Dark Light RPG BG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dark Light RPG BG Forum


 
ИндексPortal*Последни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Гласувайте за форума!
Гласувай за мен в BGTop100.com
BGtop
Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Tyxo.bg counter
BgTopWeb.com - Класация на Българските топ сайтове
Посетете новия ни форум!
Similar topics
    Latest topics
    » Имението на Ван дер Удсън
    Плантация Тюдор - Page 6 Icon_minitimeСъб Юли 02, 2016 3:48 am by Оливия О'Браян

    » Къщата в Сан Мориц
    Плантация Тюдор - Page 6 Icon_minitimeПет Юли 01, 2016 5:29 am by Майкъл

    » Апартаментът
    Плантация Тюдор - Page 6 Icon_minitimeВто Мар 08, 2016 9:25 pm by Деймън Кларк

    » Френското имения
    Плантация Тюдор - Page 6 Icon_minitimeПет Яну 10, 2014 8:03 pm by Дейвид

    » Мол
    Плантация Тюдор - Page 6 Icon_minitimeПет Дек 13, 2013 8:20 pm by Симон Кларк

    » Семейна консултация
    Плантация Тюдор - Page 6 Icon_minitimeПон Дек 09, 2013 9:07 pm by Деймън Кларк

    » Резиденция Тюдор
    Плантация Тюдор - Page 6 Icon_minitimeСъб Дек 07, 2013 9:34 am by Дейвид

    » Замъкът на Краля
    Плантация Тюдор - Page 6 Icon_minitimeНед Дек 01, 2013 12:59 pm by Амерал Венега

    » Коръб 1
    Плантация Тюдор - Page 6 Icon_minitimeПет Ное 29, 2013 4:36 pm by Дейвид

    Top posters
    Деймън Кларк
    Плантация Тюдор - Page 6 Vote_lcapПлантация Тюдор - Page 6 Voting_barПлантация Тюдор - Page 6 Vote_rcap 
    Амерал Венега
    Плантация Тюдор - Page 6 Vote_lcapПлантация Тюдор - Page 6 Voting_barПлантация Тюдор - Page 6 Vote_rcap 
    Симон Кларк
    Плантация Тюдор - Page 6 Vote_lcapПлантация Тюдор - Page 6 Voting_barПлантация Тюдор - Page 6 Vote_rcap 
    Дейвид
    Плантация Тюдор - Page 6 Vote_lcapПлантация Тюдор - Page 6 Voting_barПлантация Тюдор - Page 6 Vote_rcap 
    Demon Of Passion
    Плантация Тюдор - Page 6 Vote_lcapПлантация Тюдор - Page 6 Voting_barПлантация Тюдор - Page 6 Vote_rcap 
    Katherine
    Плантация Тюдор - Page 6 Vote_lcapПлантация Тюдор - Page 6 Voting_barПлантация Тюдор - Page 6 Vote_rcap 
    Stefan_
    Плантация Тюдор - Page 6 Vote_lcapПлантация Тюдор - Page 6 Voting_barПлантация Тюдор - Page 6 Vote_rcap 
    Майкъл
    Плантация Тюдор - Page 6 Vote_lcapПлантация Тюдор - Page 6 Voting_barПлантация Тюдор - Page 6 Vote_rcap 
    Khal Drogo
    Плантация Тюдор - Page 6 Vote_lcapПлантация Тюдор - Page 6 Voting_barПлантация Тюдор - Page 6 Vote_rcap 
    Алиса
    Плантация Тюдор - Page 6 Vote_lcapПлантация Тюдор - Page 6 Voting_barПлантация Тюдор - Page 6 Vote_rcap 
    Free Counters
    Free Counters

     

     Плантация Тюдор

    Go down 
    2 posters
    Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
    АвторСъобщение
    Дейвид

    Дейвид


    Брой мнения : 475
    Reputation : 0
    Join date : 09.10.2013

    Плантация Тюдор - Page 6 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Плантация Тюдор   Плантация Тюдор - Page 6 Icon_minitimeСря Ное 27, 2013 6:28 pm

    Едната ми ръка остана върху кръста й, а другата се плъзна по корема й, в права линия нагоре, докато пръстите ми не се увиха около тънката й лебедова шия и не избутах внимателно назад, полагайки я да легне върху бюрото. През това време другата ми ръка пък се опитваше да издърпа възможно по-нагоре полите й, така, че нищо да не застава между мен и нея...
    - Обещавам да ти хареса... - Заканих се по скоро аз и пак леко и внимателно я натиснах надолу, защото тя се опитваше да се изправи. Рязко я смъкнах леко надолу и се наведох, заравяйки глава между бедрата й. Обичах да усещам тази нейна така нежна агония, която я изцеждаше напълно, затова и започнах от там. Краката и бяха върху раменете ми и се плъзгаха по гърба ми. Тялото и се опитваше да избяга, да се освободи, да се нагоди сякаш, но истината бе, че не й го позволявах съвсем. Дланта на дясната ми ръка я притискаше здраво към бюрото, а плоското й коремче се надигаше и отпускаше енергично.
    Върнете се в началото Go down
    Амерал Венега
    Light creatures
    Light creatures
    Амерал Венега


    Брой мнения : 527
    Reputation : 0
    Join date : 23.02.2012

    Плантация Тюдор - Page 6 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Плантация Тюдор   Плантация Тюдор - Page 6 Icon_minitimeСря Ное 27, 2013 6:44 pm

    Страни но симпатични звуци излизаха от устните на Дани,от изненада,защото до сега не беше правил това с нея но определено и харесваше. Имаше малка съпротива за част от секундата но тя беше по скоро от изненада,заради новото усещане.
    -Ексзейвиър...
    Откъсна и се от устните,в някакъв нецен стон,като изви тялото си леко назад. Прихвана се здраво с две ръце за края на бюрото,като се чуха някакви неща да падат зад нея. Не и пукаше,това което правеше с нея е много по важно.
    Главата и се замая,цялото и тяло трепереше от невероятното усещане. А,да си го припомняш не било толкова хубаво,от това да го усещаш.
    Усещаше,как цялата гори,това несъмнено беше прекрасно но истината е,че и харесваше да го усеща. Искаше го до полуда...
    Стенеше от удоволствие но и с една нотка негодувание,което се опитваше да притъпи,за да не изглежда прекалено. Прехапа долната си устна,знаеше че е готова да свърши но не искаше,извика нежно,като се опита да се дръпне:
    -Моля те не ме измъчвай повече имам нужда от теб...
    Върнете се в началото Go down
    Дейвид

    Дейвид


    Брой мнения : 475
    Reputation : 0
    Join date : 09.10.2013

    Плантация Тюдор - Page 6 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Плантация Тюдор   Плантация Тюдор - Page 6 Icon_minitimeСря Ное 27, 2013 6:58 pm

    - Не още... - Промърморих аз, без да отделям устните си от горещата й, влажна и пулсираща женственост. Тя изпитваше удоволствие. Личеше си по всеки неин стон, всяка извивка и всеки неволен спазъм на изящното й тяло, но не беше стигнала максимума си. Исках да усетя как соковете й се различат по мен, да я вкуся и почувствам, точно по този начин...
    Когато успях да постигна това, леко се надигнах и я погледнах с дяволити пламъчета искрящи в очите ми, които сега бяха леко потъмнели от възбуда. Прокарах пръсти по плътните й устни, които бяха станали алено червени от прехапване й целувки. Палеца ми мина по долната й устна и леко я издърпа надолу, а след това езика ми се промуши между малкия процеп, позволявайки й и тя да усети собствения си вкус. Докато се заигравах с нея, едната ми ръка се приплъзна там долу:
    - Сега се отпусни... - Прошепнах между целувките и единия ми пръст леко потъна в нея, там където до сега не бях стъпвал никога преди.
    Върнете се в началото Go down
    Амерал Венега
    Light creatures
    Light creatures
    Амерал Венега


    Брой мнения : 527
    Reputation : 0
    Join date : 23.02.2012

    Плантация Тюдор - Page 6 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Плантация Тюдор   Плантация Тюдор - Page 6 Icon_minitimeСря Ное 27, 2013 7:08 pm

    Замаяна от удоволствието,което и достави му отвърна с невероятна страст на целувката,като и нейното езиче се заигра с неговото. Един странен но приятен вкус,явно усети себе си но и примесен със сладките му устни.
    Не спря да трепери за него въпреки удоволствието,което и достави,въпреки всичко,тя беше готова за още.
    Щом ръцете му се оказаха долу,тя леко се ококори,в първия миг не го очакваше но не се дръпна остави го да продължи. Дишаше тежко и може да се каже,чакаше да види,какво ще направи след това,а и да усети,а първичното усещане беше невероятно:
    -Скъпи...
    Простена тя,като впи жадно устни в неговите но ръката и през това време мина надолу,като откопча колана и освободи мъжествеността му,прихвана я съвсем леко само с една ръка,като го обхвана целия,задвижи бавно,за да му достави удоволствие.
    Върнете се в началото Go down
    Дейвид

    Дейвид


    Брой мнения : 475
    Reputation : 0
    Join date : 09.10.2013

    Плантация Тюдор - Page 6 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Плантация Тюдор   Плантация Тюдор - Page 6 Icon_minitimeСря Ное 27, 2013 7:19 pm

    Не трябваше да прави това, защото допира на ръката й направо ме изстреля на седмото небе и чакането просто не беше опция. Цялата кръв в тялото ми се бе събрала на едно конкретно място и тя го държеше. Не за дълго обаче, защото извадих пръста си от нея и се опитах да го заместя с мъжествеността си, но срещнах огромно съпротивление. Тя беше толкова стегната и тясна... Това ме побъркваше... В хубавия смисъл и ме амбицираше още повече...
    - Поеми си дълбоко дъх и се отпусни любима... - Подканих я аз и направих нов опит, който с малко повече настоятелност ми позволи да проникна едва няколко милиметра в нея.
    - Още малко... - Шепнех в ухото й, което и засмуквах.
    - Точно така... - Окуражавах я аз, докато бавно, но славно потъвах в нея.
    Бях стигнал едва до половината, когато го извадих нацяло и опитах отново. Въпреки, че бях нетърпелив, се стараех да съм нежен, за да не й причиня болка или поне минимална такава.
    - Отвори се за мен любов... - Исках я нечовешки силно, просто трябваше да се отпусне.
    Върнете се в началото Go down
    Амерал Венега
    Light creatures
    Light creatures
    Амерал Венега


    Брой мнения : 527
    Reputation : 0
    Join date : 23.02.2012

    Плантация Тюдор - Page 6 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Плантация Тюдор   Плантация Тюдор - Page 6 Icon_minitimeСря Ное 27, 2013 7:30 pm

    Не загуби доверието си в него,дори напротив,знаеше че щом отмине леката болка,всичко ще се замени с удоволствие,както в първия и път. Да в началото не бе никак приятно но след това изпита невероятно удоволствие. Въпреки това малко се трепереше,защото въпреки малка имаше болка,която я караше да не може да се отпусне напълно но се опитваше.
    Пое си дълбоко дъх,като се опита да се отпусне,слезе още съвсем малко надолу.
    Усети го,как прониква в нея изцяло. Прехапа долната си устна и издиша вдиша няколко пъти дълбоко. Страно усещане,между лека болка примесена с някакво странно удоволствие. Погледна към него с див поглед,който да му подскаже да продължи.
    Стори го,задвижи се в нея,като болката постепенно изчезна,заменена с удоволствие. Опитваше се да не стене толкова силно,за това целуваше неговите устни жадно.
    Върнете се в началото Go down
    Дейвид

    Дейвид


    Брой мнения : 475
    Reputation : 0
    Join date : 09.10.2013

    Плантация Тюдор - Page 6 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Плантация Тюдор   Плантация Тюдор - Page 6 Icon_minitimeЧет Ное 28, 2013 11:46 am

    Задвижих се бавно и внимателно в нея, сега малко по-свободно от преди малко. Тя се бе разтворила за мен, което ми позволяваше да прониквам с всеки тласък, все по-навътре и по-навътре. Движенията ми бяха дълги, оставях я да ме усети целия, как излизам и влизам отново в нея. Как цялата ми мъжественост я покоряваше. Гледах я как се извива, как нежно стене и прехапва устни. Отвръщах с жар на всяка нейна целувка. Обожавах тялото й, то ме побъркваше, влудяваше, възбуждаше... Не предполагах, че ще е толкова хубаво да я имам по този начин. Тя беше толкова тясна и страстна, никога до сега не я бях виждал в тази светлина. Разливаше се от удоволствие, харесваше й не по-малко, от колкото на мен.
    Ръката ми премина по напръщелите й гърди и леко ги стиснах, въпреки предупреждението й да бъда по-внимателен. Просто не можех. Исках да се докосна до всяка част от нея...
    Излязох напълно от нея и секунда по-късно проникнах дълбоко и рязко, а от гърдите ми се изтръгна един вид на удоволствие. Задвижих се малко по-бързо...
    Върнете се в началото Go down
    Амерал Венега
    Light creatures
    Light creatures
    Амерал Венега


    Брой мнения : 527
    Reputation : 0
    Join date : 23.02.2012

    Плантация Тюдор - Page 6 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Плантация Тюдор   Плантация Тюдор - Page 6 Icon_minitimeЧет Ное 28, 2013 1:19 pm

    Потрепери,когато той докосна гърдите и,защото мислеше,че може да стане нещо. За щастие не се случи нищо но гърдите и бяха неописуемо чувствителни и я накараха почти да изстене от болезнено удоволствие.
    Усещаш го,как се напряга и забързва,онова което тя изпита по рано,сега беше негова цел но с неговия,щеше да достигне и нейния оргазъм. Бързите движения просто не и дадоха голям избор.
    Всяка мисъл се изпари,прихвана се с една ръка за него,като не спря движенията му а се премести още към него. Ако не я държеше здраво,щеше да падне на земята но явно нямаше намерение да я пуска.
    Тялото и беше изцяло готово за него,готова за края,който той,щеше да и донесе. Искаше още не искаше да спира,изви се малко назад,усещаше как как рая е толкова близо,той забърза до колкото можеше докато и двамата не се притиснаха един към друг. Усещаше го как се влива в нея,как потрепваше от остатъчното удоволствие,подобно на нея:
    -Обичам те Екзейвиър...
    Прошепна го почти без глас глухо някак.
    Върнете се в началото Go down
    Дейвид

    Дейвид


    Брой мнения : 475
    Reputation : 0
    Join date : 09.10.2013

    Плантация Тюдор - Page 6 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Плантация Тюдор   Плантация Тюдор - Page 6 Icon_minitimeЧет Ное 28, 2013 1:34 pm

    - Аз също...
    Това бе едно паметно изживяване, по-добро от всяко друго до сега. Предполагах, че и двамата бяхме зажаднели един за друг, което си пролича от страстта която струеше от нас. Стори ми се, че е продължило цяла вечност, но едва ли бяха минали повече от няколко блажени и наситени с удоволствие минути, в които се бяхме отдали максимално един на друг. Сега едва си поемахме дъх и телата ни се опитваха да възвърнат нормалното си състояние. Щеше да е трудно обаче. Все пак обаче, събрах всичките си останали сили и я повдигнах, за да я преместя върху дивана, Там щеше да й бъде доста по-удобно, от твърдото бюро.
    Върнете се в началото Go down
    Амерал Венега
    Light creatures
    Light creatures
    Амерал Венега


    Брой мнения : 527
    Reputation : 0
    Join date : 23.02.2012

    Плантация Тюдор - Page 6 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Плантация Тюдор   Плантация Тюдор - Page 6 Icon_minitimeЧет Ное 28, 2013 1:46 pm

    Изуми се,как може да намери толкова сили,тя нямаше такива,а я премести,като се настанига на дивана. Да доста тесничък,за това леко се излегна на него. Все още не можеше да си поеме въздух и се успокояваше,като рисуваше нещо по гърдите му леко с пръсче. Премигваше бавно и блаженно и се наслаждаваше на жлизосста си с него. Отдавна не бяха така заедно,е да понякога се гушкаха но не бе често и беше за кратко,защото децата започваха да плачат и тя често нямаше никакъв избор:
    -Толкова ми е хубаво тук,с теб и децата. Тук е райско местя...
    Харесваше това място и найстина го обикна силно,защото тук имаше всичко от което имаше нужда нейните прекрасни деца и дъпруг,както и Лиза,която смяташе за майка
    -Аз съм най-щастливата жена да имам прекрасен мъж като теб.
    Надигна леко глава,погали го и си открадна една целувка:
    -Съжалявам,че бях толкова не благодарна наистина...
    Върнете се в началото Go down
    Дейвид

    Дейвид


    Брой мнения : 475
    Reputation : 0
    Join date : 09.10.2013

    Плантация Тюдор - Page 6 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Плантация Тюдор   Плантация Тюдор - Page 6 Icon_minitimeЧет Ное 28, 2013 1:57 pm

    Нежно прокарах пръсти по лицето й и се опитах да запечатам този спомен в съзнанието си. Сега тя изглеждаше по-красива от всякога преди. Последните слънчеви лъчи за деня галеха лицето й и го караха сякаш да блести... Изглеждаше като ангел небесен. Исках да запазя този миг за себе си, за да го прехвърлям в съзнанието си, винаги когато почувствам липсата й.
    - За мен тези дни, бяха най-хубавите в живота ми... - Дори когато нещата между нас не вървяха, беше достатъчно да знам, че е тук. Това ме правеше щастлив. После се появиха и децата ни, които обожавах до полуда. Моят най-голям дар от живота, след Денерис.
    - Обичам ви наистина мис Тюдор, вие сте всеки дъх, който поемам... Причината да съществувам! - Лекичко се надигнах и докоснах устните й съвсем нещо.
    - Искаш ли да вечеряме? - Попитах след малко. - Поръчал съм нещо специално за вечеря... - Исках да има и красиви спомени, преди утре да се събуди на онзи кораб далеч от тук и да ме намрази, за дето съм я отпратил.
    Върнете се в началото Go down
    Амерал Венега
    Light creatures
    Light creatures
    Амерал Венега


    Брой мнения : 527
    Reputation : 0
    Join date : 23.02.2012

    Плантация Тюдор - Page 6 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Плантация Тюдор   Плантация Тюдор - Page 6 Icon_minitimeЧет Ное 28, 2013 2:11 pm

    -Не съм гладна но щом си приготвил нещо за мен.
    Не и се хапваше искаше наистина да стане тук,на това диванче,а двамата да се галят един друг.
    -Но нека останем още малко тук,не ми се става още,нямам сили.
    Е,имаше но някак трябваше да се оправдае,за да си спечели още малко време,на последък то липсваше между тях,точно този тип близост. Продължи нежно да го гали,като затвори очи да се наслади на всичко,на този миг и на сещането:
    -Ти си наистина всичко за мен,не бих оцеляла без теб и твоята закрила. Не се превърна в онези мъже,за който жените говореха,ти не ме отпрати и остана с мен и децата. Тук беше когато се родиха и остана до мен,докато се възстановя.
    Погледна към него,гледаше го с толкова обич,както никога до сега,защото едва сега усещаше всичко и виждаше ясно.
    Върнете се в началото Go down
    Дейвид

    Дейвид


    Брой мнения : 475
    Reputation : 0
    Join date : 09.10.2013

    Плантация Тюдор - Page 6 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Плантация Тюдор   Плантация Тюдор - Page 6 Icon_minitimeЧет Ное 28, 2013 2:19 pm

    Усмихнах се леко и за пореден път я целунах. С горчивина обаче осъзнах, че тези неща за които ми благодареше сега след ден нямаше да значат нищо за нея.
    - Не мисли за тези неща сега... - Казах й аз и я целунах. - Просто се наслади на мига...
    Исках да е щастлива и да не мисли за нищо друго освен за този миг, а и като ми благодареше за това, че съм останал до нея, някак беше болезнено за мен, защото не беше съвсем така. На сутринта щях да я изпратя за вкъщи и един Бог знаеше кога отново ще мога да ги видя.
    - Когато си починеш ще вечеряме и ще се оттеглим в спалнята... - Докато не заспиш, помислих си аз, защото след това щях да отида и да се сбогувам и с малките, а след това щяхме да тръгнем към града.
    Върнете се в началото Go down
    Амерал Венега
    Light creatures
    Light creatures
    Амерал Венега


    Брой мнения : 527
    Reputation : 0
    Join date : 23.02.2012

    Плантация Тюдор - Page 6 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Плантация Тюдор   Плантация Тюдор - Page 6 Icon_minitimeЧет Ное 28, 2013 2:29 pm

    -Добре...
    Почина си няколко минути в който му се наслади. Искаше и се да остане така но истината е,ч не можеше съвсем:
    -Ще отида да нахраня малките,а след това ще си взема душ. Лиза,ще ги гледа но без мен не могат да хапнат и те...
    Оказа се точна като чесовник,защото щом се изправи се чу от стаята на малките рев на два гласа,като огласиха цялата къща. Засмя се,като тръгна към вратата:
    -Мойте англечета ме викат със своя ангелски плач.
    Отново весел смях и тръгна към стаята за да укроти този плач.Знаеше че Лиза се справя отлично но що се отнасяше до храната тя можеше само да чака.
    Върнете се в началото Go down
    Дейвид

    Дейвид


    Брой мнения : 475
    Reputation : 0
    Join date : 09.10.2013

    Плантация Тюдор - Page 6 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Плантация Тюдор   Плантация Тюдор - Page 6 Icon_minitimeЧет Ное 28, 2013 2:35 pm

    Бързо се приведох в приличен вид и дори се опитах да понаредя стаята, но бързо се отказах. Бях нервен, а това бе доста пипкаво занимание, което ме изнервяше още повече. Слязох в трапезарията и се уверих, че след малко вечерята ще бъде сервирана, после се опитах да мисля за нещо друго, а не за това, че след няколко часа ще се разделя със семейството си.
    Денерис слезе след цяла вечност. Помогнах й да се настани. Имаше от любимите й ястия и тя просто трябваше да си избере някое от тях.
    - Какво мислиш? - Попитах с усмивка, надявайки се изненадата ми да й е харесала.
    Върнете се в началото Go down
    Амерал Венега
    Light creatures
    Light creatures
    Амерал Венега


    Брой мнения : 527
    Reputation : 0
    Join date : 23.02.2012

    Плантация Тюдор - Page 6 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Плантация Тюдор   Плантация Тюдор - Page 6 Icon_minitimeЧет Ное 28, 2013 2:43 pm

    -Глезиш ме,както винаги...
    Масата бе отрупана с любимите и неща,а най-голямата изненада беше онова пиле с шоколад,което не успя много да вкуси на вечерята при родителите му,но толкова много и хареса:
    -Благодаря ти,нямаш ни най-малка идея,колко съм гладна и как ми се ядеше точно пиле с шоколад.
    Седнаха и двамата на масата,като т започна да си похапва. Да беше лакома но нямаше как при все всичко,че хранеше две малки създания. Всъщност не беше напълняла много,по скоро беше станала с пищни форми,не беше онова клющаво момиченце от началото на пристигането си тук. Имаше лек тен,как то и няколко лунички от слънцето.
    Върнете се в началото Go down
    Дейвид

    Дейвид


    Брой мнения : 475
    Reputation : 0
    Join date : 09.10.2013

    Плантация Тюдор - Page 6 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Плантация Тюдор   Плантация Тюдор - Page 6 Icon_minitimeЧет Ное 28, 2013 2:57 pm

    Денерис похапваше лакомо, в най-добрия смисъл на думата. Харесваше ми да я виждам толкова безгрижна, а това бе предпоставка и за апетит. На мен сякаш буца ми беше заседнала в гърлото, защото знаех, че имаме броени минути заедно, но въпреки това също се хранех, защото не исках по никакъв начин да ми проличи. Изправих се от масата и отидох до шкафа с вината, налях в две чаши и поставих едната пред нея.
    - Разредих го с вода, освен това Лиза каза, че няма никакъв проблем. - Побързах да кажа, преди да се е оправдала, че виното е силно или пък заради кърменето не може да пие.
    - Моля те, прави ми компания. - Чукнах чашата си в нейната и отпих голяма глътка, за да я подканя и тя да направи същото.
    - Виното е чудесно. - Казах аз, след като отпих.
    Върнете се в началото Go down
    Амерал Венега
    Light creatures
    Light creatures
    Амерал Венега


    Брой мнения : 527
    Reputation : 0
    Join date : 23.02.2012

    Плантация Тюдор - Page 6 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Плантация Тюдор   Плантация Тюдор - Page 6 Icon_minitimeПет Ное 29, 2013 10:40 am

    Дани така и не успя да хареса виното,колкото той го харесваше. Не и допадаше никакъв алкохол,нищо не обичаше но въпреки това не му отказа,защото я помоли,а и беше малко разредено и до голяма степен можеше да пийне от него:
    -Добре но знаеш,че после ми се доспива...
    Алкохола не и понасяше определено и не можеше да пие много алкохол. Няколко глъдки нямаше да и навредят но ако пийнеше малко повече,щеше да се унася. Отпи една глътка от виното,беше леко и пивко но имаше някакъв странен вкус който не и допадаше. Не показа негодованието си,за да не го накара да се очувства гадно. Отхапа една хапка от пилето,което притъпи вкуса:
    -Утре,ще е голям ден за децата,предложих на Лиза да изведем децата на слънце,на след обедно сънце,било полезно за тях.
    Върнете се в началото Go down
    Дейвид

    Дейвид


    Брой мнения : 475
    Reputation : 0
    Join date : 09.10.2013

    Плантация Тюдор - Page 6 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Плантация Тюдор   Плантация Тюдор - Page 6 Icon_minitimeПет Ное 29, 2013 12:20 pm

    Преместих се на стола до нея и поех ръката й в моята, после я поднесох към устните си и я целунах нежно и продължително. Тя не можеше да го види, но в момента сърцето ми кървеше. Не бях сигурен, че мога да ги пусна, че ще успея да живея без да ги виждам. Всички нейни думи, че децата ми няма да ме познават, че ще съм никой за тях. Страхувах се, че когато ме няма тя също ще ме забрави. Можеше да се намери още някой французин и да я изгубя. Трябваше обаче да се преборя с тези страхове, защото бе по-добре да не ме познават и обичат от колкото да ги загубя завинаги заради някоя треска. Нямаше да си простя никога, затова просто щях да се науча да живея без тях, а когато пораснат и станат по-силни и здрави, можеха да се върнат отново тук.
    - Ти ще ги научиш да ме обичат нали? - Попитах изведнъж. - Ако нещо се случи... С мен... Ще им разкажеш за мен и колко много ги обичам нали?
    Върнете се в началото Go down
    Амерал Венега
    Light creatures
    Light creatures
    Амерал Венега


    Брой мнения : 527
    Reputation : 0
    Join date : 23.02.2012

    Плантация Тюдор - Page 6 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Плантация Тюдор   Плантация Тюдор - Page 6 Icon_minitimeПет Ное 29, 2013 12:35 pm

    Остави чашата на масата,като се обърна към него,като го погали:
    -Защо говориш така скъпи? Нищо няма да ти се случи,ще си добре,децата също,а когато и вие сте добре и аз също съм добре.
    Приближи се целуна го,защото не разбираше от къде му е дошло всичкото това. Бяха наистина много щастливи тук,разбираха се и не водеха никакви конфликти. Всичко се нареждаше и всичко си беше на мястото:
    -Стига любими,ти ще си до нас,ти сам ще ги научиш на всичко. Дори...
    Засмя се тя:
    -Може да ти разреша,когато младши порасне да гозаведеш на лов и да го научиш как да ловува. Ще ги научим,какво е да обичаш,на всички добродетели.
    Отново го целуна за да го успокой:
    -Какви са тези думи от теб,какво ти се върти в главата?
    Върнете се в началото Go down
    Дейвид

    Дейвид


    Брой мнения : 475
    Reputation : 0
    Join date : 09.10.2013

    Плантация Тюдор - Page 6 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Плантация Тюдор   Плантация Тюдор - Page 6 Icon_minitimeПет Ное 29, 2013 12:43 pm

    Поклатих леко глава и се усмихнах.
    - Нищо... Предполагам това е да си родител, винаги се страхуваш за бъдещето на децата си... - Опитах се да оправдая поведението си, със загриженост.
    Подадох й отново чашата и взех моята която изпих до дъно, после погледнах и към нейната:
    - Колкото по-бързо я пресушиш, толкова по-бързо ще преминем към десерта... - Подканих я аз, а тя с видимо нежелание изпи колкото можа, но ми се струваше, че е напълно достатъчно. Лиза беше направила доста силен концентрат и ме увери, че тази доза ще я държи заспала поне ден и половина два.
    След като изпи съдържанието на чашата се изправих и я взех на ръце. Понесох я към спалнята ни и нежно я поставих върху леглото.
    - Желая те! - Прошепнах аз и започнах да обсипвам врата, раменете и гърдите й с нежни целувки.
    Върнете се в началото Go down
    Амерал Венега
    Light creatures
    Light creatures
    Амерал Венега


    Брой мнения : 527
    Reputation : 0
    Join date : 23.02.2012

    Плантация Тюдор - Page 6 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Плантация Тюдор   Плантация Тюдор - Page 6 Icon_minitimeПет Ное 29, 2013 12:52 pm

    Желаеше го и всяка нежна целувка я караше да потръпне но всичко и се струваше толкова странно,замаяно и очите и леко започваха да се затварят.
    -Екзейвиър...
    Погали го тя нежно,желаеше го но се чувстваше изморена,не беше заспивала толкова рано,обикновено гледаше децата си до късни доби но сега се унасяше.
    -И аз те желая но съм уморена любими...
    Притисна се в него,като се сгуши,явно всичко това днес,я караше да се чувства наистина много уморена.
    -Утре,ще продължим става ли...
    Умората си,каза своето,прозя се на няколко пъти,а след това се унесе.
    Върнете се в началото Go down
    Дейвид

    Дейвид


    Брой мнения : 475
    Reputation : 0
    Join date : 09.10.2013

    Плантация Тюдор - Page 6 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Плантация Тюдор   Плантация Тюдор - Page 6 Icon_minitimeПет Ное 29, 2013 1:13 pm

    Притиснах я към себе си и когато усетих, че заспа една издайническа сълза се отрони от очите ми, но бързо я изтрих и нежно я целунах по челото.
    - Съжалявам любов моя... - Прошепнах тихичко и я преместих върху нейната възглавница. След това отидох да се сбогувам и с моите малки съкровища. Това беше още по-болезнено и почти невъзможно, обаче трябваше. Когато го направих, взех нежно и внимателно Денерис на ръце и я отнесох до каретата, Лиза взе децата в друга карета и след няколко часа, стигнахме до пристанището. От там ни посрещна каптан Хорн, който беше също така и мой приятел. Показа ми каютата й, която беше просторна и уютна, надявах се, че тя и децата ще се чувстват добре тук. Тях за сега ги оставихме при съпругата на капитана, тя щеше да се грижи за тях докато Денерис дойде в съзнание.
    Върнете се в началото Go down
    Sponsored content





    Плантация Тюдор - Page 6 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Плантация Тюдор   Плантация Тюдор - Page 6 Icon_minitime

    Върнете се в началото Go down
     
    Плантация Тюдор
    Върнете се в началото 
    Страница 6 от 6Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
     Similar topics
    -
    » Резиденция Тюдор

    Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
    Dark Light RPG BG Forum :: Dark Ligth World :: Земята :: Романтизъм-
    Идете на: