Dark Light RPG BG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dark Light RPG BG Forum


 
ИндексPortal*Последни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Гласувайте за форума!
Гласувай за мен в BGTop100.com
BGtop
Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Tyxo.bg counter
BgTopWeb.com - Класация на Българските топ сайтове
Посетете новия ни форум!
Similar topics
Latest topics
» Имението на Ван дер Удсън
Подземието в гората Icon_minitimeСъб Юли 02, 2016 3:48 am by Оливия О'Браян

» Къщата в Сан Мориц
Подземието в гората Icon_minitimeПет Юли 01, 2016 5:29 am by Майкъл

» Апартаментът
Подземието в гората Icon_minitimeВто Мар 08, 2016 9:25 pm by Деймън Кларк

» Френското имения
Подземието в гората Icon_minitimeПет Яну 10, 2014 8:03 pm by Дейвид

» Мол
Подземието в гората Icon_minitimeПет Дек 13, 2013 8:20 pm by Симон Кларк

» Семейна консултация
Подземието в гората Icon_minitimeПон Дек 09, 2013 9:07 pm by Деймън Кларк

» Резиденция Тюдор
Подземието в гората Icon_minitimeСъб Дек 07, 2013 9:34 am by Дейвид

» Замъкът на Краля
Подземието в гората Icon_minitimeНед Дек 01, 2013 12:59 pm by Амерал Венега

» Коръб 1
Подземието в гората Icon_minitimeПет Ное 29, 2013 4:36 pm by Дейвид

Top posters
Деймън Кларк
Подземието в гората Vote_lcapПодземието в гората Voting_barПодземието в гората Vote_rcap 
Амерал Венега
Подземието в гората Vote_lcapПодземието в гората Voting_barПодземието в гората Vote_rcap 
Симон Кларк
Подземието в гората Vote_lcapПодземието в гората Voting_barПодземието в гората Vote_rcap 
Дейвид
Подземието в гората Vote_lcapПодземието в гората Voting_barПодземието в гората Vote_rcap 
Demon Of Passion
Подземието в гората Vote_lcapПодземието в гората Voting_barПодземието в гората Vote_rcap 
Katherine
Подземието в гората Vote_lcapПодземието в гората Voting_barПодземието в гората Vote_rcap 
Stefan_
Подземието в гората Vote_lcapПодземието в гората Voting_barПодземието в гората Vote_rcap 
Майкъл
Подземието в гората Vote_lcapПодземието в гората Voting_barПодземието в гората Vote_rcap 
Khal Drogo
Подземието в гората Vote_lcapПодземието в гората Voting_barПодземието в гората Vote_rcap 
Алиса
Подземието в гората Vote_lcapПодземието в гората Voting_barПодземието в гората Vote_rcap 
Free Counters
Free Counters

 

 Подземието в гората

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Майкъл
Admin
Admin
Майкъл


Брой мнения : 311
Reputation : 0
Join date : 28.01.2011

Подземието в гората Empty
ПисанеЗаглавие: Подземието в гората   Подземието в гората Icon_minitimeЧет Юли 07, 2011 6:28 pm

Подземието в гората Crypt
Това е голямо подземие има силни метални врати който трудно някой нормален човек да отвори сам. Твърди се,че са затваряли същества,който не трябва да избягат или някой да се защити от нападение. Тук има само един изход и той е през 5 стоманени врати и две решетки, има и вериги,подсилени.
Върнете се в началото Go down
Caroline
Dark creatures
Dark creatures
Caroline


Брой мнения : 70
Reputation : 0
Join date : 18.03.2011

Подземието в гората Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подземието в гората   Подземието в гората Icon_minitimeЧет Юли 07, 2011 6:32 pm

Вървяхме през гората,след като пъркитах колата,скоро луната щеше да се покаже макар и да беше много светло.
-Трябва да побързаме!
Казах аз и се затичах,напред. Отворих вратата,с ключ бяха стари но лесно отключвах,двамата отваряхме вратите,защото бяха много тежки.
-Мен това място ме плаши има няколко свещи и малко книги,не знам кога ще се превърнеш и кога ще се върнеш,за това не ми се иска да полудееш тук.
Бяхме в стаята с веригите последната метална врата беше там.
-Това е купих я за да заловя Деймън исках да му отмастя но разбрах че няма смисъл.
Върнете се в началото Go down
Тайлър
Dark creatures
Dark creatures
Тайлър


Брой мнения : 61
Reputation : 0
Join date : 07.07.2011

Подземието в гората Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подземието в гората   Подземието в гората Icon_minitimeЧет Юли 07, 2011 6:36 pm

Отидохме , мястото наистина беше зловещо, след като отворихме всички врати влязохме вътре.
- Няма смисъл , на него му е достатъчно отмъстено. - засмях се , но тогава усетих че се започва , усетих болка и едва не паднах , съблякох се и започнах бързо да се оковавам , след което взех бутилката с вълче биле , отпих от нея и паднах на земята.
Върнете се в началото Go down
Caroline
Dark creatures
Dark creatures
Caroline


Брой мнения : 70
Reputation : 0
Join date : 18.03.2011

Подземието в гората Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подземието в гората   Подземието в гората Icon_minitimeЧет Юли 07, 2011 6:48 pm

Започна да го боли,болеше го,за това разкъса дрехите си и се окова. Желунах го бързо и тръгнах вързо и с усилие да затварям вратите.
-Ще те отключа на сутринта.
Ръцете ми трепереха,а вратите щрякваха една след друга докато не остана последната. Не ми се тръгваше не можех да тръгна бях сигурна,че вратите ще го спрат. Застанах до последната,ако не ако чуех,че няближава протосо щях да избягам.
Свлякох се до вратата,нямаше да го оставя сам дори да рискувах.
Върнете се в началото Go down
Тайлър
Dark creatures
Dark creatures
Тайлър


Брой мнения : 61
Reputation : 0
Join date : 07.07.2011

Подземието в гората Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подземието в гората   Подземието в гората Icon_minitimeЧет Юли 07, 2011 6:59 pm

Добре , че Керълайн се махна , болката започна , усещах как не издържам , само се надявах да не я нараня , можеше да е фатално , надявах се да издържа, вратите да ме спрат или каквото и да е , знаех че няма да помня нищо и нямаше да разбирам какво правя , крайната фаза дойде и се превърнах във вълк.
Върнете се в началото Go down
Caroline
Dark creatures
Dark creatures
Caroline


Брой мнения : 70
Reputation : 0
Join date : 18.03.2011

Подземието в гората Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подземието в гората   Подземието в гората Icon_minitimeЧет Юли 07, 2011 7:04 pm

Чух ужасен вой,който ме изправи на кракта. Опрях ръце в вратата,за да усетя какво се случваше. Той се беще превърнал фазата бе настъпила,той удрясе силно по вратата. Тя беше здрава и поемеша ударите му но нямаше може би да издържи щялата вечер,само на една. Надявах се просто да не излезе навън. Веригите се бяха пречупили и чувах,как ги удря по металната врата.
Бях еднакво загрижена и също така безумно уплашена.
Върнете се в началото Go down
Тайлър
Dark creatures
Dark creatures
Тайлър


Брой мнения : 61
Reputation : 0
Join date : 07.07.2011

Подземието в гората Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подземието в гората   Подземието в гората Icon_minitimeЧет Юли 07, 2011 7:06 pm

Когато отворих очи бях на земята , бях разкъсал вергите и бях преодолял първата метална врата , но не бях стигнал по-нататък , надявах се да не съм наранил Кер или да е избягала , можеше да е много опасно за нея , не исках повече да се превръщам , трябваше да намеря начин да го контролирам.
Върнете се в началото Go down
Caroline
Dark creatures
Dark creatures
Caroline


Брой мнения : 70
Reputation : 0
Join date : 18.03.2011

Подземието в гората Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подземието в гората   Подземието в гората Icon_minitimeЧет Юли 07, 2011 7:31 pm

Когато всичко мина и ударите спряха,започнах да отварям вратите. Само едната бе съборена. Клекнах до него и го прегърнах:
-Всичко е наред...
Целунах го нежно и останах с него на земята нямаше сили и още трепереше:
-Вратите ме предпазиха,ужасно беше,толкова ме беше страх да те оставя сам.
Върнете се в началото Go down
Тайлър
Dark creatures
Dark creatures
Тайлър


Брой мнения : 61
Reputation : 0
Join date : 07.07.2011

Подземието в гората Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подземието в гората   Подземието в гората Icon_minitimeЧет Юли 07, 2011 7:33 pm

Керълайн дойде и беше добре , радвах се , че не съм я наранил , прегърна ме , аз нея също.
- Радвам се , че си добре и не съм успял да те нараня. - погледнах я , още дишах тежко.
- Благодаря , че си с мен в това.
Върнете се в началото Go down
Caroline
Dark creatures
Dark creatures
Caroline


Брой мнения : 70
Reputation : 0
Join date : 18.03.2011

Подземието в гората Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подземието в гората   Подземието в гората Icon_minitimeЧет Юли 07, 2011 7:38 pm

-Занищо на света няма да те оставя...
Оставих го малко да полежи в скута ми,това беше изтощително за него. Галех го за да може да се успокой по бързо:
-Нека постойм малко тук,после ще се приберем,нека не бързаме...
Усмихнах се:
-После ще те заведа в нас,да се изкъпеш и ще ти поръчаме нещо за хапване.
Върнете се в началото Go down
Тайлър
Dark creatures
Dark creatures
Тайлър


Брой мнения : 61
Reputation : 0
Join date : 07.07.2011

Подземието в гората Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подземието в гората   Подземието в гората Icon_minitimeЧет Юли 07, 2011 7:41 pm

Тя беше до мен , галеше ме , а аз лежах в скута й. Вдъхваше ми успокоение и , че всичко ще бъде наред. Чудех се как до сега не съм забелязвал колко невероятна е тя.
- Добре. - кимнах и се усмихнах , постоях още малко така , след което се изправих и започнах да се обличам.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Подземието в гората Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подземието в гората   Подземието в гората Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Подземието в гората
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Подземието на замъка
» Гората на червенокожите
» Реката в гората

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Dark Light RPG BG Forum :: Dark Ligth World :: Тъмният свят-
Идете на: