Dark Light RPG BG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dark Light RPG BG Forum


 
ИндексPortal*Последни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Гласувайте за форума!
Гласувай за мен в BGTop100.com
BGtop
Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Tyxo.bg counter
BgTopWeb.com - Класация на Българските топ сайтове
Посетете новия ни форум!
Similar topics
Latest topics
» Имението на Ван дер Удсън
Ексцентричната баня - Page 2 Icon_minitimeСъб Юли 02, 2016 3:48 am by Оливия О'Браян

» Къщата в Сан Мориц
Ексцентричната баня - Page 2 Icon_minitimeПет Юли 01, 2016 5:29 am by Майкъл

» Апартаментът
Ексцентричната баня - Page 2 Icon_minitimeВто Мар 08, 2016 9:25 pm by Деймън Кларк

» Френското имения
Ексцентричната баня - Page 2 Icon_minitimeПет Яну 10, 2014 8:03 pm by Дейвид

» Мол
Ексцентричната баня - Page 2 Icon_minitimeПет Дек 13, 2013 8:20 pm by Симон Кларк

» Семейна консултация
Ексцентричната баня - Page 2 Icon_minitimeПон Дек 09, 2013 9:07 pm by Деймън Кларк

» Резиденция Тюдор
Ексцентричната баня - Page 2 Icon_minitimeСъб Дек 07, 2013 9:34 am by Дейвид

» Замъкът на Краля
Ексцентричната баня - Page 2 Icon_minitimeНед Дек 01, 2013 12:59 pm by Амерал Венега

» Коръб 1
Ексцентричната баня - Page 2 Icon_minitimeПет Ное 29, 2013 4:36 pm by Дейвид

Top posters
Деймън Кларк
Ексцентричната баня - Page 2 Vote_lcapЕксцентричната баня - Page 2 Voting_barЕксцентричната баня - Page 2 Vote_rcap 
Амерал Венега
Ексцентричната баня - Page 2 Vote_lcapЕксцентричната баня - Page 2 Voting_barЕксцентричната баня - Page 2 Vote_rcap 
Симон Кларк
Ексцентричната баня - Page 2 Vote_lcapЕксцентричната баня - Page 2 Voting_barЕксцентричната баня - Page 2 Vote_rcap 
Дейвид
Ексцентричната баня - Page 2 Vote_lcapЕксцентричната баня - Page 2 Voting_barЕксцентричната баня - Page 2 Vote_rcap 
Demon Of Passion
Ексцентричната баня - Page 2 Vote_lcapЕксцентричната баня - Page 2 Voting_barЕксцентричната баня - Page 2 Vote_rcap 
Katherine
Ексцентричната баня - Page 2 Vote_lcapЕксцентричната баня - Page 2 Voting_barЕксцентричната баня - Page 2 Vote_rcap 
Stefan_
Ексцентричната баня - Page 2 Vote_lcapЕксцентричната баня - Page 2 Voting_barЕксцентричната баня - Page 2 Vote_rcap 
Майкъл
Ексцентричната баня - Page 2 Vote_lcapЕксцентричната баня - Page 2 Voting_barЕксцентричната баня - Page 2 Vote_rcap 
Khal Drogo
Ексцентричната баня - Page 2 Vote_lcapЕксцентричната баня - Page 2 Voting_barЕксцентричната баня - Page 2 Vote_rcap 
Алиса
Ексцентричната баня - Page 2 Vote_lcapЕксцентричната баня - Page 2 Voting_barЕксцентричната баня - Page 2 Vote_rcap 
Free Counters
Free Counters

 

 Ексцентричната баня

Go down 
2 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Майкъл
Admin
Admin
Майкъл


Брой мнения : 311
Reputation : 0
Join date : 28.01.2011

Ексцентричната баня - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ексцентричната баня   Ексцентричната баня - Page 2 Icon_minitimeСря Мар 16, 2011 12:35 pm

-Мила...
Казах го от врата и целувах я като прокарвах езиче по него. Топнах пръта си в чашата с вино,като направих кръгче около гърдите и,а после го смукнах с устни:
-Така ми се услади...
Капнах няколко капки от чашата с вино по тялото и,като минах с езиче по тях. Определено виното така ставаше още по сладко.
Върнете се в началото Go down
Demon Of Passion
Admin
Admin
Demon Of Passion


Брой мнения : 475
Reputation : 2
Join date : 28.01.2011

Ексцентричната баня - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ексцентричната баня   Ексцентричната баня - Page 2 Icon_minitimeСря Мар 16, 2011 12:54 pm

Заиграваше,се пак , тялото ми още не беше спряло,да пулсира.Езикът му е разхождаше,по тялото ми и ме караше,да простенвам,щях,да остана ,без глас ,от толкова стенания.Ръцете му грубо докосваха връхчетата,на гърдите ми,след което езикът му ,ме възхитяваше,със своята нежност.А също не стоях безучастна ,а на свой ред ,тероризирах зърната му ,като леко ги хапех и силно ближех.Целувах и плочките на невероятно стегнатото му тяло.
Върнете се в началото Go down
https://darklightrpgforum.bulgarianforum.net
Майкъл
Admin
Admin
Майкъл


Брой мнения : 311
Reputation : 0
Join date : 28.01.2011

Ексцентричната баня - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ексцентричната баня   Ексцентричната баня - Page 2 Icon_minitimeСря Мар 16, 2011 5:58 pm

Тя също хвана начина и правилата на играта и също се включи дори по успешно от мен. Езичето и шареше по тялото ми и ме подлудяваше:
-Наслади се на виното мила...
Исках малко да си поиграя исках да желае секса с мен,а не да го получава на готово всеки път. Трябваше малко тръпна:
-Само целувки красавице,само целувки!
Върнете се в началото Go down
Demon Of Passion
Admin
Admin
Demon Of Passion


Брой мнения : 475
Reputation : 2
Join date : 28.01.2011

Ексцентричната баня - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ексцентричната баня   Ексцентричната баня - Page 2 Icon_minitimeСря Мар 16, 2011 6:21 pm

- А ,кой ти каза ,че искам друго-подразних го.Продължих ,да го хапя все така ,нежно и възбуждащо.Ръцете ми продължаваха,да го дерят и докосват грубо.Беше сладко и не можех,да се откъсна от кожата му.Топнах на свой ред пръстите си,във виното и намазах неговата кожа.
- Хм ,вкусно-казах като облизах капчиците.но задържах,езикът си повече и след ,като по кожата му нямаше вино,беше ми толкова хубаво да го докосвам с език ,а за него още повече.
Върнете се в началото Go down
https://darklightrpgforum.bulgarianforum.net
Майкъл
Admin
Admin
Майкъл


Брой мнения : 311
Reputation : 0
Join date : 28.01.2011

Ексцентричната баня - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ексцентричната баня   Ексцентричната баня - Page 2 Icon_minitimeСря Мар 16, 2011 6:34 pm

-Май се заигра няма вино там...
Топнах пръста си,като направих малка линика на врата си приканвайки я да я оближе. Всеки път като минаваше с езиче ме подлудяваше бях готов да се побъркам.
Май аз щях да се хвана в собствените си игри но не се оплаквах тази игра нямаше губещи.
Върнете се в началото Go down
Demon Of Passion
Admin
Admin
Demon Of Passion


Брой мнения : 475
Reputation : 2
Join date : 28.01.2011

Ексцентричната баня - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ексцентричната баня   Ексцентричната баня - Page 2 Icon_minitimeСря Мар 16, 2011 7:04 pm

- Знам -казах палаво и продължих,да смуча кожата му.Той сложи вино на вратът си и се насочих натам,но в страстта ,си пробих кожата му и виното се смеси ,с кръвта.С което стана два пъти по-сладко пак пих от него.Вече бях поела,толкова много кръв ,но добре,че на него не му липсваше.Смучех малката раничка ,а ръцете ми ,се насочиха към,члена му,погалиха главичката му ,за да му е хубаво ,докато продължавах ,да пия.
- Хей ,спри ме ,когато прекалявам-казах като едвам се откъснах от него.
Върнете се в началото Go down
https://darklightrpgforum.bulgarianforum.net
Майкъл
Admin
Admin
Майкъл


Брой мнения : 311
Reputation : 0
Join date : 28.01.2011

Ексцентричната баня - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ексцентричната баня   Ексцентричната баня - Page 2 Icon_minitimeСря Мар 16, 2011 7:26 pm

-Прекалила?!
Изуми се той,определено той бе много ненаситен,а и я познаваше,щом нещо се прекаляваше значи бе нормално. Засмя се,като изви врата си настрани,за да и даде възможност да се наслади на малката рана която бе направила сама,това беше много по сладко от виното за нея,а аз исках да я задоволя и не се и дърпах.
-Знаеш,че обичам да ти давам всичко...
Но замлъкнах ръката и галеше главичката на члена,който започна да пулсира,той бе един малък предател в нейните ръце.
Върнете се в началото Go down
Demon Of Passion
Admin
Admin
Demon Of Passion


Брой мнения : 475
Reputation : 2
Join date : 28.01.2011

Ексцентричната баня - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ексцентричната баня   Ексцентричната баня - Page 2 Icon_minitimeСря Мар 16, 2011 8:08 pm

- Знам усмихнах се и се насочих надолу ,за устните ,да заместят ръцете ми.Поех го в уста и го гледах в очите ,знаех,колко му харесва,да го движа в устата си и езикът ми ,да го гали и да го засмуквам.Той просто летеше ,в облаците ,беше блажено отпуснал глава,назад и се наслаждаваше.А устните ми ставаха все подръзки и ласките ,все по-горещи.
Върнете се в началото Go down
https://darklightrpgforum.bulgarianforum.net
Майкъл
Admin
Admin
Майкъл


Брой мнения : 311
Reputation : 0
Join date : 28.01.2011

Ексцентричната баня - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ексцентричната баня   Ексцентричната баня - Page 2 Icon_minitimeСря Мар 16, 2011 8:18 pm

Не очаквах да слезе надолу и да ме задоволи по този начин,не и толкова скоро. Но нямаше да я спра,това ми харесваше ужасно много,а само тя можеше с устните си да ме изкара от тялото и да полетя,даже скоро можеше да покажа истинското си тяло и лице не че не го бе виждала но тя бе в човешкото си тяло и не исках да я изгоря. Погалих я по главата,тя ме гледаше предизвикателно,а гърдите ми се движеха от бурното дишане,излизаха диви звуци,задвижих кръста си. Стисках зъби и стенех,а тя не спираше езичето и се въртеше облизваше го,а той пулсираше показваше цялото си великолепие и големина.
-Не спирах толкова ми харесва...-извиках аз-накарай ме да свърша...-може би трябваше да бъда по мил-моля...-казах през зъби но не от яд.
Върнете се в началото Go down
Demon Of Passion
Admin
Admin
Demon Of Passion


Брой мнения : 475
Reputation : 2
Join date : 28.01.2011

Ексцентричната баня - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ексцентричната баня   Ексцентричната баня - Page 2 Icon_minitimeСря Мар 16, 2011 8:50 pm

Точно това правя мили,ще те докарам до края-казах палаво и продължих да го хапя ,облизвам и засмуквам ,а той стенеше и се движеше,галех ,не само главичката,а цялата му дължина,като използвах само устните си и езикът ,ръцете ми кротуваха,всъщност не шареха,в друга част на тялото му.Беше толкова сладък ,не можех,да му се наситя ,усетих как пулсирането стана по-силно и забързах движенията си ,за да го свърша.Той не издържа ,и нямаше време да се отдръпне ,цялата ме изцапа.
- Лошо момче такова -казах и се облизах.
Върнете се в началото Go down
https://darklightrpgforum.bulgarianforum.net
Майкъл
Admin
Admin
Майкъл


Брой мнения : 311
Reputation : 0
Join date : 28.01.2011

Ексцентричната баня - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ексцентричната баня   Ексцентричната баня - Page 2 Icon_minitimeСря Мар 16, 2011 9:24 pm

Толкова бе бързо,че тя не успя да се отдръпне,а и аз повече не можех да се сдържам,не че бях толкова сдържан но все пак. Гледах я как се облизваше като малко коте. Засмях се дръпнах я към мен и я прегърнах,имах нужда от една две минутно осъзнаване,защото още летях:
-Само ти можеш да ме подлудиш така,че да не мога да се контролирам.
Казах накъсано аз,като целувах голите и рамене.
Върнете се в началото Go down
Demon Of Passion
Admin
Admin
Demon Of Passion


Брой мнения : 475
Reputation : 2
Join date : 28.01.2011

Ексцентричната баня - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ексцентричната баня   Ексцентричната баня - Page 2 Icon_minitimeЧет Мар 17, 2011 6:29 am

Той трепереше толкова силно,че за миг ,си помислих,че съм го наранила ,с твърде много страст.Но нима имаше,такова понятие ,за него.Напоследък ,не бях примерна съпруга,за това исках,да му се реванширам.От както му бях обещала,да съм само негова,дори не бях и помисляла,а друг.Нямах и нужда,той задоволяваше,всичките ми желания.Притиснах се до тялото му,което още пулсираше,той целуна раменете ми.
- Обичам те-прошепнах и целунах гърдите му,подпрях се на него.Излъчваше,сила и респект и въпреки,че можеше да ме подчини и дори да си позволи,да се държи лошо с мене.Бях благодарна ,че не го правеше.Както и че ,не ми беше вдъхнал любовтта към себе си,при създаването ми,тя си беше дошла самичка ,с времето.За това бе истинска и силна,а най-хубавото беше,че бе споделена.
Върнете се в началото Go down
https://darklightrpgforum.bulgarianforum.net
Майкъл
Admin
Admin
Майкъл


Брой мнения : 311
Reputation : 0
Join date : 28.01.2011

Ексцентричната баня - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ексцентричната баня   Ексцентричната баня - Page 2 Icon_minitimeЧет Мар 17, 2011 10:49 am

Прокарах пръст по сладките и устни,като мина под брадичката и и я повдигнах,за да ме погледне в очите. Исках да видя красивите и дяволски очи,който караха всяка частица от мен да трепери,за нея:
-Аз още преди да те създам те обичах.
Да може би точно за това бе станала толкова красива и обичана за мен,защото я бях създал с толкова обич. Бях и дал способността да обича но не и кого точно,защото нямаше смисъл,тя бе само моя и трябваше да ме обикне такъв какъвто съм,а не такъв,който и се налагаше.
Пуснах брадичката и но тя още ме гледаше:
-Знаеш ли,кое ми бе най-тежко,създадох те да ме отървеш от самотата но когато те видях за първи път,завита в червения ми плащ,толкова красива,перфектна,с копринена кожа огнени коси,пламенни очи,горещи устни. Все едно сама та ти бе огъня,който да ме гали.
Докосвах я нежно с пръстите си:
-Тогава осъзнах,че самотата е най-малкия ми страх,а това че може да не ме обичаш. Убивах всеки до който се докоснеш,защото не исках да обикнеш някой друг освен мен...
Върнете се в началото Go down
Demon Of Passion
Admin
Admin
Demon Of Passion


Брой мнения : 475
Reputation : 2
Join date : 28.01.2011

Ексцентричната баня - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ексцентричната баня   Ексцентричната баня - Page 2 Icon_minitimeЧет Мар 17, 2011 11:35 am

Това негово признание,ме остави без думи,знаех или поне си мислех,че знам,какво точно чувства ,към мен.Но сега доказа,че всъщност не е било така.Докосвах нежно ръката,с която ме галеше.
- Скъпи мой,аз ти Благодаря,за милите думи и за това което ,си направил ,за мен.Благодаря ти,че си ме създал,точно такава и че не си ме накарал,да се влюбя в теб.За да бъде всичко истинско и силно.- Прегърнах го по-силно,да наистина, бях много благодарна и че ме понасяше,такава каквато бях,с всичките ми недостатъци ,въпреки съвършенният ми замисъл.Целувах нежно кожата му,и се допирах все по-плътно,до него.
- Хайде да вървим ,на вечеря-казах ентусиазирано.
Върнете се в началото Go down
https://darklightrpgforum.bulgarianforum.net
Майкъл
Admin
Admin
Майкъл


Брой мнения : 311
Reputation : 0
Join date : 28.01.2011

Ексцентричната баня - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ексцентричната баня   Ексцентричната баня - Page 2 Icon_minitimeЧет Мар 17, 2011 12:45 pm

Посочих гардероба и казах:
-Избери си нещо от гардероба,там има нещо може да ти хареса.
Аз бях по практичен с едно щракване се появиха дрехи кърваво червена риза с черен костюм,ризата бе разкопчана.
-Ще тръгваме ли към градините?
Върнете се в началото Go down
Demon Of Passion
Admin
Admin
Demon Of Passion


Брой мнения : 475
Reputation : 2
Join date : 28.01.2011

Ексцентричната баня - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ексцентричната баня   Ексцентричната баня - Page 2 Icon_minitimeЧет Мар 17, 2011 1:49 pm

Погледнах към гардероба,взех първото ,което попадна пред очите ми,беше леко и ефирно.Не знам,колко беше подходящо,за вечеря,но пък нямаше и да е официална.Не се притеснявах,че беше прекалено прозрачна,докато бях с него никой,нямаше,да посмее,да гледа към мен,ако ценеше живота си.Влезнахме заедно под ръка ,масата ,вече бе приготвена,той седна на трона си ,а аз се настаних в скута му.Не че нямаше,други места ,но тук ми беше най-удобно.Дойдоха и ни наляха вино в бокалите.
Върнете се в началото Go down
https://darklightrpgforum.bulgarianforum.net
Sponsored content





Ексцентричната баня - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ексцентричната баня   Ексцентричната баня - Page 2 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Ексцентричната баня
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Черната баня
» Бялата баня

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Dark Light RPG BG Forum :: Dark Ligth World :: Тъмният свят :: Ада владенията на Луцифер :: Царството на Луцифер :: Замъка на Луцифер :: Третия етаж-
Идете на: