Юли 02, 2016 3:48 am by Оливия О'Браян

» Къщата в Сан Мориц
Апартаментът - Page 8 Icon_minitimeПет Юли 01, 2016 5:29 am by Майкъл

» Апартаментът
Апартаментът - Page 8 Icon_minitimeВто Мар 08, 2016 9:25 pm by Деймън Кларк

» Френското имения
Апартаментът - Page 8 Icon_minitimeПет Яну 10, 2014 8:03 pm by Дейвид

» Мол
Апартаментът - Page 8 Icon_minitimeПет Дек 13, 2013 8:20 pm by Симон Кларк

» Семейна консултация
Апартаментът - Page 8 Icon_minitimeПон Дек 09, 2013 9:07 pm by Деймън Кларк

» Резиденция Тюдор
Апартаментът - Page 8 Icon_minitimeСъб Дек 07, 2013 9:34 am by Дейвид

» Замъкът на Краля
Апартаментът - Page 8 Icon_minitimeНед Дек 01, 2013 12:59 pm by Амерал Венега

» Коръб 1
Апартаментът - Page 8 Icon_minitimeПет Ное 29, 2013 4:36 pm by Дейвид

Top posters
Деймън Кларк
Апартаментът - Page 8 Vote_lcapАпартаментът - Page 8 Voting_barАпартаментът - Page 8 Vote_rcap 
Амерал Венега
Апартаментът - Page 8 Vote_lcapАпартаментът - Page 8 Voting_barАпартаментът - Page 8 Vote_rcap 
Симон Кларк
Апартаментът - Page 8 Vote_lcapАпартаментът - Page 8 Voting_barАпартаментът - Page 8 Vote_rcap 
Дейвид
Апартаментът - Page 8 Vote_lcapАпартаментът - Page 8 Voting_barАпартаментът - Page 8 Vote_rcap 
Demon Of Passion
Апартаментът - Page 8 Vote_lcapАпартаментът - Page 8 Voting_barАпартаментът - Page 8 Vote_rcap 
Katherine
Апартаментът - Page 8 Vote_lcapАпартаментът - Page 8 Voting_barАпартаментът - Page 8 Vote_rcap 
Stefan_
Апартаментът - Page 8 Vote_lcapАпартаментът - Page 8 Voting_barАпартаментът - Page 8 Vote_rcap 
Майкъл
Апартаментът - Page 8 Vote_lcapАпартаментът - Page 8 Voting_barАпартаментът - Page 8 Vote_rcap 
Khal Drogo
Апартаментът - Page 8 Vote_lcapАпартаментът - Page 8 Voting_barАпартаментът - Page 8 Vote_rcap 
Алиса
Апартаментът - Page 8 Vote_lcapАпартаментът - Page 8 Voting_barАпартаментът - Page 8 Vote_rcap 
Free Counters
Free Counters

 

 Апартаментът

Go down 
2 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
АвторСъобщение
Симон Кларк

Симон Кларк


Брой мнения : 504
Reputation : 0
Join date : 09.10.2013

Апартаментът - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартаментът   Апартаментът - Page 8 Icon_minitimeСъб Яну 04, 2014 12:54 pm

Събудих се, без да имам никаква представа колко е часа. Навън обаче беше светло. Деймън го нямаше, но имаше бележка на празната му възглавница. Веднага я вдигнах и прочетох: Трябва да свърша някой дребни неща, ти спеше и не исках да те будя. Ще се прибера най-късно на обяд. Целувки. Обичам те!
Несъзнателно се усмихнах и оставих бележката на нощното шкафче, после погледнах часовника. Беше ужасно рано. Едва седем часа, което значеше, че съм проспала целия следобед и цялата вечер. Значи затова се чувствах толкова схваната. Станах от леглото, но се чувствах далеч по-бодра и отпочинала от вчера. Сигурно наистина просто имах нужда от сън. Отидох в стаята на Анабел и видях, че тя още спи, а Сиси е при нея. Казах й, че ще си взема душ и идвам. Така и направих. Взех си един отпускащ душ, после си подсуших косата и тялото, облякох се и отидох при Анабел и Сиси. Тя още спеше. Обикновено не ставаше преди девет. Пак ги оставих сами и се върнах в спалнята. Оправих леглото и хвърлих някой дрехи за пране, после отидох в кухнята направих си кафе и реших да направя закуска на Анабел, защото сигурно щеше да е гладна като се събуди. Освен това извадих от фризера едни кроасанчета които бях взела онзи ден и ги мушнах във фурната. Сиси сигурно и тя щеше да е гладна, пък и аз умирах от глад.
Върнете се в началото Go down
Деймън Кларк
Light creatures
Light creatures
Деймън Кларк


Брой мнения : 553
Reputation : 0
Join date : 09.03.2011

Апартаментът - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартаментът   Апартаментът - Page 8 Icon_minitimeСъб Яну 04, 2014 1:05 pm

Налагаше се да свърши няколко неща,а за няколко минути мина през болницата за да види бебето. Чувстваше се като премазан от вина,от вина че всичко се обърка така безвъзвратно. Искаше му се нещата да стоят по друг начин но за жалост това беше грубата реалност. Купи няколко подаръка,като щяха да бъдат донесени на Коледа за да не се налага да ги крие,а и още подобни неща,организирайки коледна вечеря. Прибра се въпреки всичко по рано. Мислеше,че ще спи но явно се беше събудила и не си беше в леглото:
-Защо не си си в леглото?
Попита той престорено сърдито,като се приближи към нея,прокарвайки ръка по нежното и кръстче и притискайки я към себе си. Устните му бързо намериха път към нейните,дарявайки я с невероятна целувка,за поздрав:
-Как си по добре ли си?
Върнете се в началото Go down
Симон Кларк

Симон Кларк


Брой мнения : 504
Reputation : 0
Join date : 09.10.2013

Апартаментът - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартаментът   Апартаментът - Page 8 Icon_minitimeСъб Яну 04, 2014 1:11 pm

- Щеше да бъде ужасно ако продължава да съм още в леглото. - Отвърнах и аз с известна доза недоволство, защото не ме беше събудил.
- Защо не ме събуди. - Днес бях доста по-корава и една целувка нямаше да ме събори. Нито усмивката му. О, кого заблуждавах? Та аз направо се топях като снежинка в ръцете му.
- Трябваше да ме събудиш... - С доста по-мек тон казах аз и го целунах нежно.
- И да, много по-добре се чувствам, само дето съм цялата схваната от толкова много сън. - Целунах го още веднъж.
- Къде беше? - Всъщност не бях сигурна, че искам да знам, защото предполагах къде е бил, но все пак трябваше да знам иначе щях да се побъркам от неведението.
Върнете се в началото Go down
Деймън Кларк
Light creatures
Light creatures
Деймън Кларк


Брой мнения : 553
Reputation : 0
Join date : 09.03.2011

Апартаментът - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартаментът   Апартаментът - Page 8 Icon_minitimeСъб Яну 04, 2014 1:27 pm

Не я пусна,ами я погали нежно по бузата,а те изглеждаха вече по розави и не изглеждаше толкова бледа,явно наистина съня и сее отразил добре и си е починала:
-Имах малко работа във офиса,после отидох да се уговоря за коледна вечеря,направих предложение,на което не можеха да откажат.
Спести и това,че е бил в болницата,за да не и равзвали настроението,но се налагаше:
-Също така свърших и други неща,който са изненада за Коледа,и за това ще изчакаш докато ги видиш.
Веднъж устни по челото и няколко пъти върху невероятните и устни. Тогава видя малката си дъщеря,която влезе или по скоро излезе от детската и се втурна с малките си сладки крачета към него. Наведе се и я грабна,като я вдигна над главата си,а тя се засмя. Завъртя е леко,а след това я гушка и тя го прегърна,като започна да повтаря "Тати":
-Моята принцеса...
Потупа я леко по гръбчето,а тя си кротуваше в обятията му:
-Какво правихте докато ме няма,нарисувахте ли ми нещо?
Върнете се в началото Go down
Симон Кларк

Симон Кларк


Брой мнения : 504
Reputation : 0
Join date : 09.10.2013

Апартаментът - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартаментът   Апартаментът - Page 8 Icon_minitimeСъб Яну 04, 2014 1:52 pm

Поклатих леко глава и се засмях:
- Все още не... - Все още защото очевидно на Анабел и харесваше да драска с пастели навсякъде, а след вчера и на бял лист, затова предполагах, че ще има още рисунки... скоро.
- Но с темповете, с които дъщеря ви рисува г-н Кларк, се опасявам, че скоро ще се наложи да се преместите в по-голям кабинет, тъй като няма да имате място за всичките й произведения.
Навлязохме във всекидневната и те седнаха на дивана.
- Има обяд... Гладен ли си? - Сигурно не беше хапнал нищо и умираше от глад. Анабел след малко също трябваше да яде, но нейният обяд все още се приготвяше. Така де десерта. Някакъв пудинг, който и тя като всички деца обожаваше, но за моя вкус бе прекалено недостатъчен.
Върнете се в началото Go down
Деймън Кларк
Light creatures
Light creatures
Деймън Кларк


Брой мнения : 553
Reputation : 0
Join date : 09.03.2011

Апартаментът - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартаментът   Апартаментът - Page 8 Icon_minitimeСъб Яну 04, 2014 1:59 pm

-Ще си направя албум...
Заяви той с усмивка но отказваше да хвърли,каквото и да е било от това,което е направила неговата прекрасна дъщеричка. Ани започна да щъка и да си играе,тя беше много живо дете и не се спираше на едно място,но той беше нащрек,ако случайно нещо можеше да и се случи,макар да нямаше много опасности.
-Трябва да почерпиш малко от ентусиазма на Ана и да почнеш да рисуваш също като нея.
Погали я нежно по врата,за да обърне прекрасното и лице към себе си:
-Също ще съм радостен да видя и нещо твое.
Трябваше малко да я насърчи да рисува да прави нещата,който и преди:
-Нарисувай някоя дрешка на Анабел,като я нарисуваш,ще дам скицата ти на един шивач и ще я направи за нея съгласна ли си?
Върнете се в началото Go down
Симон Кларк

Симон Кларк


Брой мнения : 504
Reputation : 0
Join date : 09.10.2013

Апартаментът - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартаментът   Апартаментът - Page 8 Icon_minitimeСъб Яну 04, 2014 2:13 pm

- Струва ви се, че бездействам ли г-н Кларк. - Пошегувах се аз, но пред него се правех на сърдита.
- До колкото си спомням точно вие ми предписахте повече почивка. - Наистина исках да започна да рисувам отново, но нямах представа кога ще стане това. Трябваше ми вдъхновение, а честно казано напоследък такова липсваше. Отнемаше прекалено много време и съсредоточение, а аз не разполагах с нито едно от двете.
- Трябва да ядеш... - Казах заповеднически и го избутах на един стол, после отидох и взех Анабел и я пъкнах в нейното столче за храна, което се намираше точно до неговия. Разбира се първо обслужих нея и поставих купичка със крем супа и кротони, които бях пасирала, защото още не можеше да схруска толкова твърди неща. След това сервирах и обяда на Деймън. Имаше задушени зеленчуци в млечен сос и сочна пилешка пържола.
- Нещо за пиене? - Попитах аз и погледнах строго към Анабел, която веднага пусна лъжичката, след като бе изхвърлила половината си храна на масичката пред нея.
Върнете се в началото Go down
Деймън Кларк
Light creatures
Light creatures
Деймън Кларк


Брой мнения : 553
Reputation : 0
Join date : 09.03.2011

Апартаментът - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартаментът   Апартаментът - Page 8 Icon_minitimeСъб Яну 04, 2014 2:22 pm

-Не не ми се пие нищо,ела сядай и ти да хапнеш...
Не искаше да я тормози с нищо повече,Анабел обяви бойкот на супата,като гледаше към чинията на баща си,за пореден път. Отряза едно парче от пилето,което не бе полято със сос и го подаде,като тя с готовност го изяде. После реши да я пробва с зеленчуците,който явно също и се понравиха,а още повече и се понрави и соса който опита:
-Ей бандитке,от чинията на татко винаги е най вкусно нали...
Не знаеше как винаги се получаваше но винаги в чинията на Деймън се намираше най вкусната храна но не и в нейната,макар че за нея се готвеха специални неща.
-А супата?
Поклати глава и я избута,той се засмя и вдигна рамене,и двете умееха да свирят на тънката струна на сърцето му и не можеше да им откаже. Още повече,че тя можеше да остане гладна:
-Дай да хапна аз от нея...
Щеще да я излъже,щом посегна и я опита,на нея тутакси и се видя сладка и си я поиска отново,като след като Деймън я върна,тя започна да сия похапва с апетит.
Той се усмихна облиза се,защото имаше супа по устните си и погледна към Симон.
Върнете се в началото Go down
Симон Кларк

Симон Кларк


Брой мнения : 504
Reputation : 0
Join date : 09.10.2013

Апартаментът - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартаментът   Апартаментът - Page 8 Icon_minitimeСъб Яну 04, 2014 2:31 pm

Гледах ги с огромно обожание и интерес. Бяха много сладки и очевидно се разбираха добре.
- Мисля, че трябва да присъстваш на всяко ядене. Толкова лесно печелиш тези битки... - Засмях се и си помислих, че чарът му действа дори и на нея. Малко му завидях за това, че с такава лекота успява да я накара да си изяде яденето.
След малко чинията на Деймън остана празна, явно му беше харесало.
- Дай да ти сложа още... - Взех му чинията и я напълних отново, след това с Анабел пак започнахме да се лъжем с храната и след като изяде остатъка от супичката, се нахвърли и на чинията на баща си, който отново си подели обяда с нея.
- Сега десертът... - Пудингът леко беше дръпнал и им дадох и на двамата по една купичка.
- След като яде това което и ти... - Свих леко рамене, когато Деймън погледна подозрително към десерта.
Върнете се в началото Go down
Деймън Кларк
Light creatures
Light creatures
Деймън Кларк


Брой мнения : 553
Reputation : 0
Join date : 09.03.2011

Апартаментът - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартаментът   Апартаментът - Page 8 Icon_minitimeСъб Яну 04, 2014 2:38 pm

Избухна в сладък смях,като придърпа Анабел при себе си,даде и купичката,както и една малка лъжица,за да започне. Тя мигновено започна,като даваше и от време на време лъжица на баща си,а той се усмихваше доволно и поглеждаше към нея,а тя също му отвръщаше. Е,накрая и двамата бяха достатъчно изцапани но на никой не му пукаше. Остави чашката,целуна си я по мръсната моцунка,като тръгна към чешмата за да я измие.
-Пудинговото чудовище виждала ли си?
Пошегува се той и я вдигна вече измира:
-Е,ще лягаме ли?
Тя поклати глава енергично,не и се лягаше:
-Е,как така,няма ли да се спи?
Вдигна ръце,правейки се,че не разбира и не знае:
-Я да пита ме мама,какво ще правим?
Погледна към Симон,която довършваше крема.
Върнете се в началото Go down
Симон Кларк

Симон Кларк


Брой мнения : 504
Reputation : 0
Join date : 09.10.2013

Апартаментът - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартаментът   Апартаментът - Page 8 Icon_minitimeСъб Яну 04, 2014 3:03 pm

- Може да поиграете още малко, но после трябва да спиш... - Отвърнах аз, а те се засмяха и двамата. Деймън я замъкна към всекидневната и започнаха да си говорят. По скоро той си водеше диалог, а Анабел му се радваше. Аз пък се заех да разчистя кухнята след урагана Анабел. Навсякъде имаше супа и броколи...
Избърсах пода и измих чиниите и чак тогава се присъединих към купона. В момента Анабел готвеше. Имаше си почти реалистична кухня, която май беше доста по оборудвана от истинската.
- Какво готвиш? - Попитах аз, а тя бързо отвори фурната и ми показа тавичка пълна с пластмасови бисквитки. И двамата с Деймън ахнахме и се засмяхме, а тя започна да ни подава, за да си опитаме.
- Готови ли са вече? ... Добре, нека опитаме... - И двамата се направихме, че отхапваме и с удовлетворение започнахме да й пляскаме, за дето се е справила толкова добре. Тя от своя страна ни възнаграждаваше с заразяващия си смях.
Върнете се в началото Go down
Деймън Кларк
Light creatures
Light creatures
Деймън Кларк


Брой мнения : 553
Reputation : 0
Join date : 09.03.2011

Апартаментът - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартаментът   Апартаментът - Page 8 Icon_minitimeСъб Яну 04, 2014 3:09 pm

Игрите на Анабел винаги бяха доста забавни,когато се включваха и двамата. Само че и на нея започна да и се доспива и пожела да гледа филмче,дори сама си го избра. Искаше да гледа "Пепеляшка",настани се при баща си и се сгуши в него,а той седеше до Симон,която се облегна на неговото рамо. Докато Анабел си играеше с копчетата на ризата му,се унесе и заспа.
-Гледаме "Пепеляшка",а си имаме "Спящата красавица"...
Тихо констатира и се засмя след това,като я пренесе до легълцето. След това се върна при Симон,като се надяваше тази вечер да не и се спи толкова. Приближи се към нея,като я сграпчи нежно и я притисна към себе си:
-А,ние какво филмче,ще гледаме?
Върнете се в началото Go down
Симон Кларк

Симон Кларк


Брой мнения : 504
Reputation : 0
Join date : 09.10.2013

Апартаментът - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартаментът   Апартаментът - Page 8 Icon_minitimeСъб Яну 04, 2014 3:19 pm

Засмях се тихичко и го погледнах изучаващо. Какво филмче можеше да гледаме? А какво искаше да гледаме?
- Какво филмче предлагаш да гледаме? - Попитах аз със същия многозначителен тон, увивайки и ръце и крака около него.
Върнете се в началото Go down
Деймън Кларк
Light creatures
Light creatures
Деймън Кларк


Брой мнения : 553
Reputation : 0
Join date : 09.03.2011

Апартаментът - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартаментът   Апартаментът - Page 8 Icon_minitimeСъб Яну 04, 2014 3:27 pm

-Някое,като за възрастни...
Никога до сега не го бяха правили,да гледат такова филмче,не им трябваше за да ги побърка но можеше да е нещо,което да им даде още идеи:
-Не знам,харесват ли ти такива?
Въпреки всичко не знаеше,как ще приеме идеята:
-Не са ни нужни но би било забавно да гледаме някое такова филмче,а после да приложим наученото.
Те бяха двойка и трябваше да опитват всякакви неща,за да правят нещата поразнообразни. Не бяха скучни но всяко нещо можеше и още да му се добави пикантерия:
-Нещо не толкова вулгарно,съгласна ли си?
Върнете се в началото Go down
Симон Кларк

Симон Кларк


Брой мнения : 504
Reputation : 0
Join date : 09.10.2013

Апартаментът - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартаментът   Апартаментът - Page 8 Icon_minitimeСъб Яну 04, 2014 3:38 pm

Очаквах някакъв подобен отговор, но не очаквах да го направим наистина. Обаче Деймън звучеше доста сериозен, а на мен странно, но ми се стори, че няма нищо лошо в това.
- Да... - Отвърнах тихичко и малко колебливо. Не бях гледала подобни филмчета никога, но с Деймън бях правила много неща, които преди това не, така че...
Притесняваше ме единствено ранния час и това, че Анабел можеше да се събуди всеки момент. Е, Сиси беше при нея, но все пак.
- Гледал ли си преди? - Попитах аз, очаквайки да разбера за неговия опит в това отношение. Ама що за въпрос, нямаше начин да не е. Всеки мъж беше гледал.
Върнете се в началото Go down
Деймън Кларк
Light creatures
Light creatures
Деймън Кларк


Брой мнения : 553
Reputation : 0
Join date : 09.03.2011

Апартаментът - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартаментът   Апартаментът - Page 8 Icon_minitimeСъб Яну 04, 2014 3:45 pm

-Като тинейджър доста,като попораснах вече беше от време на време,а от когато съм с теб,не съм гледал нито един.
Дори и когато бяха разделени не гледа такива филми:
-Ако не се чувстваш конфортно или те притеснява,ми кажи съгласна ли си. И,май е по добре,да си отидем в стаята. Сиси все още е тук и...
Подаде и ръка,за да си отидат в спалнята,там щеше да е малко по добре,затвори след себе си,като и на него му се виждаше едва сега странно. Седна до нея,като я погледна:
-Май не толкова добра идеята?
Присви очи,като и той се колебаеше.
-Има някакви канали по кабелната май,ако искаш просто да превключим на тях и ако не ни хареса да го спрем.
Върнете се в началото Go down
Симон Кларк

Симон Кларк


Брой мнения : 504
Reputation : 0
Join date : 09.10.2013

Апартаментът - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартаментът   Апартаментът - Page 8 Icon_minitimeСъб Яну 04, 2014 3:55 pm

Премислих отново и се зачудих наистина дали е добра идея. Като цяло беше много странно да правим разни неща докато дъщеря ни е в съседната стая и още повече, когато навън беше толкова светло. Може би преди година на никой от нас нямаше да се вижда странно, но сега.
- Искаш ли просто да си полежим? - Предложих аз, в опит да извадя и двама ни от сконфузната ситуация. Той прие сякаш с облекчение предложението ми и легна на леглото до мен. Аз се прехвърлих в прегръдката му и казах:
- Май и двамата остаряваме... - Засмяхме се тихичко, но донякъде беше точно така. Бяхме станали доста по-разумни и по-малко първични от преди, но и в това си имаше своя чар. Което не изключваше, че имаме нужда от своите моменти. Зачудих се как бих могла да внеса малко разнообразие и изведнъж ми просветна. Щяхме да почакаме обаче.
- Свободен ли си утре вечер? - Попитах аз. Неговата изненада беше чак в други ден, освен ако не беше планувал нещо за утре вечер.
Върнете се в началото Go down
Деймън Кларк
Light creatures
Light creatures
Деймън Кларк


Брой мнения : 553
Reputation : 0
Join date : 09.03.2011

Апартаментът - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартаментът   Апартаментът - Page 8 Icon_minitimeСъб Яну 04, 2014 4:00 pm

-Не не съм планирал нищо,ще съм и свободен...
Оставаха само три дни до Коледа,и щеше да прекара пазниците с семейството и и не само тях ами и дните около тях. Всеки се нуждаеше от малко почивка,а и да обърне внимание на семейството си.
Преплете пръсти с нейните,като с облекчение се съгласи с нейната констатация. Тъпо беше да гледат филмчета,това го правеха по младите,не че нямаше да донесе пикантерия но го накара и той да се почувства странно,че я кара да правят такива неща:
-Някаква идея ли имаш мила?
Попита той:
-Да не ти се излиза някъде?
Върнете се в началото Go down
Симон Кларк

Симон Кларк


Брой мнения : 504
Reputation : 0
Join date : 09.10.2013

Апартаментът - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартаментът   Апартаментът - Page 8 Icon_minitimeСъб Яну 04, 2014 4:09 pm

Поклатих леко глава и се усмихнах многозначително:
- Да... Хрумна ми нещо... - Всъщност вече бях начертала целият план, само не знам как точно щях да го изпълня. После се сетих и за това.
- И си мислех точно това, че може да поизлезем малко... Да сменим домашната обстановка за няколко часа... - Всъщност можеше да е нещо много повече от това, но за сега щях да го оставя да тъне в блажено неведение.
- Какво мислиш? Искаш ли да поизлезем?
Върнете се в началото Go down
Деймън Кларк
Light creatures
Light creatures
Деймън Кларк


Брой мнения : 553
Reputation : 0
Join date : 09.03.2011

Апартаментът - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартаментът   Апартаментът - Page 8 Icon_minitimeСъб Яну 04, 2014 4:22 pm

-Съгласен съм!
Добра идея беше да излязат да прекарат малко време само двамата,да скоро го бяха направили но никога не е излишно или в повече,за това го прие дори с невероятен ентусиазъм:
-Ще ми издадеш ли поне малко,от твоята изненада.
Приближи се палаво към нея,като я целуна по врата. При един приятен спомен се усмихна и нежно и каза:
-Спомням си че на кораба не те оставих да видиш нищо от гладовете,който посетих ме. Беше моя пленица. Иска ми се да може и сега да си моя пленица за една седмица.
Щеше да планира нещо като пътуване,малък подарък за нея но нямаше да отсъстват дълго,заради Анабел.
Върнете се в началото Go down
Симон Кларк

Симон Кларк


Брой мнения : 504
Reputation : 0
Join date : 09.10.2013

Апартаментът - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартаментът   Апартаментът - Page 8 Icon_minitimeСъб Яну 04, 2014 4:40 pm

Усмихнах се при спомена за круиза. Това всъщност беше един от най-хубавите ни спомени. Тогава бяхме съвсем спокойни и непритеснявани от никой.
- Ами... - Замислих се малко. - Всъщност нямам още съвсем ясна представа... Мислех си, че мога да открия някое спокойно местенце, на което да вечеряме... - Не исках да издавам повече, защото тогава нямаше да се изненада изобщо, а аз наистина исках да го изненадам по приятен начин и да му върна жеста от по миналата вечер, когато той беше организира всичко онова за мен.
- Ще помоля Сиси да остане при Анабел докато ни няма... Ще бъде забавно, обещавам... - Идеята за вечерта ни извън вкъщи ме завладяваше все повече. Трябваше да си запазя час в студиото за красота... Пълна програма... Трябваше да отида и на пазар, за нещо което да облека и разни аксесоари и най-вече да избера място. Ох, толкова много неща, а нямах никакво време.
- Защо не си починеш, а аз през това време ще се обадя тук там... Става ли? - Дори не го дочаках да ми отговори и бързо се изплъзнах от ръцете му. Скочих от леглото и грабнах телефона си. Затворих се в кабинета на Деймън и започнах да звъня. Първо в салона за красота, където си запазих час за козметик, маникюр, педикюр, фризьор и грим. После започнах да разглеждам актуалните ресторанти в града... Не знам дали обаче ресторант щеше да ни свърши работа, затова заоглеждах хотелите...
Върнете се в началото Go down
Деймън Кларк
Light creatures
Light creatures
Деймън Кларк


Брой мнения : 553
Reputation : 0
Join date : 09.03.2011

Апартаментът - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартаментът   Апартаментът - Page 8 Icon_minitimeСъб Яну 04, 2014 4:50 pm

-Симо...-не успя да довърши-н...
Пое си дълбоко дух и се облегна назад,създаде и работа вместо да я облекчи,трябваше да си мълчи повече вместо да предизвиква някакви бури. Поклати глава и премина с ръка през лицето си. Чакаше я прекалено дълго,тръгна към кабинета си,като я хвана тъкмо,когато приключваше някакъв разговор:
-Е,как е делови дамата ми...
Приближи се към нея,беше секси да я вижда на стола,като някоя шевка на голям фирма,заровена в своята работа или като секси... Добре това беше лоша идея на си я запази за себе си. Приближи се седна до нея на бюрото или по скоро се опря:
-Готова ли си?
Върнете се в началото Go down
Симон Кларк

Симон Кларк


Брой мнения : 504
Reputation : 0
Join date : 09.10.2013

Апартаментът - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартаментът   Апартаментът - Page 8 Icon_minitimeСъб Яну 04, 2014 4:55 pm

Бързо затворих всички прозорци, когато той започна да се приближава и когато беше до мен, вече нямаше нищо уличаващо на монитора. Усмихнах му се широко и поклатих глава:
- Може да се каже... - Казах самодоволно и се отпуснах назад в креслото. Ама много удобен беше този сол. Определено и аз исках такъв, когато си имам собствен кабинет.
- Искам такъв стол... - Казах аз. - В новата къща... Всъщност искам и кабинет. - Май беше по-добре да замълча, защото май прекалявах с исканията.
Върнете се в началото Go down
Деймън Кларк
Light creatures
Light creatures
Деймън Кларк


Брой мнения : 553
Reputation : 0
Join date : 09.03.2011

Апартаментът - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартаментът   Апартаментът - Page 8 Icon_minitimeСъб Яну 04, 2014 5:08 pm

-Естествено,че ще си имаш кабинет дори много по удобен от този стол. Дори,Анабел ще си има свое кътче в което да си твори.
Наведе се спря я за малко,защото леко се полюшваше и впи жадно устни в нейните,за да си открадне един страстен миг:
-Но до тогава знай,че моя кабинет е и твой,винаги можеш да идваш тук...
Това,че беше негов кабинет не означаваше,че не може да бъде и нейния. Нищо не криеше,а работата си можеше да я върши почти на всякъде,стига да имаше обхват:
-Не се преуморявай много,май ти създадох доста работа?
Вгледа се в нея,тя все още сияеше,онзи невероятен бясък не си беше отишъл,тя беше найстина,като малък невероятен ангел. Дали,защото я обичаше всеки ден повече не беше сигурен в това но просто тръпнеше за нея.
Върнете се в началото Go down
Симон Кларк

Симон Кларк


Брой мнения : 504
Reputation : 0
Join date : 09.10.2013

Апартаментът - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартаментът   Апартаментът - Page 8 Icon_minitimeСъб Яну 04, 2014 5:17 pm

- Всъщност г-н Кларк, вие ми осигурихте един много дълъг и релаксиращ ден в салона за красота... За което съм ви ужасно благодарна. - Можеше да се каже, че утрешния ден е повече подарък за мен от колкото за него, което си беше чиста проба егоизъм, но тъй като той нямаше нищо против да ме прави щастлива, аз мислех да се възползвам от тази възможност.
- Което ми напомня да ти кажа, че няма да ме има целия следобед... - Погледнах го невинно, за да видя как ще реагира, но той се усмихна и не каза нищо.
- Ще ти изпратя адреса на мястото където ще вечеряме... Ще те чакам там... Ще говоря и със Сиси, така че ако имаш друга работа през деня, да успееш да си я свършиш... Анабел ще бъде с нея. Какво мислиш?
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Апартаментът - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартаментът   Апартаментът - Page 8 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Апартаментът
Върнете се в началото 
Страница 8 от 10Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Dark Light RPG BG Forum :: Dark Ligth World :: Земята :: Съвременният свят :: Жилищна зона-
Идете на: