Dark Light RPG BG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dark Light RPG BG Forum


 
ИндексPortal*Последни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Гласувайте за форума!
Гласувай за мен в BGTop100.com
BGtop
Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Tyxo.bg counter
BgTopWeb.com - Класация на Българските топ сайтове
Посетете новия ни форум!
Latest topics
» Имението на Ван дер Удсън
Кралството на крал Драго - Page 11 Icon_minitimeСъб Юли 02, 2016 3:48 am by Оливия О'Браян

» Къщата в Сан Мориц
Кралството на крал Драго - Page 11 Icon_minitimeПет Юли 01, 2016 5:29 am by Майкъл

» Апартаментът
Кралството на крал Драго - Page 11 Icon_minitimeВто Мар 08, 2016 9:25 pm by Деймън Кларк

» Френското имения
Кралството на крал Драго - Page 11 Icon_minitimeПет Яну 10, 2014 8:03 pm by Дейвид

» Мол
Кралството на крал Драго - Page 11 Icon_minitimeПет Дек 13, 2013 8:20 pm by Симон Кларк

» Семейна консултация
Кралството на крал Драго - Page 11 Icon_minitimeПон Дек 09, 2013 9:07 pm by Деймън Кларк

» Резиденция Тюдор
Кралството на крал Драго - Page 11 Icon_minitimeСъб Дек 07, 2013 9:34 am by Дейвид

» Замъкът на Краля
Кралството на крал Драго - Page 11 Icon_minitimeНед Дек 01, 2013 12:59 pm by Амерал Венега

» Коръб 1
Кралството на крал Драго - Page 11 Icon_minitimeПет Ное 29, 2013 4:36 pm by Дейвид

Top posters
Деймън Кларк
Кралството на крал Драго - Page 11 Vote_lcapКралството на крал Драго - Page 11 Voting_barКралството на крал Драго - Page 11 Vote_rcap 
Амерал Венега
Кралството на крал Драго - Page 11 Vote_lcapКралството на крал Драго - Page 11 Voting_barКралството на крал Драго - Page 11 Vote_rcap 
Симон Кларк
Кралството на крал Драго - Page 11 Vote_lcapКралството на крал Драго - Page 11 Voting_barКралството на крал Драго - Page 11 Vote_rcap 
Дейвид
Кралството на крал Драго - Page 11 Vote_lcapКралството на крал Драго - Page 11 Voting_barКралството на крал Драго - Page 11 Vote_rcap 
Demon Of Passion
Кралството на крал Драго - Page 11 Vote_lcapКралството на крал Драго - Page 11 Voting_barКралството на крал Драго - Page 11 Vote_rcap 
Katherine
Кралството на крал Драго - Page 11 Vote_lcapКралството на крал Драго - Page 11 Voting_barКралството на крал Драго - Page 11 Vote_rcap 
Stefan_
Кралството на крал Драго - Page 11 Vote_lcapКралството на крал Драго - Page 11 Voting_barКралството на крал Драго - Page 11 Vote_rcap 
Майкъл
Кралството на крал Драго - Page 11 Vote_lcapКралството на крал Драго - Page 11 Voting_barКралството на крал Драго - Page 11 Vote_rcap 
Khal Drogo
Кралството на крал Драго - Page 11 Vote_lcapКралството на крал Драго - Page 11 Voting_barКралството на крал Драго - Page 11 Vote_rcap 
Алиса
Кралството на крал Драго - Page 11 Vote_lcapКралството на крал Драго - Page 11 Voting_barКралството на крал Драго - Page 11 Vote_rcap 
Free Counters
Free Counters

 

 Кралството на крал Драго

Go down 
2 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13  Next
АвторСъобщение
Khal Drogo
Residents of the Еarth
Residents of the Еarth
Khal Drogo


Брой мнения : 263
Reputation : 0
Join date : 26.04.2012

Кралството на крал Драго - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кралството на крал Драго   Кралството на крал Драго - Page 11 Icon_minitimeСъб Май 26, 2012 10:09 am

-Трябва да решиш перличке моя,имаш много кандидати.
Листите чакаха да бъдат погледнати имаше и портрети нарисувани от художници но чакаха нея да бъдат видени:
-Погледни ги,ще поканим избранижите...
Поех си дълбоко въздух беше ми тежко да я омъжа за някой. Искаше ми се да остане при мен в замъка и никога да не о напусне,но това щеше да бъде ужасно жестоко. Нямаше да има деца,а ние нямаше да имаме внуци:
-Да кралю ще ги погледна но не бързам.
Поклатих глава и въздъхнах с облекчение,още нямаше да ни напусне.
Върнете се в началото Go down
Алиса
Residents of the Еarth
Residents of the Еarth
Алиса


Брой мнения : 262
Reputation : 0
Join date : 26.04.2012
Age : 29
Местожителство : Англия

Кралството на крал Драго - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кралството на крал Драго   Кралството на крал Драго - Page 11 Icon_minitimeСъб Май 26, 2012 10:16 am

Баща и си отдъхваше винаги щом тя откажеше да види някой кандидат жених,но бе време,не биваше да отлага,такива бяха традициите,дори Ранго имаше идея за кого ще се жени,макар още да му бе рано за трона..
-Не се бави мила,традицията повеява скоро да се омъжиш,ако не е по твой избор..дори не искам да гоказвам но тогава ние трябва да изберем
Върнете се в началото Go down
Khal Drogo
Residents of the Еarth
Residents of the Еarth
Khal Drogo


Брой мнения : 263
Reputation : 0
Join date : 26.04.2012

Кралството на крал Драго - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кралството на крал Драго   Кралството на крал Драго - Page 11 Icon_minitimeСъб Май 26, 2012 10:24 am

Тя се оттегли с купчината кандидати но аз бях отделил един,който ми харесваше,който смятах за достоен но исках да се съветвам с кралицата. Подадох го,като подадох и черната скица.
-Принц Афред Содели от твоя край близо до едновремешните земи на баща ти. Чух че е добър в бой,силен,смел,богат и умен,малко по голям от нея,с 5 години.
Погледнах я не знаех дали,ще одобри:
-Нека го поканим без да му казваме за това,ще му пишем,че е кралска покана,мисля че двамата,ще се харесат и щом се оттеглим в замъка,ще е само на 1 ден от нас.
Върнете се в началото Go down
Алиса
Residents of the Еarth
Residents of the Еarth
Алиса


Брой мнения : 262
Reputation : 0
Join date : 26.04.2012
Age : 29
Местожителство : Англия

Кралството на крал Драго - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кралството на крал Драго   Кралството на крал Драго - Page 11 Icon_minitimeНед Май 27, 2012 10:37 am

Краля имаше нещо впредвид и на мен ми допадна като кандидат,мисля че и на малкото ми съкровище също
-Идеята е добра,не казвайте и на нея,нека не знае ,че срещата е нагласена или ще е скиптично настроена към него
Краля май одобри и тази идея,харесваше ми че е близо до земите ни
Върнете се в началото Go down
Khal Drogo
Residents of the Еarth
Residents of the Еarth
Khal Drogo


Брой мнения : 263
Reputation : 0
Join date : 26.04.2012

Кралството на крал Драго - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кралството на крал Драго   Кралството на крал Драго - Page 11 Icon_minitimeНед Май 27, 2012 11:01 am

-Естествено или ще избяга или ще го предизвика на дуел и ще го победи позорно,та ще си тръгне от замъка.
Поклатих глава и се засмях,имахме най-твърдоглавата малка перличка,обичах си я такава приличаше на мен и на майка си. Облегнах се на зад и хванах ръката на съпругата си:
-Дано нещата вървят добре,дано да е наистина достоен.
Целунах ръката,като се изправих и тръгнах,за да напиша писмо до една седмица,щеше да е тук.
Върнете се в началото Go down
Алиса
Residents of the Еarth
Residents of the Еarth
Алиса


Брой мнения : 262
Reputation : 0
Join date : 26.04.2012
Age : 29
Местожителство : Англия

Кралството на крал Драго - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кралството на крал Драго   Кралството на крал Драго - Page 11 Icon_minitimeНед Май 27, 2012 11:03 am

Това наистина го очаквах от дъщеря си,определено беше способна да победи и изгони някой рицар,дано този само проумее качеството и и не се изплаши от това,всъщност точно това щеше да я плени в него ,а и надявах се него в нея
-Имам идея,да организираме турнир,нека тя участва,мисля че това би спомогнало двамата да се опознаят и ...да се харесат?Какво ще кажете?
Върнете се в началото Go down
Khal Drogo
Residents of the Еarth
Residents of the Еarth
Khal Drogo


Брой мнения : 263
Reputation : 0
Join date : 26.04.2012

Кралството на крал Драго - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кралството на крал Драго   Кралството на крал Драго - Page 11 Icon_minitimeНед Май 27, 2012 11:12 am

-Добре един турнир на трето бой,езда,лък и меч. Четох че е добър с лакът,това ще и хареса.
Пуснахме декрет и хора полека полека започваха да се събират,както и няколко графа но тях ги изгонихме в лятната вила,а принца дойде. Беше найстина красив,картината бледнееше пред него. А,дори не бяхме очаквали,че е силен и невероятно възпитан.
Бяхме в голямата зала,когато той бе пристигнал. Дойде поклони се и каза:
-Добър ден кралю,благодаря ви че ме поканихте.
Върнете се в началото Go down
Алиса
Residents of the Еarth
Residents of the Еarth
Алиса


Брой мнения : 262
Reputation : 0
Join date : 26.04.2012
Age : 29
Местожителство : Англия

Кралството на крал Драго - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кралството на крал Драго   Кралството на крал Драго - Page 11 Icon_minitimeНед Май 27, 2012 11:15 am

Младежа бе наистина оарователен,добре възпитан
-Чест е да ни гостувате принце!
Дъщеря ми стоеше от едната ми страна и гледаше младежите които щяха да участват в турнира,очаквах да поиска разрешение и тя да участва
-Моля ви мамо,татко,нека участвам и аз -но забелязах погледа и който изучаваше гостът ни
-Миличка това е за мъже - усмихнах се и погледнах баща и,той къщо се усмихваше,очаквахме това,но трябваше той да и даде разрешение
Върнете се в началото Go down
Khal Drogo
Residents of the Еarth
Residents of the Еarth
Khal Drogo


Брой мнения : 263
Reputation : 0
Join date : 26.04.2012

Кралството на крал Драго - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кралството на крал Драго   Кралството на крал Драго - Page 11 Icon_minitimeНед Май 27, 2012 11:28 am

-Недей принцесе моя не бива да участваш. Това е мъжко съревнование и,ще накараш мъжете да бъдат сниходителни към теб и ще те оставят да победиш. Никой мъж не иска да бие момиче.
Погледнах я искаше да участва но това нямаше да стане:
-Ти ще бъдеш тази която ще гледа дали се следват правилата и ти ще наградиш победителя,така става ли?
Върнете се в началото Go down
Алиса
Residents of the Еarth
Residents of the Еarth
Алиса


Брой мнения : 262
Reputation : 0
Join date : 26.04.2012
Age : 29
Местожителство : Англия

Кралството на крал Драго - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кралството на крал Драго   Кралството на крал Драго - Page 11 Icon_minitimeНед Май 27, 2012 11:31 am

За едно беше прав,щяха да я оставят да победи,но лукавия и поглед ми подсказваше,че тя вече има идея
-Не татко,исакам да се докажа,моля ви,никой няма да знае че съм момиче,ще прибера косите си,ще бъда с ризница,няма да ме наранят!
Виждах хъсът и,но не можех да кажа нищо,дори не исках да изказвам мнение,защото щеше да се хване за него илида си разсърди,само баща и щеше да вземе решение
Върнете се в началото Go down
Khal Drogo
Residents of the Еarth
Residents of the Еarth
Khal Drogo


Брой мнения : 263
Reputation : 0
Join date : 26.04.2012

Кралството на крал Драго - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кралството на крал Драго   Кралството на крал Драго - Page 11 Icon_minitimeНед Май 27, 2012 11:39 am

-Не,казах няма да понеса да те прострелят или съборят от коня.
Ококорих се очаквах да иска но не очаквах,до толкова да е готова,за това просто бях в шок:
-Не и бях окочателен,няма да участвате в двубоя по никаква причина или колкото и да ме молите. Няма да рискувам живота ви.
Свих ядосано вежди,а това бе признак,че ме е ядосала:
-Искам да знам ясен ли бях?
Върнете се в началото Go down
Алиса
Residents of the Еarth
Residents of the Еarth
Алиса


Брой мнения : 262
Reputation : 0
Join date : 26.04.2012
Age : 29
Местожителство : Англия

Кралството на крал Драго - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кралството на крал Драго   Кралството на крал Драго - Page 11 Icon_minitimeНед Май 27, 2012 11:46 am

Тя май се стресна и се укроти,знаеше че с баща си не бива да спори
-Да татко
Помилвах я,беше време да се приготвим за двубоя,да ги наблюдаваме от страни
-Ела мила моя,да се преоблечем,да те приготвим
обърнах се към него беше ядосан,май имаше нужда от успокоение,върнах се за миг и го дарих с целувка
-Не се ядойсвайте
Върнете се в началото Go down
Khal Drogo
Residents of the Еarth
Residents of the Еarth
Khal Drogo


Брой мнения : 263
Reputation : 0
Join date : 26.04.2012

Кралството на крал Драго - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кралството на крал Драго   Кралството на крал Драго - Page 11 Icon_minitimeНед Май 27, 2012 11:56 am

Двамата ми сина бяха до мен:
-Не бяхте ли прекалено строг с нея,вярваме че ще се справи и никой няма да разбере,ако трябва ние,ще участваме,за да я пазим.
Въздъхнах дълбоко,главата ми,щеше да се пръсне и то на максимум:
-Каже те ми,толкова ли лош съм бил,че ми късате нервите.
Ранго сложи ръка на рамото ми:
-Няма да пострада обещавам ви татко!
Издишах злобно и казах:
-И двамата,ще отговаряте,ако и се случи нещо,вървете и кажете,че ще участва. Но все едно нищо не знам и нямам общо с това,ясно ли е,не искам да знае,че съм разрешил,щом съм забранил.
Поклониха се и тръгнаха към нея:
-Хайде сестричке да те подготвим за три боя,трябва да ви научим как да се държите като мъж,за да не разбере баща ни.
Намигнаха на майка си зад гърба на Ан,за да разбере,че баща им знаеше.
Върнете се в началото Go down
Алиса
Residents of the Еarth
Residents of the Еarth
Алиса


Брой мнения : 262
Reputation : 0
Join date : 26.04.2012
Age : 29
Местожителство : Англия

Кралството на крал Драго - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кралството на крал Драго   Кралството на крал Драго - Page 11 Icon_minitimeНед Май 27, 2012 12:36 pm

Когато момчетата дойдоха и казаха,че тя ще участва Ан едва не изпищя,а аз гледах изненадано,правеха го зад гърба на баща им,или просто тя не биваше да знае ,че той знае.
-Вървете!
Засмях се когато ми намигнаха,ясно,успяли са да го убедят,това беше добре,отидох при него,а той направо кипеше,беше едновременно притеснен и ядосан
-Спокойно милорд,те ще я пазят!
Върнете се в началото Go down
Khal Drogo
Residents of the Еarth
Residents of the Еarth
Khal Drogo


Брой мнения : 263
Reputation : 0
Join date : 26.04.2012

Кралството на крал Драго - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кралството на крал Драго   Кралството на крал Драго - Page 11 Icon_minitimeНед Май 27, 2012 12:46 pm

-Не съм спокоен,не мога да не и угодя,а като и угодя се ядосвам,че я глезя. Сега ако пострада,аз ще ги накажа и двамата,а принцесата,ще затворя в кулата.
Нямаше да го направя но кипях от вътре. Севих пръст и го прехапах,бях ужасно гневен.
След обет,започваше състезанието с коната езда,щяха да се напреврват:
-По дяволите!
Бяхме излезли на двора,като чакахме всички да дойдат,бяха в доспехи. Наведох се към кралицата и казах:
-Ще пострада с тези доспехи.
Върнете се в началото Go down
Алиса
Residents of the Еarth
Residents of the Еarth
Алиса


Брой мнения : 262
Reputation : 0
Join date : 26.04.2012
Age : 29
Местожителство : Англия

Кралството на крал Драго - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кралството на крал Драго   Кралството на крал Драго - Page 11 Icon_minitimeНед Май 27, 2012 12:49 pm

-Стига милорд,тя е добра и ще бъде добре,а и няма да има нужда от това,имайте им малко доверие
Виждах колко нервен е опитвах да го усмиря,но май докато не я види че е добре няма да се кротяса
-Спокойно!
Бяхме на вън под кралската шатра,виждах я,тя не смееше да погледне да не би баща и да я види
-Няма да се нарани,язди по-добре и от вас
Върнете се в началото Go down
Khal Drogo
Residents of the Еarth
Residents of the Еarth
Khal Drogo


Брой мнения : 263
Reputation : 0
Join date : 26.04.2012

Кралството на крал Драго - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кралството на крал Драго   Кралството на крал Драго - Page 11 Icon_minitimeНед Май 27, 2012 1:00 pm

Погледнах я като свих очи,това малко ме обиждаше но въпреки това гледах принцесата и принца,който бяха един до друг. Синовете ми ги нямаше но бяха скрити по терена,за да я пазят. Никой не знаеше,че не участва:
-Добър ден храбри войни,нека двубоя да бъде честен и нека по добрия от вас да победи!
След това лека пауза,бяха готови:
-Начало!
Върнете се в началото Go down
Алиса
Residents of the Еarth
Residents of the Еarth
Алиса


Брой мнения : 262
Reputation : 0
Join date : 26.04.2012
Age : 29
Местожителство : Англия

Кралството на крал Драго - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кралството на крал Драго   Кралството на крал Драго - Page 11 Icon_minitimeНед Май 27, 2012 1:03 pm

През цялото време държах ръката му,боях се при най-лекия удар той да не скочи като уплашен и да я унизи,но тя се справяше отлично,дори с принца до себе си,а синовете ми скрити някъде,очаквах поне още един от тях да участвауно не
-Виждате ли справя се
Върнете се в началото Go down
Khal Drogo
Residents of the Еarth
Residents of the Еarth
Khal Drogo


Брой мнения : 263
Reputation : 0
Join date : 26.04.2012

Кралството на крал Драго - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кралството на крал Драго   Кралството на крал Драго - Page 11 Icon_minitimeНед Май 27, 2012 1:07 pm

Принца обаче беше много по добър,яздеше пред нея,а тя зад него. Очевадно не знаеше,че тя е принцесата иначе сигурно,щеше да я остави да победи:
-Той,ще я бие,така не трябва,тя ще го намрази,че е победил.
Измърморих аз:
-Да му кажем...
Но тя ме хвана принцесата се опитваше да го настигне но не успяваше. Той бе наистина с много добър кон.
Върнете се в началото Go down
Алиса
Residents of the Еarth
Residents of the Еarth
Алиса


Брой мнения : 262
Reputation : 0
Join date : 26.04.2012
Age : 29
Местожителство : Англия

Кралството на крал Драго - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кралството на крал Драго   Кралството на крал Драго - Page 11 Icon_minitimeНед Май 27, 2012 1:09 pm

-Не,оставете,не бива да я разкривате ,ще намрази вас за това че сте я унижили така
Държах го,познавах момичето си,знаеше кога са по-добри от нея,а и имаше още кръгове,не биваше да я подценява така
-има време,ездата не и е силна,но с меча е доста добра,вярвам че ще го бие,може би и с лъка
Върнете се в началото Go down
Khal Drogo
Residents of the Еarth
Residents of the Еarth
Khal Drogo


Брой мнения : 263
Reputation : 0
Join date : 26.04.2012

Кралството на крал Драго - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кралството на крал Драго   Кралството на крал Драго - Page 11 Icon_minitimeНед Май 27, 2012 1:14 pm

-Не с лъка не може,той е много добър с лъкът. Меко казано е добър,не напразно му се носи славата на точния лък.
Малко остана,тя пришпорваше коня но коня на принца бе много гъвкав,рядко се случваше такъв кон но се движеше с цялото си тяло. За това беше много бърз. Над мина я и присвих очи:
-Сигурно е гневна!
Станах и ракоплясках:
-Браво принц Хенри,печелите първия тур. Десетимата който са след принца остават на втори тур. Тур с мечове,починете си,довечера ще има пир.
Върнете се в началото Go down
Алиса
Residents of the Еarth
Residents of the Еarth
Алиса


Брой мнения : 262
Reputation : 0
Join date : 26.04.2012
Age : 29
Местожителство : Англия

Кралството на крал Драго - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кралството на крал Драго   Кралството на крал Драго - Page 11 Icon_minitimeНед Май 27, 2012 1:18 pm

Тя бе победена,но видях очите и ,беше доволна,това ме правеше горда,тя знаеше кога е загубила,братята и не веднъж я бяха побеждавали,в началото се гневеше,но научи че не можеш да си първи във всичко особено ако си жена в мъжки свят
-Браво принце,добро състезание
Той се поклони,с нея си стиснаха ръцете,видях как го загледа,беше пленена.
Малко преди пира дотича при мен
-Майко,той ...красив е ,но утре ще го победя,дали татко би го одобрил майко?Дали е достоен за мен
-Не знам мила моя!Мислех,че си гневна за загубата
-Не майко,така ще си мисли и утре ,когато го победя
Върнете се в началото Go down
Khal Drogo
Residents of the Еarth
Residents of the Еarth
Khal Drogo


Брой мнения : 263
Reputation : 0
Join date : 26.04.2012

Кралството на крал Драго - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кралството на крал Драго   Кралството на крал Драго - Page 11 Icon_minitimeНед Май 27, 2012 1:27 pm

Принца бе на масата но не пиеше вино за да е готов за утре. Не знаеше,че срещу себе си,ще има най-добрата в меча или по скоро,най-добрия с меча. Така поне той си мислеше. Но въпреки това принцесата не се появи.
Кралицата също бе някъде,мразех,женските тайни. Двамата ми сина седнаха до мен:
-Никой нищо не знае нали?
Тя кимнаха:
-Утре бой с шпаги,за да имат предпазни костюми за да не я разкрие. Тя е много добра,ще успее да го победи.
Върнете се в началото Go down
Алиса
Residents of the Еarth
Residents of the Еarth
Алиса


Брой мнения : 262
Reputation : 0
Join date : 26.04.2012
Age : 29
Местожителство : Англия

Кралството на крал Драго - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кралството на крал Драго   Кралството на крал Драго - Page 11 Icon_minitimeНед Май 27, 2012 1:37 pm

-Не татко,не го правете,ще се усети,ако е със шпаги ще знае,че сте вие,че сте знаели и така искате да я улестинте...Тя ще се справи,знаем каква е ,били сме се с нея
Те всячески опитваха да убедят баща им,а аз останах с нея
-Хайде мила,да отидем там,не бива да се криеш,облечи нещо хубаво и ела при нас на масата,поздрави противниците си,така че да не знаят за теб
Върнете се в началото Go down
Khal Drogo
Residents of the Еarth
Residents of the Еarth
Khal Drogo


Брой мнения : 263
Reputation : 0
Join date : 26.04.2012

Кралството на крал Драго - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кралството на крал Драго   Кралството на крал Драго - Page 11 Icon_minitimeНед Май 27, 2012 1:44 pm

-По дяволите!
Изругах но се усмихнах. Взех си бокала,като отпих от него. Принц Хенри седна до мен и ме попита нещо:
-Кралю,къде е принцесата,ще се радвам да я видя,казват,че е много красива?!
Явно я харесваше и искаше да я види,само да знаеше,че я е победил,друга песен,щеше да запее:
-Мисля,че ще дойде скоро с майка си...
Или се надявах да дойде така.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Кралството на крал Драго - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кралството на крал Драго   Кралството на крал Драго - Page 11 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Кралството на крал Драго
Върнете се в началото 
Страница 11 от 13Иди на страница : Previous  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Dark Light RPG BG Forum :: Dark Ligth World :: Земята :: Средновековието-
Идете на: