Dark Light RPG BG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dark Light RPG BG Forum


 
ИндексPortal*Последни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Гласувайте за форума!
Гласувай за мен в BGTop100.com
BGtop
Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Tyxo.bg counter
BgTopWeb.com - Класация на Българските топ сайтове
Посетете новия ни форум!
Similar topics
Latest topics
» Имението на Ван дер Удсън
Къщата на Салваторе - Page 20 Icon_minitimeСъб Юли 02, 2016 3:48 am by Оливия О'Браян

» Къщата в Сан Мориц
Къщата на Салваторе - Page 20 Icon_minitimeПет Юли 01, 2016 5:29 am by Майкъл

» Апартаментът
Къщата на Салваторе - Page 20 Icon_minitimeВто Мар 08, 2016 9:25 pm by Деймън Кларк

» Френското имения
Къщата на Салваторе - Page 20 Icon_minitimeПет Яну 10, 2014 8:03 pm by Дейвид

» Мол
Къщата на Салваторе - Page 20 Icon_minitimeПет Дек 13, 2013 8:20 pm by Симон Кларк

» Семейна консултация
Къщата на Салваторе - Page 20 Icon_minitimeПон Дек 09, 2013 9:07 pm by Деймън Кларк

» Резиденция Тюдор
Къщата на Салваторе - Page 20 Icon_minitimeСъб Дек 07, 2013 9:34 am by Дейвид

» Замъкът на Краля
Къщата на Салваторе - Page 20 Icon_minitimeНед Дек 01, 2013 12:59 pm by Амерал Венега

» Коръб 1
Къщата на Салваторе - Page 20 Icon_minitimeПет Ное 29, 2013 4:36 pm by Дейвид

Top posters
Деймън Кларк
Къщата на Салваторе - Page 20 Vote_lcapКъщата на Салваторе - Page 20 Voting_barКъщата на Салваторе - Page 20 Vote_rcap 
Амерал Венега
Къщата на Салваторе - Page 20 Vote_lcapКъщата на Салваторе - Page 20 Voting_barКъщата на Салваторе - Page 20 Vote_rcap 
Симон Кларк
Къщата на Салваторе - Page 20 Vote_lcapКъщата на Салваторе - Page 20 Voting_barКъщата на Салваторе - Page 20 Vote_rcap 
Дейвид
Къщата на Салваторе - Page 20 Vote_lcapКъщата на Салваторе - Page 20 Voting_barКъщата на Салваторе - Page 20 Vote_rcap 
Demon Of Passion
Къщата на Салваторе - Page 20 Vote_lcapКъщата на Салваторе - Page 20 Voting_barКъщата на Салваторе - Page 20 Vote_rcap 
Katherine
Къщата на Салваторе - Page 20 Vote_lcapКъщата на Салваторе - Page 20 Voting_barКъщата на Салваторе - Page 20 Vote_rcap 
Stefan_
Къщата на Салваторе - Page 20 Vote_lcapКъщата на Салваторе - Page 20 Voting_barКъщата на Салваторе - Page 20 Vote_rcap 
Майкъл
Къщата на Салваторе - Page 20 Vote_lcapКъщата на Салваторе - Page 20 Voting_barКъщата на Салваторе - Page 20 Vote_rcap 
Khal Drogo
Къщата на Салваторе - Page 20 Vote_lcapКъщата на Салваторе - Page 20 Voting_barКъщата на Салваторе - Page 20 Vote_rcap 
Алиса
Къщата на Салваторе - Page 20 Vote_lcapКъщата на Салваторе - Page 20 Voting_barКъщата на Салваторе - Page 20 Vote_rcap 
Free Counters
Free Counters

 

 Къщата на Салваторе

Go down 
+2
Katherine
Stefan_
6 posters
Иди на страница : Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21, 22  Next
АвторСъобщение
Katherine
Dark creatures
Dark creatures
Katherine


Брой мнения : 433
Reputation : 0
Join date : 08.03.2011

Къщата на Салваторе - Page 20 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Салваторе   Къщата на Салваторе - Page 20 Icon_minitimeПон Апр 11, 2011 5:30 pm

- Да трябва,но не можеш ,сам,да се научиш ,ще викнем Мисао ,хем да ни е пред очите ,хем да разберем,как напада китсунето ,с какви техники и трикове борави.-Целунах го нежно.Бях щастлива ,че можех,да му помагам ,макар и само ,с напътствия ,в момента беше поне десет пъти по-силен ,ако не и повече.И моята сила ,нямаше да му е от помощ и въпреки това,щях да дам всичко от себе си.
Върнете се в началото Go down
Stefan_
Special User
Special User
Stefan_


Брой мнения : 429
Reputation : 0
Join date : 22.02.2011

Къщата на Салваторе - Page 20 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Салваторе   Къщата на Салваторе - Page 20 Icon_minitimeПон Апр 11, 2011 5:40 pm

Целунах я и леко я погалих.
- Мислиш ли , че работите на Мисао са чисти ? Винаги прави нещо с полза за себе си , може би има някакъв план , в който аз трябва да съм такъв , намислила е нещо. - погледнах Катрин и след малко чухме дразнещ смях.
- Мисао , приятна изненада.
Върнете се в началото Go down
Katherine
Dark creatures
Dark creatures
Katherine


Брой мнения : 433
Reputation : 0
Join date : 08.03.2011

Къщата на Салваторе - Page 20 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Салваторе   Къщата на Салваторе - Page 20 Icon_minitimeПон Апр 11, 2011 6:00 pm

Докато си говорехме ,Мисао се беше появила зад нас.Чудех се от колко време е стояла там и какво точно от нашия разговор,беше чула.
- Здравей Мисао ,таман за теб си говорехме.-Тя ме погледна и се засмя.
- И какво ако мога да попитам ?-каза ласкаво или се правеше или не бе дочула нищо от разговорът ни.
- Че направи голям подарък на Стефан ,но трябва да го обучиш ,да контролира силите си .
- Разбира се -засмя се тя отново.Явно ,че беше доволна ,от казаното от мен.
- Аз за това съм тук.
Върнете се в началото Go down
Stefan_
Special User
Special User
Stefan_


Брой мнения : 429
Reputation : 0
Join date : 22.02.2011

Къщата на Салваторе - Page 20 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Салваторе   Къщата на Салваторе - Page 20 Icon_minitimeПон Апр 11, 2011 6:02 pm

Погледнах Мисао , доверие и нямах никакво , но така или иначе нямах друг избор , нямаше кой да ме научи как да контролирам силите си , освен тя.
- Добре Мисао , тогава да започваме. - погледнах я , каза ми че за днес не мога повече да стана лисица , било прекалено опасно да си остана така , но започна да ме учи как да контролирам силата си.
Върнете се в началото Go down
Katherine
Dark creatures
Dark creatures
Katherine


Брой мнения : 433
Reputation : 0
Join date : 08.03.2011

Къщата на Салваторе - Page 20 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Салваторе   Къщата на Салваторе - Page 20 Icon_minitimeПон Апр 11, 2011 6:19 pm

Наблюдавах ги отстрани и ги слушах,тя наистина си разбираше от работата.На няколко пъти го докосна така ,че да предизвика изсъскване от моя страна.Много си позволяваше ,правеше се на невинна ,уж ,че беше неволно ,но тя го харесваше ,като мъж ,а това ме дразнеше.Макар,да ми беше казала,че всичко е на платоническа основа и че не го иска ,за себе си ,че ме харесва ,за него .Аз не ѝ вярвах,та кой ли би повярвал ,на една лисица ,толкова коварна и подмолна ,колкото е Мисао и само ако видеше как го гледаше ,сякаш всеки момент ,ще му се нахвърли да го целува.
Върнете се в началото Go down
Stefan_
Special User
Special User
Stefan_


Брой мнения : 429
Reputation : 0
Join date : 22.02.2011

Къщата на Салваторе - Page 20 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Салваторе   Къщата на Салваторе - Page 20 Icon_minitimeПон Апр 11, 2011 6:22 pm

Започнах да разбирам защо игричките на Мисао дразнеха толкова Катрин , тя беше една малка коварна лисица , изкарваше изгода и за себе си от всичко. Тренирах си силите няколко часа , радвах се че Катрин е с мен. Помолих Мисао да си тръгне , бях много уморен. Прибрахме се вкъщи , седнах на дивана , придърпах Катрин до мен и я целунах.
Върнете се в началото Go down
Katherine
Dark creatures
Dark creatures
Katherine


Брой мнения : 433
Reputation : 0
Join date : 08.03.2011

Къщата на Салваторе - Page 20 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Салваторе   Къщата на Салваторе - Page 20 Icon_minitimeВто Апр 12, 2011 5:24 pm

Бяхме се излегнали,на дивана и бяхме само двамата ,което беше най-хубавото.Мисао си беше,тръгнала,но се чудех до кога ли ? Тя умираше да разваля ,редките ни щастливи моменти,в които не мислех,за нищо и само се наслаждавах,на присъствието и ласките му.
- Толкова е хубаво с теб-казах и се засмях.Погалих нежно ръката му.
-Че не искам да се отделям и за миг.
Върнете се в началото Go down
Stefan_
Special User
Special User
Stefan_


Брой мнения : 429
Reputation : 0
Join date : 22.02.2011

Къщата на Салваторе - Page 20 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Салваторе   Къщата на Салваторе - Page 20 Icon_minitimeВто Апр 12, 2011 5:28 pm

- Както сама каза , имаме вечноста , така че няма да се налага да се отделяш и за миг. - усмихнах се и я целунах , леко я погалих и се усмихнах , обичах да съм с нея , радвах се , че имах и силите , за да мога да я защитя от Клаус.
Върнете се в началото Go down
Katherine
Dark creatures
Dark creatures
Katherine


Брой мнения : 433
Reputation : 0
Join date : 08.03.2011

Къщата на Салваторе - Page 20 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Салваторе   Къщата на Салваторе - Page 20 Icon_minitimeВто Апр 12, 2011 6:25 pm

Усмихнах му се и го прегърнах по плътно,бяхме само аз и той ,какво по-хубаво от това.Целувахме се и галехме нежно и разбира се,че трябваше този момент,да ни бъде развален.Мисао отново се появи ,имах чувството ,че го прави нарочно.
- Здравей те влюбени гълъбчета ,съжалявам ,че трябва да ви прекъсна-но по широката си,усмивка виждах ,че хич не съжаляваше.
- Но трябва да продължим тренировките Стефан.-засмя се лукаво.
Върнете се в началото Go down
Stefan_
Special User
Special User
Stefan_


Брой мнения : 429
Reputation : 0
Join date : 22.02.2011

Къщата на Салваторе - Page 20 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Салваторе   Къщата на Салваторе - Page 20 Icon_minitimeВто Апр 12, 2011 6:28 pm

Тъкмо , когато ни беше хубаво тъпата лисица дойде и ни развали кефа. Бях изтощен от предната тренировка , а тя беше дошла за още. Погледнах я , нямаше да покажа слабоста си.
- Добре тогава.
Върнете се в началото Go down
Katherine
Dark creatures
Dark creatures
Katherine


Брой мнения : 433
Reputation : 0
Join date : 08.03.2011

Къщата на Салваторе - Page 20 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Салваторе   Къщата на Салваторе - Page 20 Icon_minitimeВто Апр 12, 2011 7:09 pm

Стефан ,беше уморен ,но нямаше да ѝ го покаже ,а щеше да се изправи ,пред всяко поставено предизвикателство.Излязохме навън и тренировката започна ,от ново предизвика ръмжене в мен,колкото и да се опитвах да го подтисна,не ставаше ,тя го докосваше съвсем свойски и не професионално.Но когато го целуна не издържах ,скочих срещу нея ,но тя ме спря,като скочи срещу мен ,опитах се да я избегна но не успях ,паднах ,а тя ме удари със сила,усещах тялото си слабо и ужасна болка ,изкрещях.
Върнете се в началото Go down
Stefan_
Special User
Special User
Stefan_


Брой мнения : 429
Reputation : 0
Join date : 22.02.2011

Къщата на Салваторе - Page 20 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Салваторе   Къщата на Салваторе - Page 20 Icon_minitimeСря Апр 13, 2011 12:19 am

Тренировката започна наново , само че този път сякаш беше по-трудна и се нуждаех от всеки един мускул от тялото си , за да се справя. Но този път Мисао направи нещо неочаквано , но преди да я отблъсна Катрин я събори , въпреки че знаеше , че Мисао е по-силна от нея. Когато чух жената , която обичам да изпищява не издържах и скочих върху лисицата , започнахме да се бием.
Върнете се в началото Go down
Katherine
Dark creatures
Dark creatures
Katherine


Брой мнения : 433
Reputation : 0
Join date : 08.03.2011

Къщата на Салваторе - Page 20 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Салваторе   Къщата на Салваторе - Page 20 Icon_minitimeСря Апр 13, 2011 5:16 pm

Усещах ,как се задушавам ,как въздухът ми спира и не можех да дишам,тогава Стефан ѝ се нахвърли.Но тъпата кучка го закова под себе си.
- Не исках ,така ,да става Стефан -каза сластно и прокара пръсти по тялото му.Побеснях опитах ,се да изправя.Но не можех ,беше ме задържала,сетих се ,както Шиничи Стефан ,нима щеше да го направи пред мен ,за да ми причини същото,нямаше да стане ,бях силна и тя ,нямаше власт над мен.
- Ти нямаш власт над мен-казах,гласно.
- Какво ?-каза тя ,но дори не ме,погледна ,ръцете ѝ вече ,бяха под дънките му ,а устните и приближаваха неговите.
- ТИ НЯМАШ ВЛАСТ НАД МЕН-изкрещях и като се усетих свободна ,като обезумяла се хвърлих върху нея и я изхвърлих на известно разстояние.Стоях над Стефан и дишах тежко ,очите ми бяха почервенели и зъбите извадени.Щях да се бия ,до последна капка кръв ,ако се наложеше.
- Той е мой и ако само още веднъж ,го докоснеш по този начин,ще те разкъсам !-Тя ме гледаше смаяно ,не можеше да повярва,че и се бях опълчила,въпреки цялата ѝ сила и продължавах да го правя.
Върнете се в началото Go down
Stefan_
Special User
Special User
Stefan_


Брой мнения : 429
Reputation : 0
Join date : 22.02.2011

Къщата на Салваторе - Page 20 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Салваторе   Къщата на Салваторе - Page 20 Icon_minitimeСря Апр 13, 2011 5:19 pm

Мисао ме прикова под себе си , опитах се да я отблъсна , но не можех , оказа се че наистина е по-силна от мен , за моя голяма изненада обаче Катрин успя да й се опълчи , явно беше готова на всичко , за да не вземат това , което й принадлежеше. Изправих се и хванах Мисао за гърлото.
-Махай се , повече не си желана тук , никога.
Върнете се в началото Go down
Katherine
Dark creatures
Dark creatures
Katherine


Брой мнения : 433
Reputation : 0
Join date : 08.03.2011

Къщата на Салваторе - Page 20 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Салваторе   Къщата на Салваторе - Page 20 Icon_minitimeСря Апр 13, 2011 5:45 pm

Мисао изсъска ,но явно ,че беше впечатлена ,от силата ,която се беше отприщила и в двама ни.
- Тръгвам си ,но ще се върна и тогава ти -обърна се към мен ,ще лазиш като влечуго по земята и ще молиш ,да ти даря смъртта ,но истинската и безкрайна смърт.-Говореше с такава ненавист ,трябваше ,да съм наясно ,още в началото ,че тя ме мразеше и причината беше той.
- А ти ,този път гласът ѝ беше ,сладък и мил,макар,че това прозвуча като заповед,като предопределеност ,която не можехме да променим.
- Ще си мой завинаги !-каза кратко тя ,след което се стопи ,в сивкав дим.Подадох ръка ,на Стефан да се изправи и го прегърнах силно,беше ме страх,че щеше да сбъдне думите си и не за мен ,дори в ада ,да ме пратеше ,щях да го преживея ,но Стефан неин ,никога !
Върнете се в началото Go down
Stefan_
Special User
Special User
Stefan_


Брой мнения : 429
Reputation : 0
Join date : 22.02.2011

Къщата на Салваторе - Page 20 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Салваторе   Къщата на Салваторе - Page 20 Icon_minitimeСря Апр 13, 2011 5:49 pm

Прегърнах Катрин силно , след като Мисао си заминава. Сега ми беше по-ясно от всичко , че трябва да действаме. Нямах време , трябваше да убия Шиничи , без него Мисао щеше да по-слаба.
- Тя няма да изпълно обещанието си. Катрин трябва да съствим план и да действаме бързо.
Върнете се в началото Go down
Katherine
Dark creatures
Dark creatures
Katherine


Брой мнения : 433
Reputation : 0
Join date : 08.03.2011

Къщата на Салваторе - Page 20 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Салваторе   Къщата на Салваторе - Page 20 Icon_minitimeСря Апр 13, 2011 6:31 pm

- Да трябва ,никога ,няма ад и позволя,да те вземе от мен-прегърнах го ,още по -силно.
- Докато съм жива...-добавих тихичко.
- Тя няма право,да те иска ,аз толкова много изстрадах тази любов ,губих я получавах я отново.Изгубих душата си ,но чувствата ми Стефан ,просто бяха заспали ,истината е нещо ,което открих ,когато и се опълчих.Аз никога не съм спирала ,да те обичам.-Целунах нежно лицето му.
Върнете се в началото Go down
Stefan_
Special User
Special User
Stefan_


Брой мнения : 429
Reputation : 0
Join date : 22.02.2011

Къщата на Салваторе - Page 20 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Салваторе   Къщата на Салваторе - Page 20 Icon_minitimeСря Апр 13, 2011 6:34 pm

- И аз те обичам Катрин и то силно , затова никога няма да й позволя да ни раздели и да е с мен , предпочита да умра. Няма да позволя да нараня и теб , дори и да отнеме това , което ми е дала. - целунах я отново и я прегърнах силно , исках да я чувствам до себе си.
Върнете се в началото Go down
Katherine
Dark creatures
Dark creatures
Katherine


Брой мнения : 433
Reputation : 0
Join date : 08.03.2011

Къщата на Салваторе - Page 20 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Салваторе   Къщата на Салваторе - Page 20 Icon_minitimeСря Апр 13, 2011 7:04 pm

Стефан се чувстваше уморен ,аз също ,за това се прибрахме в къщата.Легнахме в нашта спалня и го придърпах към себе си ,за да се сгуша в него.Знаех ,че сега той имаше силата ,да защити и двама ни ,макар и не напълно овладяна.Но каквото се изискваше от мен ,щях,да го сторя,за да победим ,гадните лисици.
- Да ще трябва да действам е бързо ,още утре подновяваме тренировките ,но този път ,ще нападаш мен-Стефан се опита да възрази ,но аз сложих нежно пръст на устните му,в знак да не ме прекъсва.
- Мога да те спра,да ме нараниш ,ще използвам всички елементи,както когато те пронизах,но не няма да те нападам,а само ще се защитавам.Трябва да се научиш на техники за нападение.-усмихнах се.
Върнете се в началото Go down
Stefan_
Special User
Special User
Stefan_


Брой мнения : 429
Reputation : 0
Join date : 22.02.2011

Къщата на Салваторе - Page 20 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Салваторе   Къщата на Салваторе - Page 20 Icon_minitimeСря Апр 13, 2011 7:08 pm

Погледнах я толкова се притеснявах да не й направя нещо.
- Ами Катрин , ако те нараня какво ще правим ? Не искам да те нараня , няма да си го простя. - но тя изглеждаше сигурна , значи беше сигурна , че ще успее да се защити. Просто кимнах и я прегърнах , след което затворих очи.
Върнете се в началото Go down
Katherine
Dark creatures
Dark creatures
Katherine


Брой мнения : 433
Reputation : 0
Join date : 08.03.2011

Къщата на Салваторе - Page 20 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Салваторе   Къщата на Салваторе - Page 20 Icon_minitimeСря Апр 13, 2011 8:15 pm

Отпуснах се ,чувствах се сигурна ,в себе си и най-вече в него ,че не би направил нищо, с което да ме нарани.Постепенно сънят ме надви ,бях толкова уморена.Но той не беше спокоен ,чувах смехът на Мисао.
"Никога няма да можете да ни победите ,вие сте жалки пред нас "-продължаваше ,да се смее тя.
"Грешиш,ние притежаваме нещо ,което вие нямате"-бях казала съвсем уверено.
" Какво ?" беше попитала тя.
"Нещо ,което се нарича сплотеност ,познаваш ли изобщо тази дума ?"-Сега аз се смеех ,да тези двамата определено не знаеха значението на тази дума.Бяха заедно когато ,трябваше да се прави беля или някоя гадост,но не и когато наистина трябваше.Тя напусна сънят ми ,а аз се усмихнах и вече спях спокойно до сутринта.
Върнете се в началото Go down
Stefan_
Special User
Special User
Stefan_


Брой мнения : 429
Reputation : 0
Join date : 22.02.2011

Къщата на Салваторе - Page 20 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Салваторе   Къщата на Салваторе - Page 20 Icon_minitimeЧет Апр 14, 2011 3:35 pm

Събудих се от ужасен кошмар , още не беше се съмнало. Мисао ми показа , че как ако не играем по нейните правила ще убие Катрин , сякаш ми показваше видение от бъдещето. Нямаше да го позволя и го знаех , щях да я защитавам , с каквото мога. Погледнах я , а тя спеше , погалих я съвсем леко и после слязох долу.
Върнете се в началото Go down
Katherine
Dark creatures
Dark creatures
Katherine


Брой мнения : 433
Reputation : 0
Join date : 08.03.2011

Къщата на Салваторе - Page 20 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Салваторе   Къщата на Салваторе - Page 20 Icon_minitimeЧет Апр 14, 2011 4:19 pm

Събудих се ,Стефан го нямаше уплаших се ,да не би Мисао ,да е дошла и отвела,далеч от мен.Скочих от леглото ,но усетих присъствието му,долу,откакто беше поел част от душата ми ,бяхме свързани ,не че и преди ,не го усещах,все пак бях неговият създател.Но сега беше в път и по-силно.Метнах си халат и слязох долу.
- Добро утро,мили -казах и се усмихнах .
Върнете се в началото Go down
Stefan_
Special User
Special User
Stefan_


Брой мнения : 429
Reputation : 0
Join date : 22.02.2011

Къщата на Салваторе - Page 20 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Салваторе   Къщата на Салваторе - Page 20 Icon_minitimeЧет Апр 14, 2011 4:25 pm

- Добре утро и на теб. - усмихнах се леко , целунах я , след което я притиснах до себе си. Не я пуснах. Страхувах се , че може да се случи нещо и да я изгубя , исках да съм с нея колкото се може повече и да я усещам до себе си , не знаех какво щях да правя без нея.
Върнете се в началото Go down
Katherine
Dark creatures
Dark creatures
Katherine


Брой мнения : 433
Reputation : 0
Join date : 08.03.2011

Къщата на Салваторе - Page 20 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Салваторе   Къщата на Салваторе - Page 20 Icon_minitimeЧет Апр 14, 2011 4:39 pm

Стефан ме гушна ,в малко задушаваща прегръдка ,но за не се оплаквах.Беше ми толкова уютно в прегръдките му ,а устните ,сключени с моите ,бяха най-сладкото нещо сутрин.
- Обичам те -радвах се ,че пак ,можех да го кажа и да не са просто думи ,а наистина да го чувствам.С всяка своя частица,да го обичам.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Къщата на Салваторе - Page 20 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Салваторе   Къщата на Салваторе - Page 20 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Къщата на Салваторе
Върнете се в началото 
Страница 20 от 22Иди на страница : Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21, 22  Next
 Similar topics
-
» Къщата на Салваторе
» Къщата на Салваторе
» Къщата на Жулиета

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Dark Light RPG BG Forum :: Кошче :: Света на изгубените неща-
Идете на: