Dark Light RPG BG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dark Light RPG BG Forum


 
ИндексPortal*Последни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Гласувайте за форума!
Гласувай за мен в BGTop100.com
BGtop
Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Tyxo.bg counter
BgTopWeb.com - Класация на Българските топ сайтове
Посетете новия ни форум!
Similar topics
    Latest topics
    » Имението на Ван дер Удсън
    Създания на светлината Icon_minitimeСъб Юли 02, 2016 3:48 am by Оливия О'Браян

    » Къщата в Сан Мориц
    Създания на светлината Icon_minitimeПет Юли 01, 2016 5:29 am by Майкъл

    » Апартаментът
    Създания на светлината Icon_minitimeВто Мар 08, 2016 9:25 pm by Деймън Кларк

    » Френското имения
    Създания на светлината Icon_minitimeПет Яну 10, 2014 8:03 pm by Дейвид

    » Мол
    Създания на светлината Icon_minitimeПет Дек 13, 2013 8:20 pm by Симон Кларк

    » Семейна консултация
    Създания на светлината Icon_minitimeПон Дек 09, 2013 9:07 pm by Деймън Кларк

    » Резиденция Тюдор
    Създания на светлината Icon_minitimeСъб Дек 07, 2013 9:34 am by Дейвид

    » Замъкът на Краля
    Създания на светлината Icon_minitimeНед Дек 01, 2013 12:59 pm by Амерал Венега

    » Коръб 1
    Създания на светлината Icon_minitimeПет Ное 29, 2013 4:36 pm by Дейвид

    Top posters
    Деймън Кларк
    Създания на светлината Vote_lcapСъздания на светлината Voting_barСъздания на светлината Vote_rcap 
    Амерал Венега
    Създания на светлината Vote_lcapСъздания на светлината Voting_barСъздания на светлината Vote_rcap 
    Симон Кларк
    Създания на светлината Vote_lcapСъздания на светлината Voting_barСъздания на светлината Vote_rcap 
    Дейвид
    Създания на светлината Vote_lcapСъздания на светлината Voting_barСъздания на светлината Vote_rcap 
    Demon Of Passion
    Създания на светлината Vote_lcapСъздания на светлината Voting_barСъздания на светлината Vote_rcap 
    Katherine
    Създания на светлината Vote_lcapСъздания на светлината Voting_barСъздания на светлината Vote_rcap 
    Stefan_
    Създания на светлината Vote_lcapСъздания на светлината Voting_barСъздания на светлината Vote_rcap 
    Майкъл
    Създания на светлината Vote_lcapСъздания на светлината Voting_barСъздания на светлината Vote_rcap 
    Khal Drogo
    Създания на светлината Vote_lcapСъздания на светлината Voting_barСъздания на светлината Vote_rcap 
    Алиса
    Създания на светлината Vote_lcapСъздания на светлината Voting_barСъздания на светлината Vote_rcap 
    Free Counters
    Free Counters

     

     Създания на светлината

    Go down 
    +2
    Anabeth
    Demon Of Passion
    6 posters
    АвторСъобщение
    Demon Of Passion
    Admin
    Admin
    Demon Of Passion


    Брой мнения : 475
    Reputation : 2
    Join date : 28.01.2011

    Създания на светлината Empty
    ПисанеЗаглавие: Създания на светлината   Създания на светлината Icon_minitimeСъб Фев 12, 2011 3:33 pm

    Тук създавайте своите светли герои,които ще живеят в светът на светлината .Ако сте избрали,да сте вампир ,на диета(животинска кръв или такава само от кръвни банки,без никакви донори ,дори доброволни).Светъл ангел -архангел,ангел-пазител,серафим или др.,бяла вещица или светъл магьосник.Фея,божество ,елф или др.светло същество.
    Върнете се в началото Go down
    https://darklightrpgforum.bulgarianforum.net
    Anabeth
    Moderator
    Moderator
    Anabeth


    Брой мнения : 86
    Reputation : 0
    Join date : 26.02.2011
    Age : 25
    Местожителство : София

    Създания на светлината Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Създания на светлината   Създания на светлината Icon_minitimeСъб Фев 26, 2011 2:37 pm

    1. Създания на светлината Images45bk.th Това е Анабет чейс от филма пърси джаксън и боговете на олимп

    [img=https://2img.net/r/ihimg/thumbnmail.png]

    2. Анабет Чейс
    3.14
    4.Раса: Полу бог:ако сте чели или гледали Пърси Джаксън и боговете на олимп ще знаете..Дъщеря на Посейдон и Атина:бога на моретата и богинята на мъдростта и стратегията

    5.Мога да управлявам водата както си пойскам ии разбира се силите на Атина :Д мога да стрелям отлично с вълшебен лък: появява се в мен когато поискам,Стрелите му не свършват и когато поискам стават водни :Д има и една мъгла: това е заблуда. Умея изцеления и ръкопашен бой също така От ръцете ми могат да излизат нокти дълги метри и за се превръщат в тънки нищки който могат да убият човек и др създания ии правят мн др. неща..От ръцете ми излиза лилаво-оранжев пламък.

    6.
    Очи:Когато Съм със силите на Атина Са ми като нейните:сиви А като съм със силите на посейдон са ми Морско сини коса:Дълга и кестенява нормално висока,
    Белез на ръката знака на посейдон: тризъбец и знака на атина.
    Коса: Във нея да има от едната страна малка плитка а от другата кърваво червен кичур.
    Дрехи:Черна Тениска на металика, Светло синиотъркани джинси, Кецове.
    Вълшебни предмети(ако може):На двете ръце по едни гривни(от онези дългите дето стягат) която едната се превръща в щит с лицето на горгона който те кара да побягнеш а другата в броня ии ножница с меч. имам
    подарък от майка ми и баща ми: шапка невидимка и химикал който става на меч.
    Лице:черен молив около очите

    7.Добър. Пред тези който заслужават ги гледам страшно за да не ме закачат,Избухлива,държи на приятелите си и ги защитава. Винаги готова да се бие, Не се уморява трудно иии е голям мързел на тема учене.. но ако се налага учи :Д:Д доста е тренирала в лагера и се е сбивала там.

    8.Всички полубогове са със подител бог и човек но мойте и двамата са богове но когато съм се родила майка ми още не знаела че е богиня и затова се смята че съм полубог.Всеки полубог трябва да бъде избран от баща си ии когато разберат че е той отива в лагер за полубогове където се учи да става Герой.По време на играта:плени знамето аз бях още нова и добре ме пребиха :Д паднах в едно поточе и водата ми възвърна силите, тогава посейдон ме обяви за негова дъщеря. Всеки бог има по една хижа в лагера. Аз живея сама в хижата на посейдон така като няма други негови деца.


    Последната промяна е направена от Anabeth на Пон Мар 14, 2011 5:05 pm; мнението е било променяно общо 11 пъти
    Върнете се в началото Go down
    Demon Of Passion
    Admin
    Admin
    Demon Of Passion


    Брой мнения : 475
    Reputation : 2
    Join date : 28.01.2011

    Създания на светлината Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Създания на светлината   Създания на светлината Icon_minitimeНед Фев 27, 2011 4:45 pm

    Оправи си линковете към снимките,напиши кой е човекът на тях.Допълни си характера ,с още ред ,два,сложи си аватар и ще те одобря.
    Върнете се в началото Go down
    https://darklightrpgforum.bulgarianforum.net
    Anabeth
    Moderator
    Moderator
    Anabeth


    Брой мнения : 86
    Reputation : 0
    Join date : 26.02.2011
    Age : 25
    Местожителство : София

    Създания на светлината Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Създания на светлината   Създания на светлината Icon_minitimeНед Фев 27, 2011 4:59 pm

    аа.. нещо линковете не ставатт :pale:
    Върнете се в началото Go down
    Demon Of Passion
    Admin
    Admin
    Demon Of Passion


    Брой мнения : 475
    Reputation : 2
    Join date : 28.01.2011

    Създания на светлината Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Създания на светлината   Създания на светлината Icon_minitimeНед Фев 27, 2011 5:02 pm

    Постни ги ,направо ,ако не са много големи ,ако не прати ми ,ги ,да ти ги смаля. Very Happy

    Едит : Одобрена си и Добре дошла !
    ☀
    Върнете се в началото Go down
    https://darklightrpgforum.bulgarianforum.net
    Деймън Кларк
    Light creatures
    Light creatures
    Деймън Кларк


    Брой мнения : 553
    Reputation : 0
    Join date : 09.03.2011

    Създания на светлината Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Създания на светлината   Създания на светлината Icon_minitimeСря Мар 09, 2011 5:25 pm

    1. Снимка:
    Създания на светлината Taylor-kitsch

    2. Име:Августинас

    3.Възраст :Колкото земята.

    4.Раса : Главен помощник на Бог.

    5.Сили:Всякакви.

    6.Външен вид : Той е строен силен и висок около 190см.. Косата му е дълга и руса,когато е в небесата е много руса,а когато е на земята е тъмна. Очите му са сини почти колкото небето но с такава доброта и блясък. Лицето му винаги излъчва топлина и разбиране.

    7.Характер :Опитва се да разбере всички,да им помогне,винаги е готов да прости. Има надежда,че всеки може да се поправи и да бъде добър. Но е много прикрит за своите чувства не споделя,може да се каже,че до сега е нямал никаква връзка с жена.

    8.Предистория :Той е помощник на бог,върши всичките неща и задачи. Създаден е много преди Адам и Ева,помагал е в създаването на земята и всички земни създания. Когато Адам и Ева били измамени от змията,той ги защитил искал да ги остави в рая и все пак успял да го примоли да не ги убива,а да ги отведе на земята.
    Сега му помага върши всички важни дела. Никога през живота си не е позволявал да се влюби и винаги е искал но не си позволява,защото не се е влюбвал толкова силно.

    9.Допълнителна информация :
    Крилата му са най-големи от всички ангели и когато е в рая свети в някакво сияние,може и на земята да сияе но е по рядко там се пази,за да не плаши хората.
    Върнете се в началото Go down
    Demon Of Passion
    Admin
    Admin
    Demon Of Passion


    Брой мнения : 475
    Reputation : 2
    Join date : 28.01.2011

    Създания на светлината Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Създания на светлината   Създания на светлината Icon_minitimeСря Мар 09, 2011 5:39 pm

    Много интересен герой.Одобрен,добре дошъл ! Razz
    Върнете се в началото Go down
    https://darklightrpgforum.bulgarianforum.net
    Tehanu
    Light creatures
    Light creatures
    Tehanu


    Брой мнения : 67
    Reputation : 0
    Join date : 14.03.2011
    Age : 26
    Местожителство : Варна

    Създания на светлината Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Създания на светлината   Създания на светлината Icon_minitimeПон Мар 14, 2011 5:00 pm

    1.Снимка: Създания на светлината Elf
    Създания на светлината Google-Reader-342-eyes-sexy-girl-beauty-portrait-photo-brunette-smiling-Photography-girls-colour-%D0%B4%D0%B5%D0%B2%D1%83%D1%88%D0%BA%D0%B0-%D0%B3%D0%BB%D0%B0%D0%B7%D0%B0-%D0%B2%D0%B7%D0%B3%D0%BB%D1%8F%D0%B4-%E2%99%A5%E2%99%A5%E2%99%A5-smile-good-pics-cute-X-artluckart-good_large
    2.Име: Техану Аргетлам
    3.Възраст:Като всеки елф Техану макар и да изглежда млада е на повече от век. Официално е на 17 човешки години.
    4.Раса:[b]Горска елфа
    5.Сили:Техану е много умела с лъка, може да уцели всяка мишена. Най-силна е сред природата, особено в горите. Може да борави и с други оръжия - къс меч, кама, дървена тояга. Може да контролира дървета и лиани, но не е овладяла тази си възможност напълно. Може да общува с дракони и те и се подчиняват, разбира езика на животните.
    6.Външен вид:Като всички елфи Техану е слаба,стройна,висока малко над 1,70. Очите и са нетипично зелени, като горската трева. Косата и е дълга до кръста, обикновено пристегната на опашка или плитка. Бели и зелени кичури се спускат през златистата и коса. Лицето и е с лек тен и типично заострени очи.
    7.Характер:Техану обожава природата,да бъде на открито, да пътува.Има страхотно чувство за хумор, макар понякога забележките и да са хапливи. Доста срамежлива и стеснителна, тя всъщонст обича да е с приятели и се впечатлява от малките неща.Притежава олимпийско спокойствие, може да запази хладнокръвие и в най-рискованите моменти, но ядоса ли се веднъж е способна на всичко. Поради уединената си природа Техану рядко показва чувствата си, но всъщност е лесно ранима.
    8.Пълна история:Сираче още от малка Техану се научава да се грижи сама за себе си.Не познава майка си -красива елфа с прекрасен глас и танцувален талант. Наследила дарбите и Техану е една от малкото оцелели Аргетлам. Баща и - силен полуелф - е заминал на голяма война с тогава младият и брат.Техану е горски елф - потомка на първите елфи описани в книгите - с рядката дарба да общува с драконите и останалите горски животни, към които е много привързана.Решена е да овладее силите си, а след това да потърси брат си Арен.
    9.Допълнителна информация:[b] Техану има симпатичен спътник - вълчето Сиймо. След като го спасява от горски пожар, вълчето става нейн най-добър приятел.Те са неразделни.


    Последната промяна е направена от Tehanu на Пон Мар 14, 2011 5:20 pm; мнението е било променяно общо 1 път
    Върнете се в началото Go down
    Майкъл
    Admin
    Admin
    Майкъл


    Брой мнения : 311
    Reputation : 0
    Join date : 28.01.2011

    Създания на светлината Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Създания на светлината   Създания на светлината Icon_minitimeПон Мар 14, 2011 5:04 pm

    Хубаво е да намериш и снимка на човешки вид на героят ти,нещо като двойна самоличност избери си някой,защото в човешкия свят трябва да криеш,че си Елф.
    Върнете се в началото Go down
    Demon Of Passion
    Admin
    Admin
    Demon Of Passion


    Брой мнения : 475
    Reputation : 2
    Join date : 28.01.2011

    Създания на светлината Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Създания на светлината   Създания на светлината Icon_minitimeПон Мар 14, 2011 5:05 pm

    Ще те одобря,като ми покажеш и човешки вид и си сложиш аватар. Има толкова личности ,все една ще пасне за героинята ти.
    Върнете се в началото Go down
    https://darklightrpgforum.bulgarianforum.net
    Demon Of Passion
    Admin
    Admin
    Demon Of Passion


    Брой мнения : 475
    Reputation : 2
    Join date : 28.01.2011

    Създания на светлината Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Създания на светлината   Създания на светлината Icon_minitimeПон Мар 14, 2011 5:44 pm

    След насесените корекции си Одобрена ! Добре дошла забавлявай се. :m168:
    Върнете се в началото Go down
    https://darklightrpgforum.bulgarianforum.net
    The King
    Light creatures
    Light creatures
    The King


    Брой мнения : 13
    Reputation : 0
    Join date : 24.04.2011

    Създания на светлината Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Създания на светлината   Създания на светлината Icon_minitimeНед Апр 24, 2011 5:57 pm

    1. Снимка:

    Създания на светлината 1_248036769l

    Човешки вид:

    Създания на светлината Asmith2222-Asmith2222-2835

    2. Име: Муртаг Макларън

    3. Възраст: 18

    4. Раса: Ангел

    5. Сили: Контролира природните стихии

    6. Външен вид: Червена и много рошава коса и червеникави очи. Много често хората се заглеждат в него, тъй като тази комбинация е рядкост.
    Почти винаги носи риза и странен на пръв поглед кръст, който окрасява врата му. Напоследък обаче верижката се е разхлабила и много пада, докато е във въздуха.

    7. Характер: Опитва се да се разбира с всички, но не винаги му се получава. Понякога е много стеснителен, друг път не. Зависи от настроението му в дадения момент.
    Винаги прикрива чувствата си и се смее на всичко, което му звучи дори съвсем малко забавно.

    8. Предистория: Още на 7 години губи майка си и баща си, които загиват, според официалния доклад, в самолетна катастрофа. Такава обаче реално не съществува и не е описана никъде. Какво точно се е случило все още никой не иска да му обясни.
    На 8 е осиновен от бедно семейство, което няма представа, че оттук нататък ще живее с ангел. Бързо се приспособява точно поради тази причина и животът му става отново забавен. Запознава се с много нови хора и открива много верни приятели.


    Последната промяна е направена от The King на Пон Апр 25, 2011 5:33 am; мнението е било променяно общо 1 път
    Върнете се в началото Go down
    Demon Of Passion
    Admin
    Admin
    Demon Of Passion


    Брой мнения : 475
    Reputation : 2
    Join date : 28.01.2011

    Създания на светлината Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Създания на светлината   Създания на светлината Icon_minitimeНед Апр 24, 2011 8:15 pm

    Ще те одобря,когато ми покажеш човешки вид.Написано е че героите трябва,да имат човешки образ.Има толкова личности известни и неизвестни,избери си една и ми пиши лично,да те Одобря!
    Върнете се в началото Go down
    https://darklightrpgforum.bulgarianforum.net
    The King
    Light creatures
    Light creatures
    The King


    Брой мнения : 13
    Reputation : 0
    Join date : 24.04.2011

    Създания на светлината Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Създания на светлината   Създания на светлината Icon_minitimeПон Апр 25, 2011 5:35 am

    Добавена е снимка на човешката ми външност. Smile

    PS: Сори, че пиша тук, но ми е забранено да пиша Л.С.-та. Very Happy
    Върнете се в началото Go down
    Demon Of Passion
    Admin
    Admin
    Demon Of Passion


    Брой мнения : 475
    Reputation : 2
    Join date : 28.01.2011

    Създания на светлината Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Създания на светлината   Създания на светлината Icon_minitimeПон Апр 25, 2011 4:22 pm

    Няма,проблем Одобрен си .Забравих тази подробност,моя грешка.Добре дошъл.cutepig26
    Само ми напиши ,в темата с вече взетите личности,името,на лика,който ползваш и си сложи аватар, с човешкия облик .Забавлявай се.
    Върнете се в началото Go down
    https://darklightrpgforum.bulgarianforum.net
    Sponsored content





    Създания на светлината Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Създания на светлината   Създания на светлината Icon_minitime

    Върнете се в началото Go down
     
    Създания на светлината
    Върнете се в началото 
    Страница 1 от 1
     Similar topics
    -
    » Създания на мрака

    Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
    Dark Light RPG BG Forum :: За героя : :: Създаване на персонаж-
    Идете на: