Dark Light RPG BG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dark Light RPG BG Forum


 
ИндексPortal*Последни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Гласувайте за форума!
Гласувай за мен в BGTop100.com
BGtop
Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Tyxo.bg counter
BgTopWeb.com - Класация на Българските топ сайтове
Посетете новия ни форум!
Similar topics
Latest topics
» Имението на Ван дер Удсън
Спалнята на Луцифер Icon_minitimeСъб Юли 02, 2016 3:48 am by Оливия О'Браян

» Къщата в Сан Мориц
Спалнята на Луцифер Icon_minitimeПет Юли 01, 2016 5:29 am by Майкъл

» Апартаментът
Спалнята на Луцифер Icon_minitimeВто Мар 08, 2016 9:25 pm by Деймън Кларк

» Френското имения
Спалнята на Луцифер Icon_minitimeПет Яну 10, 2014 8:03 pm by Дейвид

» Мол
Спалнята на Луцифер Icon_minitimeПет Дек 13, 2013 8:20 pm by Симон Кларк

» Семейна консултация
Спалнята на Луцифер Icon_minitimeПон Дек 09, 2013 9:07 pm by Деймън Кларк

» Резиденция Тюдор
Спалнята на Луцифер Icon_minitimeСъб Дек 07, 2013 9:34 am by Дейвид

» Замъкът на Краля
Спалнята на Луцифер Icon_minitimeНед Дек 01, 2013 12:59 pm by Амерал Венега

» Коръб 1
Спалнята на Луцифер Icon_minitimeПет Ное 29, 2013 4:36 pm by Дейвид

Top posters
Деймън Кларк
Спалнята на Луцифер Vote_lcapСпалнята на Луцифер Voting_barСпалнята на Луцифер Vote_rcap 
Амерал Венега
Спалнята на Луцифер Vote_lcapСпалнята на Луцифер Voting_barСпалнята на Луцифер Vote_rcap 
Симон Кларк
Спалнята на Луцифер Vote_lcapСпалнята на Луцифер Voting_barСпалнята на Луцифер Vote_rcap 
Дейвид
Спалнята на Луцифер Vote_lcapСпалнята на Луцифер Voting_barСпалнята на Луцифер Vote_rcap 
Demon Of Passion
Спалнята на Луцифер Vote_lcapСпалнята на Луцифер Voting_barСпалнята на Луцифер Vote_rcap 
Katherine
Спалнята на Луцифер Vote_lcapСпалнята на Луцифер Voting_barСпалнята на Луцифер Vote_rcap 
Stefan_
Спалнята на Луцифер Vote_lcapСпалнята на Луцифер Voting_barСпалнята на Луцифер Vote_rcap 
Майкъл
Спалнята на Луцифер Vote_lcapСпалнята на Луцифер Voting_barСпалнята на Луцифер Vote_rcap 
Khal Drogo
Спалнята на Луцифер Vote_lcapСпалнята на Луцифер Voting_barСпалнята на Луцифер Vote_rcap 
Алиса
Спалнята на Луцифер Vote_lcapСпалнята на Луцифер Voting_barСпалнята на Луцифер Vote_rcap 
Free Counters
Free Counters

 

 Спалнята на Луцифер

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Майкъл
Admin
Admin
Майкъл


Брой мнения : 311
Reputation : 0
Join date : 28.01.2011

Спалнята на Луцифер Empty
ПисанеЗаглавие: Спалнята на Луцифер   Спалнята на Луцифер Icon_minitimeНед Мар 06, 2011 1:18 pm

Спалнята на Луцифер Feng-Shui_Bedroom
Ако му се случи да спи или иска да покани някой го кани тук но повечето пъти е сам тук.
Върнете се в началото Go down
Майкъл
Admin
Admin
Майкъл


Брой мнения : 311
Reputation : 0
Join date : 28.01.2011

Спалнята на Луцифер Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спалнята на Луцифер   Спалнята на Луцифер Icon_minitimeЧет Юли 28, 2011 8:37 pm

Щом оставихме дракончето на слугите за да го отнесат. Исках да я заведа в моите,нашите покой. Не бе влизала тук никога,така че щеше да е хубаво да и покажа това малко местенце. Отворих вратата,като я оставих да влезе,оглеждах красивите и форми,а по дяволите знаеше,че червеното ме подлудяваше и в тази рокля просто ме побъркваше. Затворих врата ,а тя се разположи на леглото,като кръстоса прекрасните си дълги крака. Това човешко тяло бе ужасно податливо,а аз още не го бях променил. Приближих се бавно към нея,като оголих бедрото и:
-Дори си нямаш идея какво ти се пише,сладка моя!
Със зъби прегризах тънката презрамка на роклята и,знаеше че нито една нейна дреха не ми харесваше до толкова,че да я оставя да закрива прекрасното и тяло:
-Мразя да има дрехи върху теб свали я!
Върнете се в началото Go down
Demon Of Passion
Admin
Admin
Demon Of Passion


Брой мнения : 475
Reputation : 2
Join date : 28.01.2011

Спалнята на Луцифер Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спалнята на Луцифер   Спалнята на Луцифер Icon_minitimeЧет Юли 28, 2011 9:01 pm

Луци,беше повече от бърз,в освобождаването ми от дрехите.Показа ми,ново място в двореца си ,но бях твърде заета ,за ад оглеждам обстановката.Той ми прегриза презрамката
- Лошо момче-казах и се подчиних на желанието му ,да я сваля ,но го направих бавно,за да го раздразня и подлудя от желание.Той изръмжа,знаех,че вече едва издържа и искаше ,да се докопа до щедрото ми тяло.
- Знаех,че това важи и за мен,мразя дрехи по тялото ти-казах и с няколко движения като диво животно хищно ги раздрах.Оставяйки го гол,като себе си.С падането на роклята,не остана нищо по мен,не носех бельо,не ми трябваше.Качих се върху него и започнах да правя кръгообразни движения с езикът си по гърдите му.
Върнете се в началото Go down
https://darklightrpgforum.bulgarianforum.net
Майкъл
Admin
Admin
Майкъл


Брой мнения : 311
Reputation : 0
Join date : 28.01.2011

Спалнята на Луцифер Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спалнята на Луцифер   Спалнята на Луцифер Icon_minitimeПет Юли 29, 2011 2:25 am

Имаше власт над тялото ми,както и аз над нейното знаехме ,как да се подлудим и да се побъркаме до полуда. Разкъса дрехите ми с такава скорост,каквато очаквах и това ме подпали още повече. Изръмжах,когато и позволих,да впие устни в моите устни:
-Не съм и предполагал,че мога да те създам толкова влудяваща и перфектна за мен.
Въпреки,че в началото нещата не потръгнаха,най-сетне се бяхме усмирили и намерили един друг. А сега трябваше да се наситим един на друг,за да не усетим липсата си:
-Я кажи съпруго моя,много ли се забавлява,когато ми прати изкусителката,да ме съблазни. Искаше ти се да се отскубнеш от обета или да ме изпитах,хитрушо моя...
Казах и впих устни във врата и дяволски:
-Нямаше ли да ревнуваш,ако тя бе успяла?
Нямаше да стане и тя много добре го знаеше. Не обичах да губя и дори дръзнала да се превърне в нея,не успя защото не усещах уханието на кожата и силната и енергия.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Спалнята на Луцифер Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спалнята на Луцифер   Спалнята на Луцифер Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Спалнята на Луцифер
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Банята на Луцифер
» Спалнята на третия етаж
» Кабинета на Луцифер

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Dark Light RPG BG Forum :: Dark Ligth World :: Тъмният свят :: Ада владенията на Луцифер :: Царството на Луцифер :: Замъка на Луцифер :: Втория етаж-
Идете на: