Dark Light RPG BG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dark Light RPG BG Forum


 
ИндексPortal*Последни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Гласувайте за форума!
Гласувай за мен в BGTop100.com
BGtop
Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Tyxo.bg counter
BgTopWeb.com - Класация на Българските топ сайтове
Посетете новия ни форум!
Similar topics
Latest topics
» Имението на Ван дер Удсън
Трилогията "Тръпка"- Маги Стийвотър Icon_minitimeСъб Юли 02, 2016 3:48 am by Оливия О'Браян

» Къщата в Сан Мориц
Трилогията "Тръпка"- Маги Стийвотър Icon_minitimeПет Юли 01, 2016 5:29 am by Майкъл

» Апартаментът
Трилогията "Тръпка"- Маги Стийвотър Icon_minitimeВто Мар 08, 2016 9:25 pm by Деймън Кларк

» Френското имения
Трилогията "Тръпка"- Маги Стийвотър Icon_minitimeПет Яну 10, 2014 8:03 pm by Дейвид

» Мол
Трилогията "Тръпка"- Маги Стийвотър Icon_minitimeПет Дек 13, 2013 8:20 pm by Симон Кларк

» Семейна консултация
Трилогията "Тръпка"- Маги Стийвотър Icon_minitimeПон Дек 09, 2013 9:07 pm by Деймън Кларк

» Резиденция Тюдор
Трилогията "Тръпка"- Маги Стийвотър Icon_minitimeСъб Дек 07, 2013 9:34 am by Дейвид

» Замъкът на Краля
Трилогията "Тръпка"- Маги Стийвотър Icon_minitimeНед Дек 01, 2013 12:59 pm by Амерал Венега

» Коръб 1
Трилогията "Тръпка"- Маги Стийвотър Icon_minitimeПет Ное 29, 2013 4:36 pm by Дейвид

Top posters
Деймън Кларк
Трилогията "Тръпка"- Маги Стийвотър Vote_lcapТрилогията "Тръпка"- Маги Стийвотър Voting_barТрилогията "Тръпка"- Маги Стийвотър Vote_rcap 
Амерал Венега
Трилогията "Тръпка"- Маги Стийвотър Vote_lcapТрилогията "Тръпка"- Маги Стийвотър Voting_barТрилогията "Тръпка"- Маги Стийвотър Vote_rcap 
Симон Кларк
Трилогията "Тръпка"- Маги Стийвотър Vote_lcapТрилогията "Тръпка"- Маги Стийвотър Voting_barТрилогията "Тръпка"- Маги Стийвотър Vote_rcap 
Дейвид
Трилогията "Тръпка"- Маги Стийвотър Vote_lcapТрилогията "Тръпка"- Маги Стийвотър Voting_barТрилогията "Тръпка"- Маги Стийвотър Vote_rcap 
Demon Of Passion
Трилогията "Тръпка"- Маги Стийвотър Vote_lcapТрилогията "Тръпка"- Маги Стийвотър Voting_barТрилогията "Тръпка"- Маги Стийвотър Vote_rcap 
Katherine
Трилогията "Тръпка"- Маги Стийвотър Vote_lcapТрилогията "Тръпка"- Маги Стийвотър Voting_barТрилогията "Тръпка"- Маги Стийвотър Vote_rcap 
Stefan_
Трилогията "Тръпка"- Маги Стийвотър Vote_lcapТрилогията "Тръпка"- Маги Стийвотър Voting_barТрилогията "Тръпка"- Маги Стийвотър Vote_rcap 
Майкъл
Трилогията "Тръпка"- Маги Стийвотър Vote_lcapТрилогията "Тръпка"- Маги Стийвотър Voting_barТрилогията "Тръпка"- Маги Стийвотър Vote_rcap 
Khal Drogo
Трилогията "Тръпка"- Маги Стийвотър Vote_lcapТрилогията "Тръпка"- Маги Стийвотър Voting_barТрилогията "Тръпка"- Маги Стийвотър Vote_rcap 
Алиса
Трилогията "Тръпка"- Маги Стийвотър Vote_lcapТрилогията "Тръпка"- Маги Стийвотър Voting_barТрилогията "Тръпка"- Маги Стийвотър Vote_rcap 
Free Counters
Free Counters

 

 Трилогията "Тръпка"- Маги Стийвотър

Go down 
АвторСъобщение
Demon Of Passion
Admin
Admin
Demon Of Passion


Брой мнения : 475
Reputation : 2
Join date : 28.01.2011

Трилогията "Тръпка"- Маги Стийвотър Empty
ПисанеЗаглавие: Трилогията "Тръпка"- Маги Стийвотър   Трилогията "Тръпка"- Маги Стийвотър Icon_minitimeСъб Мар 19, 2011 9:30 am

Трилогията "Тръпка"


За автора

Маги Стийвотър завършва история в Мери Вашингтон Колидж, но се посвещава на литературата. Постига феноменален успех с трилогията си „Тръпка”, „Копнеж”, „Завинаги”, по която продуцентите на „Властелинът на пръстените” вече правят мащабна филмова продукция. Живее във Вирджиния заедно с очарователно праволинейния си съпруг, двете им малки деца, две невротични кучета и една криминално проявена котка.

Книгите

Тръпка

Трилогията "Тръпка"- Маги Стийвотър Pic1_217_233

Грейс
Задържах погледа си върху очите на вълка толкова дълго, колкото можах. Бяха ярки, искрящожълти. От толкова близо виждах, че са изпъстрени с всеки нюанс на златистото и светлокафявото. Не исках да отмества очите си от мен. И той не го стори. Исках да се пресегна, да сграбча козината му, да го придърпам към мен, но дланите ми лежаха безпомощни, ръцете ми бяха замръзнали край тялото.
Вече не можех да си спомня какво представляваше топлината.
Едно мигване по-късно и жълтоокия вълк вече го нямаше. Другите от глутницата се скупчваха над мен, задушаваха ме. Нямаше слънце, нямаше светлина. Умирах. Не можех да си спомня как изглеждаше небето.

Сам
Тогава видях очите й. Будни. Живи. Момичето гледаше право в мен, задържайки погледа ми, излъчвайки някаква ужасяваща откровеност.
Отстъпих назад, присвих се, започнах да треперя отново. Но този път това не бе резултат от гнева. Очите й, загледани в моите очи. Кръвта й, стичаща се по лицето ми. Раздирах се отвътре и отвън. Нейният живот. Моят живот.
Глутницата предпазливо се отдалечи от мен. В гърлата им се надигна ръмжене, защото в този миг вече не бях един от тях, а те бяха готови да защитят плячката си. Помислих си, че това е най-красивото момиче, което бях виждал - мъничък, лежащ в снега окървавен ангел, който те се канеха да разкъсат.
Видях я. Видях я по начин, по който никога не бях виждал никого и нищо преди това. И ги спрях.

Копнеж

Трилогията "Тръпка"- Маги Стийвотър Pic1_244_260

Едно момче копнее да остане човек... Едно момиче копнее да бъде с него...


Сам и Грейс трябва да се борят, за да останат заедно. За него това означава да се пребори с миналото си на вълк... и да открие начин да оцелее занапред. За нея – да скрие една много опасна тайна и да се изправи лице в лице с едно все по-несигурно бъдеще.

Сам
Няма да позволя това да бъде моето сбогуване. Направил съм хиляда хартиени птички, носещи спомените за двама ни с Грейс, и съм произнесъл своето желание. Ще открия лек. А после ще открия Грейс…

Грейс
Живот, изтъкан от обещания за неща, които биха могли да се случат: купчина с документи за постъпване в колеж, тръпката от спането под висящи от тавана хартиени птички, бъдещето, което се крие в усмивката на Сам.
Това бе живот, който не исках да оставя зад себе си.
Това бе живот, който не исках да забравя.

История за една любов.
За различните видове любов и за онази любов, която може да накара хората да направят немислими неща.
Тя е мъчителна и въодушевяваща, тя ги освобождава и оковава в плен, тя ги съблазнява и плаши. Докато целият им свят се разпада, само любовта ги държи заедно. Ще бъде ли достатъчно? Ще имат ли време?

След „Тръпка“ феновете искаха още. След „Копнеж“ ще умоляват за това… „Завинаги“

Последната трета книга Завинаги ,се очаква да излезе през септември тази година - 2011 г.Книгите на български език ,са издадени от Издателство "Кръгозор"

Източник : Кръгозор

Върнете се в началото Go down
https://darklightrpgforum.bulgarianforum.net
 
Трилогията "Тръпка"- Маги Стийвотър
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Ридание и Балада- Маги Стийвотър

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Dark Light RPG BG Forum :: Зона на свободното слово и настроение. :: Книги :: Свръхестествени :: Поредици,саги и трилогии-
Идете на: