Dark Light RPG BG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dark Light RPG BG Forum


 
ИндексPortal*Последни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Гласувайте за форума!
Гласувай за мен в BGTop100.com
BGtop
Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Tyxo.bg counter
BgTopWeb.com - Класация на Българските топ сайтове
Посетете новия ни форум!
Latest topics
» Имението на Ван дер Удсън
Апартаментът - Page 2 Icon_minitimeСъб Юли 02, 2016 3:48 am by Оливия О'Браян

» Къщата в Сан Мориц
Апартаментът - Page 2 Icon_minitimeПет Юли 01, 2016 5:29 am by Майкъл

» Апартаментът
Апартаментът - Page 2 Icon_minitimeВто Мар 08, 2016 9:25 pm by Деймън Кларк

» Френското имения
Апартаментът - Page 2 Icon_minitimeПет Яну 10, 2014 8:03 pm by Дейвид

» Мол
Апартаментът - Page 2 Icon_minitimeПет Дек 13, 2013 8:20 pm by Симон Кларк

» Семейна консултация
Апартаментът - Page 2 Icon_minitimeПон Дек 09, 2013 9:07 pm by Деймън Кларк

» Резиденция Тюдор
Апартаментът - Page 2 Icon_minitimeСъб Дек 07, 2013 9:34 am by Дейвид

» Замъкът на Краля
Апартаментът - Page 2 Icon_minitimeНед Дек 01, 2013 12:59 pm by Амерал Венега

» Коръб 1
Апартаментът - Page 2 Icon_minitimeПет Ное 29, 2013 4:36 pm by Дейвид

Top posters
Деймън Кларк
Апартаментът - Page 2 Vote_lcapАпартаментът - Page 2 Voting_barАпартаментът - Page 2 Vote_rcap 
Амерал Венега
Апартаментът - Page 2 Vote_lcapАпартаментът - Page 2 Voting_barАпартаментът - Page 2 Vote_rcap 
Симон Кларк
Апартаментът - Page 2 Vote_lcapАпартаментът - Page 2 Voting_barАпартаментът - Page 2 Vote_rcap 
Дейвид
Апартаментът - Page 2 Vote_lcapАпартаментът - Page 2 Voting_barАпартаментът - Page 2 Vote_rcap 
Demon Of Passion
Апартаментът - Page 2 Vote_lcapАпартаментът - Page 2 Voting_barАпартаментът - Page 2 Vote_rcap 
Katherine
Апартаментът - Page 2 Vote_lcapАпартаментът - Page 2 Voting_barАпартаментът - Page 2 Vote_rcap 
Stefan_
Апартаментът - Page 2 Vote_lcapАпартаментът - Page 2 Voting_barАпартаментът - Page 2 Vote_rcap 
Майкъл
Апартаментът - Page 2 Vote_lcapАпартаментът - Page 2 Voting_barАпартаментът - Page 2 Vote_rcap 
Khal Drogo
Апартаментът - Page 2 Vote_lcapАпартаментът - Page 2 Voting_barАпартаментът - Page 2 Vote_rcap 
Алиса
Апартаментът - Page 2 Vote_lcapАпартаментът - Page 2 Voting_barАпартаментът - Page 2 Vote_rcap 
Free Counters
Free Counters

 

 Апартаментът

Go down 
2 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
АвторСъобщение
Симон Кларк

Симон Кларк


Брой мнения : 504
Reputation : 0
Join date : 09.10.2013

Апартаментът - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартаментът   Апартаментът - Page 2 Icon_minitimeПет Дек 06, 2013 9:57 pm

Една неволна сълза се отрони от очите ми и побързах да я изтрия преди да разваля всичко. И в интерес на истината ми се стори, че всяка дума която беше казал е искрена, което ме радваше и ми подсказваше, че той наистина ме обича.
- Искам да знаеш, че... каквото и да се беше случило... каквото и да се случи, ти винаги ще си неин баща и ще можеш да бъдеш до нея, ако пожелаеш... - Тогава просто бях така наранена и се чувствах така предадена, че не мислех какво всъщност му причинявам.
- И съжалявам, че не успях да разбера как си се почувствал когато си чул да казвам онези неща на... онази вечеря. - Съзнателно не споменах името на Мат.
- Но трябва да ми повярваш, когато ти казвам, че ти си единствения мъж в живота ми... Ти и никой друг... Обичам те с цялото си сърце Деймън Кларк и никой... абсолютно никой друг не може да промени тези чувства или пък да ги измести... Ти си единствен и не делиш любовта ми с никой...
Върнете се в началото Go down
Деймън Кларк
Light creatures
Light creatures
Деймън Кларк


Брой мнения : 553
Reputation : 0
Join date : 09.03.2011

Апартаментът - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартаментът   Апартаментът - Page 2 Icon_minitimeПет Дек 06, 2013 10:13 pm

Искаше да чуе тези думи от много отдавна,беше загубил надежда,че някога може да ги чуе но когато се случи,сърцето му сякаш пропусна няколко удара. Обви ръце около нея,като я прегърна,затвори очите си и задържа устните си върху челото и. Това го накара да се разчувства да се почувства повече от обичан.
-Вярвам ти любима. Аз и ти направих ме много грешки но и двамата се обичаме ужасно много и знаем,че сме един за друг. Не бих си представил живота си без теб. От както си в живота ми не си и представям никой друг в него освен теб.
Погали я отново:
-Симон ще ми простиш ли,че може да съм ти изневерил. Всъщност не съм сигурен,не помня много от вечерта имам петна но се събудих при приятел,защото бях излязъл с тях. Той каза,че не съм правил нищо но се познавам в такова състояние може и да е станало нещо. Но не мога да си го обясня при положение,че ти си единствената жена,която е в състояние е да ме възбуди,как съм успял да спа с нея... Прости ми...
Не знаеше но трябваше да и поиска прошка,защото не се знаеше нищо,ами ако бе се случило,алкохола не беше оправдание но въпреки всичко.
Върнете се в началото Go down
Симон Кларк

Симон Кларк


Брой мнения : 504
Reputation : 0
Join date : 09.10.2013

Апартаментът - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартаментът   Апартаментът - Page 2 Icon_minitimeСъб Дек 07, 2013 9:22 am

Затворих очи и си поех дълбоко въздух, защото една ужасна болка прониза сърцето ми. За първи път от както цялото това нещо се бе случило, Деймън допускаше, че в действителност има вероятност да ми е изневерил, а аз колкото и да се подготвях, дълбоко в себе си таях надеждата, че тази жена лъже и съпруга ми, на когото така силно вярвах, не ми е изневерил... Сега самия той не вярваше, че не го е направил и трябваше да се изправя пред ужасяващата действителност...
- Аз... - Заекнах малко, защото нямах представа какво трябва да кажа. - Наистина се опитвам... - Опитвах се да не мисля за всички онези неща, които ни разделят, а само за тези, които ни свързват.
- И се старая този път да го направим правилно, заради самите нас и Анабел...
Върнете се в началото Go down
Деймън Кларк
Light creatures
Light creatures
Деймън Кларк


Брой мнения : 553
Reputation : 0
Join date : 09.03.2011

Апартаментът - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартаментът   Апартаментът - Page 2 Icon_minitimeСъб Дек 07, 2013 6:25 pm

-Винаги,ще се разкайвам за грешката си,че излязох от онази къща. Бях толкова заслепен от ревност и егоизъм,трябваше да остана при теб и нищо от това сега нямаше да се случи.
Проклинаше деня в който си го беше помислил,трябваше да и има вяра,по голяма вяра но думите и цялата ситуация го накараха да загуби контрол над действията си и да постъпи,като малко дете и да избяга.
-Да сега всичко трябва да е наред,не искам да ти обещавам повече неща,просто ще ги правя,ще се старая да залича всеки лош миг,като го заместя с хубав,да те направя истински щастлива.
Нещо което трябваше да направи още в началото но просто бе недорасъл за това,сега бе по олегнал и готов да се справи,да поеме отговорността да бъде съпруг и баща,както и истински мъж. Трудно но щеше да даде всичко от себе си,за да го постигне.
Ръката му нежно я галеше:
-Готова ли си утре да отидем на терапевт,аз съм готов да се изправим срещу проблемите и да подобрим връзката си,имаме нужда от това,ако и ти си готова,може още утре да се намери час.
Трябваше да довършат бяха почнали но трябваше и да довършат всичко,което бяха започнали.
Върнете се в началото Go down
Симон Кларк

Симон Кларк


Брой мнения : 504
Reputation : 0
Join date : 09.10.2013

Апартаментът - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартаментът   Апартаментът - Page 2 Icon_minitimeСъб Дек 07, 2013 6:33 pm

Поклатих глава в знак на съгласие и го целунах нежно. Определено имахме нужда от помощ, защото знаех, че раните са излекувани само на повърхността и проблемите ни бяха много по-дълбоки. Самия факт, че бяхме стигнали до тук, говореше, че сме сбъркали много, много отдавна и дори не осъзнаваме къде е проблема.
- Да, готова съм... - Можех да намеря много причини, за да отложим това посещение при терапевта, но просто не желаех да го правя.
- Повече от готова всъщност... - Може би дори щеше да е хубаво и всеки от нас поотделно да поговори с някой, защото поне що се отнасяше до мен, аз бях повредена много преди да срещна Деймън...
Върнете се в началото Go down
Деймън Кларк
Light creatures
Light creatures
Деймън Кларк


Брой мнения : 553
Reputation : 0
Join date : 09.03.2011

Апартаментът - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартаментът   Апартаментът - Page 2 Icon_minitimeСъб Дек 07, 2013 6:43 pm

-Благодаря ти,имаме нужда от това Симон имаме нужда да изгладим нещата. Знам,че дори и сега нещата да са добре,ако не го направим може пак старите проблеми да изплуват,ако не ги поправим...
Погали я отново,като вдигна ръка и няколко капки паднаха по тялото и,толкова му харесваше да я усеща до себе си:
-Искам те до мен,виждам така бъдещето си...
Каза истината точно и право,както си я мислеше,просто се отскубна от устните му но искаше и тя да го знае,искаше да знае,че няма да се откаже от нея:
-Ще запиша час за утре след обяд,ще наема и бавачката за няколко часа докато трае сеанса. Аз ходя при него всяка събота,ти знаеш но имам нужда от това и мисля,че ми помогна да осъзная къде съм грешил до сега.
Понякога да... Някой страничен човек би бил по добър съветник от някой друг. Не че не можеше с нея да сподели но от личен опит знаеше,че е добре да мълчиш за някой неща,защото могат да бъдат разбрани погрешно.
Върнете се в началото Go down
Симон Кларк

Симон Кларк


Брой мнения : 504
Reputation : 0
Join date : 09.10.2013

Апартаментът - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартаментът   Апартаментът - Page 2 Icon_minitimeСъб Дек 07, 2013 7:43 pm

- Защо ще наемаш бавачка? - Анабел вече си имаше три и ако брояхме и мен, тя можеше да мине за най-обгрижваното дете на света.
- Тя вече си има... - И аз бях повече от доволна от грижите, които те полагаха за нея. - Няколко... - Припомних му с усмивка и за сетен път впих устни в неговите.
- Между другото, тази вана е доста приятна... - Изведнъж казах аз и се засмях.
Върнете се в началото Go down
Деймън Кларк
Light creatures
Light creatures
Деймън Кларк


Брой мнения : 553
Reputation : 0
Join date : 09.03.2011

Апартаментът - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартаментът   Апартаментът - Page 2 Icon_minitimeСъб Дек 07, 2013 7:53 pm

-Да така е но тази е по специална.
Всъщност за него беше:
-Не знам,дали ти бях казал но срещнах старата си бавачка,която се грижеше за мен,когато бях дете. Тя ми е по скоро,като майка,дори по близка. Бях ме се загубили но се намерих ме,сега искаше да дойде да види Анабел,тя ще се грижи за нея няколко часа. Ще се запознаеш с нея преди да тръгнем,а след това те двете,ще се забавляват много,а след това,ще вечеряме с нея.
Да не беше забравил за другите бавачки но Франсиска е жена,която му е като майка,жена която искаше да запознае със съпругата си:
-Тя е прекрасна,ще я харесаш и тя теб също...
Може да е много за един ден но,щеше да е приятна изненада. Притисна я малко към себе си:
-Върховна е ако питаш мен но честно да ти призная ти я правиш такава,едва ли без теб,ще е толкова готина тази вана.
Върнете се в началото Go down
Симон Кларк

Симон Кларк


Брой мнения : 504
Reputation : 0
Join date : 09.10.2013

Апартаментът - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартаментът   Апартаментът - Page 2 Icon_minitimeСъб Дек 07, 2013 8:05 pm

Идеята да оставя дъщеря си на напълно непозната не ми се нравеше никак, но възнамерявах да преговарям за това и то докато сме още тук и той е в токова положение, в което едва ли можеше да ми откаже нещо.
- Защо не ни запознаеш на вечеря? - Наистина не исках да оставям Анабел на грижите на непознат.
- Когато завършим всичко тук... - Започнах да го целувам съблазнително по устните и врата. - Може да приготвя нещо вкусно... - Бях понаучила някой неща докато бях бременна и не излизах от вкъщи, така че щях да се справя.
- Ще бъде много по-приятно... За всички... - Анабел също не я познаваше, а тя не свикваше толкова бързо с нови хора и щеше да е добре ако сме наоколо.
Върнете се в началото Go down
Деймън Кларк
Light creatures
Light creatures
Деймън Кларк


Брой мнения : 553
Reputation : 0
Join date : 09.03.2011

Апартаментът - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартаментът   Апартаментът - Page 2 Icon_minitimeСъб Дек 07, 2013 8:18 pm

-Тя е професионална гувернантка,разбира си от работата и ме е гледала от малък. По близка ми е от майка...
Опитваше се да я омилостиви,да не го манипулира сега,знаеше че не може да и откаже,особено когато по между тях имаше вода и нищо друго,а водата не пречеше,а дори и помагаше да го склони:
-Добре,добре... Няма да я викам,ще ви запозная на вечеря...
Не можеше да и откаже за това просто реши да се примири преди да е почнала с по грубичките мерки,който щяха да го побъркат тотално.
-Но ще видиш,тя е най милата жена на света...
Облзалагаше се че Анабел,ще я хареса,защото знаеше много похвати и игри,който можеше да я научи,а и погледа и е невероятно топъл и благ:
-Но трябва да намалим малко бавачките,ще работя повече от вкъщи но не е редно да прекарва толкова много време с чужди хора.
Върнете се в началото Go down
Симон Кларк

Симон Кларк


Брой мнения : 504
Reputation : 0
Join date : 09.10.2013

Апартаментът - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартаментът   Апартаментът - Page 2 Icon_minitimeСъб Дек 07, 2013 8:27 pm

Отдръпнах се леко и повдигнах въпросително едната си вежда:
- Какво имаш предвид с това? - Попитах малко объркано, понеже ако правилно бях разбрала се опитваше да каже, че бавачките й прекарват повече време с нея, отколкото аз, а това съвсем не беше така. От както Анабел се беше родила, посвещавах всяка свободна минута в грижи за нея, а през времето в което спеше, се опитвах да се погрижа и за себе си. Бавачките й главно я наблюдаваха докато спи или й приготвяха храна, или пък оставаха с нея, докато аз трябва да свърша нещо друго, но обикновено прекарваше времето си или с мен или с Деймън и тези намеци не ми допадаха изобщо.
Върнете се в началото Go down
Деймън Кларк
Light creatures
Light creatures
Деймън Кларк


Брой мнения : 553
Reputation : 0
Join date : 09.03.2011

Апартаментът - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартаментът   Апартаментът - Page 2 Icon_minitimeСъб Дек 07, 2013 8:45 pm

-Просто съм отгледан от много бавачки и различни,и винаги ми е било гадно да се разделям с тях,защото сякаш се разделяш с близък човек,особено когато си дете това е тежко. Грижиш се отлично за Анабел но много чужди хора просто не ми харесва като идея.
Опитваше се да и го каже по начин по който да не бъде разбран погрешно но просто се страхуваше:
-Не искам да и се случат нещата,който на мен ми се случиха. Да ти не си,като моята майка,ти си грижовна и наистина обичаш Анабел,но моята майка не.
Погали я отново по гърба:
-Нядявам се не те засегнах исках да ме разбереш правилно,просто мисля,че можем след като попорасне да ги понамалим малко.
Върнете се в началото Go down
Симон Кларк

Симон Кларк


Брой мнения : 504
Reputation : 0
Join date : 09.10.2013

Апартаментът - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартаментът   Апартаментът - Page 2 Icon_minitimeСъб Дек 07, 2013 8:55 pm

Деймън рядко говореше за детството си. Всъщност не мисля, че някога е споделял нещо по-лично за него, но сега сякаш се опитваше да открехне тази врата, а аз не знаех дали изобщо трябва да питам или да изчакам той сам да сподели, ако желае.
- Възнамерявах да запазя само една... - Отвърнах малко по-спокойно. - Която да ми помага за Анабел и домакинството... Имам предвид, че понякога и двамата ще бъдем заети или прекалено уморени и ще имаме нужда от помощ... - Всъщност може би само с един човек нямаше да се получи, защото нямаше да мога да я вържа тук двадесет и четири часа седем дни в седмицата, но за това щях да мисля по-късно ако не успеехме да се справим.
Върнете се в началото Go down
Деймън Кларк
Light creatures
Light creatures
Деймън Кларк


Брой мнения : 553
Reputation : 0
Join date : 09.03.2011

Апартаментът - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартаментът   Апартаментът - Page 2 Icon_minitimeСъб Дек 07, 2013 9:02 pm

-Не сега,рано е още тя е все още малка,макар и да е умна,е малка. Ще ти помагам повече,няма да работя събота и неделя и,ще си бъда в къщи.
Погали я леко не знаеше и как ще реагира на следващото предложение:
-Има детски градини и за такива деца,като нея. Имам предвид богати деца,ще е хубаво да е сред деца,да се социализира,не ми се иска да я превърнем в роза под капак. Знам те се роди и беше толкова малка и крехка но сега е силна и е като другите деца,ще се справи в такава ситуация.
Трябваше да не я глезят прекалено,е нямаше да им се получи от сега се знаеше но въпреки това трябваше да опитат да бъдат малко по спокойни:
-Няма да ти хареса и на мен също но трябва да има и някакъв социален живот,аз не го притежавах имах си бавачките,който след седмица си отиваха.
Върнете се в началото Go down
Симон Кларк

Симон Кларк


Брой мнения : 504
Reputation : 0
Join date : 09.10.2013

Апартаментът - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартаментът   Апартаментът - Page 2 Icon_minitimeСъб Дек 07, 2013 9:15 pm

- Какво ти става? - Попитах невярващо и слязох от него, защото определено беше ужасно нелепо да водим подобен разговор, в такава поза при това голи.
- Само преди месец навърши годинка и определено няма да я изпращам в детска градина за деца като нея или в каквато и да е друга... - Или аз нещо не бях в ред или той живееше в някаква паралелна вселена и нямаше никаква представа за това как живее Анабел.
- Освен това, тя не е ти... И хората които сме избрали да се грижат за нея, са с нея още от момента, в който се прибра от болницата... И социализирането за което говориш... Не знам точно как ще се получи, защото едва излизаме от дома си, без на следващия ден да лъснем по всички вестници... Не желая да подлагам дъщеря си на всичко това... Не и от сега, затова ако имаш някакъв проблем с това как се грижа за нея, по-добре го кажи директно...
Върнете се в началото Go down
Деймън Кларк
Light creatures
Light creatures
Деймън Кларк


Брой мнения : 553
Reputation : 0
Join date : 09.03.2011

Апартаментът - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартаментът   Апартаментът - Page 2 Icon_minitimeСъб Дек 07, 2013 9:27 pm

-Не не Симон...
Приближи се,като улови ръцете и:
-Ти си прекрасна майка всичко правиш така както трябва. Не става дума за сега,сега е малка и все още не разбира много неща,за това трябва да сме внимателни. Говоря след може три или,четири години,когато порасне,да не я лишаваме от социални контакти.
Опитваше се да говори с нея:
-Виж Симон,опитвам се да говоря с теб,не ми е целта да те обиждам или налагам мнение. Ако не желаеш нещо не бих те принудил. Просто искам тя да има всичко,което не съм имал аз,вече го има с прекрасната майка,която има но винаги,ще се опитвам да и дам и социален живот.
Погали я отново по бузата,явно се страхуваше прекалено много и не бе редно да водят такъв разговор сега:
-Добре спирам по тази тема,няма да я повдигам,не ти харесва за това няма да казвам нищо повече.
Върнете се в началото Go down
Симон Кларк

Симон Кларк


Брой мнения : 504
Reputation : 0
Join date : 09.10.2013

Апартаментът - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартаментът   Апартаментът - Page 2 Icon_minitimeНед Дек 08, 2013 11:23 am

Трябваше да се успокоя, защото отново приемах всичко прекалено навътре. Той беше неин баща, естествено, че щеше да има мнение за това как трябва да я възпитаваме и аз не можех винаги да го приемам като лично нападение.
- Съжалявам... - Казах изморено. - Просто се научих да не гледам толкова далеч в бъдещето...
Върнах се обратно при него и го целунах.
- Освен това съм ужасно изморена...
Върнете се в началото Go down
Деймън Кларк
Light creatures
Light creatures
Деймън Кларк


Брой мнения : 553
Reputation : 0
Join date : 09.03.2011

Апартаментът - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартаментът   Апартаментът - Page 2 Icon_minitimeНед Дек 08, 2013 6:24 pm

-Почини си,по добре е да не обсъждаме сериозни неща,като сме изморени,нито аз нито пък ти мислим трезво и сме по склони да се скараме.
Да това беше най-добре и за двамата но понякога му се искаше да сподели мнение. Не искаше да му се подчиняват,а просто понякога само да го изслушват:
-Скъпа,понякога имам нужда да споделям,знам че понякога казвам доста глупави неща не се ядосвай не целя да те нападам...
Погали я отново нежно и я целуна:
-Вече знаеш,че казвам повечето неща без дори въобще да ги мисля...
Трябваше им терапия определено и на двамата за да изяснят проблемите си и да приемат и двамата спокойно нещата. Не можеше всеки спор да се превръща в битка:
-Права си че не бива толкова надалеч да гледаме но Анабел расте много бързо и преди да се усетим,ще е в колеж. Просто е редно да помислим и малко по напред,за да и дадем всичко нужно,за да се развие.
Върнете се в началото Go down
Симон Кларк

Симон Кларк


Брой мнения : 504
Reputation : 0
Join date : 09.10.2013

Апартаментът - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартаментът   Апартаментът - Page 2 Icon_minitimeНед Дек 08, 2013 6:41 pm

Преброих до десет на ум и едва тогава казах каквото имах да казвам.
- Според мен Анабел е като всяко друго дете и не се ползва с никакви привилегии, освен купищата играчки които получава главно от теб, но това е всичко... Яде същите неща като всяко едно дете на нейната възраст и като всяко друго дете на нейната възраст има нужда от 24 часово наблюдение, защото е прекалено малка и няма как да остане сама... Що се отнася до броя на детегледачките, изобщо не намирам това за стряскащо, защото е безкрайно изморително да си около нея... Имат нужда от почивка, както между другото и аз самата... Занималните за които говориш са... нежелателни, поне за мен, защото вярваш или не жените, които са сега около нея разбират прекрасно от работата си и това си личи по толкова много неща... Сигурно си забелязал колко възприемчива и умна е и не мисля, че когато нещо очевидно работи, трябва да се променя... Освен това обучението вкъщи, изобщо не е антисоциално... Аз съм отгледана вкъщи и не съм антисоциална... - Да, може би сега нямах особено много приятели, даже изобщо, обаче това не се дължеше на това, че не умеех да общувам с хора.
- И не виждам как ако прекарва почти целите си дни в някаква забавачница, далеч от нас, ще и покажа колко много мислим за нея и я обичаме...
Върнете се в началото Go down
Деймън Кларк
Light creatures
Light creatures
Деймън Кларк


Брой мнения : 553
Reputation : 0
Join date : 09.03.2011

Апартаментът - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартаментът   Апартаментът - Page 2 Icon_minitimeНед Дек 08, 2013 6:51 pm

Този спор нямаше да отиде до никъде,явно и ясно дори е това,че имаха различни мнения за нещата,а що се отнася до Анабел имаха очеизвадно различни мнения. А това да живее,като съксиено цвете никак не му харесваше. Това да е постоянно гледана от бавачки го стряскаше. Но реши да си замълчи,за да не изпада в повече неловки ситуации. Нямаше за миг да се вслуша в неговите думи и щеше да стори това,което си бе наумила.
Въздъхна дълбоко и я погали по рамото,като реши тотално да замълчи,защото щеше да продължи или да отговори напреки. Явно просто нямаше да има пръст в живота на дъщеря си и,щеше да бъде отглеждана от три бавачки,после от три учителки и когато дойдеше време за университет,щеше да бъде странното момиче. Нямаше да има и грам приятели,както и абсолютно никакъв социален живот. Но реши да запази мнението си за себе си,а когато последствията се окажеха на лице,щяха и двамата да се опрекват.
Върнете се в началото Go down
Симон Кларк

Симон Кларк


Брой мнения : 504
Reputation : 0
Join date : 09.10.2013

Апартаментът - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартаментът   Апартаментът - Page 2 Icon_minitimeНед Дек 08, 2013 7:01 pm

Макар, че не казваше нищо, виждах, че не е доволен от отговора ми, но нямаше да изпратя дъщеря си в някаква забавачница, при положение, че тук получаваше много по-добри грижи. Освен това щеше да има на разположение цял живот, за да създава приятели. На седем щеше да започне училище и щеше да си намери куп приятели, също като мен и убедена съм и Деймън, който не беше много наясно с нещата. В един момент искаше неговата бавачка да се грижи за дъщеря ни, защото му била като майка, а после се оплакваше, че му сменяли бавачките и това било лошо... Само ако наистина можех да му схвана логиката щеше да е добре.
- Мисля, че приключих тук... - Казах след малко и излязох от ваната, после се мушнах за бързо под душа, за да изплакна пяната от тялото си, накрая спрях водата и се увих с една хавлия. Бях искрено разтревожена, че нещо ще излезе от всичко това. Още не бяхме заживели заедно и вече спорехме. Може би просто не бяхме изобщо един за друг и не ни беше писано да сме заедно.
Върнете се в началото Go down
Деймън Кларк
Light creatures
Light creatures
Деймън Кларк


Брой мнения : 553
Reputation : 0
Join date : 09.03.2011

Апартаментът - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартаментът   Апартаментът - Page 2 Icon_minitimeНед Дек 08, 2013 7:15 pm

Не тръгна веднага след нея имаше време да помисли да обмисли нещата. Накрая просто му просветна. Стана и отиде до нея веднага,пияната се стичаше по него,отиде зад нея,като я прегърна,целуна я нежно по врата:
-Обичам те Симон...
Да това е най-простия отговор,всеки спор е излишен,защо въобще обсъждаха нещата. Анабел беше дете на богати родители,те щяха да се постараят да и покажат колко я обичат но трябваше и те да покажат,че се ценят:
-Спорим за глупости любима,наистина за глупости,опитвам се да не повтори моя живот,а истината е,че си има свой и той е различен с двама родители,който я обичат и държат на нея.
Върнете се в началото Go down
Симон Кларк

Симон Кларк


Брой мнения : 504
Reputation : 0
Join date : 09.10.2013

Апартаментът - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартаментът   Апартаментът - Page 2 Icon_minitimeНед Дек 08, 2013 7:27 pm

Затворих очи и въздъхнах.
- Не съм убедена, че това е достатъчно Деймън... - След всичко което се беше случило, едно ми беше станало ясно и това бе простичкия факт, че колкото и да го обичам, тази любов не може да реши и половината от проблемите ни.
Завъртях се в ръцете му и го погледнах в очите:
- Не съм убедена, че любовта и желанието ни да променим нещата е достатъчно, за да бъдем заедно... Не съм убедена, че искам да продължавам да се боря... Защото всичко е една огромна борба, а аз просто се надявах, че... Иска ми се... Иска ми се да бъде по-лесно... Да мислим поне за нещо по един и същ начин, а не е така и... Просто се уморих да се боря и правя компромиси...
Върнете се в началото Go down
Деймън Кларк
Light creatures
Light creatures
Деймън Кларк


Брой мнения : 553
Reputation : 0
Join date : 09.03.2011

Апартаментът - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартаментът   Апартаментът - Page 2 Icon_minitimeНед Дек 08, 2013 7:35 pm

-Симон нормално е,ние сме различни хора,нормално е да имаме различно мнение,няма двойка която да няма конфикти.
Завъртя се към себе си,като нежничко целуна и я погали по лицето.
-Още сме в началото,толкова в началото ли ще се откажем. Имаме нов дом,тъкмо се настаних ме.
Погали я отново и я притисна към себе си:
-Уморени сме и двамата,не можем да мислим трезво,ще поспим,ще отидем на терапевт,ще ни помогне. Сигурен съм,че ще намерим общи неща,просто сега сме много наранени и двамата и не можем да погледнем хубавите неща.
Върнете се в началото Go down
Симон Кларк

Симон Кларк


Брой мнения : 504
Reputation : 0
Join date : 09.10.2013

Апартаментът - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартаментът   Апартаментът - Page 2 Icon_minitimeНед Дек 08, 2013 7:50 pm

Започнах да плача, а той ме придърпа в обятията си и започна да ме успокоява. Чувствах се толкова глупаво и нелепо, но сякаш тези сълзи ми помогнаха да се почувствам много по-добре. Не бях плакала от толкова много време, защото постоянно си повтарях, че трябва да бъда силна заради Анабел и сега сякаш отново можех да си позволя да бъда слаба, защото без значение, че имаме проблеми, знаех, че не трябва да се справям с всичко сама, че той е тук и ще поема ударите вместо мен, ако се наложи... Отново можех да си позволя да бъда слаба, защото се предполагаше, че той е силния...
- Толкова много боли... - Не заради това, че не мислехме еднакво за това как да отглеждаме дъщеря си, а за това, че ми беше изневерил и целия този ужасяващ страх, че когато другото му дете се роди, той може да предпочете него... Може би с неговата секретарка нямаше да му бъде толкова трудно и в крайна сметка щеше да избере нея и нейното дете...
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Апартаментът - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартаментът   Апартаментът - Page 2 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Апартаментът
Върнете се в началото 
Страница 2 от 10Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Dark Light RPG BG Forum :: Dark Ligth World :: Земята :: Съвременният свят :: Жилищна зона-
Идете на: