Dark Light RPG BG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dark Light RPG BG Forum


 
ИндексPortal*Последни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Гласувайте за форума!
Гласувай за мен в BGTop100.com
BGtop
Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Tyxo.bg counter
BgTopWeb.com - Класация на Българските топ сайтове
Посетете новия ни форум!
Latest topics
» Имението на Ван дер Удсън
Кралството на крал Драго - Page 2 Icon_minitimeСъб Юли 02, 2016 3:48 am by Оливия О'Браян

» Къщата в Сан Мориц
Кралството на крал Драго - Page 2 Icon_minitimeПет Юли 01, 2016 5:29 am by Майкъл

» Апартаментът
Кралството на крал Драго - Page 2 Icon_minitimeВто Мар 08, 2016 9:25 pm by Деймън Кларк

» Френското имения
Кралството на крал Драго - Page 2 Icon_minitimeПет Яну 10, 2014 8:03 pm by Дейвид

» Мол
Кралството на крал Драго - Page 2 Icon_minitimeПет Дек 13, 2013 8:20 pm by Симон Кларк

» Семейна консултация
Кралството на крал Драго - Page 2 Icon_minitimeПон Дек 09, 2013 9:07 pm by Деймън Кларк

» Резиденция Тюдор
Кралството на крал Драго - Page 2 Icon_minitimeСъб Дек 07, 2013 9:34 am by Дейвид

» Замъкът на Краля
Кралството на крал Драго - Page 2 Icon_minitimeНед Дек 01, 2013 12:59 pm by Амерал Венега

» Коръб 1
Кралството на крал Драго - Page 2 Icon_minitimeПет Ное 29, 2013 4:36 pm by Дейвид

Top posters
Деймън Кларк
Кралството на крал Драго - Page 2 Vote_lcapКралството на крал Драго - Page 2 Voting_barКралството на крал Драго - Page 2 Vote_rcap 
Амерал Венега
Кралството на крал Драго - Page 2 Vote_lcapКралството на крал Драго - Page 2 Voting_barКралството на крал Драго - Page 2 Vote_rcap 
Симон Кларк
Кралството на крал Драго - Page 2 Vote_lcapКралството на крал Драго - Page 2 Voting_barКралството на крал Драго - Page 2 Vote_rcap 
Дейвид
Кралството на крал Драго - Page 2 Vote_lcapКралството на крал Драго - Page 2 Voting_barКралството на крал Драго - Page 2 Vote_rcap 
Demon Of Passion
Кралството на крал Драго - Page 2 Vote_lcapКралството на крал Драго - Page 2 Voting_barКралството на крал Драго - Page 2 Vote_rcap 
Katherine
Кралството на крал Драго - Page 2 Vote_lcapКралството на крал Драго - Page 2 Voting_barКралството на крал Драго - Page 2 Vote_rcap 
Stefan_
Кралството на крал Драго - Page 2 Vote_lcapКралството на крал Драго - Page 2 Voting_barКралството на крал Драго - Page 2 Vote_rcap 
Майкъл
Кралството на крал Драго - Page 2 Vote_lcapКралството на крал Драго - Page 2 Voting_barКралството на крал Драго - Page 2 Vote_rcap 
Khal Drogo
Кралството на крал Драго - Page 2 Vote_lcapКралството на крал Драго - Page 2 Voting_barКралството на крал Драго - Page 2 Vote_rcap 
Алиса
Кралството на крал Драго - Page 2 Vote_lcapКралството на крал Драго - Page 2 Voting_barКралството на крал Драго - Page 2 Vote_rcap 
Free Counters
Free Counters

 

 Кралството на крал Драго

Go down 
2 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, ... 11, 12, 13  Next
АвторСъобщение
Алиса
Residents of the Еarth
Residents of the Еarth
Алиса


Брой мнения : 262
Reputation : 0
Join date : 26.04.2012
Age : 29
Местожителство : Англия

Кралството на крал Драго - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кралството на крал Драго   Кралството на крал Драго - Page 2 Icon_minitimeСря Май 02, 2012 1:57 pm

Не вярвах един мъж да се отнася с жена така,но сега като се замисля беше способе,нбях видяла в какво състояние се бе върнала Айя,как бе заченаладетето си
-Няма да говоря с него
Драго ме намести върху себе си,така чакана сладост,той усети,че има намеса в моите действия и не се поколеба да попита
-Една жена не издава тайните си милорд
Но той знаеше,беше спал с нея и тя също е използвала тези хитрини ,но нямаше да издам
-Не милорд,това остава наша тайна
Върнете се в началото Go down
Khal Drogo
Residents of the Еarth
Residents of the Еarth
Khal Drogo


Брой мнения : 263
Reputation : 0
Join date : 26.04.2012

Кралството на крал Драго - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кралството на крал Драго   Кралството на крал Драго - Page 2 Icon_minitimeСря Май 02, 2012 2:03 pm

-Ах,вие жените и малки тайни но без съвети от нея можехте да научите това от мен.
Надигнах се към ухото и,като го засмуках нежно и простенах в ушенцето и:
-Аз,бях готов да ви уча,стига вие да бяхте пожелали.
Целувах я страстно по врата,като нежно я захапвах. Беше ме побъркала,а и не се бяхме любили така от дълго време,защото се страхувах да не я нараня. Сега тя бе добре и можех да и се насладя.
Върнете се в началото Go down
Алиса
Residents of the Еarth
Residents of the Еarth
Алиса


Брой мнения : 262
Reputation : 0
Join date : 26.04.2012
Age : 29
Местожителство : Англия

Кралството на крал Драго - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кралството на крал Драго   Кралството на крал Драго - Page 2 Icon_minitimeСря Май 02, 2012 3:26 pm

Така е милорд можех от вас,но...исках да ви изненадам,да ви задоволявам без вие да ме учите..но съм сигурна,че има още на какво да ме научите
Той си играеше с мен,хапеше ухото ми,врата,целуваше ме диво,жадно,под водата докосваше тялото ми
-Милорд...
Върнете се в началото Go down
Khal Drogo
Residents of the Еarth
Residents of the Еarth
Khal Drogo


Брой мнения : 263
Reputation : 0
Join date : 26.04.2012

Кралството на крал Драго - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кралството на крал Драго   Кралството на крал Драго - Page 2 Icon_minitimeСря Май 02, 2012 4:50 pm

-Милейди!
Продължавах да се движа под нея,като я карах да стене,да се извива в мен,да се отпуска в тялото ми. Тогава внезапно станах,хванах я за дупето и я целувах диво. Оставих я на масата,като съборих някаква ваза но не можах да стигна до леглото. Задвижих се в нея бързо исках я исках я веднага исках да се излея в нея,имах нужда от това луд сливане.
Въпреки това се движех по сърцевината и,като я галех,за да може да свърши с мен. След като и двамата го направих ме бурно я вдигнах и я занесох до леглото,тя бе изморена,за това и двамата легнахме за да поспим.
Върнете се в началото Go down
Алиса
Residents of the Еarth
Residents of the Еarth
Алиса


Брой мнения : 262
Reputation : 0
Join date : 26.04.2012
Age : 29
Местожителство : Англия

Кралството на крал Драго - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кралството на крал Драго   Кралството на крал Драго - Page 2 Icon_minitimeСря Май 02, 2012 5:26 pm

Той ме вдигна и ме понесе из стаята,но не стигна до леглото,а ме остави на масата като бутна една ваза.Разтворих се отново за него,движех се докато не се изля отново в мен.Явно имаше нужда от това,а аз да го усетя ,да знам че е добре и готов..
Вече бяхме в леглото и време бе да поспим,бяхме уморени
Върнете се в началото Go down
Khal Drogo
Residents of the Еarth
Residents of the Еarth
Khal Drogo


Брой мнения : 263
Reputation : 0
Join date : 26.04.2012

Кралството на крал Драго - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кралството на крал Драго   Кралството на крал Драго - Page 2 Icon_minitimeЧет Май 03, 2012 9:17 am

Събудих се рано,тя ми помагаше подобаващо да преглътна загубата,сега бях много по добре. Целунах я по красивите устни и се насочих към ухото и за да я събудя,по най-хубавия начин.
-Събудете се милейди време е да се събудите.
Целувка по врата,а след това се изправих и започнах да се обличам.
-Ще трябва да подготвим неща за коронацията,както и да приемем няколко от делата на краля.
Върнете се в началото Go down
Алиса
Residents of the Еarth
Residents of the Еarth
Алиса


Брой мнения : 262
Reputation : 0
Join date : 26.04.2012
Age : 29
Местожителство : Англия

Кралството на крал Драго - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кралството на крал Драго   Кралството на крал Драго - Page 2 Icon_minitimeЧет Май 03, 2012 9:24 am

Усетих топла и нежна целувка,милите думи които ми прошепна,отворих очи и го видях над мен с лека усмивка,явно се чувстваше добре днес.Радвах се да мога да му помогна с възтановяването от загубата,обличаше се,днес бе ден в който трябваше да минем много задачи и да се подготвим за коронация
-От каквото имате нужда милорд
Върнете се в началото Go down
Khal Drogo
Residents of the Еarth
Residents of the Еarth
Khal Drogo


Брой мнения : 263
Reputation : 0
Join date : 26.04.2012

Кралството на крал Драго - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кралството на крал Драго   Кралството на крал Драго - Page 2 Icon_minitimeЧет Май 03, 2012 9:32 am

Всичко мина по план,бяхме коронясани за крал и кралица,а малкия ни син бе станал принц. Беше ми мъчно за него но трябваше да останем тук в двореца,нямаше как да се върнем сега в замъка. Когато минаха няколко месеца писахме на генерала и на Айя да дойдат и да доведат,малкия принц в двореца. И двамата нямахме търпение,щеше да е пораснал много.
Три дена бяхме,като на тръни,защото не знаехме дали пътя ще мине добре. Но когато видяхме конете слязохме долу веднага. Айя го държеше,той бе голямо дете,беше и тежък но се усмихваше. Първо го подаде на майка му,тя бе по не търпелива. Погалих го по главата:
-Благодаря ви,че го доведохте. Не бе същото без него.
Върнете се в началото Go down
Алиса
Residents of the Еarth
Residents of the Еarth
Алиса


Брой мнения : 262
Reputation : 0
Join date : 26.04.2012
Age : 29
Местожителство : Англия

Кралството на крал Драго - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кралството на крал Драго   Кралството на крал Драго - Page 2 Icon_minitimeЧет Май 03, 2012 9:36 am

Трябваше да останем в замъка след коронацията,но не можех да издържам без детето си.Постоянно питах за него,постоянно търсех утеха в съпруга си,а той не възразяваше.
Минаха три месеца и най-сетне получих известие,че пътуват към нас,беше радост за мен
-Време бе
Върнете се в началото Go down
Khal Drogo
Residents of the Еarth
Residents of the Еarth
Khal Drogo


Брой мнения : 263
Reputation : 0
Join date : 26.04.2012

Кралството на крал Драго - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кралството на крал Драго   Кралството на крал Драго - Page 2 Icon_minitimeЧет Май 03, 2012 9:43 am

Поех малкия принц,като го дигнах над главата си,той се засмя и разпери ръце,смееше се от сърце,и огря целия двор:
-Силния принц,смейте се огрейте целия двор.
След тягосната и тъжна загуба на баща ми и на краля,този малък принц само с един смях,само с лъчезарното си лице.
-Ще бъде достойна смяна някой ден!
Сложих го на раменете си,като той се хвана за главата ми:
-Хайде към троната зала!
Когато влязох до сложих на големия трон. Беше малък сръвнение с него. Но той се смееше и се радваше,че е център на внимание:
-Отива му нали?!
Върнете се в началото Go down
Алиса
Residents of the Еarth
Residents of the Еarth
Алиса


Брой мнения : 262
Reputation : 0
Join date : 26.04.2012
Age : 29
Местожителство : Англия

Кралството на крал Драго - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кралството на крал Драго   Кралството на крал Драго - Page 2 Icon_minitimeЧет Май 03, 2012 5:32 pm

Определено тронът му отиваше,все повече заприличваше на баща си в чертите,беше толкова пораснал,че едва го вдигах.А и напоследък отново ми прилошаваше,имах съмнението,че може би отново нася детето на краля
-Повече от колкото на вас,пошегувах се
За миг ми прималя,загубих равновесие и се подпрях на близката маса
-Милорд...
Върнете се в началото Go down
Khal Drogo
Residents of the Еarth
Residents of the Еarth
Khal Drogo


Брой мнения : 263
Reputation : 0
Join date : 26.04.2012

Кралството на крал Драго - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кралството на крал Драго   Кралството на крал Драго - Page 2 Icon_minitimeЧет Май 03, 2012 5:57 pm

Малкия стоеше на трона,когато кралицата се отдръпна и се подпря на масата,нещо и бе станало,защото бе пребледняла. Приближих се и я хванах,като казах на Айя да пази принца:
-Кралице моя,какво ви има.
Придърпах я към мен,като погалих лицето и:
-Ела те,ще излезем в градината,за да вземете въздух.
Хванах я,като тръгнахме към градината,поставих я на един стол,заповядах да и донесат вода. Принца също бе навън с нас Айя го бе изкарала на двора,да си пойграе.
Върнете се в началото Go down
Алиса
Residents of the Еarth
Residents of the Еarth
Алиса


Брой мнения : 262
Reputation : 0
Join date : 26.04.2012
Age : 29
Местожителство : Англия

Кралството на крал Драго - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кралството на крал Драго   Кралството на крал Драго - Page 2 Icon_minitimeЧет Май 03, 2012 6:03 pm

Хвана ме под ръка и ме изведе в градината,не знаеше какво ми е,а аз само подозирах,а може би бях сигурна..този път познавах симптомите,а и закъснявах доста с неразположението си
-Не се тревожете милорд,добре съм
Айя изведе принца навън с нас,а аз му се радвах толкова много
-Милодр..мисля че..отново ще ставате татко,на това се дължи прилошаването ми
Върнете се в началото Go down
Khal Drogo
Residents of the Еarth
Residents of the Еarth
Khal Drogo


Брой мнения : 263
Reputation : 0
Join date : 26.04.2012

Кралството на крал Драго - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кралството на крал Драго   Кралството на крал Драго - Page 2 Icon_minitimeЧет Май 03, 2012 6:15 pm

Премигнах бързо и клекнах до нея,като взех ръцете и в моите,започнах да ги целувам. Страхувах се от това но найстина бях щастлив:
-Кралице моя!
Целувах ръцете и и я гледах с радост:
-Това е огромна радост за мен,че ще бъда отново баща.
Погалих брадичката и:
-Ще останем тук и ще повикам най-добрите лечители,за да ти помогнат този път,ще се опитаме всичко да мине добре.
Върнете се в началото Go down
Алиса
Residents of the Еarth
Residents of the Еarth
Алиса


Брой мнения : 262
Reputation : 0
Join date : 26.04.2012
Age : 29
Местожителство : Англия

Кралството на крал Драго - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кралството на крал Драго   Кралството на крал Драго - Page 2 Icon_minitimeЧет Май 03, 2012 6:21 pm

Той се страхуваше и радваше едновременно,виждах го в очите в жестовете му
-Боговете и награждават милорд и щом отново искат да имаме дете,то е за добро и аз ще бъда добре
Искаше да останем тук,щеше да повика лекари и лечители да ме позят този път
-Не мисля,че ще има нужда
Върнете се в началото Go down
Khal Drogo
Residents of the Еarth
Residents of the Еarth
Khal Drogo


Брой мнения : 263
Reputation : 0
Join date : 26.04.2012

Кралството на крал Драго - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кралството на крал Драго   Кралството на крал Драго - Page 2 Icon_minitimeЧет Май 03, 2012 6:36 pm

Надигнах се,целунах устните. Радост бе единствената дума която най-добре описваше нещата:
-Вие сте най-красивия подарък,който боговете ми пратиха. Или по скоро,аз си бях откраднал.
Галех брадичката и:
-Трябва да пренеса дарове на богинята,за да и благодаря за вас,за детето и за онова което,чакаме.
Малкия тичаше по градината весел,още краката не го слушаха и падаше от време на време:
-Как мислиш време ли е да го качим на кон?
Върнете се в началото Go down
Алиса
Residents of the Еarth
Residents of the Еarth
Алиса


Брой мнения : 262
Reputation : 0
Join date : 26.04.2012
Age : 29
Местожителство : Англия

Кралството на крал Драго - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кралството на крал Драго   Кралството на крал Драго - Page 2 Icon_minitimeЧет Май 03, 2012 6:40 pm

-Вие откраднахте милорд,но боговете смириха това непекорно дете ,за да бъде ваша съпруга
Той благодареше по свой начин на боговете,а аз ..бях благодарна на съдбата.
Малкия още се мъчеше да ходи,но бе така сладък,че не можех да откъсна очи,а сега още едно
-Не милорд,никакви коне още
Върнете се в началото Go down
Khal Drogo
Residents of the Еarth
Residents of the Еarth
Khal Drogo


Брой мнения : 263
Reputation : 0
Join date : 26.04.2012

Кралството на крал Драго - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кралството на крал Драго   Кралството на крал Драго - Page 2 Icon_minitimeЧет Май 03, 2012 6:45 pm

-Един голям черен жребец!
Засмях се,сядайки до нея но държах ръката:
-Не се страхувайте кралице моя,още е малък но за него,ще има един хубав кон.
Слугите го бяха обградили и си играеха с него:
-Още от сега печели женското внимание,е сега е сладък но след време нито една няма да го забрави.
Засмях се,голямо бъдеще го чакаше това дете,още малък но можеше да носи цяло кралство.
Върнете се в началото Go down
Алиса
Residents of the Еarth
Residents of the Еarth
Алиса


Брой мнения : 262
Reputation : 0
Join date : 26.04.2012
Age : 29
Местожителство : Англия

Кралството на крал Драго - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кралството на крал Драго   Кралството на крал Драго - Page 2 Icon_minitimeЧет Май 03, 2012 6:51 pm

Краля искаше да ме поболее с конете
-Моля ви,не пред мен или ще стане трагедия,още е много малък
Но той ме успокои,че след време не сега.Малкия се радваше на засилено внимание от женската част от придворните в двора,определено щеше да е като баща си
-Прилича на някого
Върнете се в началото Go down
Khal Drogo
Residents of the Еarth
Residents of the Еarth
Khal Drogo


Брой мнения : 263
Reputation : 0
Join date : 26.04.2012

Кралството на крал Драго - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кралството на крал Драго   Кралството на крал Драго - Page 2 Icon_minitimeЧет Май 03, 2012 7:03 pm

-А,не не,чара си е наследил от майка си. Тези очи не са мой,а ваши!
Поклатих глава но се усмихнах чаровно:
-Чудя се дали този път,ще си имаме момиче,сигурно ще има вашата красота и тогава,сигурно ще обезглавим цяла дузина мъже.
Облегнах се назад на стола.
-Нахранете принца сигурно пътя е бил дълъг.
Върнете се в началото Go down
Алиса
Residents of the Еarth
Residents of the Еarth
Алиса


Брой мнения : 262
Reputation : 0
Join date : 26.04.2012
Age : 29
Местожителство : Англия

Кралството на крал Драго - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кралството на крал Драго   Кралството на крал Драго - Page 2 Icon_minitimeПет Май 04, 2012 8:32 am

Исках да е момиче,но и не исках,понякога се чудех защо жените имаме тази съдба..Когато се омъжих се молех да имам синове,за да нямат дъщерите ми съдба като моята,но сега не бе така...Не бих позволила баща и да я омъжи на сила,е а можи би да за да види истинско щастие,но само ако попадне на мъж като баща си
-Каквото боговете са решили милорд,аз се радвам на каквото и да е,щом е ваше ...
Върнете се в началото Go down
Khal Drogo
Residents of the Еarth
Residents of the Еarth
Khal Drogo


Брой мнения : 263
Reputation : 0
Join date : 26.04.2012

Кралството на крал Драго - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кралството на крал Драго   Кралството на крал Драго - Page 2 Icon_minitimeПет Май 04, 2012 8:41 am

Погалих бузите и с опакото на пръстите и и се усмихнах,беше най-красивото богатство което имах,и всеки ден щях да благодаря за него. За прекрасната си съпруга:
-Права сте кралице моя.
Изправих се веднага след това и отидох при сина си,като го вдигнах високо над главата си. Засмя се весело,като сложи ръце на лицето ми:
-Принца на цяло кралство,наследника мой!
Минаваха дните в радост и в спокойствие,бяхме празнува ли една година от рождението на принца,а след това чакахме кралицата да роди. Бе станала огромна,докторите нямаха обяснение,защо бе толкова голям корема и,съмняваха се но се надяваха съмненията да са хубави. Носеха и само хубава храна и имаше винаги лечител около нея.
Върнете се в началото Go down
Алиса
Residents of the Еarth
Residents of the Еarth
Алиса


Брой мнения : 262
Reputation : 0
Join date : 26.04.2012
Age : 29
Местожителство : Англия

Кралството на крал Драго - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кралството на крал Драго   Кралството на крал Драго - Page 2 Icon_minitimeПет Май 04, 2012 8:46 am

Месеците минаваха,синът ни навърши годинка,а около мен се суетяхалечители и придворни,бях станала огромна и това учуди всички,дори мен самата.
Вече ми бе писнало да лежа,но искаха да са сигурни че съм добре,въпреки,че нямах оплаквания като с първата бременност,тази огромна топка в която се бях превърнала озадачаваше всички
-Няма ли да се свършва вече?
Върнете се в началото Go down
Khal Drogo
Residents of the Еarth
Residents of the Еarth
Khal Drogo


Брой мнения : 263
Reputation : 0
Join date : 26.04.2012

Кралството на крал Драго - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кралството на крал Драго   Кралството на крал Драго - Page 2 Icon_minitimeПет Май 04, 2012 9:18 am

Влязох ме с малкия принц който цял ден говореше само и единствено за майка си. Най сетне му разреших но под мой надзор. Малкия веднага се покачи на леглото на майка си и я прегърна през врата:
-Мами!
Вече казваше по някоя дума. Седнах на леглото до тях и я целунах по устните нежно:
-Как е моята ралица днес?
Преминах по корема и с ръка той бе просто внушителен:
-Явно няма да е момиченце кралице моя,явно пак,ще си имаме момченце.
Върнете се в началото Go down
Алиса
Residents of the Еarth
Residents of the Еarth
Алиса


Брой мнения : 262
Reputation : 0
Join date : 26.04.2012
Age : 29
Местожителство : Англия

Кралството на крал Драго - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кралството на крал Драго   Кралството на крал Драго - Page 2 Icon_minitimeПет Май 04, 2012 9:21 am

В стаята влязоха краля и моя малък принц,който веднага се метна на леглото с думата мами на уста
-Моите съкровища
Краля ме глезеше доста често,на за по интимни ласки не можех и да мисля в това си състояние,нищо че вдеси негов допир ме влудяваше
-Добре милорд,но все пак това тежи
Нямаше значение какво е стига да не ме измъчи отново
-Каквото е рекъл бог милорд,но искам вече да стана от това легло...
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Кралството на крал Драго - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кралството на крал Драго   Кралството на крал Драго - Page 2 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Кралството на крал Драго
Върнете се в началото 
Страница 2 от 13Иди на страница : Previous  1, 2, 3, ... 11, 12, 13  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Dark Light RPG BG Forum :: Dark Ligth World :: Земята :: Средновековието-
Идете на: