Dark Light RPG BG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dark Light RPG BG Forum


 
ИндексPortal*Последни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Гласувайте за форума!
Гласувай за мен в BGTop100.com
BGtop
Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Tyxo.bg counter
BgTopWeb.com - Класация на Българските топ сайтове
Посетете новия ни форум!
Similar topics
Latest topics
» Имението на Ван дер Удсън
Къщата на Салваторе - Page 11 Icon_minitimeСъб Юли 02, 2016 3:48 am by Оливия О'Браян

» Къщата в Сан Мориц
Къщата на Салваторе - Page 11 Icon_minitimeПет Юли 01, 2016 5:29 am by Майкъл

» Апартаментът
Къщата на Салваторе - Page 11 Icon_minitimeВто Мар 08, 2016 9:25 pm by Деймън Кларк

» Френското имения
Къщата на Салваторе - Page 11 Icon_minitimeПет Яну 10, 2014 8:03 pm by Дейвид

» Мол
Къщата на Салваторе - Page 11 Icon_minitimeПет Дек 13, 2013 8:20 pm by Симон Кларк

» Семейна консултация
Къщата на Салваторе - Page 11 Icon_minitimeПон Дек 09, 2013 9:07 pm by Деймън Кларк

» Резиденция Тюдор
Къщата на Салваторе - Page 11 Icon_minitimeСъб Дек 07, 2013 9:34 am by Дейвид

» Замъкът на Краля
Къщата на Салваторе - Page 11 Icon_minitimeНед Дек 01, 2013 12:59 pm by Амерал Венега

» Коръб 1
Къщата на Салваторе - Page 11 Icon_minitimeПет Ное 29, 2013 4:36 pm by Дейвид

Top posters
Деймън Кларк
Къщата на Салваторе - Page 11 Vote_lcapКъщата на Салваторе - Page 11 Voting_barКъщата на Салваторе - Page 11 Vote_rcap 
Амерал Венега
Къщата на Салваторе - Page 11 Vote_lcapКъщата на Салваторе - Page 11 Voting_barКъщата на Салваторе - Page 11 Vote_rcap 
Симон Кларк
Къщата на Салваторе - Page 11 Vote_lcapКъщата на Салваторе - Page 11 Voting_barКъщата на Салваторе - Page 11 Vote_rcap 
Дейвид
Къщата на Салваторе - Page 11 Vote_lcapКъщата на Салваторе - Page 11 Voting_barКъщата на Салваторе - Page 11 Vote_rcap 
Demon Of Passion
Къщата на Салваторе - Page 11 Vote_lcapКъщата на Салваторе - Page 11 Voting_barКъщата на Салваторе - Page 11 Vote_rcap 
Katherine
Къщата на Салваторе - Page 11 Vote_lcapКъщата на Салваторе - Page 11 Voting_barКъщата на Салваторе - Page 11 Vote_rcap 
Stefan_
Къщата на Салваторе - Page 11 Vote_lcapКъщата на Салваторе - Page 11 Voting_barКъщата на Салваторе - Page 11 Vote_rcap 
Майкъл
Къщата на Салваторе - Page 11 Vote_lcapКъщата на Салваторе - Page 11 Voting_barКъщата на Салваторе - Page 11 Vote_rcap 
Khal Drogo
Къщата на Салваторе - Page 11 Vote_lcapКъщата на Салваторе - Page 11 Voting_barКъщата на Салваторе - Page 11 Vote_rcap 
Алиса
Къщата на Салваторе - Page 11 Vote_lcapКъщата на Салваторе - Page 11 Voting_barКъщата на Салваторе - Page 11 Vote_rcap 
Free Counters
Free Counters

 

 Къщата на Салваторе

Go down 
+2
Katherine
Stefan_
6 posters
Иди на страница : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 16 ... 22  Next
АвторСъобщение
Stefan_
Special User
Special User
Stefan_


Брой мнения : 429
Reputation : 0
Join date : 22.02.2011

Къщата на Салваторе - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Салваторе   Къщата на Салваторе - Page 11 Icon_minitimeЧет Мар 24, 2011 7:22 am

- Така е , наистина има хубава страна на това да сме вампири , дори и след векове можем да поправим грешките си и да сме с любимите си хора като забравим миналото и се престорим , че никога не се е случвало. Знаеш ли , благодарен съм ти , че ме превърна , иначе сега нямаше да бъда тук с теб - усмихнах се и я целунах.
Върнете се в началото Go down
Katherine
Dark creatures
Dark creatures
Katherine


Брой мнения : 433
Reputation : 0
Join date : 08.03.2011

Къщата на Салваторе - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Салваторе   Къщата на Салваторе - Page 11 Icon_minitimeЧет Мар 24, 2011 7:45 am

Да чуя,тези думи от него,беше като сбъдната мечта.Винаги съм мислела,че ме обвинява и че страда,заради това ,което е.Но той беше намерил свой начин,да съществува,без да вреди,на никого.Възхищавах му се.Беше всичко ,това което аз не бях,но щях,да се опитам.Заради него.
- Радвам се,да чуя,тези думи ,вампиризма ,наистина е хубаво нещо,стига да си в мир със себе си.-усмихнах се.
Върнете се в началото Go down
Stefan_
Special User
Special User
Stefan_


Брой мнения : 429
Reputation : 0
Join date : 22.02.2011

Къщата на Салваторе - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Салваторе   Къщата на Салваторе - Page 11 Icon_minitimeЧет Мар 24, 2011 1:20 pm

- Това се постига с времето , както всички други неща , нали ? А нещо градено с години винаги е хубаво и трудно се разрушава дори и с малки пречки. - усмихнах се и я целунах , радвах се , че сме заедно , че тя е тук , до мен.
Върнете се в началото Go down
Stefan_
Special User
Special User
Stefan_


Брой мнения : 429
Reputation : 0
Join date : 22.02.2011

Къщата на Салваторе - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Салваторе   Къщата на Салваторе - Page 11 Icon_minitimeЧет Мар 24, 2011 6:18 pm

- Добре , само кажи къде да отидем и сме там и аз искам да се поразходя, тук започна да става прекалено скучно. - усмихнах се леко , но започнах да се дразня от Деймън и Елена , отново. Но и аз се чудех защо въобще се дразнех.
Върнете се в началото Go down
Katherine
Dark creatures
Dark creatures
Katherine


Брой мнения : 433
Reputation : 0
Join date : 08.03.2011

Къщата на Салваторе - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Салваторе   Къщата на Салваторе - Page 11 Icon_minitimeПет Мар 25, 2011 7:14 pm

След всичко ,което се случи там ,нямах търпение,да се махна от това място.Върнахме се вкъщи,това беше най-приятното място.Влязох в банята имах нужда от дълга и успокояваща вана.
- Аз ще се отпусна ,ако искаш ела.-усмихнах му се.Пуснах водата,за да напълня ваната ,сложих ,малко ароматни соли ,на жасмин и лавандула .Захвърлих дрехите си ,нямах търпение,да се отърва от тях,имах чувството ,че бяха попили,отровата ,на онова място.Отпуснах се и водата погали ,благотворно кожата ми.
Върнете се в началото Go down
Stefan_
Special User
Special User
Stefan_


Брой мнения : 429
Reputation : 0
Join date : 22.02.2011

Къщата на Салваторе - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Салваторе   Къщата на Салваторе - Page 11 Icon_minitimeПет Мар 25, 2011 7:18 pm

Катрин влезе в банята и напълни ваната , съблякох се и влязох при нея , гледах я и леко се усмихвах.
- Доста по-приятно отколкото на онова място. - целунах я. Усетих жажда , толкова силна както никога досега. Не успях да се контролирам и захапах Катрин за врата като започнах да пия.
Върнете се в началото Go down
Katherine
Dark creatures
Dark creatures
Katherine


Брой мнения : 433
Reputation : 0
Join date : 08.03.2011

Къщата на Салваторе - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Салваторе   Къщата на Салваторе - Page 11 Icon_minitimeПет Мар 25, 2011 8:41 pm

Стефан ,дойде ,толкова му се израдвах .Прегърнах го и го дръпнах ,към себе си.Тогава усетих ,как зъбите му се впиват в вратът ми.Притиснах го до себе си,за ад му е по-лесно и го оставих ,да утоли жаждата си ,когато се отдръпна ,кръвта започна ,да кафе ,във ваната,по не ми пукаше ,придърпах го отново и го целунах страстно.
Върнете се в началото Go down
Stefan_
Special User
Special User
Stefan_


Брой мнения : 429
Reputation : 0
Join date : 22.02.2011

Къщата на Салваторе - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Салваторе   Къщата на Салваторе - Page 11 Icon_minitimeПет Мар 25, 2011 8:47 pm

Когато спрях да пия я целунх , исках отново да я захапя и да започна да пия , но се въздържах.
- Кръвтта ти е толкова сладка , а жаждата ми толкова голяма , съжалявам че пак пих от теб , но толкова много ми харесва. - погледнах я и отново я целунах.
- Пий от мен. - погледнах я.
Върнете се в началото Go down
Katherine
Dark creatures
Dark creatures
Katherine


Брой мнения : 433
Reputation : 0
Join date : 08.03.2011

Къщата на Салваторе - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Салваторе   Къщата на Салваторе - Page 11 Icon_minitimeПет Мар 25, 2011 8:59 pm

Няма ,нищо Стефан ,на мен ми е приятно-усмихнах му се.Когато ,той ми предложи кръвта си ,не можех,да устоя.Притиснах го към другата част на ваната,като се озовах в скута му,целунах първо нежно вратът,след което го ухапах.Беше толкова сладко,но за разлика ,от него ,аз се контролирах ,съвършено,откъснах се,след като пих малко.Но точно преди това ,през съзнанието ми преминаха картини,там бяха той,Деймън имаше и непознати ,но там беше и Клаус ,веднага разбрах,че става въпрос ,за ритуала,но нещата ,които видях,бяха толкова неясни,някакви знаци,които ,се появяваха ,по тялото им и на тримата,след казано заклинание.И после нищо всичко изчезна,съзнанието му за първи път ,се бореше с мен.Опитваше се ,да ме изхвърли.
Върнете се в началото Go down
Stefan_
Special User
Special User
Stefan_


Брой мнения : 429
Reputation : 0
Join date : 22.02.2011

Къщата на Салваторе - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Салваторе   Къщата на Салваторе - Page 11 Icon_minitimeПет Мар 25, 2011 9:02 pm

Погледнах Катрин , тя пиеше от мен и странното , че всъщност да пият от теб беше приятно , започнах да усещам как Катрин се опитва да влезе в ума ми , за първи път я усещах , главата започна да ме боли , тя не можеше да види това , никой не можеше.
- Катрин моля те спри.
Върнете се в началото Go down
Katherine
Dark creatures
Dark creatures
Katherine


Брой мнения : 433
Reputation : 0
Join date : 08.03.2011

Къщата на Салваторе - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Салваторе   Къщата на Салваторе - Page 11 Icon_minitimeСъб Мар 26, 2011 6:49 pm

Спрях ,веднага ,щом ми каза.
- Какво има мили ?-попитах го загрижено.Погалих лицето му,а той целият трепереше.
- Нараних ли те ,причиних ли ти болка ?Повече ли взех ,от колкото можеш,да ми дадеш ? -залях го с въпроси.Изглеждаше блед,гушнах го ,до сърцето си,никога,нямаше,да си простя,ако го бях наранила,милвах нежно косатата му.
Върнете се в началото Go down
Stefan_
Special User
Special User
Stefan_


Брой мнения : 429
Reputation : 0
Join date : 22.02.2011

Къщата на Салваторе - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Салваторе   Къщата на Салваторе - Page 11 Icon_minitimeСъб Мар 26, 2011 7:11 pm

- Не с кръвта всичко е наред , не си ми причинила болка с това , просто явно видя или се опита да видиш спомените ми , не знам какво стана , усещам някаква болка в главата , сякаш самите ми спомени не искат да бъдат видяни от теб - погледнах я и я прегърнах силно
Върнете се в началото Go down
Katherine
Dark creatures
Dark creatures
Katherine


Брой мнения : 433
Reputation : 0
Join date : 08.03.2011

Къщата на Салваторе - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Салваторе   Къщата на Салваторе - Page 11 Icon_minitimeСъб Мар 26, 2011 7:43 pm

- Съжалявам мили,не исках,да ти причиня,болка-целунах го нежно.
- Аз не съм и искала,да видя,нещо,те сами изплуваха,като отпих от кръвта ти-заоправдавах се.
- По-добре ли си ?-запитах го.
Върнете се в началото Go down
Stefan_
Special User
Special User
Stefan_


Брой мнения : 429
Reputation : 0
Join date : 22.02.2011

Къщата на Салваторе - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Салваторе   Къщата на Салваторе - Page 11 Icon_minitimeСъб Мар 26, 2011 8:39 pm

- Ти не си виновна , просто спомените сякаш са ми защитени и не можеш да ги видиш и нещо те спира , аз не мога да спра контрола ти и го знаеш , видя ли , че това май работи ? - погледнах я.
- Да , спокойно по-добре съм.
Върнете се в началото Go down
Katherine
Dark creatures
Dark creatures
Katherine


Брой мнения : 433
Reputation : 0
Join date : 08.03.2011

Къщата на Салваторе - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Салваторе   Къщата на Салваторе - Page 11 Icon_minitimeНед Мар 27, 2011 4:24 pm

- Да видях ,но се чудя ,какво толкова страшно има,че да го защитаваш ,така яростно ?-погледнах го ,вече бях уплашена не на шега.
-Радвам се ,че си по-добре,бих умряла,ако те нараня.-Погалих го нежно и го гушнах.Беше ми толкова хубаво ,че така ,можех да остана цяла вечност ,притисната в тялото му и приятната топла вода,която ни обгръща.
Върнете се в началото Go down
Stefan_
Special User
Special User
Stefan_


Брой мнения : 429
Reputation : 0
Join date : 22.02.2011

Къщата на Салваторе - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Салваторе   Къщата на Салваторе - Page 11 Icon_minitimeНед Мар 27, 2011 4:38 pm

- Наистина по-добре да не разбираш , с времето просто трябва да го забравиш , става ли ? -погледнах я и продължих да я прегръщам и да милвам косата й , ако разбереше това значеше животът на много , наистина много хора да е в опасност , а аз не исках това да става , зареди голямата си уста , която не се затвори навреме.
Върнете се в началото Go down
Katherine
Dark creatures
Dark creatures
Katherine


Брой мнения : 433
Reputation : 0
Join date : 08.03.2011

Къщата на Салваторе - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Салваторе   Къщата на Салваторе - Page 11 Icon_minitimeНед Мар 27, 2011 5:17 pm

- Добре,заради теб любов моя,повече няма да питам или по някакъв начин ,да се мъча ,да науча,каква е сделката .-Той ме погледна
- Давам ти думата си,на честен кръвопиец -засмях се.
- А сега ,нека да се отпуснем и да ти помогна,да забравиш-казах и започнах ,да го целувам ,а ръцете ми се движеха по тялото му.
Върнете се в началото Go down
Stefan_
Special User
Special User
Stefan_


Брой мнения : 429
Reputation : 0
Join date : 22.02.2011

Къщата на Салваторе - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Салваторе   Къщата на Салваторе - Page 11 Icon_minitimeНед Мар 27, 2011 5:20 pm

- Благодаря за разбирането Катрин , наистина знам че не ти е лесно да останеш настрана от това и да не се опитваш , но така е по-добре , а сега ще ти се отплатя. - усмихнах се и също започнах да я целувам , а ръцете ми изучаваха тялото й , по което бяха минавали толкова много пъти.
Върнете се в началото Go down
Katherine
Dark creatures
Dark creatures
Katherine


Брой мнения : 433
Reputation : 0
Join date : 08.03.2011

Къщата на Салваторе - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Салваторе   Къщата на Салваторе - Page 11 Icon_minitimeНед Мар 27, 2011 6:06 pm

Усещах го ,как се разхождаше ,навсякъде по тялото ми ,изгарях ,целувките ни ставаха , все по-дълги и ненаситни.Щяхме да се изядем,а тясната вана ,определено ,не ни помагаше.Той ме взе на ръце и отнесе в леглото.Дори не се подсушихме водата капеше,като изведро и мокреше всичко наоколо,но не ни пукаше.
Върнете се в началото Go down
Stefan_
Special User
Special User
Stefan_


Брой мнения : 429
Reputation : 0
Join date : 22.02.2011

Къщата на Салваторе - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Салваторе   Къщата на Салваторе - Page 11 Icon_minitimeНед Мар 27, 2011 6:10 pm

Пренесох я на леглото и започнах да целувам тялото й , поне днес нямаше дрехи , които да късам. Езикът ми минаваше навсякъде по нея , исках да усетя вкуса й , след което тялото ми вече не издържаше и се сляхме , започнах леко и нежно.
Върнете се в началото Go down
Stefan_
Special User
Special User
Stefan_


Брой мнения : 429
Reputation : 0
Join date : 22.02.2011

Къщата на Салваторе - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Салваторе   Къщата на Салваторе - Page 11 Icon_minitimeНед Мар 27, 2011 6:31 pm

Бях щастлив , че отново бях до нея и тя беше до мен. С нея наистина беше прекрасно , никоя друга жена не можеше да ме накара да се чувствам така , сякаш ми е за първи път , с нея правех любов , истинска любов. Започнах да забързвам , но не спирах да я целувам.
Върнете се в началото Go down
Katherine
Dark creatures
Dark creatures
Katherine


Брой мнения : 433
Reputation : 0
Join date : 08.03.2011

Къщата на Салваторе - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Салваторе   Къщата на Салваторе - Page 11 Icon_minitimeНед Мар 27, 2011 7:18 pm

Толкова бе хубаво и удоволствието беше взаимно,не можех,да му се нарадвам,той беше изключителен ,във всяко едно отношение и ме любеше така,че да не мога да мисля,за нищо друго.Да ставам жадна ,за тези негови докосвания и целувки.той за бърза ,с което ускори пулсът ми ,който се блъскаше лудо ,във вените ми ,но не се оплаквах чувството беше повече ,от приятно.
Върнете се в началото Go down
Stefan_
Special User
Special User
Stefan_


Брой мнения : 429
Reputation : 0
Join date : 22.02.2011

Къщата на Салваторе - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Салваторе   Къщата на Салваторе - Page 11 Icon_minitimeНед Мар 27, 2011 7:20 pm

Такова удоволствие не бях изпитвал през живота си , удоволствието да бъда с нея и да я карам да се чувства щастлива както и тя мен , забравях за всичко и просто оставих тялото ми да се движи в светът , в който бяхме само аз и Катрин , в светът който нямаше други.
Върнете се в началото Go down
Katherine
Dark creatures
Dark creatures
Katherine


Брой мнения : 433
Reputation : 0
Join date : 08.03.2011

Къщата на Салваторе - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Салваторе   Къщата на Салваторе - Page 11 Icon_minitimeНед Мар 27, 2011 7:52 pm

Свършихме шумно и нереално.Телата и на двама ни ,трепереха ,в продължение ,на минути.Гушнах се в него,след секс ,обожавах нежните прегръдки ,той целуна леко челото и ме погали по косите.Очите му грееха ,в тях светеха искриците любов ,която изпитваше към мен.Моите също искряха ,само за него.Целунах нежно устните му.
- Обичам те Стефан ,повече от всичко !
Върнете се в началото Go down
Katherine
Dark creatures
Dark creatures
Katherine


Брой мнения : 433
Reputation : 0
Join date : 08.03.2011

Къщата на Салваторе - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Салваторе   Къщата на Салваторе - Page 11 Icon_minitimeНед Мар 27, 2011 9:31 pm

Гушках се в Стефан и всичко друго,губеше значение.Целият свят не съществуваше,когато бяхме аз и той.Последните тръпки от телата ни отихнаха и се почувствах ,адски уморена .Той го разбра и придърпа, едно одеяло ,с което ни зави.Притисната в още топлото му тяло и успокоена от мъжкият му аромат,съм заспала.За първи път ,от толкова време,насам нямах кошмари,а имах спокоен сън,лишен от всякакви сънища.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Къщата на Салваторе - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Салваторе   Къщата на Салваторе - Page 11 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Къщата на Салваторе
Върнете се в началото 
Страница 11 от 22Иди на страница : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 16 ... 22  Next
 Similar topics
-
» Къщата на Салваторе
» Къщата на Салваторе
» Къщата на Жулиета

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Dark Light RPG BG Forum :: Кошче :: Света на изгубените неща-
Идете на: