Dark Light RPG BG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dark Light RPG BG Forum


 
ИндексPortal*Последни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Гласувайте за форума!
Гласувай за мен в BGTop100.com
BGtop
Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Tyxo.bg counter
BgTopWeb.com - Класация на Българските топ сайтове
Посетете новия ни форум!
Similar topics
Latest topics
» Имението на Ван дер Удсън
Замъка Дрогон - Page 2 Icon_minitimeСъб Юли 02, 2016 3:48 am by Оливия О'Браян

» Къщата в Сан Мориц
Замъка Дрогон - Page 2 Icon_minitimeПет Юли 01, 2016 5:29 am by Майкъл

» Апартаментът
Замъка Дрогон - Page 2 Icon_minitimeВто Мар 08, 2016 9:25 pm by Деймън Кларк

» Френското имения
Замъка Дрогон - Page 2 Icon_minitimeПет Яну 10, 2014 8:03 pm by Дейвид

» Мол
Замъка Дрогон - Page 2 Icon_minitimeПет Дек 13, 2013 8:20 pm by Симон Кларк

» Семейна консултация
Замъка Дрогон - Page 2 Icon_minitimeПон Дек 09, 2013 9:07 pm by Деймън Кларк

» Резиденция Тюдор
Замъка Дрогон - Page 2 Icon_minitimeСъб Дек 07, 2013 9:34 am by Дейвид

» Замъкът на Краля
Замъка Дрогон - Page 2 Icon_minitimeНед Дек 01, 2013 12:59 pm by Амерал Венега

» Коръб 1
Замъка Дрогон - Page 2 Icon_minitimeПет Ное 29, 2013 4:36 pm by Дейвид

Top posters
Деймън Кларк
Замъка Дрогон - Page 2 Vote_lcapЗамъка Дрогон - Page 2 Voting_barЗамъка Дрогон - Page 2 Vote_rcap 
Амерал Венега
Замъка Дрогон - Page 2 Vote_lcapЗамъка Дрогон - Page 2 Voting_barЗамъка Дрогон - Page 2 Vote_rcap 
Симон Кларк
Замъка Дрогон - Page 2 Vote_lcapЗамъка Дрогон - Page 2 Voting_barЗамъка Дрогон - Page 2 Vote_rcap 
Дейвид
Замъка Дрогон - Page 2 Vote_lcapЗамъка Дрогон - Page 2 Voting_barЗамъка Дрогон - Page 2 Vote_rcap 
Demon Of Passion
Замъка Дрогон - Page 2 Vote_lcapЗамъка Дрогон - Page 2 Voting_barЗамъка Дрогон - Page 2 Vote_rcap 
Katherine
Замъка Дрогон - Page 2 Vote_lcapЗамъка Дрогон - Page 2 Voting_barЗамъка Дрогон - Page 2 Vote_rcap 
Stefan_
Замъка Дрогон - Page 2 Vote_lcapЗамъка Дрогон - Page 2 Voting_barЗамъка Дрогон - Page 2 Vote_rcap 
Майкъл
Замъка Дрогон - Page 2 Vote_lcapЗамъка Дрогон - Page 2 Voting_barЗамъка Дрогон - Page 2 Vote_rcap 
Khal Drogo
Замъка Дрогон - Page 2 Vote_lcapЗамъка Дрогон - Page 2 Voting_barЗамъка Дрогон - Page 2 Vote_rcap 
Алиса
Замъка Дрогон - Page 2 Vote_lcapЗамъка Дрогон - Page 2 Voting_barЗамъка Дрогон - Page 2 Vote_rcap 
Free Counters
Free Counters

 

 Замъка Дрогон

Go down 
3 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
АвторСъобщение
Khal Drogo
Residents of the Еarth
Residents of the Еarth
Khal Drogo


Брой мнения : 263
Reputation : 0
Join date : 26.04.2012

Замъка Дрогон - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Замъка Дрогон   Замъка Дрогон - Page 2 Icon_minitimeПет Апр 27, 2012 4:47 pm

-Принцесо обещах ви,че днес няма да ви боли...
Целунах устните и жадно,а след това продължах да я галя и дарявам с наслада. Нямаше да я нараня днес,накарах я да изпита удоволствие,потрепна от удоволствие и се отпусна на леглото. Последна нежна ласка и дръпнах ръката си. Останах до нея,като се бях загубил в косите и,в аромата им и в усещането да съм до нея. Мъжествеността ми пулсиаше,можех да я обладая веднага,да се вмъкна в нея но не,бях дал дума на моята принцеса и нямаше да я нараня.
Върнете се в началото Go down
Алиса
Residents of the Еarth
Residents of the Еarth
Алиса


Брой мнения : 262
Reputation : 0
Join date : 26.04.2012
Age : 29
Местожителство : Англия

Замъка Дрогон - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Замъка Дрогон   Замъка Дрогон - Page 2 Icon_minitimeПет Апр 27, 2012 4:56 pm

За миг може би бях разочарована,искахли да бъда с него.Целувките му все повече ме опияняваха ,а ръцете му които ми доставяха удоволствие,извивах се , стисках чаршафа,галех него.Накрая това което изпитах не можех да опиша с думи.Тялото ми се разтресе, а той се отпусна до мен,остана обаче до мен,усещах го до косата си,пиеше аромата ми...Май наистина не искаше да ме нарани,трябваше ли да съм благодарна,да му имам довериеу,да го обичам за това?
-Благодаря ви!
За първи път аз направих стъпкана нежност,обърнах се към него,погалих лицето му и го целунах..
-Лека нощ милорд
Върнете се в началото Go down
Khal Drogo
Residents of the Еarth
Residents of the Еarth
Khal Drogo


Брой мнения : 263
Reputation : 0
Join date : 26.04.2012

Замъка Дрогон - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Замъка Дрогон   Замъка Дрогон - Page 2 Icon_minitimeПет Апр 27, 2012 5:02 pm

-Лека нощ милейди!
Отвърнах на целувките и,като я прегърнах но не много силно,защото можеше да ме усети,можеше да се стресне,за това я пуснах за да не се чувства притисната. Заспах до нея но през нощта се бях,легнал по гръб и се бях открил,цялото ми тяло бе горещо не можех да заспя много добре,бях почти в сън но не съвсем,будех се често,защото се страхувах да не избяга.
Върнете се в началото Go down
Алиса
Residents of the Еarth
Residents of the Еarth
Алиса


Брой мнения : 262
Reputation : 0
Join date : 26.04.2012
Age : 29
Местожителство : Англия

Замъка Дрогон - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Замъка Дрогон   Замъка Дрогон - Page 2 Icon_minitimeПет Апр 27, 2012 5:06 pm

Останах обърната към него и скоро съм заспала.Странното бе,че сънят ми бе спокоен,чувствах се сигурна,дори знаейки,че той е до мен,че мога да избягам,но до сега не бях,та сега ли да го правя..опитах ли със сигурност повече нямаше да е мил,а сега не исках да рискувам да не ме пусне с родителите ми..
Сълудех се,усещах топлина,неспокойно въртене в леглото,той ли беше,нима бе ставал?За миг отворих очи съвсем леко,боеше потен,дишаше тежко,беше и отвит,тогава го видях,беше огромен...Нима беше подил при някоя и сега...или защото не ме взе по рано и не е облекчен..Не вярвах какво си мисля,но това ми бе казала мама по-рано
-Милорд,добре ли сте?
Върнете се в началото Go down
Khal Drogo
Residents of the Еarth
Residents of the Еarth
Khal Drogo


Брой мнения : 263
Reputation : 0
Join date : 26.04.2012

Замъка Дрогон - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Замъка Дрогон   Замъка Дрогон - Page 2 Icon_minitimeПет Апр 27, 2012 5:15 pm

Отворих очи я видях над мен:
-Да милейди,добре съм не се бойте просто ми е горещо!
Завих се с одеялото не знаех дали е погледнала към него но той,беше на пост от какво я докоснах.
-Ще отида да си взема вана милейди.
Целунах устните и но ми бе трудно да се отделя от нея,не можех исках я ужасно,отчаяно. Въздъхнах и преглътнах жадно,по дяволите действаше ми побъркващо нито една жена не ми действаше така но не можех да се държа непочтено с нея. Те беше моята съпруга.
Върнете се в началото Go down
Алиса
Residents of the Еarth
Residents of the Еarth
Алиса


Брой мнения : 262
Reputation : 0
Join date : 26.04.2012
Age : 29
Местожителство : Англия

Замъка Дрогон - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Замъка Дрогон   Замъка Дрогон - Page 2 Icon_minitimeПет Апр 27, 2012 5:20 pm

Не изглеждаше да му е горещо,беше друго.Побърза да се покрие,явно беше това,той не бе получил облекчение,аз не му го бях дала,не бях съпругата която той заслужаваше..дори не можеше да си позволи да бъде с мен,нищо че дори го помолих...
-Посред нощ?
Бягаше сега от мен той...знаех си че всичко е заради договора,за пред хората,останем ли сами той е същия...но не ми казва в очите че дори не ставам за съпруга,не мога да бъда пълноценна жена,ами ако се бе случило с Робърт!Как ми липсваше,но чак сега..от както съпруга ми се бе върнал не бях мислила за него,нима спирах да го обичам...изпитвах ли симпатии към съпруга си,можех ли да обичам него въпреки че се бях заклела ,че няма да го обичам докато съм жива....
-Ще ви оставя сам!Стаята ми е в близост,така няма да ви е горещо и ще...се облекчите без да се тревожите сър
облякох се и тръгнах към вратата
Върнете се в началото Go down
Khal Drogo
Residents of the Еarth
Residents of the Еarth
Khal Drogo


Брой мнения : 263
Reputation : 0
Join date : 26.04.2012

Замъка Дрогон - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Замъка Дрогон   Замъка Дрогон - Page 2 Icon_minitimeПет Апр 27, 2012 5:28 pm

-Недей те милейди! Останете с мен!
Не можех повече,да бъда мил от това бях загубил контрол над тялото си. Оказах се над нея,като бях разтворил краката и,само одеялото ме делеше от нея. Разтворих нощницата и,като я целунах отново но този път с дива страст. Сложих ръцете си от двете и страни,като си поех въздух,за да мога да се овладея но въпреки това аромата и ме обгърна:
-Простете ми милейди но не мога повече. Желая ви отчаяно,вие сте моя съпруга и е време да станете такава,не само законно.
Обгърнах с ръце лицето и,страстно я целунах. Знаех,че може да ме намрази за това,че ще я боли,че всичко но аз не я мразех,изпитвах силна обич и невероятно желание.
Върнете се в началото Go down
Алиса
Residents of the Еarth
Residents of the Еarth
Алиса


Брой мнения : 262
Reputation : 0
Join date : 26.04.2012
Age : 29
Местожителство : Англия

Замъка Дрогон - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Замъка Дрогон   Замъка Дрогон - Page 2 Icon_minitimeПет Апр 27, 2012 5:35 pm

Защо да стоя,той не беше мой,аз не бях негова,но преди да кажа каквото и да било той беше над мен,в очите му имаше плам,усетих мъжествеността му по корема си,когато само одеалото ни делеше,той разтвори краката ми.Беше като диво животно,това ме стряскаше,нима щеше да ме вземе насила?
Не ,аз също го желаех,подяволите сърцето ми,аз желаех този мъж,беше ми показал ,че е мил,че може де ме уважава.Бяха ми казали че болката е моментна,че е само първия път,но господи той бе огромен.
Ръцете му бяха от двете му страни,този път нямаше да е нежен,нямаше да ме милва,а направо щеше да ме вземе,щеше да е ураганен
-Милорд...
Целуна ме,завладя устните ми,тялото ми отново се изпъна,усети пулсиращия мъж над мен и копнееше за него
Върнете се в началото Go down
Khal Drogo
Residents of the Еarth
Residents of the Еarth
Khal Drogo


Брой мнения : 263
Reputation : 0
Join date : 26.04.2012

Замъка Дрогон - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Замъка Дрогон   Замъка Дрогон - Page 2 Icon_minitimeПет Апр 27, 2012 5:44 pm

Езика ми си играеше с нейния толкова умело,като я покорявах все повече и повече. Тя стенеше под мен,беше готова,не искаше да си го признае но и тя ме желаеше. Ръката ми хвана одеялото,като с едно движение го измъкнах,то полетя към земята,като вече не бе преграда до нежната и сладост. Мъжествеността ми се отърка в нейната женственост,бе гореща,мека и невероятна. Знаех,че ще и причиня болка,не го исках но въпреки това трябваше да се свърши.
-Принцесо моя!
Тогава нямаше връщане на зад,отърках се отново в нея,като проникнах в нея,получи се бавно защото,аз бях доста голям,а тя толкова малка. Бе възбудена но това не бе от значение. Тя трепереше,обгърнах лицето и с ръце и я целунах нежно:
-Ще мине принцесо моя,ще мине.
Когато се оказах до край в нея спрях за да и дам време да си поеме въздух. Задвижих се бавно,много нежно,знаех че може още да я боли малко.
Върнете се в началото Go down
Алиса
Residents of the Еarth
Residents of the Еarth
Алиса


Брой мнения : 262
Reputation : 0
Join date : 26.04.2012
Age : 29
Местожителство : Англия

Замъка Дрогон - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Замъка Дрогон   Замъка Дрогон - Page 2 Icon_minitimeПет Апр 27, 2012 5:52 pm

Все още бавеше неизбежното,целуваше ме,успокояваше ме,тялото ми може би бе готово за него.усещах го,езика му бе в устата ми и си играеше с моя.Ръката му се намести под нас и измъкна одеалото,сега между нас нямаше прегради,усещах топлината му,усещах мъжествеността му,беше гореща,беше влажна като мен..
Преглътнах ,за миг усетих как влиза в мен,тогава ме прониза болка,той спря,целуна ме,заговори ми.Тялото ми се разтресе,той ме обгърна с ръце,целуна ми,а на очите ми имаше сълзи,не бяха от радост определено..
Стоеше над мен и вътре в мен,болката бавно утихваше,но щом се раздвижи отново се върна,но може би беше следствие от стоенето,след малко беше хубаво,не усещах болката,ръцете ми които стискаха чаршафа под мен ,сега бяха на ръцете му
Върнете се в началото Go down
Khal Drogo
Residents of the Еarth
Residents of the Еarth
Khal Drogo


Брой мнения : 263
Reputation : 0
Join date : 26.04.2012

Замъка Дрогон - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Замъка Дрогон   Замъка Дрогон - Page 2 Icon_minitimeПет Апр 27, 2012 6:00 pm

Изпих сълзите и с устните си,като се задвижих в нея малко по бързо. Тя прокара ръце по ръцете ми,като впи пръстите си в ръцете ми. Започна да и харесва,сковаността от болката премина и сега отново ми се беше отдала. Това бе блажено удоволствие,най сетне беше моя,само и единствено моя. Свалих ръцете си надолу,като повдигнах още малко крачетата и,задвижих се по бързо и двамата имахме нужда от това ново сливане,да бъдем заедно по този начин. Когато тя потрепери от удоволствие в блажения връх,аз бях на път към него,с няколко дълбоки тласъка,бях на върха,излях се в нея,като я бях изпълнил изцяло. Не излязох веднага,придърпах я към мен,като целунах врата и брадичката и,а после и устните,не я пуснах. Поставих я бавно на леглото,като се измъкнах от нея. Легнах до нея но я придърпах към мен.
Върнете се в началото Go down
Алиса
Residents of the Еarth
Residents of the Еarth
Алиса


Брой мнения : 262
Reputation : 0
Join date : 26.04.2012
Age : 29
Местожителство : Англия

Замъка Дрогон - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Замъка Дрогон   Замъка Дрогон - Page 2 Icon_minitimeПет Апр 27, 2012 6:56 pm

Той беше невероятен,утешаваше ме,движеше се,даряваше ми неописуема наслада.Самата аз спрях да се стягам и се включих в играта му,скоро усетих небивала наслада,бяхме свършела заедно с него,той ме изпълни,остана в мен,дръпна ме и се излегна до мен.
Очите му бяха щастливи,усмихваше се,прегърна ме,останахме да лежим един до друг,без да говорим
Върнете се в началото Go down
Khal Drogo
Residents of the Еarth
Residents of the Еarth
Khal Drogo


Брой мнения : 263
Reputation : 0
Join date : 26.04.2012

Замъка Дрогон - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Замъка Дрогон   Замъка Дрогон - Page 2 Icon_minitimeПет Апр 27, 2012 7:14 pm

Играех си с копринените и коси,като я се замислих за всичко:
-Милейди,знам че сте била предопределена първо да се омъжите за друг,искрено съжалявам за това. В началото мислех просто да ви взема да ви държа една година тук и да ви върна. Но ви видях в тунела в който се опитвахте да избягате. В този миг се влюбих във вас,имате коси като златистото слънце,очи като синьото небе,кожа мека,като коприна. Миришете на пролетни цветя и правите замъка по светъл,върнахте радостта в замъка.
Продължавах да и обяснявам:
-Знам,че се дразните или искате да погледна към друга жена но от сватбата не съм бил с нито една жена,би било то робиня или която и да е била друга жена. Защото вие сте пред очите ми. Не искам друга жена,друга господарка освен вие.
Повдигнах брадичката и:
-Ще ви пусна при родителите ви но дома ви е тук и бих желал да се върнете в дома си. Знам,че не го чувствате,като такъв но той е ваш дом. Аз няма да се отрека,да ви върна или да ви пусна. Просто любезно ви моля да се върнете.
Не исках да я заплашвам но се плашех:
-Но искам да ви стане ясно милейди,един варварин обича жена си до гроб,ако тя не се върне в дома си,той я търси до края на света,прегазвайки всичко и всеки. Ако не се върнете след 30 дена,ще вдигна цялата си войска и ще дойда да ви взема,но за жалост войската ми не е миролюбива,ще опожари селото ви. Не исках да ви плаша милейди но страха от това,че няма да се върнете е много по-голям.
Върнете се в началото Go down
Алиса
Residents of the Еarth
Residents of the Еarth
Алиса


Брой мнения : 262
Reputation : 0
Join date : 26.04.2012
Age : 29
Местожителство : Англия

Замъка Дрогон - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Замъка Дрогон   Замъка Дрогон - Page 2 Icon_minitimeСъб Апр 28, 2012 4:30 am

Той си играеше с косите ми,гледаше ме в очите и ми говореше съвсем нежно,съвсем тихо,като на дете.Не можех да съм сигурна истина ли е това или лъжа,дали наистина се бе влюбил в мен или просто ме омайваше за да се върна у дома.
Имаше дори наглостта да ме заплаше,значи все пак ми нямаше доверие изпитваше любовта ми към семейството и народа ми.
Гледах го,не вярвах, че този мъж може да ми стане симпатичен,можеш да не го обичам,но не го и мразех,след тази нощ ни най малко,но в сърцето ми беше друг мъж
-Милорд казвате ,че сте влюбен в мен,а заплашвате да убиете тези които обичам само за да съм тук,при вас...един мъж не бива да наранява любимата жена,трябва да и даде свобода ,за да се върне тя при него..Мисля ,че за една година имах достатъчно време да избягам и ако сега копнея да се върна у дома ,то е за сватбата на сестра ми,а тук ще се върна,вие ми показахте своя страна която не вярвах че имате и аз няма да ви унижа като не се върна и ви оставя посрамен...
Не вярвах че го казвам
-Но позволете ми ,да се забавя ден два,все пак пътя е много, а и е сватба,при нас се празнува 3 дни и три нощи,а сватбата е на последния ден от престоя ми там..обещавам ви...ще се върна стига да не тръгвате срещу народа ми
Върнете се в началото Go down
Khal Drogo
Residents of the Еarth
Residents of the Еarth
Khal Drogo


Брой мнения : 263
Reputation : 0
Join date : 26.04.2012

Замъка Дрогон - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Замъка Дрогон   Замъка Дрогон - Page 2 Icon_minitimeСъб Апр 28, 2012 9:39 am

-Не искам да ви нараня,за нищо на света но прекалено много ви обичам милейди,и ако дръзнете да разбиете доверието и сърцето ми,знам какво ще се случи и то е да ви върна на сила. Найстина него желая но знам,че ще обезумея...
Погалих бузата и лицето и,целунах я нежно,очте ми показваха топлина,любов и обич:
-Добре милейди,30 и 7 дни в който да се върнете.
Отново я целунах и завих с одеялото,защото почна да става студено. Рано или късно се надявах да ме обикне да прогони мисълта за онзи принц,а колко пъти ми се искаше да го намеря и да го убия,но тогава нямаше да ми прости.
Върнете се в началото Go down
Алиса
Residents of the Еarth
Residents of the Еarth
Алиса


Брой мнения : 262
Reputation : 0
Join date : 26.04.2012
Age : 29
Местожителство : Англия

Замъка Дрогон - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Замъка Дрогон   Замъка Дрогон - Page 2 Icon_minitimeСъб Апр 28, 2012 9:43 am

Преглътнах,той не се шегуваше,видях го в очите му,щеше да ме върне насила ако не се върна,щеше да дойде и да ме подложи на истезание дори само и само да е с мен
-Няма да се стигне до това
Той се съгласи,щях да замина с родителите си и да се върна след това,но исках ли наистина?Това бе шанса ме да се отърва от него,но можех и да не остана там,а после да се върна с Робърт,да отида при него,така нямаше да ме намери и да нарани нашети,нямаше да знаят къде съм
-Благодаря милорд
Той ме зави,отпуснах се до него,сърцето му лудо препускаше,усещах го,но усещах още и голотата между нас,сега след като бях законно негова всяка нощ щеше да търси от мен това
Върнете се в началото Go down
Khal Drogo
Residents of the Еarth
Residents of the Еarth
Khal Drogo


Брой мнения : 263
Reputation : 0
Join date : 26.04.2012

Замъка Дрогон - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Замъка Дрогон   Замъка Дрогон - Page 2 Icon_minitimeСъб Апр 28, 2012 9:53 am

-Забравих да ти кажа,че можеш да отидеш на сватбата на принц Робърт,той също ,ще се жени за някаква графиня.
Не исках да и го казвам,но исках да и бъде ясно,че принца вече я бе заместил и нямаше дори как при него да избяга.
-Ако желаеш!
Затворих очи,като я погалих по косата:
-Дано боговете са благосклони и му дълъг и щастлив брак.
Отново казах което ми напомни за нещо:
-Впрочем като се приберете,ще се венчаем по обичайте на мойте богове.
Върнете се в началото Go down
Алиса
Residents of the Еarth
Residents of the Еarth
Алиса


Брой мнения : 262
Reputation : 0
Join date : 26.04.2012
Age : 29
Местожителство : Англия

Замъка Дрогон - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Замъка Дрогон   Замъка Дрогон - Page 2 Icon_minitimeСъб Апр 28, 2012 9:58 am

Погледнах го слесано,не беше възможно,Робърт ме обичаше,не би се оженил за друга.Очите ми се наляха със сълзи,това не бе истина,просто искаше да ме накара да го забравя като мисля,че ме е предал
-Лъжец!Не е вярно,измисляте си го за да остана ваша ,но Робърт ме обича,аз него също
Нямах сили да го нараня с удар,а и може би не би ми го позволил,изправих се,опита да ме задържи,като каза,че ще се венчаем по негови обичаи
-Не,това няма да го позволя!Ако си мислите,че съм се предала и това че съм ваша , е стопило съпротивата ми се лъжете жестоко,тепърва ще осъзнаете какъв ад е да бъда ваша съпруга
Върнете се в началото Go down
Khal Drogo
Residents of the Еarth
Residents of the Еarth
Khal Drogo


Брой мнения : 263
Reputation : 0
Join date : 26.04.2012

Замъка Дрогон - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Замъка Дрогон   Замъка Дрогон - Page 2 Icon_minitimeСъб Апр 28, 2012 10:03 am

Нямаше да и кажа истината,щях да я оставя сама да я разбере. Така или иначе мислеше,че я лъжа. Хванах я за ръката и казах:
-Само знай те,че аз съм единствения който ви обича и ще ви чака тук. Колкото и време да отнеме.
***
Седмицата мина,тя не дойде в покойте,не я и насилвах,бе разстроена,прекарваше повече със смейството си. Аз тренирах с момчетата,за да губя време.
Дойде деня в който трябваше да я изпратя. Багажа бе натоварен,а тя бе готова да замине. Излязох само на вратата,като бях застанал гордо и я гледах как си тръгва,така или иначе,щеше да се върне.Ако иска или не иска.
Върнете се в началото Go down
Алиса
Residents of the Еarth
Residents of the Еarth
Алиса


Брой мнения : 262
Reputation : 0
Join date : 26.04.2012
Age : 29
Местожителство : Англия

Замъка Дрогон - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Замъка Дрогон   Замъка Дрогон - Page 2 Icon_minitimeСъб Апр 28, 2012 3:02 pm

През целия път бяхме заедно,на неговия кон,а когато бях на моя язед до него.В каруцата той яздеше отново до мен.Беше невероятно пътуване,нощите спеше до мен,това беше хубаво,а щом пристигнах в замъка Айя беше там щастлива и добре,беше жива
-Радвам се ,че си тук,прости ми за отношението ми към теб преди година,не бях справедлива с теб и се надявам да ми простиш,да ми бъдеш не само придворна,но и моя приятелка..
Двете се прибрахме в стаята ми,щеше да ме подготви за венчавката ни,не знаех какво ме очаква но имах друг въпрос към нея
-Ти си момиче с опит в ...любовта,в задоволяването на мъжа,научи ме,кажи ми какво да направя за да му е хубаво с мен в леглото
Върнете се в началото Go down
Khal Drogo
Residents of the Еarth
Residents of the Еarth
Khal Drogo


Брой мнения : 263
Reputation : 0
Join date : 26.04.2012

Замъка Дрогон - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Замъка Дрогон   Замъка Дрогон - Page 2 Icon_minitimeСъб Апр 28, 2012 3:11 pm

Айя сресваше косите на господарката си с едно красиво гребенче,като я гледаше в огледалото,тя бе щастлива да е отново в двора и да служи на принцесата.
-Господарке,вие сте красива сигурна съм,че той е щастлив да е с вас.
Но господарката и искаше отговорите:
-Не искам да се ядосвате,господарке била съм с господаря но никога повече няма да бъда,не искам думите ми да ви разстроят.
Господарката я успокой:
-Господарът знае много неща и той може да ви научи,стига да го провокирате за това. За него,ще е удоволствие,ако той или вие се събличате пред него. Това е все едно да отвориш,съркофаг със съкровище,заключено с много катинари.
Продължаваше да я сресва:
-Изкапете се с него във ваната,изкапете го вие.
Продължаваше да и обяснява:
-Не му се давайте лесно,предизвиквайте го,провокирайте страстта му.
Върнете се в началото Go down
Алиса
Residents of the Еarth
Residents of the Еarth
Алиса


Брой мнения : 262
Reputation : 0
Join date : 26.04.2012
Age : 29
Местожителство : Англия

Замъка Дрогон - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Замъка Дрогон   Замъка Дрогон - Page 2 Icon_minitimeНед Апр 29, 2012 5:47 am

Айя беше наистина невероятна,дори не ме укори за постъпката ми,макар да имаше право.Бяхме в стаята когато тя ми обясни какво бих могла да направя,това бяха идеи,но аз исках да знам още,как да се движа с него,как да му дам максимално удоволствие
-Не бих се разстроила,че си била с него,той е мъж,а тогава не е бил женен за мен,именно за това само теб мога да питам за това,моля те кажи ми още,как да се движа,как да го накарам да иска още докато съм с него...
Айя определено беше опитна и ми беше от полза това,но леко се изчервих докато я питах това и онова
Върнете се в началото Go down
Khal Drogo
Residents of the Еarth
Residents of the Еarth
Khal Drogo


Брой мнения : 263
Reputation : 0
Join date : 26.04.2012

Замъка Дрогон - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Замъка Дрогон   Замъка Дрогон - Page 2 Icon_minitimeНед Апр 29, 2012 9:36 am

Айя се усмихна започна да сплита косите на принццесата:
-Господаря,ще бъде безкрайно щастлив с вас,защото питате такива неща,обикновено жените не питат това,защото смятат,че мъжете водят всичко. Но най-голямата сила на една жена е леглото. Навън той е господар дори и на вас принцесо,управлява с желязна ръка,но пристъпи ли в брачното ложе,там е вашето поле и вие сте господарката. С нежната си ръка и ловкия ум,можете да постигнете всичко и той ще ви го даде.
Може да беше робиня но далеч не бе глупава и знаеше до къде се простира женската сила.
-Не е задължително принцесо винаги той да е отгоре,той може да го обича но,ще се почувства странно хубаво,ако вие сте над него. Движете изкусно кръстчето си,по вълните на удоволствието. Не го изпускайте от поглед,любете се не само с тялото си но и с очите,с душата си. Не бързайте да му дадете облекчение,накарайте го да почака. Контролирайте всичко.
Сложи плитката от едната страна на рамото и:
-И принцесо няма само една позиция за любене,виждали ли сте някога как го правят животните,това е толкова първично но въпреки това носи ужасна наслада. А,някой казват,че от тази позиция се зачеват момчета.
Премести се и въпреки,че бе права и скръстила ръце пред нея:
-Принца обича да го докосват. Докосва ли ли сте мъжествеността му...
Тя видя,че се засвамва,протегна ръка и погали бузите и:
-Не се срамувайте,всичко ще си остане между нас принцесо. Аз,не съм като другите робини,вярна съм на господарите си,до гроб. Бих направила всичко,за да бъде моята господарка щастлива.
Усмихна и се,не усетно обаче робинята докосна корема си,явно бе беремена и носеше детето на брата на принца и тя имаше своята тайна. Въпреки това се усмихна и каза:
-Докоснете принца доставете му наслада,разучете го,питайте го дали му харесва и как би му харесало. А,ако не ви се стори гадно,може да го докоснете с устните си. Повярвайте ми няма да може да ви устой,а и той може да ви върне жеста.
Върнете се в началото Go down
Алиса
Residents of the Еarth
Residents of the Еarth
Алиса


Брой мнения : 262
Reputation : 0
Join date : 26.04.2012
Age : 29
Местожителство : Англия

Замъка Дрогон - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Замъка Дрогон   Замъка Дрогон - Page 2 Icon_minitimeНед Апр 29, 2012 9:51 am

Това което Айя ми разказа беше наистина интересно,но и доста притеснително,аз не знаех тези неща и надали ако не бях се осмелила щях да ги науча,но исках той да е щастлив,никога да не пожелае друга жена,въпреки че имаше това право като мъж и крал...
-Ти си невероятна,ще послушам съветите ти,а после ще ти кажа как е минало,но ти сигурно си му правила тези неща,знаеш че му харесват
Айя докосна корема си когато спомена за деца,дали онци мъж я беше насилвал,дали сега носеше детето му
-Има ли ти нещо?Айя можеш да ми кажеш..носиш ли дете,ношил ли наследник в отробата си?
Но дори да бе така,тя бе робиня и нямаше да признаят детето,как не исках да я сполети участта да роди незаконно дете..
-Време е милейди
Явно всичко за венчавката бе готово и трябваше да отида
-А в какво се състои тази церемония?
Върнете се в началото Go down
Khal Drogo
Residents of the Еarth
Residents of the Еarth
Khal Drogo


Брой мнения : 263
Reputation : 0
Join date : 26.04.2012

Замъка Дрогон - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Замъка Дрогон   Замъка Дрогон - Page 2 Icon_minitimeНед Апр 29, 2012 10:00 am

-Господарке не ви е нужно да знаете,какво ми се е случило. Знам,че не ви бе приятно,да съм около господаря,не ви виня нито за миг. Мога да ви уверя,че детето не е на господаря.
Не и на този на другия може би но тя нямаше да го признае,защото най-вероятно щяха да убият бебето и,то бе заплаха за мястото на принца и на неговото дете. А,брат му бе много строг,така се случваше на всички деца. Все пак тя се усмихна,тогава донесоха красива бяла рокля,от коприна и със слатни бродерии. Както и цветен венец:
-Трябва да ви подготвя принцесо.
Облече я в красивата рокля и сложи венци в косите и.
-Не се бойте принцесо,ритуала е красив,божествен!
Бе красива,след това я поведе към двора,а там имаше много хора,бе направен цветен навес,а под него главния шаман. Държащ огромен златен бокал,а до него стоеше и принца,който също на главата си имаше венец,бе усмихнат,дори невероятно щастлив.
-Не се бойте принцесо,и запоменте вие сте господарка и вече сте жена.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Замъка Дрогон - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Замъка Дрогон   Замъка Дрогон - Page 2 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Замъка Дрогон
Върнете се в началото 
Страница 2 от 6Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Замъка на Луцифер
» Стълбите на замъка
» Градините на замъка

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Dark Light RPG BG Forum :: Dark Ligth World :: Земята :: Средновековието-
Идете на: