Dark Light RPG BG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dark Light RPG BG Forum


 
ИндексPortal*Последни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Гласувайте за форума!
Гласувай за мен в BGTop100.com
BGtop
Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Tyxo.bg counter
BgTopWeb.com - Класация на Българските топ сайтове
Посетете новия ни форум!
Similar topics
Latest topics
» Имението на Ван дер Удсън
Малкия оазис Icon_minitimeСъб Юли 02, 2016 3:48 am by Оливия О'Браян

» Къщата в Сан Мориц
Малкия оазис Icon_minitimeПет Юли 01, 2016 5:29 am by Майкъл

» Апартаментът
Малкия оазис Icon_minitimeВто Мар 08, 2016 9:25 pm by Деймън Кларк

» Френското имения
Малкия оазис Icon_minitimeПет Яну 10, 2014 8:03 pm by Дейвид

» Мол
Малкия оазис Icon_minitimeПет Дек 13, 2013 8:20 pm by Симон Кларк

» Семейна консултация
Малкия оазис Icon_minitimeПон Дек 09, 2013 9:07 pm by Деймън Кларк

» Резиденция Тюдор
Малкия оазис Icon_minitimeСъб Дек 07, 2013 9:34 am by Дейвид

» Замъкът на Краля
Малкия оазис Icon_minitimeНед Дек 01, 2013 12:59 pm by Амерал Венега

» Коръб 1
Малкия оазис Icon_minitimeПет Ное 29, 2013 4:36 pm by Дейвид

Top posters
Деймън Кларк
Малкия оазис Vote_lcapМалкия оазис Voting_barМалкия оазис Vote_rcap 
Амерал Венега
Малкия оазис Vote_lcapМалкия оазис Voting_barМалкия оазис Vote_rcap 
Симон Кларк
Малкия оазис Vote_lcapМалкия оазис Voting_barМалкия оазис Vote_rcap 
Дейвид
Малкия оазис Vote_lcapМалкия оазис Voting_barМалкия оазис Vote_rcap 
Demon Of Passion
Малкия оазис Vote_lcapМалкия оазис Voting_barМалкия оазис Vote_rcap 
Katherine
Малкия оазис Vote_lcapМалкия оазис Voting_barМалкия оазис Vote_rcap 
Stefan_
Малкия оазис Vote_lcapМалкия оазис Voting_barМалкия оазис Vote_rcap 
Майкъл
Малкия оазис Vote_lcapМалкия оазис Voting_barМалкия оазис Vote_rcap 
Khal Drogo
Малкия оазис Vote_lcapМалкия оазис Voting_barМалкия оазис Vote_rcap 
Алиса
Малкия оазис Vote_lcapМалкия оазис Voting_barМалкия оазис Vote_rcap 
Free Counters
Free Counters

 

 Малкия оазис

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Demon Of Passion
Admin
Admin
Demon Of Passion


Брой мнения : 475
Reputation : 2
Join date : 28.01.2011

Малкия оазис Empty
ПисанеЗаглавие: Малкия оазис   Малкия оазис Icon_minitimeСъб Мар 05, 2011 9:07 am

Малкия оазис Garden-pavilion

Навътре в скритата част ,на двора има едно местенце ,обособено за релакс.Тук басейна е с топла минерелна вода ,която действа отпускащо.
Върнете се в началото Go down
https://darklightrpgforum.bulgarianforum.net
Demon Of Passion
Admin
Admin
Demon Of Passion


Брой мнения : 475
Reputation : 2
Join date : 28.01.2011

Малкия оазис Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкия оазис   Малкия оазис Icon_minitimeНед Мар 20, 2011 5:47 pm

- Добре усмихнах му се и потреперих ,целунах го и като го пуснах ,са бяхме преместили ,в двореца ми .Намирахме се в дворът и по точно моето място за релакс.Надявах се,да му хареса,аз обичах ,да прекарвам ,доста време тук.Бече отдалечено,навътре в градината,така ,че можеше ,да бъдем необезпокоявани от никого.
- Харесва ли ти мястото ,което избрах ?-Казах аз и се настаних на един от шезлонгите.
Върнете се в началото Go down
https://darklightrpgforum.bulgarianforum.net
Майкъл
Admin
Admin
Майкъл


Брой мнения : 311
Reputation : 0
Join date : 28.01.2011

Малкия оазис Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкия оазис   Малкия оазис Icon_minitimeНед Мар 20, 2011 6:00 pm

Хубавко беше но не и достатъчно,като за мен,не обичах толкова зелено. Леко намръщих но се усмихнах,щях да направя компромис,все пак тя го харесваше:
-Ами доста е зелено!
Определено не бе като неговото място но все пак той бе в ада а тя бе в тъмния свят,нямаше как да бъде толкова зелено и хубаво:
-И сигурно тук си водила мъжете си?
Нотка на ревност се пропи в гласа ми.
Върнете се в началото Go down
Demon Of Passion
Admin
Admin
Demon Of Passion


Брой мнения : 475
Reputation : 2
Join date : 28.01.2011

Малкия оазис Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкия оазис   Малкия оазис Icon_minitimeНед Мар 20, 2011 6:18 pm

Погледнах го отекчено
- О я стига,с тази ревност и да съм ги водела,това е било преди,сега ти си тук ,нали така и така ще е от тук нататък,защо мислиш ,за минали неща ?
Придърпах го към себе си ,не исках,да мисли,за отминали неща,като бяхме тук и бях толкова гореща.Сложих ръката му ,там където исках ,да бъде.
- А какво имаш против зеленото ?-заядох го ,но ухапах устната му,палаво.
Върнете се в началото Go down
https://darklightrpgforum.bulgarianforum.net
Майкъл
Admin
Admin
Майкъл


Брой мнения : 311
Reputation : 0
Join date : 28.01.2011

Малкия оазис Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкия оазис   Малкия оазис Icon_minitimeНед Мар 20, 2011 6:27 pm

Улови ръката ми,като я сложи между бедрата си. Аз я раздвижих лекичко,като тя нежно простена:
-Така ли,ами може би просто искам да те ревнувам...
Ревността за мен беше хубаво неща защото ми харесваше,да изпитвам това чувство:
-Харесвам ми да ми доказваш,че съм единствен.
Прътите ми се шмугнаха в нея,като се задвижиха.
Върнете се в началото Go down
Demon Of Passion
Admin
Admin
Demon Of Passion


Брой мнения : 475
Reputation : 2
Join date : 28.01.2011

Малкия оазис Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкия оазис   Малкия оазис Icon_minitimeНед Мар 20, 2011 8:18 pm

Засмях се ,но смехът ми секна,когато пръстите му намериха точното местенце,изстненах шумно.Ръцете им също не стояха безучастни ,а ес разходих апо тялото му ,докато не напипаха,еректиралият му член.Притиснаха малко нежно и малко грубо същевременно ,той също простена.Обичах да го дарявам с ласки и да го опитвам на вкус,леко се наведох ,така,че да не изгубя пръсчетата му и го облизах.
- Сега чувстваш ли се Единственият !
Върнете се в началото Go down
https://darklightrpgforum.bulgarianforum.net
Майкъл
Admin
Admin
Майкъл


Брой мнения : 311
Reputation : 0
Join date : 28.01.2011

Малкия оазис Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкия оазис   Малкия оазис Icon_minitimeНед Мар 20, 2011 8:29 pm

Направих се че мисля но можеше да се каже че никак не мислех:
-Ммм все още не...-просто я предизвиквах-доказвай ми още...
Размърдах пръстите си след това си дръпнах пръстите и ги облизах,като отстъпих една крачка назад. Не я оставях но ми харесваше,когато я възбудя да се отдръпна,така правех желанието и по силно и някак диво.
-Лили какво стана?
Върнете се в началото Go down
Demon Of Passion
Admin
Admin
Demon Of Passion


Брой мнения : 475
Reputation : 2
Join date : 28.01.2011

Малкия оазис Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкия оазис   Малкия оазис Icon_minitimeПон Мар 21, 2011 6:00 am

Той се измъкна ,когато ми беше най-хубаво,знаеше,че мразя това.Искаше,да ме предизвика,добре,щеше да си го получи.Скочих бързо,към него и го съборих на земята.Започнах да целувам,хапя,облизвам и засмуквам кожата по цялото му тяло.Той се сгорещи,толкова,че за малко си помислих,че ще се оттърве от човешката си обвивка ,но се овладя .Започна да стене ,толкова шумно ,че ме изпълваше цялата.Беше музика,за ушите ми,всеки стон.
Върнете се в началото Go down
https://darklightrpgforum.bulgarianforum.net
Майкъл
Admin
Admin
Майкъл


Брой мнения : 311
Reputation : 0
Join date : 28.01.2011

Малкия оазис Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкия оазис   Малкия оазис Icon_minitimeПон Мар 21, 2011 2:22 pm

Тя не издържа но толкова бе дива,че за момент се преобразих. Отново я изпълних,като члена ми стана малко по голям,за да я усещам по плътно. Това не бе болезнено,а доста приятно усещане. Отървах я от роклята,метнах я на някъде,като най-сетне видях и се докосвах до тялото и без досадната рокля.
Върнете се в началото Go down
Demon Of Passion
Admin
Admin
Demon Of Passion


Брой мнения : 475
Reputation : 2
Join date : 28.01.2011

Малкия оазис Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкия оазис   Малкия оазис Icon_minitimeПон Мар 21, 2011 4:25 pm

Много бързо ,стана всичко ,той се преобрази,но усети ,че ме гори,за това отново възвърна човешкия си облик .Проникна ми и ме накара,да изстена ,след което се отърва от дрехите ми ,тъй,като не носех бельо,беше останало някъде в градините му .Вече нямаше,нищо между ръцете му и кожата ми.Докосваше ,ме жадно и ме караше ,да треперя,с все по-бързите си движения.
Върнете се в началото Go down
https://darklightrpgforum.bulgarianforum.net
Майкъл
Admin
Admin
Майкъл


Брой мнения : 311
Reputation : 0
Join date : 28.01.2011

Малкия оазис Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкия оазис   Малкия оазис Icon_minitimeПон Мар 21, 2011 4:37 pm

След всичко бяхме близко до басейна,едната ми ръка бе във водата,като си играех с нея и я по сгорещих малко,от нея започнаха да се издигат пари. Тя ме погледна строго,като изкарах ръката си раздвижих я и казах:
-Добре де няма да ти развалям оазиса просто си играя.
Засмях се като я погледнах.
Върнете се в началото Go down
Demon Of Passion
Admin
Admin
Demon Of Passion


Брой мнения : 475
Reputation : 2
Join date : 28.01.2011

Малкия оазис Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкия оазис   Малкия оазис Icon_minitimeПон Мар 21, 2011 8:02 pm

Засмях се ,толкова не му харесваше,та беше готов да разруши всичко.Но на него нямаше,да му се сърдя ,а и можех да си го направя отново.
- Давай разрушавай,пак ще го оправя ,но само не ми излизай,че ще те накажа !-Бях много рязка ,но се дразнех,да ме възбуждат и да не оставят.Придърпах го отново към себе,си после можеше,да разрушава,но сега исках,да гради ,страстта в тялото ми.Целунах го ядно,но не беше защото ме беше ядосал,а защото не можех,без неговите целувки.
Върнете се в началото Go down
https://darklightrpgforum.bulgarianforum.net
Майкъл
Admin
Admin
Майкъл


Брой мнения : 311
Reputation : 0
Join date : 28.01.2011

Малкия оазис Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкия оазис   Малкия оазис Icon_minitimeПон Мар 21, 2011 8:51 pm

Целувах я и не спирах,нямах това намерение. Приближих се до ухото и,като нежно и страстно и прошепнах:
-Обичам когато си дива,обичам да показваш яда и безумното желание...
Гризнах меката възглавничка на ухото и и изръмжах. Сега бе момента на игрите можеше да го направим пак но ми харесваше сега да си играя с нея:
-Но иначе хубаво местенцето ти,нямам търпение да видя още...
Върнете се в началото Go down
Demon Of Passion
Admin
Admin
Demon Of Passion


Брой мнения : 475
Reputation : 2
Join date : 28.01.2011

Малкия оазис Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкия оазис   Малкия оазис Icon_minitimeВто Мар 22, 2011 9:24 am

- Обичаш да ме дразниш а ?-гризнах го и аз ,но по вратът,без да пробивам кожата му.Само сладко любовно ухапване,от което потрепери целият.Обърна ме под себе си и отново, бе в мен.
- Знам как да те подлудя-казах самодоволно и ухапах устните му,бяха толкова сладки ,а аз толкова дива,задвижих се бързо под него,за да го докарам,до лудост,както той го правеше с мен,всеки път.
Върнете се в началото Go down
https://darklightrpgforum.bulgarianforum.net
Майкъл
Admin
Admin
Майкъл


Брой мнения : 311
Reputation : 0
Join date : 28.01.2011

Малкия оазис Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкия оазис   Малкия оазис Icon_minitimeВто Мар 22, 2011 3:00 pm

-Давай красавице подлуди ме...
Нямаше нужда много да я подканвам тя се справяше повече от отлично побъркваше ме и ме караше да летя. Движеше се под мен,като караше цялото ми тяло да потръпне. Толкова дълго не бяхме заедно,че сега трябваше да си наваксаме всичко да полудеем от страст,да си наваксаме всичко.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Малкия оазис Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкия оазис   Малкия оазис Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Малкия оазис
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Малкия хол

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Dark Light RPG BG Forum :: Dark Ligth World :: Тъмният свят :: Кралството на Лилит :: Дворът-
Идете на: