Dark Light RPG BG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dark Light RPG BG Forum


 
ИндексPortal*Последни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Гласувайте за форума!
Гласувай за мен в BGTop100.com
BGtop
Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Tyxo.bg counter
BgTopWeb.com - Класация на Българските топ сайтове
Посетете новия ни форум!
Similar topics
Latest topics
» Имението на Ван дер Удсън
Къщата на Салваторе- 2 част - Page 3 Icon_minitimeСъб Юли 02, 2016 3:48 am by Оливия О'Браян

» Къщата в Сан Мориц
Къщата на Салваторе- 2 част - Page 3 Icon_minitimeПет Юли 01, 2016 5:29 am by Майкъл

» Апартаментът
Къщата на Салваторе- 2 част - Page 3 Icon_minitimeВто Мар 08, 2016 9:25 pm by Деймън Кларк

» Френското имения
Къщата на Салваторе- 2 част - Page 3 Icon_minitimeПет Яну 10, 2014 8:03 pm by Дейвид

» Мол
Къщата на Салваторе- 2 част - Page 3 Icon_minitimeПет Дек 13, 2013 8:20 pm by Симон Кларк

» Семейна консултация
Къщата на Салваторе- 2 част - Page 3 Icon_minitimeПон Дек 09, 2013 9:07 pm by Деймън Кларк

» Резиденция Тюдор
Къщата на Салваторе- 2 част - Page 3 Icon_minitimeСъб Дек 07, 2013 9:34 am by Дейвид

» Замъкът на Краля
Къщата на Салваторе- 2 част - Page 3 Icon_minitimeНед Дек 01, 2013 12:59 pm by Амерал Венега

» Коръб 1
Къщата на Салваторе- 2 част - Page 3 Icon_minitimeПет Ное 29, 2013 4:36 pm by Дейвид

Top posters
Деймън Кларк
Къщата на Салваторе- 2 част - Page 3 Vote_lcapКъщата на Салваторе- 2 част - Page 3 Voting_barКъщата на Салваторе- 2 част - Page 3 Vote_rcap 
Амерал Венега
Къщата на Салваторе- 2 част - Page 3 Vote_lcapКъщата на Салваторе- 2 част - Page 3 Voting_barКъщата на Салваторе- 2 част - Page 3 Vote_rcap 
Симон Кларк
Къщата на Салваторе- 2 част - Page 3 Vote_lcapКъщата на Салваторе- 2 част - Page 3 Voting_barКъщата на Салваторе- 2 част - Page 3 Vote_rcap 
Дейвид
Къщата на Салваторе- 2 част - Page 3 Vote_lcapКъщата на Салваторе- 2 част - Page 3 Voting_barКъщата на Салваторе- 2 част - Page 3 Vote_rcap 
Demon Of Passion
Къщата на Салваторе- 2 част - Page 3 Vote_lcapКъщата на Салваторе- 2 част - Page 3 Voting_barКъщата на Салваторе- 2 част - Page 3 Vote_rcap 
Katherine
Къщата на Салваторе- 2 част - Page 3 Vote_lcapКъщата на Салваторе- 2 част - Page 3 Voting_barКъщата на Салваторе- 2 част - Page 3 Vote_rcap 
Stefan_
Къщата на Салваторе- 2 част - Page 3 Vote_lcapКъщата на Салваторе- 2 част - Page 3 Voting_barКъщата на Салваторе- 2 част - Page 3 Vote_rcap 
Майкъл
Къщата на Салваторе- 2 част - Page 3 Vote_lcapКъщата на Салваторе- 2 част - Page 3 Voting_barКъщата на Салваторе- 2 част - Page 3 Vote_rcap 
Khal Drogo
Къщата на Салваторе- 2 част - Page 3 Vote_lcapКъщата на Салваторе- 2 част - Page 3 Voting_barКъщата на Салваторе- 2 част - Page 3 Vote_rcap 
Алиса
Къщата на Салваторе- 2 част - Page 3 Vote_lcapКъщата на Салваторе- 2 част - Page 3 Voting_barКъщата на Салваторе- 2 част - Page 3 Vote_rcap 
Free Counters
Free Counters

 

 Къщата на Салваторе- 2 част

Go down 
2 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
АвторСъобщение
Katherine
Dark creatures
Dark creatures
Katherine


Брой мнения : 433
Reputation : 0
Join date : 08.03.2011

Къщата на Салваторе- 2 част - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Салваторе- 2 част   Къщата на Салваторе- 2 част - Page 3 Icon_minitimeВто Май 17, 2011 5:34 pm

Погледнах го ,това изобщо не ми харесваше.
- Всичко е възможно-казах нерадостно.
- Но важното е ,че сме заедно и той няма да може да ни раздели !-казах твърдо,нямаше да му го позволя.Почувствах се ,сякаш се задушавах.
- Хайде да излезем на двора,тук сякаш няма въздух-казах.
Върнете се в началото Go down
Stefan_
Special User
Special User
Stefan_


Брой мнения : 429
Reputation : 0
Join date : 22.02.2011

Къщата на Салваторе- 2 част - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Салваторе- 2 част   Къщата на Салваторе- 2 част - Page 3 Icon_minitimeВто Май 17, 2011 5:36 pm

Кимнах и излязохме навън. Не ми харесваше , знаех че след това което сме си позволили ще има отмъщение. Но това беше дори неизвестно отмъщение , за нещо което не предполагаме.
- Не ми харесва какво става , всичко е прекалено странно.
Върнете се в началото Go down
Katherine
Dark creatures
Dark creatures
Katherine


Брой мнения : 433
Reputation : 0
Join date : 08.03.2011

Къщата на Салваторе- 2 част - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Салваторе- 2 част   Къщата на Салваторе- 2 част - Page 3 Icon_minitimeВто Май 17, 2011 6:01 pm

- На мен също,но какво можем да направим ?-вдигнах рамене,излизането на вън,определено ми се отрази добре.Седнахме на пейката пред къщата,загледа се в него,челото му беше сбръчкано от тревога.
- Не се тревожи,ние можем да се справим ,с всичко -целунах нежно там където се беше нагъчкало челото му.
Върнете се в началото Go down
Stefan_
Special User
Special User
Stefan_


Брой мнения : 429
Reputation : 0
Join date : 22.02.2011

Къщата на Салваторе- 2 част - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Салваторе- 2 част   Къщата на Салваторе- 2 част - Page 3 Icon_minitimeВто Май 17, 2011 6:10 pm

- А дали това всичко включва Шиничи и сестра му , които междудругото са китсунете и са по-силни от теб , а какво да говорим за това че аз вече съм обикновен вампир и не мога да направя нищо , а просто стоях и гледах. И срещу това ли ще се справим ? - погледнах я въпросително.
- И аз мисля , че няма.
Върнете се в началото Go down
Katherine
Dark creatures
Dark creatures
Katherine


Брой мнения : 433
Reputation : 0
Join date : 08.03.2011

Къщата на Салваторе- 2 част - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Салваторе- 2 част   Къщата на Салваторе- 2 част - Page 3 Icon_minitimeВто Май 17, 2011 6:28 pm

- Ще ти върнем силите,аз вече ти дадох моята част,остава да вземем тази от Деймън-погледнах го.
- Нима се съмняваш,в нас ,да ще се справим,вярвам го,защо и ти нямаш ,малко повече вяра.-въздъхнах.
- Много лесно се отказваш,преди не беше такъв.
Върнете се в началото Go down
Stefan_
Special User
Special User
Stefan_


Брой мнения : 429
Reputation : 0
Join date : 22.02.2011

Къщата на Салваторе- 2 част - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Салваторе- 2 част   Къщата на Салваторе- 2 част - Page 3 Icon_minitimeВто Май 17, 2011 6:31 pm

- Те могат да си ги вземат обратно Катрин , толкова ли си глупава ? Те ни ги дадоха , значи могат да си ги вземат и да ни убият по някое време. Вярваш в нещо невъзможно. - въздъхнах и я погледнах отново.
- От преди мина много време , всичко се променя.
Върнете се в началото Go down
Katherine
Dark creatures
Dark creatures
Katherine


Брой мнения : 433
Reputation : 0
Join date : 08.03.2011

Къщата на Салваторе- 2 част - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Салваторе- 2 част   Къщата на Салваторе- 2 част - Page 3 Icon_minitimeВто Май 17, 2011 7:06 pm

- Не не могат,не и моите,аз ги взех от Мисао ,в мене е иѝ сферата ,още сега мога да я разбия,той не би рискувал,скъпата си сестричка.-Скочих като опарена.
- Глупачка ли ме нарече,по дяволите Стефан ,както ти става ?-Нещо се случваше и това хич,не ми харесваше ,започвахме да се обиждаме ,усещах как ще се скараме.
Върнете се в началото Go down
Stefan_
Special User
Special User
Stefan_


Брой мнения : 429
Reputation : 0
Join date : 22.02.2011

Къщата на Салваторе- 2 част - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Салваторе- 2 част   Къщата на Салваторе- 2 част - Page 3 Icon_minitimeВто Май 17, 2011 7:09 pm

- Не се мисли за велика и всевишна , какво като счупиш сферата й , той ще ни е убил дори преди това. - засмях се.
- Но давай прави се на геройня или на каквото там си искаш. Да нарекох те глупачка , можеш ли да ми докажеш обратното ? Не. С думи , действия , постъпки , не можеш.
Върнете се в началото Go down
Katherine
Dark creatures
Dark creatures
Katherine


Брой мнения : 433
Reputation : 0
Join date : 08.03.2011

Къщата на Салваторе- 2 част - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Салваторе- 2 част   Къщата на Салваторе- 2 част - Page 3 Icon_minitimeВто Май 17, 2011 7:32 pm

Зашлевих го ,при това силно,пуснах му кръв,в момента в който го направих ,съжалих.
- Извинявай,Стефан не исках...-но думите ми увиснаха,той ме гледаше толкова злобно,какво се случваше с нас.Опитах се го докосна,да избърша кръвта ,а той се отдръпна.
Върнете се в началото Go down
Stefan_
Special User
Special User
Stefan_


Брой мнения : 429
Reputation : 0
Join date : 22.02.2011

Къщата на Салваторе- 2 част - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Салваторе- 2 част   Къщата на Салваторе- 2 част - Page 3 Icon_minitimeВто Май 17, 2011 7:35 pm

Погледнах я , как си позволи да го направи ? Отдръпнах се от нея. В момента бях много ядосан , яростта ме беше завладяла.
- Думите ми от преди малко бяха истина , може би прекалих с глупачката , знаеш че не го мисля , но ти прекали. Сила ли показваме ? А Катрин ?
Върнете се в началото Go down
Katherine
Dark creatures
Dark creatures
Katherine


Брой мнения : 433
Reputation : 0
Join date : 08.03.2011

Къщата на Салваторе- 2 част - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Салваторе- 2 част   Къщата на Салваторе- 2 част - Page 3 Icon_minitimeВто Май 17, 2011 7:55 pm

- Не Стефан ,съжалявам толкова много ,не знам какво ми става ,сякаш някой друг направляваше ръката ми-Това звучеше твърде изтъркано ,но беше истината ,след секунди се чу зловещия смях на Шиничи,мамка му,пак си играеше с нас,когато всичко това щеше ад спре,седнах на земята и зарових глава в коленете си ,разтреперих се.
Върнете се в началото Go down
Stefan_
Special User
Special User
Stefan_


Брой мнения : 429
Reputation : 0
Join date : 22.02.2011

Къщата на Салваторе- 2 част - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Салваторе- 2 част   Къщата на Салваторе- 2 част - Page 3 Icon_minitimeВто Май 17, 2011 7:58 pm

- Да , този път кой е ? - погледнах я въпросително и тогава Шиничи дойде. Тя седна на земята , когато го нямаше се правеше на силна. Погледнах лисицата. Вече не ми оставаше нищо , нахвърлих се и започнахме да се бием за пореден път , изтръгвах опашките й , толкова колкото можех , не успяхме да намерим неговата сфера , нямаше друг начин.
Върнете се в началото Go down
Katherine
Dark creatures
Dark creatures
Katherine


Брой мнения : 433
Reputation : 0
Join date : 08.03.2011

Къщата на Салваторе- 2 част - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Салваторе- 2 част   Къщата на Салваторе- 2 част - Page 3 Icon_minitimeВто Май 17, 2011 9:01 pm

Аз седнах на тревата ,а Стефан се хвърли върху Шиничи,докато осъзная,че тъпата лисица беше довтасала,те вече се биеха.Но нямаше да го оставя сам,Стефан късаше опашките му ,а аз отново използвах елементите ,за да спра,израстването му,точно когато оставаха три опашки само,той се изпари,отново беше избягал ,ударих с ръка в земята и тя се разцепи.След което преглътнах обидата си и отидох и го прегърнах.
- Справи се страхотно !
Върнете се в началото Go down
Stefan_
Special User
Special User
Stefan_


Брой мнения : 429
Reputation : 0
Join date : 22.02.2011

Къщата на Салваторе- 2 част - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Салваторе- 2 част   Къщата на Салваторе- 2 част - Page 3 Icon_minitimeВто Май 17, 2011 9:03 pm

Шиничи избяга , това копеле беше по-страхливо дори и от нас. Какво беше направило ? Избяга , а можеше да ни убие и двамата.
- Не знам дали следващият път ще имаме същият късмет. Съжелявам за преди малко. - погледнах я и я прегърнах силно.
- Хайде да влизаме вътре , трябва да си легна.
Върнете се в началото Go down
Katherine
Dark creatures
Dark creatures
Katherine


Брой мнения : 433
Reputation : 0
Join date : 08.03.2011

Къщата на Салваторе- 2 част - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Салваторе- 2 част   Къщата на Салваторе- 2 част - Page 3 Icon_minitimeСря Май 18, 2011 5:49 pm

- Няма нищо и двамата сгрешихме,но имам чувството,че наистина проклетата лисица има пръст ,в тази работа.-казах и го заведох вкъщи и аз бях уморена.Порязах се и му предложих кръвта си.
- Хайде пий,ще ти възвърне силите-усмихвах му се и нежно галех косата му,наведох вратът си по-близко към устните му,че да му е по-удобно.
Върнете се в началото Go down
Stefan_
Special User
Special User
Stefan_


Брой мнения : 429
Reputation : 0
Join date : 22.02.2011

Къщата на Салваторе- 2 част - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Салваторе- 2 част   Къщата на Салваторе- 2 част - Page 3 Icon_minitimeСря Май 18, 2011 5:56 pm

- Трябваше да се досетя за това , искал е да ни настрой един срещу друг , за да може да ни нападне и да не сме подготвени за това , но той се издаде прекалено рано. - въздъхнах и влязохме в къщата.
- Прости ми за държанието ми. - погледнах я , след което захапах врата й и започнах да пия.
Върнете се в началото Go down
Katherine
Dark creatures
Dark creatures
Katherine


Брой мнения : 433
Reputation : 0
Join date : 08.03.2011

Къщата на Салваторе- 2 част - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Салваторе- 2 част   Къщата на Салваторе- 2 част - Page 3 Icon_minitimeСря Май 18, 2011 6:40 pm

- Вече съм ти простила-усмихнах се и нежно го погалих.Тогава той впи зъбите си в мен,храних го и го галих.Бях щастлива ,че е до мен и че е добре.Ако Шиничи,му беше причинил нещо ,щях да разбия сферата на Мисао и с това да я убия,а после ако ще да ме убие.
"Чуваш ли копеле"-поех мислено "Ако само нараниш някой,който обичам,особено Стефан"-това го подчертах "Сестричката ти ще е минало !"-усмихнах се ,когато чух ,че не се смее,а само една въздишка се отпуска от гърдите му,радвах,че че посланието ми е стигнало до него.
Върнете се в началото Go down
Stefan_
Special User
Special User
Stefan_


Брой мнения : 429
Reputation : 0
Join date : 22.02.2011

Къщата на Салваторе- 2 част - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Салваторе- 2 част   Къщата на Салваторе- 2 част - Page 3 Icon_minitimeСря Май 18, 2011 6:42 pm

Колкото повече пиех , жаждата ми повече се усилваша , не знаех какво става , само знаех , че трябва да спра , отдръпнах се от нея преди да съм я наранил и я целунах , лицето ми скоро вече не беше променено , погалих я по лицето.
- Нямаш си представа колко много те обичам , не искам да те загубя.
Върнете се в началото Go down
Katherine
Dark creatures
Dark creatures
Katherine


Брой мнения : 433
Reputation : 0
Join date : 08.03.2011

Къщата на Салваторе- 2 част - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Салваторе- 2 част   Къщата на Салваторе- 2 част - Page 3 Icon_minitimeСря Май 18, 2011 7:10 pm

- И аз те обичам ,ужасно много-притиснах го силно към себе си.
- Няма ,да ме изгубиш,ще се справим любов моя,само вярвай в нас.-Гушках го и докато слушах сърцето му ,бях успокоена,то биеше за мен ,в този момент,както моето за него.Беше толкова сладък момент,че ако някой го развалеше щях,да го убия,на секундата.
Върнете се в началото Go down
Stefan_
Special User
Special User
Stefan_


Брой мнения : 429
Reputation : 0
Join date : 22.02.2011

Къщата на Салваторе- 2 част - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Салваторе- 2 част   Къщата на Салваторе- 2 част - Page 3 Icon_minitimeСря Май 18, 2011 7:11 pm

- Аз вярвам в нас Катрин. Знаеш го както и знаеш колко много време и години се борех за нас - въздъхнах и я погледнах , пристиснах я по-силно в себе си.
- Не знам какво ми стана днес , но не бях аз , в това съм убеден , радвам се че успя да ми простиш.
Върнете се в началото Go down
Katherine
Dark creatures
Dark creatures
Katherine


Брой мнения : 433
Reputation : 0
Join date : 08.03.2011

Къщата на Салваторе- 2 част - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Салваторе- 2 част   Къщата на Салваторе- 2 част - Page 3 Icon_minitimeСря Май 18, 2011 7:57 pm

- Знам,че не беше ти и да прощавам ти ,как мога да не ти простя,как мога изобщо за ти се сърдя,за повече от няколко минути ?-казах и го нацелувах,заиграх се с непослушните кичури коса на лицето му и го гледах,право в очите ,които бяха толкова красиви и зелени,обожавах ги.Излегнах се на леглото до него,като главата ми беше в скутът му и нежно го галех,той беше всичко за мен.
Върнете се в началото Go down
Stefan_
Special User
Special User
Stefan_


Брой мнения : 429
Reputation : 0
Join date : 22.02.2011

Къщата на Салваторе- 2 част - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Салваторе- 2 част   Къщата на Салваторе- 2 част - Page 3 Icon_minitimeСря Май 18, 2011 8:01 pm

- Благодаря ти - усмихнах се и я целунах , след което тя легна в мен и аз започнах леко да галя , обичах я такава каквато беше , моята Катрин.Нямаше онези кожени яки да успеят да ни разделят , защото така им харесва , никой нямаше да успее да ни раздели.
- Обичам те. - повторих за милионен път , но тя трябваше да го знае , след което легнах уж за малко , но заспах.
Върнете се в началото Go down
Katherine
Dark creatures
Dark creatures
Katherine


Брой мнения : 433
Reputation : 0
Join date : 08.03.2011

Къщата на Салваторе- 2 част - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Салваторе- 2 част   Къщата на Салваторе- 2 част - Page 3 Icon_minitimeСря Май 18, 2011 8:22 pm

- И аз мили и винаги ще те Обичам-целувах нежно ръцете му,толкова ми беше скъп целия .Тогава той заспа и аз бях изтощена ,но въпреки това щях да бодувам над сънят му и да го пазя.Едно от предимствата в това да си китсуне,беше това ,че можеш ,дълго време без сън или почивка.Но въпреки това умората ме надви и заспах,като го бях обгърнала плътно,за да мога да го защитя от всичко.
Върнете се в началото Go down
Stefan_
Special User
Special User
Stefan_


Брой мнения : 429
Reputation : 0
Join date : 22.02.2011

Къщата на Салваторе- 2 част - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Салваторе- 2 част   Къщата на Салваторе- 2 част - Page 3 Icon_minitimeСря Май 18, 2011 8:28 pm

Събудих се и погледнах Катрин , миришеше толкова хубаво и беше толкова красива в съня се усмихнах се и леко започнах да я галя по лицето , след което да я милвам.
- Ще си платиш. - казах тихо и се усмихнах , целунах врата й нежно , след което го захапах отново.
Върнете се в началото Go down
Katherine
Dark creatures
Dark creatures
Katherine


Брой мнения : 433
Reputation : 0
Join date : 08.03.2011

Къщата на Салваторе- 2 част - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Салваторе- 2 част   Къщата на Салваторе- 2 част - Page 3 Icon_minitimeСря Май 18, 2011 8:33 pm

Събудих се след като го усетих ,отново да пие от кръвта им ,опитах се да го отдръпна,но той се озъби,след което трябваше да употребя сила,за да го отместя.
- Стефан ,какво ти става ,вчера взе много ,нима пак си гладен ?-Гледах го невярващо ,от устните му капеше кръв и беше като хипнотизиран,той винаги се хранеше толкова културно ,а сега имаше вид на диво животно.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Къщата на Салваторе- 2 част - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Салваторе- 2 част   Къщата на Салваторе- 2 част - Page 3 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Къщата на Салваторе- 2 част
Върнете се в началото 
Страница 3 от 6Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Къщата на Синфул
» Къщата на Салваторе
» Къщата на Мери

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Dark Light RPG BG Forum :: Dark Ligth World :: Тъмният свят :: Жилищни места-
Идете на: