Dark Light RPG BG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dark Light RPG BG Forum


 
ИндексPortal*Последни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Гласувайте за форума!
Гласувай за мен в BGTop100.com
BGtop
Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Tyxo.bg counter
BgTopWeb.com - Класация на Българските топ сайтове
Посетете новия ни форум!
Similar topics
Latest topics
» Имението на Ван дер Удсън
Имението "Милер" - Page 9 Icon_minitimeСъб Юли 02, 2016 3:48 am by Оливия О'Браян

» Къщата в Сан Мориц
Имението "Милер" - Page 9 Icon_minitimeПет Юли 01, 2016 5:29 am by Майкъл

» Апартаментът
Имението "Милер" - Page 9 Icon_minitimeВто Мар 08, 2016 9:25 pm by Деймън Кларк

» Френското имения
Имението "Милер" - Page 9 Icon_minitimeПет Яну 10, 2014 8:03 pm by Дейвид

» Мол
Имението "Милер" - Page 9 Icon_minitimeПет Дек 13, 2013 8:20 pm by Симон Кларк

» Семейна консултация
Имението "Милер" - Page 9 Icon_minitimeПон Дек 09, 2013 9:07 pm by Деймън Кларк

» Резиденция Тюдор
Имението "Милер" - Page 9 Icon_minitimeСъб Дек 07, 2013 9:34 am by Дейвид

» Замъкът на Краля
Имението "Милер" - Page 9 Icon_minitimeНед Дек 01, 2013 12:59 pm by Амерал Венега

» Коръб 1
Имението "Милер" - Page 9 Icon_minitimeПет Ное 29, 2013 4:36 pm by Дейвид

Top posters
Деймън Кларк
Имението "Милер" - Page 9 Vote_lcapИмението "Милер" - Page 9 Voting_barИмението "Милер" - Page 9 Vote_rcap 
Амерал Венега
Имението "Милер" - Page 9 Vote_lcapИмението "Милер" - Page 9 Voting_barИмението "Милер" - Page 9 Vote_rcap 
Симон Кларк
Имението "Милер" - Page 9 Vote_lcapИмението "Милер" - Page 9 Voting_barИмението "Милер" - Page 9 Vote_rcap 
Дейвид
Имението "Милер" - Page 9 Vote_lcapИмението "Милер" - Page 9 Voting_barИмението "Милер" - Page 9 Vote_rcap 
Demon Of Passion
Имението "Милер" - Page 9 Vote_lcapИмението "Милер" - Page 9 Voting_barИмението "Милер" - Page 9 Vote_rcap 
Katherine
Имението "Милер" - Page 9 Vote_lcapИмението "Милер" - Page 9 Voting_barИмението "Милер" - Page 9 Vote_rcap 
Stefan_
Имението "Милер" - Page 9 Vote_lcapИмението "Милер" - Page 9 Voting_barИмението "Милер" - Page 9 Vote_rcap 
Майкъл
Имението "Милер" - Page 9 Vote_lcapИмението "Милер" - Page 9 Voting_barИмението "Милер" - Page 9 Vote_rcap 
Khal Drogo
Имението "Милер" - Page 9 Vote_lcapИмението "Милер" - Page 9 Voting_barИмението "Милер" - Page 9 Vote_rcap 
Алиса
Имението "Милер" - Page 9 Vote_lcapИмението "Милер" - Page 9 Voting_barИмението "Милер" - Page 9 Vote_rcap 
Free Counters
Free Counters

 

 Имението "Милер"

Go down 
2 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
АвторСъобщение
Sebastian Miller
Residents of the Еarth
Residents of the Еarth
Sebastian Miller


Брой мнения : 238
Reputation : 0
Join date : 15.03.2011

Имението "Милер" - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението "Милер"   Имението "Милер" - Page 9 Icon_minitimeВто Авг 23, 2011 8:13 pm

Усетих я ,нещо не беше наред,защото сбръчка чело.Изправих се.
- Какво ти е любима ?-запитах с глас,в който се четеше нежност и любов.
- Боли ли те ? Какво да направя,за да те облекча ?Искаш ли възглавница,гърбът ли е ?-залях я с толкова много въпроси,преди да се усетя.
- Извинявай ,мила,сигурно те обърках,казах извинително.
Върнете се в началото Go down
Adriana_
Residents of the Еarth
Residents of the Еarth
Adriana_


Брой мнения : 237
Reputation : 0
Join date : 15.03.2011

Имението "Милер" - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението "Милер"   Имението "Милер" - Page 9 Icon_minitimeВто Авг 23, 2011 8:22 pm

Погледнах го и съвсем леко се усмихнах , болката скоро отмина , но се страхувах да не започне пак.
- Не , не , спокойно само малко ме заболя корема. - казах и станах от хамака.
- Аз смятам да се кача горе и да си легна.
Върнете се в началото Go down
Sebastian Miller
Residents of the Еarth
Residents of the Еarth
Sebastian Miller


Брой мнения : 238
Reputation : 0
Join date : 15.03.2011

Имението "Милер" - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението "Милер"   Имението "Милер" - Page 9 Icon_minitimeСря Авг 24, 2011 7:45 pm

- В никакъв случай,няма да ти позволя,да се натоварваш-преди да разбере,какво точно имам предвид я хванах и я вдигнах.Тя започна да протестира,но аз я успокоих,че изобщо не ми тежи.Влязохме в спалнята положих я нежно на леглото и страстно я целунах.
- Ти винаги си била,най-красивата жена ,в света за мен и такава ,ще си останеш и занапред.
Върнете се в началото Go down
Adriana_
Residents of the Еarth
Residents of the Еarth
Adriana_


Брой мнения : 237
Reputation : 0
Join date : 15.03.2011

Имението "Милер" - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението "Милер"   Имението "Милер" - Page 9 Icon_minitimeСря Авг 24, 2011 7:53 pm

- Oбичам те. - казах и също го целунах и се усмихнах леко. Галих леко лицето му и след около 15 минути усетих силна болка отново, стиснах ръката му. Терминът ми беше чак след 1 месец , водите ми не бяха изтекли още , но имах чувството , че нещо не е наред. Погледнах Себастиан.
- Мисля , че трябва да отидем до болницата.
Върнете се в началото Go down
Sebastian Miller
Residents of the Еarth
Residents of the Еarth
Sebastian Miller


Брой мнения : 238
Reputation : 0
Join date : 15.03.2011

Имението "Милер" - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението "Милер"   Имението "Милер" - Page 9 Icon_minitimeСря Авг 24, 2011 8:20 pm

- И аз те обичам-казах и тогава пак ,тази болка я сви и без да ми казва,щях,да я закарам до болницата.
- По това време има ужасно задръстване,потърпи малко ,не е хубаво,да те местим,ще пратя хеликоптера,за доктора.Казвайки това извадих мобилният си телефон и ми казаха ,че до десет минути,ще са готови ,да излетят.
- Нека са пет !-казах заплашително и те обещаха,да се постараят.
- Потърпи любима,ей сега идва докторът.-погалих нежно,вече изпотеното ѝ чело,пратих прислужницата да донесе мокри кърпи.
Върнете се в началото Go down
Adriana_
Residents of the Еarth
Residents of the Еarth
Adriana_


Брой мнения : 237
Reputation : 0
Join date : 15.03.2011

Имението "Милер" - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението "Милер"   Имението "Милер" - Page 9 Icon_minitimeСря Авг 24, 2011 8:32 pm

Погледнах го. Мислих , че трябва да отидем до болницата , може би там всичко щеше да бъде по-добре , а сега докторът щеше да идва тук.Уплаших се , дори даже много , хванах ръката му и прислужницата донесе мокри кърпи , чувах , че още някой идва по коридора , сигурно беше доктора.
- Може би са само фалшиви контракции и всичко ще е наред.
Върнете се в началото Go down
Sebastian Miller
Residents of the Еarth
Residents of the Еarth
Sebastian Miller


Брой мнения : 238
Reputation : 0
Join date : 15.03.2011

Имението "Милер" - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението "Милер"   Имението "Милер" - Page 9 Icon_minitimeСря Авг 24, 2011 8:58 pm

Тя,стисна ръката ми-аз също стиснах нейната ,в отговор,макар,доста по-леко.
- Може,но може и наистина да раждаш,за това не се безпокой любима,доктора ще се погрижи за теб-усмихнах се ,десет напрегнати минути,по-късно доктора пристигна.Накара ме ,да изляза от стаята ,не исках,но той каза,че е наложително.Подчиних се ,макар,да не желаех,да се отделям от нея.
- Но после ще ми кажете всичко-казах с тон ,който не търпеше възражение ,той само кимна в знак,на съгласие.Седнах пред стаята и зачаках,да бъда извикан отново.
Върнете се в началото Go down
Adriana_
Residents of the Еarth
Residents of the Еarth
Adriana_


Брой мнения : 237
Reputation : 0
Join date : 15.03.2011

Имението "Милер" - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението "Милер"   Имението "Милер" - Page 9 Icon_minitimeСря Авг 24, 2011 9:12 pm

Скоро доктора влезе и накара Себастиан да излезе от стаята , честно да си призная се уплаших. Прегледа ме и каза , че имам само 1 сантиметър разкритие , но до няколко часа раждането можело да започне. Каза и , че по-добре да съм в болница , бебето е щяло да се роди по-рано и за това трябвало да бъде в ковиоз , за да има по-големи възможности да оцелее ,след което излезе при Себастиан.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Имението "Милер" - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението "Милер"   Имението "Милер" - Page 9 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Имението "Милер"
Върнете се в началото 
Страница 9 от 9Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
 Similar topics
-
» Имението на сем. Кларк
» Имението на Сирони
» Имението на Висше стоящите

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Dark Light RPG BG Forum :: Dark Ligth World :: Земята :: Съвременният свят :: Жилищна зона-
Идете на: