Dark Light RPG BG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dark Light RPG BG Forum


 
ИндексPortal*Последни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Гласувайте за форума!
Гласувай за мен в BGTop100.com
BGtop
Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Tyxo.bg counter
BgTopWeb.com - Класация на Българските топ сайтове
Посетете новия ни форум!
Latest topics
» Имението на Ван дер Удсън
Безкрайната градина Icon_minitimeСъб Юли 02, 2016 3:48 am by Оливия О'Браян

» Къщата в Сан Мориц
Безкрайната градина Icon_minitimeПет Юли 01, 2016 5:29 am by Майкъл

» Апартаментът
Безкрайната градина Icon_minitimeВто Мар 08, 2016 9:25 pm by Деймън Кларк

» Френското имения
Безкрайната градина Icon_minitimeПет Яну 10, 2014 8:03 pm by Дейвид

» Мол
Безкрайната градина Icon_minitimeПет Дек 13, 2013 8:20 pm by Симон Кларк

» Семейна консултация
Безкрайната градина Icon_minitimeПон Дек 09, 2013 9:07 pm by Деймън Кларк

» Резиденция Тюдор
Безкрайната градина Icon_minitimeСъб Дек 07, 2013 9:34 am by Дейвид

» Замъкът на Краля
Безкрайната градина Icon_minitimeНед Дек 01, 2013 12:59 pm by Амерал Венега

» Коръб 1
Безкрайната градина Icon_minitimeПет Ное 29, 2013 4:36 pm by Дейвид

Top posters
Деймън Кларк
Безкрайната градина Vote_lcapБезкрайната градина Voting_barБезкрайната градина Vote_rcap 
Амерал Венега
Безкрайната градина Vote_lcapБезкрайната градина Voting_barБезкрайната градина Vote_rcap 
Симон Кларк
Безкрайната градина Vote_lcapБезкрайната градина Voting_barБезкрайната градина Vote_rcap 
Дейвид
Безкрайната градина Vote_lcapБезкрайната градина Voting_barБезкрайната градина Vote_rcap 
Demon Of Passion
Безкрайната градина Vote_lcapБезкрайната градина Voting_barБезкрайната градина Vote_rcap 
Katherine
Безкрайната градина Vote_lcapБезкрайната градина Voting_barБезкрайната градина Vote_rcap 
Stefan_
Безкрайната градина Vote_lcapБезкрайната градина Voting_barБезкрайната градина Vote_rcap 
Майкъл
Безкрайната градина Vote_lcapБезкрайната градина Voting_barБезкрайната градина Vote_rcap 
Khal Drogo
Безкрайната градина Vote_lcapБезкрайната градина Voting_barБезкрайната градина Vote_rcap 
Алиса
Безкрайната градина Vote_lcapБезкрайната градина Voting_barБезкрайната градина Vote_rcap 
Free Counters
Free Counters

 

 Безкрайната градина

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Майкъл
Admin
Admin
Майкъл


Брой мнения : 311
Reputation : 0
Join date : 28.01.2011

Безкрайната градина Empty
ПисанеЗаглавие: Безкрайната градина   Безкрайната градина Icon_minitimeНед Мар 06, 2011 11:35 am

Безкрайната градина Mughalgarden1
Има всички чудеса в тази градина,но тя е градина която се разширява според желанията на Луцифер.
Върнете се в началото Go down
Майкъл
Admin
Admin
Майкъл


Брой мнения : 311
Reputation : 0
Join date : 28.01.2011

Безкрайната градина Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Безкрайната градина   Безкрайната градина Icon_minitimeЧет Мар 17, 2011 4:54 pm

В градината имаше трон и маса,седнах на трона,като моята съпруга не седна на своя я в мен. Нямах нищо против това,даже знаех,че ще го направи. Взех чепка грозде,като откъснах едно зрънце и докоснах устните и,заиграх се с нея. Хранех я и тя мен,не че имахме нужда от това но нуждата да си играем тази игра ни караше да го правим. Тогава пристигнаха няколко демони смятаха да ме занимават,за вих я с плаща,който стоеше на една страна до трона,за щото не исках да я виждат в тези оскъдна дреха,а и планирах нещо. Плаща покри рамото и и я скри от тях,аз я виждах но те само лицето и.
-Господарю трябва да решим какво ще правим с развилнелите се вампири на южните брегове?
Усмихнах и се и нежно и казах на ухото:
-Бъди тихичка!
Погледнах към тях но ръката ми се между бедрата и,като пъхнах единия си пръст,тя спотаи дъха си:
-Да помислим какво да направим...
Погледах дяволито към нея:
-Имаш ли някаква идея красавице...
Но ръката ми се раздвижи.
Върнете се в началото Go down
Demon Of Passion
Admin
Admin
Demon Of Passion


Брой мнения : 475
Reputation : 2
Join date : 28.01.2011

Безкрайната градина Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Безкрайната градина   Безкрайната градина Icon_minitimeЧет Мар 17, 2011 5:06 pm

Последните няколко думи нито от тяхна ,нито от негова,страна,не ги чух.Ръката му ме галеше,а пръстите му се пъхнаха в мене.Щях,да простена,но тези идиоти ми пречеха.Той ме попита нещо,опитах се да игнорирам,докосванията му ,за да чуя нещо.
- Убийте ги ,Всички ! -Казах исках,да се разкарат,за да мога,да покажа,колко много ми харесва.Пръстите му в мен се раздвижиха,по-бързо,не можех,да се сдръжам.
- Това е решението ,вървете си!-Те се поклониха и излязоха.
- Ах ти - казах аз и на свой ред намерих члена му и яростно ,го разтрих,между пръстите си.Но влязоха други
- Сега ти бъди тих-му прошепнах,но движех ръката си с невероятна скорост.
Върнете се в началото Go down
https://darklightrpgforum.bulgarianforum.net
Майкъл
Admin
Admin
Майкъл


Брой мнения : 311
Reputation : 0
Join date : 28.01.2011

Безкрайната градина Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Безкрайната градина   Безкрайната градина Icon_minitimeЧет Мар 17, 2011 5:20 pm

Те се появиха но ръцете и вече се намираха на члена ми и съвсем ми забравих,какво трябваше да правя. Пръстите ми се спряха но не излязоха от нея. Прехапах устна и тогава чух глас:
-Господарю,какво мислите?
Да мисля ли,че на кой в такава ситуация му се мислеше,погледнах към нея тя раздвижи още по бързо:
-Да нечестно...
Но бе към нея а не към тях,а те помислиха,че е към тях и казаха:
-Нечестно е че сме пленили два ангела,нали така ни заповядахте?!
Учудено казаха,аз задвижих ръката си в ответ на не честната игра на съпругата ми. И през зъби попитах,като се опитах да не изстена:
-Какво ще правим...
Тя се наведе към мен,като ме захапа за ухото но това само аз го знаех,закашлях се и казах:
-А на чу...-въздъхнах-абе вие не знаете ли да се забавлявате,бягайте има ангели...
Те не разбраха но махнах през рамото на Лилит с свободната си ръка да изчезват и го направиха. Погледнах я диво като я настаних за да проникна в не,плаща още я криеше. Тогава влезе Ана,по на мен,спрях да движа Лили и през рамото погледнах ядосано Ана:
-Какво има?
Тя се притисни и каза:
-Имате гости Мамона и Зайтнес,обещали сте им да пиете вино днес.
Да бях забравил но те влязоха,обърнах леко Лилит към тях но не излязох от нея,завих я с плаща,така че всичко бе скрито,тихо и прошепнах "Бъди тиха скоро ще си идат."
-Господарю!
Те се настаниха махнах на Ана да седне при Мамона и на една от слугините при Зайтнес,трябваше да им отвлека вниманието с красиви сукуби за да обърна внимание на моята най-голяма.
Върнете се в началото Go down
Demon Of Passion
Admin
Admin
Demon Of Passion


Брой мнения : 475
Reputation : 2
Join date : 28.01.2011

Безкрайната градина Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Безкрайната градина   Безкрайната градина Icon_minitimeЧет Мар 17, 2011 5:49 pm

Бях го хванала,на тясно,той не можеше,да събере мислите си ,както аз преди малко.Но пък беше добре ,пръстите му продължаваха,да ме разсейват.Точно когато ги отпратихме и той проникна с члена си в мен,дойдоха други,страхотно.Да не виждаха ,но това не значи ,че не се досещаха,какви ги вършим.Наложих си ,да не мърдам,но това беше непосилна задача,след като члена ,му вече пулсираше.Втълпих на моите сукуби ,да напипат господата ,за да не се чуват наште стенания,ако се изпуснахме.Ана хвана Мамона за пакета,който едва ли не не изплю виното си и всички чухме как изстена.Но нямаше място за смущение Габриела ,която беше другата ,зграбчи ,на свой ред Зайтнес,още едно стенание ,се чу.Луци се усмихна,знаеше,че е моя работа ,аз също си позволих да изстена,но по тихо.
Върнете се в началото Go down
https://darklightrpgforum.bulgarianforum.net
Майкъл
Admin
Admin
Майкъл


Брой мнения : 311
Reputation : 0
Join date : 28.01.2011

Безкрайната градина Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Безкрайната градина   Безкрайната градина Icon_minitimeЧет Мар 17, 2011 6:12 pm

Тя още издържаше,хареса ми номера който бе им стоварила. Размърдах леко кръста си,за да го раздвижа в нея,не можех по-бурно,тя се скри в мен,за да не извика и за да ме накаже ме захапа,което ме накара аз да извикам от удоволствие. Те се обърнаха към мен,аз премигнах и казах строго:
-Какво сте ме зяпнали отивайте да се чукате и ме оставете,аз да правя същото...
Махнах им с ръка да побързат,защото имах огромното желание да изчукам жена си. Бе грубо то точно това исках най-много. Те се ометоха на бързо,още преди да осъзная,че са излезели без да ми пука я обърнах към мен,като я хванах за думето и я задвижих,чуваше се плясък и стенания,който отекваха като ехо:
-Обожавам те и обожавам да те чукам...
Засмях се и я захапах по устната,като засмуках малките капки кръв:
-Добре де обичам да те любя диво...
Върнете се в началото Go down
Demon Of Passion
Admin
Admin
Demon Of Passion


Брой мнения : 475
Reputation : 2
Join date : 28.01.2011

Безкрайната градина Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Безкрайната градина   Безкрайната градина Icon_minitimeЧет Мар 17, 2011 8:33 pm

Засмях се ,нямах нищо против ,че говори така.
- И аз обичам да ме чукаш ,чукай ме ! Това не е мръсна дума Луци.-Опа изтървах се,бях му измислила това умалително,но никога ,до сега не си бях позволявала,да го изричам пред него.Задвижих се по-бързо,за да не помисли изобщо,над думите ми,той също забърза.
- О, чукай ме,чукай ме ! -Крещях.
Върнете се в началото Go down
https://darklightrpgforum.bulgarianforum.net
Майкъл
Admin
Admin
Майкъл


Брой мнения : 311
Reputation : 0
Join date : 28.01.2011

Безкрайната градина Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Безкрайната градина   Безкрайната градина Icon_minitimeПет Мар 18, 2011 1:47 pm

Харесваше ми като ми говори мръсно и се съгласих с командата. Беше готино да има напрежение но още по яко беше да го правим. Победен вик се разнесе из градината. След това отново се заловихме да пием вино,когато влязоха две малки дракончета. Малки но на половина на ръст на човека. Едното тъмно черно,а другото тъмно синьо. Станах подадох и ръка и казах:
-Виж ги не са ли красиви домашните ми любимци.
Всеки домашен любимец,рано или късно се включваше в армията му от могъщи дракони и демони.
Върнете се в началото Go down
Demon Of Passion
Admin
Admin
Demon Of Passion


Брой мнения : 475
Reputation : 2
Join date : 28.01.2011

Безкрайната градина Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Безкрайната градина   Безкрайната градина Icon_minitimeПет Мар 18, 2011 2:06 pm

Още дишах,затруднено,от последвалия оргазъм,та като влязоха драконите,не можах да реагирам ,в първия момент ,но после само казах:
- Да сладки са.- Той се изправи и станах с него,рокличката ми се беше нагънала и аз я оправих.На мен ли ми се струваше или животинките гледаха към мен.Едното се приближи и подаде главица,погалих го,беше ръбесто и съвсем люспесто ,но усещането ми хареса.
- Май усеща ,че и аз съм им годсподарка-усмихнах се
Върнете се в началото Go down
https://darklightrpgforum.bulgarianforum.net
Майкъл
Admin
Admin
Майкъл


Брой мнения : 311
Reputation : 0
Join date : 28.01.2011

Безкрайната градина Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Безкрайната градина   Безкрайната градина Icon_minitimeПет Мар 18, 2011 3:58 pm

Да явно я знаеха но тя не знаеше,че другото бе зад нея и я душеше. Явно прекалено много миришеше на мен,защото хвана и без това оскъдната и рокля и започна да я дърпа. Засмях се бе сладък но не биваше да го прави,за това метнах от един поднос едно парче месо и казах:
-Върви да ядеш не яж съпругата ми това е само моя привилегия.
Продължавах да се смея,когато я хванах през кръста с една ръка и я гризнах по вратлето:
-Нали така?


Последната промяна е направена от Луцифер на Съб Мар 19, 2011 1:32 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Demon Of Passion
Admin
Admin
Demon Of Passion


Брой мнения : 475
Reputation : 2
Join date : 28.01.2011

Безкрайната градина Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Безкрайната градина   Безкрайната градина Icon_minitimeПет Мар 18, 2011 8:02 pm

- Точно така-казах и се усмихнах
- Разбра ли сладурче-обърнах се към палавото драконче,което ме близна по лицето,а другото ,се опита да ми дигне рокличката.
- Ехо не се прави така-скарах му се
- Мили ,май не са на твоето мнение-засмях се.
Върнете се в началото Go down
https://darklightrpgforum.bulgarianforum.net
Майкъл
Admin
Admin
Майкъл


Брой мнения : 311
Reputation : 0
Join date : 28.01.2011

Безкрайната градина Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Безкрайната градина   Безкрайната градина Icon_minitimeПет Мар 18, 2011 8:08 pm

-Не просто добре съм ги дресирал...
То сякаш разбра и надигна глава,като изпълва малко огън но повече дим. Още не можеше да го прави много добре. Тогава видя братчето си и започнаха да се бият,като застрашаваха да ми съборят виното:
-Не не виното бий те се в фонтана!
Те ме послушаха и се гмурнаха в фонтана. Погледнах я:
-Е искаш ли и ти?
Върнете се в началото Go down
Demon Of Passion
Admin
Admin
Demon Of Passion


Брой мнения : 475
Reputation : 2
Join date : 28.01.2011

Безкрайната градина Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Безкрайната градина   Безкрайната градина Icon_minitimeПет Мар 18, 2011 8:53 pm

Бяха толкова сладки ,тогава той ме отвлече от тях,с въпроса.
- Какво да искам във фонтана ли. -засмях се Погледнах го и той беше просто съвършен ,погалих го нежно,но не устоях и го целунах.Целувката преминав дива страст и изведнъж усетих ,че ме облива вода.Дракончетата ,ни бяха изпръскали с опашките си.
- Сега ще видите вие -хукнах и аз се цопнах във фонтана,но не ги нараних ,а започнах,да ги гъделичкам по коремчетата,където бяха мекички.
Върнете се в началото Go down
https://darklightrpgforum.bulgarianforum.net
Майкъл
Admin
Admin
Майкъл


Брой мнения : 311
Reputation : 0
Join date : 28.01.2011

Безкрайната градина Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Безкрайната градина   Безкрайната градина Icon_minitimeПет Мар 18, 2011 9:02 pm

Те само това и чакаха,обичаха да си играят с някой,защото това бе рядкост,само аз си позволявах да ги глезя. И все пак внимаваха да не я наранят,защото знаеха,че тя е по нежна от тях поне на пръв поглед,всъщност бе обратното. Но доста добре се забавляваха. Пръскаха се с вода,а синия дракон я качи на гърба си,защото страдаше от липса на внимание:
-Не знам как,ще те поделя с тях...
Засмях се,като бях и аз в фонтана но само краката ми,като им се наслаждавах.
Върнете се в началото Go down
Demon Of Passion
Admin
Admin
Demon Of Passion


Брой мнения : 475
Reputation : 2
Join date : 28.01.2011

Безкрайната градина Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Безкрайната градина   Безкрайната градина Icon_minitimeСъб Мар 19, 2011 9:00 am

Засмях се и смехът ми отекна,като звън из цялата градина.
- Да не ревнуваш скъпи.-заядох го.
- Ела при нас и се бийте за мен-засмях се отново звънко.Но не дочаках,отговорът му ,а го дръпнах при нас. Дракончетата,направо пощуряха,започнаха,да правят пируети, във водата ,за да изкажат радостта си ,че и той щеше да си играе с тях.Но всъщност бъркаха,той в момента,желаеше,да си играе с мен и постъпваше доста нечесно.Те явно го усетиха и спряха,започнаха,да го гледат тъжно.
- Хайде обърни внимание ,на тях,аз няма,да избягам-намигнах му.
Върнете се в началото Go down
https://darklightrpgforum.bulgarianforum.net
Майкъл
Admin
Admin
Майкъл


Брой мнения : 311
Reputation : 0
Join date : 28.01.2011

Безкрайната градина Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Безкрайната градина   Безкрайната градина Icon_minitimeСъб Мар 19, 2011 10:52 am

Тъжните им очи се впериха в мен,определено усещаха,че исках с нещо друго да се занимавам и ги пренебрегвам. Засмях се целунах я,като се застанах между двете дракунчета. От водата се издигаха различни по размер балончета. Те ги гледах с интерес,летяха тогава едното се приближи до носа на едното и щом се докосна се пукна и разпръсна на капки. Очите му грейнаха и започна с предните лапи да пука балончетата,а щом видя от едното и другото започна. Колкото повече се пукаха толкова по ентусиазирани бяха. Тогава се изстреля на високо едно малко по голямо,при вида на голямото балонче и двете тръгнаха да се състезават,кой първи да го пукне. Щом едното го достигна то не се пукна,пукна се чак когато и другото бе там,започна да вали ситен дъждец. Те слязоха долу,като отвориха широко уста. Но щом спря изцвилиха радостни и се спуснаха към мен като ме обгърнаха с крилата си:
-Долу момчета долу...
Тогава едното с големия си език ме облиза от врата до края,с грапавия си език,за да ми покаже колко много ме обича. Аз се смръщи обикновено не им позволявах но знаеха,че в присъствието на Лилит не бих направил нищо,така че се и възползваха. Но докато синьото показваше любовта си,черното се приближи внимателно до нея,снижи се до нивото на ръката и,като обърна врата си на страни,за да може да я вижда и чакаше да бъде погален.
Върнете се в началото Go down
Demon Of Passion
Admin
Admin
Demon Of Passion


Брой мнения : 475
Reputation : 2
Join date : 28.01.2011

Безкрайната градина Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Безкрайната градина   Безкрайната градина Icon_minitimeСъб Мар 19, 2011 11:56 am

Луци им направи представление и двете животинчета,толкова много се разваха,че нямаше как да не съм щастлива и аз.Изразиха бурно радостта си ,той не беше свикнал ,на това ,но заради мен ,не ги наказа.Черното драконче,застана до мен ,за да го погаля.Не го разочаровах,почешках го по ушите,той изаде доволен вик и изпусна,малко кълбенце с огън.Реших и аз да им покажа ,нещо. Надигнах водатата като Луци ,но я направих огнена , тя не ги пареше,нито пък нас и двете се спряха и ококориха очи,тя се завъртя около тях,като обръч,но това не ги плашеше,все пак бяха родени в адския огън.Очите им бяха пълни с очакване,какво още ще им покажем.Хванах го за ръцете и с общи сили,не че не можех,сама,но така беше по-забавно.Всичко се превърна в огън ,но той не гореше и унищожаваше градината.Не беше истински ,а само илюзия,но те не го знаеха и беше много вълнуващо и не по-малко завладяващо.Почувстваха се у дома си.
Върнете се в началото Go down
https://darklightrpgforum.bulgarianforum.net
Майкъл
Admin
Admin
Майкъл


Брой мнения : 311
Reputation : 0
Join date : 28.01.2011

Безкрайната градина Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Безкрайната градина   Безкрайната градина Icon_minitimeСъб Мар 19, 2011 12:28 pm

Това отключи рефлек и започнаха да бълват малки огнени кълба още не бяха много големи и заради това,че се бяха нагълтали с вода повече пушеха. Правеха го защото искаха да и покажат,че и те могат,макар да не се справяха.
-Май те приемат за майка,щом се опитват да ти подражават.
Тогава се сетих,че бях научил от скука единия от драконите на супер номер.
-Блу! -обърна се синьото драконче и го погледна очаквателно- Сърце!
Той пусна малко огън от ноздрите,а след секунди избълва едно димящо сърце. Което тръгна към Лилит:
-Уча ги на глупости,а трябва да са бойни дракони!
Тогава черното се изпъчи но падна назад във водата.
Върнете се в началото Go down
Demon Of Passion
Admin
Admin
Demon Of Passion


Брой мнения : 475
Reputation : 2
Join date : 28.01.2011

Безкрайната градина Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Безкрайната градина   Безкрайната градина Icon_minitimeСъб Мар 19, 2011 12:50 pm

-Това беше доста мило-отидох и целунах Луци.
- Страхотен номер е има време,още са бебета ,може,да ги поглезим.Ще станат и войни,като им дойде времето.-казах ,точно тогава Блек падна.Обърнах се,дано не се беше наранил.Но изкочи,като весело беше изплезил ,език и скимтеше,за да му обърнем внимание.Без никой,да го кара ,направи огнено сърце,през което мина отнех поток.Блу го погледна, със завист и побърза да се скрие.
- Хайде миличък - подканих го.
- Време е да отвърнеш ,на удара-той се изпъчи и се опита,да направи същото,но пък не му се получи.
- Нищо следващия път -казах и Блу,наклони глава,за това пък Блек ,се изпъчи гордо и започна да издава звуци,подобни на хилене.
- Не така -скарах му се и той веднага наведе глава,тогава Блу ,се върна и ме близна по ръката,черньото не остана по назад и също дойде при мен.
Върнете се в началото Go down
https://darklightrpgforum.bulgarianforum.net
Майкъл
Admin
Admin
Майкъл


Брой мнения : 311
Reputation : 0
Join date : 28.01.2011

Безкрайната градина Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Безкрайната градина   Безкрайната градина Icon_minitimeСъб Мар 19, 2011 1:10 pm

-Блу давай моето момче,давай по-голямо!
Надигна мехурчета под него,знаех че това ще го насърчи. В началото се давеше но колкото повече не можеше,толкова повече се нахъсваше да успее. Тогава го направи но малко по-малко.
Той наведе глава,тогава се приближих хванах го през шията,като леко захапах ухото му,зарадва се не изкимтя.
-Знаеш ли ям такива,като теб на закуска...
Той измърка и се облиза,като чуеше закуска и правеше така. Погледнах към Лилит и с усмивка попитах:
-Искаш ли да ядем крехко драконово...
Тогава Блеки се скри зад Лилит,като надигна ръката и,която прикриваше окото му. Естествено това бе шега но Блеки не го разбра.
Върнете се в началото Go down
Demon Of Passion
Admin
Admin
Demon Of Passion


Брой мнения : 475
Reputation : 2
Join date : 28.01.2011

Безкрайната градина Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Безкрайната градина   Безкрайната градина Icon_minitimeСъб Мар 19, 2011 2:06 pm

- Не плаши детето-скарах му се.
- Ела миличък ,никой няма ,да те яде-Целунах муцунаката му,той се възползва и облиза цялото ми лице,но не ме подразни,напротив засмях се.
- А пък ти ,все си гладничък ,а Блу ?-той развя се весело опашка.
- Хайде да ги нахраним - Казах ентусиазирано. и го погледнах ,те също се загледаха в господаря си,пълни с очакване очички.
Върнете се в началото Go down
https://darklightrpgforum.bulgarianforum.net
Майкъл
Admin
Admin
Майкъл


Брой мнения : 311
Reputation : 0
Join date : 28.01.2011

Безкрайната градина Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Безкрайната градина   Безкрайната градина Icon_minitimeСъб Мар 19, 2011 2:17 pm

Веднага щом чуха за храна се обърнаха към мен,да аз ги хранех или ги подкокоросвах. Плеснах с ръце и казах:
-Намерете пилетата!
Те вдигнаха глава и ноздрите им потрепнаха,след това хукнаха към живите плетове. Зад тях имаше пилета или някакви фазани но за мен си бяха пилета:
-Не ми носете пилета!
Разхвърчаха се перошини от към плета:
-Добре,ще поработя за обноски за хранене.
Върнете се в началото Go down
Demon Of Passion
Admin
Admin
Demon Of Passion


Брой мнения : 475
Reputation : 2
Join date : 28.01.2011

Безкрайната градина Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Безкрайната градина   Безкрайната градина Icon_minitimeНед Мар 20, 2011 5:10 pm

Дракончета ,просто полудяха,когато той им кааз,че има пилета ,зад плета.
- Не се притеснявай,нека ги оставим ,да се наядат ,както им харесва.- Отидох до масата и взех чашата с вино и отпих от него.Леко погаделичка рецепторите ми ,да беше добро,не че се съмнявах,че Дявола ,няма,да получи само най-доброто.
- Ела при мен -усмихнах се и протегнах ръцете си.
Върнете се в началото Go down
https://darklightrpgforum.bulgarianforum.net
Майкъл
Admin
Admin
Майкъл


Брой мнения : 311
Reputation : 0
Join date : 28.01.2011

Безкрайната градина Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Безкрайната градина   Безкрайната градина Icon_minitimeНед Мар 20, 2011 5:33 pm

Свалих сакото си,копринената риза се впиваше в тялото ми и описваше всеки мускул,искаше да види това,да му се наслади. Приближих се,като взех чашата от ръцете и и отпих:
-Хубаво е,а в твоето имение хубави вина ли има?
Целуна я страстно,като надигнах оскъдната и рокличка и погалих голото и кръстче:
-Искам да видя имението ти,точно сега.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Безкрайната градина Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Безкрайната градина   Безкрайната градина Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Безкрайната градина
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Dark Light RPG BG Forum :: Dark Ligth World :: Тъмният свят :: Ада владенията на Луцифер :: Царството на Луцифер :: Замъка на Луцифер :: Двора и градините на илюзията-
Идете на: