Dark Light RPG BG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dark Light RPG BG Forum


 
ИндексPortal*Последни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Гласувайте за форума!
Гласувай за мен в BGTop100.com
BGtop
Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Tyxo.bg counter
BgTopWeb.com - Класация на Българските топ сайтове
Посетете новия ни форум!
Similar topics
Latest topics
» Имението на Ван дер Удсън
Замъка Дрогон - Page 4 Icon_minitimeСъб Юли 02, 2016 3:48 am by Оливия О'Браян

» Къщата в Сан Мориц
Замъка Дрогон - Page 4 Icon_minitimeПет Юли 01, 2016 5:29 am by Майкъл

» Апартаментът
Замъка Дрогон - Page 4 Icon_minitimeВто Мар 08, 2016 9:25 pm by Деймън Кларк

» Френското имения
Замъка Дрогон - Page 4 Icon_minitimeПет Яну 10, 2014 8:03 pm by Дейвид

» Мол
Замъка Дрогон - Page 4 Icon_minitimeПет Дек 13, 2013 8:20 pm by Симон Кларк

» Семейна консултация
Замъка Дрогон - Page 4 Icon_minitimeПон Дек 09, 2013 9:07 pm by Деймън Кларк

» Резиденция Тюдор
Замъка Дрогон - Page 4 Icon_minitimeСъб Дек 07, 2013 9:34 am by Дейвид

» Замъкът на Краля
Замъка Дрогон - Page 4 Icon_minitimeНед Дек 01, 2013 12:59 pm by Амерал Венега

» Коръб 1
Замъка Дрогон - Page 4 Icon_minitimeПет Ное 29, 2013 4:36 pm by Дейвид

Top posters
Деймън Кларк
Замъка Дрогон - Page 4 Vote_lcapЗамъка Дрогон - Page 4 Voting_barЗамъка Дрогон - Page 4 Vote_rcap 
Амерал Венега
Замъка Дрогон - Page 4 Vote_lcapЗамъка Дрогон - Page 4 Voting_barЗамъка Дрогон - Page 4 Vote_rcap 
Симон Кларк
Замъка Дрогон - Page 4 Vote_lcapЗамъка Дрогон - Page 4 Voting_barЗамъка Дрогон - Page 4 Vote_rcap 
Дейвид
Замъка Дрогон - Page 4 Vote_lcapЗамъка Дрогон - Page 4 Voting_barЗамъка Дрогон - Page 4 Vote_rcap 
Demon Of Passion
Замъка Дрогон - Page 4 Vote_lcapЗамъка Дрогон - Page 4 Voting_barЗамъка Дрогон - Page 4 Vote_rcap 
Katherine
Замъка Дрогон - Page 4 Vote_lcapЗамъка Дрогон - Page 4 Voting_barЗамъка Дрогон - Page 4 Vote_rcap 
Stefan_
Замъка Дрогон - Page 4 Vote_lcapЗамъка Дрогон - Page 4 Voting_barЗамъка Дрогон - Page 4 Vote_rcap 
Майкъл
Замъка Дрогон - Page 4 Vote_lcapЗамъка Дрогон - Page 4 Voting_barЗамъка Дрогон - Page 4 Vote_rcap 
Khal Drogo
Замъка Дрогон - Page 4 Vote_lcapЗамъка Дрогон - Page 4 Voting_barЗамъка Дрогон - Page 4 Vote_rcap 
Алиса
Замъка Дрогон - Page 4 Vote_lcapЗамъка Дрогон - Page 4 Voting_barЗамъка Дрогон - Page 4 Vote_rcap 
Free Counters
Free Counters

 

 Замъка Дрогон

Go down 
3 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
АвторСъобщение
Khal Drogo
Residents of the Еarth
Residents of the Еarth
Khal Drogo


Брой мнения : 263
Reputation : 0
Join date : 26.04.2012

Замъка Дрогон - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Замъка Дрогон   Замъка Дрогон - Page 4 Icon_minitimeНед Апр 29, 2012 1:08 pm

-Не!
Казах аз рязко,като ревността ме бе обзела с пълна сила,нямаше да позволя тя да говори с него,каквото и чудо да бе станало,нямаше да и позволя да е в една стая с него,а дори и от далеч да се виждат:
-Не бойното поле не е за жени,ще взема земите,който ви се полагат. Съжалявам но Робърт трябва да плати с главата си за дързостта,защото съм сигурен,че го е направил въпреки баща ви.
Погледнах в страни не исках да я гледам и да омилостиви сърцето ми:
-Заминаваме на сутринта и точка по въпроса,а вие оставате тук и се грижите за замъка.
Върнете се в началото Go down
Алиса
Residents of the Еarth
Residents of the Еarth
Алиса


Брой мнения : 262
Reputation : 0
Join date : 26.04.2012
Age : 29
Местожителство : Англия

Замъка Дрогон - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Замъка Дрогон   Замъка Дрогон - Page 4 Icon_minitimeНед Апр 29, 2012 1:11 pm

Отново суровата му страна,какво му ставаше,не разбираше ли че не искам да пострада,че не го правя заради Робърт а заради него..
-Не ме интересува ,не се дръжте с мен като с дете милорд,позволете ми да ви помогна в тази битка,нямате причина да ревнувате,нямате причина да убивате Робърт...дори заради тези земи,той е галено мамино синче,няма смисъл моля ви милорд
Едва не коленичих пред него,нямаше да понеса отново да го ранят,да не знам как е,всяка нощ да не знам дали си е легнал жив и дали няма да им направят засада
-Не ме поставяйте отново в старото положение,не искам да се карам с вас,не искам ...моля ви
Върнете се в началото Go down
Khal Drogo
Residents of the Еarth
Residents of the Еarth
Khal Drogo


Брой мнения : 263
Reputation : 0
Join date : 26.04.2012

Замъка Дрогон - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Замъка Дрогон   Замъка Дрогон - Page 4 Icon_minitimeНед Апр 29, 2012 1:15 pm

Опитах се да не я гледам,да не я слушам но щом и хвърлих един поглед и видях напиращите и сълзи,ме смекчи. Погледнах я с топлите си очи и погалих брадичката и взимайки я в ръката си:
-Аз,не искам вие да пострадате,до сега не съм водил жена си в бой. Жените не бива да се намесват във война,защото тогава се замъглява погледа на война.
Лицето ми се набръчка от тъга не можех да и позволя да дойде:
-Моля ви,не ме молете,не се опитвайте да ме склоните,опасно е за вас. А,ако сте заченала не искам по пътя да загубите бебето. Не мога да понеса нещо да ви се случи.
Върнете се в началото Go down
Алиса
Residents of the Еarth
Residents of the Еarth
Алиса


Брой мнения : 262
Reputation : 0
Join date : 26.04.2012
Age : 29
Местожителство : Англия

Замъка Дрогон - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Замъка Дрогон   Замъка Дрогон - Page 4 Icon_minitimeНед Апр 29, 2012 1:18 pm

Беше непреклонен,не искаше да се меся,какво можех да направя,да го пусна?Сърцето ми се свиваше при мислъта,че може да не се върне,че можепак да ми кажат че е пострадал,но нямах друга алтернатива
-Добре милорд,вървете,победете го,но моля ви върнете се жив и здрав и се надявам да ви завари добрата новина,че ще имате наследник
Той ме прегърна ,а аз го зелунах,оттеглих се в покоите си,като същата нощ отново и отново се любихме,не можех да го пусна без да съм му дала отново онова за което копнееше,исках да знае че съм тук,че го чакам и го обичам...
Върнете се в началото Go down
Khal Drogo
Residents of the Еarth
Residents of the Еarth
Khal Drogo


Брой мнения : 263
Reputation : 0
Join date : 26.04.2012

Замъка Дрогон - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Замъка Дрогон   Замъка Дрогон - Page 4 Icon_minitimeНед Апр 29, 2012 1:24 pm

На другата сутрин ми бе трудно да тръгна но бе по добре,да остане тук. Айя вече бе свободна и бе омъжена за младия генерал. Оставих Айя да се грижи за моята принцеса и тръгнах на път.
Боя бе започнал бяхме всели малка войска,защото ако бяхме взели голяма,щеше всичко да бъде опожарено,нападенията бяха хитри и умели,стараехме се да има малко поражения и по скоро да ги обсадим. Той не бе от умните така че за месец го бяхме обсадили и пленили,по волята на краля той бе затворен и окован в тъмница,а по скоро му бе отнета и главата.
Тръгнахме да се прибираме,а мен в ума ми беше моята принцеса,как щях да и обясня,че принца бе мъртъв,ами ако все пак тъеше някакви чувства. След три дни бяхме в града,като бях и писал,че ще се прибера. Пишех и почти всеки ден,за да я успокоявам и да не се притеснява.
Върнете се в началото Go down
Алиса
Residents of the Еarth
Residents of the Еarth
Алиса


Брой мнения : 262
Reputation : 0
Join date : 26.04.2012
Age : 29
Местожителство : Англия

Замъка Дрогон - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Замъка Дрогон   Замъка Дрогон - Page 4 Icon_minitimeНед Апр 29, 2012 1:29 pm

Все пак замина,остави ме с Айя която все пак бе освободена и омъжена за генерала.Двамата бяха щастливи,а скоро обявиха и че ще имат наследник...налагаше се защото на нея вече започваше да и личи.
Всеки ден почти получавах писма от съпруга си,радвах се,че е жив ,а аз имах новина за него,щеше да става баща,но ужастна новина изпревари завръщането му...беше убил Робърт и то не в бой,а след като бе затворен,защо трябваше да го прави?
Знаех,беше от ревност,още се опасяваше,че имам чувства към него след като многократно му доказвах че обичам него..
Чаках го в стоята си,не бях на себе си
-Защо? - не бе от болка,беше от разочарование - Защо го убихте милорд?Наказание не беше ли достатъчно,че да отнемете и живота му кажете ми?Толкова ли не вярвате,че ви обичам,че трябваше да постъпите така зверски
Върнете се в началото Go down
Khal Drogo
Residents of the Еarth
Residents of the Еarth
Khal Drogo


Брой мнения : 263
Reputation : 0
Join date : 26.04.2012

Замъка Дрогон - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Замъка Дрогон   Замъка Дрогон - Page 4 Icon_minitimeНед Апр 29, 2012 1:38 pm

Бях се качил в стаята,когато тя се приближи и започна да ме удря с юмруци по гърдите. Не я винях искаше да изкара яда си върху мен. Когато се измори,я погалих по главата.
-Не го реших аз любима,това беше воля на краля,на вашия баща. Това бе предателство срещу краля,а то се наказва със смърт.
Тя отлично знаеше правилата на нейното кралство. Погалих нежно красивата и глава и я оставих да си поплаче:
-Простете ми,не го убих аз,какво очаквахте,да го заловя и да го пусна без да го предавам на краля?
Върнете се в началото Go down
Алиса
Residents of the Еarth
Residents of the Еarth
Алиса


Брой мнения : 262
Reputation : 0
Join date : 26.04.2012
Age : 29
Местожителство : Англия

Замъка Дрогон - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Замъка Дрогон   Замъка Дрогон - Page 4 Icon_minitimeНед Апр 29, 2012 1:44 pm

Знаех,но той можеше да смекчи вината му,можеше да бъде помилван,а сега малката ми сестра бе вдовица.
Плачех,не бе толкова заради Робърт,но бях бясна,а и напоследък от най-малкото вълнение и емоциите ми скачаха
-Милорд,имам новина за вас..
Той ме погледна,избърсах сълзите си и го погледнах със светещо лице,бързо ми минаваше това
-Ще ставате баща милорд,бременна съм
Върнете се в началото Go down
Khal Drogo
Residents of the Еarth
Residents of the Еarth
Khal Drogo


Брой мнения : 263
Reputation : 0
Join date : 26.04.2012

Замъка Дрогон - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Замъка Дрогон   Замъка Дрогон - Page 4 Icon_minitimeНед Апр 29, 2012 1:49 pm

В първия момент бях останал,като гръмнат но то беше защото бях безумно изненадан. Хванах я бързо но не през кръста,а я понесох на ръце,като леко я завъртях и целунах устните и. Моята принцеса бе бремена:
-Слава на Тантел,ще ни дари с дете!
Целунах я отново и отново,бях безумно щастлив. Притисках я в мен от радост но бях нежен и внимателен,стараех се ужасно много да не я нараня от радост:
-Обожавам ви принцесо,благодарен съм ви,че ще ме дарите с дете!
Не я пусках,можех да я нося цял ден на ръце,от радост:
-Днес ще има при,пир за вас принцесо!
Върнете се в началото Go down
Алиса
Residents of the Еarth
Residents of the Еarth
Алиса


Брой мнения : 262
Reputation : 0
Join date : 26.04.2012
Age : 29
Местожителство : Англия

Замъка Дрогон - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Замъка Дрогон   Замъка Дрогон - Page 4 Icon_minitimeНед Апр 29, 2012 1:52 pm

Беше безумно щастлив,понесе ме на ръце като ме пазеше прекалено много,а бях едва в първия месец може би..Около две седмици след заминаването му бях усетила дискомфорт и ми бяха съобщили,че чакам дете
-Наше дете милорд,плод на нашата любов,на страсста ни..
Той щеше да пирува тази вечер заедно с мен,но за мен най-големия пир бе в очите му,радостта му,виковете на радост и начина по който реагираше на новината
-За нас принце мой,за нас и детето ни
Върнете се в началото Go down
Khal Drogo
Residents of the Еarth
Residents of the Еarth
Khal Drogo


Брой мнения : 263
Reputation : 0
Join date : 26.04.2012

Замъка Дрогон - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Замъка Дрогон   Замъка Дрогон - Page 4 Icon_minitimeНед Апр 29, 2012 1:56 pm

Целунах я,като я поведох към троната зала:
-Пит за принцесата,за нашето бъдещо дете!
Не я сложих на нейния стол,а седнах и я оставих в скута си,днес обичая беше аз да нахраня моята принцеса. Започнаха да носят храна,както да носят и различни неща за ядене.
-Днес,аз ще ви храня,това е традиция,когато мъжът научи,че жена му чака дете.
Целунах я по бузата и тя се сгуши в мен:
-Липсвахте ми всеки ден принцесо,всеки ден и всеки миг.
Погалих я,като я оставих да стои в мен,не исках да се отделя от мен.
Върнете се в началото Go down
Алиса
Residents of the Еarth
Residents of the Еarth
Алиса


Брой мнения : 262
Reputation : 0
Join date : 26.04.2012
Age : 29
Местожителство : Англия

Замъка Дрогон - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Замъка Дрогон   Замъка Дрогон - Page 4 Icon_minitimeНед Апр 29, 2012 2:01 pm

Бяхме в тронната зала и стоях в скута му,носеха ни храна,а обичая беше той да ме нахрани като бъдеща майка на детето му,а аз нямах против,но допира на тялото му будеше у мен други усещания и нужди ,да не говоря за нуждата да го имам в леглото си отново,да го почувствам след месец на самота
-Вие също милорд
Върнете се в началото Go down
Khal Drogo
Residents of the Еarth
Residents of the Еarth
Khal Drogo


Брой мнения : 263
Reputation : 0
Join date : 26.04.2012

Замъка Дрогон - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Замъка Дрогон   Замъка Дрогон - Page 4 Icon_minitimeНед Апр 29, 2012 2:15 pm

Усещах игривото пламъче,бе бремена,нямаше ме един месец и май бе зажадняла за мен. Взех мантията ми,която стоеше закачена на стола и я заметнах с нея.
-Принцесо,какво ви има не хапнахте почти нищо?
Знаех какво и име без да я поглеждам надигнах,роклята и но от долната страна,като се опитах да се добера до бедрата и,за да усетя проблема. Беше прикрита,така че никой няма да разбере какво се случваше.
-Да не би да имате нужда от мен!
Върнете се в началото Go down
Алиса
Residents of the Еarth
Residents of the Еarth
Алиса


Брой мнения : 262
Reputation : 0
Join date : 26.04.2012
Age : 29
Местожителство : Англия

Замъка Дрогон - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Замъка Дрогон   Замъка Дрогон - Page 4 Icon_minitimeНед Апр 29, 2012 2:32 pm

Не бях гладна за храна,а за него,той май го усети и ме зави с мантията си,след това ръката му надигна роклята ми и се устреми към бедлото ми,допира му предизвика у мен трепет.
-Имам нужда от вас принце май,от тялото ви
Прошепнах в ухото му съвсем деликатно,бях невъобразимо възбудена,бях мокра още преди да ме е докоснал и ако ръката му продължеше пътя си щеше да го усети сам
-Копнея да вкуся отново устните ви,да усетя мощта на тялото ви и страстта ви,да ме любите тази нощ
Върнете се в началото Go down
Khal Drogo
Residents of the Еarth
Residents of the Еarth
Khal Drogo


Брой мнения : 263
Reputation : 0
Join date : 26.04.2012

Замъка Дрогон - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Замъка Дрогон   Замъка Дрогон - Page 4 Icon_minitimeНед Апр 29, 2012 2:36 pm

-Ще го имате и без да ми се молите,знаете че ви копнея също толкова силно,колкото и вие мен.
Ръката ми скоро се оказа на бедрата и на нежното и хълмче,преминах с ръце съвсем леко,а тя простена сладко. Бе завита и нямаше опасност да я види някой:
-Но не можем да оставим пируващите...
Изръмжах,по скоро ми се искаше да я предизвикам,да видя дали,ще я е срам,дали няма да се дръпне или нещо такова.
Върнете се в началото Go down
Алиса
Residents of the Еarth
Residents of the Еarth
Алиса


Брой мнения : 262
Reputation : 0
Join date : 26.04.2012
Age : 29
Местожителство : Англия

Замъка Дрогон - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Замъка Дрогон   Замъка Дрогон - Page 4 Icon_minitimeНед Апр 29, 2012 2:39 pm

Той ме желаеше,но или наистина не искаше да ги остави,или просто исакше да провери дали тук няма да ме е срам..
Когато ръката му се намери на хълмчето ми простенах,за миг затворих очи,но не се дръпнах напротив,оставих го да ме докосва,щом щяхме да се дразним добре.Пъхнах ръката си под мантията която закриваше скута му и я сложих върху възбудата му,дори през кожата усещах че е готов,но го галих,галех го така сякаш сме в стаята,не се срамувах дали ще ни видят,бяхме влюбени а и господари и ако го желаех и стига той да не се притесняваше бих го имала и тук на масака пред всичко,но беше мъж и не би ме разголил пред очите на генералите си
Върнете се в началото Go down
Khal Drogo
Residents of the Еarth
Residents of the Еarth
Khal Drogo


Брой мнения : 263
Reputation : 0
Join date : 26.04.2012

Замъка Дрогон - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Замъка Дрогон   Замъка Дрогон - Page 4 Icon_minitimeНед Апр 29, 2012 2:44 pm

Не се поколеба нито за миг,това ме възбуди още повече,накара ме да потрепна. Бе скрита,така че нямаше никакъв проблем,нямаше да я открия и тя го знаеше,нямаше да я разголя за нищо на света. Но и тя бе смела,погали ме през кожения панталон,като ме накара да се сгуша в рамото и:
-Май наистина ме желаете много.
Тогава за първи път пъхнах пръста си в нея,като го задвижих бавно,не знаех дали няма да и навреди,но ако бях нежен,предполагах нямаше нищо да и се случи:
-Ще получиш малко нежност сега,за да утоля жаждата ти,а после горе ще те любя диво.
Върнете се в началото Go down
Алиса
Residents of the Еarth
Residents of the Еarth
Алиса


Брой мнения : 262
Reputation : 0
Join date : 26.04.2012
Age : 29
Местожителство : Англия

Замъка Дрогон - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Замъка Дрогон   Замъка Дрогон - Page 4 Icon_minitimeНед Апр 29, 2012 2:47 pm

-Съмнявахте ли се милорд?
Май не защото пръста му бе в мен и ме дразнеше,караше ме да прехапвам устни защото нямаше да е приятно да стена на масата докато хората празнуват и се хранят.Но за това пък му връщах жеста,успях да мушна ръката си в панталона му и наголо да дразня неговото тяло,а той се стягаше на стола,не му беше удобно,прекалено хубаво бе
-Дали ще издържите милорд или ще ме любите още сега горе
Върнете се в началото Go down
Khal Drogo
Residents of the Еarth
Residents of the Еarth
Khal Drogo


Брой мнения : 263
Reputation : 0
Join date : 26.04.2012

Замъка Дрогон - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Замъка Дрогон   Замъка Дрогон - Page 4 Icon_minitimeНед Апр 29, 2012 3:02 pm

Права беше може би нямаше да издържа или щях да я любя тук или щях да се кача горе,ако продължавах така скоро щях да загубя контрол.
-Съпруго моя!
Простенах нежно в ухото и,толкова силно и искрено я исках. Изправих се рязкотова малко ме заболя но въпреки това мантията ни криеше и никой не знаеше,какво се случва под нея:
-Моята кралица носи силно дете и се измори! Вие празнувайте и пийте!
Така се оправдах,тръгнах по коридора,на горе до стаята. Поставих я на леглото с един размах,махнах мантията,а след нея махнах и свалих всичките си дрехи. Желаех я наистина отчаяно,тялото ми копнееше за нея все повече и повече:
-Милейди побърквате сетивата ми,само вас желая и само вас искам,дори сте обсебили съня ми.
Върнете се в началото Go down
Алиса
Residents of the Еarth
Residents of the Еarth
Алиса


Брой мнения : 262
Reputation : 0
Join date : 26.04.2012
Age : 29
Местожителство : Англия

Замъка Дрогон - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Замъка Дрогон   Замъка Дрогон - Page 4 Icon_minitimeНед Апр 29, 2012 3:06 pm

Не издържа,усещах го,скоро се предаде,вдигна ме на ръце като се оправда с това че съм бременна и трябвада почивам и се отправи към покоите ни.
Постави ме на леглото и за нула време бе гол над мен,а аз ..хм аз продължавах да го предизвиквам както преди месец.Дръпнах се и започнах бавно да се събличам пред погледа му,но нарочно се бавех,той ме гледаше,изпиваше тялото ми с поглед,опита да ме докосне,но отклоних ръката му нежно
-Мм..милорд трябва да е търпелив за да получи желаното
Той се изнервяше така,но и му бе интересно,бутнах го отново назад,но този път не го обхванах с ръце,бях се престрашила и реших да опитам ефекта с устни.Съвсем нежно след няколко целувки по гърдите и корема го поех с устни,в началото ми беше странно,но бързо свикнах и набарах ритъма
Върнете се в началото Go down
Khal Drogo
Residents of the Еarth
Residents of the Еarth
Khal Drogo


Брой мнения : 263
Reputation : 0
Join date : 26.04.2012

Замъка Дрогон - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Замъка Дрогон   Замъка Дрогон - Page 4 Icon_minitimeНед Апр 29, 2012 3:15 pm

Не очаквах това съвсем не го очаквах и не предполагах,че това ще се случи. Треперех но нямах контрол над тялото си,исках дамо да ме докосва. Напрегнах се щях да свърша много бързо дори не очаквано бързо. Хванах я за раменете и я спрях:
-Моля ви мила не бива така!
Простенах,като се опитах да я дръпна към мен:
-Недей те така!
Върнете се в началото Go down
Алиса
Residents of the Еarth
Residents of the Еarth
Алиса


Брой мнения : 262
Reputation : 0
Join date : 26.04.2012
Age : 29
Местожителство : Англия

Замъка Дрогон - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Замъка Дрогон   Замъка Дрогон - Page 4 Icon_minitimeНед Апр 29, 2012 3:17 pm

Опита се да ме спре,не разбирах,явно Айя не бе права и това не му хареса,надигнах се плахо
-Нима не ви харесва милорд?
Останах на леглото,не знаех какво е станало,къде бях сгрешила,но щом той не искаше аз не можех да направя нищо,щях да оставя той да води нещата
Върнете се в началото Go down
Khal Drogo
Residents of the Еarth
Residents of the Еarth
Khal Drogo


Брой мнения : 263
Reputation : 0
Join date : 26.04.2012

Замъка Дрогон - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Замъка Дрогон   Замъка Дрогон - Page 4 Icon_minitimeНед Апр 29, 2012 3:27 pm

-Не не любов моя,не ме наранихте но,ще толкова ме възбудихте,че щях да стигна без вас на края.
Целунах я по врата,ръката ми се спусна към бедрата и:
-Желая ви мила много ви желая,до толкова ми хареса,че щях да стигна върха много бързо.
Повдигнах тялото и,настаних я върху тялото си,като я накарах сама да си вземе това което иска:
-Харесва ми вие да взимате това което искате,както на вас ви харесва.
Погалих тялото и то бе започнало да се променя,гърдите и бяха започнали да стават малко по големи.
Върнете се в началото Go down
Алиса
Residents of the Еarth
Residents of the Еarth
Алиса


Брой мнения : 262
Reputation : 0
Join date : 26.04.2012
Age : 29
Местожителство : Англия

Замъка Дрогон - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Замъка Дрогон   Замъка Дрогон - Page 4 Icon_minitimeНед Апр 29, 2012 5:09 pm

Явно не беше това което аз си мислех,а нещо съвсем различно,той искаше да е в мен когато стигне кулминацията си
-Реших,че не ви харесват ласките ми милорд
Той ме повдигна и бях там където той ме искаше и където обичах да бъда,да вземам това което и двамата си давахме един на друг,а то бе удоволствието от телата ни,сливането им и синхрона в който си движеха аромата му който попиваше по мен.
Галеше тялото ми,макар и само с месец бях качила няколко килограма,бях прекалено слаба ,а вече на 18 щях да бъда майка,бях станала жена,а сега носех и плод в утробата си
Върнете се в началото Go down
Khal Drogo
Residents of the Еarth
Residents of the Еarth
Khal Drogo


Брой мнения : 263
Reputation : 0
Join date : 26.04.2012

Замъка Дрогон - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Замъка Дрогон   Замъка Дрогон - Page 4 Icon_minitimeНед Апр 29, 2012 5:16 pm

Любехме се,като свършихме я оставих до мен,тя се бе излегнала на гърдите ми:
-Променяш се и ми харесва,беше много слабичка,сега ще те понахраним,за да можеш да имаш сила и бременността ти да е по лека.
Погалих брадичката е:
-Дано Тантел ви помогне и раждането ви да е леко,няма да преживея ако нещо ви се случи. Брат ми загуби съпругата си,не искам да загубя и вас.
Целунах я очите ми леко се бяха насълзили:
-Загубих и сестра си така,роди малко момиченце но не успя да оцелее. До някъде не желаех да сте бременна толкова скоро.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Замъка Дрогон - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Замъка Дрогон   Замъка Дрогон - Page 4 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Замъка Дрогон
Върнете се в началото 
Страница 4 от 6Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Замъка на Луцифер
» Стълбите на замъка
» Градините на замъка

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Dark Light RPG BG Forum :: Dark Ligth World :: Земята :: Средновековието-
Идете на: