Dark Light RPG BG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dark Light RPG BG Forum


 
ИндексPortal*Последни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Гласувайте за форума!
Гласувай за мен в BGTop100.com
BGtop
Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Tyxo.bg counter
BgTopWeb.com - Класация на Българските топ сайтове
Посетете новия ни форум!
Similar topics
Latest topics
» Имението на Ван дер Удсън
Къщата на Салваторе- 2 част - Page 6 Icon_minitimeСъб Юли 02, 2016 3:48 am by Оливия О'Браян

» Къщата в Сан Мориц
Къщата на Салваторе- 2 част - Page 6 Icon_minitimeПет Юли 01, 2016 5:29 am by Майкъл

» Апартаментът
Къщата на Салваторе- 2 част - Page 6 Icon_minitimeВто Мар 08, 2016 9:25 pm by Деймън Кларк

» Френското имения
Къщата на Салваторе- 2 част - Page 6 Icon_minitimeПет Яну 10, 2014 8:03 pm by Дейвид

» Мол
Къщата на Салваторе- 2 част - Page 6 Icon_minitimeПет Дек 13, 2013 8:20 pm by Симон Кларк

» Семейна консултация
Къщата на Салваторе- 2 част - Page 6 Icon_minitimeПон Дек 09, 2013 9:07 pm by Деймън Кларк

» Резиденция Тюдор
Къщата на Салваторе- 2 част - Page 6 Icon_minitimeСъб Дек 07, 2013 9:34 am by Дейвид

» Замъкът на Краля
Къщата на Салваторе- 2 част - Page 6 Icon_minitimeНед Дек 01, 2013 12:59 pm by Амерал Венега

» Коръб 1
Къщата на Салваторе- 2 част - Page 6 Icon_minitimeПет Ное 29, 2013 4:36 pm by Дейвид

Top posters
Деймън Кларк
Къщата на Салваторе- 2 част - Page 6 Vote_lcapКъщата на Салваторе- 2 част - Page 6 Voting_barКъщата на Салваторе- 2 част - Page 6 Vote_rcap 
Амерал Венега
Къщата на Салваторе- 2 част - Page 6 Vote_lcapКъщата на Салваторе- 2 част - Page 6 Voting_barКъщата на Салваторе- 2 част - Page 6 Vote_rcap 
Симон Кларк
Къщата на Салваторе- 2 част - Page 6 Vote_lcapКъщата на Салваторе- 2 част - Page 6 Voting_barКъщата на Салваторе- 2 част - Page 6 Vote_rcap 
Дейвид
Къщата на Салваторе- 2 част - Page 6 Vote_lcapКъщата на Салваторе- 2 част - Page 6 Voting_barКъщата на Салваторе- 2 част - Page 6 Vote_rcap 
Demon Of Passion
Къщата на Салваторе- 2 част - Page 6 Vote_lcapКъщата на Салваторе- 2 част - Page 6 Voting_barКъщата на Салваторе- 2 част - Page 6 Vote_rcap 
Katherine
Къщата на Салваторе- 2 част - Page 6 Vote_lcapКъщата на Салваторе- 2 част - Page 6 Voting_barКъщата на Салваторе- 2 част - Page 6 Vote_rcap 
Stefan_
Къщата на Салваторе- 2 част - Page 6 Vote_lcapКъщата на Салваторе- 2 част - Page 6 Voting_barКъщата на Салваторе- 2 част - Page 6 Vote_rcap 
Майкъл
Къщата на Салваторе- 2 част - Page 6 Vote_lcapКъщата на Салваторе- 2 част - Page 6 Voting_barКъщата на Салваторе- 2 част - Page 6 Vote_rcap 
Khal Drogo
Къщата на Салваторе- 2 част - Page 6 Vote_lcapКъщата на Салваторе- 2 част - Page 6 Voting_barКъщата на Салваторе- 2 част - Page 6 Vote_rcap 
Алиса
Къщата на Салваторе- 2 част - Page 6 Vote_lcapКъщата на Салваторе- 2 част - Page 6 Voting_barКъщата на Салваторе- 2 част - Page 6 Vote_rcap 
Free Counters
Free Counters

 

 Къщата на Салваторе- 2 част

Go down 
2 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
АвторСъобщение
Stefan_
Special User
Special User
Stefan_


Брой мнения : 429
Reputation : 0
Join date : 22.02.2011

Къщата на Салваторе- 2 част - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Салваторе- 2 част   Къщата на Салваторе- 2 част - Page 6 Icon_minitimeПон Май 23, 2011 7:00 pm

- Имаш ме. - казах между целувките , спусках се по надолу и по надолу и отново се връщах на устните й. Изкарах пръстите си и проникнах в нея , започнах да се движа бързо , защото и двамата бяхем прекалено възбудени , за да продължавам да я дразня.
Върнете се в началото Go down
Katherine
Dark creatures
Dark creatures
Katherine


Брой мнения : 433
Reputation : 0
Join date : 08.03.2011

Къщата на Салваторе- 2 част - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Салваторе- 2 част   Къщата на Салваторе- 2 част - Page 6 Icon_minitimeПон Май 23, 2011 7:16 pm

- Да и ти мен,за цял живот и след това-извиках разтресена от удоволствието ,което ми доставяха движенията му.Беше толкова добър,че цялото ми тяло прималя,на няколко пъти,исках и той да стигне своя,край,както аз моя и да е също толкова вълнуващо.Преобърнах го и сега аз бях отгоре,но това му позволяваше да се движи,още по-буйно в мен.
Върнете се в началото Go down
Stefan_
Special User
Special User
Stefan_


Брой мнения : 429
Reputation : 0
Join date : 22.02.2011

Къщата на Салваторе- 2 част - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Салваторе- 2 част   Къщата на Салваторе- 2 част - Page 6 Icon_minitimeПон Май 23, 2011 7:19 pm

Продължих да се движа бързо , тялото ми гореше дори само от едно нейно докосване , а какво оставаше за сега ? Дори , когато свършихме телата ни продължаваха да треперят. Целунах я.
- Обичам те , това ми липсваше. - казах задъхано.
Върнете се в началото Go down
Katherine
Dark creatures
Dark creatures
Katherine


Брой мнения : 433
Reputation : 0
Join date : 08.03.2011

Къщата на Салваторе- 2 част - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Салваторе- 2 част   Къщата на Салваторе- 2 част - Page 6 Icon_minitimeПон Май 23, 2011 7:28 pm

- Много те обичам ,Стефан и на мен,как изобщо си помислих,че мога да те мразя и да не те обичам вече.като и душите ни са свързани-усмихнах се и го прегърнах,за първи път,от всичките месеци,щях да заспя спокойна,че той отново е при мен.Гледах в бездънните му очи толкова зелени,че цялата ме поглъщаха и се омайвах от игривостта им.Това беше най-невероятният мъж,в цялата вселена.
Върнете се в началото Go down
Stefan_
Special User
Special User
Stefan_


Брой мнения : 429
Reputation : 0
Join date : 22.02.2011

Къщата на Салваторе- 2 част - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Салваторе- 2 част   Къщата на Салваторе- 2 част - Page 6 Icon_minitimeПон Май 23, 2011 7:30 pm

- Не можем да се мразим , прекалено много се обичаме. Но трябваше да преминем и през това , за да разберем какво значим един за друг. - усмихнах се и я целунах отново , никога нямаше да се откажа от тези сладки устни , после я притиснах силно до себе си и затворих очи , не след дълго заспах.
Върнете се в началото Go down
Katherine
Dark creatures
Dark creatures
Katherine


Брой мнения : 433
Reputation : 0
Join date : 08.03.2011

Къщата на Салваторе- 2 част - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Салваторе- 2 част   Къщата на Салваторе- 2 част - Page 6 Icon_minitimeЧет Юни 02, 2011 4:18 pm

Беше прекрасна слънчева сутрин,бях станала преди Стефан ,за да направя кафе и за да пийна кръв ,имах вече нужда ,не бях пила от седмици и тялото ми си го искаше,поне вампирската ми част.Сипах си две чаши едната с кръв другата с кафе и пиех ту,от едната ту от другата и двете напитки ми харесваха много.Загледах се в прекрасния ден ,прииска ми се да излезем някъде.
Върнете се в началото Go down
Stefan_
Special User
Special User
Stefan_


Брой мнения : 429
Reputation : 0
Join date : 22.02.2011

Къщата на Салваторе- 2 част - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Салваторе- 2 част   Къщата на Салваторе- 2 част - Page 6 Icon_minitimeЧет Юни 02, 2011 4:26 pm

Когато се събудих Катрин я нямаше до мен , да не би всичко това да е било сън или халюцинация ? Станах бързо и си взех бърз душ , след като се преоблякох тръгнах на долу , трябваше да видя дали е там , заварих я да пие кафе , отидох до нея и я прегърнах силно , въздъхнах облекчено.
- Добро утро. - целунах я.
Върнете се в началото Go down
Katherine
Dark creatures
Dark creatures
Katherine


Брой мнения : 433
Reputation : 0
Join date : 08.03.2011

Къщата на Салваторе- 2 част - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Салваторе- 2 част   Къщата на Салваторе- 2 част - Page 6 Icon_minitimeЧет Юни 02, 2011 4:58 pm

Стефан дойде и ме гушна силно.Явно много му бях липсвала.Не надникнах в мислите му,докато бях само вампир това беше неизбежно ,но сега ,като китсуне можех да потискам,някои неща.Поздрави ме ,отвърнах на поздрава му.
- Добро утро скъпи-целунах го.
- Искаш ли кафе,кръв ?
Върнете се в началото Go down
Stefan_
Special User
Special User
Stefan_


Брой мнения : 429
Reputation : 0
Join date : 22.02.2011

Къщата на Салваторе- 2 част - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Салваторе- 2 част   Къщата на Салваторе- 2 част - Page 6 Icon_minitimeЧет Юни 02, 2011 5:00 pm

Погледнах я и я целунах отново. Исках да е до мен и да я чувствам колкото се може по-близо , толкова ми беше липсвала и ме беше страх отново да не си тръгне.
- Да , дори може и двете. - усмихнах се и я прегърнах отново.
- Прави ли ти се нещо по-специално днес ?
Върнете се в началото Go down
Katherine
Dark creatures
Dark creatures
Katherine


Брой мнения : 433
Reputation : 0
Join date : 08.03.2011

Къщата на Салваторе- 2 част - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Салваторе- 2 част   Къщата на Салваторе- 2 част - Page 6 Icon_minitimeЧет Юни 02, 2011 5:31 pm

Усмихнах му се и отвърнах страстно на целувката му.сипах му кафе и донесох кръв,поднесох му ги.
- Заповядай мили-целунах го отново.
- Да бих се радвала да излезем навън ,може да се разходим в гората ,времето е страхотно за разходки сред природата ,какво ще кажеш ?
Върнете се в началото Go down
Stefan_
Special User
Special User
Stefan_


Брой мнения : 429
Reputation : 0
Join date : 22.02.2011

Къщата на Салваторе- 2 част - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Салваторе- 2 част   Къщата на Салваторе- 2 част - Page 6 Icon_minitimeЧет Юни 02, 2011 5:35 pm

- Благодаря. - усмихнах се и поех и кръвта и кафето от ръцете й , отпих от кафето беше страхотна.
- Да идеята ми звучи добра , наистина времето е много хубаво и не трябва да го пропиляваме вкъщи. - целунах я.
Върнете се в началото Go down
Katherine
Dark creatures
Dark creatures
Katherine


Брой мнения : 433
Reputation : 0
Join date : 08.03.2011

Къщата на Салваторе- 2 част - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Салваторе- 2 част   Къщата на Салваторе- 2 част - Page 6 Icon_minitimeЧет Юни 02, 2011 5:48 pm

- Само да се преоблека -казах и отидох да си сложа нещо удобно
- Готова съм -усмихнах се ,но само да пийна още една чаша с кръв -усмихнах му се ,дълго бях лишена от това удоволствие и сега си наваксвах,пиех сладката течност и исках още.Беше трудно да подтисна инстинктите си ,копнеех за един хубав лов,но не на животни.
- Да вървим- усмихнах се ,като с мъка се откъснах от кръвта.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Къщата на Салваторе- 2 част - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Салваторе- 2 част   Къщата на Салваторе- 2 част - Page 6 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Къщата на Салваторе- 2 част
Върнете се в началото 
Страница 6 от 6Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
 Similar topics
-
» Къщата на Синфул
» Къщата на Салваторе
» Къщата на Мери

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Dark Light RPG BG Forum :: Dark Ligth World :: Тъмният свят :: Жилищни места-
Идете на: