Dark Light RPG BG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dark Light RPG BG Forum


 
ИндексPortal*Последни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Гласувайте за форума!
Гласувай за мен в BGTop100.com
BGtop
Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Tyxo.bg counter
BgTopWeb.com - Класация на Българските топ сайтове
Посетете новия ни форум!
Latest topics
» Имението на Ван дер Удсън
Кралството на крал Драго - Page 13 Icon_minitimeСъб Юли 02, 2016 3:48 am by Оливия О'Браян

» Къщата в Сан Мориц
Кралството на крал Драго - Page 13 Icon_minitimeПет Юли 01, 2016 5:29 am by Майкъл

» Апартаментът
Кралството на крал Драго - Page 13 Icon_minitimeВто Мар 08, 2016 9:25 pm by Деймън Кларк

» Френското имения
Кралството на крал Драго - Page 13 Icon_minitimeПет Яну 10, 2014 8:03 pm by Дейвид

» Мол
Кралството на крал Драго - Page 13 Icon_minitimeПет Дек 13, 2013 8:20 pm by Симон Кларк

» Семейна консултация
Кралството на крал Драго - Page 13 Icon_minitimeПон Дек 09, 2013 9:07 pm by Деймън Кларк

» Резиденция Тюдор
Кралството на крал Драго - Page 13 Icon_minitimeСъб Дек 07, 2013 9:34 am by Дейвид

» Замъкът на Краля
Кралството на крал Драго - Page 13 Icon_minitimeНед Дек 01, 2013 12:59 pm by Амерал Венега

» Коръб 1
Кралството на крал Драго - Page 13 Icon_minitimeПет Ное 29, 2013 4:36 pm by Дейвид

Top posters
Деймън Кларк
Кралството на крал Драго - Page 13 Vote_lcapКралството на крал Драго - Page 13 Voting_barКралството на крал Драго - Page 13 Vote_rcap 
Амерал Венега
Кралството на крал Драго - Page 13 Vote_lcapКралството на крал Драго - Page 13 Voting_barКралството на крал Драго - Page 13 Vote_rcap 
Симон Кларк
Кралството на крал Драго - Page 13 Vote_lcapКралството на крал Драго - Page 13 Voting_barКралството на крал Драго - Page 13 Vote_rcap 
Дейвид
Кралството на крал Драго - Page 13 Vote_lcapКралството на крал Драго - Page 13 Voting_barКралството на крал Драго - Page 13 Vote_rcap 
Demon Of Passion
Кралството на крал Драго - Page 13 Vote_lcapКралството на крал Драго - Page 13 Voting_barКралството на крал Драго - Page 13 Vote_rcap 
Katherine
Кралството на крал Драго - Page 13 Vote_lcapКралството на крал Драго - Page 13 Voting_barКралството на крал Драго - Page 13 Vote_rcap 
Stefan_
Кралството на крал Драго - Page 13 Vote_lcapКралството на крал Драго - Page 13 Voting_barКралството на крал Драго - Page 13 Vote_rcap 
Майкъл
Кралството на крал Драго - Page 13 Vote_lcapКралството на крал Драго - Page 13 Voting_barКралството на крал Драго - Page 13 Vote_rcap 
Khal Drogo
Кралството на крал Драго - Page 13 Vote_lcapКралството на крал Драго - Page 13 Voting_barКралството на крал Драго - Page 13 Vote_rcap 
Алиса
Кралството на крал Драго - Page 13 Vote_lcapКралството на крал Драго - Page 13 Voting_barКралството на крал Драго - Page 13 Vote_rcap 
Free Counters
Free Counters

 

 Кралството на крал Драго

Go down 
2 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3 ... 11, 12, 13
АвторСъобщение
Khal Drogo
Residents of the Еarth
Residents of the Еarth
Khal Drogo


Брой мнения : 263
Reputation : 0
Join date : 26.04.2012

Кралството на крал Драго - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кралството на крал Драго   Кралството на крал Драго - Page 13 Icon_minitimeПон Май 28, 2012 1:38 pm

Пиехме бяхме се събрали всички мъже,принца не бе в изгодна позиция,защото трима мъже му стояха на главата:
-Внимавай с нея,да не я нараниш и да си внимателен!
Не го казах това,което си мислех,не можех да понеса,че малкото ми момиче,щеше да стане жена,дори не можех да си го помисля. Тогава Ранго каза:
-Първата брачна нощ,не я притискаяи! Ясно ли е!
Тогава принца се ококори:
-Мисля само да я направя щастлив,но не мисля,че е добре да говорим това.
Тогава Ед,каза:
-По добре,е да ви е ясно!
Върнете се в началото Go down
Алиса
Residents of the Еarth
Residents of the Еarth
Алиса


Брой мнения : 262
Reputation : 0
Join date : 26.04.2012
Age : 29
Местожителство : Англия

Кралството на крал Драго - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кралството на крал Драго   Кралството на крал Драго - Page 13 Icon_minitimeПон Май 28, 2012 1:41 pm

Когато се присъединихме към тях Драго и момчетата бяха обградили принца,нямаше да му е леко с трима защитници на неговата бъдеща съпруга
-Поне ще си спокойна,нарани ли те братята ти и баща ти ще го линчуват,от мен да знаеш,виж ги само
-Дали говорят за нощта мамо
-Като познавам баща ти,си го мисли,но не го е изрекъл Ранго обаче..
-Не не срам ме е е го убия ако го е казал
-Спокойно мила моя,те го правят за добро
Принца ни видя и се изправи,поклони се и на двете идръпна стола на годеницата си за да седне
-Прекрастна сте милейди
Върнете се в началото Go down
Khal Drogo
Residents of the Еarth
Residents of the Еarth
Khal Drogo


Брой мнения : 263
Reputation : 0
Join date : 26.04.2012

Кралството на крал Драго - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кралството на крал Драго   Кралството на крал Драго - Page 13 Icon_minitimeПон Май 28, 2012 1:50 pm

Момечтата ми гледаха веднага невинно все едно нищо не правеха нищо. А аз все едно нямах нищо общо. Усмихнах се и отпих от бокала си,като отпих:
-Застрата са земите на баща ти,защото са по близко до неговите земи но замъка на баща ти и острова са наши,както и селището,хората ще са в безопасност,макар че не се съмнявам в принца.
Усмихнах се,като го шепнех за да не го чуе принца:
-Тя обича ли го,знаеш че никога не съм разбирал от тези неща.
Върнете се в началото Go down
Алиса
Residents of the Еarth
Residents of the Еarth
Алиса


Брой мнения : 262
Reputation : 0
Join date : 26.04.2012
Age : 29
Местожителство : Англия

Кралството на крал Драго - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кралството на крал Драго   Кралството на крал Драго - Page 13 Icon_minitimeПон Май 28, 2012 1:55 pm

Обясни ми каква е зестрата и,бях доволна,щеше да е близо и в безопасност,но той се съмняваше в него малко отностно безопасността.
-Мили те се познават от вчера,аз те заобичах година след сватбата остави детето...очарована е от него,нищо чудно след седмица да обяви и че го обича
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Кралството на крал Драго - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кралството на крал Драго   Кралството на крал Драго - Page 13 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Кралството на крал Драго
Върнете се в началото 
Страница 13 от 13Иди на страница : Previous  1, 2, 3 ... 11, 12, 13

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Dark Light RPG BG Forum :: Dark Ligth World :: Земята :: Средновековието-
Идете на: