Dark Light RPG BG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dark Light RPG BG Forum


 
ИндексPortal*Последни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Гласувайте за форума!
Гласувай за мен в BGTop100.com
BGtop
Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Tyxo.bg counter
BgTopWeb.com - Класация на Българските топ сайтове
Посетете новия ни форум!
Similar topics
Latest topics
» Имението на Ван дер Удсън
Замъка Дрогон - Page 5 Icon_minitimeСъб Юли 02, 2016 3:48 am by Оливия О'Браян

» Къщата в Сан Мориц
Замъка Дрогон - Page 5 Icon_minitimeПет Юли 01, 2016 5:29 am by Майкъл

» Апартаментът
Замъка Дрогон - Page 5 Icon_minitimeВто Мар 08, 2016 9:25 pm by Деймън Кларк

» Френското имения
Замъка Дрогон - Page 5 Icon_minitimeПет Яну 10, 2014 8:03 pm by Дейвид

» Мол
Замъка Дрогон - Page 5 Icon_minitimeПет Дек 13, 2013 8:20 pm by Симон Кларк

» Семейна консултация
Замъка Дрогон - Page 5 Icon_minitimeПон Дек 09, 2013 9:07 pm by Деймън Кларк

» Резиденция Тюдор
Замъка Дрогон - Page 5 Icon_minitimeСъб Дек 07, 2013 9:34 am by Дейвид

» Замъкът на Краля
Замъка Дрогон - Page 5 Icon_minitimeНед Дек 01, 2013 12:59 pm by Амерал Венега

» Коръб 1
Замъка Дрогон - Page 5 Icon_minitimeПет Ное 29, 2013 4:36 pm by Дейвид

Top posters
Деймън Кларк
Замъка Дрогон - Page 5 Vote_lcapЗамъка Дрогон - Page 5 Voting_barЗамъка Дрогон - Page 5 Vote_rcap 
Амерал Венега
Замъка Дрогон - Page 5 Vote_lcapЗамъка Дрогон - Page 5 Voting_barЗамъка Дрогон - Page 5 Vote_rcap 
Симон Кларк
Замъка Дрогон - Page 5 Vote_lcapЗамъка Дрогон - Page 5 Voting_barЗамъка Дрогон - Page 5 Vote_rcap 
Дейвид
Замъка Дрогон - Page 5 Vote_lcapЗамъка Дрогон - Page 5 Voting_barЗамъка Дрогон - Page 5 Vote_rcap 
Demon Of Passion
Замъка Дрогон - Page 5 Vote_lcapЗамъка Дрогон - Page 5 Voting_barЗамъка Дрогон - Page 5 Vote_rcap 
Katherine
Замъка Дрогон - Page 5 Vote_lcapЗамъка Дрогон - Page 5 Voting_barЗамъка Дрогон - Page 5 Vote_rcap 
Stefan_
Замъка Дрогон - Page 5 Vote_lcapЗамъка Дрогон - Page 5 Voting_barЗамъка Дрогон - Page 5 Vote_rcap 
Майкъл
Замъка Дрогон - Page 5 Vote_lcapЗамъка Дрогон - Page 5 Voting_barЗамъка Дрогон - Page 5 Vote_rcap 
Khal Drogo
Замъка Дрогон - Page 5 Vote_lcapЗамъка Дрогон - Page 5 Voting_barЗамъка Дрогон - Page 5 Vote_rcap 
Алиса
Замъка Дрогон - Page 5 Vote_lcapЗамъка Дрогон - Page 5 Voting_barЗамъка Дрогон - Page 5 Vote_rcap 
Free Counters
Free Counters

 

 Замъка Дрогон

Go down 
3 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
АвторСъобщение
Алиса
Residents of the Еarth
Residents of the Еarth
Алиса


Брой мнения : 262
Reputation : 0
Join date : 26.04.2012
Age : 29
Местожителство : Англия

Замъка Дрогон - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Замъка Дрогон   Замъка Дрогон - Page 5 Icon_minitimeНед Апр 29, 2012 5:19 pm

Посрещането за добре дошъл определено беше невероятно,той беше доволен,аз също,прегърна ме,но ме гледаше с насълзени очи,разказа ми за сестра си и съпругата на брат си
-Съжалявам милорд,може би трябваше да се пазим повече,но вече е факт..
Мен също ме беше страх,не исках нито да губя детето си,нито живота си,щях да се постарая всичко да е наред,да съм здрава,да се боря за живота си
-Няма така лесно да се отървете от мен милорд,доста труд ви трябваше да ме спечелите няма лесно да ви оставя сега
Върнете се в началото Go down
Khal Drogo
Residents of the Еarth
Residents of the Еarth
Khal Drogo


Брой мнения : 263
Reputation : 0
Join date : 26.04.2012

Замъка Дрогон - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Замъка Дрогон   Замъка Дрогон - Page 5 Icon_minitimeНед Апр 29, 2012 5:27 pm

-Вие сте боец любима,няма да ме оставите,ние ще се борим заедно нали?
Целунах сладките и устни и погалих рамото и. Беше истинска радост за мен да имам такава съпруга:
-Как е Айя,добре ли е,как понесе сватбата с младия генерал. Надявам се да са щастливи като нас любима?
Погалих я по главата,като отметнах красивите и коси от лицето:
-Тя слушаше ли те?
Естествено но все пак попитах.
Върнете се в началото Go down
Алиса
Residents of the Еarth
Residents of the Еarth
Алиса


Брой мнения : 262
Reputation : 0
Join date : 26.04.2012
Age : 29
Местожителство : Англия

Замъка Дрогон - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Замъка Дрогон   Замъка Дрогон - Page 5 Icon_minitimeНед Апр 29, 2012 5:29 pm

-Заедно!
Беше като дете,когато искаше да ме глези ставаше истинско дете и това ми харесваше..
-Добре са,заминаха за имението ми на езерото за да прекарат малко време сами...щастливи са,радват се на щастието си,както и на детето което очакват
Кожата на врата ми настръхна когато отметна косите ми,това ме влудяваше
-Да,много,не мога да се оплача от нея
Върнете се в началото Go down
Khal Drogo
Residents of the Еarth
Residents of the Еarth
Khal Drogo


Брой мнения : 263
Reputation : 0
Join date : 26.04.2012

Замъка Дрогон - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Замъка Дрогон   Замъка Дрогон - Page 5 Icon_minitimeНед Апр 29, 2012 5:34 pm

-Радвам се,че се разбирате...
Сложих ръка на бузата и,като покрих цялото и лиже с моята меча лапа. Тя се противеше но аз се смеех и криех лицето и. Бях се зайграл подобно на дете.
-Какво има на лицето ви!
Засмях се и дръпнах ръката си,като я целунах по устните:
-Скъпа бихте ли искали да поканя сестра ви в замъка,тя дълбоко се разкайва за стореното,ако искате може да и пишете да дойде?
Целунах я по челото,само тя можеше да реши дали и е простила или не.
Върнете се в началото Go down
Алиса
Residents of the Еarth
Residents of the Еarth
Алиса


Брой мнения : 262
Reputation : 0
Join date : 26.04.2012
Age : 29
Местожителство : Англия

Замъка Дрогон - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Замъка Дрогон   Замъка Дрогон - Page 5 Icon_minitimeНед Апр 29, 2012 5:37 pm

Заиграваше се,криеше лицето ми,не ми даваше да погледна,а и се шегуваше с мен
-Целувка!
Той ми даде,тогава заговори за сестра ми,не бях я виждала от деня в който пристигнахме в замъка и разбарх,че Робърт се омъжва за нея,че винаги го е обичала и за това не се е противяла на брака ми ,за това се радваше,че се омъжвам,не можех да и простя въпреки,че сега бях щастлива,но тогава...тя се радваше на съдбата ми
-Не!Не искам да ги виждам,въпреки че изгладихме нещата с вас,че сме щастливи,те ме предадоха и не мога да им простя
Върнете се в началото Go down
Khal Drogo
Residents of the Еarth
Residents of the Еarth
Khal Drogo


Брой мнения : 263
Reputation : 0
Join date : 26.04.2012

Замъка Дрогон - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Замъка Дрогон   Замъка Дрогон - Page 5 Icon_minitimeНед Апр 29, 2012 5:43 pm

Нежна целувка по челото и,и още по нежна милувка:
-Не се гневете любима,само ви казах,искам да бъда честен с вас,не обичам да ви лъжа. Аз съм единствения човек,който ще ви каже истината и няма да ви излъже.
Погледнах я и се усмихнах топличко,придърпах кожите и я завих:
-Нищо не поиска от пътя си,не искаше ли да ти донеса някакъв подарък?
Обикновено жените искаха нещо,но тя не искаше нищо:
-Искам да ви направя подарък но не знам какъв да е той,какво искате най-много от всичко?
Върнете се в началото Go down
Алиса
Residents of the Еarth
Residents of the Еarth
Алиса


Брой мнения : 262
Reputation : 0
Join date : 26.04.2012
Age : 29
Местожителство : Англия

Замъка Дрогон - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Замъка Дрогон   Замъка Дрогон - Page 5 Icon_minitimeНед Апр 29, 2012 5:48 pm

-Вярвам ви милорд,само вие ми казахте истината тогава,макар и частична!
Грижеше се за мен като за бебе,завиваше ме ,топлеше ме,нищо друго не би искала една жена
-Не милорд,имам всичко което ми трябва
Вярно е че повечето жени искаха дарове когато мъжете им отсъстваха от замъка,но той ходеше на ойна,най-малкото което аз исках когато се връща е да е жив
-Единственото което искам е да се връщате жив и здрав
Върнете се в началото Go down
Khal Drogo
Residents of the Еarth
Residents of the Еarth
Khal Drogo


Брой мнения : 263
Reputation : 0
Join date : 26.04.2012

Замъка Дрогон - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Замъка Дрогон   Замъка Дрогон - Page 5 Icon_minitimeНед Апр 29, 2012 5:59 pm

-Принцесо моя!
Минаха седем месеца,Айя бе родила момиченце,което беше добре,защото нямаше да е заплаха за трона,момичетата не се пипаха,а и им бе голяма радост. Сега чаках моята принцеса да роди. Корема и бе голяма,очакваше се да е здраво момче,шамана поне така бе казал но всичко бе в ръцете на боговете и на това,което са решили те.
Бяхме в троната зала с момчетата,като пиехме вино,мичеата бяха в другата стая,за да не чуват гадните шеги.
Върнете се в началото Go down
Алиса
Residents of the Еarth
Residents of the Еarth
Алиса


Брой мнения : 262
Reputation : 0
Join date : 26.04.2012
Age : 29
Местожителство : Англия

Замъка Дрогон - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Замъка Дрогон   Замъка Дрогон - Page 5 Icon_minitimeНед Апр 29, 2012 6:03 pm

Радвахме се на детето на Айя,беше наистина красиво,аз бях качила доста килограми запоследните месеци,а скоро се очакваше и аз да родя,не знаех какво ще стане,шамана казваше,че ще е момче,че ще е здраво..
Бяхме в малката зала ,а мъжете в тронната и пиеха,това беше всяка вечер,от няколко месеца не можех да бъда със съпурга си беше за моя безопасност и тази на бебето ни..
Но тогава ме проряза ужастна болка,не знаех какво става,но не спираше да боли,помолих Айя да повика съпруга ми и шамана
-Милорд,съпругата ви..нещо стана,боли я много,не е добре,помоли да ви повикам
Върнете се в началото Go down
Khal Drogo
Residents of the Еarth
Residents of the Еarth
Khal Drogo


Брой мнения : 263
Reputation : 0
Join date : 26.04.2012

Замъка Дрогон - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Замъка Дрогон   Замъка Дрогон - Page 5 Icon_minitimeНед Апр 29, 2012 6:08 pm

Изтървах бокала очите ми се разшериха,все едно щяха да изкочат от орбитите. Влетях като хала в стаята,тя се бе превила от болка:
-Луна на моите дни!
Повдигнах я,тя цялата бе мокра,целунах челото и,а после и устните и:
-Извикайте майката,раждането започна!
Поставих я в нашето легло,като извикаха,майката която израждаше всички деца. Каза ми да изляза,като само Айя влезе,за да и помага,тя бе раждала.
Аз стоях пред вратата и чаках,чувах виковете и. Сновях на ляво и на дясно и чаках.
Върнете се в началото Go down
Алиса
Residents of the Еarth
Residents of the Еarth
Алиса


Брой мнения : 262
Reputation : 0
Join date : 26.04.2012
Age : 29
Местожителство : Англия

Замъка Дрогон - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Замъка Дрогон   Замъка Дрогон - Page 5 Icon_minitimeНед Апр 29, 2012 6:12 pm

Той ме взе на ръце и ме понесе към стаята ни,извикаха майката,жената изродила всички деца в двора.Болката се усилваше,нямаше да е леко раждане,имах кръв навсякъде,дори не знаех какво става,но тя каза че има риск,че детето може да сероди мъртво..
Нямаше да го понеса,той щеше да вземе друга жена,а това аз не бих понесла,колкото и да не го искаше и той ако аз родя сега ммъртво дете трябваше,молех се на боговете да направят чудо..
**
-Милорд,имате син! - Айя го оведоми,но нищо не каза за мен.той явно я бе изгледал любопитно - Милейди....жива е,но ...може и да не преживее ноща...тя искаше да роди наследника ви..
Върнете се в началото Go down
Khal Drogo
Residents of the Еarth
Residents of the Еarth
Khal Drogo


Брой мнения : 263
Reputation : 0
Join date : 26.04.2012

Замъка Дрогон - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Замъка Дрогон   Замъка Дрогон - Page 5 Icon_minitimeНед Апр 29, 2012 6:20 pm

Зарадвах се но тогава,Айя ми каза за това,че може да не преживее. Сърцето ми се сви,по дяволите не можех да я загубя. Заповядах да свикат всички шамани,спрях ги в коридора ядосан и казах:
-Направете всичко да я спасите,ако умре вие,ще отговаряте с главите си,живи няма да излезете от този замък.
Айя и младия генерал се приближиха към мен,като се опитаха да ме успокоят.
Влязох при нея,тя бе бледа,като платно. Не се усмихваше,а клепачите и бяха затворени. Приближих се и я прегърнах:
-Принцесо моя,моля ви! Не ме оставяйте сам!
Целунах челото устните и,до нея спеше сина ни,беше красиво и здраво дете,погалих го по бузките,не бе виновно за случилото се.
-Сине! Ронго,ще е твоето име!
Върнете се в началото Go down
Алиса
Residents of the Еarth
Residents of the Еarth
Алиса


Брой мнения : 262
Reputation : 0
Join date : 26.04.2012
Age : 29
Местожителство : Англия

Замъка Дрогон - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Замъка Дрогон   Замъка Дрогон - Page 5 Icon_minitimeНед Апр 29, 2012 6:24 pm

Чувах го как в коридора се разстрои от новината,беше събрал всички,искаше да ме спаси,но ако не можеше трябваше да го приеме.
Усетих силата на тялото му до своето,беше в стаята до мен,нямах сили почти ,но успях да отворя очи
-Милорд... бъдете силен..аз..не можех..да .. - закашлях се - позваля ..синът ви..да се роди мъртъв
Едва намерих сили да говоря много,не бях изплашена,още не се бях предала,но и се бях примирила че може да не оживея,а бях толкова млада
-Обичам ви милорд
Върнете се в началото Go down
Khal Drogo
Residents of the Еarth
Residents of the Еarth
Khal Drogo


Брой мнения : 263
Reputation : 0
Join date : 26.04.2012

Замъка Дрогон - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Замъка Дрогон   Замъка Дрогон - Page 5 Icon_minitimeНед Апр 29, 2012 6:28 pm

-И аз луна на моя живот! И аз ви обичам,умолявам ви борете се не оставяйте мен и синът си без майка.
Целунах я и тя се унесе в ръцете ми. Взех сина си в ръце,като оставих да я лекуват. Трябваше да я оставя но истината е,че тези дни не се намирах на себе си,нямаше пирове,макар да трябваше да отпразнуваме раждането на наследника,бях го отложил докато принцесата ми не се възстанови.
Обикалях на лято и на дясно,като някой градоносен облак,не се хранех дори.
Върнете се в началото Go down
Алиса
Residents of the Еarth
Residents of the Еarth
Алиса


Брой мнения : 262
Reputation : 0
Join date : 26.04.2012
Age : 29
Местожителство : Англия

Замъка Дрогон - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Замъка Дрогон   Замъка Дрогон - Page 5 Icon_minitimeНед Апр 29, 2012 6:30 pm

Не го чух,бях заспала отново,не знаех колко дни са минали,не знаех мъртва ли съм или не,чувах от време на време плачът на детето си,но не можех да го докосна дори,да го гушна.Усещах само разни миризми,разни думи които не разбирах,но усещах тялото си,не беше напълно излекувана,но бях по-добре,можехд а стоя будна повече време,можех да говоря по нормално и най-важното можех да гушна детето си
-Повикайте принца - веднага щом се събудих,това бе желанието ми
Върнете се в началото Go down
Khal Drogo
Residents of the Еarth
Residents of the Еarth
Khal Drogo


Брой мнения : 263
Reputation : 0
Join date : 26.04.2012

Замъка Дрогон - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Замъка Дрогон   Замъка Дрогон - Page 5 Icon_minitimeНед Апр 29, 2012 6:39 pm

Повика ме главния шаман,каза че ще живее но и е нужно още време да се възстанови,почивка и без напрежение. Каза и че искала да ме види,качих се бързо горе,като влетях в стаята и,тя бе отворила очи и се взираха в мен. Приближихс е бързо обхванах лицето и с ръце:
-Луна на моите дни! Пребори се!
Целувах я не спирно,бях щастлив,че е малко по добре и ще оцелее:
-Родихте ми красив син,силен наследник,благодаря ви любима моя.
Седнах до нея,като я оставих да лежи на меката възглавница,пожелах да донесат и бебето. То спеше повито:
-Знаете ли как го кръстих,как кръстих нашия малък херцог?
Върнете се в началото Go down
Алиса
Residents of the Еarth
Residents of the Еarth
Алиса


Брой мнения : 262
Reputation : 0
Join date : 26.04.2012
Age : 29
Местожителство : Англия

Замъка Дрогон - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Замъка Дрогон   Замъка Дрогон - Page 5 Icon_minitimeНед Апр 29, 2012 6:43 pm

Влетя в стаята като хала,явно му баха съобщили,че ще се оправя и това го бе зарадвало много.Не спираше да се усмихва,да ме целува,дори повика да донесат бебето ни,благодари ми за него
-Вашата гордост милорд,искахте наследник и го имате,но ...милорд,дали ще мога да ви даря с още деца?Ако това преживях,то не знам дали друго ще мога?
Той ме попита за името на дедето,точно в този миг ми го носеха,беше повит като пъшкул и спеше сладко
-Ронго!Чух ви когато му дадохте името...красиво е,какво значи?
Върнете се в началото Go down
Khal Drogo
Residents of the Еarth
Residents of the Еarth
Khal Drogo


Брой мнения : 263
Reputation : 0
Join date : 26.04.2012

Замъка Дрогон - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Замъка Дрогон   Замъка Дрогон - Page 5 Icon_minitimeНед Апр 29, 2012 6:59 pm

-Ездача който обяздва земята!
Погалих нежно,като сложих малкото си момче върху мен,за да може да го гледа без да и тежи:
-Ако Тантел пожелае,ще имаме още любима нека не го мислим сега. Нека се порадваме на сина ни и на това,че ще се оправите.
Малкия отвори очи имаше нейните красиви очи,моята тъмна коса,беше взел от всичко по малко:
-Откраднал е хубавите ни черти,присвоил си ги е като свой!
Засмях се,погалих само с единия си пръст малкото му лице:
-Ще бъде силен,плаче с цяло гърло.
Върнете се в началото Go down
Алиса
Residents of the Еarth
Residents of the Еarth
Алиса


Брой мнения : 262
Reputation : 0
Join date : 26.04.2012
Age : 29
Местожителство : Англия

Замъка Дрогон - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Замъка Дрогон   Замъка Дрогон - Page 5 Icon_minitimeПон Апр 30, 2012 3:53 am

Детето стоеше в ръцете му,не го остави в мен,но това беше за да не ми тежи,макар да ми го даваха за малко,сега баща му се радваше .
-Красиво е..
Протегнах ръка и го погалих по главичката,приличаше на баща си,неговите коси,неговата сила излъчваше,а когато отвори очи..бяха сини като езера
-Ще плинява девойките в кралсктвото с тази красота
Радвах се,че той е жив,а и аз успях да се преборя за живота си макар да бях още слаба
Върнете се в началото Go down
Khal Drogo
Residents of the Еarth
Residents of the Еarth
Khal Drogo


Брой мнения : 263
Reputation : 0
Join date : 26.04.2012

Замъка Дрогон - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Замъка Дрогон   Замъка Дрогон - Page 5 Icon_minitimeПон Апр 30, 2012 7:40 am

-Вие сте достоен борец любима,успяхте да се преборите и да не ме оставите. Синът ни има нужда от майка,син който не е видял майчина ласка става строг към жените.
Малкия извика силно,като заплака,засмях се защото при нас бе хубаво когато бебе плаче,защото така се чуваше до боговете и те ликуваха за силния и здрав глас.
-От днес започват пиршествата,за нашия бъдещ крал и принц и за моята принцеса.
Наведох се целунах меките и устни,тя бе малко вяла но се надявах,че ще се оправи скоро и ще я видя на крака.
Върнете се в началото Go down
Алиса
Residents of the Еarth
Residents of the Еarth
Алиса


Брой мнения : 262
Reputation : 0
Join date : 26.04.2012
Age : 29
Местожителство : Англия

Замъка Дрогон - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Замъка Дрогон   Замъка Дрогон - Page 5 Icon_minitimeПон Апр 30, 2012 8:02 am

-Има от кой да се уча милорд,а и не исках да оставя вас да се поболеете и синът си без майка..
Очите ми се насълзиха,но малкия ми принц извика в ръцете на баща си,това според него бе добър знак и аз се засмях,сълзите се превърнаха в радостни
-Не минаха ли,не трябваше ли да празнувате в деня на раждането му?
Върнете се в началото Go down
Khal Drogo
Residents of the Еarth
Residents of the Еarth
Khal Drogo


Брой мнения : 263
Reputation : 0
Join date : 26.04.2012

Замъка Дрогон - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Замъка Дрогон   Замъка Дрогон - Page 5 Icon_minitimeПон Апр 30, 2012 8:09 am

-Не можех да празнувам,когато сърцето ми тъжеше.
Подадох детето на дойката,като прегърнах малката си принцеса в обятията ми,приглаждах косите и,галех я нежно,като си играех дори с косите и:
-Страхувах се,че ще ви загубя ,в умът ми не съществуваше думата щастие,за да мога да празнувам.
Обхванах малкото и лице,тя притваряше очи и заспиваше:
-Починете си принцесо моя. Луната на моя живот,поспи красавице.
Щях да я обсипя с подаръци,със злато и сребро,с красиви рокли и какви ли не неща.
Върнете се в началото Go down
Алиса
Residents of the Еarth
Residents of the Еarth
Алиса


Брой мнения : 262
Reputation : 0
Join date : 26.04.2012
Age : 29
Местожителство : Англия

Замъка Дрогон - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Замъка Дрогон   Замъка Дрогон - Page 5 Icon_minitimeПон Апр 30, 2012 8:13 am

Заради мен не бе отпразнувал раждането на сина си,това беше наистина голям жест от негова страна.
Дойката отведе момченцето ми,а той ме притисна в обятията си,глезеше ме,но реши да ме остави да почина
-Останете с мен любов моя,не искам да съм сама,имам нужда само да лежа,не и да спя,не искам да затварям очи сега..
Върнете се в началото Go down
Khal Drogo
Residents of the Еarth
Residents of the Еarth
Khal Drogo


Брой мнения : 263
Reputation : 0
Join date : 26.04.2012

Замъка Дрогон - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Замъка Дрогон   Замъка Дрогон - Page 5 Icon_minitimeПон Апр 30, 2012 8:23 am

-Да принцесо моя,ще остана. Дори не съм мислил да ходя другаде.
Останах цялата нощ при нея,като я нахраних,след това тя заспа. Минаха няколко дни,когато и разрешиха да стане и да се разходи,бе за последния ден от празнуването. Реших да и направя подарък,една красива златисто,червена рокля и златна и рубинена огърлица.
Внесоха я,като я видя се усмихна излязох,за да и помогнат да се облече и подготви,а аз я чаках търпеливо пред вратата.
Върнете се в началото Go down
Алиса
Residents of the Еarth
Residents of the Еarth
Алиса


Брой мнения : 262
Reputation : 0
Join date : 26.04.2012
Age : 29
Местожителство : Англия

Замъка Дрогон - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Замъка Дрогон   Замъка Дрогон - Page 5 Icon_minitimeПон Апр 30, 2012 9:05 am

Дните минаваха,а аз се чувствах все по добре,оправях се бързо,но и двамата мъже в живота ми бяха тези които ми даваха сили да се боря..
Последния ден от празнуването на мен ми позволиха да стана от леглото,но имах нужда от помощ,бях забравила как се ходи.
Принца ми донесе красива рокля и огрълица за подарък
-Милорд невероятна е
Той ме остави да се преоблека,но ми казаха,че е пред вратата,излязох в новата си премяна ,а той грееше
-Милорд - поклоних се леко
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Замъка Дрогон - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Замъка Дрогон   Замъка Дрогон - Page 5 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Замъка Дрогон
Върнете се в началото 
Страница 5 от 6Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Замъка на Луцифер
» Стълбите на замъка
» Градините на замъка

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Dark Light RPG BG Forum :: Dark Ligth World :: Земята :: Средновековието-
Идете на: