Dark Light RPG BG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dark Light RPG BG Forum


 
ИндексPortal*Последни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Гласувайте за форума!
Гласувай за мен в BGTop100.com
BGtop
Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Tyxo.bg counter
BgTopWeb.com - Класация на Българските топ сайтове
Посетете новия ни форум!
Similar topics
Latest topics
» Имението на Ван дер Удсън
Къщата на Салваторе - Page 21 Icon_minitimeСъб Юли 02, 2016 3:48 am by Оливия О'Браян

» Къщата в Сан Мориц
Къщата на Салваторе - Page 21 Icon_minitimeПет Юли 01, 2016 5:29 am by Майкъл

» Апартаментът
Къщата на Салваторе - Page 21 Icon_minitimeВто Мар 08, 2016 9:25 pm by Деймън Кларк

» Френското имения
Къщата на Салваторе - Page 21 Icon_minitimeПет Яну 10, 2014 8:03 pm by Дейвид

» Мол
Къщата на Салваторе - Page 21 Icon_minitimeПет Дек 13, 2013 8:20 pm by Симон Кларк

» Семейна консултация
Къщата на Салваторе - Page 21 Icon_minitimeПон Дек 09, 2013 9:07 pm by Деймън Кларк

» Резиденция Тюдор
Къщата на Салваторе - Page 21 Icon_minitimeСъб Дек 07, 2013 9:34 am by Дейвид

» Замъкът на Краля
Къщата на Салваторе - Page 21 Icon_minitimeНед Дек 01, 2013 12:59 pm by Амерал Венега

» Коръб 1
Къщата на Салваторе - Page 21 Icon_minitimeПет Ное 29, 2013 4:36 pm by Дейвид

Top posters
Деймън Кларк
Къщата на Салваторе - Page 21 Vote_lcapКъщата на Салваторе - Page 21 Voting_barКъщата на Салваторе - Page 21 Vote_rcap 
Амерал Венега
Къщата на Салваторе - Page 21 Vote_lcapКъщата на Салваторе - Page 21 Voting_barКъщата на Салваторе - Page 21 Vote_rcap 
Симон Кларк
Къщата на Салваторе - Page 21 Vote_lcapКъщата на Салваторе - Page 21 Voting_barКъщата на Салваторе - Page 21 Vote_rcap 
Дейвид
Къщата на Салваторе - Page 21 Vote_lcapКъщата на Салваторе - Page 21 Voting_barКъщата на Салваторе - Page 21 Vote_rcap 
Demon Of Passion
Къщата на Салваторе - Page 21 Vote_lcapКъщата на Салваторе - Page 21 Voting_barКъщата на Салваторе - Page 21 Vote_rcap 
Katherine
Къщата на Салваторе - Page 21 Vote_lcapКъщата на Салваторе - Page 21 Voting_barКъщата на Салваторе - Page 21 Vote_rcap 
Stefan_
Къщата на Салваторе - Page 21 Vote_lcapКъщата на Салваторе - Page 21 Voting_barКъщата на Салваторе - Page 21 Vote_rcap 
Майкъл
Къщата на Салваторе - Page 21 Vote_lcapКъщата на Салваторе - Page 21 Voting_barКъщата на Салваторе - Page 21 Vote_rcap 
Khal Drogo
Къщата на Салваторе - Page 21 Vote_lcapКъщата на Салваторе - Page 21 Voting_barКъщата на Салваторе - Page 21 Vote_rcap 
Алиса
Къщата на Салваторе - Page 21 Vote_lcapКъщата на Салваторе - Page 21 Voting_barКъщата на Салваторе - Page 21 Vote_rcap 
Free Counters
Free Counters

 

 Къщата на Салваторе

Go down 
+2
Katherine
Stefan_
6 posters
Иди на страница : Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22  Next
АвторСъобщение
Stefan_
Special User
Special User
Stefan_


Брой мнения : 429
Reputation : 0
Join date : 22.02.2011

Къщата на Салваторе - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Салваторе   Къщата на Салваторе - Page 21 Icon_minitimeЧет Апр 14, 2011 4:56 pm

- И аз теб Катрин. - усмихнах се и я прегърнах малко по-леко , но не я пуснах. Сякаш ако я пуснах щях да я изгубя , чувството от съня се превръщаше в реалност. Мисао можеше да нахлуе всеки миг и да разваля всичко. Огледах се в стаята , всичко беше както в съня , една паднала чаша на пода , разтворена книга и думите на Катрин"Обичам те".
Върнете се в началото Go down
Katherine
Dark creatures
Dark creatures
Katherine


Брой мнения : 433
Reputation : 0
Join date : 08.03.2011

Къщата на Салваторе - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Салваторе   Къщата на Салваторе - Page 21 Icon_minitimeЧет Апр 14, 2011 5:46 pm

Бях толкова щастлива и точно когато си помислих ,че нищо не може ,да развали този миг.Проклетата Мисао ми доказа колко греша.Изблъска ме грубо и болезнено от Стефан и отново впи устните си в неговите.Станах от земята исках ,да я убия,да я унищожа.Събрах цялата си сила ,за да се направя недосегаема и се втурнах към нея ,но тя ме спря,отново бях в капан ,а тя продължаваше ,да го целува ,въпреки ,че той се дърпаше,но беше като животно на каишка ,имаше движение ,но тя го държеше здраво и направляваше,според желанията си.
Върнете се в началото Go down
Stefan_
Special User
Special User
Stefan_


Брой мнения : 429
Reputation : 0
Join date : 22.02.2011

Къщата на Салваторе - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Салваторе   Къщата на Салваторе - Page 21 Icon_minitimeЧет Апр 14, 2011 5:52 pm

Не , съня се изпълняваше трябваше да направя нещо , щях да се справя с малката лисичка.
- Добре , че ме предупреди , смяташе , че няма да реагирам , а? - засмях се и използвах цялата си силка като я изхвърлих от себе си , след което започнахме да се бием , беше по-силна , но този път нямаше да победи.
Върнете се в началото Go down
Katherine
Dark creatures
Dark creatures
Katherine


Брой мнения : 433
Reputation : 0
Join date : 08.03.2011

Къщата на Салваторе - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Салваторе   Къщата на Салваторе - Page 21 Icon_minitimeЧет Апр 14, 2011 6:42 pm

Стефан се сби с наглата лисица и въпреки ,че можех да пострадам ,скочих и аз .Тя ме изблъска и беше много болезнено ,след малко отхвърли и него ,но значително по леко.Чувствата ѝ определено и пречеха ,в тази битка.Стефан ,нямаше такива угризения и я атакува отново,скоро,аз пак се намесих.
Върнете се в началото Go down
Stefan_
Special User
Special User
Stefan_


Брой мнения : 429
Reputation : 0
Join date : 22.02.2011

Къщата на Салваторе - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Салваторе   Къщата на Салваторе - Page 21 Icon_minitimeПет Апр 15, 2011 5:08 pm

Тя удари Катрин , а аз се ядосах още повече. Започнахме да се бием , тя вече не ме жалеше както и аз нея. Биехме се наистина , нямаше преструвки , нямаше щадене , щях да я убия , откъснах едната й опашка и тя изкрещя.
- Мъртва си.
Върнете се в началото Go down
Katherine
Dark creatures
Dark creatures
Katherine


Брой мнения : 433
Reputation : 0
Join date : 08.03.2011

Къщата на Салваторе - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Салваторе   Къщата на Салваторе - Page 21 Icon_minitimeПет Апр 15, 2011 5:52 pm

Стефан и откъсна едната ,опашка ,изпитах страшен кеф,но точно тогава тя ,започна да расте,отново .Нямаше ,да стане ,използвах елемента на водата и вятъра ,едновременно ,като създадох ,ледена струя,коя и в втвърдяваше насочих я към тялото и по точно към раната ,за да не може да израсне отново.той откъсна още една и така направих същото с нея.Лисицата се гърчеше и виеше ,но само частично преобразена ,а моят Стефан ,беше безпощаден.
Върнете се в началото Go down
Stefan_
Special User
Special User
Stefan_


Брой мнения : 429
Reputation : 0
Join date : 22.02.2011

Къщата на Салваторе - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Салваторе   Къщата на Салваторе - Page 21 Icon_minitimeПет Апр 15, 2011 5:58 pm

Откъсвах й опашките , а Катрин правеше така , че да не могат да израстат обратно , Мисао също откъсна една от моите , но беше само това. Идваше края , нейният край. Цялата кървеше , оставаше и малко , преди да направя каквото и да е било успях да прехвърля силите на Мисао на Катрин , бях разбрал как , бях надникнал в главата на лисичката , след което тя се строполи мъртва на пода и аз се строполих до нея.
Върнете се в началото Go down
Stefan_
Special User
Special User
Stefan_


Брой мнения : 429
Reputation : 0
Join date : 22.02.2011

Къщата на Салваторе - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Салваторе   Къщата на Салваторе - Page 21 Icon_minitimeПет Апр 15, 2011 6:43 pm

Когато отворих очи , бях в скута на Катрин целунах я и й се усмихнах , изправих се леко и я погледнах.
- Да успяхме , казах ти, че ще успеем. - усмихнах се широко и я целунах отново.
Върнете се в началото Go down
Katherine
Dark creatures
Dark creatures
Katherine


Брой мнения : 433
Reputation : 0
Join date : 08.03.2011

Къщата на Салваторе - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Салваторе   Къщата на Салваторе - Page 21 Icon_minitimeПет Апр 15, 2011 7:19 pm

- Да ,но аз отначало не ти повярвах-засмях се.
- Радвам се ,че всичко е минало и душата ми отново си е моя-казах весело.
- Но това ,което направи ,не го очаквах,значи сега и аз съм китсуне ?-погледнах го ,бях усетила нещо ,но се нуждаех от потвърждението му.
Върнете се в началото Go down
Stefan_
Special User
Special User
Stefan_


Брой мнения : 429
Reputation : 0
Join date : 22.02.2011

Къщата на Салваторе - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Салваторе   Къщата на Салваторе - Page 21 Icon_minitimeПет Апр 15, 2011 7:21 pm

- Да , аз направих това , реших да ти дам силите на Мисао , разбрах как става , надникнах в спомените й. Сега ще трябва да сме още по-силни , Шиничи ще разбере , което значи , че ще си отмъсти. А сравнение с него Мисао беше като човек. - усмихнах се.
Върнете се в началото Go down
Katherine
Dark creatures
Dark creatures
Katherine


Брой мнения : 433
Reputation : 0
Join date : 08.03.2011

Къщата на Салваторе - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Салваторе   Къщата на Салваторе - Page 21 Icon_minitimeПет Апр 15, 2011 7:45 pm

Уплаших се ,не на шега от думите му.
- Наистина ли ,толкова ли е по-силен от нея и сега какво ,аз също ще си имам опашки и тъкмо го казвах ,когато ,те се появиха.но с разочарование ,открих,че са само седем,а именно ,в опашките ,се криеше силата.
- Е явно пак ,ще си по-силен от мен-засмях се и не устоях и се погалих сама.Настръхнах.
- Ей това било много готино и колко ,са мекички.
Върнете се в началото Go down
Stefan_
Special User
Special User
Stefan_


Брой мнения : 429
Reputation : 0
Join date : 22.02.2011

Къщата на Салваторе - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Салваторе   Къщата на Салваторе - Page 21 Icon_minitimeПет Апр 15, 2011 7:49 pm

- Двамата сме достатъчно силни , за да го победим заедно , не се страхувай от това Катрин , с времето ще се научим още по-добре да използваме силите. - усмихнах се и погалих една от опашките й.
- Прекалено е странно.
Върнете се в началото Go down
Katherine
Dark creatures
Dark creatures
Katherine


Брой мнения : 433
Reputation : 0
Join date : 08.03.2011

Къщата на Салваторе - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Салваторе   Къщата на Салваторе - Page 21 Icon_minitimeПет Апр 15, 2011 8:46 pm

Усетих ,как цялата с разтрепервам от това докосване.
- да,но пък е хубаво-усмихнах му се и тогава ,го почувствах ,някаква притегателна сила.Съборих го на земята и започнах да го целувам ,страстно.Ама какво ми ставаше,нима щях,да го направя ,само на няколко метра ,от окървавеното тяло на Мисао ?
Върнете се в началото Go down
Stefan_
Special User
Special User
Stefan_


Брой мнения : 429
Reputation : 0
Join date : 22.02.2011

Къщата на Салваторе - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Салваторе   Къщата на Салваторе - Page 21 Icon_minitimeПет Апр 15, 2011 8:49 pm

- Да хубаво е. - усмихнах се и я погледнах , тя ме събори на земята и започна да ме целува , явно и на нея това й се отразявваше така. Аз отвръщах на целувките й и я обърнах под себе си , целувах врата й.
Върнете се в началото Go down
Katherine
Dark creatures
Dark creatures
Katherine


Брой мнения : 433
Reputation : 0
Join date : 08.03.2011

Къщата на Салваторе - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Салваторе   Къщата на Салваторе - Page 21 Icon_minitimeПет Апр 15, 2011 9:07 pm

Усещах целувките и му треперех по-силно от когато и да било.Всичко,беше различно,ток тресеше цялото ми тяло,дори само докато ме целуваше.Ами ако продължеше и ме любеше,не знаех,какво ще изпитам ,какво ще е новото чувство ,но го исках повече от всичко.Беше си истинска подигравка ,да си раздаваме нежности,докато трупът на лисицата ,която също го обичаше,по свой си извратен начин ,но го обичаше ,още не бе изстинал.
Върнете се в началото Go down
Stefan_
Special User
Special User
Stefan_


Брой мнения : 429
Reputation : 0
Join date : 22.02.2011

Къщата на Салваторе - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Салваторе   Къщата на Салваторе - Page 21 Icon_minitimeПет Апр 15, 2011 9:13 pm

Не ми пукаше за шибаното Мисао и дали смотаният й брат ще си довлече опашките , всичко което исках в момента беше Катрин. Бързо се отървах от моите и неините дрехи.Езикът ми мина през цялото й тяло , проникнах в нея и започнах да се движа бързо.
Върнете се в началото Go down
Katherine
Dark creatures
Dark creatures
Katherine


Брой мнения : 433
Reputation : 0
Join date : 08.03.2011

Къщата на Салваторе - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Салваторе   Къщата на Салваторе - Page 21 Icon_minitimeПет Апр 15, 2011 9:38 pm

Стенех шумно и не бях на себе си ,сякаш за първи път ме любеше.Тялото ми не просто гореше ,а изгаряше,за неговото.Целувахме се страстно ,толкова се опасявах ,че повече няма да го почувствам, както преди,със сърцето и душата си.но сега дори,беше по-хубаво ,по-силно чувство,цялата се тресях и исках още от омайващите му целувки.
Върнете се в началото Go down
Stefan_
Special User
Special User
Stefan_


Брой мнения : 429
Reputation : 0
Join date : 22.02.2011

Къщата на Салваторе - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Салваторе   Къщата на Салваторе - Page 21 Icon_minitimeСъб Апр 16, 2011 6:22 am

И двамата стенехме шумно , а аз продължих да забързвам темпото , когато телата ни вече трепераха от удоволствие , дори само от докосване. Цялото ми тяло трепереше от страстта и удоволствието , тя беше толкова невероятна във всяко отношение.
Върнете се в началото Go down
Stefan_
Special User
Special User
Stefan_


Брой мнения : 429
Reputation : 0
Join date : 22.02.2011

Къщата на Салваторе - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Салваторе   Къщата на Салваторе - Page 21 Icon_minitimeСъб Апр 16, 2011 4:31 pm

Давах всичко от себе си и исках да я накарам да се чувства , сякаш е единствена на света. Всяка капка страст от мен беше за нея , всяко нежно докосване или дива ласка беше за нея , за мен тя беше единствена , тялото ми тръпнеше дори и при леките й допири , а когато даваше всичко от себе си сякаш бях в друга вселена.
Върнете се в началото Go down
Katherine
Dark creatures
Dark creatures
Katherine


Брой мнения : 433
Reputation : 0
Join date : 08.03.2011

Къщата на Салваторе - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Салваторе   Къщата на Салваторе - Page 21 Icon_minitimeСъб Апр 16, 2011 4:47 pm

Движехме ,се по ръба на удоволствието ,всеки път ,когато чувствах ,че го достигам ,той забавяше ,всеки път когато той беше близо ,аз също правех също.За да уталожим този миг ,в който щяхме да полетим,но и разделим телата си.А толкова силно копнеех,да го чувствам.Но в крайна сметка,това не можеше ,да продължи вечно и свършихме мощно ,главата ми се замая и не знаех,на кой свят съм.
Върнете се в началото Go down
Stefan_
Special User
Special User
Stefan_


Брой мнения : 429
Reputation : 0
Join date : 22.02.2011

Къщата на Салваторе - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Салваторе   Къщата на Салваторе - Page 21 Icon_minitimeСъб Апр 16, 2011 4:50 pm

С Катрин свършихме едновременно , тялото ми трепереше от удоволствие. Целунах я и я погледнах.
- Невероятна си Катрин , най-добрата - усмихнах се и я погалих по лицето.
Върнете се в началото Go down
Katherine
Dark creatures
Dark creatures
Katherine


Брой мнения : 433
Reputation : 0
Join date : 08.03.2011

Къщата на Салваторе - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Салваторе   Къщата на Салваторе - Page 21 Icon_minitimeСъб Апр 16, 2011 5:35 pm

- И ти Стефан ,дори повече от невероятен ,засмях се и отвърнах на целувката му.Друг път ,бих била изтощена ,но сега с новите сили,всичко беше по-различно и въпреки това,бях толкова задоволена,все едно ме беше повторил ,потретил и т.н.Чувството ,беше наистина приятно.Лежахме в тревата ,без дрехи ,духаше лек ветрец ,който приятно охлаждаше нагорещените ни тела.Галех го и той мене ,а всяко докосване,ме караше да треперя.
Върнете се в началото Go down
Stefan_
Special User
Special User
Stefan_


Брой мнения : 429
Reputation : 0
Join date : 22.02.2011

Къщата на Салваторе - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Салваторе   Къщата на Салваторе - Page 21 Icon_minitimeСъб Апр 16, 2011 5:50 pm

- Виждаш ли колко хубаво е да си лисичка от една страна ? - продължавах да я галя и да се любувам на присъствието й , беше повече от хубаво да съм до нея , вятърът ни галеше , а ние бяхме голи и сякаш свободни в тревата.
Върнете се в началото Go down
Katherine
Dark creatures
Dark creatures
Katherine


Брой мнения : 433
Reputation : 0
Join date : 08.03.2011

Къщата на Салваторе - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Салваторе   Къщата на Салваторе - Page 21 Icon_minitimeСъб Апр 16, 2011 6:34 pm

- Да не вярвах,че може да е хубаво,но усещам го ,как има нещо животинско.Аз и преди си бях гальовна ,а сега -засмях се .
- Всяко твое докосване,ме кара,да настръхвам -наведох се да го целуна.Най-невероятният мъж ,на тази земя,беше мой ,не можех и да искам ,да съм по-щастлива.
Върнете се в началото Go down
Stefan_
Special User
Special User
Stefan_


Брой мнения : 429
Reputation : 0
Join date : 22.02.2011

Къщата на Салваторе - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Салваторе   Къщата на Салваторе - Page 21 Icon_minitimeСъб Апр 16, 2011 6:37 pm

Целунах я и леко се заиграх с косата й.
- Да , когато си лисица сякаш усещанията са по-силни и по-близки към теб , не знам защо е така , но е върховно. Така сме още по-добри ,когато сме заедно. - усмихнах се.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Къщата на Салваторе - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Салваторе   Къщата на Салваторе - Page 21 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Къщата на Салваторе
Върнете се в началото 
Страница 21 от 22Иди на страница : Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22  Next
 Similar topics
-
» Къщата на Салваторе
» Къщата на Салваторе
» Къщата на Жулиета

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Dark Light RPG BG Forum :: Кошче :: Света на изгубените неща-
Идете на: