Dark Light RPG BG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dark Light RPG BG Forum


 
ИндексPortal*Последни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Гласувайте за форума!
Гласувай за мен в BGTop100.com
BGtop
Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Tyxo.bg counter
BgTopWeb.com - Класация на Българските топ сайтове
Посетете новия ни форум!
Similar topics
Latest topics
» Имението на Ван дер Удсън
Къщата на Салваторе- 2 част - Page 4 Icon_minitimeСъб Юли 02, 2016 3:48 am by Оливия О'Браян

» Къщата в Сан Мориц
Къщата на Салваторе- 2 част - Page 4 Icon_minitimeПет Юли 01, 2016 5:29 am by Майкъл

» Апартаментът
Къщата на Салваторе- 2 част - Page 4 Icon_minitimeВто Мар 08, 2016 9:25 pm by Деймън Кларк

» Френското имения
Къщата на Салваторе- 2 част - Page 4 Icon_minitimeПет Яну 10, 2014 8:03 pm by Дейвид

» Мол
Къщата на Салваторе- 2 част - Page 4 Icon_minitimeПет Дек 13, 2013 8:20 pm by Симон Кларк

» Семейна консултация
Къщата на Салваторе- 2 част - Page 4 Icon_minitimeПон Дек 09, 2013 9:07 pm by Деймън Кларк

» Резиденция Тюдор
Къщата на Салваторе- 2 част - Page 4 Icon_minitimeСъб Дек 07, 2013 9:34 am by Дейвид

» Замъкът на Краля
Къщата на Салваторе- 2 част - Page 4 Icon_minitimeНед Дек 01, 2013 12:59 pm by Амерал Венега

» Коръб 1
Къщата на Салваторе- 2 част - Page 4 Icon_minitimeПет Ное 29, 2013 4:36 pm by Дейвид

Top posters
Деймън Кларк
Къщата на Салваторе- 2 част - Page 4 Vote_lcapКъщата на Салваторе- 2 част - Page 4 Voting_barКъщата на Салваторе- 2 част - Page 4 Vote_rcap 
Амерал Венега
Къщата на Салваторе- 2 част - Page 4 Vote_lcapКъщата на Салваторе- 2 част - Page 4 Voting_barКъщата на Салваторе- 2 част - Page 4 Vote_rcap 
Симон Кларк
Къщата на Салваторе- 2 част - Page 4 Vote_lcapКъщата на Салваторе- 2 част - Page 4 Voting_barКъщата на Салваторе- 2 част - Page 4 Vote_rcap 
Дейвид
Къщата на Салваторе- 2 част - Page 4 Vote_lcapКъщата на Салваторе- 2 част - Page 4 Voting_barКъщата на Салваторе- 2 част - Page 4 Vote_rcap 
Demon Of Passion
Къщата на Салваторе- 2 част - Page 4 Vote_lcapКъщата на Салваторе- 2 част - Page 4 Voting_barКъщата на Салваторе- 2 част - Page 4 Vote_rcap 
Katherine
Къщата на Салваторе- 2 част - Page 4 Vote_lcapКъщата на Салваторе- 2 част - Page 4 Voting_barКъщата на Салваторе- 2 част - Page 4 Vote_rcap 
Stefan_
Къщата на Салваторе- 2 част - Page 4 Vote_lcapКъщата на Салваторе- 2 част - Page 4 Voting_barКъщата на Салваторе- 2 част - Page 4 Vote_rcap 
Майкъл
Къщата на Салваторе- 2 част - Page 4 Vote_lcapКъщата на Салваторе- 2 част - Page 4 Voting_barКъщата на Салваторе- 2 част - Page 4 Vote_rcap 
Khal Drogo
Къщата на Салваторе- 2 част - Page 4 Vote_lcapКъщата на Салваторе- 2 част - Page 4 Voting_barКъщата на Салваторе- 2 част - Page 4 Vote_rcap 
Алиса
Къщата на Салваторе- 2 част - Page 4 Vote_lcapКъщата на Салваторе- 2 част - Page 4 Voting_barКъщата на Салваторе- 2 част - Page 4 Vote_rcap 
Free Counters
Free Counters

 

 Къщата на Салваторе- 2 част

Go down 
2 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
АвторСъобщение
Stefan_
Special User
Special User
Stefan_


Брой мнения : 429
Reputation : 0
Join date : 22.02.2011

Къщата на Салваторе- 2 част - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Салваторе- 2 част   Къщата на Салваторе- 2 част - Page 4 Icon_minitimeСря Май 18, 2011 8:36 pm

- Да пак искам от кръвта ти , нима в това има някакъв проблем ? - погледнах я и отново се приближих до нея като облизах останалите капки по врата й.
- Щом искам кръв , ще ми я дадеш , ще ми даваш каквото поискаш , защото си моя , а това значи че съм ти нещо като господар. Искаш ли да се чувстваш така както аз преди , кажи мис Катрин ?
Върнете се в началото Go down
Katherine
Dark creatures
Dark creatures
Katherine


Брой мнения : 433
Reputation : 0
Join date : 08.03.2011

Къщата на Салваторе- 2 част - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Салваторе- 2 част   Къщата на Салваторе- 2 част - Page 4 Icon_minitimeСря Май 18, 2011 8:45 pm

Отблъснах го отново,за кой се мислеше.Опитах се да поровя,да видя дали пак не е бил подчинен,но нищо не открих или не беше или много добре се беше прикрил.
- Какво ти става по дяволите ,защо говориш така?-недоумявах
- И щом казвам,че кръвта ми ти стига ,значи е така,не се опитвай пак да ме нападнеш,ще те нараня и без да го искам.
Върнете се в началото Go down
Stefan_
Special User
Special User
Stefan_


Брой мнения : 429
Reputation : 0
Join date : 22.02.2011

Къщата на Салваторе- 2 част - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Салваторе- 2 част   Къщата на Салваторе- 2 част - Page 4 Icon_minitimeСря Май 18, 2011 8:50 pm

- Какво ще направиш Катрин ? - погледнах я и бях на сантиметри от лицето й , целунах я страстно , но после я ухапах и разкървих устната й.
- Ти не можеш да направиш нищо , безсилна си , дори и когато съм вампир. - хванах ръцете й и я захапах , но не пиех.
- Виждаш ли , ти си лесна , вече.
Върнете се в началото Go down
Katherine
Dark creatures
Dark creatures
Katherine


Брой мнения : 433
Reputation : 0
Join date : 08.03.2011

Къщата на Салваторе- 2 част - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Салваторе- 2 част   Къщата на Салваторе- 2 част - Page 4 Icon_minitimeЧет Май 19, 2011 7:12 pm

Отблъснах го от мен,нараняваше ме и не физически.
- За какво ,е цялата тази демонстрация Стефан ?-беше ми любопитно,както се опитваше да ми докаже.
- Любовта ми към теб,ме прави мекушава,това ли мислиш ?-засмях се и без повече и дума го блъснах в стената,от това трябва да го е заболяло.
- Обичам те,но няма да ти позволя,да ме унижаваш ,Стефан ,аз съм Катрин забрави ли ?-Тази Катрин,която никога не би позволила,някой да я унизи.
Върнете се в началото Go down
Stefan_
Special User
Special User
Stefan_


Брой мнения : 429
Reputation : 0
Join date : 22.02.2011

Къщата на Салваторе- 2 част - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Салваторе- 2 част   Къщата на Салваторе- 2 част - Page 4 Icon_minitimeЧет Май 19, 2011 7:15 pm

- Ти сама се унижаваш повече от колкото аз някога бих те унижил , миличка. Погледни се. - засмях се и я погледнах , изправих се и я стиснах за гушата.
- Не ме обичаш , лъжеш , всичко около теб е лъжа. - засмях се отново.
- Нали игрите бяха без правила , е и аз се научих да ги играя.
Върнете се в началото Go down
Katherine
Dark creatures
Dark creatures
Katherine


Брой мнения : 433
Reputation : 0
Join date : 08.03.2011

Къщата на Салваторе- 2 част - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Салваторе- 2 част   Къщата на Салваторе- 2 част - Page 4 Icon_minitimeЧет Май 19, 2011 7:41 pm

- Да те лъжа,ти чуваш ли се какво говориш,не съм ли ти доказвала ,милион пъти,че те обичам ?Погледнах го невярващо.
- Ако се опитваш да ме нараниш Стефан,знай,че успяваш,това беше нашия последен шанс,повече няма да има,май трябва да си вървя.-Станах ,усетих как очите ми се пълнят със сълзи,кого заблуждавах,че мога да съм силна,отидох до гардероба,хванах един сак и започнах да го пълня с дрехите си,като се опитвах да не плача.
Върнете се в началото Go down
Stefan_
Special User
Special User
Stefan_


Брой мнения : 429
Reputation : 0
Join date : 22.02.2011

Къщата на Салваторе- 2 част - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Салваторе- 2 част   Къщата на Салваторе- 2 част - Page 4 Icon_minitimeЧет Май 19, 2011 7:45 pm

- Доказваш , че можеш да нараняваш и да лъжеш. - засмях се и гледах как започна да си събира нещата , беше толкова жалко , хванах сака и го хвърлих.
- Давай бягай , но всичко тук е мое , така че нямаш право да взимаш нищо.
Върнете се в началото Go down
Katherine
Dark creatures
Dark creatures
Katherine


Брой мнения : 433
Reputation : 0
Join date : 08.03.2011

Къщата на Салваторе- 2 част - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Салваторе- 2 част   Къщата на Салваторе- 2 част - Page 4 Icon_minitimeЧет Май 19, 2011 8:34 pm

Погледнах го невярващо
- Мисля,че тези дрехи няма да ти станат ?-казах със сарказъм,като го погледнах.
- Мисля ,че и тук всичко е мое ,ти го купи ,за мен или сега си го взимаш ?-въздъхнах
- Хубаво няма да взема нищо,но няма ѝ да остана,сбогом Стефан,докато се държиш така,ще си останеш сам,докато не оценяваш,когато някой прави нещо за теб,ще си все същия ... -почудих се с каква,дума да го нарека,глупак,идиот ,но в крайна сметка не довърших,каквото и да кажеш щеше да е малко ,беше ме разочаровал,адски много.
Върнете се в началото Go down
Stefan_
Special User
Special User
Stefan_


Брой мнения : 429
Reputation : 0
Join date : 22.02.2011

Къщата на Салваторе- 2 част - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Салваторе- 2 част   Къщата на Салваторе- 2 част - Page 4 Icon_minitimeЧет Май 19, 2011 8:37 pm

- Но може да станат на някой друг. - усмихнах се и я погледнах. Нещо ставаше и не можех да разбера какво.
- Има много други самотници , които биха умряли за една нощ с мен , Катрин. - усмихнах се отново.
- Не очакваш да те изпращам , нали ?
Върнете се в началото Go down
Katherine
Dark creatures
Dark creatures
Katherine


Брой мнения : 433
Reputation : 0
Join date : 08.03.2011

Къщата на Салваторе- 2 част - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Салваторе- 2 част   Къщата на Салваторе- 2 част - Page 4 Icon_minitimeЧет Май 19, 2011 8:49 pm

- Задръж ги -казах с хладна усмивка
- да сигурно-казах вече не толкова весело.Това го знаех и без да ми го казва.
- Но всичко ще опре само до секс ,Стефан,никой друга няма да те обича истински.-поклатих глава ,когато ми каза следващото се усмихнах още повече.
- Разбира се ,че не очаквам,Сбогом !-казах и се изпарих във въздуха,още преди да съм излязла.
Върнете се в началото Go down
Stefan_
Special User
Special User
Stefan_


Брой мнения : 429
Reputation : 0
Join date : 22.02.2011

Къщата на Салваторе- 2 част - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Салваторе- 2 част   Къщата на Салваторе- 2 част - Page 4 Icon_minitimeЧет Май 19, 2011 8:52 pm

- Не ми трябва любов , безмислена е. - погледнах я и тя се изпари във въздуха , жаждата отново беше огромна. Излязох и убих няколко девойки , толкова много обичах свежата кръв. Дори не прикрих убийствата , не ми пукаше. Прибрах се и отново си легнах и заспах.
Върнете се в началото Go down
Katherine
Dark creatures
Dark creatures
Katherine


Брой мнения : 433
Reputation : 0
Join date : 08.03.2011

Къщата на Салваторе- 2 част - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Салваторе- 2 част   Къщата на Салваторе- 2 част - Page 4 Icon_minitimeПет Май 20, 2011 8:38 pm

Няколко месеца по-късно...

Изминаха няколко месеца,от както си заминах ,той дори не ме потърси,не че ако го беше сторил,щеше да ме намери,бях излязла от тъмния свят,върнах се за малко на земята,но там вече не бе за мен,с новите си сили,бях много опасна,за обикновените хора и не само за тях.За това през последните два месеца ,бях в тъмното измерение ,там трябваше да е домът ми ,но въпреки,че бях същата като съществата живеещи там,това място ме потискаше.Нямах намерение,да се връщам,но любопитство ми надделя,нали съм си и лисица.Гледката която заварих,не ми хареса хич,Стефан още живееше в къщата,но това ,което беше останало от него,можеш да го опишем само с една дума-жалко.Беше се издул,като балон,легнал в занемарената стая,целият мръсен,вонящ на алкохол и до уши изцапан в кръв,да беше Деймън ,нямаше да ми направи впечатление,но Стефан,това беше нещо немислимо,до преди няколко месеца.Погледнах го ,той дори не ме поглеждаше.
- Само няколко месеца да ме няма и ти се съсипваш ?-казах през смях,макар,че хич,не ми беше смешно мразех го ,заради това което ми каза,думите му,бяха толкова болезнени ,още ги помнех и едва ли някога ,щях да ги забравя.Но някаква проклета част ,от мен го обичаше и се надяваше ,да можем пак да сме заедно.Мразех и нея,тя вечно ме предаваше,винаги когато трябваше да съм твърда.
Върнете се в началото Go down
Stefan_
Special User
Special User
Stefan_


Брой мнения : 429
Reputation : 0
Join date : 22.02.2011

Къщата на Салваторе- 2 част - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Салваторе- 2 част   Къщата на Салваторе- 2 част - Page 4 Icon_minitimeПет Май 20, 2011 8:47 pm

От няколко месеца не бях излизал навън , а когато го правех беше за кръв , Катрин я нямаше. Не можех да я потърся знаех , че ме мрази.Не можех и да живея без нея , но нямах смелост да се убия.Не знаех какво е станало вечерта , когато си е тръгнал само знаех , че я бях наранил , съжалявах и то много. Отново привидение се появи пред мен , то ми се подиграваше , опипах с ръката си , за да потърся кръв , но всичко бях свършил.
- Махай се , знам че тя никога няма да се върне , Шиничи или който и да си , тя ме мрази.
Върнете се в началото Go down
Katherine
Dark creatures
Dark creatures
Katherine


Брой мнения : 433
Reputation : 0
Join date : 08.03.2011

Къщата на Салваторе- 2 част - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Салваторе- 2 част   Къщата на Салваторе- 2 част - Page 4 Icon_minitimeПет Май 20, 2011 9:07 pm

- Ставай,Стефан,стига си се жалвал,да върнах се и да мразя те,но колкото и ад те мразя,не мога да те гледам,толкова жалък и така...-нямах думи,все пак му подадох ръка ,за ад се изправи.С Докосването му,в мен се събуди отдавна заспало чувство,но го прогоних.Не можех да имам чувства,към някой,който с толкова лека ръка,ме захвърли.
Върнете се в началото Go down
Stefan_
Special User
Special User
Stefan_


Брой мнения : 429
Reputation : 0
Join date : 22.02.2011

Къщата на Салваторе- 2 част - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Салваторе- 2 част   Къщата на Салваторе- 2 част - Page 4 Icon_minitimeПет Май 20, 2011 9:15 pm

Хванах ръката й и се изправих. Хванах се за стената и я погледанх , Шиничи беше идвал толкова много пъти тук , вече не можех да различа какво е това , халюцинация , плод на въображението ми или Шиничи , беше се случвало толкова пъти.
- Не мога да повярвам , че си тук. Дойде за да ме убиеш нали ? Съжелявам за онази нощ каквото и да е станало , не съм искал да направя каквото съм направил , не знам как съм те наранил , но аз те обичам.
Върнете се в началото Go down
Katherine
Dark creatures
Dark creatures
Katherine


Брой мнения : 433
Reputation : 0
Join date : 08.03.2011

Къщата на Салваторе- 2 част - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Салваторе- 2 част   Къщата на Салваторе- 2 част - Page 4 Icon_minitimeПет Май 20, 2011 9:44 pm

Засмях се :
- Да те убия ? Не съм толкова жалка Стефан,виждам,че ти добре се справяш и сам ,с това.-усмихнах се.
- Какво стана с диетата ти ? -погледнах ,го при следващия думи ми идеше да се разсмея с глас.
- Съжаляваш ? Не помниш ? Обичаш ме ?-погледнах невярващо
- Вече не вярвам,на нищо от това,онази наивна Катрин,която вярваше в втория и дори трети и четвърти шанс ,умря !
Върнете се в началото Go down
Stefan_
Special User
Special User
Stefan_


Брой мнения : 429
Reputation : 0
Join date : 22.02.2011

Къщата на Салваторе- 2 част - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Салваторе- 2 част   Къщата на Салваторе- 2 част - Page 4 Icon_minitimeПет Май 20, 2011 9:51 pm

-Смей се колкото си искаш , почти всеки ден през последните месеци по едно твое копие идваше и правеше същото не ме страх. Какво стана с диетата ми ли ? Ако не пия толкова кръв на ден , аз ще умря , но както и да е. Ти не знаеш нищо от това , което е станало , продължавай да си говориш , давай подигравай се , присмивай се , нека да видим дали истинската ще каже нещо различно. - стоях и я гледах , правеше прибързани преценки , мразеше ме , не можех да направя нищо.
Върнете се в началото Go down
Katherine
Dark creatures
Dark creatures
Katherine


Брой мнения : 433
Reputation : 0
Join date : 08.03.2011

Къщата на Салваторе- 2 част - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Салваторе- 2 част   Къщата на Салваторе- 2 част - Page 4 Icon_minitimeСъб Май 21, 2011 3:06 pm

Думите на Стефан,ме накараха,да се замисля и едновременно,с това предизвикаха,в мен гняв ,как не го беше срам Шиничи,да му причинява всичко това,не му ли беше достатъчно,че се разделихме ? Щях да си поговоря,с подлата лисица,но не с думи,заканих се. Омекнах малко :
- Добре кажи ми ,какво се е случило,хайде ,въпреки всичките си сили,не съм ясновидка и няма как,да знам,ако не ми кажеш.
Върнете се в началото Go down
Stefan_
Special User
Special User
Stefan_


Брой мнения : 429
Reputation : 0
Join date : 22.02.2011

Къщата на Салваторе- 2 част - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Салваторе- 2 част   Къщата на Салваторе- 2 част - Page 4 Icon_minitimeСъб Май 21, 2011 3:09 pm

- Предполагам. - продължавах да я гледам , а следа от тази която познавах - нямаше.
- Шиничи искаше да те убие зареди това , което направи на сестра му и зареди сферите и те подгони. Но вече не те гони и можеш да си спокойна. Това се случи. Е май това имах да казвам , поне само на това вярваш.
Върнете се в началото Go down
Katherine
Dark creatures
Dark creatures
Katherine


Брой мнения : 433
Reputation : 0
Join date : 08.03.2011

Къщата на Салваторе- 2 част - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Салваторе- 2 част   Къщата на Салваторе- 2 част - Page 4 Icon_minitimeСъб Май 21, 2011 4:40 pm

- Ако искаше да ме хване,Стефан,щеше да го направи,аз му бях подноса,живях два месеца в тъмното измерение ,измисли нещо по-правдоподобно.-погледнах го пренебрежително,за толкова ли тъпа,ме смяташе.
-Мисля,че ти стана ясно,че вече не ти вярвам,сам си го заслужи.но все пак ми кажи,какво се случи онази нощ,беше обладан или просто наистина ти беше писнало от мен,както каза.-Нуждаех се от този отговор.
Върнете се в началото Go down
Stefan_
Special User
Special User
Stefan_


Брой мнения : 429
Reputation : 0
Join date : 22.02.2011

Къщата на Салваторе- 2 част - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Салваторе- 2 част   Къщата на Салваторе- 2 част - Page 4 Icon_minitimeСъб Май 21, 2011 4:43 pm

- Не помня , нищо от онази нощ и това истината , вярвай в каквото си искаш. - погледнах я.
- А и Шиничи наистина щеще да те хване , просто получи по-добра оферта от това да убие теб , като може да получи много други. Не те лъжа , но както искаш , не те карам да вярваш.
Върнете се в началото Go down
Katherine
Dark creatures
Dark creatures
Katherine


Брой мнения : 433
Reputation : 0
Join date : 08.03.2011

Къщата на Салваторе- 2 част - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Салваторе- 2 част   Къщата на Салваторе- 2 част - Page 4 Icon_minitimeСъб Май 21, 2011 5:03 pm

- Не може да ме убие,Стефан,аз съм китсуне ,това ни прави семейство-казах с явна погнуса.
- Но тук си прав,ние не сме от един отбор и никога няма да бъдем.Нека дойде,приготвила съм му нещичко.Но как е пощадил теб,ти беше този , кой от последно го нарани или не помниш и това ?
Върнете се в началото Go down
Stefan_
Special User
Special User
Stefan_


Брой мнения : 429
Reputation : 0
Join date : 22.02.2011

Къщата на Салваторе- 2 част - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Салваторе- 2 част   Къщата на Салваторе- 2 част - Page 4 Icon_minitimeСъб Май 21, 2011 5:05 pm

Погледнах я.
- Той ми каза , но както вече ти споменах , той получи оферта. Помогнах му с едни неща и той пощади и твоят и моят живот. И знам , че си китсуне , но той си остава по-силен. Има ли друго нещо , което искаш да кажеш или нещо , за което да се подиграеш ? Защото така или иначе не ми вярваш и си дошла само за това.
Върнете се в началото Go down
Katherine
Dark creatures
Dark creatures
Katherine


Брой мнения : 433
Reputation : 0
Join date : 08.03.2011

Къщата на Салваторе- 2 част - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Салваторе- 2 част   Къщата на Салваторе- 2 част - Page 4 Icon_minitimeСъб Май 21, 2011 6:51 pm

- Не е вярно Стефан,дойдох да те видя,въпреки цялата болка и обида,която ми нанесе,аз все още се интересувам,как си.-Погледнах го,май,щях да кажа повече от колкото исках,но не можех,да го скрия.
- За мен е важно да си добре,познавам те от толкова време,бяхме двойка-думата бяхме ,ме удари в сърцето.
- И.... липсваше ми-казах и го прегърнах,за да го почувствам до себе си,но бързо се отдръпнах и проклех, слабостта си.
Върнете се в началото Go down
Stefan_
Special User
Special User
Stefan_


Брой мнения : 429
Reputation : 0
Join date : 22.02.2011

Къщата на Салваторе- 2 част - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Салваторе- 2 част   Къщата на Салваторе- 2 част - Page 4 Icon_minitimeСъб Май 21, 2011 6:53 pm

Тя ме прегърна , но се отдръпна бързо , отново ли я беше страх да ме обича ? Но този път аз се доближих до нея и я прегърнах силно. Бях готов и за това да ме отблъсне.
- И ти ми липсваше , не си тръгвай отново , моля те.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Къщата на Салваторе- 2 част - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Салваторе- 2 част   Къщата на Салваторе- 2 част - Page 4 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Къщата на Салваторе- 2 част
Върнете се в началото 
Страница 4 от 6Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Къщата на Синфул
» Къщата на Салваторе
» Къщата на Мери

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Dark Light RPG BG Forum :: Dark Ligth World :: Тъмният свят :: Жилищни места-
Идете на: