Dark Light RPG BG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dark Light RPG BG Forum


 
ИндексPortal*Последни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Гласувайте за форума!
Гласувай за мен в BGTop100.com
BGtop
Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Tyxo.bg counter
BgTopWeb.com - Класация на Българските топ сайтове
Посетете новия ни форум!
Similar topics
Latest topics
» Имението на Ван дер Удсън
Имението "Милер" - Page 6 Icon_minitimeСъб Юли 02, 2016 3:48 am by Оливия О'Браян

» Къщата в Сан Мориц
Имението "Милер" - Page 6 Icon_minitimeПет Юли 01, 2016 5:29 am by Майкъл

» Апартаментът
Имението "Милер" - Page 6 Icon_minitimeВто Мар 08, 2016 9:25 pm by Деймън Кларк

» Френското имения
Имението "Милер" - Page 6 Icon_minitimeПет Яну 10, 2014 8:03 pm by Дейвид

» Мол
Имението "Милер" - Page 6 Icon_minitimeПет Дек 13, 2013 8:20 pm by Симон Кларк

» Семейна консултация
Имението "Милер" - Page 6 Icon_minitimeПон Дек 09, 2013 9:07 pm by Деймън Кларк

» Резиденция Тюдор
Имението "Милер" - Page 6 Icon_minitimeСъб Дек 07, 2013 9:34 am by Дейвид

» Замъкът на Краля
Имението "Милер" - Page 6 Icon_minitimeНед Дек 01, 2013 12:59 pm by Амерал Венега

» Коръб 1
Имението "Милер" - Page 6 Icon_minitimeПет Ное 29, 2013 4:36 pm by Дейвид

Top posters
Деймън Кларк
Имението "Милер" - Page 6 Vote_lcapИмението "Милер" - Page 6 Voting_barИмението "Милер" - Page 6 Vote_rcap 
Амерал Венега
Имението "Милер" - Page 6 Vote_lcapИмението "Милер" - Page 6 Voting_barИмението "Милер" - Page 6 Vote_rcap 
Симон Кларк
Имението "Милер" - Page 6 Vote_lcapИмението "Милер" - Page 6 Voting_barИмението "Милер" - Page 6 Vote_rcap 
Дейвид
Имението "Милер" - Page 6 Vote_lcapИмението "Милер" - Page 6 Voting_barИмението "Милер" - Page 6 Vote_rcap 
Demon Of Passion
Имението "Милер" - Page 6 Vote_lcapИмението "Милер" - Page 6 Voting_barИмението "Милер" - Page 6 Vote_rcap 
Katherine
Имението "Милер" - Page 6 Vote_lcapИмението "Милер" - Page 6 Voting_barИмението "Милер" - Page 6 Vote_rcap 
Stefan_
Имението "Милер" - Page 6 Vote_lcapИмението "Милер" - Page 6 Voting_barИмението "Милер" - Page 6 Vote_rcap 
Майкъл
Имението "Милер" - Page 6 Vote_lcapИмението "Милер" - Page 6 Voting_barИмението "Милер" - Page 6 Vote_rcap 
Khal Drogo
Имението "Милер" - Page 6 Vote_lcapИмението "Милер" - Page 6 Voting_barИмението "Милер" - Page 6 Vote_rcap 
Алиса
Имението "Милер" - Page 6 Vote_lcapИмението "Милер" - Page 6 Voting_barИмението "Милер" - Page 6 Vote_rcap 
Free Counters
Free Counters

 

 Имението "Милер"

Go down 
2 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
АвторСъобщение
Adriana_
Residents of the Еarth
Residents of the Еarth
Adriana_


Брой мнения : 237
Reputation : 0
Join date : 15.03.2011

Имението "Милер" - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението "Милер"   Имението "Милер" - Page 6 Icon_minitimeСря Мар 23, 2011 1:26 pm

- Нямам повече тайни Себастиън , не смятах , че това е толкова важно , за казване. Аз се нямах толкова с тях , но вече ще ни защитават. - седнах до Себастиън и го погледнах.
- Знам , че ме обичаш , не съм се страхувала от нищо , просто не смятах , че е важно да го спомена.
Върнете се в началото Go down
Sebastian Miller
Residents of the Еarth
Residents of the Еarth
Sebastian Miller


Брой мнения : 238
Reputation : 0
Join date : 15.03.2011

Имението "Милер" - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението "Милер"   Имението "Милер" - Page 6 Icon_minitimeСря Мар 23, 2011 2:00 pm

- Адриана... -погалих лицето и`
- Мое прекрасно момиче- докоснах я леко с пръст по устните,след което я целунах така,че дъхът ,да спре и на двама ни.
- Всичко ,което касае ,подземния свят и нас е важно,не ти си сърдя,но искам от сега нататък,да ми казваш всичко-целунах я пак.Беше ми толкова хубаво с нея,че не можех,да мисля,за нищо друго.
- Ей съвсем забравихме ,да отидем на лекар-казах ,но в този миг телефонът ми пак звънна.
Върнете се в началото Go down
Adriana_
Residents of the Еarth
Residents of the Еarth
Adriana_


Брой мнения : 237
Reputation : 0
Join date : 15.03.2011

Имението "Милер" - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението "Милер"   Имението "Милер" - Page 6 Icon_minitimeСря Мар 23, 2011 2:08 pm

- Няма да крия нищо повече от теб , обещавам ти , както и ти не си крил от мен. - усмихнах се и го целунах. Радвах се , че не ми се сърди , просто бях забравила да му кажа , смятам че не беше чак такъв голям грях.
- Не , няма нужда , вдигни си телефона. - целунах го отново.
Върнете се в началото Go down
Sebastian Miller
Residents of the Еarth
Residents of the Еarth
Sebastian Miller


Брой мнения : 238
Reputation : 0
Join date : 15.03.2011

Имението "Милер" - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението "Милер"   Имението "Милер" - Page 6 Icon_minitimeСря Мар 23, 2011 4:29 pm

Усмихнах се и вдигнах ,наперено ,но гласът от другата страна не ми беше познат.
- Милер ,ще бъде кратък ,ако нараниш дъщеря ми,ако само я ,накараш да плаче ,за теб,ще те намеря и пратя в Ада ,ясно ли ти е.
- Да сър ,аз я обичам.-казах уверено
- Дано да е така,защото иначе ще отговаряш пред мен,бъдете щастливи.За Валера ,не се тревожи,вече са извън играта,а Верона ще ги последват скоро ,желая ви приятен ден.-Каза всичкотова и затвори , беше толкова бързо,че още стоях като гръмнат.А Адриана ,ме гледаше.
Върнете се в началото Go down
Adriana_
Residents of the Еarth
Residents of the Еarth
Adriana_


Брой мнения : 237
Reputation : 0
Join date : 15.03.2011

Имението "Милер" - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението "Милер"   Имението "Милер" - Page 6 Icon_minitimeСря Мар 23, 2011 4:35 pm

Погледнах го и се чудех какво става , не можах да чуя или да видя кой е от другата страна , защото телефонът му изписа скрит номер , уплаших се че нещо се е случило.
- Какво стана ? - погледнах го.
Върнете се в началото Go down
Sebastian Miller
Residents of the Еarth
Residents of the Еarth
Sebastian Miller


Брой мнения : 238
Reputation : 0
Join date : 15.03.2011

Имението "Милер" - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението "Милер"   Имението "Милер" - Page 6 Icon_minitimeСря Мар 23, 2011 4:53 pm

- Знаеш ли кой се обади токущо ? -попитах я,тя поклати глава.
- Баща ти Шилер,каза ми ,че ако те нараня ,ще ме убие.Но това е нещо нормално ,не това ,ме впечатли толкова.А че каза че Валера,са извън играта,знаш какво означава това и Верона ще ги последват ? Разбираш ли ,всичко свърши,той е уредил всичко,не мога да повярвам,знаех ,че е влиятелен ,но чак толкова.-Гледах я и още бях смаян.
Върнете се в началото Go down
Adriana_
Residents of the Еarth
Residents of the Еarth
Adriana_


Брой мнения : 237
Reputation : 0
Join date : 15.03.2011

Имението "Милер" - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението "Милер"   Имението "Милер" - Page 6 Icon_minitimeСря Мар 23, 2011 5:38 pm

- Казах ти , че той ще оправи нещата , вече всичко е наред и няма за какво да се притесняваме. Баща ми няма да ти обяви война , вие ще правите заедно бизнес. Всичко се уреди. - целунах го продължително и се усмихнах.
Върнете се в началото Go down
Sebastian Miller
Residents of the Еarth
Residents of the Еarth
Sebastian Miller


Брой мнения : 238
Reputation : 0
Join date : 15.03.2011

Имението "Милер" - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението "Милер"   Имението "Милер" - Page 6 Icon_minitimeСря Мар 23, 2011 5:59 pm

- Да всичко е наред ,ча не мога да повярвам-усмихнах се ,хванах и я завъртях-но се усетих ,доскоро не ѝ беше добре,таак че я пуснах
- Съжалявам мило-изведнъж широка усмивка ,се разля по лицето ми.
- Хайде ,да направим нещо щуро ,събери най-необходимото и да заминем още сега,каквото сме забарвили,ще си купим.-Хванах ръката ѝ.
- Да вървим ,на нашето пътешествие,само ти и аз.
Върнете се в началото Go down
Adriana_
Residents of the Еarth
Residents of the Еarth
Adriana_


Брой мнения : 237
Reputation : 0
Join date : 15.03.2011

Имението "Милер" - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението "Милер"   Имението "Милер" - Page 6 Icon_minitimeСря Мар 23, 2011 6:01 pm

Целунах го и се усмихнах.
- Спокойно. Да хайде наистина. - зарадвах се много на идеята му , точно от това се нуждаехме.
- Отивам да оправя багажа. - целунах го , нещата от хотела ми бяха пристигнали днес и отидох да оправям куфарите.
Върнете се в началото Go down
Sebastian Miller
Residents of the Еarth
Residents of the Еarth
Sebastian Miller


Брой мнения : 238
Reputation : 0
Join date : 15.03.2011

Имението "Милер" - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението "Милер"   Имението "Милер" - Page 6 Icon_minitimeСря Мар 23, 2011 6:27 pm

Изчаках я вкъщата ,моето момиче,не се бави много.Отидох до нея и взех куфарите от ръцете ѝ.
- Дай да ти помогна мила ,сигурно са прекалено тежки.-но тя беше предвидливо ,момиче.И не беше взела много.Твърдението ,че манекенките са много суетни и не тръгват никъде ,без поне два куфара обувки.Не се отнасяше ,за Адриана,която винаги е била практично момиче.Оставих ги в багажника и влязохме в колата, отпрашихме с мръсна газ.
Върнете се в началото Go down
Adriana_
Residents of the Еarth
Residents of the Еarth
Adriana_


Брой мнения : 237
Reputation : 0
Join date : 15.03.2011

Имението "Милер" - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението "Милер"   Имението "Милер" - Page 6 Icon_minitimeВто Апр 26, 2011 5:49 pm

Той взе най-правилното решение , нямаше смисъл да стоим там , тук беше най-сигурно , поне никой не ни следеше и двамата бяхме в безопаност. Качиха ни багажа горе , а ние седнахме долу.
- Ако е той , как не съм успяла да го убия ? Бях сигурна , че е мъртъв , нямаше пулс.
Върнете се в началото Go down
Sebastian Miller
Residents of the Еarth
Residents of the Еarth
Sebastian Miller


Брой мнения : 238
Reputation : 0
Join date : 15.03.2011

Имението "Милер" - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението "Милер"   Имението "Милер" - Page 6 Icon_minitimeВто Апр 26, 2011 7:59 pm

- Имам просто обяснение,Ади ,успокой си ,този не беше Франк,нарочно извих ръката му.За ад видя,дали ще му се отвори раната ти каза ,че си го застреляла близо до сърцето.Така я извих,че щеше да му бликне кръв,ако изобщо имаше рана,дори да бе превързан.Но нищо такова не се случи.Не знам,какво се случва ,но в едно съм сигурен този не е Франк.Успокой се ,мила-Целунах я нежно и придърпах към себе си ,за една силна и успокояваща прегръдка.
Върнете се в началото Go down
Adriana_
Residents of the Еarth
Residents of the Еarth
Adriana_


Брой мнения : 237
Reputation : 0
Join date : 15.03.2011

Имението "Милер" - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението "Милер"   Имението "Милер" - Page 6 Icon_minitimeСря Апр 27, 2011 3:17 pm

Кимнах и също го прегърнах. Но ако не беше Франк кой е тогава ? Имаше брат , за който не знаех ? И дали този брат щеше да тръгне да ни отмъщава. Отново усетих онази тъпа болка в корема. Знаех , че всичко на този свят се връща. Ами ако изгубих детето , казаха ми че никога няма да имам , а бях бременна. Но се радвах , че Себастиан беше до мен, бих убила отново за него , ако се налагаше.
Върнете се в началото Go down
Sebastian Miller
Residents of the Еarth
Residents of the Еarth
Sebastian Miller


Брой мнения : 238
Reputation : 0
Join date : 15.03.2011

Имението "Милер" - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението "Милер"   Имението "Милер" - Page 6 Icon_minitimeСря Апр 27, 2011 6:35 pm

Прегръщах я ,когато видях,че се свива.
- Какво ти е мила,боли ли те ,да викна ли лекар ?-Изтръпнах от ужас ,че можеше нещо,да се случи с детето ни,заради цялото това,напрежение,което ѝ се беше струпало,напоследък.Хванах я леко през кръста и я принесох на леглото.
- Полежи мила,ще се оправиш-хванах телефона и набрах номера на лекаря.
Върнете се в началото Go down
Adriana_
Residents of the Еarth
Residents of the Еarth
Adriana_


Брой мнения : 237
Reputation : 0
Join date : 15.03.2011

Имението "Милер" - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението "Милер"   Имението "Милер" - Page 6 Icon_minitimeСря Апр 27, 2011 6:48 pm

Себастиан явно забеляза , че не се чувствам добре , но според мен това беше нормално , нямаше от какво да се притесняваме. Заведеме в спалнята , погледнах го.
- Това е нормално , няма нужда да викаш лекар. - усмихнах се.
Върнете се в началото Go down
Sebastian Miller
Residents of the Еarth
Residents of the Еarth
Sebastian Miller


Брой мнения : 238
Reputation : 0
Join date : 15.03.2011

Имението "Милер" - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението "Милер"   Имението "Милер" - Page 6 Icon_minitimeЧет Май 05, 2011 5:05 pm

- Не и този път мила,толкова ти се струпа.-Обадих се на лекаря въпреки протеста ѝ.
- Трябва ад разберем,дали всичко протича нормално,вече толкова искам това бебе.-казах и се усмихнах,но знаех,че ни очакват още месеци,в очакване.Само дано всичко беше ,наред,лекарят пристигна и ме накара,да изляза от стаята.Това хич не ми се понрави,но послушно изчаках от вън.
Върнете се в началото Go down
Adriana_
Residents of the Еarth
Residents of the Еarth
Adriana_


Брой мнения : 237
Reputation : 0
Join date : 15.03.2011

Имението "Милер" - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението "Милер"   Имението "Милер" - Page 6 Icon_minitimeЧет Май 05, 2011 5:12 pm

Въпреки нежеланието ми лекарят дойде. Накара Себастиан да излезе и започна да ме преглежда. Обясних му всичко , обясних му и за аборта преди време.
- Добре , че сте ме повикали можело е отново да направите спонтанен аборт. - каза лекарят , каза и да си почивам , след което излезе , явно за да говори със Себастиан.
Върнете се в началото Go down
Sebastian Miller
Residents of the Еarth
Residents of the Еarth
Sebastian Miller


Брой мнения : 238
Reputation : 0
Join date : 15.03.2011

Имението "Милер" - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението "Милер"   Имението "Милер" - Page 6 Icon_minitimeЧет Май 05, 2011 5:52 pm

Докторът излезе и дойде при мен ,поговорихме се ,каза ,че е кара рискова бременност,заради предишния аборт.Каза ,да не я тревожа с нищо и да си почива.Да се храни със здравословна храна .-Обещах му всичко това и го изпратих.След което влязох при нея.
-Мила по-добре ли си ?
Върнете се в началото Go down
Adriana_
Residents of the Еarth
Residents of the Еarth
Adriana_


Брой мнения : 237
Reputation : 0
Join date : 15.03.2011

Имението "Милер" - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението "Милер"   Имението "Милер" - Page 6 Icon_minitimeЧет Май 05, 2011 5:56 pm

Себастиан влезе и аз го целунах.
- Да по-добре съм. - погледнах го и го прегърнах , тогава телефонът ми звънна , беше баща ми , започни да ми говори неща , от къде знаеше ? Погледнах Себастиан след като затворих телефона.
- Беше баща ми , разбрал е за Франк и иска да се изнесе при него. - знаех на какво беше способен Шилер , за да постигне това което иска , но не можеше да ме държи далеч от мъжа , когото обичах.
Върнете се в началото Go down
Sebastian Miller
Residents of the Еarth
Residents of the Еarth
Sebastian Miller


Брой мнения : 238
Reputation : 0
Join date : 15.03.2011

Имението "Милер" - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението "Милер"   Имението "Милер" - Page 6 Icon_minitimeЧет Май 05, 2011 6:19 pm

Ударих гневно в леглото.
- Не може Ади,няма ад те пусна,аз мога да се грижа за теб.Ще говоря с баща ти ,няма да ни раздели.Трябва да ме убие,за да ме откаже от теб и пак няма да успее.Казах гневно,но какво правех ,доктора,каза да не я тревожа,но можех да ги загубя и двамата ,нямаше да го позволя,не и докато сърцето биеше в гърдите ми и още дишах.
Върнете се в началото Go down
Adriana_
Residents of the Еarth
Residents of the Еarth
Adriana_


Брой мнения : 237
Reputation : 0
Join date : 15.03.2011

Имението "Милер" - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението "Милер"   Имението "Милер" - Page 6 Icon_minitimeСря Май 18, 2011 6:06 pm

Хванах ръката му , с която удари по леглото и го погледнах.
- Успокой се. И аз ще се опитам да говоря с него , но едва ли някой от нас ще може да излезе на глава с баща ми , знаеш кой е , какъв е. Каза , че скоро ще е тук да си поговори лично с нас. - Шилер разбираше всичко , за всеки.
Върнете се в началото Go down
Sebastian Miller
Residents of the Еarth
Residents of the Еarth
Sebastian Miller


Брой мнения : 238
Reputation : 0
Join date : 15.03.2011

Имението "Милер" - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението "Милер"   Имението "Милер" - Page 6 Icon_minitimeСря Май 18, 2011 6:35 pm

Трябваше да се съглася,с нея,за да не се ядосва,заради бебето.Но като дойдете таткова ,щях да му го кажа ,съвсем ясно,да беше опасен и можеше дори да ме застреля,но нямаше да му мълча,като ставаше дума за моето семейство.
- Спокоен съм ,вече ,не се тревожи-усмихнах ѝ се.Погалих нежно косите ѝ и я придърпах за лека целувка ,след което я гушнах,нямаше да ми я вземат,докато това сърце от биеше в гърдите ми!
Върнете се в началото Go down
Adriana_
Residents of the Еarth
Residents of the Еarth
Adriana_


Брой мнения : 237
Reputation : 0
Join date : 15.03.2011

Имението "Милер" - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението "Милер"   Имението "Милер" - Page 6 Icon_minitimeСря Май 18, 2011 6:46 pm

Не исках Себастиан да пострада зареди баща ми , онзи беше готов на абсолютно всичко , за да направи това което иска , дори да ме отдели от човека , който обичам. Прегърнах Себастиан и се зачудих , как мога да надхитря или да излъжа баща ми , на звънеца се звънна.
- Той е. - погледнах го и станах , слязох долу и отворих вратата.
Върнете се в началото Go down
Sebastian Miller
Residents of the Еarth
Residents of the Еarth
Sebastian Miller


Брой мнения : 238
Reputation : 0
Join date : 15.03.2011

Имението "Милер" - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението "Милер"   Имението "Милер" - Page 6 Icon_minitimeСря Май 18, 2011 7:13 pm

Изчаках горе в стаята,но реших че все пак е неучтиво,за това слязох и аз да го посрещна.Той влезе все едно си беше у дома,типично в негов стил ,не каза нищо,дори не поздрави,а седна на един от фотьойлите и придърпа бутилките с уиски ,сипа си ,като продължаваше да пуши пурата си и след като влезе,мразех,да ми мирише на цигари,но какво можех да му кажа.Гледах го ,когато казах.
- Мога да се грижа за тях-но той ми направи,знак да замълча,абе за кой се вземаше ,ядосах се.
Върнете се в началото Go down
Adriana_
Residents of the Еarth
Residents of the Еarth
Adriana_


Брой мнения : 237
Reputation : 0
Join date : 15.03.2011

Имението "Милер" - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението "Милер"   Имението "Милер" - Page 6 Icon_minitimeСря Май 18, 2011 7:20 pm

Отново заповедническото държание. Влезе с пура в ръка , сипа си уиски сякаш си е вкъщи. Казваше на Себастиан да замълчи в собственият му дом. Закашлях се от дима на пурата , но погледнах към Шилер и започнах да говоря:
- Нямаш право да определяш живота ми и да ми казваш какво да правя , винаги да вземаш решенията вместо мен и да проваляш живота ми. Нямаше те повечето пъти , когато се нуждаех от баща , предпочете да се махнеш далеч , защо се върна сега ? - вече бях ядосана и виках , никога до сега не бях изпадала в такова състояние.
- По-добре повече не ни доближавай и не предприемай нищо срещу нас , защото повече няма да ме видиш. Само , ако кажеш още веднъж на Себастиън какво да прави или посмееш да го нараниш , ще те убия и не ми пука от охраната ти. - бутнах го на земята.
- Виждаш вратата , махай се и не се връщай.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Имението "Милер" - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението "Милер"   Имението "Милер" - Page 6 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Имението "Милер"
Върнете се в началото 
Страница 6 от 9Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» Имението на сем. Кларк
» Имението на Сирони
» Имението на Висше стоящите

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Dark Light RPG BG Forum :: Dark Ligth World :: Земята :: Съвременният свят :: Жилищна зона-
Идете на: