Dark Light RPG BG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dark Light RPG BG Forum


 
ИндексPortal*Последни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Гласувайте за форума!
Гласувай за мен в BGTop100.com
BGtop
Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Tyxo.bg counter
BgTopWeb.com - Класация на Българските топ сайтове
Посетете новия ни форум!
Similar topics
Latest topics
» Имението на Ван дер Удсън
Малката стая за забавление. - Page 2 Icon_minitimeСъб Юли 02, 2016 3:48 am by Оливия О'Браян

» Къщата в Сан Мориц
Малката стая за забавление. - Page 2 Icon_minitimeПет Юли 01, 2016 5:29 am by Майкъл

» Апартаментът
Малката стая за забавление. - Page 2 Icon_minitimeВто Мар 08, 2016 9:25 pm by Деймън Кларк

» Френското имения
Малката стая за забавление. - Page 2 Icon_minitimeПет Яну 10, 2014 8:03 pm by Дейвид

» Мол
Малката стая за забавление. - Page 2 Icon_minitimeПет Дек 13, 2013 8:20 pm by Симон Кларк

» Семейна консултация
Малката стая за забавление. - Page 2 Icon_minitimeПон Дек 09, 2013 9:07 pm by Деймън Кларк

» Резиденция Тюдор
Малката стая за забавление. - Page 2 Icon_minitimeСъб Дек 07, 2013 9:34 am by Дейвид

» Замъкът на Краля
Малката стая за забавление. - Page 2 Icon_minitimeНед Дек 01, 2013 12:59 pm by Амерал Венега

» Коръб 1
Малката стая за забавление. - Page 2 Icon_minitimeПет Ное 29, 2013 4:36 pm by Дейвид

Top posters
Деймън Кларк
Малката стая за забавление. - Page 2 Vote_lcapМалката стая за забавление. - Page 2 Voting_barМалката стая за забавление. - Page 2 Vote_rcap 
Амерал Венега
Малката стая за забавление. - Page 2 Vote_lcapМалката стая за забавление. - Page 2 Voting_barМалката стая за забавление. - Page 2 Vote_rcap 
Симон Кларк
Малката стая за забавление. - Page 2 Vote_lcapМалката стая за забавление. - Page 2 Voting_barМалката стая за забавление. - Page 2 Vote_rcap 
Дейвид
Малката стая за забавление. - Page 2 Vote_lcapМалката стая за забавление. - Page 2 Voting_barМалката стая за забавление. - Page 2 Vote_rcap 
Demon Of Passion
Малката стая за забавление. - Page 2 Vote_lcapМалката стая за забавление. - Page 2 Voting_barМалката стая за забавление. - Page 2 Vote_rcap 
Katherine
Малката стая за забавление. - Page 2 Vote_lcapМалката стая за забавление. - Page 2 Voting_barМалката стая за забавление. - Page 2 Vote_rcap 
Stefan_
Малката стая за забавление. - Page 2 Vote_lcapМалката стая за забавление. - Page 2 Voting_barМалката стая за забавление. - Page 2 Vote_rcap 
Майкъл
Малката стая за забавление. - Page 2 Vote_lcapМалката стая за забавление. - Page 2 Voting_barМалката стая за забавление. - Page 2 Vote_rcap 
Khal Drogo
Малката стая за забавление. - Page 2 Vote_lcapМалката стая за забавление. - Page 2 Voting_barМалката стая за забавление. - Page 2 Vote_rcap 
Алиса
Малката стая за забавление. - Page 2 Vote_lcapМалката стая за забавление. - Page 2 Voting_barМалката стая за забавление. - Page 2 Vote_rcap 
Free Counters
Free Counters

 

 Малката стая за забавление.

Go down 
2 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Майкъл
Admin
Admin
Майкъл


Брой мнения : 311
Reputation : 0
Join date : 28.01.2011

Малката стая за забавление. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малката стая за забавление.   Малката стая за забавление. - Page 2 Icon_minitimeНед Мар 13, 2011 8:01 pm

Дойде Ана тъкмо релаксирах,Грета ми правеше масаж с ароматни масла,влезе почти панирана:
-Господарю нещо става с Тамара полудяла е...
Говореше не свързано спрях за миг Грета и махнах с ръка:
-Кажи го по бавно и какво точно и има?
Ана си пое въздух не знаеше,как ще приема това което искаше да ми каже:
-Тамара е с...
Прехапа устни и показа вратата. Станах ядосах се от не свързаните и приказки но що застанах пред вратата Ана ме спря:
-Не не излизайте господарю!
Това вече ме вбеси Ана не я биех за това я отместих,защото нямаше да си бия радиото. Чуваха се стенания и въздишки,след като се заслушах разбрах,че това е Тамара. Влязох в съседната стая там сукубата ми си правеше оргии с демони. Скръзнах с зъби,щях да избухна но тогава усетих гласа на Лилит. Засмях се нямаше да и направя удоволствието и да убия Тамара. Приближих се и целунах Тамара макар и с малко яд.
-Забавлявай се дете!
Но я пинизи вече не беше лбовница а дете,това бе по лошо за Тамара и изнервящо за Лилит.
Върнете се в началото Go down
Майкъл
Admin
Admin
Майкъл


Брой мнения : 311
Reputation : 0
Join date : 28.01.2011

Малката стая за забавление. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малката стая за забавление.   Малката стая за забавление. - Page 2 Icon_minitimeНед Мар 13, 2011 8:44 pm

Нещо ставаше с Тамара,горката ми Тамара,умираше в агония. Това ме разгневи,мъката по скъпата ми Тамара ме обзе. Тя стана на прах,знаех че не мога да я върна но крайно време беше да го направя да си създам неприкосновена любовница,която и Лилит да не може да убие.
От праха на Тамара създадох създание,което приличаше на Лилит но бе с черна дълга коса и не бе сукуба,а демон мой демон,който нямаше нищо общо с децата на Лилит. Влях спомените за Тамара в това създание. Тя бе красива и покорна,приближих се и я погалих.
-Красавице моя Лита...
Тя се усмихна и ме целуна:
-Господарю...
Усмихнах се и казах:
-Облечи се красавице моя,ще отидем да накажем една лоша сукуба...
Тя послушно тръгна към стаята си.
Върнете се в началото Go down
 
Малката стая за забавление.
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Малката река
» Малката къща на Коралайн
» Стая "Лукс"

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Dark Light RPG BG Forum :: Dark Ligth World :: Тъмният свят :: Ада владенията на Луцифер :: Царството на Луцифер :: Замъка на Луцифер :: Първият етаж-
Идете на: