Dark Light RPG BG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dark Light RPG BG Forum


 
ИндексPortal*Последни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Гласувайте за форума!
Гласувай за мен в BGTop100.com
BGtop
Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Tyxo.bg counter
BgTopWeb.com - Класация на Българските топ сайтове
Посетете новия ни форум!
Similar topics
    Latest topics
    » Имението на Ван дер Удсън
    Моста на въздишките Icon_minitimeСъб Юли 02, 2016 3:48 am by Оливия О'Браян

    » Къщата в Сан Мориц
    Моста на въздишките Icon_minitimeПет Юли 01, 2016 5:29 am by Майкъл

    » Апартаментът
    Моста на въздишките Icon_minitimeВто Мар 08, 2016 9:25 pm by Деймън Кларк

    » Френското имения
    Моста на въздишките Icon_minitimeПет Яну 10, 2014 8:03 pm by Дейвид

    » Мол
    Моста на въздишките Icon_minitimeПет Дек 13, 2013 8:20 pm by Симон Кларк

    » Семейна консултация
    Моста на въздишките Icon_minitimeПон Дек 09, 2013 9:07 pm by Деймън Кларк

    » Резиденция Тюдор
    Моста на въздишките Icon_minitimeСъб Дек 07, 2013 9:34 am by Дейвид

    » Замъкът на Краля
    Моста на въздишките Icon_minitimeНед Дек 01, 2013 12:59 pm by Амерал Венега

    » Коръб 1
    Моста на въздишките Icon_minitimeПет Ное 29, 2013 4:36 pm by Дейвид

    Top posters
    Деймън Кларк
    Моста на въздишките Vote_lcapМоста на въздишките Voting_barМоста на въздишките Vote_rcap 
    Амерал Венега
    Моста на въздишките Vote_lcapМоста на въздишките Voting_barМоста на въздишките Vote_rcap 
    Симон Кларк
    Моста на въздишките Vote_lcapМоста на въздишките Voting_barМоста на въздишките Vote_rcap 
    Дейвид
    Моста на въздишките Vote_lcapМоста на въздишките Voting_barМоста на въздишките Vote_rcap 
    Demon Of Passion
    Моста на въздишките Vote_lcapМоста на въздишките Voting_barМоста на въздишките Vote_rcap 
    Katherine
    Моста на въздишките Vote_lcapМоста на въздишките Voting_barМоста на въздишките Vote_rcap 
    Stefan_
    Моста на въздишките Vote_lcapМоста на въздишките Voting_barМоста на въздишките Vote_rcap 
    Майкъл
    Моста на въздишките Vote_lcapМоста на въздишките Voting_barМоста на въздишките Vote_rcap 
    Khal Drogo
    Моста на въздишките Vote_lcapМоста на въздишките Voting_barМоста на въздишките Vote_rcap 
    Алиса
    Моста на въздишките Vote_lcapМоста на въздишките Voting_barМоста на въздишките Vote_rcap 
    Free Counters
    Free Counters

     

     Моста на въздишките

    Go down 
    3 posters
    АвторСъобщение
    Demon Of Passion
    Admin
    Admin
    Demon Of Passion


    Брой мнения : 475
    Reputation : 2
    Join date : 28.01.2011

    Моста на въздишките Empty
    ПисанеЗаглавие: Моста на въздишките   Моста на въздишките Icon_minitimeЧет Мар 10, 2011 6:43 am

    Моста на въздишките 3036_MgYXjX

    Над Канале Гранде са построени много мостове. Като най-впечатляващ е „Мостът на въздишките”. Той е закрит мост направен от бял варовик и има малки прозорчета с каменни решетки. Построен е през 1602 год. Мостът свързва Двореца на дожите с Новите затвори. Счита се, че в това се крие и причината за неговото име: когато осъдените на смърт затворници преминавали по моста, те тежко въздишали, че може би това е последният път, в който виждат града и Канале Гранде. За името допринесъл и Лорд Байрон.

    Легендата разказва, че влюбените ще бъдат дарени с вечна любов и блаженство, ако се целунат в гондола под Моста на въздишките.
    Върнете се в началото Go down
    https://darklightrpgforum.bulgarianforum.net
    Adriana_
    Residents of the Еarth
    Residents of the Еarth
    Adriana_


    Брой мнения : 237
    Reputation : 0
    Join date : 15.03.2011

    Моста на въздишките Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Моста на въздишките   Моста на въздишките Icon_minitimeПет Мар 25, 2011 8:26 pm

    Със Себастиан пристигнахме , във Венеция беше толкова красиво , че направи спираше дъхът ми , особенно като бях до мъжът на живота си.Целунах го и отидох да облека роклята. Когато видях очите ми останаха на нея . Облякох я и наистина ми стоеше хубаво , след което отидох на сватбеният олтар.
    Върнете се в началото Go down
    Sebastian Miller
    Residents of the Еarth
    Residents of the Еarth
    Sebastian Miller


    Брой мнения : 238
    Reputation : 0
    Join date : 15.03.2011

    Моста на въздишките Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Моста на въздишките   Моста на въздишките Icon_minitimeСъб Мар 26, 2011 7:17 pm

    Влязох и аз да се преоблека ,бях се барнал ,в черен копринен костюм и синя риза,която да подчертава очите ми ,бях я оставил небрежно разкопчана.Отидох на паубата ,Адриана също беше в ,роклята ,останах възхитен,моето момиче,изглеждаше ,като ангел.Усмихнах ѝ се.Лодката спря,точно под моста ,а там вече на друга ,ни чакаше свещеник ,който ,да ни венчае.Цялата вече окрасена в рози и лилиуми ,всичко ,за да го чувства ,съвсем истинско.Хванах ръката ѝ и я прехвърлих на другата лодка,където щяхме да станем мъж и жена,законно.Защото ние отдавна вече ,се бяхме обрекли един на друг.
    Върнете се в началото Go down
    Adriana_
    Residents of the Еarth
    Residents of the Еarth
    Adriana_


    Брой мнения : 237
    Reputation : 0
    Join date : 15.03.2011

    Моста на въздишките Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Моста на въздишките   Моста на въздишките Icon_minitimeСъб Мар 26, 2011 7:23 pm

    Изчаках го , когато дойде пое ръката ми и се качихме в лодката.
    - Прекрасен си - казах тихо и го целунах , след което отидохме на другият бряг , там ни чакаше свещеник , той започна да чете брачните клети и завърши със:
    - докато смърта ви раздели. Е Адриана приемаш ли Себастиън Милер за твои законен съпруг.
    - Да - казах и се усмихнах леко.
    Върнете се в началото Go down
    Sebastian Miller
    Residents of the Еarth
    Residents of the Еarth
    Sebastian Miller


    Брой мнения : 238
    Reputation : 0
    Join date : 15.03.2011

    Моста на въздишките Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Моста на въздишките   Моста на въздишките Icon_minitimeСъб Мар 26, 2011 7:55 pm

    Хванах я леко и я държах,през цялото време.Свещеникът се обърна къ мен.
    - Вие Сабастиян Милер ,взимате ли Адриана Шилер ,за своя законна съпруга. Да я обичате и уважавате,в болест и здраве ,мъка и радост ,богатство и бедност,докато смърта ви Раздели ?
    - Да взимам я-казах уверено.
    - Тогава ви обявявам ,за съпруг и съпруга ,може да целунете булката.-Точно този моент чаках,да я целуна тук ,където според легендата,ще бъде вечна любовта.Пристъпих към нея и я целунах така,че краката ѝ се подкосиха ,а от неудобство отчето ни обърна гръб.
    Върнете се в началото Go down
    Adriana_
    Residents of the Еarth
    Residents of the Еarth
    Adriana_


    Брой мнения : 237
    Reputation : 0
    Join date : 15.03.2011

    Моста на въздишките Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Моста на въздишките   Моста на въздишките Icon_minitimeСъб Мар 26, 2011 8:35 pm

    Стоях и слушах отчето , когато той каза да , сърцето ми сякаш започна да бие по-бързо , не очаквах друг отговор , но сякаш нещо се промени , вече официално бях негова съпруга. Отвърнав на целувката и се усмихнанх.
    - Обичам те
    Върнете се в началото Go down
    Sebastian Miller
    Residents of the Еarth
    Residents of the Еarth
    Sebastian Miller


    Брой мнения : 238
    Reputation : 0
    Join date : 15.03.2011

    Моста на въздишките Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Моста на въздишките   Моста на въздишките Icon_minitimeНед Мар 27, 2011 4:56 pm

    - И аз те обичам-казах и пак я целунах , вдигнах я на ръце и я понесох ,яхтата ,беше огромна и имаше маса отрупана с всевъзможни блюда ,марково вино и шампанско.Даже сцециално за нас ,беше внесено и легло ,цялото покрито ,с розови лисчета и бели чаршафи.Грееха и свещи,щяхме да сме само двамата.
    - Дано ти харесва-усмихнах се.
    Върнете се в началото Go down
    Adriana_
    Residents of the Еarth
    Residents of the Еarth
    Adriana_


    Брой мнения : 237
    Reputation : 0
    Join date : 15.03.2011

    Моста на въздишките Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Моста на въздишките   Моста на въздишките Icon_minitimeНед Мар 27, 2011 5:01 pm

    Отидохме в яхтата , беше толкова прекрасно , че останах с отворена уста, беше толкова красиво и изпипано всичко. Беше по-хубаво дори и от нещата , които си представях.
    - Повече от прекрасно е, отново си се постарал. - усмихнах се и го целунах.
    Върнете се в началото Go down
    Sebastian Miller
    Residents of the Еarth
    Residents of the Еarth
    Sebastian Miller


    Брой мнения : 238
    Reputation : 0
    Join date : 15.03.2011

    Моста на въздишките Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Моста на въздишките   Моста на въздишките Icon_minitimeНед Мар 27, 2011 5:20 pm

    - Не мила ,не съм аз ,наех агенция да го направи.Аз не разбирам -усмихнах се.
    - Казах им ,че искам уникална сватба,за най-невероятнаат жена на света.И че искам ,да е във Венеция ,под моста на въздишките,заради легендата и те направиха всичко.Радвам се ,че ти харесва,ела да хапнем.-поведох я към масата и я настаних ,като и дръпнах стола,като истински кавалер.
    Върнете се в началото Go down
    Adriana_
    Residents of the Еarth
    Residents of the Еarth
    Adriana_


    Брой мнения : 237
    Reputation : 0
    Join date : 15.03.2011

    Моста на въздишките Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Моста на въздишките   Моста на въздишките Icon_minitimeНед Мар 27, 2011 6:11 pm

    - Наистина успя да ме изненадаш , много ти благодаря. - усмихнах се и го целунах , след което отидохме на масата , той ми дръпна стола и аз отново се усмихнах , започнах да ям.
    - И храната е прекрасна.
    Върнете се в началото Go down
    Sebastian Miller
    Residents of the Еarth
    Residents of the Еarth
    Sebastian Miller


    Брой мнения : 238
    Reputation : 0
    Join date : 15.03.2011

    Моста на въздишките Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Моста на въздишките   Моста на въздишките Icon_minitimeНед Мар 27, 2011 6:29 pm

    - Е съмняваше ли се мила,че няма да ти предложа,най-доброто ,за моята съпруга-усмихнах ѝ се.Хапнахме пийнахме и когато дойде времето ,да си лягаме,понечих ,да разкопчая роклята ѝ,но тя се отдръпна.
    - Какво има съкровище,нещо грешно ли направих ?
    Върнете се в началото Go down
    Adriana_
    Residents of the Еarth
    Residents of the Еarth
    Adriana_


    Брой мнения : 237
    Reputation : 0
    Join date : 15.03.2011

    Моста на въздишките Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Моста на въздишките   Моста на въздишките Icon_minitimeНед Мар 27, 2011 6:35 pm

    След като се наядохме отидохме в спалнята , когато започна да ме съблича , се отдръпнах.
    - Уморена съм , става ли да поспим ? - погледнах го , съблякох се и си сложих нощничката.
    Върнете се в началото Go down
    Sebastian Miller
    Residents of the Еarth
    Residents of the Еarth
    Sebastian Miller


    Брой мнения : 238
    Reputation : 0
    Join date : 15.03.2011

    Моста на въздишките Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Моста на въздишките   Моста на въздишките Icon_minitimeНед Мар 27, 2011 6:44 pm

    Зяпнах я учудено,че това беше първата ни брачна нощ.Дръпнах я към себе си и я целунах.
    - Няма да те изморявам много ,но това е нашата нощ ,ако не консумираме брака си ,все едно не сме женени-усмихнах се.-бях адски възбуден ,а и алкохола ,който бях изпил ,не беше малко.Желаех я до безумие ,пак я дръпнах към мен и започнах да я пипам,за да възбудя и нея.
    Върнете се в началото Go down
    Adriana_
    Residents of the Еarth
    Residents of the Еarth
    Adriana_


    Брой мнения : 237
    Reputation : 0
    Join date : 15.03.2011

    Моста на въздишките Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Моста на въздишките   Моста на въздишките Icon_minitimeНед Мар 27, 2011 6:46 pm

    Какво му ставаше ? Никога не правеше нещо , ако не го исках. Успях да го избутам от себе си.
    - Какво правиш ? По крачките на приятелчето си Валера ли искаш да тръгнеш ? - погледнах го , усетих се че не трябва да казвам тези думи , прекалено късно.
    Върнете се в началото Go down
    Sebastian Miller
    Residents of the Еarth
    Residents of the Еarth
    Sebastian Miller


    Брой мнения : 238
    Reputation : 0
    Join date : 15.03.2011

    Моста на въздишките Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Моста на въздишките   Моста на въздишките Icon_minitimeНед Мар 27, 2011 7:25 pm

    Потреперих от гняв.
    - Ти си моя съпруга-викнах .
    - Нима си мислиш ,че бих те насилил ? Нима не ме познаваш и как по дяволите ,може да ме сравняваш с онзи боклук ,ти носиш моето дете .-Изведнъж лицето ми замръзна ,едно съмнение пропълзя,в сърцето ми.
    - Сигурна ли си ,че детето е мое Адриана ?
    Върнете се в началото Go down
    Adriana_
    Residents of the Еarth
    Residents of the Еarth
    Adriana_


    Брой мнения : 237
    Reputation : 0
    Join date : 15.03.2011

    Моста на въздишките Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Моста на въздишките   Моста на въздишките Icon_minitimeНед Мар 27, 2011 7:27 pm

    - Това не значи , че съм ти играчка и можеш да ме купиш и да ме караш да правя неща , който не искам. - погледнах го и при следващият му въпрос изтръпнах , ами ако наистина не беше негово.
    - А какво ще направиш , ако не е твое ? - погледнах го.
    Върнете се в началото Go down
    Sebastian Miller
    Residents of the Еarth
    Residents of the Еarth
    Sebastian Miller


    Брой мнения : 238
    Reputation : 0
    Join date : 15.03.2011

    Моста на въздишките Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Моста на въздишките   Моста на въздишките Icon_minitimeНед Мар 27, 2011 7:55 pm

    - Да те купя ? -погледнах я невярващо
    - Това ли мислиш ,че искам ,да напарвя ,със собствената си съпруга ? Но следващите ѝ думи,ме изкараха от равновесие.Тя подиграваше ли ми се ? Тръгнах към нея сграбчих я грубо.
    - Ще те убия !-казах през зъби.Разбира се ,че не го мислех,но пиянският ми мозък ,в момента ,не можеше да разъждава.
    Върнете се в началото Go down
    Adriana_
    Residents of the Еarth
    Residents of the Еarth
    Adriana_


    Брой мнения : 237
    Reputation : 0
    Join date : 15.03.2011

    Моста на въздишките Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Моста на въздишките   Моста на въздишките Icon_minitimeНед Мар 27, 2011 8:01 pm

    - Не , това се опитваш да направиш с всичко около теб. - погледнах го и той ме стисна. При следващите му думи , сърцето ми се обърна. Успях и този път да го отблъсна от себе си.
    - Аз ще отида да се изкъпя , а когато си трезвен може да поговорим. - погледнах го и влязох в банята , затворих вратата и сълзите започнаха да се стичат по бузите ми , ако детето наистина беше от Валера , аз не можех да живея с тази вина и с това. Пуснах душа , отворих тоалетката и намерих ножче , седнах на земята и докоснах ръката си с ножчето , не болеше толкова , натиснах по дълбоко , прерязох и двете си вени , поне щях да му спестя това да ме убие и аз да живея с тази вина. Всичко започна да се замъглява и осъзнах колко жалко беше , но нямаше връщане назад.
    Върнете се в началото Go down
    Sebastian Miller
    Residents of the Еarth
    Residents of the Еarth
    Sebastian Miller


    Брой мнения : 238
    Reputation : 0
    Join date : 15.03.2011

    Моста на въздишките Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Моста на въздишките   Моста на въздишките Icon_minitimeНед Мар 27, 2011 8:15 pm

    - Да бягай-викнах ,след нея.Но всъщност ,беше по-добре,можеше да я ударя ,а не го исках и да не беше мое детето,не бих я наранил.Защо казах тази глупост.Седнах и надигнах бутилката с уски,но я захвърлих ,разби се с трясък в пода ,именно то ,ме докара до тук,да се скараме ,в първата си нощ ,като съпруг и съпруга.Направих си кафе и отипих от него,но тя се забави.Отидох до банята .
    - Хайде Адриана ,не може да прекараш нощта тук -но тя не отговори.
    - Добре де извинявай,знаеш ,че не го мислех-но тя дори не даде признак ,че е там.Напънах вратата,беше заключена.Разбих я с един удар и гледката ме смрази,изтрезнях на момента,не че не бях виждал кръв до сега ,но никога от моето момиче.
    - Какво си направила ?-изивиках
    - Дръж се любима -сълзите ми напираха и ги пролях.Извадих телефонът си и се обадих ,за хеликоптер,след малко летяхме към болницата.
    - Ще оживееш ,трябва да оживееш ,не можеш да ме оставиш Обичам те !-нареждах.
    Върнете се в началото Go down
    Sponsored content





    Моста на въздишките Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Моста на въздишките   Моста на въздишките Icon_minitime

    Върнете се в началото Go down
     
    Моста на въздишките
    Върнете се в началото 
    Страница 1 от 1
     Similar topics
    -
    » Моста към замъка

    Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
    Dark Light RPG BG Forum :: Dark Ligth World :: Земята :: Съвременният свят :: Останалия свят :: Италия :: Венеция-
    Идете на: