Dark Light RPG BG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dark Light RPG BG Forum


 
ИндексPortal*Последни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Гласувайте за форума!
Гласувай за мен в BGTop100.com
BGtop
Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Tyxo.bg counter
BgTopWeb.com - Класация на Българските топ сайтове
Посетете новия ни форум!
Similar topics
    Latest topics
    » Имението на Ван дер Удсън
    Горе на скалите Icon_minitimeСъб Юли 02, 2016 3:48 am by Оливия О'Браян

    » Къщата в Сан Мориц
    Горе на скалите Icon_minitimeПет Юли 01, 2016 5:29 am by Майкъл

    » Апартаментът
    Горе на скалите Icon_minitimeВто Мар 08, 2016 9:25 pm by Деймън Кларк

    » Френското имения
    Горе на скалите Icon_minitimeПет Яну 10, 2014 8:03 pm by Дейвид

    » Мол
    Горе на скалите Icon_minitimeПет Дек 13, 2013 8:20 pm by Симон Кларк

    » Семейна консултация
    Горе на скалите Icon_minitimeПон Дек 09, 2013 9:07 pm by Деймън Кларк

    » Резиденция Тюдор
    Горе на скалите Icon_minitimeСъб Дек 07, 2013 9:34 am by Дейвид

    » Замъкът на Краля
    Горе на скалите Icon_minitimeНед Дек 01, 2013 12:59 pm by Амерал Венега

    » Коръб 1
    Горе на скалите Icon_minitimeПет Ное 29, 2013 4:36 pm by Дейвид

    Top posters
    Деймън Кларк
    Горе на скалите Vote_lcapГоре на скалите Voting_barГоре на скалите Vote_rcap 
    Амерал Венега
    Горе на скалите Vote_lcapГоре на скалите Voting_barГоре на скалите Vote_rcap 
    Симон Кларк
    Горе на скалите Vote_lcapГоре на скалите Voting_barГоре на скалите Vote_rcap 
    Дейвид
    Горе на скалите Vote_lcapГоре на скалите Voting_barГоре на скалите Vote_rcap 
    Demon Of Passion
    Горе на скалите Vote_lcapГоре на скалите Voting_barГоре на скалите Vote_rcap 
    Katherine
    Горе на скалите Vote_lcapГоре на скалите Voting_barГоре на скалите Vote_rcap 
    Stefan_
    Горе на скалите Vote_lcapГоре на скалите Voting_barГоре на скалите Vote_rcap 
    Майкъл
    Горе на скалите Vote_lcapГоре на скалите Voting_barГоре на скалите Vote_rcap 
    Khal Drogo
    Горе на скалите Vote_lcapГоре на скалите Voting_barГоре на скалите Vote_rcap 
    Алиса
    Горе на скалите Vote_lcapГоре на скалите Voting_barГоре на скалите Vote_rcap 
    Free Counters
    Free Counters

     

     Горе на скалите

    Go down 
    3 posters
    АвторСъобщение
    Demon Of Passion
    Admin
    Admin
    Demon Of Passion


    Брой мнения : 475
    Reputation : 2
    Join date : 28.01.2011

    Горе на скалите Empty
    ПисанеЗаглавие: Горе на скалите   Горе на скалите Icon_minitimeСря Мар 16, 2011 12:00 pm

    Горе на скалите Taejongdae

    Скалите бяха любимото място,за скачане на екстремистите,но бяха много опасни,тъй като се издигаха ,на 30 метра,над морето и бяха хлъзгави и остри.
    Върнете се в началото Go down
    https://darklightrpgforum.bulgarianforum.net
    Ария
    General Moderator
    General Moderator
    Ария


    Брой мнения : 126
    Reputation : 1
    Join date : 14.03.2011
    Age : 32

    Горе на скалите Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Горе на скалите   Горе на скалите Icon_minitimeНед Фев 12, 2012 5:36 pm

    Имах нужда да бъда далеч от двата свята,да съм сама със себе си сред хората,след като не успях да се оправя с Луцифер и зялата тази история със съпругата му просто избягах от него не исках да се опитва отново да ме принуждава да правя каквото и да било,за това се върнах в Испания,беше от малкото места на земята които обича,а Майорка бе моя рай...Скалите над плажа както винаги ме държеха в усамотение за това винаги ходех там,но не винаги можеш да останеш сам с мислите си
    Върнете се в началото Go down
    Деймън Кларк
    Light creatures
    Light creatures
    Деймън Кларк


    Брой мнения : 553
    Reputation : 0
    Join date : 09.03.2011

    Горе на скалите Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Горе на скалите   Горе на скалите Icon_minitimeНед Фев 12, 2012 5:46 pm

    -Не мърдай!
    Бях я обхванал с светлина нишка,не видима за човешкото око но видима за всички останали. Бях на разстояние,не защото се страхувах,за защото не исках да се доближавам до нея:
    -Какво търсиш тук?
    Попитах аз,като я дръпнах малко към мен.
    Върнете се в началото Go down
    Ария
    General Moderator
    General Moderator
    Ария


    Брой мнения : 126
    Reputation : 1
    Join date : 14.03.2011
    Age : 32

    Горе на скалите Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Горе на скалите   Горе на скалите Icon_minitimeНед Фев 12, 2012 5:50 pm

    Някой се доближи до мен,но докато реагирам нещо ме обхвана и не можех да мърдам,а някакъв мъж стоеше пред мен и ми заповядваше
    -За кой се имаш че да заповядваш?
    Явно беше същество на светлината,но какво правеше тук и защо изобщо се заяждаше с мен,но лесно можех да се измъкна...
    Приех нова форма която ми позволи да се измъкна от нишката и да застана зад него
    -И въпроса е какво ти търсиш тук?
    Върнете се в началото Go down
    Деймън Кларк
    Light creatures
    Light creatures
    Деймън Кларк


    Брой мнения : 553
    Reputation : 0
    Join date : 09.03.2011

    Горе на скалите Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Горе на скалите   Горе на скалите Icon_minitimeНед Фев 12, 2012 5:57 pm

    Виж тя виж,създание на Луцифер,бе могъща и това не ми пречеше,някога с него бяхме братя,така че той не бе по могъщ от мен. Ударих я отново с нижката,като я съборих на колене:
    -Аз съм Агустинаст и ще опростя греховете ти,като те убия.
    Отново я обхванах с нижка,която този път нямаше как да мръдне.
    Върнете се в началото Go down
    Ария
    General Moderator
    General Moderator
    Ария


    Брой мнения : 126
    Reputation : 1
    Join date : 14.03.2011
    Age : 32

    Горе на скалите Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Горе на скалите   Горе на скалите Icon_minitimeНед Фев 12, 2012 6:01 pm

    Но той не сспря,беше по -силен,подяволите беше от онези ангели с много сила..
    Удари ме и паднах пред него,това си беше удар под кръста..но искаше да ме убие а това трудно щях да му позволя
    -Ясно ,ще отмъстиш на Луцифер като убиеш мен,да те светна,не го интересува,а аз няма да ти се дам..
    Дръпнах нишката и той залитна
    Върнете се в началото Go down
    Деймън Кларк
    Light creatures
    Light creatures
    Деймън Кларк


    Брой мнения : 553
    Reputation : 0
    Join date : 09.03.2011

    Горе на скалите Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Горе на скалите   Горе на скалите Icon_minitimeНед Фев 12, 2012 6:06 pm

    Не успях да пада но залитнах,като нишката се бе отхлабила. Това никак не ми бе ясно. Догоних я,като я обхванах с ръцете ми,от тях нямаше да се откъсне,когато не чуя всичко,защото при всяко движение,я болееше,за това трябваше да не се мърда:
    -Защо ти нали си създание на Луцифер?
    Върнете се в началото Go down
    Ария
    General Moderator
    General Moderator
    Ария


    Брой мнения : 126
    Reputation : 1
    Join date : 14.03.2011
    Age : 32

    Горе на скалите Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Горе на скалите   Горе на скалите Icon_minitimeНед Фев 12, 2012 6:09 pm

    Добре де,явно нямаше да падне,но и нямаше да ме остави на мира.От глупавата нишка ме болеше,но желанието да оживея беше по-силно от болката,но ако последваше нов удар можеше и да ме повали за дълго време,нямаше да издържа,но той ме догони и обхвана с ръце...
    -Това не значи,че се обичаме и сме си скъпи,хайде и ти не си светец,спиш с сукуб и още куп създания на брат си и жена му,с какво аз съм по-лоша?
    Добре бях убила Александър преди хиляди години,още ли ме винеха за това,а и Луцифер бе отговорен за действията ми
    Върнете се в началото Go down
    Деймън Кларк
    Light creatures
    Light creatures
    Деймън Кларк


    Брой мнения : 553
    Reputation : 0
    Join date : 09.03.2011

    Горе на скалите Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Горе на скалите   Горе на скалите Icon_minitimeНед Фев 12, 2012 6:29 pm

    -И,аз съм грешник и ще отговарям пред бог за прегрешението си,но ти трябва да платиш за стореното.
    Стиснах ръцете си но истината бе,че няма да я убия,трябваше да понесе наказанието си:
    -Ще те взема с мен по небесната стълбица,където всяко прегрешение,всяка товоя мисъл,ще бъде показвана.
    Върнете се в началото Go down
    Ария
    General Moderator
    General Moderator
    Ария


    Брой мнения : 126
    Reputation : 1
    Join date : 14.03.2011
    Age : 32

    Горе на скалите Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Горе на скалите   Горе на скалите Icon_minitimeНед Фев 12, 2012 6:32 pm

    Да бе ще отговаря,само ако той наистина съществува ,а в това не вярвам,да Луцифер познавам,но Бог,ако го имаше нямаше да съм тук сега независимо чие създание бях
    -Мислиш ли че ще се разкая?Сторила съм хиляди злини на кого ли не,убевала съм и като ги покажеш ще се покая?Не ме познаваш драги..
    Опитах да се освободя
    -Ако се отказа да ме убиваш поне ме пусни,боли ме
    Върнете се в началото Go down
    Деймън Кларк
    Light creatures
    Light creatures
    Деймън Кларк


    Брой мнения : 553
    Reputation : 0
    Join date : 09.03.2011

    Горе на скалите Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Горе на скалите   Горе на скалите Icon_minitimeНед Фев 12, 2012 6:35 pm

    -Значи ще имаш хиляди стълби,за да размислиш и да се покаеш!
    Още я държах,скоро щяхме да се намираме в портала:
    -Ще се покаеш,повярвай ми,защото ще изпиташ болката на тези който си наранила.
    Върнете се в началото Go down
    Ария
    General Moderator
    General Moderator
    Ария


    Брой мнения : 126
    Reputation : 1
    Join date : 14.03.2011
    Age : 32

    Горе на скалите Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Горе на скалите   Горе на скалите Icon_minitimeНед Фев 12, 2012 6:38 pm

    -Мечтай си
    Ама той изобщо не ме слушаше и май нямаше да му пусне,но щом се огледах не бях на скалите а над тях,явно не се шегуваше,че ще ме накара да се разкая
    -Не разбрали,че няма да стане с мен ангеле?Аз не съм като другите грешници,не съжалявам за нищо сторено..
    Първия ми грях щеше да е Александър,той бе първата ми жертва и най изстраданата,но не защото го бях убила,а защото го исках повече от всичко[i]
    Върнете се в началото Go down
    Sponsored content





    Горе на скалите Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Горе на скалите   Горе на скалите Icon_minitime

    Върнете се в началото Go down
     
    Горе на скалите
    Върнете се в началото 
    Страница 1 от 1
     Similar topics
    -
    » Водопадът в скалите

    Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
    Dark Light RPG BG Forum :: Dark Ligth World :: Земята :: Съвременният свят :: Останалия свят :: Испания :: Палма де Майорка-
    Идете на: