Dark Light RPG BG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dark Light RPG BG Forum


 
ИндексPortal*Последни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Гласувайте за форума!
Гласувай за мен в BGTop100.com
BGtop
Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Tyxo.bg counter
BgTopWeb.com - Класация на Българските топ сайтове
Посетете новия ни форум!
Similar topics
Latest topics
» Имението на Ван дер Удсън
Замъка Дрогон - Page 3 Icon_minitimeСъб Юли 02, 2016 3:48 am by Оливия О'Браян

» Къщата в Сан Мориц
Замъка Дрогон - Page 3 Icon_minitimeПет Юли 01, 2016 5:29 am by Майкъл

» Апартаментът
Замъка Дрогон - Page 3 Icon_minitimeВто Мар 08, 2016 9:25 pm by Деймън Кларк

» Френското имения
Замъка Дрогон - Page 3 Icon_minitimeПет Яну 10, 2014 8:03 pm by Дейвид

» Мол
Замъка Дрогон - Page 3 Icon_minitimeПет Дек 13, 2013 8:20 pm by Симон Кларк

» Семейна консултация
Замъка Дрогон - Page 3 Icon_minitimeПон Дек 09, 2013 9:07 pm by Деймън Кларк

» Резиденция Тюдор
Замъка Дрогон - Page 3 Icon_minitimeСъб Дек 07, 2013 9:34 am by Дейвид

» Замъкът на Краля
Замъка Дрогон - Page 3 Icon_minitimeНед Дек 01, 2013 12:59 pm by Амерал Венега

» Коръб 1
Замъка Дрогон - Page 3 Icon_minitimeПет Ное 29, 2013 4:36 pm by Дейвид

Top posters
Деймън Кларк
Замъка Дрогон - Page 3 Vote_lcapЗамъка Дрогон - Page 3 Voting_barЗамъка Дрогон - Page 3 Vote_rcap 
Амерал Венега
Замъка Дрогон - Page 3 Vote_lcapЗамъка Дрогон - Page 3 Voting_barЗамъка Дрогон - Page 3 Vote_rcap 
Симон Кларк
Замъка Дрогон - Page 3 Vote_lcapЗамъка Дрогон - Page 3 Voting_barЗамъка Дрогон - Page 3 Vote_rcap 
Дейвид
Замъка Дрогон - Page 3 Vote_lcapЗамъка Дрогон - Page 3 Voting_barЗамъка Дрогон - Page 3 Vote_rcap 
Demon Of Passion
Замъка Дрогон - Page 3 Vote_lcapЗамъка Дрогон - Page 3 Voting_barЗамъка Дрогон - Page 3 Vote_rcap 
Katherine
Замъка Дрогон - Page 3 Vote_lcapЗамъка Дрогон - Page 3 Voting_barЗамъка Дрогон - Page 3 Vote_rcap 
Stefan_
Замъка Дрогон - Page 3 Vote_lcapЗамъка Дрогон - Page 3 Voting_barЗамъка Дрогон - Page 3 Vote_rcap 
Майкъл
Замъка Дрогон - Page 3 Vote_lcapЗамъка Дрогон - Page 3 Voting_barЗамъка Дрогон - Page 3 Vote_rcap 
Khal Drogo
Замъка Дрогон - Page 3 Vote_lcapЗамъка Дрогон - Page 3 Voting_barЗамъка Дрогон - Page 3 Vote_rcap 
Алиса
Замъка Дрогон - Page 3 Vote_lcapЗамъка Дрогон - Page 3 Voting_barЗамъка Дрогон - Page 3 Vote_rcap 
Free Counters
Free Counters

 

 Замъка Дрогон

Go down 
3 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
АвторСъобщение
Алиса
Residents of the Еarth
Residents of the Еarth
Алиса


Брой мнения : 262
Reputation : 0
Join date : 26.04.2012
Age : 29
Местожителство : Англия

Замъка Дрогон - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Замъка Дрогон   Замъка Дрогон - Page 3 Icon_minitimeНед Апр 29, 2012 10:05 am

Вярвах,че детето не бе на съпруга ми,но явно ако бе от брат му той можеше да претендира за трона, или по лошо да убие детето
-Айя довери ми се,няма да кажа,но ако мога да ти помогна искам да го направя,не искам ти или бебето да пострадате..скоро няма да можеш да криеш бременността си,а ако не е от принца,то значи е на брат му,знам какво става с децата на робите,моля те ..кажи ми за да ти помогна
Тя обаче настоя да ми помогне,щях да говоря с принца после,той можеше също да помогне,дължахме го на Айя и двамата.
Роклята ми беше наистина красива,а аз неустоима,Айя се бе погрижила да изглеждам като богиня,с цветя вплетени в косата ми ,а когато ме отведе навън беше още по прекрастно,а той..чаровен,не вярвах,че толкова съм се бояла от него,а той всъщност беше най-милото нещо което ми се е случвало
-Милорд
Поклоних се когато ме оставиха пред него
Върнете се в началото Go down
Khal Drogo
Residents of the Еarth
Residents of the Еarth
Khal Drogo


Брой мнения : 263
Reputation : 0
Join date : 26.04.2012

Замъка Дрогон - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Замъка Дрогон   Замъка Дрогон - Page 3 Icon_minitimeНед Апр 29, 2012 10:17 am

Поех ръката и,като докоснах устните си до нежната и ръка,дръпнах или по скоро поведох ръката и да пристъпи напред.
-Божествена сте и боговете биха ти завидели!
Каза той и остави шамана да говори:
-Днес сме се събрали,да благословим и свържем в свещено съжителство,двамата влюбени. За да бъдат дарени със здраве,щастие,силни и добри наследници,както и благоденствие за народа.
Каза той първо както се обърна и наля в бокала нещо,като вино но не бе точно,а сладко биле,от плодове:
-Както богат Нахойног,се влюбил в богинята Тантал,така и вие господарю да бъдете влюбен във вашата господарка.
Подаде бокала на мен,поех го с две ръце:
-Заклевате ли се да обичате,почитате и пазите съпругата си,докато смъртта или волята на боговете не пожелае друго.
Тогава се усмихнах и казах:
-Заклевам се да обичам,почитам и пазя съпругата си,докато смъртта или боговете не решат друго.
Тогава отпих от бокала и го върнах на шамана,облизах се,защото билето бе сладко и опияняващо:
-Както богинята Тантал,отвърнала на бог Нагойног така и вие господарке да отвърнете и на господаря.
Подаде бокала към нея:
-Заклевате ли се,да обичате,почитате и напътствате съпруга си докато смъртта или боговете не решат друго?
Върнете се в началото Go down
Алиса
Residents of the Еarth
Residents of the Еarth
Алиса


Брой мнения : 262
Reputation : 0
Join date : 26.04.2012
Age : 29
Местожителство : Англия

Замъка Дрогон - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Замъка Дрогон   Замъка Дрогон - Page 3 Icon_minitimeНед Апр 29, 2012 10:21 am

Ритуала беше наистина красив,виждах бокал,виждахцветя и много усмивки.Принца ме хвана за ръка и я целуна,поведе ме напред към олтара на шамана
-Благодаря милорд,вие също сте божествен
Обърнахме се към шамана ,а той започнаритуала като наля в бокала течност,не знаех какво е,но приличаше на вино.
Първо го подаде на Драго,а после и на мен,със същия въпрос
-Заклевам се да обичам,почитам и пазя съпруга си,докато смъртта или боговете не решат друго.
Върнах бокала и се обърнах към него,той ме гледаше с обожание,а в главата ми се въртяха нещата които Айя ми препоръча,както и нейния проблем,но за него май щяхме да говорим на сутринта,сега ни чакаше празин и нощ която се надявах той да запомни и да иска отново и отново
Върнете се в началото Go down
Khal Drogo
Residents of the Еarth
Residents of the Еarth
Khal Drogo


Брой мнения : 263
Reputation : 0
Join date : 26.04.2012

Замъка Дрогон - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Замъка Дрогон   Замъка Дрогон - Page 3 Icon_minitimeНед Апр 29, 2012 10:28 am

-Обвявам ви за божествена двойка,от днес боговете,ще ви напътстват и пазят,ще ви дарят с много наследници и ще съхрани семейното ви щастие.
Обърнах се към нея,придърпах я в обятията си,като я целунах,усмивката ми не се сваляше от лицето. Тогава започна да се свири музика,всички селяни и придворни тръгнаха към голямото поле,за да танцуват пият и ядът. Поведох я на пред:
-Ела да танцуваме и пием!
Тръгнахме на пред,а селянките,започнаха да я кичат с връвки,в синьо и розово. Усмихнах се не знаеше защо го правят:
-Правят го,за да заченеш наследник,от тази нощ и да ме дариш с много деца. Правят го само раждали жени,за да може да ти е леко раждането.
Погалих я по бузата,като я поведох към кръг,в който танцуваха,не бе особенн танц,всеки танцуваше,както си иска не бе като дворните танци.
-Днес и боговете танцуват съпруго моя!
Върнете се в началото Go down
Алиса
Residents of the Еarth
Residents of the Еarth
Алиса


Брой мнения : 262
Reputation : 0
Join date : 26.04.2012
Age : 29
Местожителство : Англия

Замъка Дрогон - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Замъка Дрогон   Замъка Дрогон - Page 3 Icon_minitimeНед Апр 29, 2012 10:33 am

Отвърнах на целувката му,този път официално бях негова съпруга,бях се отказала от семейството си след предателството и за мен онази клетва която дадох пред нашия свещенник не важеше..
-От този момент клетвата която дадох в замъка на родителите ми преди година не важи милорд,обичам ви и това е най-важното,а за тази нощ съм ви подготвила специална изненада,надявам се да нямате против по-рано да се оттеглим в покоите си
Казах след като той ми обясни цащо жените ме кичат с цветя и се оказахме в танцувален кръг от селяни които танцуваха кой каквото може и знае,а аз бях на седмото небе
-Дано боговете ни дарят наистина още тази нощ с наследник,искам да видя радостта в очите ви ,да видя детев ръцете ви,наше дете милорд
Върнете се в началото Go down
Khal Drogo
Residents of the Еarth
Residents of the Еarth
Khal Drogo


Брой мнения : 263
Reputation : 0
Join date : 26.04.2012

Замъка Дрогон - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Замъка Дрогон   Замъка Дрогон - Page 3 Icon_minitimeНед Апр 29, 2012 10:38 am

Придърпах я за кръста,като си я държах за него,целунах я страстно и радостно дори,тя ме правеше невероятно щастлив:
-Нямам нищо против милейти дори и аз щях да ви кажа същото.
Засмях се и я целунах по челото:
-Не ви каня принцесо на танц,защото тук само селяните танцуват на сватбата,ние не трябва да танцуваме.
Погалих красивата и лебедова шия и отново я целунах:
-Ти ме прави щастлив но ще бъда още по щастлив,ако ме дариш с наследници.
Все пак се страхувах,защото тя бе много слаба и не знаех,дали всичко ще бъде наред. Огледах се но Айя я нямаше,тя обичаше да танцува,защо я нямаше:
-Скъпа,къде е Айя,тя обича да танцува,защо я няма?
Върнете се в началото Go down
Алиса
Residents of the Еarth
Residents of the Еarth
Алиса


Брой мнения : 262
Reputation : 0
Join date : 26.04.2012
Age : 29
Местожителство : Англия

Замъка Дрогон - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Замъка Дрогон   Замъка Дрогон - Page 3 Icon_minitimeНед Апр 29, 2012 10:45 am

Стояхме в кръга,само селяните танцуваха,това бе интересна традиция но ми харесваше,така се наслаждавах на него с цялото си тяло,с устни,с ръце,той ме бе притиснал в силното си тяло
-Тогава тази нощ ще поработим за да имаме наследник много скоро
Огледах се,Айя наистина я нямаше,интересно,мислех че ще остане на церемонията
-Не знам милорд,но се тревожа за нея,исках да говоря с вас,но не мислех,че момента е подходящ..И все пак ще ви кажа-Подозирам,че Айя чака дете , дете от брат ви и се страхувам за съдбата на нея и бебето,тя не иска да ми каже,но скара вярвам,че ще и проличи,моля ви милорд,не позволявайте да я наранят,да и вземат бебето..
Надявах се този разговор да не помрачи сватата и нощта ни,но това сега бе важно и за него,може би заплашваше трона му
Върнете се в началото Go down
Khal Drogo
Residents of the Еarth
Residents of the Еarth
Khal Drogo


Брой мнения : 263
Reputation : 0
Join date : 26.04.2012

Замъка Дрогон - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Замъка Дрогон   Замъка Дрогон - Page 3 Icon_minitimeНед Апр 29, 2012 10:50 am

-Благодаря ви съпруго,че ми казахте. По добре сега,защото после,щеше да бъде много късно.
Погледнах на пред,трябваше ми време да помисля. Целунах челото и,като задържах устните си на нея:
-Ще освободя,Айя от робство и ще я омъжа за младия генерал. Той си няма невяста,знам че ще я приеме,въпреки да носи чуждо дете,ще кажем,че е от него. Ще заповядам до дни да ги венчаят.
Само така можех да ги спася,а бях сигурен,че младия генерал няма да ми откаже,той също някога бе роб.
-Какво мислиш съпруго моя,добре ли постъпвам?
Съветвах се с нея,все пак,Айя бе нейна робиня.
Върнете се в началото Go down
Алиса
Residents of the Еarth
Residents of the Еarth
Алиса


Брой мнения : 262
Reputation : 0
Join date : 26.04.2012
Age : 29
Местожителство : Англия

Замъка Дрогон - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Замъка Дрогон   Замъка Дрогон - Page 3 Icon_minitimeНед Апр 29, 2012 10:53 am

Той мислеше бързо и определено идеята ми хареса,а вярвах че и на Айя е на генерала също.Имах някакво наблюдение от ден че той май има симпатии към нея,но понеже е робиня не смее да я иска
-Това е чудесна идея милорд,ще бъдас невероятна двойка,а и Айя го заслужава,служила ви е вярно,на мен също макар и за кратко
потърсих генерала с очи,но и него го нямаше,дали не бяха заедно
-Какво мислите,дали са заедно или е случайност че ги няма?
Върнете се в началото Go down
Khal Drogo
Residents of the Еarth
Residents of the Еarth
Khal Drogo


Брой мнения : 263
Reputation : 0
Join date : 26.04.2012

Замъка Дрогон - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Замъка Дрогон   Замъка Дрогон - Page 3 Icon_minitimeНед Апр 29, 2012 11:00 am

-Надявам,се да не е случайност милейди. Ако се харесват,ще ми е по лесно да им кажа това. Не искам ако генерала си е харесал друга невяста,аз да го оженя за друга.
Тя бе умна,наблюдателна и красива,щеше да ми е добра съветничка и спътница. Целунах отново челото и,и тогава ги видях заедно,не се бяха хванали за ръка но се гледаха влюбено:
-Гледай гледай ти!
Засмях се,тогава гнерала ме вися,че го гледам и се скова. Аз му се засмях,и му размахах пръст но бе шега. Той долови шегата и на свой ред ми отвърна с поклон:
-Много сте наблюдателна милейди! Само жените усещат тези неща!
Върнете се в началото Go down
Алиса
Residents of the Еarth
Residents of the Еarth
Алиса


Брой мнения : 262
Reputation : 0
Join date : 26.04.2012
Age : 29
Местожителство : Англия

Замъка Дрогон - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Замъка Дрогон   Замъка Дрогон - Page 3 Icon_minitimeНед Апр 29, 2012 11:04 am

Наистина щеше да е хубаво да се харесат,да не се налага да мислим друг вариант,но те ни изненадаха като се появиха заедно,макар и не за ръка,а Драго ме поздрави за нюха,но просто виждах това онова от време на време
-Един товар падна от раменете ни сир,сега може би ще ме придружите в спалнята?
Той не се поколеба да тръгне с мен,предварително бях наредила ваната да е готова,имах намерение да се изкъпем първо,а после и останалите съвети,но въпроса бе да се отървем от дрехите
-Надявам се милорд няма против да си вземем вана заедно,би било приятно
Целувах го,не се откъсвах от него докато влизахме в стаята,като сама започнах да свалям наметката му,да разкопчавам копчетата на ризата му,може би знаеше на къде бия и щеше да ме съблече или да ме остави сама да го направя докато той ме гледа
Върнете се в началото Go down
Khal Drogo
Residents of the Еarth
Residents of the Еarth
Khal Drogo


Брой мнения : 263
Reputation : 0
Join date : 26.04.2012

Замъка Дрогон - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Замъка Дрогон   Замъка Дрогон - Page 3 Icon_minitimeНед Апр 29, 2012 11:09 am

Не знаех на какво се дължи това,тя ме събличаше,изпивах я с очи,като те шареха и се движеха,за да попият всяко едно от действията и.
-Любима...
Свали всяка дреха,само с едно движение бях свалил роклята от раменете и,тя се свлече и откри тялото и. Бях готов за нея,дори щях да я взема,бях се засилил но тя ме спря:
-Какво има принцесо моя?!
Попитах аз,защото не знаех,защо ме отблъсква,да не би да не ме желаеше:
-Да не би да съм бил груб?
Върнете се в началото Go down
Алиса
Residents of the Еarth
Residents of the Еarth
Алиса


Брой мнения : 262
Reputation : 0
Join date : 26.04.2012
Age : 29
Местожителство : Англия

Замъка Дрогон - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Замъка Дрогон   Замъка Дрогон - Page 3 Icon_minitimeНед Апр 29, 2012 11:12 am

Е все пак реши и той да играе като за миг роклята се свлече по тялото ми и се оказа на пода,а той не сваляше очи от мен.Със същия размах тръгна към мен,но реших да си поиграя,отбълснах го за миг,той реши,че е бил груб,но не това бе причината,щях да го поизмъча малко,само да не реши че не го желая,защото умирах да е в мен,но исках на направя нещата интересни
-Не милорд,не бихте били груб,но ваната ще изтине,а не искам да ви простудя
Бутнах го към ваната,помогнах му да влезе,но преди аз да вляза при него взех една гъба и започнах да го къпя,това определено беше невероятно изкушение,трябваше ми много воля за да не се мушна при него и ...
-Тази нощ аз ще бъда ваша робиня сир
Върнете се в началото Go down
Khal Drogo
Residents of the Еarth
Residents of the Еarth
Khal Drogo


Брой мнения : 263
Reputation : 0
Join date : 26.04.2012

Замъка Дрогон - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Замъка Дрогон   Замъка Дрогон - Page 3 Icon_minitimeНед Апр 29, 2012 11:17 am

Харесваше ми бях се отпуснал,в ръцете и,оставих да мине с гъбата по тялото ми. Чувствах се като в рая но тогава каза нещо,което не ми хареса. Придърпах я и се оказа във ваната при мен. Гледаше ме слисано:
-Никога повече не го казвайте,вие не сте моя робиня,вие сте моята съпруга,вие сте моята принцеса и бъдеща кралица.
Целунах я,хванах я за кръста и я придърпах към мен:
-Обожавам ви принцесо!
Исках я,тя можеше да ме усети,как се търкам в нея,дори простенах от удоволствие.
-Май искате днес да ме измъчите или побъркате по вас.
Целунах я по врата както обичах да го правя и не пусках кръста и.
Върнете се в началото Go down
Алиса
Residents of the Еarth
Residents of the Еarth
Алиса


Брой мнения : 262
Reputation : 0
Join date : 26.04.2012
Age : 29
Местожителство : Англия

Замъка Дрогон - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Замъка Дрогон   Замъка Дрогон - Page 3 Icon_minitimeНед Апр 29, 2012 11:23 am

Той се ядоса от думите ми,но нямах предвид буквално,а просто като игра,но щом не искаше нямаше да го казвам
-Чувствата са взаимни принце мой
Той ме дръпна за кръста и не ме пусна,така не беше честно,усещах как се търка в мен ,а така ме разконцентрираше,оказах се във водата при мего,целувах го,отвръщах на ласките му а той протестираше
-Просто искам да ви направя щастлив,искам да сте задоволен милорд
Беше ме прегърнал,бях с гръб към него,притисната в тялото му,усещах мъжествеността му коята вече бе не пост за мен,но още беше рано,тепърва имаше да си играем,а и мислех още малко да се правя на недостъпна..
В един миг просто скочих,не е хубаво толкова време да се киснете във водата милорд,ще се сбръчкате.Подадох му кърпа като самата аз се бях увила в една,беше ленена и много нежна,дълга и щом полепна по мокрото ми тяло започна да прозира
-Опа
Върнете се в началото Go down
Khal Drogo
Residents of the Еarth
Residents of the Еarth
Khal Drogo


Брой мнения : 263
Reputation : 0
Join date : 26.04.2012

Замъка Дрогон - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Замъка Дрогон   Замъка Дрогон - Page 3 Icon_minitimeНед Апр 29, 2012 11:29 am

Изръмжах,тя си играеше с мен,харесваше ми но ме побъркваше. Видях,как плата се полепва по тялото и,впи се но все едно бе без нищо,защото се виждаше тялото и:
-Принцесо...
Казах аз с ръмжащ и някак присипнал глас,защото бях много и ужасяващо възбуден. Гледах я но седнах в леглото,като метнах кърпата на пода откривайки се. Тя се движеше елегантно около мен. Не знаех от къде го бе научила,тогава в ума ми за миг пробягна,ами ако за този месец,бе дръзнала да е с друг и от там да ги е научила. Не,вярвах и! Вярвай и че няма да ми изневери и,че няма да е поискала ласките на друг.
-Ела те луна на моя живот.
Върнете се в началото Go down
Алиса
Residents of the Еarth
Residents of the Еarth
Алиса


Брой мнения : 262
Reputation : 0
Join date : 26.04.2012
Age : 29
Местожителство : Англия

Замъка Дрогон - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Замъка Дрогон   Замъка Дрогон - Page 3 Icon_minitimeНед Апр 29, 2012 11:42 am

Пламъкът в очите му гореше,виждах как копнее да ме има,как иска да ме докосне,но аз не спирах да си игра,.Когато седна на леглото и махна кърпата не издържах вече,исках още исках да играя,но той бе жесток противник,когато ме повика застанах до него,като надигайки кърпата откривах тялото си,сложих коляно между краката му и се наведох над него,като той падна назад.
Плъзнах ръка по тялото му,докосвах гърдите му ,с устни си играех със неговите зърна така както той с моите,докато ръката ми търсеше онази негова част която ме правеше така щастлива.Когато явно усети на къде отивам очите му се разшириха,навярно се питаше от къде знам това,но едва ли предполагаше,че от Айя,може би помисли за друг мъж,но не бих дръзнала да го сторя
-Желая ви милорд..не съм желала така друг мъж
Изричайки това обхванах с ръка възбудата му и той изсъска,нима го болеше,бях ли стиснала прекалено силно
-Простете милорд
Върнете се в началото Go down
Khal Drogo
Residents of the Еarth
Residents of the Еarth
Khal Drogo


Брой мнения : 263
Reputation : 0
Join date : 26.04.2012

Замъка Дрогон - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Замъка Дрогон   Замъка Дрогон - Page 3 Icon_minitimeНед Апр 29, 2012 12:01 pm

Не знаех,кой или как я бе научил на това но разума ми тотално отказа да работи в моя полза. Всяка мисъл излетя от съзнанието ми,като и се отдаде напълно. Ръцете и ме бяха обхванали,движеха се влудяващо. Простенах но тя си помисли,че е от болка,е до някъде не беше така:
-Не милейди,това не е болка,това е лудо желание!
Той потрепна в ръката и,подксазвайки че иска само едно,да се вмъкне в нея и да я облада е.
Моята ръка на свой ред намери нежното и цвете,като я галех,тя бе ужасно мокра,желаеше ме но искаше да си играе,това ми харесваше и нямах намерение да я прекъсвам.
-Продължете моля ви,наистина е много хубаво,обичам нежните ви ръце!
Върнете се в началото Go down
Алиса
Residents of the Еarth
Residents of the Еarth
Алиса


Брой мнения : 262
Reputation : 0
Join date : 26.04.2012
Age : 29
Местожителство : Англия

Замъка Дрогон - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Замъка Дрогон   Замъка Дрогон - Page 3 Icon_minitimeНед Апр 29, 2012 12:05 pm

Значи му хареса,това ме стимулира да продължа,но той се включи с ръцете си които ме разконцентрираха,но въпреки това продължих леко да седвижа с ръцете си по цялата му дължина.
Разливах се по ръцете му,не можех дълго да издържам на това което сама си причинявах,той определено бе умел в това и може би повече от мен устояваше на изкушението,в един миг просто хванах ръката му и както бях над него се надигнах и го възседнах.Той се плъзна в мен така леко,че и двамата простенахме.Извих тялото си назад,а ръцете му се плъзнаха по тялото ми.Задвижих се леко,нагоре,надолу,гледах го,пиех го с очи,точно както Айя ми бе казала,това определено ми харесваше,явно и на него също,само де не решеше да се противи ида ме обърне,но дори тогава пак щеше да е изгубен
Върнете се в началото Go down
Khal Drogo
Residents of the Еarth
Residents of the Еarth
Khal Drogo


Брой мнения : 263
Reputation : 0
Join date : 26.04.2012

Замъка Дрогон - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Замъка Дрогон   Замъка Дрогон - Page 3 Icon_minitimeНед Апр 29, 2012 12:12 pm

Възседна ме,когато тя пожела,радвах се да видя желанието и,да ме има,само така разбирах,че найстина ме желае,толкова колкото и аз я желаех. Задвижи се над мен изкусително,като красивото и тяло се движеше над мен. Виждах го и ме влудяваше,а в очите и имаше пламък,пламък на страст,обич,желание и любов. Неща който исках отдавана да видя в очите и. Въпреки,че исках да я преобърна,насладата да я видя над мен,ме караше да я оставя,да видя до къде,ще ме докара,ще свърши ли за мен.
Движех се под нея,само колкото да я насърча,слагах ръцете си на дупето и,само за да и покажа,как може да се движи и на нея да и хареса. Усмивка на задоволство,се бе изписала по лицето ми,харесваше ми гледката,погледа и всичко.
-Демонче сте вие милейди!
Изправих се само за миг,за да си открадна една целувка. Не легнах назад,а се подпрях на ръката си,а другата бе по тялото и,придържах я за кръста,усещах че съм на края,нямаше да мога да се сдържа повече.
Върнете се в началото Go down
Алиса
Residents of the Еarth
Residents of the Еarth
Алиса


Брой мнения : 262
Reputation : 0
Join date : 26.04.2012
Age : 29
Местожителство : Англия

Замъка Дрогон - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Замъка Дрогон   Замъка Дрогон - Page 3 Icon_minitimeНед Апр 29, 2012 12:18 pm

Само така си мислеше,иаше още какво да види от мен.Явно това което направих му хареса,сам ме насърчаваше с леки движения и допира на ръката му как да се движа.С очи ме изпиваше и ми показваше че това му харесва.А това исках,да знам че му харесва,че ме желае до полуда.
Надигна се лего,реших че ще ме преобърне,но не го направи,само ме целуна,но се подпря на ръката си,сещах го,беше може би на върха,но нямаше така лесно да приключи,аз също бях на ръба,за това забавих движението си,почти спрях,усмихнасе само нежоно и се наведах за да си открадна страстна целувка,когато докоснах устни той изръмжа,явно не бе доволен,че развалих момента,но тепърва играта предстоеше,когато най-малко очакваше,бавно съвсем бавно отново се задвижих,усещането се върна,това което бях спряла сега изригна с пълна сила,извиках,той също и мепритисна в себе си,толкова силно,че едва не ме задуши.Изля се в мен за пореден път,но ноща тепърва предстоеше
-Тази нощ е ваша милорд
Върнете се в началото Go down
Khal Drogo
Residents of the Еarth
Residents of the Еarth
Khal Drogo


Брой мнения : 263
Reputation : 0
Join date : 26.04.2012

Замъка Дрогон - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Замъка Дрогон   Замъка Дрогон - Page 3 Icon_minitimeНед Апр 29, 2012 12:40 pm

-Моята невероятна принцеса!
Излях се в нея бурно усещах го,как я изпълвам до край,тя точно това искаше,не се отмести,ами ме остави да я изпълвам. Явно наистина искаше да имаме наследник. Погалих я по гърба и я оставих да се отпусне на мен,за да си поеме въздух и да си почине. Обичах я от цялото си сърце,в този миг я бях заобичал дори и повече. Бе готова да ме накара да забравя всички жени,да не пожелая друга. Това нямаше да се случи но въпреки това тя го направи.
-Да така е но не сте моя само за вечерта ами до края на сетните ми дни.
Целунах румените и бузи,те почервеняваха,когато стигенеш до върха,изглеждаше на небесно създание,което ти се иска да плениш за вечността.
Любехме се до сутринта,оставих я да спи,като я завих нежно с кожите,защото тялото и бе горещо,а не исках да се простуди,прегърнах я и я допрях до горещото си тяло. Към обяд,когато слънцето бе най-горещо,се почука на вратата. Отрових очи,някой бе дръзнал да наруши покоя ни:
-Кой в името на боговете ни безпокой.
Това чух гласа на младия генерал:
-Простете милорд,за безпокойството,не исках да ви обезпокоявам но се случи нещо не придвидено.
Вярвах му,завих принцесата си,за да не я види и му казах да влезе:
-Възможно ли е да говорим на съме,проблемът е много дълбок милорд.
Тя спеше не бе чак толкова опасно:
-Не се тревожете,кажете каквото имате да казвате.
Той се бе притеснил до краен предел усещах го:
-Нападнаха ни от север. Принц Робърт претендира за земите,който крал Монтрен ви даде за зестра след сватбата за принцесата. Казва,че вие не правомерно сте взели земите и те принадлежат на него.
По дяволите! Този негодник,трябваше да го убия когато имах изгоден случай:
-Събери част от войската,и се подгответе за военен поход. Няма да дам това,което принадлежи на мен и на съпругата ми.
Той се поклони и излезе,аз трябваше да стана и да се облека.
Върнете се в началото Go down
Алиса
Residents of the Еarth
Residents of the Еarth
Алиса


Брой мнения : 262
Reputation : 0
Join date : 26.04.2012
Age : 29
Местожителство : Англия

Замъка Дрогон - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Замъка Дрогон   Замъка Дрогон - Page 3 Icon_minitimeНед Апр 29, 2012 12:45 pm

-Никога не съм принадлежалана друг милорд,макар сърцето ми да бе заблудено преди,сега намери верния път.
Цяла нощ се любихме диво,излива се в мен много пъти,надявах се да съм заченала още тази нощ,но това не значеше,че му се е разминало,всяка вечер когато оставаме сами ,той щеше да изпитва страстта ми,желанието ми към него.Сменяхме пози,както Айя бе казала,той бе удивен и ми го показа много пъти.
По някое време съм заспала,дори не съм усетила кога е станал.Но когато отворих очи него го нямаше.Облякох се и излязох от стаята,видях го да говори с младия генерал,бяха обезпокоени,но не знаех защо..чух само нещо за войската,нима пак щеше да замине на война и да ме остави сама,загодина или повече?
-Милорд?Случило ли се е нещо принце мой,изглеждате обезпокоен..
Върнете се в началото Go down
Khal Drogo
Residents of the Еarth
Residents of the Еarth
Khal Drogo


Брой мнения : 263
Reputation : 0
Join date : 26.04.2012

Замъка Дрогон - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Замъка Дрогон   Замъка Дрогон - Page 3 Icon_minitimeНед Апр 29, 2012 12:51 pm

Гледах строго всички генерали и обмисляхме,как най-безболезнено и без много жертви да вземем земите,без да навредим на краля,защото му бяхме обещали мир. Само,че сега неговия зет бе обявил война,мира бе нарушен. Тогава я видях,тя бе объркана и най-нормално,все пак я бях оставил в леглото.
-Вървете си за сега и се подгответе.
Те се поклониха и излязоха от залата,подадох и ръка и я приканих да дойде:
-Да луна на моите дни. За жалост са ни обявили война от север и ще трябва да замина.
Придърпах я в скута си и погалих лицето и:
-Не се натъжавай любима но принц Робърт иска да отнеме земите,който баща ви ми даде за зестра и в замяна на мира.
Върнете се в началото Go down
Алиса
Residents of the Еarth
Residents of the Еarth
Алиса


Брой мнения : 262
Reputation : 0
Join date : 26.04.2012
Age : 29
Местожителство : Англия

Замъка Дрогон - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Замъка Дрогон   Замъка Дрогон - Page 3 Icon_minitimeНед Апр 29, 2012 12:56 pm

Какво беше направил?За бмога той нямаше право на тези земи,те бяха мои като първородна дъщеря,не само зестра,бяха мои по закон
-Той няма праватези земи са мои.Пишете на баща ми,той трябва да спре Робърт..
Седнах в скута му,той ме милваше и опитваше да ме успокои,но не можех,не исках той да замине,станеше ли така,щях да замина с него,познавах Робърт и можех да го спра
-Вземете ме,нека дойда с вас милорд,ще убедя Робърт да се оттегли без жертви
Той ревнуваше,знаех,виждах го в очите му,но отдавна чувствата ми към Робърт бяха загинали,бяха си отишли така както омразата ми към Драгон
-Не ревнувайте милорд,не обичам онзи мъж,но няма да позволя да се биете,прекалено много ви обичам за да позволя да се биете,особено ако чакам ваше дете..моля ви...познавам го,знам слабостите му,мога да го накарам да спре това..
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Замъка Дрогон - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Замъка Дрогон   Замъка Дрогон - Page 3 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Замъка Дрогон
Върнете се в началото 
Страница 3 от 6Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Замъка на Луцифер
» Стълбите на замъка
» Градините на замъка

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Dark Light RPG BG Forum :: Dark Ligth World :: Земята :: Средновековието-
Идете на: