Dark Light RPG BG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dark Light RPG BG Forum


 
ИндексPortal*Последни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Гласувайте за форума!
Гласувай за мен в BGTop100.com
BGtop
Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Tyxo.bg counter
BgTopWeb.com - Класация на Българските топ сайтове
Посетете новия ни форум!
Similar topics
Latest topics
» Имението на Ван дер Удсън
Замъка Монтрен Icon_minitimeСъб Юли 02, 2016 3:48 am by Оливия О'Браян

» Къщата в Сан Мориц
Замъка Монтрен Icon_minitimeПет Юли 01, 2016 5:29 am by Майкъл

» Апартаментът
Замъка Монтрен Icon_minitimeВто Мар 08, 2016 9:25 pm by Деймън Кларк

» Френското имения
Замъка Монтрен Icon_minitimeПет Яну 10, 2014 8:03 pm by Дейвид

» Мол
Замъка Монтрен Icon_minitimeПет Дек 13, 2013 8:20 pm by Симон Кларк

» Семейна консултация
Замъка Монтрен Icon_minitimeПон Дек 09, 2013 9:07 pm by Деймън Кларк

» Резиденция Тюдор
Замъка Монтрен Icon_minitimeСъб Дек 07, 2013 9:34 am by Дейвид

» Замъкът на Краля
Замъка Монтрен Icon_minitimeНед Дек 01, 2013 12:59 pm by Амерал Венега

» Коръб 1
Замъка Монтрен Icon_minitimeПет Ное 29, 2013 4:36 pm by Дейвид

Top posters
Деймън Кларк
Замъка Монтрен Vote_lcapЗамъка Монтрен Voting_barЗамъка Монтрен Vote_rcap 
Амерал Венега
Замъка Монтрен Vote_lcapЗамъка Монтрен Voting_barЗамъка Монтрен Vote_rcap 
Симон Кларк
Замъка Монтрен Vote_lcapЗамъка Монтрен Voting_barЗамъка Монтрен Vote_rcap 
Дейвид
Замъка Монтрен Vote_lcapЗамъка Монтрен Voting_barЗамъка Монтрен Vote_rcap 
Demon Of Passion
Замъка Монтрен Vote_lcapЗамъка Монтрен Voting_barЗамъка Монтрен Vote_rcap 
Katherine
Замъка Монтрен Vote_lcapЗамъка Монтрен Voting_barЗамъка Монтрен Vote_rcap 
Stefan_
Замъка Монтрен Vote_lcapЗамъка Монтрен Voting_barЗамъка Монтрен Vote_rcap 
Майкъл
Замъка Монтрен Vote_lcapЗамъка Монтрен Voting_barЗамъка Монтрен Vote_rcap 
Khal Drogo
Замъка Монтрен Vote_lcapЗамъка Монтрен Voting_barЗамъка Монтрен Vote_rcap 
Алиса
Замъка Монтрен Vote_lcapЗамъка Монтрен Voting_barЗамъка Монтрен Vote_rcap 
Free Counters
Free Counters

 

 Замъка Монтрен

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Ария
General Moderator
General Moderator
Ария


Брой мнения : 126
Reputation : 1
Join date : 14.03.2011
Age : 32

Замъка Монтрен Empty
ПисанеЗаглавие: Замъка Монтрен   Замъка Монтрен Icon_minitimeЧет Апр 26, 2012 6:03 pm

Замъка Монтрен Fougeres_castle
Върнете се в началото Go down
Khal Drogo
Residents of the Еarth
Residents of the Еarth
Khal Drogo


Брой мнения : 263
Reputation : 0
Join date : 26.04.2012

Замъка Монтрен Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Замъка Монтрен   Замъка Монтрен Icon_minitimeЧет Апр 26, 2012 6:41 pm

Бяхме пътували повече от месец бяхме се забавили с малко досадно нападение,което беше не избежно при положение,че не ни даваха да преминем моста,което си беше нормално.
Пристигнахме с скромна войска но пълно достатъчна,за да всява респект. Не се настанихме в замъка,а пред замъка където бяхме разрешили да направят временен лагер с палатки. Не че не исках да изпитам гостоприемността но бяхме дошли само да вземем момичето и да си тръгнем.
Определено не се интересувах каква е,защото нямах намерение да се занимавам с нея. Влязох ме с баща ми на коне в предверието,като на вратите на замъка ни чакаха родителите и. Тя не се беше повила,май искаха да я пазят,чак до сватбата. Не продумвах нито дума,за мен този брак беше излишен но те бяха страхливци и бяха продали момичето си. Което беше мерзко. Баща ми бе строг и говореше делови,той бе далеч по образован,за това аз просто мълчах и плашех хората,както обикновено. Всички ме гледаха смаяно,а и по добре така пред това да ме гледат с презрение.
Върнете се в началото Go down
Алиса
Residents of the Еarth
Residents of the Еarth
Алиса


Брой мнения : 262
Reputation : 0
Join date : 26.04.2012
Age : 29
Местожителство : Англия

Замъка Монтрен Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Замъка Монтрен   Замъка Монтрен Icon_minitimeЧет Апр 26, 2012 6:54 pm

Пред двореца бе издигнат палатков лагер,бяха норманци.Татко искаше да ме омъже за принца им,нищо че преди това ме бе обещал на друг,на някого когото обичах,а сега се отмяташе.Бях чувала за този мъж,беше много по-голям от мен,казваха че е силен и зъл.Беше ме страх,той щеше да ме отведе от дома и семейството ми,а трябваше да остана тук,да седна на трона като принцеса.
Умолявах го да не ме дава,само защото щели да ни завладеят,а аз,а моето щастие?
Трябваше да направя нещо,мама ме помоли да не излизам докато не ме повикат?Ами ако избягам?Ако се махна от тук преди да ме предадат като мъченица?
Сестра ми бе показала стар тунел който щеше да ме изведе в гората до замъка,така нямаше да ме открият никога..но имах ли смелост да го направя?
Ами да,прекалено много ценях живота си,любовта си.Бях със стара износена рокля в която много не приличах на принцеса,така можех да мина край лагера на норманците
Върнете се в началото Go down
Khal Drogo
Residents of the Еarth
Residents of the Еarth
Khal Drogo


Брой мнения : 263
Reputation : 0
Join date : 26.04.2012

Замъка Монтрен Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Замъка Монтрен   Замъка Монтрен Icon_minitimeЧет Апр 26, 2012 7:12 pm

-Къде е принцесата милорд,вече трябваше да е слязла.
Тогава пратиха слуги да я доведат. Но се върнаха много бързо,нямало я в стаята. Това беше малко обеспокояващо,момичето не се бе подчинило.
-Сигурен съм че има тунел,всеки замък има!
Обърнах се към най-верните си войници и веднага им казах да чакат на изходите,и да се оглеждат за всяко момиче,което излиза.
-Не я наранявайте,тя е още дете!
Извика майка и,като аз се обърнах и я погледнах лошо:
-Не сте научили дъщеря си на обноски не се бойте милейди,аз ще я възпитам добре.
Тръгнах,като мантията ми се провлачи. Бързо бяхме намерили единия изход. Малко след,като излезе я хванаха,бе облечена с дрипи но пак си личеше кралската кръв. Бялата кожа,русите и коси. Хванаха я много лесно заведоха я в друга стая,като двама от най-доверената ми стражи,застанаха на вратите да я пазят до сутринта,когато щеше да е сватбата.
Не успя да ме види може би само големия ми гръб,беше тъмно и за това не успя,а и бе доста тъмно,за това все още не знаеше,що за човек бях аз.
-До утре сутринта,само да ви предупредя,че след венчавката веднага заминаваме за замъка,за това прегответе всичките и неща за път.
Тръгнах към лагера,без да се застояваме в замъка,момчетата празнуваха,а аз се бях замислил. Тя наистина бе красива но бе още много малка,чувствах се толкова жесток но в битките ми нямаше място за жени,а сега се опитваха да ми вмъкнат една. Но златото и земята бе нужна,за това се искаше жертвата.
Върнете се в началото Go down
Алиса
Residents of the Еarth
Residents of the Еarth
Алиса


Брой мнения : 262
Reputation : 0
Join date : 26.04.2012
Age : 29
Местожителство : Англия

Замъка Монтрен Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Замъка Монтрен   Замъка Монтрен Icon_minitimeПет Апр 27, 2012 8:57 am

Надявах се да имам време да се измъкна преди да усетят,че ме няма,но щом отворих вратата на тунела един мъж ме сграбчи.Беше огромен,беше груб,понесе ме към стаята
-Пуснете ме!Какво си позволявате
Неме слушаха,пуснаха ме в стаята,а там беше огромен мъж,дали беше новия ми годеник,мъжът когото трябваше да ме вземе за жена?Беше тъмно и не го видях,но го мразех,презирах го от дъното на душата си
-Не!Няма да се омъжа за никого!Аз имам годеник и вие нямате право..
Но той не чуваше,излезе от стаята и ме заключи.Отпред имаше двама грамадни мъже които трябваше да ме пазят да не направя отново нещо.Каква зла участ ме бе настигнала,да плащам цена за която баща ми трябваше да се погрижи.Сто пъти бих предпочела да съм робиня пред това да съм омъжена за този мъж
-Това бе глупаво Алиса - баща ми искаше да ме смъмри - Не биваше да бягаш,ами ако принца не те бе открил?Какво щеше да стане дъще
-Не ми говори!Ти ми обеща,трябваше да се омъжа за Робърт..а сега?Ще ме отведат
Върнете се в началото Go down
Khal Drogo
Residents of the Еarth
Residents of the Еarth
Khal Drogo


Брой мнения : 263
Reputation : 0
Join date : 26.04.2012

Замъка Монтрен Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Замъка Монтрен   Замъка Монтрен Icon_minitimeПет Апр 27, 2012 9:11 am

Прибрах се,като седнах на големия масивен стол в голямата шатра. Мъжете се забавляваха,бяха си взели по една робиня. Тогава дойде Айя,една от многото ми робини,не изпитвах чувства към нея,макар да спях с нея. Тя се приближи,като в ръцете си носеше моя бокал,напълнен почти до горе с вино. Поех я от ръцете и,като отпих от виното с просъскване. Тя седна в краката ми,като се опря на коляното ми. Дори не и обръщах внимание в съзнанието ми бе онзи красив образ на красивата ми съпруга. Меко казано бях пленен но заради строгата си натура знаех,че нямаше да мога да и го покажа.
Отправих се за да поспя утре щеше да е голям ден само че преди това,трябваше да се отбия,да видя дали подаръкът на годеницата ми дали бе готов.
След това просто легнах,бе ми трудно да заспя но след този ден може би щях да спя по добре.
Върнете се в началото Go down
Алиса
Residents of the Еarth
Residents of the Еarth
Алиса


Брой мнения : 262
Reputation : 0
Join date : 26.04.2012
Age : 29
Местожителство : Англия

Замъка Монтрен Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Замъка Монтрен   Замъка Монтрен Icon_minitimeПет Апр 27, 2012 9:22 am

Почти цяла нощ не можах да мигна,чудех се какво да измисля как да се измъкна от това предотвратя тази лудост.Ами Робърт,той не знаеше какво е обещал баща ми,сигурна бях че щеше да ме отведе от тук,да ме спаси от това.
Цяла нощ плаках,очите ми бяха подпухнали когато на сутринта дойдоха да ме подготвят за венчавката,добре че булото беше дълго и плътно,че да не се наложи да ме вижда преди това,да не вижда сълзите в очите ми.
Изкъпаха ме,сресаха косите ми и ги прибраха в нежни плитки под вояла,роклята беше наистина красива,беше моя избор,но за друга церемония.
-Хубава си мила - сестра ми се опитваше да се шегува
-Да нали не ти ще се омъжиш против волята си за някого когото дори не познаваш?
Върнете се в началото Go down
Khal Drogo
Residents of the Еarth
Residents of the Еarth
Khal Drogo


Брой мнения : 263
Reputation : 0
Join date : 26.04.2012

Замъка Монтрен Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Замъка Монтрен   Замъка Монтрен Icon_minitimeПет Апр 27, 2012 9:30 am

Сутринта още преди слънцето да изгрее бях излязъл на вън,чаках да се съмне,след изгрева всички започнаха да се суетят,за мен бе обличането и подготовката за сватбата, а за другите,вдигането на шатрите и приготвянето на пътя. Дори нямаше да празнуваме защото пътя бе дълъг,а мен ме чакаше война на юг.
Качихме се на конете,като скоро бяхме пред замъка,слязох като се запътих към замъка,в голямата тронна зала където щяха да ни венчаят по нейните обичай,а по моите,като се приберем в моя замък,ако има време,така или иначе щеше след този ден да е законната ми съпруга.
Щом влязохме бях поразен,защото тя беше наистина красива не показах това,застанах до нея,като погледнах този който,щеше да ни венчае. Беше някакъв белобрад старец:
-Хайде старче бъди бърз,защото ни чака много път.
Смъмрих го аз,не погледнах към нея но знаех,че е много малка,бе нисичка и слаба,до мене изглеждаше,като малко момиче.
Върнете се в началото Go down
Алиса
Residents of the Еarth
Residents of the Еarth
Алиса


Брой мнения : 262
Reputation : 0
Join date : 26.04.2012
Age : 29
Местожителство : Англия

Замъка Монтрен Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Замъка Монтрен   Замъка Монтрен Icon_minitimeПет Апр 27, 2012 9:37 am

Баща ми и майка ми за пореден път ми изнесоха лекция как го прравя за народа си,за тях,за живота им..Сестра ми се радваше,че остава сама,а на мен щеше да ми липсва..
Влязох в залата където вече беше той,останах поразена,беше огромен,страховит както бях слушала,с дълга тъмна коса,очи които ме плашеха,трябваше много да внимавам с него,щеше да иска от мен да бъда истинска съпруга,да го уважавам,да изпълнявам всичко за което ме бяха учели,а аз се страхувах от това.
Застанах до него,той ме погледна така сурово,че краката ми омекнаха,молех се само да не си позволява да ми посяга,тогава наистина щях да свърша някоя глупост..А опитах ли да го убия,щях да свърша обезглавена.Норманците бяха живонти,не зачитаха нищо,нито живота нито правото на свобода,за това имаха толкова роби...Той пришпори свещенника да ни ожени,чакало ни много път
-Не!Ще се омъжа само при условие,че останем тук..това е моя дом,нали заради него искате това ... тази сватба
-Алиса-баща ми отново се намеси - Не си в сътнояние да поставяш условия,замълчи и завърши церемонията
Когато свещенника попита вземам ли го за съпруг отвърнах
-Не!Но кой ли ме пита,така или иначе ще ме отведе,но ще бъде господар на едно празно тяло,никога няма да обичам този мъж,никога няма да бъда съпруга каквато той иска
Върнете се в началото Go down
Khal Drogo
Residents of the Еarth
Residents of the Еarth
Khal Drogo


Брой мнения : 263
Reputation : 0
Join date : 26.04.2012

Замъка Монтрен Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Замъка Монтрен   Замъка Монтрен Icon_minitimeПет Апр 27, 2012 9:50 am

Това и очаквах за това не си дадох вид нито на изненадан нито на обиден нито на нещо такова. Свещеника попита и мен:
-Да!
След това ни обяви за съпруг и съпруга. Обърнах се към нея,като се приближих към нея,тя се отдръпна но едната ми ръка мина зад кръста,а другата зад врата и,като се наведох впих устни в нея. Тя се съпротивляваше но въпреки това я целунах. Все още я държах:
-Време е да ти покажа подаръка ти!
Тя се дърпаше но скоро я изкарах на вън,като на двора я чакаше един бял и красив кон.
Замъка Монтрен Aspen-sabino-white
-Това е Звезда тя е твоя сватбен подарък.
Изчаках да види коня си и след това се обърнах към родителите и:
-Благодаря ви но трябва да тръгваме.
Обърнах се към нея и казах:
-Сбогувайте се с родителите си,тръгваме в този миг.
Върнете се в началото Go down
Алиса
Residents of the Еarth
Residents of the Еarth
Алиса


Брой мнения : 262
Reputation : 0
Join date : 26.04.2012
Age : 29
Местожителство : Англия

Замъка Монтрен Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Замъка Монтрен   Замъка Монтрен Icon_minitimeПет Апр 27, 2012 9:55 am

Когато и той каза да свещенника му позволи да ме целуне,не можех да понеса това,опитах да се зръпна,но копелето беше бързо и ме хвана през кръста и зад врата,вече бе вдигнал воала,видя мокрите ми от сълзи очи,но и това не го трогна
-Пусни ме
Но ме цулуна,устните му докоснаха моите,дори не отвърнах,стоях скована в ръзцете му...Ако опиташе отново щях да го ударя,не че ефекта щеше да е болезнен за него,но сега заради нашите трябваше поне малко по-прилично да се държа.
Тогава ме изведе навън където имаше красив бял кон,явно беше научил че обичам конете и яздя добре,усмихнах се,не можех да съм неблагодарна,но той каза,че веднага тръгваме
-Не,нека останем днес,не ме отвеждайте така бързо..вече съм ваша ...
Не можех да понеса да се моля,но не можех да си тръгна преди да видя Ричард,а той щеше да дойде бях сигурна
Върнете се в началото Go down
Khal Drogo
Residents of the Еarth
Residents of the Еarth
Khal Drogo


Брой мнения : 263
Reputation : 0
Join date : 26.04.2012

Замъка Монтрен Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Замъка Монтрен   Замъка Монтрен Icon_minitimeПет Апр 27, 2012 10:01 am

Едва не и се изрепчих но се овладях и само изръмжах,не обичах да ми заповядва,за това я хванах за кръста и я качих на коня,все едно беше малко перце и до някъде беше много лека:
-Казах,че ще тръгваме веднага,няма да ви давам обяснение,защо съм го преценил и как съм го преценил. Аз съм ваш съпруг и ще правите,това което аз ви казвам!
Подадох юздите на слугите,като се качих на моя кон и тръгнах на пред,като робите я водеха след мен. Шатрите бяха вдигнати и каруците бяха тръгнали. Очакваше ни много дълъг път,за това трябваше да тръгнем веднага. Щях да поканя родителите и след похода да и дойдат на гости,като реванш,за това че не можа да се сбогува с тях. Но бях твърдо решен,да науча това момиче на обноски и да не ми противоречи.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Замъка Монтрен Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Замъка Монтрен   Замъка Монтрен Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Замъка Монтрен
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Замъка на Луцифер
» Стълбите на замъка
» Градините на замъка

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Dark Light RPG BG Forum :: Dark Ligth World :: Земята :: Средновековието-
Идете на: