Dark Light RPG BG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dark Light RPG BG Forum


 
ИндексPortal*Последни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Гласувайте за форума!
Гласувай за мен в BGTop100.com
BGtop
Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Tyxo.bg counter
BgTopWeb.com - Класация на Българските топ сайтове
Посетете новия ни форум!
Similar topics
Latest topics
» Имението на Ван дер Удсън
Къщата на Салваторе - Page 12 Icon_minitimeСъб Юли 02, 2016 3:48 am by Оливия О'Браян

» Къщата в Сан Мориц
Къщата на Салваторе - Page 12 Icon_minitimeПет Юли 01, 2016 5:29 am by Майкъл

» Апартаментът
Къщата на Салваторе - Page 12 Icon_minitimeВто Мар 08, 2016 9:25 pm by Деймън Кларк

» Френското имения
Къщата на Салваторе - Page 12 Icon_minitimeПет Яну 10, 2014 8:03 pm by Дейвид

» Мол
Къщата на Салваторе - Page 12 Icon_minitimeПет Дек 13, 2013 8:20 pm by Симон Кларк

» Семейна консултация
Къщата на Салваторе - Page 12 Icon_minitimeПон Дек 09, 2013 9:07 pm by Деймън Кларк

» Резиденция Тюдор
Къщата на Салваторе - Page 12 Icon_minitimeСъб Дек 07, 2013 9:34 am by Дейвид

» Замъкът на Краля
Къщата на Салваторе - Page 12 Icon_minitimeНед Дек 01, 2013 12:59 pm by Амерал Венега

» Коръб 1
Къщата на Салваторе - Page 12 Icon_minitimeПет Ное 29, 2013 4:36 pm by Дейвид

Top posters
Деймън Кларк
Къщата на Салваторе - Page 12 Vote_lcapКъщата на Салваторе - Page 12 Voting_barКъщата на Салваторе - Page 12 Vote_rcap 
Амерал Венега
Къщата на Салваторе - Page 12 Vote_lcapКъщата на Салваторе - Page 12 Voting_barКъщата на Салваторе - Page 12 Vote_rcap 
Симон Кларк
Къщата на Салваторе - Page 12 Vote_lcapКъщата на Салваторе - Page 12 Voting_barКъщата на Салваторе - Page 12 Vote_rcap 
Дейвид
Къщата на Салваторе - Page 12 Vote_lcapКъщата на Салваторе - Page 12 Voting_barКъщата на Салваторе - Page 12 Vote_rcap 
Demon Of Passion
Къщата на Салваторе - Page 12 Vote_lcapКъщата на Салваторе - Page 12 Voting_barКъщата на Салваторе - Page 12 Vote_rcap 
Katherine
Къщата на Салваторе - Page 12 Vote_lcapКъщата на Салваторе - Page 12 Voting_barКъщата на Салваторе - Page 12 Vote_rcap 
Stefan_
Къщата на Салваторе - Page 12 Vote_lcapКъщата на Салваторе - Page 12 Voting_barКъщата на Салваторе - Page 12 Vote_rcap 
Майкъл
Къщата на Салваторе - Page 12 Vote_lcapКъщата на Салваторе - Page 12 Voting_barКъщата на Салваторе - Page 12 Vote_rcap 
Khal Drogo
Къщата на Салваторе - Page 12 Vote_lcapКъщата на Салваторе - Page 12 Voting_barКъщата на Салваторе - Page 12 Vote_rcap 
Алиса
Къщата на Салваторе - Page 12 Vote_lcapКъщата на Салваторе - Page 12 Voting_barКъщата на Салваторе - Page 12 Vote_rcap 
Free Counters
Free Counters

 

 Къщата на Салваторе

Go down 
+2
Katherine
Stefan_
6 posters
Иди на страница : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 17 ... 22  Next
АвторСъобщение
Stefan_
Special User
Special User
Stefan_


Брой мнения : 429
Reputation : 0
Join date : 22.02.2011

Къщата на Салваторе - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Салваторе   Къщата на Салваторе - Page 12 Icon_minitimeПон Мар 28, 2011 3:43 am

Завих Катрин и я прегърнах силно , исках да усещам , че е до мен и е добре , че нищо няма да й се случи и че ще е защитена. Тя заспа , а аз продължих да я гледам и да милвам косите й , няма нищо по-прекрасно и ако станеше по-хубаво щеше да е незаконно , целунах устните й леко , а да не я събудя и аз заспах.
Върнете се в началото Go down
Katherine
Dark creatures
Dark creatures
Katherine


Брой мнения : 433
Reputation : 0
Join date : 08.03.2011

Къщата на Салваторе - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Салваторе   Къщата на Салваторе - Page 12 Icon_minitimeПон Мар 28, 2011 4:14 pm

Събудих се ,извънредно щастлива.Прегърнах Стефан,който още спеше.Не исках,да го будя,за това станах и си взех душ.Облякох се и отидох до хладилника,за да си сипя кръв ,това ,че бях пила от Стефан ,само разпали апетитът ми.Вампирската кръв ,не можеше да храни,поне не и за дълго ,иначе бих живяла само на нея.Беше толкова вкусна и щеше да е толкова по-лесно.Но човешката ,беше истинският източник ,на сила.Седнах и изпих две чаши.
Върнете се в началото Go down
Stefan_
Special User
Special User
Stefan_


Брой мнения : 429
Reputation : 0
Join date : 22.02.2011

Къщата на Салваторе - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Салваторе   Къщата на Салваторе - Page 12 Icon_minitimeПон Мар 28, 2011 4:17 pm

Когато се събудих Катрин я нямаше , изкъпах се и се преоблякох. Бях толкова щастлив , слязох долу и тя беше там , целунах я и се усмихнах леко.
- Добро утро любима , как спа ?
Върнете се в началото Go down
Katherine
Dark creatures
Dark creatures
Katherine


Брой мнения : 433
Reputation : 0
Join date : 08.03.2011

Къщата на Салваторе - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Салваторе   Къщата на Салваторе - Page 12 Icon_minitimeПон Мар 28, 2011 6:47 pm

- Страхотно-отвърнах на целувката му.А да ме нарича любима,разтопяваше сърцето ми.Доизпих чашата си с кръв.
- Искаш ли да направя кафе ? -Нямаше ,да ми дойде зле ,едно кафенце.Отидох до плота и почнах да правя,гледах го и му се усмихвах,правеше ме най-щастливата жена в цялата вселена.
- Обичам те-прошепнах тихо,но той го долови и се усмихна.
Върнете се в началото Go down
Stefan_
Special User
Special User
Stefan_


Брой мнения : 429
Reputation : 0
Join date : 22.02.2011

Къщата на Салваторе - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Салваторе   Къщата на Салваторе - Page 12 Icon_minitimeПон Мар 28, 2011 6:51 pm

- Да едно кафе ще ни дойде добре. - усмихнах се леко и я погледнах.
- Аз теб повече. - прошепнах също и отидох да я целуна , толкова бях щастлив с тази жена , след като направи кафето , седнахме да гледаме телевизия , аз я прегърнах , исках да я чувствам възможно най-близо до мен.
Върнете се в началото Go down
Katherine
Dark creatures
Dark creatures
Katherine


Брой мнения : 433
Reputation : 0
Join date : 08.03.2011

Къщата на Салваторе - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Салваторе   Къщата на Салваторе - Page 12 Icon_minitimeПон Мар 28, 2011 7:10 pm

Гушнах се в Стефан ,да е при мен и толкова близо,беше невероятно.За малко кафето да изкипи,добре ,че имах бързи реакции,та го спасих.Той почна да се смее,като видя ,какво стана.Обичах ,да чувам смехът му.
- Да смей се,за малко ,да олея кухнята.И после трябваше ,да чистя.-Направих,намусена физиономия.Която сякаш също му,се стори смешна,защото пак ,започна да се смее.
Върнете се в началото Go down
Stefan_
Special User
Special User
Stefan_


Брой мнения : 429
Reputation : 0
Join date : 22.02.2011

Къщата на Салваторе - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Салваторе   Къщата на Салваторе - Page 12 Icon_minitimeПон Мар 28, 2011 7:15 pm

Засмях се и си помислих какво би станало , ако беше човек , сигурно щеше да се изгори или въобще да не успее да спаси кафето.
- Може и да не чистиш , когато Деймън и Елена се върнат , ще накарам тях , имат да ми дължат доста услуги. - усмихнах се и я целунах.
Върнете се в началото Go down
Katherine
Dark creatures
Dark creatures
Katherine


Брой мнения : 433
Reputation : 0
Join date : 08.03.2011

Къщата на Салваторе - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Салваторе   Къщата на Салваторе - Page 12 Icon_minitimeПон Мар 28, 2011 7:36 pm

Засмях се ,на предложението му.
- И мислиш ,че те ще се съгласят ,толкова лесно.-Донесох кафето и налях в чаши
- Захар,сметана ? Аз го пия чисто,но за теб не знам.-усмихнах се.Беше толкова хубаво,да сме,заедно, без лъжи и тайни и да вършим обикновени неща,като пиенето на кафе ,сутрин ,след невероятно страстна нощ.
Върнете се в началото Go down
Stefan_
Special User
Special User
Stefan_


Брой мнения : 429
Reputation : 0
Join date : 22.02.2011

Къщата на Салваторе - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Салваторе   Къщата на Салваторе - Page 12 Icon_minitimeПон Мар 28, 2011 7:39 pm

- Винаги мога да използвам и други средства , за да ги накарам , не се притеснявай.- намигнах й.
- Аз ще си сложа. - целунах я и си сложих две лъжички захар , след което я прегърнах.
- Толкова ми е хубаво с теб.
Върнете се в началото Go down
Katherine
Dark creatures
Dark creatures
Katherine


Брой мнения : 433
Reputation : 0
Join date : 08.03.2011

Къщата на Салваторе - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Салваторе   Къщата на Салваторе - Page 12 Icon_minitimeПон Мар 28, 2011 8:16 pm

- На мен също -погалих нежно лицето му и отпих от кафето.Гушнах се ,в него,можех,да стоя така и с дни,нямаше опасност ,да се схвана,а да ми омръзне ,е все едно да ми омръзне живота.Стефан ми беше всичко и се радвах,че не си бях провалила ,всички шансове,да бъдем заедно,с необмислените си постъпки.
Върнете се в началото Go down
Stefan_
Special User
Special User
Stefan_


Брой мнения : 429
Reputation : 0
Join date : 22.02.2011

Къщата на Салваторе - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Салваторе   Къщата на Салваторе - Page 12 Icon_minitimeВто Мар 29, 2011 4:02 pm

Прегърнах я и вкусах от кафето , което беше супер.
- Дори и в това те бива. - засмях се и я погледнах , след което продължих да я прегръщам и да я милвам , исках да я чувствам до мен , да е цяла вечност с мен и колкото и неща да се случат , да успеем да устоим на тях.
Върнете се в началото Go down
Katherine
Dark creatures
Dark creatures
Katherine


Брой мнения : 433
Reputation : 0
Join date : 08.03.2011

Къщата на Салваторе - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Салваторе   Къщата на Салваторе - Page 12 Icon_minitimeВто Мар 29, 2011 6:11 pm

Да съм до него,това исках,завинаги.Нямаше и помен ,от егоистичната Катрин ,тази ,която искаше да получава,без да дава.Тази ,която беше щастлива ,от нещастието на другите и за всичко това ,бе виновен той.
- Ти ме промени,направи ме по-добра,за да заслужа любовта ти.-казах и го целунах нежно.
Върнете се в началото Go down
Katherine
Dark creatures
Dark creatures
Katherine


Брой мнения : 433
Reputation : 0
Join date : 08.03.2011

Къщата на Салваторе - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Салваторе   Къщата на Салваторе - Page 12 Icon_minitimeВто Мар 29, 2011 7:17 pm

- Може би си прав-усмихнах се.Погалих нежно устните му и пак го целунах.
- Стефан действащ ми като наркотик,не мога да спра,да те целувам и колкото повече,го правя,толкова повече,го искам-засмях се.
Приближих го още повече към себе си и го гушнах ,но докато се усетя ,пак го целувах.
Върнете се в началото Go down
Stefan_
Special User
Special User
Stefan_


Брой мнения : 429
Reputation : 0
Join date : 22.02.2011

Къщата на Салваторе - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Салваторе   Къщата на Салваторе - Page 12 Icon_minitimeВто Мар 29, 2011 7:19 pm

Отвърщах на целувките й и ги правих по-продължителни , исках да усещам устните й , бяха толкова сладки.
- Значи ти действам както ти на мен , не мога да се отделя от теб , прекалено си престрастяваща - засмях се и отново я целунах.
Върнете се в началото Go down
Katherine
Dark creatures
Dark creatures
Katherine


Брой мнения : 433
Reputation : 0
Join date : 08.03.2011

Къщата на Салваторе - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Салваторе   Къщата на Салваторе - Page 12 Icon_minitimeВто Мар 29, 2011 7:39 pm

Засмях се ,можех да полетя ,от щастие ,любовта му,ми даваше криле.Беше толкова нереално хубаво,приличаше на сън,но ако беше не желаех,да се събудя,никога.
- Хайде да излезем ,на обиколка из града-засмях се отново.
- Какво ще кажеш ?
Върнете се в началото Go down
Stefan_
Special User
Special User
Stefan_


Брой мнения : 429
Reputation : 0
Join date : 22.02.2011

Къщата на Салваторе - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Салваторе   Къщата на Салваторе - Page 12 Icon_minitimeВто Мар 29, 2011 7:42 pm

- Разбира се и аз не съм го обикалял. - погледнах я и я целунах.Щеше да е хубаво да поизлезем. Изведнъж получих нещо като видение в главата си , беше Клаус , каза че е прекалено близо и да внимавам какво говоря или правя , защото това може да коства живота на много хора , погледнах Катрин , щеше да се уплаши ако разбереше.
- Какво ще кажеш за някой бар ?
Върнете се в началото Go down
Katherine
Dark creatures
Dark creatures
Katherine


Брой мнения : 433
Reputation : 0
Join date : 08.03.2011

Къщата на Салваторе - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Салваторе   Къщата на Салваторе - Page 12 Icon_minitimeСря Мар 30, 2011 3:52 pm

- Страхотна идея ,да вървим -заспях се .
- Макар,че не те помня,като мъж ,който обикаля баровете-усмихнах се широко.
- Не че има нещо лошо-побързах да добавя.
- Само да си взема якето -качих се горе и си оправих и малко косата,която се спускаше на буйни къдрици,до кръста ми.Сложих си малко гланц ,на устните и слязох.
- Готова съм,да вървим.
Върнете се в началото Go down
Stefan_
Special User
Special User
Stefan_


Брой мнения : 429
Reputation : 0
Join date : 22.02.2011

Къщата на Салваторе - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Салваторе   Къщата на Салваторе - Page 12 Icon_minitimeЧет Мар 31, 2011 5:39 pm

Прибрахме се вкъщи и на мен не ми се оставаше повече на онова място , но както виждам и на Катрин. Въпросът ми беше дали Шиничи може да се вселява в мен , когато си поиска. Отидох и взех две банки кръв , подадох едната на Катрин , целунах я. Започнах да пия жадно.
Върнете се в началото Go down
Katherine
Dark creatures
Dark creatures
Katherine


Брой мнения : 433
Reputation : 0
Join date : 08.03.2011

Къщата на Салваторе - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Салваторе   Къщата на Салваторе - Page 12 Icon_minitimeЧет Мар 31, 2011 6:13 pm

Не можех да повярвам,как Стефан се нахвърли на кръвта,като диво животно ,разкъса я и започна да пие жадно.Засмях се ,струята не можеше,напълно да улучи гърлото му и целият се омаза.Изпих своята банка и се приближих към него ,започнах да я облизвам от шията му и лицето .
- Виж какво става,като не се храниш дълго време,но така е по-сладко-продължих да ближа сладките капчици.
Върнете се в началото Go down
Katherine
Dark creatures
Dark creatures
Katherine


Брой мнения : 433
Reputation : 0
Join date : 08.03.2011

Къщата на Салваторе - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Салваторе   Къщата на Салваторе - Page 12 Icon_minitimeЧет Мар 31, 2011 6:35 pm

Знаеше,как да разваля,хубави моменти,но мен това ,не ме притесняваше.
- Случва се ,Стефан,не се обвинявай-целунах го нежно и го притиснах към себе си,той беше до мен,когато имах нужда от успокоителна, прегръдка ,аз също щях да съм винаги до него.
- Просто е трябвало,да се случи,от мен ,не се притеснявай,че си се изцапал и аз съм имала такива моменти-усмихнах се.
- Всеки от нас има.
Върнете се в началото Go down
Stefan_
Special User
Special User
Stefan_


Брой мнения : 429
Reputation : 0
Join date : 22.02.2011

Къщата на Салваторе - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Салваторе   Къщата на Салваторе - Page 12 Icon_minitimeЧет Мар 31, 2011 6:39 pm

- Аз не се притеснявам от теб Катрин , ни най-малко. - погледнах я и я прегърнах силно , след което я целунах.
- Просто ти споделям някои неща , за които може да знаеш нещо , все пак аз не съм чак толкова запознат.
Върнете се в началото Go down
Stefan_
Special User
Special User
Stefan_


Брой мнения : 429
Reputation : 0
Join date : 22.02.2011

Къщата на Салваторе - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Салваторе   Къщата на Салваторе - Page 12 Icon_minitimeЧет Мар 31, 2011 7:14 pm

Погледнах я.
- Трябва да разберем , няма значение болката , искам да видя до колко може да ме контролира това нещо , защото ако иска да навреди на теб ? Или на Деймън или на Елена ? Тогава може би няма да мога да го спра. - хванах ръката й.
- Давай.
Върнете се в началото Go down
Katherine
Dark creatures
Dark creatures
Katherine


Брой мнения : 433
Reputation : 0
Join date : 08.03.2011

Къщата на Салваторе - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Салваторе   Къщата на Салваторе - Page 12 Icon_minitimeЧет Мар 31, 2011 7:22 pm

Той ми се довери и стисна ръката ми затворих очи и допрях ръцете си до главата му,започнах да навлизам,все по-навътре и по-навътре в него.Явно Шиничи,не очакваше да умея ,това или да се сетя ,да го използвам,за това стигнах до това ,което исках.Изведнъж Стефан се сгърчи и разтресе.
- Скъпи мой,скъпи-излязох бързо и го прегърнах-той продължаваше,да трепери-Разкъсах вена на вратът си и го допрях,до раната.
- Пий болката ще спре.-Галех главата му нежно.
Върнете се в началото Go down
Stefan_
Special User
Special User
Stefan_


Брой мнения : 429
Reputation : 0
Join date : 22.02.2011

Къщата на Салваторе - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Салваторе   Къщата на Салваторе - Page 12 Icon_minitimeЧет Мар 31, 2011 7:25 pm

Катрин започваше да навлиза в съзнанието ми , изведнъж усетих силна болка , Катрин разкъса врата си , започнах да пия и болката отихваше , погледнах я.
- Разбра ли нещо ?
Върнете се в началото Go down
Katherine
Dark creatures
Dark creatures
Katherine


Брой мнения : 433
Reputation : 0
Join date : 08.03.2011

Къщата на Салваторе - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Салваторе   Къщата на Салваторе - Page 12 Icon_minitimeЧет Мар 31, 2011 7:53 pm

- Как си мили,вече не те ли боли ?-запитах го,докоснах го ,но беше спрял,да трепери.
- Да разбрах,единствено ,че в момента не е в теб,не е както е било с Деймън ,нямаш малах ,в себе си.Прави го от разстояние.Съжалявам,че ит причиних,толкова болка,а не научих ,нещо по-важно.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Къщата на Салваторе - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Салваторе   Къщата на Салваторе - Page 12 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Къщата на Салваторе
Върнете се в началото 
Страница 12 от 22Иди на страница : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 17 ... 22  Next
 Similar topics
-
» Къщата на Салваторе
» Къщата на Салваторе
» Къщата на Жулиета

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Dark Light RPG BG Forum :: Кошче :: Света на изгубените неща-
Идете на: