Dark Light RPG BG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dark Light RPG BG Forum


 
ИндексPortal*Последни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Гласувайте за форума!
Гласувай за мен в BGTop100.com
BGtop
Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Tyxo.bg counter
BgTopWeb.com - Класация на Българските топ сайтове
Посетете новия ни форум!
Similar topics
Latest topics
» Имението на Ван дер Удсън
Къщата на Салваторе - Page 22 Icon_minitimeСъб Юли 02, 2016 3:48 am by Оливия О'Браян

» Къщата в Сан Мориц
Къщата на Салваторе - Page 22 Icon_minitimeПет Юли 01, 2016 5:29 am by Майкъл

» Апартаментът
Къщата на Салваторе - Page 22 Icon_minitimeВто Мар 08, 2016 9:25 pm by Деймън Кларк

» Френското имения
Къщата на Салваторе - Page 22 Icon_minitimeПет Яну 10, 2014 8:03 pm by Дейвид

» Мол
Къщата на Салваторе - Page 22 Icon_minitimeПет Дек 13, 2013 8:20 pm by Симон Кларк

» Семейна консултация
Къщата на Салваторе - Page 22 Icon_minitimeПон Дек 09, 2013 9:07 pm by Деймън Кларк

» Резиденция Тюдор
Къщата на Салваторе - Page 22 Icon_minitimeСъб Дек 07, 2013 9:34 am by Дейвид

» Замъкът на Краля
Къщата на Салваторе - Page 22 Icon_minitimeНед Дек 01, 2013 12:59 pm by Амерал Венега

» Коръб 1
Къщата на Салваторе - Page 22 Icon_minitimeПет Ное 29, 2013 4:36 pm by Дейвид

Top posters
Деймън Кларк
Къщата на Салваторе - Page 22 Vote_lcapКъщата на Салваторе - Page 22 Voting_barКъщата на Салваторе - Page 22 Vote_rcap 
Амерал Венега
Къщата на Салваторе - Page 22 Vote_lcapКъщата на Салваторе - Page 22 Voting_barКъщата на Салваторе - Page 22 Vote_rcap 
Симон Кларк
Къщата на Салваторе - Page 22 Vote_lcapКъщата на Салваторе - Page 22 Voting_barКъщата на Салваторе - Page 22 Vote_rcap 
Дейвид
Къщата на Салваторе - Page 22 Vote_lcapКъщата на Салваторе - Page 22 Voting_barКъщата на Салваторе - Page 22 Vote_rcap 
Demon Of Passion
Къщата на Салваторе - Page 22 Vote_lcapКъщата на Салваторе - Page 22 Voting_barКъщата на Салваторе - Page 22 Vote_rcap 
Katherine
Къщата на Салваторе - Page 22 Vote_lcapКъщата на Салваторе - Page 22 Voting_barКъщата на Салваторе - Page 22 Vote_rcap 
Stefan_
Къщата на Салваторе - Page 22 Vote_lcapКъщата на Салваторе - Page 22 Voting_barКъщата на Салваторе - Page 22 Vote_rcap 
Майкъл
Къщата на Салваторе - Page 22 Vote_lcapКъщата на Салваторе - Page 22 Voting_barКъщата на Салваторе - Page 22 Vote_rcap 
Khal Drogo
Къщата на Салваторе - Page 22 Vote_lcapКъщата на Салваторе - Page 22 Voting_barКъщата на Салваторе - Page 22 Vote_rcap 
Алиса
Къщата на Салваторе - Page 22 Vote_lcapКъщата на Салваторе - Page 22 Voting_barКъщата на Салваторе - Page 22 Vote_rcap 
Free Counters
Free Counters

 

 Къщата на Салваторе

Go down 
+2
Katherine
Stefan_
6 posters
Иди на страница : Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22
АвторСъобщение
Katherine
Dark creatures
Dark creatures
Katherine


Брой мнения : 433
Reputation : 0
Join date : 08.03.2011

Къщата на Салваторе - Page 22 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Салваторе   Къщата на Салваторе - Page 22 Icon_minitimeСъб Апр 16, 2011 7:30 pm

- Да така е ,а че сме страхотни ,нима ,се се съмнявал ? Само аз с теб ,мога да бъда такава ,както и само ти с мен.Колкото и да се опитвахме ад се залъгваме с други ,накрая пак се търсехме ,докато не се намерихме.Знам ,че съм кучка Стефан ,но се опитвам ,да се променя,макар,че сега с тази природа на лисица ,не знам,до колко ще мога .-засмях се ,но след това се намръщих,бях започнала,да говоря глупости.
Върнете се в началото Go down
Stefan_
Special User
Special User
Stefan_


Брой мнения : 429
Reputation : 0
Join date : 22.02.2011

Къщата на Салваторе - Page 22 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Салваторе   Къщата на Салваторе - Page 22 Icon_minitimeСъб Апр 16, 2011 7:32 pm

- Знам това , ние сме един за друг. Но според мен по-добре , че стана така , защото разбрахме колко сме ценни един за друг и какво означваше един за друг. - целунах я.
- Не си кучка , можеш да ме обичаш и това го доказва.
Върнете се в началото Go down
Katherine
Dark creatures
Dark creatures
Katherine


Брой мнения : 433
Reputation : 0
Join date : 08.03.2011

Къщата на Салваторе - Page 22 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Салваторе   Къщата на Салваторе - Page 22 Icon_minitimeСъб Апр 16, 2011 7:47 pm

- Да мога ,но само теб,нека да кажем,че с всички други може да съм кучка ,но не и с теб-целунах нежно рамото му и после прокарах пръсти от страни на тялото му,като проследих цялата дължина да гръбнака му.Той отново настръхна.
- Харесва ми ,като реагираш така ,на допира ми-усмихнах се.
Върнете се в началото Go down
Stefan_
Special User
Special User
Stefan_


Брой мнения : 429
Reputation : 0
Join date : 22.02.2011

Къщата на Салваторе - Page 22 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Салваторе   Къщата на Салваторе - Page 22 Icon_minitimeСъб Апр 16, 2011 7:48 pm

- И това е достатъчно да сме щастливи Кат , аз те обичам такава каквато си и го знаеш , винаги ще е така. - целунах я страстно , тя ме докосна , а цялото ми тяло потрепери.
- Да , виждаш ли как ми действаш , като наркотик. - засмях се.
Върнете се в началото Go down
Katherine
Dark creatures
Dark creatures
Katherine


Брой мнения : 433
Reputation : 0
Join date : 08.03.2011

Къщата на Салваторе - Page 22 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Салваторе   Къщата на Салваторе - Page 22 Icon_minitimeСъб Апр 16, 2011 8:24 pm

- Да,но ти също и за двама ни е толкова хубаво-усмихнах се.
- Радвам се ,че имаш такова мнение,за мен,мислех,че въпреки ,че ме обичаш ,една част от теб,ме мрази и не може да ми прости-натъжих се дори,само при говореното ,за тези неща.
Върнете се в началото Go down
Stefan_
Special User
Special User
Stefan_


Брой мнения : 429
Reputation : 0
Join date : 22.02.2011

Къщата на Салваторе - Page 22 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Салваторе   Къщата на Салваторе - Page 22 Icon_minitimeСъб Апр 16, 2011 8:28 pm

- Дори и тя ти просто Катрин , не мисли за това сега , защо когато сме най-щастливи винаги трябва да проваляме момента ? - усмихнах се , целунах я и я прегърнах.
- Винаги ще те обичам с цялото си сърце.
Върнете се в началото Go down
Katherine
Dark creatures
Dark creatures
Katherine


Брой мнения : 433
Reputation : 0
Join date : 08.03.2011

Къщата на Салваторе - Page 22 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Салваторе   Къщата на Салваторе - Page 22 Icon_minitimeСъб Апр 16, 2011 8:52 pm

- Аз също любов ,моя -усмихнах се и го целунах.Можех да остана тук ,вечно с него и само да го галя и целувам.но беше време,да станем и разчистим останките,на Мисао.но каква изненада беше ,да открием ,че тях ги нямаше ,а на тяхното място написано в пясъка.
" Ще си платите !!!!"-Нямаше и съмнение,че посланието ни е пратено от Шиничи.Значи е бил тук и отнесъл тялото ,но как така не сме го усетили или защо още дишахме.Можеше лесно да ни убие,докато сме били разсеяни,но не той просто ни беше написал послание в пясъка.
Върнете се в началото Go down
Stefan_
Special User
Special User
Stefan_


Брой мнения : 429
Reputation : 0
Join date : 22.02.2011

Къщата на Салваторе - Page 22 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Салваторе   Къщата на Салваторе - Page 22 Icon_minitimeНед Апр 17, 2011 7:35 am

Погледнах посланието , тревога беше единственото , което усещах сега.
- Бил е тук и не сме го усетили , отнесъл е тялото. Което значи , че лесно може да ни убие дори в съня ни , но сега не ни е убил , значи замисля нещо още по-мащабно.
Върнете се в началото Go down
Katherine
Dark creatures
Dark creatures
Katherine


Брой мнения : 433
Reputation : 0
Join date : 08.03.2011

Къщата на Салваторе - Page 22 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Салваторе   Къщата на Салваторе - Page 22 Icon_minitimeНед Апр 17, 2011 3:51 pm

- Да и аз от това се страхувам .Но Стефан ,защо според теб,отнесе тялото ѝ.Ами ако може да я върне-разтреперих се .Мразех ,да се чувствам слаба и да не знам,какво става.
- Хайде да се приберем вътре ,жадна съм.-След всичката тази енергия ,която отдадох и взех имах нужда от кръв.Мислех,че китсунетата не я пият ,но веднага разбрах колко съм грешала ,като пресуших четири банки .
Върнете се в началото Go down
Stefan_
Special User
Special User
Stefan_


Брой мнения : 429
Reputation : 0
Join date : 22.02.2011

Къщата на Салваторе - Page 22 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Салваторе   Къщата на Салваторе - Page 22 Icon_minitimeНед Апр 17, 2011 3:55 pm

- Не знам дали може да я върне , но двамата ще се справим срещу тях , по-силни сме заедно , те винаги имат разногласия. - усмихнах се и се изправих.
- Добре. - целунах я , след което се прибрахме.
- Май си била доста жадна. - засмях се.
Върнете се в началото Go down
Katherine
Dark creatures
Dark creatures
Katherine


Брой мнения : 433
Reputation : 0
Join date : 08.03.2011

Къщата на Салваторе - Page 22 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Салваторе   Къщата на Салваторе - Page 22 Icon_minitimeНед Апр 17, 2011 5:25 pm

- Да засмях се ,ти няма ли да пиеш ?-Предложих му ,но кога то погледнах ,пак ,бях изпила всичко.
- Съжалявам мили,колко съм несъобразителна-укорих се .
- Но винаги може ,да пиеш от мен ,ако желаеш -усмихнах му се .
Върнете се в началото Go down
Stefan_
Special User
Special User
Stefan_


Брой мнения : 429
Reputation : 0
Join date : 22.02.2011

Къщата на Салваторе - Page 22 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Салваторе   Къщата на Салваторе - Page 22 Icon_minitimeНед Апр 17, 2011 5:29 pm

- Ще отидем за кръв утре. - погалих лицето й и се усмихнах , като хванах едно кичурче от косата й и се заиграх.
- Аз не съм жаден , скъпа , не се притеснявай от това. Или поне не съм жаден за кръв. - целунах я страстно.
Върнете се в началото Go down
Stefan_
Special User
Special User
Stefan_


Брой мнения : 429
Reputation : 0
Join date : 22.02.2011

Къщата на Салваторе - Page 22 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Салваторе   Къщата на Салваторе - Page 22 Icon_minitimeНед Апр 17, 2011 5:38 pm

- С новите сили не ни пречи да го правим и отново. - усмихнах се и я целунах отново , след което започнах да целувам леко врата й и да прокаравам език по дължината му.
- Прекалено престрастяваща си казах ти.
Върнете се в началото Go down
Katherine
Dark creatures
Dark creatures
Katherine


Брой мнения : 433
Reputation : 0
Join date : 08.03.2011

Къщата на Салваторе - Page 22 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Салваторе   Къщата на Салваторе - Page 22 Icon_minitimeНед Апр 17, 2011 5:42 pm

-Ти също ме караш ,да се пристрастя.-усмихнах се .
Но не можех да мисля,докато правеше това с мен.Движенията ме бяха толкова бавни ,но толкова силно ,ме възбуждаха,че можех да откача,ако слиза по тялото ми толкова бавно.Ръцете ми се вплетоха на вратът му ,за да го насърча ,да продължава.Изстенах ,толкова ми стана хубаво,че се чудех,защо съм се облякла ?
Върнете се в началото Go down
Stefan_
Special User
Special User
Stefan_


Брой мнения : 429
Reputation : 0
Join date : 22.02.2011

Къщата на Салваторе - Page 22 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Салваторе   Къщата на Салваторе - Page 22 Icon_minitimeНед Апр 17, 2011 5:45 pm

Уморих се да я целувам , разкъсах дрехите й и я блъснах на дивана , вкарах й го и започнах да я ч***м , диванът скоро щеше да се разглоби и да падне , но не ми пукаше , имах нужда от нея , тялото ми имаше нужда от това.
Върнете се в началото Go down
Katherine
Dark creatures
Dark creatures
Katherine


Брой мнения : 433
Reputation : 0
Join date : 08.03.2011

Къщата на Салваторе - Page 22 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Салваторе   Къщата на Салваторе - Page 22 Icon_minitimeНед Апр 17, 2011 5:51 pm

Стефан ,ставаше все по-див ,докато се усетя ме чукаше яростно не че се оплаквах .Тресях се от конвулсии и не можех да спра.А той беше ,като подивял,не го бях виждала друг път така,но този нов Стефан им харесваше страшно много.Колкото и да не искат да си го признаят жените ,всичките предпочитахме да сме чукани ,вместо любени,но си мълчахме,но не и аз:
- Продължавай ,накарай ме да крещя-простенах.
Върнете се в началото Go down
Stefan_
Special User
Special User
Stefan_


Брой мнения : 429
Reputation : 0
Join date : 22.02.2011

Къщата на Салваторе - Page 22 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Салваторе   Къщата на Салваторе - Page 22 Icon_minitimeПон Апр 18, 2011 8:39 am

Чуках я , забързвах все повече и повече. Изпълних желанието й , писъците й огласяха цялата стая , стенехме шумно без да се притесним кой ще ни чуе. И двамата свършихме едновременно , телата ни трепереха от удоволствие дори и след това.
- По-добра не мога да си намеря.
Върнете се в началото Go down
Katherine
Dark creatures
Dark creatures
Katherine


Брой мнения : 433
Reputation : 0
Join date : 08.03.2011

Къщата на Салваторе - Page 22 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Салваторе   Къщата на Салваторе - Page 22 Icon_minitimeПон Апр 18, 2011 3:59 pm

- Та така е ,казах самоуверено и се засмях-Леко галех гърдите му и се наслаждавах ,на допира,на още горещото ме тяло,до моето.
- Но е истина,също ,че и ти си най-добрият за мен.-Целунах леко гърдите му и се сгуших ,в силните му ръце.С него се чувствах защитена и можех ,да се отпусна съвсем.Да бъда себе си и да не играя роли,но само с него бях такава.
Върнете се в началото Go down
Stefan_
Special User
Special User
Stefan_


Брой мнения : 429
Reputation : 0
Join date : 22.02.2011

Къщата на Салваторе - Page 22 Empty
ПисанеЗаглавие: Къщата на Салваторе   Къщата на Салваторе - Page 22 Icon_minitimeПон Апр 18, 2011 4:39 pm

Целунах я и я обгърнах с ръцете си , беше ми приятно да я чувствам до себе си , погалих лицето й.
- Явно има и хора създадени един за друг и това сме аз и ти. - усмихнах се и я целунах , прегърнах я по-силно и затворих очи.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Къщата на Салваторе - Page 22 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Салваторе   Къщата на Салваторе - Page 22 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Къщата на Салваторе
Върнете се в началото 
Страница 22 от 22Иди на страница : Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22
 Similar topics
-
» Къщата на Салваторе
» Къщата на Салваторе
» Къщата на Жулиета

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Dark Light RPG BG Forum :: Кошче :: Света на изгубените неща-
Идете на: