Dark Light RPG BG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dark Light RPG BG Forum


 
ИндексPortal*Последни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Гласувайте за форума!
Гласувай за мен в BGTop100.com
BGtop
Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Tyxo.bg counter
BgTopWeb.com - Класация на Българските топ сайтове
Посетете новия ни форум!
Similar topics
Latest topics
» Имението на Ван дер Удсън
Имението "Милер" - Page 5 Icon_minitimeСъб Юли 02, 2016 3:48 am by Оливия О'Браян

» Къщата в Сан Мориц
Имението "Милер" - Page 5 Icon_minitimeПет Юли 01, 2016 5:29 am by Майкъл

» Апартаментът
Имението "Милер" - Page 5 Icon_minitimeВто Мар 08, 2016 9:25 pm by Деймън Кларк

» Френското имения
Имението "Милер" - Page 5 Icon_minitimeПет Яну 10, 2014 8:03 pm by Дейвид

» Мол
Имението "Милер" - Page 5 Icon_minitimeПет Дек 13, 2013 8:20 pm by Симон Кларк

» Семейна консултация
Имението "Милер" - Page 5 Icon_minitimeПон Дек 09, 2013 9:07 pm by Деймън Кларк

» Резиденция Тюдор
Имението "Милер" - Page 5 Icon_minitimeСъб Дек 07, 2013 9:34 am by Дейвид

» Замъкът на Краля
Имението "Милер" - Page 5 Icon_minitimeНед Дек 01, 2013 12:59 pm by Амерал Венега

» Коръб 1
Имението "Милер" - Page 5 Icon_minitimeПет Ное 29, 2013 4:36 pm by Дейвид

Top posters
Деймън Кларк
Имението "Милер" - Page 5 Vote_lcapИмението "Милер" - Page 5 Voting_barИмението "Милер" - Page 5 Vote_rcap 
Амерал Венега
Имението "Милер" - Page 5 Vote_lcapИмението "Милер" - Page 5 Voting_barИмението "Милер" - Page 5 Vote_rcap 
Симон Кларк
Имението "Милер" - Page 5 Vote_lcapИмението "Милер" - Page 5 Voting_barИмението "Милер" - Page 5 Vote_rcap 
Дейвид
Имението "Милер" - Page 5 Vote_lcapИмението "Милер" - Page 5 Voting_barИмението "Милер" - Page 5 Vote_rcap 
Demon Of Passion
Имението "Милер" - Page 5 Vote_lcapИмението "Милер" - Page 5 Voting_barИмението "Милер" - Page 5 Vote_rcap 
Katherine
Имението "Милер" - Page 5 Vote_lcapИмението "Милер" - Page 5 Voting_barИмението "Милер" - Page 5 Vote_rcap 
Stefan_
Имението "Милер" - Page 5 Vote_lcapИмението "Милер" - Page 5 Voting_barИмението "Милер" - Page 5 Vote_rcap 
Майкъл
Имението "Милер" - Page 5 Vote_lcapИмението "Милер" - Page 5 Voting_barИмението "Милер" - Page 5 Vote_rcap 
Khal Drogo
Имението "Милер" - Page 5 Vote_lcapИмението "Милер" - Page 5 Voting_barИмението "Милер" - Page 5 Vote_rcap 
Алиса
Имението "Милер" - Page 5 Vote_lcapИмението "Милер" - Page 5 Voting_barИмението "Милер" - Page 5 Vote_rcap 
Free Counters
Free Counters

 

 Имението "Милер"

Go down 
2 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
АвторСъобщение
Sebastian Miller
Residents of the Еarth
Residents of the Еarth
Sebastian Miller


Брой мнения : 238
Reputation : 0
Join date : 15.03.2011

Имението "Милер" - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението "Милер"   Имението "Милер" - Page 5 Icon_minitimeПон Мар 21, 2011 6:47 am

- Да разбира се,както всеки ден,да се грижа,за теб.-усмихнах се и я целунах.
- Иначе,ако питаш,за сделки,винаги има.Но ще пратя ,други хора,след този меко казано провал,смятам,да си взема почивка-усмихнах и` се.
- Надявам се ,че няма да ти досаждам,като сме по цял ден заедно.
Върнете се в началото Go down
Adriana_
Residents of the Еarth
Residents of the Еarth
Adriana_


Брой мнения : 237
Reputation : 0
Join date : 15.03.2011

Имението "Милер" - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението "Милер"   Имението "Милер" - Page 5 Icon_minitimeПон Мар 21, 2011 7:02 am

- Радвам се , че реши да си вземеш почивка , страхотно е че всеки ден ще сме заедно , за да наваксаме за времето , през което не сме били. - усмихнах се отново и го целунах , когато беше при мен беше в безопаност , знаех къде е и какво прави и тогава единствено не се притеснявах за него , не можеше да му се случи нищо.
Върнете се в началото Go down
Sebastian Miller
Residents of the Еarth
Residents of the Еarth
Sebastian Miller


Брой мнения : 238
Reputation : 0
Join date : 15.03.2011

Имението "Милер" - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението "Милер"   Имението "Милер" - Page 5 Icon_minitimeПон Мар 21, 2011 8:42 am

- Да мила и аз бих го искал,даже може още утре да заминем,искам да те заведа до Венеция ,Париж, Мадрид това са невероятно красиви градове и трябва да ги видиш с очите си,з ада ми повярваш.А също бих те завел ,където пожелаеш-погалих я.
- Само ние двамата ,какво ще кажеш ,готова ли си утре да заминем ?
Върнете се в началото Go down
Adriana_
Residents of the Еarth
Residents of the Еarth
Adriana_


Брой мнения : 237
Reputation : 0
Join date : 15.03.2011

Имението "Милер" - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението "Милер"   Имението "Милер" - Page 5 Icon_minitimeПон Мар 21, 2011 3:04 pm

- Това звучи страхотно - с него отдавна искахме да отидем някъде , само двамата , но тази възможност не ни се беше отдавала много до сега.
- С теб бих отишла и на края на света - целунах го.
Върнете се в началото Go down
Sebastian Miller
Residents of the Еarth
Residents of the Еarth
Sebastian Miller


Брой мнения : 238
Reputation : 0
Join date : 15.03.2011

Имението "Милер" - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението "Милер"   Имението "Милер" - Page 5 Icon_minitimeПон Мар 21, 2011 6:17 pm

Думите и ме зарадваха иизпълниха сърцето ми ,придърпах я към себе си и я дарих ,със страстна целувка.
- Аз също мила ,а дори и отвът земята ,където и да е само ,да съм с теб.-Усмихнах ѝ се.
- По-добре ли си вече ? -Погалих нежно лицето ѝ и се загледах в очите ѝ.
Върнете се в началото Go down
Adriana_
Residents of the Еarth
Residents of the Еarth
Adriana_


Брой мнения : 237
Reputation : 0
Join date : 15.03.2011

Имението "Милер" - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението "Милер"   Имението "Милер" - Page 5 Icon_minitimeПон Мар 21, 2011 6:29 pm

Отвърнах на целувката му и се загледах в очите му , където можех да потъна , толкоав обичах дори и недостатъците му.
- Да , много по-добре , казах ти че нищо ми няма. - усмихнах се леко.
Върнете се в началото Go down
Sebastian Miller
Residents of the Еarth
Residents of the Еarth
Sebastian Miller


Брой мнения : 238
Reputation : 0
Join date : 15.03.2011

Имението "Милер" - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението "Милер"   Имението "Милер" - Page 5 Icon_minitimeПон Мар 21, 2011 7:10 pm

Радвах се ,че моето момиче,беше добре ,това ме правеше щастлив.Прегърнах я и опрях главата ѝ,на гърдите си ,не мислех за нищо и точно тогава ,някой ни смути покоя.
- Господарю,телефонът ви звъни-беше една от прислужниците,поех го от ръцете ѝ.Макар и ядосан че ме безпокои.
- Ало-казах ядно.
- Шефе ,аз съм Рикардо ,Валера Ви обяви война.
- Кажи ми нещо ,което не знам.
- Съюзили са се с Шилер .
- Това не може,да бъде !-казах невярващо.-Погледнах Адриана ,сега тя беше моята надежда.
Върнете се в началото Go down
Adriana_
Residents of the Еarth
Residents of the Еarth
Adriana_


Брой мнения : 237
Reputation : 0
Join date : 15.03.2011

Имението "Милер" - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението "Милер"   Имението "Милер" - Page 5 Icon_minitimeВто Мар 22, 2011 6:16 am

Прегърнах го и тогава донесоха телефона му , дочух какво е станало , какво беше направил баща ми ? Погледнах отново към Себастиън
- Е сега ще ми позволиш ли да се намеся ? - трябваше да се намеся дори и да не ми го позволяваше , баща ми не се спираше пред нищо.
Върнете се в началото Go down
Sebastian Miller
Residents of the Еarth
Residents of the Еarth
Sebastian Miller


Брой мнения : 238
Reputation : 0
Join date : 15.03.2011

Имението "Милер" - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението "Милер"   Имението "Милер" - Page 5 Icon_minitimeВто Мар 22, 2011 8:49 am

- Имам ли изобщо някакъв избор ?-казах с унила глава,когто оставих телефона.Погалих нежно лицето и`,след което я целунах,но в тази целувка,тя можеше,да усети болката ми.
- Ами ако стане точно обратното,ако разбере за нас и те отдели от мен.-Притиснах я силно до себе си,не исках ,да я пускам.Но все пак го направих,не исках,да я задуша.
- Той и без това не ме харесва,откъде си сигурна ,че би се отказал,само защото ти си го помолила.Може дори а те настрои срещу мен.Толкова ме е страх- Започнах да треперя и отново я притиснах до себе си,след което я целунах така, жадно ,дълго и обсебващо.сякаш ,беше последната ни целувка,преди края.
Върнете се в началото Go down
Adriana_
Residents of the Еarth
Residents of the Еarth
Adriana_


Брой мнения : 237
Reputation : 0
Join date : 15.03.2011

Имението "Милер" - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението "Милер"   Имението "Милер" - Page 5 Icon_minitimeВто Мар 22, 2011 2:29 pm

Погалих леко лицето му и го целунах.
- Никой не може да ни раздели , не го ли разбра до сега ? Няма да ме отделят от теб , каквото и да става , а и едва ли баща ми ще иска да ме натроива срещу теб. Ще уредя всичко обещавам ти , това няма да е последният път , в които сме заедно. - целунах го отново и звънах на Шилер.Уредихме си среща.
- Ще отида сама , за да говоря с него , ще сключим сделка. Не се притеснявай , всичко ще е наред. - целунах го отново и въпреки протеста му излязох.
Върнете се в началото Go down
Sebastian Miller
Residents of the Еarth
Residents of the Еarth
Sebastian Miller


Брой мнения : 238
Reputation : 0
Join date : 15.03.2011

Имението "Милер" - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението "Милер"   Имението "Милер" - Page 5 Icon_minitimeВто Мар 22, 2011 6:17 pm

Какво ми оставаше ,да направя ,освен да се примиря.Надявях се ,той да неуспее,да я настрои срещу мен.Но бях и адски уплашен,все пак кръвта,вода не ставаше.Влязох в къщата и направих нещо,което по принцип не правя,не и по това време на деня.Взех уискито и си напълних ,чашата догоре.Седнах на един фоьойл,със свито сърце,чакайки я да се върне.Отпих голяма глъдка,която изгори гърлото ми,но пък беше хубаво чувство.
Върнете се в началото Go down
Adriana_
Residents of the Еarth
Residents of the Еarth
Adriana_


Брой мнения : 237
Reputation : 0
Join date : 15.03.2011

Имението "Милер" - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението "Милер"   Имението "Милер" - Page 5 Icon_minitimeВто Мар 22, 2011 6:53 pm

Отидох при баща ми , беше готов на всичко за да призная публично , че съм му дъщеря. След доста спорове и караници успях да направя договор , които и двамата подписваме , той е на наша страна и аз признавам , че съм му дъщеря. Все пак каза , че един ден бизнеса щял да остане на мен. Вече треперех от нерви , но срещата свърши бързо и се върнах обратно при Себастиън , който пиеше. Целунах го.
- Всичко вече е готово. - усмихнах се.
Върнете се в началото Go down
Sebastian Miller
Residents of the Еarth
Residents of the Еarth
Sebastian Miller


Брой мнения : 238
Reputation : 0
Join date : 15.03.2011

Имението "Милер" - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението "Милер"   Имението "Милер" - Page 5 Icon_minitimeВто Мар 22, 2011 7:17 pm

Оставих чашата и тидох ,да прегърна Адриана ,беш ес евърнала и изглежда всичко ,беше наред,но дали така,беше в действителност.
- Какво стана,какво ти поиска в замяна ? -От опит знаех,че винаги мафиотите искаха,нещо ,когато правеха услуги,дори на собствените си деца.Баща ми ,бе постъпвал с мен не веднъж,по този начин.
Върнете се в началото Go down
Adriana_
Residents of the Еarth
Residents of the Еarth
Adriana_


Брой мнения : 237
Reputation : 0
Join date : 15.03.2011

Имението "Милер" - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението "Милер"   Имението "Милер" - Page 5 Icon_minitimeВто Мар 22, 2011 7:20 pm

- Той обеща да се съюзи с нас , ако публично призная ,че съм му дъщеря , за мен това не е проблем , дори и кариерата ми да пропадне , вече доста време съм била на подиума. Нищо работа , спокойно. - целунах го отново и седнах , налях си малко уиски , но ми стана лошо от него , както никога досега.
- Хайде да си лягаме. - станах и хванах ръката му.
Върнете се в началото Go down
Sebastian Miller
Residents of the Еarth
Residents of the Еarth
Sebastian Miller


Брой мнения : 238
Reputation : 0
Join date : 15.03.2011

Имението "Милер" - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението "Милер"   Имението "Милер" - Page 5 Icon_minitimeВто Мар 22, 2011 7:36 pm

- Не няма да позволя,да си рискуваш кариерата.Ще се справим и без него-тя си сипа уиски ,но се улюля,хванах я.
- Какво има мила ,пак кръвното или събралото се напрежение ,ела ще те успокоя.-Хванах я на ръце и я заведох в спалянята ,положих я на леглото и легнах до нея ,целувах лицето ѝ,беше ми най-скъпото същество ,на земята.
Върнете се в началото Go down
Adriana_
Residents of the Еarth
Residents of the Еarth
Adriana_


Брой мнения : 237
Reputation : 0
Join date : 15.03.2011

Имението "Милер" - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението "Милер"   Имението "Милер" - Page 5 Icon_minitimeВто Мар 22, 2011 7:42 pm

- Кариерата вече не е нищо за мен , с неговата помощ ще сме по-силно , не се притеснявай Себастиън. - усмихнах се и го целунах леко.
- И аз вече не знам какво става. - погледнах го в очите и леко започнах да галя лицето му.
Върнете се в началото Go down
Sebastian Miller
Residents of the Еarth
Residents of the Еarth
Sebastian Miller


Брой мнения : 238
Reputation : 0
Join date : 15.03.2011

Имението "Милер" - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението "Милер"   Имението "Милер" - Page 5 Icon_minitimeВто Мар 22, 2011 8:04 pm

- Мила ,не искам да се отказваш ,толкова се бори,за да си някоя.Не не мога,да ти го позволя.-Целунах я нежно и се заиграх с косите ѝ,беше толкова нежна ,като розов лист.
- Миличка ,толкова те обичам,но наиситна не е нужда тази саможертва ,мога да се справя сам-продължих ,да упорствам.Не,че не оценявах ,жеста ѝ,но не можех да позволя,да загуби,нещо градено с годините.
Върнете се в началото Go down
Adriana_
Residents of the Еarth
Residents of the Еarth
Adriana_


Брой мнения : 237
Reputation : 0
Join date : 15.03.2011

Имението "Милер" - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението "Милер"   Имението "Милер" - Page 5 Icon_minitimeВто Мар 22, 2011 8:07 pm

- Това за мен не е саможертва Себастиан , вече не. Вече ми писна от това , което правя , за мен вече е едно и също , време да позволя и на някой друг да блесне , а съюзът с баща ми ни е много важен , не искам да се притесняваш за това. - продължих леко да го галя по лицето. Пак ми стана лошо и спуснах ръката си.
Върнете се в началото Go down
Sebastian Miller
Residents of the Еarth
Residents of the Еarth
Sebastian Miller


Брой мнения : 238
Reputation : 0
Join date : 15.03.2011

Имението "Милер" - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението "Милер"   Имението "Милер" - Page 5 Icon_minitimeВто Мар 22, 2011 9:09 pm

Какво ставаш с нея,за втори път тази вечер и прилошаваше.
- Утре отиваме на лекар ине приемам възражения-казах ѝ,нежно я галех.
- Не е нормално,така ,да ти прилошава,дори и заради огромното напрежение,на което си подложена.-Тревожех се за своето момиче,не беше нормално ,тя беше здрава ,ако и причинях ,нещо със своите глупости ,никога нямаше,да си го простя.
Върнете се в началото Go down
Adriana_
Residents of the Еarth
Residents of the Еarth
Adriana_


Брой мнения : 237
Reputation : 0
Join date : 15.03.2011

Имението "Милер" - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението "Милер"   Имението "Милер" - Page 5 Icon_minitimeСря Мар 23, 2011 5:56 am

- Не смятам , че има нужда от лекар , но за да си спокоен ще отидем. - усмихнах се и го целунах леко.
-Лека нощ скъпи. - целунах го отново и затворих очи , надявах се утре да си беше променил решението.
Върнете се в началото Go down
Sebastian Miller
Residents of the Еarth
Residents of the Еarth
Sebastian Miller


Брой мнения : 238
Reputation : 0
Join date : 15.03.2011

Имението "Милер" - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението "Милер"   Имението "Милер" - Page 5 Icon_minitimeСря Мар 23, 2011 11:18 am

Събудих се ,днес щяхме,да видим,какво се случва,на моето момиче,взех си бърз душ и се облякох.Оставих я да поспи,имаше време.Слязох да изпия едно кафе,но не го бях и преполовил,когато,телефона ми звънна.
- Да-казах раздразнен,от това че ме прекъсват,обожавах първата си чаша кафе.
- Себастиан ,Валера са разбрали,че Шилер се е отказал..
- И ...-а на ум си казах-"значи моето момиче ,беше успяло".
- Ами сега ,са му обявили,война и на него ..
- А прав им път-засмях се,това беше наистина глупаво ,да предизвикат едновременно,два мафиотски клана.
- Е да ама...
- Кажи Рикардо,знаеш,че не обичам,недомлъвките ,именно това ценя,в тебе,че винаги казваш нещата направо.
- Няма да ви хареса шефе.
- Кажи !-вече креснах.
- Правят се преговори със Съвета,на мафиотите по света,искат да ви отнемат ранга,на един от големите.
- Какво -следващите ми думи бяха цветисти псувни,на висок глас.Как са се усмелили ?-недоумявах.
Върнете се в началото Go down
Adriana_
Residents of the Еarth
Residents of the Еarth
Adriana_


Брой мнения : 237
Reputation : 0
Join date : 15.03.2011

Имението "Милер" - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението "Милер"   Имението "Милер" - Page 5 Icon_minitimeСря Мар 23, 2011 12:08 pm

Когато се събудих Себастиън го нямаше , взех си един душ и се облякох , слязох долу при него , изглеждаше ми ядосан.
- Какво има ? - погледнах го и леко го целунах. Какво ли можеше да е станало сега.
Върнете се в началото Go down
Sebastian Miller
Residents of the Еarth
Residents of the Еarth
Sebastian Miller


Брой мнения : 238
Reputation : 0
Join date : 15.03.2011

Имението "Милер" - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението "Милер"   Имението "Милер" - Page 5 Icon_minitimeСря Мар 23, 2011 12:42 pm

Адриана слезе,не исках,да я тревожа,но не исках и да крия от нея.
- Успяла си ,баща ти,се е отказал,от войната ,но така си е спечелил враг.Но не се тревожи,той ще се справи с тях.Друго е обезпокоителното ,дават ме на нашия Съд ,може да ми отнемат регионите или по-лошо ,да ме извадят от играта.-Погледнах я ,не и поясних,това понятие ,но не беше и нужно,тя се досещаше и сама.
Върнете се в началото Go down
Adriana_
Residents of the Еarth
Residents of the Еarth
Adriana_


Брой мнения : 237
Reputation : 0
Join date : 15.03.2011

Имението "Милер" - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението "Милер"   Имението "Милер" - Page 5 Icon_minitimeСря Мар 23, 2011 12:46 pm

Целунах го и го погледнах.
- Знаеш , че баща ми е един от главните там нали ? Той няма да позволи да стане нищо , което не ни харесва , обещавам ти. А сигурно знаеш и за чичо ми Кристиян Милър , с баща ми са от различни бащи , за това са с различни фамилии. Само тяхните гласове стигат , за да не ти се случи нищо. - регърнах го.
Върнете се в началото Go down
Sebastian Miller
Residents of the Еarth
Residents of the Еarth
Sebastian Miller


Брой мнения : 238
Reputation : 0
Join date : 15.03.2011

Имението "Милер" - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението "Милер"   Имението "Милер" - Page 5 Icon_minitimeСря Мар 23, 2011 1:11 pm

Не можех,да повярвам,чичо и`,беше Кристиян Главореза-ама колко още неща не знаех.
- Това не ми го беше казала,колко ,още подземни тайни имаш ,Адриана ?-Не исках да съм строг,но мразех ,да крие нещо от мен.
- И докога смяташе,да си мълчиш ? От какво се страхуваше,че няма да го приема ли ? Не ти ли доказах,че любовтта ми към теб,няма граници ?-Погледнах я.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Имението "Милер" - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението "Милер"   Имението "Милер" - Page 5 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Имението "Милер"
Върнете се в началото 
Страница 5 от 9Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» Имението на сем. Кларк
» Имението на Сирони
» Имението на Висше стоящите

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Dark Light RPG BG Forum :: Dark Ligth World :: Земята :: Съвременният свят :: Жилищна зона-
Идете на: