Dark Light RPG BG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dark Light RPG BG Forum


 
ИндексPortal*Последни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Гласувайте за форума!
Гласувай за мен в BGTop100.com
BGtop
Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Tyxo.bg counter
BgTopWeb.com - Класация на Българските топ сайтове
Посетете новия ни форум!
Similar topics
Latest topics
» Имението на Ван дер Удсън
Замъка Дрогон - Page 6 Icon_minitimeСъб Юли 02, 2016 3:48 am by Оливия О'Браян

» Къщата в Сан Мориц
Замъка Дрогон - Page 6 Icon_minitimeПет Юли 01, 2016 5:29 am by Майкъл

» Апартаментът
Замъка Дрогон - Page 6 Icon_minitimeВто Мар 08, 2016 9:25 pm by Деймън Кларк

» Френското имения
Замъка Дрогон - Page 6 Icon_minitimeПет Яну 10, 2014 8:03 pm by Дейвид

» Мол
Замъка Дрогон - Page 6 Icon_minitimeПет Дек 13, 2013 8:20 pm by Симон Кларк

» Семейна консултация
Замъка Дрогон - Page 6 Icon_minitimeПон Дек 09, 2013 9:07 pm by Деймън Кларк

» Резиденция Тюдор
Замъка Дрогон - Page 6 Icon_minitimeСъб Дек 07, 2013 9:34 am by Дейвид

» Замъкът на Краля
Замъка Дрогон - Page 6 Icon_minitimeНед Дек 01, 2013 12:59 pm by Амерал Венега

» Коръб 1
Замъка Дрогон - Page 6 Icon_minitimeПет Ное 29, 2013 4:36 pm by Дейвид

Top posters
Деймън Кларк
Замъка Дрогон - Page 6 Vote_lcapЗамъка Дрогон - Page 6 Voting_barЗамъка Дрогон - Page 6 Vote_rcap 
Амерал Венега
Замъка Дрогон - Page 6 Vote_lcapЗамъка Дрогон - Page 6 Voting_barЗамъка Дрогон - Page 6 Vote_rcap 
Симон Кларк
Замъка Дрогон - Page 6 Vote_lcapЗамъка Дрогон - Page 6 Voting_barЗамъка Дрогон - Page 6 Vote_rcap 
Дейвид
Замъка Дрогон - Page 6 Vote_lcapЗамъка Дрогон - Page 6 Voting_barЗамъка Дрогон - Page 6 Vote_rcap 
Demon Of Passion
Замъка Дрогон - Page 6 Vote_lcapЗамъка Дрогон - Page 6 Voting_barЗамъка Дрогон - Page 6 Vote_rcap 
Katherine
Замъка Дрогон - Page 6 Vote_lcapЗамъка Дрогон - Page 6 Voting_barЗамъка Дрогон - Page 6 Vote_rcap 
Stefan_
Замъка Дрогон - Page 6 Vote_lcapЗамъка Дрогон - Page 6 Voting_barЗамъка Дрогон - Page 6 Vote_rcap 
Майкъл
Замъка Дрогон - Page 6 Vote_lcapЗамъка Дрогон - Page 6 Voting_barЗамъка Дрогон - Page 6 Vote_rcap 
Khal Drogo
Замъка Дрогон - Page 6 Vote_lcapЗамъка Дрогон - Page 6 Voting_barЗамъка Дрогон - Page 6 Vote_rcap 
Алиса
Замъка Дрогон - Page 6 Vote_lcapЗамъка Дрогон - Page 6 Voting_barЗамъка Дрогон - Page 6 Vote_rcap 
Free Counters
Free Counters

 

 Замъка Дрогон

Go down 
3 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
АвторСъобщение
Khal Drogo
Residents of the Еarth
Residents of the Еarth
Khal Drogo


Брой мнения : 263
Reputation : 0
Join date : 26.04.2012

Замъка Дрогон - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Замъка Дрогон   Замъка Дрогон - Page 6 Icon_minitimeПон Апр 30, 2012 9:11 am

Тя изгря,като луната и огря всичко,бе усмихната,блестяща и жизнена. Макар и малко слаба още. Поклони ми се елегантно,като и подадох ръка,за да я поведа към троната зала,където щяхме да. Настаних я на нейното място,. Погалих красивото и лице,за да ме усети,че я подкрепям,че ми харесваше да я виждам здрава.
-Когато се изморите ми кажете,ще ви отведа в покоите да си отпочинете.
Не исках да я натоварвам. Тогава от вратата влезе дойката с бебето,всички извикаха задружно,за да поздравят херцога. След това и го подадох,той спеше така сладко на този шум,все едно му харесваше:
-Ще стане добър войн не го е страх от шума,не се плаши лесно.
Върнете се в началото Go down
Алиса
Residents of the Еarth
Residents of the Еarth
Алиса


Брой мнения : 262
Reputation : 0
Join date : 26.04.2012
Age : 29
Местожителство : Англия

Замъка Дрогон - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Замъка Дрогон   Замъка Дрогон - Page 6 Icon_minitimeПон Апр 30, 2012 11:29 am

Беше готов да ме отведе да си почина стига да му кажех,но имах намерение да покажа,че съм силна и възтановена от болестта си.
Когато дойката отново доведе малкия той спеше и нито музиката нито радостните възгласи можеха да го пробудят
-Метнал се е на вас..
Върнете се в началото Go down
Khal Drogo
Residents of the Еarth
Residents of the Еarth
Khal Drogo


Брой мнения : 263
Reputation : 0
Join date : 26.04.2012

Замъка Дрогон - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Замъка Дрогон   Замъка Дрогон - Page 6 Icon_minitimeПон Апр 30, 2012 12:30 pm

-Така трябва синовете трябва да се поучават от бащите си но се надявам,да вземе смелостта,упоритостта и наблюдателността.
Погалих отново красивата и брадичка,хубаво бе да наследи нейните черти и да стане още по не победим:
-Макар да е рано и да се страхувам от втория път се надявам следващото ни дете да е момиченце и да е красиво като вас любима моя.
Налях и в един бокал плодово биле,имаше малко алкохол но бе сладко и здравословно,щеше да зачерви малко бузите и:
-Подай те ми принца и пийнете.
Взех го от ръцете и,като го повдигнах внимателно:
-Ще яздиш звездите малък принце!
Придърпъх го към гърдите си за да го стопля,а той спеше и не го интересуваше нищо.
Върнете се в началото Go down
Алиса
Residents of the Еarth
Residents of the Еarth
Алиса


Брой мнения : 262
Reputation : 0
Join date : 26.04.2012
Age : 29
Местожителство : Англия

Замъка Дрогон - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Замъка Дрогон   Замъка Дрогон - Page 6 Icon_minitimeПон Апр 30, 2012 12:33 pm

Определено щеше да е като баща си и да бъде смел,красив,от сега много много не му пукаше от околните,среше си в ръцете ми.
Принца ми подаде бокал с биле,грижеше се за мен,а и искаше да ме дари с още едно дете,но вече наистина се страхувах за живота си,макар дори да се случеше вече може би щях да съм по продовита и по едра за да износя и родя без проблеми,но не се знаеше
-Нека боговете решат милорд,не искам да ви лиша от деца ..
Той взе малкия от ръцете ми за да отпия от бокала
Върнете се в началото Go down
Khal Drogo
Residents of the Еarth
Residents of the Еarth
Khal Drogo


Брой мнения : 263
Reputation : 0
Join date : 26.04.2012

Замъка Дрогон - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Замъка Дрогон   Замъка Дрогон - Page 6 Icon_minitimeПон Апр 30, 2012 12:49 pm

-Вие вече ме дарихте с наследник,искам вас и наследника си,друго не ми е нужно.
Погалих гърба на сина си и погледнах към моята съпруга,тя отпи от бокала,като малко след това,бузите и се бяха зачервили. Засмях се,щеше да и дойде добре малко сила:
-И аз се страхувам любима но боговете те ви спасиха,значи искат да живеете,за това няма да постъпят втори път с нас така.
Тогава влязоха Айя и младия генерал,като генерала носеше малката им роба в ръцете си,бяха щастливи и бяха радост за окото:
-Кралице моя,имам една идея но бих желал да ви питам. Искам да направя генерал Едгър,моя дясна ръка,смята те ли идеята ми за добра.
Можех да не се допитам до нея но исках да знае,че ценя мнението и.
Върнете се в началото Go down
Алиса
Residents of the Еarth
Residents of the Еarth
Алиса


Брой мнения : 262
Reputation : 0
Join date : 26.04.2012
Age : 29
Местожителство : Англия

Замъка Дрогон - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Замъка Дрогон   Замъка Дрогон - Page 6 Icon_minitimeПон Апр 30, 2012 12:54 pm

-Нека бъде божията воля милорд,ако е писано да ви даря с още деца,така да бъде..
Явно бузите ми се бяха зачервили,защото принца се смееше,а в ръцете му малката ми рожба се размърда.
Тогава при нас дойдоха Айя и генерала,Драго имаше идея за бъдещето им и я сподели с мен,искаше моето мнение
-Мисля,че идеята е добра милорд,генерала е умен и достоен мъж,вярвам че няма да ви подведе когато имате нужда от неговото мнение
Върнете се в началото Go down
Khal Drogo
Residents of the Еarth
Residents of the Еarth
Khal Drogo


Брой мнения : 263
Reputation : 0
Join date : 26.04.2012

Замъка Дрогон - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Замъка Дрогон   Замъка Дрогон - Page 6 Icon_minitimeПон Апр 30, 2012 1:02 pm

-Точно за това но вие милейди сте много наблюдателна,аз често не различавам приятел от врага и често ги третирам еднакво,за това е важно да знам мнението ви.
Малкия се размърда по силно,като измъкна ръцете си от плътното увиване,бе силен още от малък,явно за това бе измъчил майка си,защото бе голямо и силно бебе:
-Ще се бием ли храбри войне!
Малкия разпери ръце и ги удари в гърдите ми,като после ги сви в юмруци и заспа:
-Е,много бързо се предадохте малки ми войне,още сте малък има още какво да учите.
Засмях се,като Едгър дойде за да види малкия войн:
-Силен е господарю.
Понесе му златна верижка,която я сложи на ръката му. Тя бе малка колкото ръката му. После погледна към кралицата:
-Поздравявам ви господарке и се радвам,че сте добре. Господаря доста ни измъчи тези дни с лошия си нрав.
Той се шегуваше,знаеше че с мен може.
-Лош лош,колко да е лош!
Върнете се в началото Go down
Алиса
Residents of the Еarth
Residents of the Еarth
Алиса


Брой мнения : 262
Reputation : 0
Join date : 26.04.2012
Age : 29
Местожителство : Англия

Замъка Дрогон - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Замъка Дрогон   Замъка Дрогон - Page 6 Icon_minitimeПон Апр 30, 2012 1:20 pm

Малкия се разбонтува с баща си,дари го леко по гърдите и после отново заспа.Толкова беше сладък че ми идеше да го изям,но му беше рано за това
-Милорд,аз винаги ще ви съветвам и ще споделям мнението си независимо искате или не,но съм сигурна че младото момче също е доста наблюдателно
Той се доближи до нас с дар за малкия и скоро ме погледна
-Няма да се отървете от мен така лесно генерале,а колкото до принца,ще е кротък вече
Върнете се в началото Go down
Khal Drogo
Residents of the Еarth
Residents of the Еarth
Khal Drogo


Брой мнения : 263
Reputation : 0
Join date : 26.04.2012

Замъка Дрогон - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Замъка Дрогон   Замъка Дрогон - Page 6 Icon_minitimeПон Апр 30, 2012 1:28 pm

Той се усмихна и седна до мен,като и очаквах,обърнах се към него и му подадох брошка,тя беше златен с ръка и кон. Това означаваше,че го приемам за моя дясна ръка:
-Ще бъдете ли моя дясна ръка генерал и херцог Едгър?
Изправи се,поклони се и подаде ръката си,за да приеме брошката:
-Готов съм да ви служа до смърт господарю мой!
Усмихнах му се и го потупах по рамото,за да се изправи:
-Радвам,се сега се присъединете към празненството,за моя син и за моята съпруга.
Отново се поклони,наля в бокала си вино и я вдигна високо:
-До дъно за нашия,предводител,господар и за неговата съпруга.
Всички викнаха и отпиха до дъно. Мъжа остави бокала и седна,беше ужасно горд от това,и много благодарен. Това бях очаквал от него.
Върнете се в началото Go down
Алиса
Residents of the Еarth
Residents of the Еarth
Алиса


Брой мнения : 262
Reputation : 0
Join date : 26.04.2012
Age : 29
Местожителство : Англия

Замъка Дрогон - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Замъка Дрогон   Замъка Дрогон - Page 6 Icon_minitimeПон Апр 30, 2012 1:30 pm

Принца удостои младия Едгар с бижу символ на службата му и позицията която заема.Той се поклони и прие титлата която му се даваше,благодари и се закле отново във вярност към мен и съпруга ми.
Вече бях изморена,може би не трябваше да се натоварвам толкова с вълнение
-Милорд,моля за разрешение да се оттегля,изморена съм и искам да си почина,вие празнувайте до зори...
Върнете се в началото Go down
Khal Drogo
Residents of the Еarth
Residents of the Еarth
Khal Drogo


Брой мнения : 263
Reputation : 0
Join date : 26.04.2012

Замъка Дрогон - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Замъка Дрогон   Замъка Дрогон - Page 6 Icon_minitimeПон Апр 30, 2012 1:37 pm

Подадох детето на Айя,като тя го пое с усмивка,обичаше детето,като свое. Поех любимата си,като я занесох до леглото. Бе наистина изморено за това я оставих да си почине добре.
Минаха няколко месеца,тя се бе възстановила и малкия,растеше бързо. Тогава обаче пристигна вест. Младия генерал я бе получил пръв но се боеше,как да го съобщи на принца,за това отиде при принцесата,която бе с детето и с Айя. Почука на вратата и когато му разрешиха влезе:
-Господарке,пристигна писмо от дровирите на краля. Кралят бащата на принца и господаря,е починал. Той много обичаше краля и не бих искал аз да му го съобщя.
Подаде писмото,скоро нямаше да са вече принцове,а крал и кралица. Това означаваше смъртта на краля.
Върнете се в началото Go down
Алиса
Residents of the Еarth
Residents of the Еarth
Алиса


Брой мнения : 262
Reputation : 0
Join date : 26.04.2012
Age : 29
Местожителство : Англия

Замъка Дрогон - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Замъка Дрогон   Замъка Дрогон - Page 6 Icon_minitimeПон Апр 30, 2012 1:58 pm

След няколко месеца бях по-добре,с принца бяхме наваксали изпуснатото време,въпреки че той доста ме пазеше в това отношение което му костваше и много,знаех какво желание се таи в него.
Един ден в покоите ми дойде Едгар и ми съобщи трагична новина,на мен се падаше неприятната задача да съобщя на новия крал.
Той стоеше на трона си,коленичих пред него и взех ръцете му в своите,гледах го с жал
-Милорд,не ми е приятно ,но трябва да ви съобщя лоша новина...Краля..вашия баща...починал е милорд,много съжалявам..
Върнете се в началото Go down
Khal Drogo
Residents of the Еarth
Residents of the Еarth
Khal Drogo


Брой мнения : 263
Reputation : 0
Join date : 26.04.2012

Замъка Дрогон - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Замъка Дрогон   Замъка Дрогон - Page 6 Icon_minitimeПон Апр 30, 2012 5:02 pm

Изпуснах бокала който държах,в един миг,сякаш цялото кралство ми се беше стоварило на главата и до някъде беше така. Беше се стоварило наистина. Тя ме галеше усещах само нея,всеки други бяха изчезнали. Лицето ми помръкна от весела усмивка и радост,на лицето ми се бе изписала мъка,ужасна мъка.
Тя изгони всички от залата,нямаше да позволи да ме видят натъжен или разстроен. Когато отново се върна при мен,я придърпах към мен. Крих лицето си в нея,не плачех но исках да се скрия,бях много уязвим и тя го знаеш:
-Краля е мъртав,моя баща е мъртъв.
Затворих очи сгушен в нея,притисках я до мен но не силно,а някак вяло,без сила.
-Какво,ще правим любов моя,не съм готов да управлявам цялото кралство? Не може да е мъртъв,не не може!
Върнете се в началото Go down
Алиса
Residents of the Еarth
Residents of the Еarth
Алиса


Брой мнения : 262
Reputation : 0
Join date : 26.04.2012
Age : 29
Местожителство : Англия

Замъка Дрогон - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Замъка Дрогон   Замъка Дрогон - Page 6 Icon_minitimeВто Май 01, 2012 10:54 am

Той помръкна,радостта на лицето му изчезна за секунди,покоси го мъката по баща му.Но сега той трябваше да е силен ,за да поеме трона и да управлява като наследник.
Накарах всички да излязат,исках да е сам,да не го виждат такъв,милвах го,бях седнала в краката му и го галех,успокоявах го
-Идва ден когато всички си отиваме милорд,денят на вашея баща е настъпил,сега вие трябва да управлявате
Той не смяташе,че е готов,но аз вярвах,че е
-Готов сте милорд,вярвам в способностите ви
Върнете се в началото Go down
Khal Drogo
Residents of the Еarth
Residents of the Еarth
Khal Drogo


Брой мнения : 263
Reputation : 0
Join date : 26.04.2012

Замъка Дрогон - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Замъка Дрогон   Замъка Дрогон - Page 6 Icon_minitimeВто Май 01, 2012 4:23 pm

Затворих си очите,като ги скрих в косите и,не плачех но имах нужда да склоня глава на нечие рамо,да по тъгувам малко. Галех я и се опитвах да се успокоя,да поема въздух:
-Принцесо моя,моля ви да кажем,че Ранго не е готов за път,да постоим няколко дена преди да се отправим за коронясването.
Погледнах я,погалих бузите и това беше молба,не бях готов да погреба баща си,исках погребението да мине. Исках да го помня жизнен,а не мъртъв.
Докоснах устните си до нейните:
-Ще се оттегля в покойте,вие ако искате останете.
Върнете се в началото Go down
Алиса
Residents of the Еarth
Residents of the Еarth
Алиса


Брой мнения : 262
Reputation : 0
Join date : 26.04.2012
Age : 29
Местожителство : Англия

Замъка Дрогон - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Замъка Дрогон   Замъка Дрогон - Page 6 Icon_minitimeВто Май 01, 2012 6:10 pm

Прегърнах го,той беше съкрушен,не можеше да приеме смъртта на баща си и го разбирах,сигурно и аз не бих могла ,макар в момента да не си говорехме,той бе мой баща
-Милорд ваше задължение е да бъдете там,знам че ви е тежко,че не сте готов,но трябва да се изправите пред предизвикателството ,като бъдещ крал трябва да посрещнете всяка трудност
Той пожела да се оттегли,нямаше да го оставя сам в такъв момент,отидох с него в стаята и го сложих да легне
-Починете милорд,ще наредя да приготвят всичко за път
Върнете се в началото Go down
Khal Drogo
Residents of the Еarth
Residents of the Еarth
Khal Drogo


Брой мнения : 263
Reputation : 0
Join date : 26.04.2012

Замъка Дрогон - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Замъка Дрогон   Замъка Дрогон - Page 6 Icon_minitimeВто Май 01, 2012 6:23 pm

Качих се горе в стаята,като ми приготвиха вана,веднага се потопих във нея,като бях сложил ръце от страни на ваната,те се бяха отпуснали така безшизнено,бях сложил ленена кърпа на главата си,мокра за да се скрия за малко от реалността.
Нямаше никой в стаята,единствената която можеше да влиза е само тя имах нужда от почивка.
Върнете се в началото Go down
Алиса
Residents of the Еarth
Residents of the Еarth
Алиса


Брой мнения : 262
Reputation : 0
Join date : 26.04.2012
Age : 29
Местожителство : Англия

Замъка Дрогон - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Замъка Дрогон   Замъка Дрогон - Page 6 Icon_minitimeВто Май 01, 2012 6:28 pm

Подготвиха ваната и го оставиха сам,той така искаше,бях събрала багажа и бяхме готови за път,Айя щеше да гледа бебетата,тъй като не можеха да пътуват още,а не можех да пропусна погребението.Слава богу тя се съгласи на драго сърце,не исках да оставям детето,но нямах избор.
Влязох в стаята и коленичих до него
-Милорд всичко е готово,само вас чакаме
Върнете се в началото Go down
Khal Drogo
Residents of the Еarth
Residents of the Еarth
Khal Drogo


Брой мнения : 263
Reputation : 0
Join date : 26.04.2012

Замъка Дрогон - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Замъка Дрогон   Замъка Дрогон - Page 6 Icon_minitimeВто Май 01, 2012 6:37 pm

Изправих се,взех черните одежди,като лицето ми бе някак без изразно. Сякаш не можеше да изпита никаква емоция. Подадох ръка към нея,дръпнах я към мен,впих жадно устни в нейните,като след това я пуснах,трябваше да тръгваме,бе права не можехме да пропуснем погребението. Малки я остана в замъка,защото бе много малък и пътя не бе за него. Тръгна само малка войска щяхме да бъдем коронясани след 1 седмица,след погребението. Такава бе повелята.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Замъка Дрогон - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Замъка Дрогон   Замъка Дрогон - Page 6 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Замъка Дрогон
Върнете се в началото 
Страница 6 от 6Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
 Similar topics
-
» Замъка на Луцифер
» Стълбите на замъка
» Градините на замъка

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Dark Light RPG BG Forum :: Dark Ligth World :: Земята :: Средновековието-
Идете на: