Dark Light RPG BG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dark Light RPG BG Forum


 
ИндексPortal*Последни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Гласувайте за форума!
Гласувай за мен в BGTop100.com
BGtop
Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Tyxo.bg counter
BgTopWeb.com - Класация на Българските топ сайтове
Посетете новия ни форум!
Similar topics
Latest topics
» Имението на Ван дер Удсън
Гората на сенките - Page 2 Icon_minitimeСъб Юли 02, 2016 3:48 am by Оливия О'Браян

» Къщата в Сан Мориц
Гората на сенките - Page 2 Icon_minitimeПет Юли 01, 2016 5:29 am by Майкъл

» Апартаментът
Гората на сенките - Page 2 Icon_minitimeВто Мар 08, 2016 9:25 pm by Деймън Кларк

» Френското имения
Гората на сенките - Page 2 Icon_minitimeПет Яну 10, 2014 8:03 pm by Дейвид

» Мол
Гората на сенките - Page 2 Icon_minitimeПет Дек 13, 2013 8:20 pm by Симон Кларк

» Семейна консултация
Гората на сенките - Page 2 Icon_minitimeПон Дек 09, 2013 9:07 pm by Деймън Кларк

» Резиденция Тюдор
Гората на сенките - Page 2 Icon_minitimeСъб Дек 07, 2013 9:34 am by Дейвид

» Замъкът на Краля
Гората на сенките - Page 2 Icon_minitimeНед Дек 01, 2013 12:59 pm by Амерал Венега

» Коръб 1
Гората на сенките - Page 2 Icon_minitimeПет Ное 29, 2013 4:36 pm by Дейвид

Top posters
Деймън Кларк
Гората на сенките - Page 2 Vote_lcapГората на сенките - Page 2 Voting_barГората на сенките - Page 2 Vote_rcap 
Амерал Венега
Гората на сенките - Page 2 Vote_lcapГората на сенките - Page 2 Voting_barГората на сенките - Page 2 Vote_rcap 
Симон Кларк
Гората на сенките - Page 2 Vote_lcapГората на сенките - Page 2 Voting_barГората на сенките - Page 2 Vote_rcap 
Дейвид
Гората на сенките - Page 2 Vote_lcapГората на сенките - Page 2 Voting_barГората на сенките - Page 2 Vote_rcap 
Demon Of Passion
Гората на сенките - Page 2 Vote_lcapГората на сенките - Page 2 Voting_barГората на сенките - Page 2 Vote_rcap 
Katherine
Гората на сенките - Page 2 Vote_lcapГората на сенките - Page 2 Voting_barГората на сенките - Page 2 Vote_rcap 
Stefan_
Гората на сенките - Page 2 Vote_lcapГората на сенките - Page 2 Voting_barГората на сенките - Page 2 Vote_rcap 
Майкъл
Гората на сенките - Page 2 Vote_lcapГората на сенките - Page 2 Voting_barГората на сенките - Page 2 Vote_rcap 
Khal Drogo
Гората на сенките - Page 2 Vote_lcapГората на сенките - Page 2 Voting_barГората на сенките - Page 2 Vote_rcap 
Алиса
Гората на сенките - Page 2 Vote_lcapГората на сенките - Page 2 Voting_barГората на сенките - Page 2 Vote_rcap 
Free Counters
Free Counters

 

 Гората на сенките

Go down 
4 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Demon Of Passion
Admin
Admin
Demon Of Passion


Брой мнения : 475
Reputation : 2
Join date : 28.01.2011

Гората на сенките - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората на сенките   Гората на сенките - Page 2 Icon_minitimeПет Апр 01, 2011 5:57 pm

- Да няма ,да ми е лесно,но знаеш ,че ако има мъж в цялата вселена ,който е способен ,да ме накара,дори да не помислям,за друг,това е именно Луци.-засмях се.Тя много добре,знаеше за сексуалният ми глад ,но също и лично беше изпробвала уменията на съпругът ми ,преди векове.Когато още не се познавахме и после и беше гузно.Но аз я бях накарала,да прогони това чувство.
Върнете се в началото Go down
https://darklightrpgforum.bulgarianforum.net
Black Shine
Special User
Special User
Black Shine


Брой мнения : 42
Reputation : 0
Join date : 13.02.2011

Гората на сенките - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората на сенките   Гората на сенките - Page 2 Icon_minitimeПет Апр 01, 2011 6:04 pm

-Мда - казах и се засмях.
-Явно само той е способен да те задоволи напълно - казах. С друг едва ли бих подхванала такава тема на разговор, но с Лилит се познавахме, знаехме си слабите места, а може би най-голямата й слабост беше.. хмм.. еми тя все пак е демон-сукубус.
-Струва си да не му изневеряваш - казах и се засмях.
Върнете се в началото Go down
Demon Of Passion
Admin
Admin
Demon Of Passion


Брой мнения : 475
Reputation : 2
Join date : 28.01.2011

Гората на сенките - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората на сенките   Гората на сенките - Page 2 Icon_minitimeПет Апр 01, 2011 6:11 pm

- Да и още как сестричке-Чувствах я толкова близка ,че от време на време,наистина я мислех ,за своя сестра.Може би и защото си нямах свое семейство.
- Особено при условието ,което ми сложи,казах ти ,че не е без нищо.Ако дори само веднъж му изневеря,трябва да си избирам от това да съм му робиня на веки,без статус ,на съпруга,макар,че няма да развали бракът ни или ще ме направи човек ,като ми вземе всички сили,представяш ли си .
Върнете се в началото Go down
https://darklightrpgforum.bulgarianforum.net
Black Shine
Special User
Special User
Black Shine


Брой мнения : 42
Reputation : 0
Join date : 13.02.2011

Гората на сенките - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората на сенките   Гората на сенките - Page 2 Icon_minitimeПет Апр 01, 2011 6:28 pm

-Сериозно? - попитах я невярващо. Тя само кимна с глава, а аз изцъках неодобително с език.
-Е, явно наравно с бурните нощи, си има и не чак толкоа добра страна - казах и повдигнах рамене.
-Ами какво прамите ако той ти изневери? - попитах я, очаквайке нещо поне наполовина толкова ужасно, колкото нейното условие, ако се отдаде на друг.
Върнете се в началото Go down
Demon Of Passion
Admin
Admin
Demon Of Passion


Брой мнения : 475
Reputation : 2
Join date : 28.01.2011

Гората на сенките - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората на сенките   Гората на сенките - Page 2 Icon_minitimeПет Апр 01, 2011 6:34 pm

- Няма да му дължа повече вярност и той няма да го иска от мен и сделката ни отпада.Казах му ,че дори само веднъж да го направи с друга.Ще преспя,със всичките му демони ,от най-висшите до тези най-долу-засмях се.Тя ме погледна неразбиращо.
- За да му отворя работа - ѝ поясних.
- Той почна да убива,всички с които си лягам-засмях се.
Върнете се в началото Go down
https://darklightrpgforum.bulgarianforum.net
Black Shine
Special User
Special User
Black Shine


Брой мнения : 42
Reputation : 0
Join date : 13.02.2011

Гората на сенките - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората на сенките   Гората на сенките - Page 2 Icon_minitimeПет Апр 01, 2011 6:41 pm

Засмях се и аз на свой ред.
-Но по-висшите демони си ги бива в леглото, ще бъде направо загуба - казах и поклатих глава уж притеснено, като сдържах смеха си, но не за много дълго време. След малко леко се разсмях.
-Има направо виртуози.. веднъж попаднах на един демон инкубус.. - казах, недовършвайки изречението си и прехапах устни, а това беше достатъчно да се сети за какво говоря. Засмях се и я погледнах.
Върнете се в началото Go down
Demon Of Passion
Admin
Admin
Demon Of Passion


Брой мнения : 475
Reputation : 2
Join date : 28.01.2011

Гората на сенките - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората на сенките   Гората на сенките - Page 2 Icon_minitimeПет Апр 01, 2011 8:18 pm

-Да децата ми са страхотни-засмях се ,тя също започна да се смее.
- Да би било жалко ,но пък ще му отворя бая работа,а и ако ги убие всичките,на кой ще е господар-засмях се ехидно.
- Но стига ,толкова за мен ,какво прави ти ,някое гадже или пак си самичка ?-погледнах я.
Върнете се в началото Go down
https://darklightrpgforum.bulgarianforum.net
Black Shine
Special User
Special User
Black Shine


Брой мнения : 42
Reputation : 0
Join date : 13.02.2011

Гората на сенките - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората на сенките   Гората на сенките - Page 2 Icon_minitimeВто Апр 05, 2011 2:07 pm

-Сама съм - казах и се засмях.
-Но така е по-забавно - добавих с усмивка на лице. Всъщност през годините си имах приятелчета за забавление, но не се задържах за дълго с никой, чарът на това да съм безчувствена кучка.
-Искаш ли да отидем някъде.. да пийнем нещо например? - попитах я.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Гората на сенките - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората на сенките   Гората на сенките - Page 2 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Гората на сенките
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Гората на червенокожите
» Реката в гората

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Dark Light RPG BG Forum :: Dark Ligth World :: Тъмният свят-
Идете на: