Dark Light RPG BG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dark Light RPG BG Forum


 
ИндексPortal*Последни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Гласувайте за форума!
Гласувай за мен в BGTop100.com
BGtop
Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Tyxo.bg counter
BgTopWeb.com - Класация на Българските топ сайтове
Посетете новия ни форум!
Similar topics
Latest topics
» Имението на Ван дер Удсън
Имението на Сирони - Page 4 Icon_minitimeСъб Юли 02, 2016 3:48 am by Оливия О'Браян

» Къщата в Сан Мориц
Имението на Сирони - Page 4 Icon_minitimeПет Юли 01, 2016 5:29 am by Майкъл

» Апартаментът
Имението на Сирони - Page 4 Icon_minitimeВто Мар 08, 2016 9:25 pm by Деймън Кларк

» Френското имения
Имението на Сирони - Page 4 Icon_minitimeПет Яну 10, 2014 8:03 pm by Дейвид

» Мол
Имението на Сирони - Page 4 Icon_minitimeПет Дек 13, 2013 8:20 pm by Симон Кларк

» Семейна консултация
Имението на Сирони - Page 4 Icon_minitimeПон Дек 09, 2013 9:07 pm by Деймън Кларк

» Резиденция Тюдор
Имението на Сирони - Page 4 Icon_minitimeСъб Дек 07, 2013 9:34 am by Дейвид

» Замъкът на Краля
Имението на Сирони - Page 4 Icon_minitimeНед Дек 01, 2013 12:59 pm by Амерал Венега

» Коръб 1
Имението на Сирони - Page 4 Icon_minitimeПет Ное 29, 2013 4:36 pm by Дейвид

Top posters
Деймън Кларк
Имението на Сирони - Page 4 Vote_lcapИмението на Сирони - Page 4 Voting_barИмението на Сирони - Page 4 Vote_rcap 
Амерал Венега
Имението на Сирони - Page 4 Vote_lcapИмението на Сирони - Page 4 Voting_barИмението на Сирони - Page 4 Vote_rcap 
Симон Кларк
Имението на Сирони - Page 4 Vote_lcapИмението на Сирони - Page 4 Voting_barИмението на Сирони - Page 4 Vote_rcap 
Дейвид
Имението на Сирони - Page 4 Vote_lcapИмението на Сирони - Page 4 Voting_barИмението на Сирони - Page 4 Vote_rcap 
Demon Of Passion
Имението на Сирони - Page 4 Vote_lcapИмението на Сирони - Page 4 Voting_barИмението на Сирони - Page 4 Vote_rcap 
Katherine
Имението на Сирони - Page 4 Vote_lcapИмението на Сирони - Page 4 Voting_barИмението на Сирони - Page 4 Vote_rcap 
Stefan_
Имението на Сирони - Page 4 Vote_lcapИмението на Сирони - Page 4 Voting_barИмението на Сирони - Page 4 Vote_rcap 
Майкъл
Имението на Сирони - Page 4 Vote_lcapИмението на Сирони - Page 4 Voting_barИмението на Сирони - Page 4 Vote_rcap 
Khal Drogo
Имението на Сирони - Page 4 Vote_lcapИмението на Сирони - Page 4 Voting_barИмението на Сирони - Page 4 Vote_rcap 
Алиса
Имението на Сирони - Page 4 Vote_lcapИмението на Сирони - Page 4 Voting_barИмението на Сирони - Page 4 Vote_rcap 
Free Counters
Free Counters

 

 Имението на Сирони

Go down 
2 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
АвторСъобщение
Амерал Венега
Light creatures
Light creatures
Амерал Венега


Брой мнения : 527
Reputation : 0
Join date : 23.02.2012

Имението на Сирони - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Сирони   Имението на Сирони - Page 4 Icon_minitimeПет Фев 24, 2012 2:46 pm

-Да спах невероятно,не се събуждах по 5 пъти мислейки,че има някой в стаята,беше сигурно има някой в стаята ми.
Целунах го лежах върху него,бях много по малка от него но се страхувах да не му тежа:
-Исках да те изненадам,знам че не закусваш но има малко бисквити.
Галех лицето му:
-Днес на работа ли си,ако искаш може да се разходим?
Върнете се в началото Go down
Ричард
Light creatures
Light creatures
Ричард


Брой мнения : 88
Reputation : 0
Join date : 23.02.2012

Имението на Сирони - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Сирони   Имението на Сирони - Page 4 Icon_minitimeПет Фев 24, 2012 2:56 pm

- Да , аз още съм тук. - засмях се и я целунах. Беше малка и имах чувството , че трябва да я пазя и защитавам. Един път , в който не трябва да мисля за друг освен себе си.
- Хареса ми изненадата ти , но само изненадата да се събудя до теб ми стигаше. - целунах я пак.
- Не , не нямам дело днес , може да поизлезем. - след като тя се отмести от мен се изправих ,за да се измия , но цялата стая ми се завъртя , дано да беше от рязкото ставане.
Върнете се в началото Go down
Амерал Венега
Light creatures
Light creatures
Амерал Венега


Брой мнения : 527
Reputation : 0
Join date : 23.02.2012

Имението на Сирони - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Сирони   Имението на Сирони - Page 4 Icon_minitimeПет Фев 24, 2012 3:26 pm

Той почти не падна,явно му се зави свят,обърнах се към него и казах:
-Добре ли си Ричард?
Хванах го за ръката изглеждаше блед:
-Май трябва да закусваш сутрин?
Малко ме притисни:
-Ще кажа да направят закуска,явно ти е паднало кръвното.
Бях загрижена за него:
-Не казвах на никого,че съм загрижена за теб,после и другите,ще искат.
Върнете се в началото Go down
Ричард
Light creatures
Light creatures
Ричард


Брой мнения : 88
Reputation : 0
Join date : 23.02.2012

Имението на Сирони - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Сирони   Имението на Сирони - Page 4 Icon_minitimeПет Фев 24, 2012 3:48 pm

Погледнах я , явно наистина се притесни за мен. Пукаше й , това беше хубаво.
- Спокойно , не е това. - усмихнах се , никога не ядях сутрин , до преди 1 месец , такива неща не ми се случваха.
- Ще ми мине след малко , добре съм и няма за какво да се притесняваш. - целунах я.
Върнете се в началото Go down
Амерал Венега
Light creatures
Light creatures
Амерал Венега


Брой мнения : 527
Reputation : 0
Join date : 23.02.2012

Имението на Сирони - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Сирони   Имението на Сирони - Page 4 Icon_minitimeПет Фев 24, 2012 3:55 pm

Дръпна ме преди да отида да поръчам закуска:
-Не е хубаво така,трябва да отидеш на лекар,ако продължава така.
Бързо го целунах не се отдръпнах но се закачах,опитвах се да му вдигна настроението,да се усмихне:
-Ще те оставя да се изкъпеш.
Но още го държах в ръцете си и не го пусках:
-Аз ще изтичам да хапна един кроасан.
Миришеше приятно:
-Готвачката пак е сготвила нещо апетитно.
Върнете се в началото Go down
Ричард
Light creatures
Light creatures
Ричард


Брой мнения : 88
Reputation : 0
Join date : 23.02.2012

Имението на Сирони - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Сирони   Имението на Сирони - Page 4 Icon_minitimeПет Фев 24, 2012 4:00 pm

- Едва ли е чак за доктор. - намигнах й , мразех да ходя по доктори , те правиха грешки , а и бях сигурен , че не е нещо много сериозно.
- Добре , ще се изкъпя и слизам при теб. - целунах я , тя слезе долу , а аз влязох да се изкъпя. Беше приятно да се събуждам до нея и да бъда с нея. Дали започвах да се влюбвам ? След като се изкъпах , се облякох и слязох при нея.
- Хапна ли ?
Върнете се в началото Go down
Амерал Венега
Light creatures
Light creatures
Амерал Венега


Брой мнения : 527
Reputation : 0
Join date : 23.02.2012

Имението на Сирони - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Сирони   Имението на Сирони - Page 4 Icon_minitimeПет Фев 24, 2012 4:10 pm

Имах кроасан в устата,когато слезе бяха много сладки с шоколад. Здъвках я бързо и казах:
-Да хапнах но това е супер,короасани с шоколад,непременно трябва да опиташ.
Облизах се имах шоколад по устните. Оставих за малко чинията:
-Ако продължавам така сигурно,ще стана сто кила,направо изкушения.
Облегнах се назад,бях преяла,погалих си корема:
-Ох май преядох.
Върнете се в началото Go down
Ричард
Light creatures
Light creatures
Ричард


Брой мнения : 88
Reputation : 0
Join date : 23.02.2012

Имението на Сирони - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Сирони   Имението на Сирони - Page 4 Icon_minitimeПет Фев 24, 2012 4:29 pm

- Не съм гладен сега. - усмихнах се и седнах срещу нея , бях взел чая си и си запалих цигара , никога не ми се замаиваше от първата цигара сутрин , но днес стана.
- Няма да станеш 100 кила , тялото ти е перфекетно , а и няма да ти навреди да качиш някое друго кило. - гледах я , беше прекрасна. Днес можеше да излезем някъде.
Върнете се в началото Go down
Амерал Венега
Light creatures
Light creatures
Амерал Венега


Брой мнения : 527
Reputation : 0
Join date : 23.02.2012

Имението на Сирони - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Сирони   Имението на Сирони - Page 4 Icon_minitimeПет Фев 24, 2012 4:42 pm

-Ей,страхотен си,ще ме харесваш дори и да напълнея.
Облизах си устните наведох се към него и го целунах:
-Добре отивам да се преоблека и идвам.
Качих се горе,като се преоблякох много на бързо. Слязох долу при него:
-Нека отидем в парка.
Върнете се в началото Go down
Амерал Венега
Light creatures
Light creatures
Амерал Венега


Брой мнения : 527
Reputation : 0
Join date : 23.02.2012

Имението на Сирони - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Сирони   Имението на Сирони - Page 4 Icon_minitimeПет Фев 24, 2012 7:18 pm

-Дом хубав дом!
Бях го нарекла дом това беше доста добре но с него се чувствах на място. Свалих якето си,като го хванах за ръката и се качихме горе в спалнята,поръчах да му направят хубава здравословна храна. Като се качих обаче на леглото ми имаше нещо опаковано в торба за дрехи. Наведох се и видях,че това бе сватбената рокля. Бързо я взех и я пъхнах в шкафа:
-Не не бива да я виждаш.
Засмях се и затворих шкафа.
Върнете се в началото Go down
Ричард
Light creatures
Light creatures
Ричард


Брой мнения : 88
Reputation : 0
Join date : 23.02.2012

Имението на Сирони - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Сирони   Имението на Сирони - Page 4 Icon_minitimeПет Фев 24, 2012 7:23 pm

- Да знам , носи лош късмет. - усмихнах се леко. Нашият лош късмет беше дошъл още преди сватбата , която щеше да е след 1 месец , а на нея вече й бяха купили рокля. След като махна белият плик , легнах на леглото и се облегнах назад.
- Ела при мен.
Върнете се в началото Go down
Амерал Венега
Light creatures
Light creatures
Амерал Венега


Брой мнения : 527
Reputation : 0
Join date : 23.02.2012

Имението на Сирони - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Сирони   Имението на Сирони - Page 4 Icon_minitimeПет Фев 24, 2012 7:27 pm

Качих се на леглото бавно,като се облегна на рамото му,като го целунах по врата и вдъхнах от аромата му:
-Само след 4 седмица,ще сме женени,ще си моя съпруг.
Свих краката си,като качих единия си върху неговите:
-А,аз твоя съпруга.
Можех да кажа,че вече бях влюбена в него безвъзвратно,наистина много но още нямаше да го призная,защото исках първо той да ми го каже.
****
След 4 седмици,една преди сватбата.
****
Утре бе сватбата ни бях малко на тръни и се притеснявах. Тази вечер нямаше да спим заедно,защото така ни бяха наредили,защото утре сутрин,ще се преобличаме и оправяме за сватбата. Ние обаче си откраднахме един момент и се бяхме скрили в градината където се целувахме страстно:
-Само още една нощ любими.
Върнете се в началото Go down
Ричард
Light creatures
Light creatures
Ричард


Брой мнения : 88
Reputation : 0
Join date : 23.02.2012

Имението на Сирони - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Сирони   Имението на Сирони - Page 4 Icon_minitimeПет Фев 24, 2012 7:42 pm

- Да само още една нощ. - усмихнах се и се чудех дали да й го причинявам , имаше още време , но вече се бях влюбил. Затворих очи и пак я целунах.
- Легни да спиш , утре ще си най-красивата. - целунах я отново и двамата си легнахме , трябваше да си почина , за да мога да изкарам сватбата , цял ден щях да съм на крак.
Върнете се в началото Go down
Амерал Венега
Light creatures
Light creatures
Амерал Венега


Брой мнения : 527
Reputation : 0
Join date : 23.02.2012

Имението на Сирони - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Сирони   Имението на Сирони - Page 4 Icon_minitimeПет Фев 24, 2012 8:09 pm

Събудиха ме много рано сутринта,за да ми оправят прическата и грима,всички се суетяха около мен,не успях да се вия сутринта с него,а сватбата,щеше да бъде в градината,щеше да е доста практично. Седях на шкафчето,като се гледах в огледалото,за толкова кратко време го бях обикнала от сърце и тази сватба ме направи наистина много щастлива.
-Сладкишче!
Извика баща ми,аз се втурнах с роклята и го прегърнах силно:
-Татко,радвам се да те видя?
Оставиха ни за малко насаме,като седнахме на леглото:
-Добре ли си?
Усмихнах му се и погалих ръката му,като въздъхнах:
-Да отлично съм,успях да го обикна и мисля,че той ме обича,това е най-важното,ще сме заедно и ще бъде наистина невероятно. Надигнах се и го целунах по челото.
Тогава ни съобщиха,,че всички ни чакат. Оправих си малко,като подадох ръка на баща ми,той щеше да ме отведе до олтара,който бе в градината,в която имаше много цветя. Слязохме бавно,като скоро се виждах аз и роклята ми.
Имението на Сирони - Page 4 Ri-hanna-com-rihanna-beauty-with-white-dress
Погледнах го той беше там и ми се усмихваше. Всичко бе толкова вълшебно,пеперуди пърхаха в стомаха ми. Скоро бях при него,улових ръцете му и тихичко му казах,почти недоловимо
-Обичам те!
Даже по скоро се четеше по устните ми.
Върнете се в началото Go down
Ричард
Light creatures
Light creatures
Ричард


Брой мнения : 88
Reputation : 0
Join date : 23.02.2012

Имението на Сирони - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Сирони   Имението на Сирони - Page 4 Icon_minitimeПет Фев 24, 2012 8:22 pm

Нямаше да мога да я видя сутринта , станах на обяд , оправих си косата и си сложих смокинга.Искаше ми се да имах повече време с нея и повече време да мога да я радвам.Обичах я от сърце , с никоя друга не беше така. Слязох долу , сватбата беше започнала.Чакахме нея и баща й , да слязат. Когато я видях в бялата рокля , беше толкова красива. Тя заслужаваше някой , който да е до нея цял живот , не някой който има месеци.
- И аз теб. - казах тихо. Първият , който трябваше да прочете клетвата си бях аз.
- Ще те обичам и в радост и в болка , и в бедност и богатство. Каквото и да става ще бъда до теб и няма да те изоставя дори и за секунда. Ти ми показа как да бъда различен и какво е истинската любов , за това винаги ще те обичам. Винаги бих предпочел моето пред твоето щастие и каквото да ми струва това , всяка секунда от живота ми ще бъде за да направя теб щастлива. Не бих направил нищо за да те нараня , нищо за да те загубя. От днес нататък си единствена за мен и аз винаги ще бъда до теб. Ще ценя това , което си и ще те уважавам , ще те обичам и боготворя. - но знаех , че единственото вярно в това беше , че ще я обичам вечно , нямаше да мога да изпълня и част от това. След като свещеника прочете задължтелното от него ме погледна.
- Е Ричард взимаш ли Беатрис за жена ?
- Да. - казах без да се поколебия , това обаче можеше да е едно от нещата съсипало живота й.
Върнете се в началото Go down
Амерал Венега
Light creatures
Light creatures
Амерал Венега


Брой мнения : 527
Reputation : 0
Join date : 23.02.2012

Имението на Сирони - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Сирони   Имението на Сирони - Page 4 Icon_minitimeПет Фев 24, 2012 8:51 pm

Много ми бе нужно за да се овладея и да не се разплача. Поех си дъх и стиснах ръцете му. Сега бе мой ред за сватбената клетва:
-Невероятно много те обичам,на пук на всички,който мислеха,че не може да се случи това. Мечтите ми се сбъднаха,мечтите в който един невероятен принц да ме обича и аз да му отвръщам. Ти си този,който ме познава най-добре,ти разкри истинските ми чувства. Ти си моя единствен мъж...
Намигнах му,защото само той знаеше тайната:
-Щастлива съм,че ще прекарам целия си живот с теб,ще се събуждам и заспивам до теб. Че ще имаме семейство,толкова много искам това да се случи.
Прехапах устни,вече бях забравила клетвата си и казвах това,което мисля:
-Обожавам те,защото си моята невероятна половинка,която ме допълва и разбира,чувствам се цяла и в безопасност. Ще те обичам и в радост и в болка , и в бедност и богатство.
Щях да го целуна но тогава:
-Беатрис взимаш ли за свой законен съпруг Ричард?
Веднага казах:
-Да!
Вече тръпнех,разменихме брачните си халки и бе време,за:
-Обявявам ви за съпруг и съпруга. Може да целунете булката.
Приближих се или по скоро му се метнах,жадувах за устните му. И това беше първата ни целувка,като женени.
Върнете се в началото Go down
Ричард
Light creatures
Light creatures
Ричард


Брой мнения : 88
Reputation : 0
Join date : 23.02.2012

Имението на Сирони - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Сирони   Имението на Сирони - Page 4 Icon_minitimeСъб Фев 25, 2012 11:22 am

Хареса ми клетвата й , но ме болеше. Лъжех я в очите от самото начало , това не беше хубаво. Целунах я и я прегърнах силно.Това щяха да са едни от най-хубавите ни последни моменти.
- Обичам те. - казах й го и се надявах да го запомни.Какво друго можех да направя ? Не можех да предодвратя това , което ще се случи. Вдигнах я на ръце и слязохме до масите , пуснаха една от любимите й песни.
- Ще може ли този танц ? И се надявам да не се настъпваме този път. - засмях се и хванах ръката й.
Върнете се в началото Go down
Амерал Венега
Light creatures
Light creatures
Амерал Венега


Брой мнения : 527
Reputation : 0
Join date : 23.02.2012

Имението на Сирони - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Сирони   Имението на Сирони - Page 4 Icon_minitimeСъб Фев 25, 2012 11:34 am

Първия ни танц,като съпруг и съпруга,подадох му ръката си,като се задвижих лекичко. Обвих ръцете си около него,когато се намирахме на средата на дансинга. Въпреки,че всички ни гледаха,сякаш всичко около нас изчезна,сякаш нищо и никой не съществуваше. Целувах го,оставах следи по устните му с моето червило. Леко го обърсах с пръстите си,като му се усмихвах,нямаше думи който да опишат,какво чувствах в момента,исках да полетя. А,и все едно вече летях в обятията му,той ме караше да полетя.
-Обичам те наистина невероятно много,ще бъдем заедно,вече съм твоя съпруга.
Целунах го отново но бързо,за да не го намацам:
-Майка ми полудява,защото съм наистина щастлива по нейна вина.
Погледнах,като преместих съвсем леко очите си. Татко бе щастлив,а майка ми бе почервеняла от яд.
-Ричард ти искаш ли деца?
Върнете се в началото Go down
Ричард
Light creatures
Light creatures
Ричард


Брой мнения : 88
Reputation : 0
Join date : 23.02.2012

Имението на Сирони - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Сирони   Имението на Сирони - Page 4 Icon_minitimeСъб Фев 25, 2012 12:03 pm

Погледнах я , беше красива. Беше като ангел , а аз щях да я изгубя.Не трябваше да разбира , но с всеки изминал ден ставах по-зле и тя щеше да го забележи , опитвах се да се държа пред нея , но един ден нямаше да могао.. Обичах я , за толкова кратко време я бях заобичал , но нямах още един шанс.
- И аз се радвам , че си щастлива. - макар че това нямаше да бъде за дълго , но поне този ден щях да я накарам да се чувства най-хубавата и добрата в света.
- Да , разбира се че искам. Приятно ще е да имаме голямо семейство.
Върнете се в началото Go down
Амерал Венега
Light creatures
Light creatures
Амерал Венега


Брой мнения : 527
Reputation : 0
Join date : 23.02.2012

Имението на Сирони - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Сирони   Имението на Сирони - Page 4 Icon_minitimeСъб Фев 25, 2012 1:05 pm

Притиснах се до него,той ме правеше много щастлива. Толкова силно я притиснах към него. За първи път бях щастлива и то от както съм с него.
-Радвам се,че искаш да си имаме деца.
Той ме завъртя,засмях се,беше наистина вълшебно. Музиката свърши бе ред за прекрасната торта. Приближихме се бе на много етажи.
-Не е ли красива?
Прехапах устни,той взе ножа,хванахме го двамата,като отрязахме заедно едно парче. Взех едно пръстче,като му подадох към устните:
-Нали ти обещах да те храня.
След,като ме облиза,го целунах,наистина нямах търпение за първата брачна нощ,ще бъде невероятно.
Върнете се в началото Go down
Ричард
Light creatures
Light creatures
Ричард


Брой мнения : 88
Reputation : 0
Join date : 23.02.2012

Имението на Сирони - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Сирони   Имението на Сирони - Page 4 Icon_minitimeСъб Фев 25, 2012 3:16 pm

- Да. - засмях се и кусах от тортата , която беше превъзходна , след това отидохме при гостите. Вечерта мина в много танци и приказки , държах се така все едно не се случва нищо. Най-накрая останахме сами , вдигнах я на ръце и я занесох до общата ни стая.
- Е как сте госпожо Сирони ? - засмях се и я целунах докато я оставях на леглото.
Върнете се в началото Go down
Амерал Венега
Light creatures
Light creatures
Амерал Венега


Брой мнения : 527
Reputation : 0
Join date : 23.02.2012

Имението на Сирони - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Сирони   Имението на Сирони - Page 4 Icon_minitimeСъб Фев 25, 2012 3:27 pm

Много смях,много невероятни мигове,който щях да помня за цял живот. На края не можехме да се отървем от гостите но той ме отвлече,занесе ме до леглото. Нямах търпение да се отърва от високите обувки,простенах когато ги свалих от краката си и се оптегнах на леглото:
-Малко изморена но безумно щастлива.
Той стоеше прав и свали сакото си,знаех какво ще се случи сега но наистина бях готова за това. Изправих се малко,като обърнах гърба си към него:
-Помогни ми с роклята,свали я моля те!
Прехапах устни,седна до мен,като ми помогна с ципа. Въздъхнах освободи ме от стягащата рокля. Отдолу носех нежно копринено бельо.
-Ох нямаш си и представа от какъв затвор ме освободи.
Върнете се в началото Go down
Ричард
Light creatures
Light creatures
Ричард


Брой мнения : 88
Reputation : 0
Join date : 23.02.2012

Имението на Сирони - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Сирони   Имението на Сирони - Page 4 Icon_minitimeСъб Фев 25, 2012 9:44 pm

Освободих я от роклята й и започнах да целувам врата й нежно , обичах я и исках миговите ни заедно да са хубави.
- Радвам се , че съм те освободил. - казах тихо , обърнах я под мен и започнах да целувам сладките й устни , след което започнах да се спусках надолу.
Върнете се в началото Go down
Амерал Венега
Light creatures
Light creatures
Амерал Венега


Брой мнения : 527
Reputation : 0
Join date : 23.02.2012

Имението на Сирони - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Сирони   Имението на Сирони - Page 4 Icon_minitimeСъб Фев 25, 2012 9:53 pm

Няколко пъти преди тази вечер,бяхме стигали на косъм да се вземем но се бяхме опазили. Или по скоро успяхме да ме опази. Стенех в ръцете му,не се страхувах,знаех че ме обича и няма да ми причини болка,че нищо няма да ми се случи.
Опитвах се да се отърва от дрехите му,като ги хвърлях на земята,наистина исках това и бях готова да ме вземе.
-Радвам се,че се опазих за този ден...
Нямаше нищо по хубаво и по специално да се отдадеш на мъжа който обичаш в първата си брачна нощ. Той щеше да е първия и единствен мъж,това по хубаво нямаше на къде.
Върнете се в началото Go down
Ричард
Light creatures
Light creatures
Ричард


Брой мнения : 88
Reputation : 0
Join date : 23.02.2012

Имението на Сирони - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Сирони   Имението на Сирони - Page 4 Icon_minitimeСъб Фев 25, 2012 10:01 pm

И аз се радвам , че реши да го подариш на мен. - целунах я и махнах бельото й. Започнах да я целувам по цялото тяло , като не оставях нито едно място недокоснато. След , което отново започнах да я целувам от врата надолу.Вкарах само единият си пръст във вагината й и леко го завдижих , а през това време смучех зърната й.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Имението на Сирони - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Сирони   Имението на Сирони - Page 4 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Имението на Сирони
Върнете се в началото 
Страница 4 от 6Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Имението на Ривендж
» Имението на Ван дер Удсън
» Имението на Висше стоящите

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Dark Light RPG BG Forum :: Dark Ligth World :: Земята :: Съвременният свят :: Жилищна зона-
Идете на: