Dark Light RPG BG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dark Light RPG BG Forum


 
ИндексPortal*Последни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Гласувайте за форума!
Гласувай за мен в BGTop100.com
BGtop
Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Tyxo.bg counter
BgTopWeb.com - Класация на Българските топ сайтове
Посетете новия ни форум!
Latest topics
» Имението на Ван дер Удсън
Кралството на крал Драго - Page 4 Icon_minitimeСъб Юли 02, 2016 3:48 am by Оливия О'Браян

» Къщата в Сан Мориц
Кралството на крал Драго - Page 4 Icon_minitimeПет Юли 01, 2016 5:29 am by Майкъл

» Апартаментът
Кралството на крал Драго - Page 4 Icon_minitimeВто Мар 08, 2016 9:25 pm by Деймън Кларк

» Френското имения
Кралството на крал Драго - Page 4 Icon_minitimeПет Яну 10, 2014 8:03 pm by Дейвид

» Мол
Кралството на крал Драго - Page 4 Icon_minitimeПет Дек 13, 2013 8:20 pm by Симон Кларк

» Семейна консултация
Кралството на крал Драго - Page 4 Icon_minitimeПон Дек 09, 2013 9:07 pm by Деймън Кларк

» Резиденция Тюдор
Кралството на крал Драго - Page 4 Icon_minitimeСъб Дек 07, 2013 9:34 am by Дейвид

» Замъкът на Краля
Кралството на крал Драго - Page 4 Icon_minitimeНед Дек 01, 2013 12:59 pm by Амерал Венега

» Коръб 1
Кралството на крал Драго - Page 4 Icon_minitimeПет Ное 29, 2013 4:36 pm by Дейвид

Top posters
Деймън Кларк
Кралството на крал Драго - Page 4 Vote_lcapКралството на крал Драго - Page 4 Voting_barКралството на крал Драго - Page 4 Vote_rcap 
Амерал Венега
Кралството на крал Драго - Page 4 Vote_lcapКралството на крал Драго - Page 4 Voting_barКралството на крал Драго - Page 4 Vote_rcap 
Симон Кларк
Кралството на крал Драго - Page 4 Vote_lcapКралството на крал Драго - Page 4 Voting_barКралството на крал Драго - Page 4 Vote_rcap 
Дейвид
Кралството на крал Драго - Page 4 Vote_lcapКралството на крал Драго - Page 4 Voting_barКралството на крал Драго - Page 4 Vote_rcap 
Demon Of Passion
Кралството на крал Драго - Page 4 Vote_lcapКралството на крал Драго - Page 4 Voting_barКралството на крал Драго - Page 4 Vote_rcap 
Katherine
Кралството на крал Драго - Page 4 Vote_lcapКралството на крал Драго - Page 4 Voting_barКралството на крал Драго - Page 4 Vote_rcap 
Stefan_
Кралството на крал Драго - Page 4 Vote_lcapКралството на крал Драго - Page 4 Voting_barКралството на крал Драго - Page 4 Vote_rcap 
Майкъл
Кралството на крал Драго - Page 4 Vote_lcapКралството на крал Драго - Page 4 Voting_barКралството на крал Драго - Page 4 Vote_rcap 
Khal Drogo
Кралството на крал Драго - Page 4 Vote_lcapКралството на крал Драго - Page 4 Voting_barКралството на крал Драго - Page 4 Vote_rcap 
Алиса
Кралството на крал Драго - Page 4 Vote_lcapКралството на крал Драго - Page 4 Voting_barКралството на крал Драго - Page 4 Vote_rcap 
Free Counters
Free Counters

 

 Кралството на крал Драго

Go down 
2 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 11, 12, 13  Next
АвторСъобщение
Алиса
Residents of the Еarth
Residents of the Еarth
Алиса


Брой мнения : 262
Reputation : 0
Join date : 26.04.2012
Age : 29
Местожителство : Англия

Кралството на крал Драго - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кралството на крал Драго   Кралството на крал Драго - Page 4 Icon_minitimeВто Май 08, 2012 11:18 am

Беше нежен отново,беше благодарен за живота който имахме,легна до мен и ме зави след като обеща че няма да има отделни покои,не можех да спя далеч от него,не исках така,а итолкова време отново не бях го имала,че ми липсваше,какво оставаше да сме отделени...
-Благодаря милорд,починете и вие,сигурна съм че сте уморен от напрежение
Върнете се в началото Go down
Khal Drogo
Residents of the Еarth
Residents of the Еarth
Khal Drogo


Брой мнения : 263
Reputation : 0
Join date : 26.04.2012

Кралството на крал Драго - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кралството на крал Драго   Кралството на крал Драго - Page 4 Icon_minitimeВто Май 08, 2012 11:58 am

Минаваше времето,малките растяха,вече бяха станали на 5,а най-големия вече бе на 7. Той вече бе започнал да учи,имаше си и учител,който му преподаваше,латински и гръцки,както и още много други езици.
Стоях в троната зала,като отсъждах разни присъди. Тогава дойде писмо,че графиня Долонкре Баварка,щяла да идва на гости. Не бях я виждал от дете,бях ме деца,когато се бяхме виждали за последно:
-Добре пригответе и покой.
Заповядах аз:
-Кажете на съпругата ми да се подготви за важен гост.
Върнете се в началото Go down
Алиса
Residents of the Еarth
Residents of the Еarth
Алиса


Брой мнения : 262
Reputation : 0
Join date : 26.04.2012
Age : 29
Местожителство : Англия

Кралството на крал Драго - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кралството на крал Драго   Кралството на крал Драго - Page 4 Icon_minitimeВто Май 08, 2012 12:01 pm

Годините минаваха,децана ми растяха,с краля се справяхме добре с царството,мир имаше навсякъде,освен в Европа може би..англичаните много пъти опитваха да ни нападат,но без резултат...
Един ден дойде писмо и ме уведомиха,че краля щял да има гости,някаква баварка...интересно щеше да е
-Милрд,стаята е готова,гостенката ви пристига
Стоях до него на трона както бе по закон като законна съпруга,когато в залата влезе красива жена,беше графиня от Бавария..той я гледаше с усмивка,а тя не сваляше очи от него
-Добре дошла в Англия графиньо
Върнете се в началото Go down
Khal Drogo
Residents of the Еarth
Residents of the Еarth
Khal Drogo


Брой мнения : 263
Reputation : 0
Join date : 26.04.2012

Кралството на крал Драго - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кралството на крал Драго   Кралството на крал Драго - Page 4 Icon_minitimeВто Май 08, 2012 12:11 pm

Беше станала невероятна жена,красива с пищни форми,е не гледах на нея,като сексуелаен обект но се радвах да я видя. Тя се поклони дълбоко,като вдигна глава и ме погледна:
-Добре сте дошли в замъка графиньо Баварска,не съм ви виждал от малко дете,станала сте една красива графиня.
Тя се усмихна,като показваше смирение и покорство но и някакво странно чародейство:
-Благодаря ви кралю,за комплимента.
Изправих се,като подадох ръка на кралицата:
-Скъпа моя,това е графинята,като деца често играехме на двора,след това я отведоха от замъка.
Тя сложи ръка на гърдите си:
-Да за съжаление,бяха ми уредили брак с покойния ми съпруг.
Върнете се в началото Go down
Алиса
Residents of the Еarth
Residents of the Еarth
Алиса


Брой мнения : 262
Reputation : 0
Join date : 26.04.2012
Age : 29
Местожителство : Англия

Кралството на крал Драго - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кралството на крал Драго   Кралството на крал Драго - Page 4 Icon_minitimeВто Май 08, 2012 12:14 pm

Беше вдовица,това бе нещастие за нея,но сега ако си мислеше,че ще вземе моя се лъжеше.Те се познаваха,а тя бе наистина много красива,дори прекалено,за да ме засенчи,може би дори той за това я бе довел,да ме смени с нея
-Какво нещастие,моите съболезнования за загубата ви,тук сте сред приятели
Стараех се да съм мила и да не издавам ревността си
Върнете се в началото Go down
Khal Drogo
Residents of the Еarth
Residents of the Еarth
Khal Drogo


Брой мнения : 263
Reputation : 0
Join date : 26.04.2012

Кралството на крал Драго - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кралството на крал Драго   Кралството на крал Драго - Page 4 Icon_minitimeВто Май 08, 2012 3:03 pm

Отправихме се към залата за вечеря,като тя се настани до нас на масата,на мястото което и бе отредено. А,от другата ми страна стоеше кралицата.
Изгледаше ми малко притеснена,може би малко ревнуваше но нямаше защо,обичах само нея. Погледнах я с един мил поглед и погалих ръката и:
-Кралицата има много добри придворни дами,тя ще ви избере една която да ви помага.
Графинята се усмихна и пое чашата си:
-Благодаря,кралю за щедростта но аз си имам помощница.
Тогава в дъното се видя една слугиня с тъмна и черна коса,приличаше на вещица. Леко се смръщих но без да ме види тя. Тази работа не ми харесваше.
Върнете се в началото Go down
Алиса
Residents of the Еarth
Residents of the Еarth
Алиса


Брой мнения : 262
Reputation : 0
Join date : 26.04.2012
Age : 29
Местожителство : Англия

Кралството на крал Драго - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кралството на крал Драго   Кралството на крал Драго - Page 4 Icon_minitimeСря Май 09, 2012 5:17 pm

Настаниха я от едната му страна,там бе мястото й,явно моя крал забеляза раздразнението ми,за това и ме помилва,но това не можеше да промени факта,че тази работа ми намирисваше.
-Но моля графиньо ,едно от моите момичета също ще ви помага,настоявам
В залата влезе жена която повече ми приличаше на вещица и жрица в едно,от колкото на придворна..
-Тази не ми харесва -прошепнах на съпруга си
Върнете се в началото Go down
Khal Drogo
Residents of the Еarth
Residents of the Еarth
Khal Drogo


Брой мнения : 263
Reputation : 0
Join date : 26.04.2012

Кралството на крал Драго - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кралството на крал Драго   Кралството на крал Драго - Page 4 Icon_minitimeСря Май 09, 2012 5:30 pm

Поклатих глава изглеждаше съмнително и най-вероятно щеше да има един дето да я шпионира.
Графинята се усмихваше лукаво,като бе си наумила нещо.
-Аз съм малко уморена,за това искам да се оттегля да поспя.
Обърнах се и я погледнах учудена:
-Но вие сега седнахте?
Тя се направи на много уморена:
-Простете ми но съм много уморена пътя бе дълъг.
Стана поклонисе и тръгна с вещицата си:
-Тази нейна придворна е като....
Върнете се в началото Go down
Алиса
Residents of the Еarth
Residents of the Еarth
Алиса


Брой мнения : 262
Reputation : 0
Join date : 26.04.2012
Age : 29
Местожителство : Англия

Кралството на крал Драго - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кралството на крал Драго   Кралството на крал Драго - Page 4 Icon_minitimeСря Май 09, 2012 5:36 pm

Графинята пожела да се оттегли,това си беше странно,не ми харесваше,Айя бе инструктирана да прати момиче да следи,не исках Айя да се намесва,можеше да е опасно
-Вещица? - довърших мисълта на краля
Той ме погледна,знаеше че ревнувам от графинята,но това идваше прекалено много
-Не я искам тук,сериозно,плаши ме ,намислила е нещо
Върнете се в началото Go down
Khal Drogo
Residents of the Еarth
Residents of the Еarth
Khal Drogo


Брой мнения : 263
Reputation : 0
Join date : 26.04.2012

Кралството на крал Драго - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кралството на крал Драго   Кралството на крал Драго - Page 4 Icon_minitimeСря Май 09, 2012 5:54 pm

-Предполагам няма да се задържи дълго,кралице моя.
Не бе добре да я гоня,а да я убивам бе излишно.
-Ще си тръгне все някога.
Отпих от виното си,като се наведох към нея и я целунах:
-Ревнувате ли съпруго моя!
Засмях се харесваше ми палавото и пламъче:
-Знаете че ви обожавам,не само заради прекрасните ми наследници. Знаете го нали?
Върнете се в началото Go down
Алиса
Residents of the Еarth
Residents of the Еarth
Алиса


Брой мнения : 262
Reputation : 0
Join date : 26.04.2012
Age : 29
Местожителство : Англия

Кралството на крал Драго - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кралството на крал Драго   Кралството на крал Драго - Page 4 Icon_minitimeСря Май 09, 2012 5:58 pm

А ако искаше него,мястото ми?Не вярвах да си тръгне така лесно,а ревността ми нарастваше с всеки миг
-Определено ревнувам!
Той го знаеше,знаеше че ревнувам ,знаех че ме обича,но не можех да се контролирам
-Знам го милорд,но как да контролирам това?
Върнете се в началото Go down
Khal Drogo
Residents of the Еarth
Residents of the Еarth
Khal Drogo


Брой мнения : 263
Reputation : 0
Join date : 26.04.2012

Кралството на крал Драго - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кралството на крал Драго   Кралството на крал Драго - Page 4 Icon_minitimeСря Май 09, 2012 6:18 pm

-Аз съм до вас кралице моя и ще ви помагам...
Протегнах ръка към роклята и,като повдигнах леко роклята,тя ме погледна странно,нищо не се виждаше но я оставих,като я целунах страстно:
-Ще ви помогна по лесно,в покоите.
Засмях се,като се изправих и подадох ръка:
-Е,ще ходим ли към покоите?
Върнете се в началото Go down
Алиса
Residents of the Еarth
Residents of the Еarth
Алиса


Брой мнения : 262
Reputation : 0
Join date : 26.04.2012
Age : 29
Местожителство : Англия

Кралството на крал Драго - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кралството на крал Драго   Кралството на крал Драго - Page 4 Icon_minitimeСря Май 09, 2012 6:34 pm

Той винаги ми е помагал,не се съмнявах,но тази жена определено ме плашеше.А краля знаеше как де ме разсее,ръката му се спусна по роклята ми,усетих на къде бие още щом ме погледна
-Към покоите
Дори не си направих труда да се извинявам,хванах го за ръката и се отправихме към стаята си
Върнете се в началото Go down
Khal Drogo
Residents of the Еarth
Residents of the Еarth
Khal Drogo


Брой мнения : 263
Reputation : 0
Join date : 26.04.2012

Кралството на крал Драго - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кралството на крал Драго   Кралството на крал Драго - Page 4 Icon_minitimeСря Май 09, 2012 6:39 pm

Тръгнахме на горе,като преди вратата,я хванах и я повдинах,занесох я до леглото,покатерих се над нея,като повдигнах роклята и:
-Още ли ревнувате?
Попитах аз,но я целунах по врата,а езика ми премина до ухото:
-Само ви ме възбоуждате и само ви ме карате да тръпна по вас.
Оплетох пръстите си в нейните,като погалих бузата и:
-Обичам ви красавице моя.
Върнете се в началото Go down
Алиса
Residents of the Еarth
Residents of the Еarth
Алиса


Брой мнения : 262
Reputation : 0
Join date : 26.04.2012
Age : 29
Местожителство : Англия

Кралството на крал Драго - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кралството на крал Драго   Кралството на крал Драго - Page 4 Icon_minitimeСря Май 09, 2012 6:41 pm

Засмях се гласно когато ме вдигна още преди вратата,понесе ме вътре и се качи върху мен..
-Карате ме да се чувствам невероятно
Отново бях като 18 годишно дете,но в тяло на жена родила 3 деца,той си играеше отново ,палеше пожал в тялото ми
-Обичам ви милорд,никога не бих могла да ви се наситя
Върнете се в началото Go down
Khal Drogo
Residents of the Еarth
Residents of the Еarth
Khal Drogo


Брой мнения : 263
Reputation : 0
Join date : 26.04.2012

Кралството на крал Драго - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кралството на крал Драго   Кралството на крал Драго - Page 4 Icon_minitimeЧет Май 10, 2012 11:42 am

Бях ме се отнесли за няколко минути в света на чудесата. Накарах я да забрави за ревността си и да я уверя,че нищо не стой между нас. Мислех ме си да останем голи но решихме,че не е добра идея,малката принцеса намираше пътя до покоите и не бяхме сгрешили. По някое време през нощта. Се чу как вратата се отваря и малки крачета тропат по мраморния под. Отворих очи и погледнах от страни. В малка бижамка,търкаща очи стоеше малката принцеса:
-Принцесо Айви,какво е този път?
Тя се приближи и вдигна ръце за да я взема. Вдигнах я и я сложих между нас:
-Дракуна иска да ме вземе...
Това бяха само глупостите на Ранго,той се вживяваше,като рицър,който бие дракони.
-Яснооо!
Върнете се в началото Go down
Алиса
Residents of the Еarth
Residents of the Еarth
Алиса


Брой мнения : 262
Reputation : 0
Join date : 26.04.2012
Age : 29
Местожителство : Англия

Кралството на крал Драго - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кралството на крал Драго   Кралството на крал Драго - Page 4 Icon_minitimeЧет Май 10, 2012 11:49 am

Ноща беше вълшебна както винаги,забравих какво всъщност бяхме говорили,забравих ревността си и графинята която спеше в покоите си,само аз и той, е и мабката принцеса която успяваше да се намърда в стаята при нас със историите на брат си за дракони и геройства
-Брат ти пак ли се изяви като герой мила моя
Баща и гушна и я сложи при нас
-Нали знаеш,те не съществуват ,това са само приказки
Върнете се в началото Go down
Khal Drogo
Residents of the Еarth
Residents of the Еarth
Khal Drogo


Брой мнения : 263
Reputation : 0
Join date : 26.04.2012

Кралството на крал Драго - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кралството на крал Драго   Кралството на крал Драго - Page 4 Icon_minitimeЧет Май 10, 2012 11:54 am

-Дам принца пак е успял да ти разкаже някоя история преди да легнете!
Поклатих глава я погалих по бузката:
-Не го слушай няма дракони. Аз ги убих преди да легна.
Засмях се:
-Макар,че онази ми прилича на същински дракон.
Малката ме погледна с големите си очи:
-А,не нищо,нищо малка принцесо. Нищо не съм казал.
Алиса ме разбра,какво исках да кажа,немеквах за вещицата на графинята.
Върнете се в началото Go down
Алиса
Residents of the Еarth
Residents of the Еarth
Алиса


Брой мнения : 262
Reputation : 0
Join date : 26.04.2012
Age : 29
Местожителство : Англия

Кралството на крал Драго - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кралството на крал Драго   Кралството на крал Драго - Page 4 Icon_minitimeЧет Май 10, 2012 11:56 am

-Моля ви милорд,ако не искате да сънувам кошмари спрете с това
Малката се успокои и се върна в стаята си,а аз се сгуших до него,бях уморена,бях възбудена,още успяваше да ме държи страстна по цяла нощ,да искам още и още
-Какво ще правим с онази жена
Върнете се в началото Go down
Khal Drogo
Residents of the Еarth
Residents of the Еarth
Khal Drogo


Брой мнения : 263
Reputation : 0
Join date : 26.04.2012

Кралството на крал Драго - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кралството на крал Драго   Кралството на крал Драго - Page 4 Icon_minitimeЧет Май 10, 2012 12:08 pm

-Ще я наблюдаваме и ще се опитаме,да я изгоним. Ако преди това народа не се надигне и не я изгори на клада.
Малката спеше,за това шепнех за да не ни чуе:
-Макар,че е по вероятно второто. Народа ми не обича вещици,е и ние си имаме,ама нашите са си наши.
Да нашите не се пипаха,защото бяха лечители и не вършеха лоши дела.
-Нека да поспим,утрото е по мъдро от вечерта.
Върнете се в началото Go down
Алиса
Residents of the Еarth
Residents of the Еarth
Алиса


Брой мнения : 262
Reputation : 0
Join date : 26.04.2012
Age : 29
Местожителство : Англия

Кралството на крал Драго - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кралството на крал Драго   Кралството на крал Драго - Page 4 Icon_minitimeЧет Май 10, 2012 12:10 pm

На клада?Боже това още ли се правеше,като дете майка ми бе разказвала истории за вещиците и как хората се борели срещу тях,но не знаех че е било истина
-Наистина ли биха я изгорили?
Явно да,милорд предложи да поспим,а и малката беше при нас
-Лека нощ милорд
Върнете се в началото Go down
Khal Drogo
Residents of the Еarth
Residents of the Еarth
Khal Drogo


Брой мнения : 263
Reputation : 0
Join date : 26.04.2012

Кралството на крал Драго - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кралството на крал Драго   Кралството на крал Драго - Page 4 Icon_minitimeЧет Май 10, 2012 12:43 pm

-Лека нощ кралице моя!
Целунах и двете си момичета,като ги завих добре,за да не им е студено. Обичах нея,децата си и. Такава обич не съществуваше. Малките също се разбираха е все още по детски му но големи караници нямаше. Събудих се рано,като станах. Погледнах двете си момичета. Те спяха,като ангелчета,вплели ръце един в друг. Малката бе лапнала пръста си и въздишаше тежко по някога. Май сънуваше нещо. Усмихнах се,защото ми се искаше да запечатам този миг.
Облякох се,като отидох в стаята с документите и започнах да преглеждам нещата. Тогава през вратата влезе графинята.
-Кралю вие сте станали? Като малък обичахте да спите дълго.
Погледнах я и се усмихнах:
-Да но като станеш крал нещата се променят.
Пак погледнах към документите. Тя се приближи дори прекалено близо,като бе от дясната ми страна:
-С какво се занимавате сега?
Потписах декрета и я погледнах:
-Кралски декрети.
Тя се опря на масивната маса:
-А,и какво беше...
Върнете се в началото Go down
Алиса
Residents of the Еarth
Residents of the Еarth
Алиса


Брой мнения : 262
Reputation : 0
Join date : 26.04.2012
Age : 29
Местожителство : Англия

Кралството на крал Драго - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кралството на крал Драго   Кралството на крал Драго - Page 4 Icon_minitimeЧет Май 10, 2012 12:52 pm

Бях заспала,спях спокойно,но по едно време сънувах кошмар.Тя беше в стаята ми,в леглото ми със съпруга ми и децата ми,вземаше ми всичко,а за стянах...нейна придворна.
Събудих се,бях седнала в леглото,а него го нямаше,детето спеше до мен сладко.Огледах се,беше светло сигурно бе в стаята с документите както винаги,щях да му занеса закуска и до поговорим.Облякох се и станах,взех поднос и тръгнах към него ,но щом отворих вратата и едва не го изпуснах,тя стоеше до него и говореха,беше се привела,а гърдети и едва не изкачаха от корсета й
-Извинете ме!
Излязох от стаята и затворих вратата с трясък лед себе си
Върнете се в началото Go down
Khal Drogo
Residents of the Еarth
Residents of the Еarth
Khal Drogo


Брой мнения : 263
Reputation : 0
Join date : 26.04.2012

Кралството на крал Драго - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кралството на крал Драго   Кралството на крал Драго - Page 4 Icon_minitimeЧет Май 10, 2012 1:01 pm

Тя беше изревнува и избяга,станах веднага. Тогава чух графинята:
-Оу съжалявам да не провалих нещо?
Не ми се говореше с нея за сега и не ме интересуваше. Догоних кралицата си,като я обгърнах с ръце:
-Кралице моя...
Обърнах я тя избягваше погледа ми не искаше да ме поглежда:
-Не е това,което си мислиш любима.
Върнете се в началото Go down
Алиса
Residents of the Еarth
Residents of the Еarth
Алиса


Брой мнения : 262
Reputation : 0
Join date : 26.04.2012
Age : 29
Местожителство : Англия

Кралството на крал Драго - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кралството на крал Драго   Кралството на крал Драго - Page 4 Icon_minitimeЧет Май 10, 2012 1:04 pm

Чух вратата след себе си,беше той,тръгна след мен,хвана ме преди покоите ми.Обгърна ме с ръце,сълзите напираха отново в очите ми,защо бях повярвала изобщо,ако нямаше нищо до сега щеше да я е прогонил,нямаше да е в стаята с него
-Нищо?От кога?Знам какво видях милорд,но вие сте в правото си да имате друга жена,аз не мога да направя нищо по въпроса...
Опитвах се да се измъкна но не можех,беше силен
-Пуснете ме!
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Кралството на крал Драго - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кралството на крал Драго   Кралството на крал Драго - Page 4 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Кралството на крал Драго
Върнете се в началото 
Страница 4 от 13Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 11, 12, 13  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Dark Light RPG BG Forum :: Dark Ligth World :: Земята :: Средновековието-
Идете на: