Dark Light RPG BG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dark Light RPG BG Forum


 
ИндексPortal*Последни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Гласувайте за форума!
Гласувай за мен в BGTop100.com
BGtop
Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Tyxo.bg counter
BgTopWeb.com - Класация на Българските топ сайтове
Посетете новия ни форум!
Similar topics
Latest topics
» Имението на Ван дер Удсън
Тронната зала Icon_minitimeСъб Юли 02, 2016 3:48 am by Оливия О'Браян

» Къщата в Сан Мориц
Тронната зала Icon_minitimeПет Юли 01, 2016 5:29 am by Майкъл

» Апартаментът
Тронната зала Icon_minitimeВто Мар 08, 2016 9:25 pm by Деймън Кларк

» Френското имения
Тронната зала Icon_minitimeПет Яну 10, 2014 8:03 pm by Дейвид

» Мол
Тронната зала Icon_minitimeПет Дек 13, 2013 8:20 pm by Симон Кларк

» Семейна консултация
Тронната зала Icon_minitimeПон Дек 09, 2013 9:07 pm by Деймън Кларк

» Резиденция Тюдор
Тронната зала Icon_minitimeСъб Дек 07, 2013 9:34 am by Дейвид

» Замъкът на Краля
Тронната зала Icon_minitimeНед Дек 01, 2013 12:59 pm by Амерал Венега

» Коръб 1
Тронната зала Icon_minitimeПет Ное 29, 2013 4:36 pm by Дейвид

Top posters
Деймън Кларк
Тронната зала Vote_lcapТронната зала Voting_barТронната зала Vote_rcap 
Амерал Венега
Тронната зала Vote_lcapТронната зала Voting_barТронната зала Vote_rcap 
Симон Кларк
Тронната зала Vote_lcapТронната зала Voting_barТронната зала Vote_rcap 
Дейвид
Тронната зала Vote_lcapТронната зала Voting_barТронната зала Vote_rcap 
Demon Of Passion
Тронната зала Vote_lcapТронната зала Voting_barТронната зала Vote_rcap 
Katherine
Тронната зала Vote_lcapТронната зала Voting_barТронната зала Vote_rcap 
Stefan_
Тронната зала Vote_lcapТронната зала Voting_barТронната зала Vote_rcap 
Майкъл
Тронната зала Vote_lcapТронната зала Voting_barТронната зала Vote_rcap 
Khal Drogo
Тронната зала Vote_lcapТронната зала Voting_barТронната зала Vote_rcap 
Алиса
Тронната зала Vote_lcapТронната зала Voting_barТронната зала Vote_rcap 
Free Counters
Free Counters

 

 Тронната зала

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Майкъл
Admin
Admin
Майкъл


Брой мнения : 311
Reputation : 0
Join date : 28.01.2011

Тронната зала Empty
ПисанеЗаглавие: Тронната зала   Тронната зала Icon_minitimeНед Мар 06, 2011 11:46 am

Тронната зала 2059_throne_room_miramar_istria_austro-hungary
Тронната тук приема визити,решава съдби и се състоят балове.
Върнете се в началото Go down
Майкъл
Admin
Admin
Майкъл


Брой мнения : 311
Reputation : 0
Join date : 28.01.2011

Тронната зала Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тронната зала   Тронната зала Icon_minitimeСря Юли 27, 2011 6:23 pm

Имах няколко важни дела и няколко аудиенции,който молеха все за нещо. И понеже бях алчно усложлив,помогнах на всички но в замяна обрах много души и няколко други робини. Една пантера се звереше на гостите. Проблема на тази пантера бе ненаситен глад и имаше червени очи и опашката и бе остра имаше демонски образ. Галех я само с една ръка и тя се успокояваше. Един постоянно говореше,как не бил виновен и се опитваше да си върне душата. Не го погледнах гледах пантерата:
Душата ти е моя,а аз трудно се разделям с мой неща,ти получи своето...
Той се опита да ми възрази,усмихнах се дяволски и без да се обръщам казах:
-Изяж го Кети...
Макар милото име тя се спусна и го разпарчетоса из залата. Кръвта ме опръска по бузата. Взех я с пръст и я облизах сладко:
-Обичам мириса на добра сделка късно вечер.
Върнете се в началото Go down
Demon Of Passion
Admin
Admin
Demon Of Passion


Брой мнения : 475
Reputation : 2
Join date : 28.01.2011

Тронната зала Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тронната зала   Тронната зала Icon_minitimeСря Юли 27, 2011 6:38 pm

След раздялата ми с Ариа,отидох до земята на Луци,не го бях виждала отдавна ,а и той се беше върнал от земното си приключение.Още с влизането мирисът на кръв и смърт,ме блъсна в лицето,отидох с елегантна походка,бях облечена в кърваво червена рокля и над раменете си носих черно наметало.Изглеждах по-демонична от всякога,влязох в залата Кети измърка и си дояде вечерята,аз може би бях единствената ,на която тя не се зъбеше,като изключим господарят ѝ.
- О, любов моя ,ти се завърна-каза напевно и отидох близо до него.Прокарах език по още кървавата му ,буза и преглътнах с наслада.
-Очаквах още да си поиграеш с човечето, да не би,да ти липсвах ?
Върнете се в началото Go down
https://darklightrpgforum.bulgarianforum.net
Майкъл
Admin
Admin
Майкъл


Брой мнения : 311
Reputation : 0
Join date : 28.01.2011

Тронната зала Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тронната зала   Тронната зала Icon_minitimeСря Юли 27, 2011 6:43 pm

Тя винаги знаеше къде съм и къде точно се намирам и това ни най малко не ми пречеше,настаних я на коляното си върху мен на трона и се усмихнах,сега всичко бе някак довършено:
-Да липсваше ми,за това се върнах по рано,а и тук е много по забавно,минах и през твоя свят подсигурих си едно вампиро върколаче.
Засмях се аз,като целунах устните и:
-Искаш ли да си имаме дете,когато онази вампирка снесе детето,ще им го взема.
Върнете се в началото Go down
Demon Of Passion
Admin
Admin
Demon Of Passion


Брой мнения : 475
Reputation : 2
Join date : 28.01.2011

Тронната зала Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тронната зала   Тронната зала Icon_minitimeСря Юли 27, 2011 7:17 pm

Дете,това си беше изненада,но пък защо не.
- Хъм,не бях мислила по въпроса,аз и ти имаме толкова много деца,които сме създали,но някое което ад гледаме двамата това ,ще е нещо ново.Но готови ли сме ,за тази отговорност,това няма ад е играчка,като ѝ се наситиш,да я захвърлиш.Говорим за дете,за живо същество.Наполовина вампир,наполовина върколак,това ще е яко.-Отърках буза в неговата и дарих устните му със страстна целувка.Кети,тъкмо беше приключила с вечерята и дойде да се умилква,при нас.
Върнете се в началото Go down
https://darklightrpgforum.bulgarianforum.net
Майкъл
Admin
Admin
Майкъл


Брой мнения : 311
Reputation : 0
Join date : 28.01.2011

Тронната зала Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тронната зала   Тронната зала Icon_minitimeСря Юли 27, 2011 7:29 pm

Кети доволно се умилкваше в краката ми,като гледаше всички злобно на кръв,беше гладна и жадна за още. Погалих я само с върха на обувката и казах:
-Ще има още не бой се...
Погледнах към Лилит и казах:
-Налага се да се грижим за него искам това дете и още щом се роди,ще им го взема никога не съм притежавал такова същество. А и много рядко съм виждал. Искам това дете!
Казах аз и това беше супер уверено и знаеше,че щом го исках,щях да го имам.
-А може да го оставим малко да порасне,после ще изтрия паметта му.
Погалих я по бузата и я целунах диво,пред смаяните поданици. Махнах с ръка да влизат следващите. Бе един от новоизлюпилите се вампирски принцове . Погалих Лилит по гърба,по погледа ми усещаше,че щеше да се излее още кръв:
-Ваше всемогъщество тук съм,за да ви помоля за демонска войска?
Ококорих се,погледнах към Лилит,от къде на къде:
-И защо да ви я дам?
Той се закашля и каза:
-Искам да сразя един от враговете си?
Проблема е че враг му беше една древна сукуба,дете на Лилит и тя бе много чаровна но той я искаше за жена и за това искаше да я победи със сила. Знаех че това щеше да достави удоволствие на Лилит,да накаже някой,който бе дръзнал да нарани нейно дете.
-Кралице моя бих те ли ми направили честта да накажете този новоизлюпен вампир за не подчинение.
Върнете се в началото Go down
Demon Of Passion
Admin
Admin
Demon Of Passion


Брой мнения : 475
Reputation : 2
Join date : 28.01.2011

Тронната зала Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тронната зала   Тронната зала Icon_minitimeЧет Юли 28, 2011 6:18 pm

Погледнах го,какво очакваше от мен,да накажа вампира,май забравяше ,че той също бе мое дете.
- Ами ако ти кажа,че съм склонна да ти дам силите но не такива каквито искаш.Мога да те направя неустоим,така,че тя да се влюби в тебе и да не те забрави никога.Но кажи ми защо да го правя,каква ще е моята изгода от това ?-вампирът остана слисан,не беше очаквал,да поискам о него нещо в замяна,нима мислеше,че се дава даром.
- Аз...-запелтечи той
- Да...-казах ласкаво.
- Ще ти дам душата си.-засмях се и смехът ми отекна из цялата зала.
- Душата ти ? За какво ми е май ме бъркаш със съпруга ми.А и не помня да сме се запознавали,че да ми говориш на ти-казах гневно.
- Моля,да ми простите Господарке,какво желаете в замяна ?
- Какво желая,да помислим...-направих се на замислена.
- Ново раждане,какво ще кажеш,ще може да имаш Дария,но а сметка на това,ще се преродиш в човек -очите му се разшириха
- Това е лудост изкрещя,никога аз жалък човек-не знаех,за кой се вземаше тази игра,почна а ми доскучава.
- Както желаеш-казах ласкаво.
- Кети, дръж!-пантерата скочи и за минута от вампира,бяха останали само дрехите.Възхищават се на грацията на това животно.
- Е хареса ли мъничката ми игричка или те отегчи съпруже ?

Върнете се в началото Go down
https://darklightrpgforum.bulgarianforum.net
Майкъл
Admin
Admin
Майкъл


Брой мнения : 311
Reputation : 0
Join date : 28.01.2011

Тронната зала Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тронната зала   Тронната зала Icon_minitimeЧет Юли 28, 2011 6:38 pm

Харесваше ми нейната игра винаги имаше някакъв практичен замисъл. Просто няма как да приемеш нито пък да откажеш. Усмихнах се беше удоволствие да я наблюдавам. Кети се облиза след поредната жертва,която и бе сервирана. Обожаваше вампирите,тя обожаваше кръвта на вампирите но тази не и се понрави,явно бе самозван крал,превърнат от човек във вампир.
Обърнах се към съпругата си,като нежно я погалих по гърба,а после от външната страна на бедрото,като оголих кракът и,но не прекалено много само,колкото да докосна нежната и кожа,като в награда:
-Винаги си била изключително изобретателна в наказанията си.
Погледнах в дяволитите и очи... Отдавна не я бях виждал и това ме побърка,да е толкова близо до мен:
-Доволен съм кралице моя,само още единподъник и ще останем само двамата.
Веждите ми трепнаха палаво,какво ли я чакаше,тя го предвкусваше. Влезе един,който носеше един чувал,а в него се движеше нещо.
-Кралю нася ви дар,знам че обичате дракони,на скоро беше убита майката на едно ново излюпилосе дракунче.
Погледнах към Лили,тя знаеше,че обожавам дракуните. Вдигнах я от мен,като я оставих да седи на трона. Рядко ставах но това ми допада. Приближих се като любопитно дете и отвързах чувала,а от там се показа едно червено драконче,огнено при това,на размери колкото слабо куче а крилата му сигурно ако се разпереха бяха около 1 метър. Още бе много малко и се бе скрило зад крилата си.
-Ела красавице не се крий!
Подъника се поклуни но преди да излезе казах:
-Подарявам ти една от моите робини в благодарност за дракона.
Той се усмихна и излезе,аз се приближих,като погалих,по крилото дракона,когато усети дланта ми подаде глава и след това се опита да пусне огън но бе много малък. Засмях се:
-Виж кралице моя не е ли красавица,а е още дете.
Върнете се в началото Go down
Demon Of Passion
Admin
Admin
Demon Of Passion


Брой мнения : 475
Reputation : 2
Join date : 28.01.2011

Тронната зала Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тронната зала   Тронната зала Icon_minitimeЧет Юли 28, 2011 7:18 pm

Последният за днес поданик,звучеше добре,нямах търпение да останем,на саме.Но този не отиде за вечеря,на пантерата,беше донесъл дар.Луци,стана и отиде при него,радваше му се като малко дете.Беше толкова трогателно.Показа мия ,явно беше женска.
- Да очарователна е -казах и станах също.
- Моля те кръсти я на мен-казах ,аз на свой ред вдетинявайки се.Поиграхме си нея,беше палава и постоянно се опитваше да ни изгори.
- Непослушно момиче-казах с усмивка.Така отдавна ,не се бях забавлявала.
Върнете се в началото Go down
https://darklightrpgforum.bulgarianforum.net
Майкъл
Admin
Admin
Майкъл


Брой мнения : 311
Reputation : 0
Join date : 28.01.2011

Тронната зала Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тронната зала   Тронната зала Icon_minitimeЧет Юли 28, 2011 7:26 pm

Гледах ки как си играят дракунчето започваше да се успокоява и да му харесва тук,още повече,щеше да му хареса със събратята му и сестрите му. Правих си колекция от дракуни,а тази перла още я нямах. Е сега вече я имах. Пантерата ревниво се врътна в краката ми,защото бях отделил повече време на дракона и на Лилит,от колкото на нея.
-Стига глезло! Отивай да спиш на трона!
Тя стоеше и спеше на трона,пазеше го като очите си. Подскочи и направо със светлина скорост легна на него и загледа злобно.
Подадох ръка към Лилит и казах:
-Ще я кръстя на теб владетела моя...
Намигнах и,като бе време да се оттеглим:
-А и ти още не си ми казала,какво си си говорила с Ария?
Върнете се в началото Go down
Demon Of Passion
Admin
Admin
Demon Of Passion


Брой мнения : 475
Reputation : 2
Join date : 28.01.2011

Тронната зала Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тронната зала   Тронната зала Icon_minitimeЧет Юли 28, 2011 8:25 pm

Погледнах го.
- Няма,какво да разказвам,просто си побъбрихме,сега ако си свършил с домашните си любимци,предлагам да ми обърнеш внимание.Толкова дълго те нямаше,а дори целувката ти не беше това ,което исках.Казвайки това го придърпах,за дълга и страстна целувка.Вече нямаше никой в залага ,освен ако не броим Кети,която мързеливо си подремваше на трона и малката Лил в ръцете му.
- Хайде съпруже,покажи ми колко съм ти липсвала.
Върнете се в началото Go down
https://darklightrpgforum.bulgarianforum.net
Sponsored content





Тронната зала Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тронната зала   Тронната зала Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Тронната зала
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Билярдната зала

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Dark Light RPG BG Forum :: Dark Ligth World :: Тъмният свят :: Ада владенията на Луцифер :: Царството на Луцифер :: Замъка на Луцифер :: Първият етаж-
Идете на: